KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)

Go down 
+30
Yoru
Yorumi Tsukiko
Nati Teina
Adelus Morningway
Hwarug Zhor
Mateus Grandus
Kevin McBride
Kato Brightmore
Imolatus
Petersen Ruw
Rouuro Kao
Lidérc
Raelae Xing'ke
Gildarts Clive
Natsu Dragneel
Happy
Igneel
Glen Ordway
Den Starkiller
Fried Justine
Atsui Orestes
Firmus Kakte
Bonnie
Tabuchi Metarikku
Itachi Sadamesu
Eigo Haruki
Reigen Hawkins
Gabriel Caradhel
Jonathan McWilliams
Ovan Sandinger
34 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 5:35 pm

Azért nyitom ezt a topicot, hogy itt minden kedves mangaolvasó játékos megbeszélhesse társaival az aktuális, vagy korábbi fejezeteket, bármiféle kötöttségek nélkül.

Arra való tekintettel, hogy a legutóbbi fejezet (252) sokkal jobb és elfogadhatóbb volt, mint az előző 20 (amiről inkább nem is mondok semmit) én kezdem!
Mint már említettem ez a fejezet egészen pofásra sikeredett. De ami a lényeg! Volt valaki akinek nem Gandalf kultikus szólása ugrott be, mikor az öreg elzavarta a kölyköket? "Fussatok, bolondok!"
Ennél többet sem kell mondani erről a fejezetről...

Vissza az elejére Go down
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 6:56 pm

Már szinte várom, hogy beáll a sárkány elé és: You shall not pass!
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 9:06 pm

Vártam már egy ilyen topicra ^^

Akkor most ezen drága (hogy Tabu szavaival éljek) gyíkuci ugyanaz a példány, amivel maga Gildarts sem bírt el? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 12:24 am

Az az egy fekete sárkány van, úgyhogy valószínűleg ja, az. Mindenesetre nekem is beugrottak Gandalf szavai, de kivételesen nagyon tetszett nekem is ez a rész, bár ez az arc egy raklap sz@rra emlékeztet leginkább. (Már ha az S vizsgát egy arcba soroljuk ezzel.) Mindenesetre egy tippem van, hogy milyen vége lesz a jelenetnek, de ez legyen egyelőre az én titkom marad. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 10:35 am

Szerintem biztos az, ha jól emlékszem Gildartz fel is ismeri. A Gandalf-os beszólás viszont nem tudatosult bennem, ezért szégyellem is magam, a LOTR fanok pedig jogosan megkövezhetnek.
A további cselekményekben pedig a szememben az lenne az optimális, ha Makarov most föláldozná az életét, hogy a többiek megmeneküljenek. Az új céh mester pedig Laxus lenne. Mostanra már megérett a feladatra úgy érzem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 3:28 pm

Igen, ez a fekete rémség ugyan az mint, aki Gildarts-t alaposan megfaragta.
És hoyg Laxus céh mesternek? Hááát... Fogós kérdés. Kétségtelen, hogy jóval értettebben viselkedik és gondolkodik, mint korábban és még afféle előjoga is volna rá... De! De szerintem hiányzik belőle a kor és a vele együtt járó tapasztalat is. Szerintem egy Gildarts nevű céhmester is befigyelhet, ha belegondolunk. Persze az is jó kérdés, hogy egyáltalán ismert karakter lesz-e az új mester, ha Makarov egyáltalán meghal. Mert ugye ott van az a fa is... Persze nem mintha egy farokcsapást túlélne ettől a dögtől...
És mikor jön már a többi sárkány is, akik elviszik a sárkányölőket tovább fejleszteni? Majd egy timeskipet követően megerősödve térnek vissza a gyíkcsökevények?
Vissza az elejére Go down
Eigo Haruki
Elemi mágus
Elemi mágus
Eigo Haruki


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 19.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 4:18 pm

Szerintem Gildarts nem ül meg egy helyben, és nem is az a típus aki klánmester akarna lenni, Luxus meg visszatérése óta eléggé megkomolyodott. Viszont egyvalamit nem értek, hogy Gildarts nem tudom mikor találkozott már a sárkánnyal (vagy egy másikkal), de elvileg nem rég ébredt csak fel ez a gyík, úgyhogy azt is el tudnám képzelni, hogy ez nem is az. Annyit mondott Gildarts, hogy az csakis az lehet, de akkor még nem látta, csak utána jelent meg. És mivel még nem hiszem, hogy olyan sok sárkányüvöltést hallott, lehet, hogy nem is azt ismerte fel. És az is lehet, hogy ez nem is számít fekete sárkánynak. Azért a többi kicsit máshogy nézett ki, és sok ebben a kék is, ha számít ez valamit egyáltalán. Very Happy Makarov pedig szerintem meghal, de akkor is kell valamit kezdeni ezzel a gyíkkal, mivel nem rohangálhat csak úgy össze vissza, úgyhogy tanulva az előző részekből, mindenki átadja Natsunak az erejét (még Makarov és Zeref is) és egy ütéssel leveri a sárkányt. (persze ezt az utolsó mondatot nem gondoltam komolyan Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 8:22 pm

Na az S- szint arc az elején jól indult, aztán el lett bacva. Ez a fejezet egy jó korrigálás, hiszen a nagypapi végre feldobja a talpát, ráadásul meg fix, hogy Laxus lesz a céh új mestere. Emlékezzetek vissza, amikor a nagypapit majdnem megölte Hades, akkor az unokára hagyta a céhet. A fekete sárkányról meg csak annyit, hogy Ita papa egy rekesz sör után leveri, és főz egy jó kis sárkánypörköltet nektek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 8:42 pm

Javítsatok ki, ha tévedek, de Mest, a tanácstag aki Mystogan tanítványának adta ki magát kilövette az Etheriont Tenrou Islandre. Szerintem ha más nem, AZ képes leteríteni egy sárkányt. Az öreg meg vagy vele pusztul, vagy Mavis lelke megmenti számhó'...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 4:42 pm

Nekem is dereng valami, Gab. Ám van egy olyan érzésem, hogy erről a fertelemről még az is lepattan vagy szimplán megcsiklandozza. Ha pedig Makarov ezek után is életben marad, akkor végleg kiborulok! Nem mintha nem lett volna elég az animében az a sárkánylovagos marhaság... Sok volt a transformes, szerintem.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 6:44 pm

Bár a Tower of Heaven-ös részeknél megemlítették, hogy az Etherion ereje sokkal nagyobb, mint Fiore összes mágusáé összesen, mégis úgy érzem, hogy nem pusztítaná el a sárkányt. Nem feltétlen azért, mert lepattanna róla, vagy szimplán olyan tápos, hogy túlélné. Csupán túl egyszerű lenne, ha így állítanák még.

Amúgy meg S-szintű vizsga részek elején voltak bizonyos képek, amik megjelentek Charlie elméjében a jövőből. Végig nézegettem a mangát, de nem találtam meg őket, amikor bekövetkeztek, pedig Cana-n az a ruha van a látomásban, ami a szigeten volt rajta. Most már azt lecserélte egy újabbra, tehát be kellett volna következnie. Persze lehet, hogy figyelmetlen voltam. De az egyik képkockán valakinek a földön van a keze. Natsu, meg Cana pedig sír. Nekem ezekből nagyon az jön le, hogy valaki meghal. Ami meg még azt tanúsítja, hogy ezeknek a képsoroknak már szerepelni-e kellett az a kötések hiánya. Ugyanis már mindenki elvan látva és gyakorlatilag a céhtagok fél teste kötszerből áll.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 7:31 pm

Én úgy emlékszem, hogy mind megvolt, vagy legalábbis nagyja... de mindjárt kikekeresem
Látomás első fele illetve látomás második fele.

Zeref ugye hamar fel is bukkant: Kukucs!
Lucy mancsa pedig valószínűleg a jóslatban szerepelt: Klikk
Esetleg lehet Cana sírása, csak messziről... brühühü
Hogy Natsu mikor vág ilyen arcot, fogalmam sincs, azzal még nem találkoztam... pedig az is rémlik, lehet, hogy csak beképzelem mondjuk. >.<
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 11:09 pm

És ne feledkezzünk meg a fiúról, aki az óceánt bámulja és egy FT jel van rajta. Akihez mindjárt keresem a képet :'D

szerk.: Nem találom ._.


A hozzászólást Jonathan McWilliams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 30, 2011 11:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 11:20 pm

Arról ne is beszéljünk. Azt a szálat is úgy félbehagyták...
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 11:27 pm

Akkor én nem vettem észre őket. De nálam volt a hiba, mert azt hittem ugyanúgy fogja megrajzolni később, mint a látomásban. Akkor ez esetben nem szóltam és kösz Tabu a képeket Very Happy

Az a srác pedig Macao fia Romeo. Legalább is pontosan úgy néz ki.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 10:16 am

Cassy segítségével azt hiszem, sikerült megtalálni Natsu cuki pofiját is. Vagyis, valószínűleg ezek a képek foglalják magukba azt a rémült, sírós arcot: megremeg, földre rogy, ééés már sír is... (a szavak külön külön linkeket tartalmaznak Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 12:48 pm

Aztarohadtmindenit neki :OOOO Erre aztán tényleg nem számítottam O.O ÓMÁJFÁKINGÁD Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bonnie
Gealdor
Gealdor
Bonnie


Hozzászólások száma : 46
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 05.

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 12:49 pm

Oké... kezdjük az elején.
Jó fejezetnek indult, valljuk be. Sőt! Új rejtély tört a felszínre, egy igen szép lányka személyében...
A másik meg, hogy: légyszi mondjátok, hogy az én angolom rossz, és nem ugrunk az időben! De bizony, ugrunk... hét évet... a Fairy Tail a végtelen mangák sorába fog kerülni? Bleach, One Piece, Naruto...
Megint ott a fiú, de az már nem lehet Romeo, túl fiatalnak tűnik ahhoz szerintem, viszont az FT nem semmisülhetett meg, mivel ugye ott a jel a vállán, amit nem hiszem, hogy filccel rajzolt oda.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 1:59 pm

Húbazze! Ez jó volt. Jövőhétig lefagyasztatom magam!

Conra hozzon valaki netet! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 3:05 pm

Kövezzetek meg, de ez szerintem sz@r volt! Az időugrást szépen eltaláltam, bár így kissé furcsa szájízt hagy maga után. persze kellett egy kis utazás az időben, mert ebben a korban sokkal többet nem lehetett kihozni Natsuékból. De így? Ez nagyon gány munka volt... Igaz azért érdekel, hogy mi történt hét év alatt.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 3:41 pm

Hát én most lefagytam, de teljesen. Reménykedtem, hogy csak nem mennek vissza hero-t játszani, de hát csak meg történt. Ami a végén történt az viszont teljesen ledöbbentet. Én most szabályosan vegetálni fogok a jövőhétig. Lehet sok dolog történt egyszerre benne, de most az a rakaot sok kérdőjel, ami bennem van, azokkal egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Nem lehetne a való életben is egy időugrás? Nem kell 7 év, én beérném 7 nappal is. Amúgy meg megint az a fránya 7-es, ami oly sokszor kísérte a sztorit.

Vissza az elejére Go down
Bonnie
Gealdor
Gealdor
Bonnie


Hozzászólások száma : 46
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 05.

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 3:48 pm

Tényleg, a hetes! Vazzeg... Very Happy
Amúgy, érdekes feltevés: mivel a Mavis lány név, lehet, hogy aki összetette a kezeit, maga Mavis (szelleme) volt?
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 4:23 pm

Bár a Fairy Tail Wiki férfinak írja, de mikor rágúgliztam a névre, csak nőket dobott ki rá, úgyhogy ebben lehet valami. Mondjuk nekem túl fiatalnak tűnik céhmesternek, de attól még belelehet magyarázni bármit
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 4:46 pm

Ez a rész pofon vágott. Gondoltam, hogy valami drasztikus fog történni végre, de azt hittem "csak" kinyiffan a papi.
A Fairy Tail nem semmisült meg, hiszen csak a céh néhány tagja volt a szigeten. De hogy most ki a fene a kislány, ki a fene a kisfiú... fogalmam sincs mi fog történni, megjegyzem végre. Very Happy
Még egy kérdés a sok közül, ami megfogalmazódott bennem, hogy miért emlegette Zeref többször is Natsu-t. Jó oké, tudjuk, hogy Natsu központi figura, de a magyarázat akkor is érdekelne.
És arra is kíváncsi vagyok mi történt valójában a szigeten lévőkkel. Túlélőket ugyan nem találtak, de halottakat sem, tulajdonképpen az egész sziget semmivé lett. A végén pedig nem azért fogták meg egymás kezét, mert úgy jobb meghalni, hanem azért, hogy egyesítsék a varázserejüket, Lisanna azt kiabálta, hogy koncentrálja mindenki a mágiáját Friedre, ezért kapaszkodtak össze... tuti, hogy előkerülnek valahonnan, csak aztán ne úgy, mint Wendy Horologiumból. xD

Ja és valaki hozzon a conra laptopot meg netet, különben nem tudok menni. xD
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 5:10 pm

Atsu, bőven elég ha lesz ott valahol WiFi.

Igen, Zeref és Natsu kapcsolata is egy nagy kérdőjel. De Zeref mondta, hogy hogy megnőtt Natsu mióta utoljára látta. És itt lehet egy olyan csavar, hogy míg Natsu a gyermekkorát Igneel-el töltötte, addig lehet Zeref is Acnologiával volt, és nem kizárt, hogy a két sárkány összefutott volna.

Ja és igen... A óceánt bámuló fiú ismét felbukkant, és mivel 7 év telt el, kizárt, hogy Romeo lenne az, hisz Romeo így már kamasz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» IV. Fairy Tail Tábor
» Fairy Tail AMV-k
» Facebook Fairy Tail Club
» A Fairy Tail világa
» V. Fairy Tail Tábor!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: