KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)

Go down 
+30
Yoru
Yorumi Tsukiko
Nati Teina
Adelus Morningway
Hwarug Zhor
Mateus Grandus
Kevin McBride
Kato Brightmore
Imolatus
Petersen Ruw
Rouuro Kao
Lidérc
Raelae Xing'ke
Gildarts Clive
Natsu Dragneel
Happy
Igneel
Glen Ordway
Den Starkiller
Fried Justine
Atsui Orestes
Firmus Kakte
Bonnie
Tabuchi Metarikku
Itachi Sadamesu
Eigo Haruki
Reigen Hawkins
Gabriel Caradhel
Jonathan McWilliams
Ovan Sandinger
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 5:19 pm

Romeo a sztori elején hány éves lehet? én olyan 7 körülire saccolom, már csak ha az FT számmisztikájából indulok is ki Razz
Ha még hét év eltelik akkor 14. Én pedig erről a srácról simán kinézem azt a kort.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 5:20 pm

Szerintem sem Romeo az, nem stimmelne a kor, az viszont fura, hogy majdnem ugyanolyan cuccban van, mint Natsu... ez viszont simán utalhatna Romeo-ra, hiszen ő bálványozza Natsut, amiért megmentette a faterját.... ááá hosszú lesz ez a hét. -.-"""
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 5:24 pm

A kor érdekes kérdés egyébként. Natsu még elég töpörtyű volt, amikor X777-ben eltűnt Igneel, nem lehetett nagyobb, mint a sztori elején Romeo, és ezek szerint most épp X784-et írunk, tehát azóta szintén 7 év telt el, és már nem éppen kisfiú. Very Happy
Szerintem Romeo is nagyobb kéne legyen..
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 5:38 pm

Azért egy anime/manga karakternél elég nehéz ránézésre belőni a kort. Lepődtem én már meg elég sokszor ilyen helyzeteknél, de ők túlságosan is hasonlítanak egymásra:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Romeo . ........................................................ Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 300px-Romeo_after_time_skip
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 6:13 pm

Megnyugtatásul közölném, hogy beszéltem Hiro-val fészen és gyorsan felvázolta mi fog történni.

Mivel elég sok negatív visszajelzést kapott Natsu folyamatos sztárolása miatt, ezért végül engedett a sirámoknak és új alapokra helyezte a Fairy Tail-t. Természetesen hőseink nem haltak meg, csak egy időre sztázisba kerültek, de majd a már említett Romeo (igen, tényleg ő az) fogja őket kiszabadítani egy hajmeresztő kaland során.

Zeref onnan ismeri Natsu-t, hogy ő maga is dragon slayer. Offkórsz, hogy black dragon slayer! De a múltbéli kalandokat nem részletezte.

A 7 év során a guild kicsit átalakult, többek között Macao és Wakaba áldásos tevékenységének hála. Az új céhben már inkább a kevesebb ruha dominál. Ezt kiadói kérésre/parancsra kellett kivitelezni, így a Fairy Tail inkább "Romeo háreme" lett. Több ledér öltözékű és ennek megfelelő habitusú lány is bekerül a sztoriba, akik mind az ifjú főszereplő kegyeiért küzdenek.

És Hiro külön kitért arra, hogy ez a kedvenc FT frpg oldala és sok ötletet innen merített.

Tehát a szép/jó folytatás garantált! Very Happy

Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 6:34 pm

Tényleg? :O

Akkor üzenem neki, hogy, a Den arcot, amiben az egész mágikus világ összefog majd ellenem, hogy megpróbáljanak legyőzni, még kicsit későbbre hallassza, mert ezen a hétvégén egy kicsit updatele-k a karin. Very Happy

De maga a fejezet jó volt, a sárkány szépen rázúzott FT-re, félelmetes belegondolni, hogy az üvöltése kivédéséhez, már nekem is használnom kéne pölö a tenyerem...

De így legalább az Etheriont már nem kellett elsütni, kíváncsian várom a jövőhetet.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 8:51 pm

"MINDENKI HASZNÁLJON MINDEN DEFENZÍV VARÁZSLATOT!" Erza meg feszít utcai ruhában, mocskosul komolyan vehette. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 9:10 pm

Azon én is néztem, hogy akkor hol az Adamantium Armor xD
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 10:13 pm

Én is azt kerestem, aztán nézem, hártkrajc? wat?
Vissza az elejére Go down
Glen Ordway
Gealdor
Gealdor



Hozzászólások száma : 142
Aye! Pont : 4
Join date : 2010. Dec. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 4
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 02, 2011 8:35 am

Lehet, hogy más fordításban nézte, de ahol én olvasom a mangát, ott azt mondja Erza, hogy...


"Akik képesek védelmi varázslatokra, abba összpontosítsák az erejüket! "

A kört azért húzzák fel, hogy megvédje őket, mert az energiák is könnyebben áramlanak benne. És mivel megfogják egymás kezét, mindenkinek a varászereje összeadódik elméletben... mivel nincs idő felírni pecséteket, ezt Fried mondja, ezért szerintem úgy próbálnak védekezni a sárkány támadása ellen, hogy mindenki teljes erejét bevetve próbálják semlegesíteni a támadást... mivel egy erősebb mágia legyőzi a gyengébbet...

Ami pedig a lányt illeti, szerintem egy tündér, mert Makarov is mondta, hogy a szigeten éltek tündérek valaha... és mivel elkezd imádkozni, ha jól vettem ki a képből, ezért nem használhatja a sárkány a teljes erejét a szigeten, ezért is repül fel és támadja messziről! Szóval szerintem a a kis tündérnek hála menekülnek majd meg...
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 04, 2011 11:24 pm

Fried, szerintem nem sárkányölő Zeref, vagy ha igen, miért fél a sárkánytól? Izzadó Zerefbácsi remegő térdekkel

Viszont, volt egy feltevésünk anno chaten, nem tudom, már kivel beszéltük, de az elmélet szerint a sárkányölők nem is sárkányölők, hanem sárkányok, csak emberi formában. Megmagyarázható lenne, miért tűntek el a sárkányok, az, hogy elvész a teljes memóriájuk pedig bemagyarázható a transzformációnak. Aztán ha Zeref tényleg "sárkányölő" lazán összefuthatott Natsuval korábban, hiszen Natsura nem úgy kell gondolni, mint egy 18 év körüli srácra, hiszen Fried Varázslatának szabálya alaposan megszivatja nem csak Natsut de még Gazillet is... És tudtommal ezt a mágiát nem lehet átvágni.


A hozzászólást Gabriel van Chantai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 05, 2011 10:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 10:12 am

De Gab, akkor minek magyarázod be Igneel és Grandine beszélgetését?
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 11:00 am

Marhajó kérdés, kettőt, és könnyebbet...
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 5:02 pm

A mangával kapcsolatban csak annyit, hogy: Zeref szerintem is a fekete sárkánygyík sötét tanítványa lehet, és mivel gonoszokról beszélünk, ezért bátran merem mondani, hogy azért fél a Zeri fijú Sárkitól, mert kötsög mester volt, mi több, szadista, hím soviniszta disznó, ja és kirekesztő, antiszemita, népfelbújtó perverz. Amúgy meg az nem Romeo, hanem Ita papa kosztümben. Nácunak öltöztem. Ha jól megfigyelitek, találhattok néhány üres üveget a tenger felszínén Very Happy Ennyi a véleményem az új mangáról. Végre nincs benne Nácu, szal full jó Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 6:10 pm

Én erre a sárkányölős dologra egy olyan tippet tudok felmutatni, ami szerint a gyíkbajnokokban egy darabja van a sárkányuk lelkének. Elvégre Natsu és Macskaszeg Jancsi meglepődött azon, hogy nem tudott kimenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 10:10 pm

Mi az skacok? Még senki se találta meg a frisset? Mert azt nem hiszem, hogy szóhoz sem juttok tőle... Láttam már ennél jobb timeskip utáni kezdő epizódot is, de természetesen mérföldekkel rosszabbat is. Összességében ez a fejezet megint nem nyűgözött le, bár a gyíkbajnok Rambó nélkülözésével máris máshogyan fekszik a leányzó.
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 10:17 pm

Hát ez a fejezet egy csalódás volt. Gondoltam, hogy Macao lesz a boss, de az meglepett, hogy a Fairy Tail ennyire lesüllyedt. Külsőben való változások meg egyszerűen szörnyűek. Egyedül Max új kinézetével vagyok megelégedve. A végére pedig egy Natsu+everyone belépőt vártam, de úgy tűnik az még várat magára. Bár az új céhet tutira sz*rrá verik :DDD
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 11:05 pm

Én nem merek véleményt mondani az új részekről, mert még elképzelésem sincs hogy ebből mi a jó franc sülhet ki! Ha ügyesen csavarog a sztori, ez a 7 év húzás ez egy zseniális dolog lesz, de ha annyira egy latymatag fos marad mint ez az új fairy tailesdi, akkor felesleges... én az előbbiben bízok!
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 11:27 pm

Én valami hasonlót vártam a Fairy Tail állapotáról. Ha úgy vesszük, hogy gyakorlatilag a céh krémje oda lett, én semmi csodálkozni valót nem találok a süllyedésben. A céh mestert illetően Macao vagy Wakaba lett volna a tippem, bár talán Romeo szereplése miatt gondoltam volna inkább Macao-t, nem tudom ez miért lett volna következetes, egyszerűen csak érzés. Így összességében szerintem nem volt olyan rossz ez a fejezet. Ha a süllyedést és elhanyagolást nézzük, akkor pedig az új kinézetek ezt tökéletesen átadják. Bár szerintem kicsit sokat öregedett Macao és Wakaba, de ha a céh életét nézzük megtudom őket érteni. Al és Bisca házasságára meg csak sor került 7 év alatt. Kíváncsian várom mivel rukkol elő Ichiyama. Na mondjuk az ő kinézete kifejezetten nem tetszik. A korábbi még poén volt, de ez a mostani nagyon gáz.
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 12:30 am

Beigazolódtak a félelmeim. Óriási csalódás volt nekem ez az FT rész, az egész 7 éves baromság egy kudarc, egy pocsékba ment lehetőség, egy nulla... fuj...
Na persze örülök hogy legalább mindenki megmaradt, de bakker... hogy egy író egy ilyen csavart ilyen égbekiáltóan elbaltázzon, az gusztustalan... és most lehet kövezni!
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 8:19 am

Ebben a fejezetben nekem is csalódnom kellett. A cselekményben az történt, amire számítottam, a sziget megmaradt és senkin nem fogott az idő. Hogy a csaj Mavis az már sejthető volt, egyrészt, mert Tabu felvetette ezt a témát és gyorsan utánanéztem neten. Mikor kiderült számomra is, hogy a Mavis egy női név többek között, már elég nagy volt a gyanú. Na szóval az alap cselekménynél ezt vártam, csak nem gondoltam, hogy így össze lesz csapva. Egy kis nyújtásra, egy kis csavarra, egy kis izgalomra vártam. No mindegy, lehet hiú ábránd, lehet örök optimista vagyok, de én még hiszek Mashima mesterben és reménykedek valami jó hoz ki ebből Twiligt Ogre céhes részekből. Persze félek, hogy Natsu-ék most egy másik fejezet alatt elkalapálják őket és kész ennyi.
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 9:27 am

Előreláthatóan össz-vissz ennyi lesz, talán jut minden karakterre egy-egy fejezet, hogy rommá ver valami rosszarcú Ogrést... de ám legyen, ez a nagyon ronda malőr után mostmár ezeket szeretném látni:
>Zeref 7 év alatt csináljon már valami értelmeset, és hőseink egy duplaoldalas osztottpaneles dülledő szemű meglepődés során tapasztalják meg annak szörnyűségét
>SÁRKÁNYOK, KÖNYÖRGÖM!!!!!!
>Úgy emlékszem, hogy már szinte minden fő karakternek ki lett építve a múltja, személyisége, érzelmei, KIVÉVE Natsut!!!!! Oké, láttuk ahogy csatlakozik az FT-hez, hogy ott mit össze marhul, meg hogy volt egy lány aki nagyon hiányzik neki... na és az Igneel részek?! A többi karakternek csoda hogy a csecsemőkorát nem mutatták meg, könyörgöm, tessék már Natsunak kicsit mélyíteni a sárkány kapcsolatát, mert számomra olyan száraz mint egy elsietett portya post!
Na nekem ilyen vérlázító elvárásaim vannak, ha megkapom őket, töretlenül hinni fogok az FT-ben Very Happy! Most is szeretem, de ez a mostani arculcsapás kiirtott belőlem valamit
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 10:17 am

Ahj, emberek, legalább annyi lehetett volna benne, hogy nem fagyasztja meg az időt Mavis, és legalább új skineket kapnak a karik de nem, még az sem. Nem láttam még írót, aki - ahogy Cobra mondta - egy ekkora lehetőséget elpuskázzon. Már majdnem volt a sztoriban egy érdekes csavar, de neeeem, minek is, még a végén érdekes lesz a manga.
Natsu személyiségével pedig nekem nem lenne gondom... ha most kinyiffant volna. Mindenesetre tényleg érdekes, hogy őt sztárolják folyamatosan, mégse tudunk róla semmit, csak, hogy kölyök korában csatlakozott a FT-hez, volt egy nője, aki később eltűnt és mégkésőbb megkerült, lett egy macskája, és szereti a nagypapit meg a többieket olyannyira, hogy ha már félig ki van tépve a szive akkor is elég neki egy duplaoldal, ahol mutatják a barátait, és begyógyulnak a sebei...
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 10:51 am

Hát igen, ezért mondom én is hogy ha már ekkora a hype, meg ekkora a Natsu-overpowerség, akkor legalább dolgozzák már ki tisztességesen Razz
Vissza az elejére Go down
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 5:51 pm

Sejtettem, hogy ez lesz, és védve lesznek, és nem öregszenek. Ezt mindenki sejtette, de ez már felháborító! A nagypapinak már réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban, az üveg hegyen is túl kéne feküdnie egy jelöletlen sírban. Makarov-ot tuti, hogy a Hegylakóból szerződtették át. Addig nem képes megpurcanni, amíg le nem vágja Macleod a fejét. Hihetetlen. Másrészt meg Nácu menjen el egy 50 fejezetes nyaralásra, legalább nem ő lesz a központban. Luxus vegye át a klánt, Gildartz csináljon egy bordélyt, Happy meg indítson egy halász vállalkozást. Csak ennyit akarok... Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» IV. Fairy Tail Tábor
» Fairy Tail AMV-k
» Facebook Fairy Tail Club
» A Fairy Tail világa
» V. Fairy Tail Tábor!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: