KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kes Kontráz vs Bazil Lockheart

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Empty
TémanyitásTárgy: Kes Kontráz vs Bazil Lockheart   Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Icon_minitimeCsüt. Szept. 14, 2017 8:45 pm

Kes Kontráz: 7 KP
Bazil Lockheart: 2 KP

Mágia módosító nincs.

Helyszínt pedig a sorsolás biztosítja.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz vs Bazil Lockheart   Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Icon_minitimeCsüt. Szept. 14, 2017 8:46 pm

Lássuk a helyszínt és a dobásokat!
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz vs Bazil Lockheart   Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Icon_minitimeCsüt. Szept. 14, 2017 8:46 pm

The member 'Natsu Dragneel' has done the following action : Kocka


#1 'Aréna helyszín' :
[You must be registered and logged in to see this image.]

--------------------------------

#2 'Aréna' : 3, 3

--------------------------------

#3 'Aréna' : 1, 3

--------------------------------

#4 'Aréna' : 2, 4

--------------------------------

#5 'Aréna' : 4, 10

--------------------------------

#6 'Aréna' : 1, 6

--------------------------------

#7 'Aréna' : 4, 1

--------------------------------

#8 'Aréna' : 10, 8

--------------------------------

#9 'Aréna' : 9, 10
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz vs Bazil Lockheart   Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Icon_minitimeVas. Szept. 17, 2017 12:48 pm

Beléptem az aréna kapuján és szemem elé tárult egy hatalmas nagy terem, amiben min mindenhól tükrök voltak. Nem csak a földön de a mennyezeten is. Azonban ezekből a tükrökből nem a saját tűkörképem nézett vissza. Hanem egy fekete kabátos, fekete hajú fiatal férfi. Aki az ellen felem volt most. De bárhová néztem ő volt ott előttem. Ez mutatta, hogy nem átlagos tükrökkel van dolgom. Hanem mágikussokkal.
- Az én gyönyörű tüzem fog meg égetni ma. – Jelentette ki a férfi. Miközben a kezében egy nagyobb adag láng gyulladt ki. Ezzel elárulta, hogy ért a tűz mágiához. Mivel látszott, ahogy elővarázsolja a tüzet. Erre én nem is válaszoltam csak a kezembe idéztem egy kisseb tűzgolyót és nekihajítottam erősen az egyik tükörnek. Ahogy neki csapódott azonnal le is pattant róla és máris haladt tovább egy másiknak. Aztán arról is lepattant és folytatta az útját, míg el nem tűnt. Majd újra feltűnt, ahogy az ellen felem felé tartott. Amit az könnyedén egy ellen támadással elpusztított. Bár nem a támadás volt a szándékom de nem bántam. Így legalább meg tudtam mire képesek a tükrök.
- Ez ellenem, aki az egész ország legjobbjaitól tanult kevés. - Dicsekedett a férfi. És igaza is volt. Mivel eddig a tűz mágiát csak kovácsolásra használtam. Így itt volt a lehetőség, hogy felmérjem mennyit is tudok. Ha már egy ilyen tűzmágus az ellen felem. Éppen ezért most csak erre az egy mágiára hagyatkozom. Éppen ezért meg indultam a tükrök között. Amikor is Láttam hogy az ellen felem felvett egy stabil állást aztán apró tűzlövedékeket lőtt minden felé. Vártam hogy mikor tűnnek fel a támadások, ám azok nem jöttek. Azonban azok még nem jöttek.
- Most meg vagy! – Kiáltott egy hang a fejem fölül és akkor láttam meg az ellen felem aki egy lángokból álló szőnyegen állt. A kezében pedig két tűzlabda volt. Amiket felém hajtott. Kitértem előlük. Ám ekkor érkeztek meg az előzőleg küldött lövedékek a hátam mögül. Amik eltalálták a karjaim és lábaim. Ám nem egy a hátamnak csapódott. Ez meg zavart ezt használta ki az ellen felem és két lángoló pengével ajándékozott meg. Amik ahogy eltaláltak megvágták a jobb karom é lábam. Éles fájdalom járta át a testem, amit égő érzés követett. Nem hagytam magam. Azonnal elkezdtem hajigálni a tűzlabdákat. Aki ő meg próbált kitérni. Ám Nem hagytam neki és neki vágtam egy jókora lángpengét. Ami elöl a földre menekült.
- Most meg vagy. – Szóltam oda neki normál hangon. Aztán meg ajándékoztam még egy égő pengével. Amit ő a sajátjával blokkolt. Erre meg indultam felé. Mikor is ő ismét felvette a stabil állását ami csak azt jelen tette hogy újra támadni fog. Ám ahogy közelebb léptem Egy kis kődarab csapódott a fejemnek. Erre felnéztem és láttam hogy egy nagyobb darab a mennyezetből tart felém. Egyből egy tűz pengével próbáltam meg szétvágni. Azonban egy mágikus tükör visszaverte azt rám. Ami eltalált. Amit azonnal az ellen felem támadásai követtek az apró lövedékek, megsoroztak. Amit aztán a mennyezet darab követett. Maga alá gyűrt. Meg szédültem kissé az ütéstől. Ám nem hagytam hogy ez legyen a vége elkezdtem kimászni a törmelék alól. Ahogy ez sikerült meg ráztam magam.
- Ennél jobbat kell nyújtanod, ha egy hozzám hasonló nemes mágust le akarsz győzni. – Mondta a férfi lekezelően.
- Akkor ezt nézd meg! – Vetetem oda neki és bal kézzel egy láng pengét vágtam hozzá. Ám az utolsó pillanatban, ahogy elengedtem a lábam megcsúszott egy üvegdarabon. Ezzel a támadásom célt tévesztett és egy tükröt talált telibe. És a támadás meg indult pattogni. Fel álltam a földről és újra fel akartam venni a harcot, amikor az általam előzőleg ellőt penge mellettem csapódott be. Ez meg zavart egy kicsit. Amit az ellen felem ki is használt és nekem vágott két tűzlabdát. Amik becsapódva égettek meg. Bár nem az volt a veszélyes, hanem az oxigén hiány, amit a sok tűz okozott. Ettől kezdtem szédülni és homályosan látni. Ezzel már komolyan meg gyűlt a problémám. Mert levegő hiányában nehéz harcolni. És azt az ellen felem ki is használta és újabb tűzlabdák érkeztek. Amik csak tovább csökken tették a hasznos oxigént. Míg nem már nem kaptam levegőt, és amit be tudtam lélegezni az is fel volt hevülve. Így hamar kezdtem elveszteni az eszméletemet és a földre kerülte. De már nem volt erőm felkelni és folytatni a harcot.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz vs Bazil Lockheart   Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Icon_minitimeHétf. Szept. 18, 2017 8:16 am

160 VE-vel lettél tapasztaltabb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz vs Bazil Lockheart   Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kes Kontráz vs Bazil Lockheart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kes Kontráz vs Bazil Lockheart Vol 2
» Aréna NJK-k
» Lauren Frazer vs Bazil Lockheart
» Duncan Blaylock vs. Bazil Lockheart
» Selejtező: Bazil Lockheart vs Nickolas Venom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Mágus Aréna :: Párbaj Aréna-
Ugrás: