KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kes Kontráz - Vadászat

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2018 6:31 pm

Az világot járva talán talán akad valami amit érdemes levadászni.

Raktárkészlet:
Veszpida fullánk: 1 db


A hozzászólást Kes Kontráz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 04, 2018 7:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2018 6:31 pm

Kes kontráz: 38.940 VE
Raven: 5.380 VE
Összesen: 44.320 VE
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2018 6:31 pm

The member 'Kes Kontráz' has done the following action : Kocka


'Vadászat' :
Kes Kontráz - Vadászat  10_ves10
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeKedd Dec. 04, 2018 7:42 pm

Nyugodtan sétálta az erdőben, mert éppen nem volt semmi dolgom. Éppen ezért nem is siettem csak haladtam nyugodtan. Raven jól érezte magát a levegőben repkedve. Egyre másra mutatta be veszélyesebbnél veszélyesebb mozdulatait. Amikkel a fák ágai között halad. Szerencsére az ilyen nyugodt napokon tud gyakorolni. Hiszen jobb, ha felkészülten várja a következő munkát. Amit talán nekem is meg kellene tennem. Egy kis edzés nem árt meg amúgy hozzászoktam a rendszeres edzéshez. De a mai nap nem árt hat egy kis pihenő. Ami segít feltöltődni. Legalább is, ha nem jön közbe valami. Gondoltam magamban.
- Úpsz! – Hallatszott Raven-től.
Aztán egy nagy csattanást hallottam. Oda néztem mi is lehet az. Akkor láttam meg Raven a levegőben rázza a fejét és előre felé néz. Oda sétáltam. Gondoltam neki ment a fának vagy valami. De nem. A fák lombjai közül hatalmas, félméteres rovarok kezdtek előjönni. A testük sárgás volt. Az első pár lábukon fullánkkal rendelkeztek. A potrohukon is volt egy nagyobb. Mintha csak túlfejlett darazsak lettek volna.
- Raven! Mit csináltál? – Tettem fel a kérdést a kis rosszcsontnak.
- Semmit. Csak megjelentek a semmiből. – Magyarázkodott a tollas.
Amit el is fogadtam nem hazudik hisz tudja nem gond, ha valamit elront. De most ott volt előttem pár darázs amikkel. Kezdeni kellet volna valamit. Nem voltak túl erősek, ha akartam volna, akkor könnyedén elintéztem volna őket. Ám ha már itt vannak, legalább hasznukat veszem. Összecsaptam a tenyereim és létre hoztam egy kardot.
- Raven maradj ki ebből! – Szólítottam fel a társamat. Amit ő azonnal teljesített is és hátrább repült egy faágra.
Én ott álltam a rovarokkal szemben, amik tízen, ha voltak. Ugyan nem voltak erősek, de attól még jók lehettek egy kis vívásgyakorlásra. Előre tartottam a kardomat és vártam a támadást. Nem is kellet sokáig várnom, mert jöttek is nekem. Könnyedén képes voltam hárítani az egyszerű szúrásokat. Szinte nem is volt gond. A karddal elütöttem a döféseket. Ám a szemetek vadul bökdöstek. Mind a tíz támadt és így márt tényleg jók voltak edzeni a kis dögök. Több ellen fél ellen edzeni jobb mintha csak úgy fejleszteném az erőmet. Egyik támadás a másik után. Ezzel már tényleg lehetett kezdeni valamit. Azonban a rovarok csak az első fullánkjukkal harcoltak. Míg nem a kard lapjával hárítottam az egyik szúrását. Amit követően az a harmadik fullánkjával támadta az arcomat. Szerencsémre nem ért el hozzám. De közel került az arcomhoz. Ezzel a mozdulattal jelezte ideje komolyan venni őket. Hátralöktem. És most már a védekezésből átmentem támadásba. Nem csak elütöttem a támadásaikat, mint az előbb, hanem most már célzottam, támadtam a testüket is. Nem fogtam vissza magamat és könnyedén vágtam félbe a dögöket. Nem voltak túl nagy akadályok a kardomnak. míg nem csak egy maradt. Az ami arcon akart döfni. Újra próbálkozott ám ezúttal nem voltam figyelmetlen. Ahogy a harmadik fullánkjával támadott azonnal lefelé csaptam a kardommal és levágtam azt a fegyverét. Ezzel meglepve. Nem hagytam elmenekülni. Ahogy felfelé próbált menekülni utána ugrottam és átszúrtam a testét. Ezzel kivégezve az utolsót is.
- Kes jól szórakoztál? – Kérdezte Raven ahogy oda repült hozzám.
- Nem szórakoztam, hanem edzettem. – Magyaráztam el neki a dolgot.
- Most mi lesz? – Kérdezte meg érdeklődve. Én felvettem a földről a levágott fullánkot.
- Ezt elteszem és megyünk tovább. – Magyaráztam el a dolgot. Bár nem tudtam mi hasznom lesz a fullánkból, de azért eltettem. És azzal indultunk is tovább.
 
 
Gyűjtöttem: 1 db Veszpida fullánk
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeKedd Dec. 04, 2018 7:44 pm

Kes kontráz: 39.190 VE
Raven: 5.380 VE
Összesen: 44.570 VE
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeKedd Dec. 04, 2018 7:44 pm

The member 'Kes Kontráz' has done the following action : Kocka


'Vadászat' :
Kes Kontráz - Vadászat  4_lava10
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2018 10:10 am

Nyugodtan sétáltam tovább az utamon. Nem hagytam, hogy megzavarjon az előző kellemetlenség. Hiszen a mai napot csak a pihenésre szántam. Éppen ezért nyugodtan haladtam az úton. Ami kivezetett az erdőből és felfelé mutatott a hegyre. Nekem kellet foglalkoznom a szintkülönbséggel. Miközben Raven nyugodtan Repült a fejem felett. Neki nem változott semmi. Ha magasabbra akart menne csak csapott párat a szárnyával, ha meg ereszkedni akart, akkor hagyta had veszítsen a magasságából. Én meg haladtam az emelkedőn fel a hegyen. Nem volt célom csak mentem. Egészen addig, amíg el nem értem egy forrongó tavat. A víz csak úgy gőzölt. Nem éppen az a kellemes meleg víz volt. Hanem az, amivel az ember meg égeti magát. Látszott, hogy a víz fórt. Engem nem bírt zaklatni az egész. Azonban Raven más tészta volt. A felszálló légáramlat, amit a forró levegő hozott létre, játékra csalta a kismadarat. Belerepült a gőzbe és hagyta, hogy az felemelje a magasba. Amit követően egy bukfenccel kikerült, az áramlatból. Majd jöhetett a következő kör. Amikor is hirtelen egy csáp nyúlt ki a vízből. Pont sikerült elkapnia Raven lábát.
- VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! – Kiáltott fel. Teljes erejével próbált küzdeni az ellen, hogy lehúzza valami.
- Vigyáz! – Kiáltottam neki.
Amit követően összecsaptam a kezem és acél nyilakat kezdtem el lőni a csápra. Amiknek a széles fejük képes volt átvágni a csápot. Ezzel Raven meg menekült. A csáppal együtt repült oda hozzám.
- Kösz. Ez a szörny meg akart enni. – Mondta kissé megkönnyebbülve. Én levettem a csápot a lábáról.
- Ezért figyelj, oda mit csinálsz! – Oktattam ki a kismadarat.
- De én csak játszottam. – Válaszolta kissé szomorúan.
- Ő meg vadászott. És most már dühös is nem csak éhes. – Mondtam ki mire a szörny feje feltűnt a forrongó tóból. Nem tűnt túl nagynak. De látszott rajta nem tetszett neki az előbbi. Éppen ezért úgy döntöttem, ha már elkezdtem be is fejezem a harcot. Átváltoztattam a testemet Volfram-má. Besétáltam a tóba. A kemény testem megvédett a hőtől. A dühös bestia azonnal meg is támadott, ahogy derékig értem a vízben. Megragadta a lábamat és próbált a víz alá rántani. Azonban nem ment neki. Én belenyúltam jobb kézzel a vízbe hogy elkapjam. És azonnal megragadtam valamit, ami hozzáért a kezemhez. Kirántottam a tóból. Akkor láttam, meg hogy egy kisebb példány az, amit elkaptam. Kihajítottam a partra a dögöt. Amire Raven azonnal rávetette magát. Én meg foglalkoztam azzal, ami engem próbált meg elkapni. Ekkor ugrott rám egy másik is szemből. Nem gondoltam, hogy több van a tóban. De a kemény fémtestemnek hála. Nem tudott kárt tenni bennem. Csak rám tekeredett. Megmarkoltam két kézzel és leválasztottam magamról. Majd ezt követően kettétéptem a testét. Aminek mind a két felét eldobtam. A lábamat ostromlóra fordítottam a figyelmem. Meg markoltam és kiemeltem a vízből. A kígyószerű lény testéből több csáp nőtt ki. Amikkel a kezemre csavarodott.  Jobb kézzel megmarkoltam a fejét és összezúztam azt. Ezzel végezve a lénnyel. Amit követően elengedtem és meg indultam kifelé. Mikor is a lábam meg akadt. Majd nem elestem. De sikerült megtartanom az egyensúlyomat. Újra a víz alányúltam és leszedtem a lábamról a rátekeredett lényt.  Ami megint csak egy kisebb darab volt. Kiemeltem a vízből és összeroppantottam. Majd eldobtam. Kisétáltam a tóból. A parton ott volt Raven aki éppen a kidobott zsákmányt csipegette.
- Finom? – Kérdeztem meg tőle.
- Igen. – Mondta majd fojtatta az evést. Én felvettem azt az ízelt csápot, amit korábban szerzett Raven. Eletettem majd csak jó lesz valamire.

Gyűjtött: 1 db Láva úszó (tavi) ízelt láb.
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2018 10:11 am

Kes kontráz: 39.290 VE
Raven: 5.380 VE
Összesen: 44.670 VE
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2018 10:11 am

The member 'Kes Kontráz' has done the following action : Kocka


'Vadászat' :
Kes Kontráz - Vadászat  50_biz10
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2019 6:53 pm

Elértünk egy hatalmas rétre. Amit dús fű fedett. Amit éppen egy nagy csorda Brian legelt lefelé. Ami engem nem érdekelt. Ha nem zavarnak nem törődöm velük. Azonban Raven már más tészta volt. Ő egy remek lehetőséget látott a nagy nyílt területben. És az állatok jó játékszerek, amiket feltud használni. Arra hogy boldog legyen. Ugyan is a nyílt terület felet kialakuló légáramlatok kihasználásával. Felgyorsult a magasban majd alábukott. Aztán az állatok között cikázott. Hol bukfencezett, hol csak kerülgette őket. Neki ez jó játék volt ahol azt tehette, amit a legjobban szeret. A levegőben játszani. Ezzel a sorakozással a városokban és falvakban nem találkozhat. Mivel ott a házak útban vannak. De itt Nem ez volt a helyzet. Így boldogan repdesett össze vissza. Míg nem egyszer csak a magasba nem emelkedett aztán zuhanni kezdett. És mikor a földhöz közel ért Egy hatalmasat csapott a szárnyaival. Amit követően több szélpenge csapódott a földbe. Ez egy új mozdulat volt tőle. Ami nem csak látványos volt, hanem még elég hatásos is hiszen légitámadásnak nagyszerű. Azonban a környéken legelésző nyugodt állatoknak ez nem jöttbe. Hiszen azonnal megrémültek és csorda ösztönüktől vezérelve mind egy irányba kezdett futni. Mégpedig felém. Egy teljes csorda megvadult Brian tartott felém. Ami nem volt éppen a legjobb dolog. Az a hatalmas csorda egy kissebb porfelhőt kavart, ahogy felém tartott. Összecsaptam a két tenyerem Aztán létrehoztam egy mini-gunt amit a közeledő csorda felé fordítottam és tüzet nyitottam rájuk. Jó párat sikerült is leszednem azonban még mindig jöttek felém.  Így nem maradt más választásom mit még több erőt vezetni a mini-gunba és tüzelni tovább. Csak úgy üvöltött a fegyver, ahogy ontotta magából a lövedékeket. A felém rohanó vad állatok meg hullottak szépen. De nem elég gyorsan. Még mindig tartott felém jó néhány. Mintha nem is akartak volna elfogyni. Nem pihentem. Csak tüzeltem. Ahogy az általam létrehozott fegyver bírta. Vezettem belé a mágikus erőt és lőttem. Mikor kifogyott újra töltöttem és tüzelte. Vasgolyó esőt zúdítva az ellenfeleimre. Amik egymás után hullottak elfelé.  Mikor is Raven a magasból elkezdet vadul támadni. A szélpengéket használta, amik az egészet elindították. De most kapóra jött, hogy a fejem felett ő is beszállt a harcba. Nem mintha egyedül nem bírtam volna el velük de ha segíteni akar akkor had csinálja. De még így is egyre csak jöttek a felbőszült állatok. Mikor is ismét kifogyott a fegyverem. Ezúttal már nem töltöttem újra. Otthagytam ahol volt és neki rohantam az ellen félnek. Már csak pár maradt így azokat puszta kézzel akartam elintézni. Megtudni mekkora a fizikai erőm. Amit talán Raven is meg érezhetett mivel abba hagyta a támadást. Én pedig az öklömbe gyűjtöttem minél több vasat hogy aztán annak erejével csapjak le. Az első, amiket eltaláltam hátrarepült és magával rántotta a maradékot is. Össze-vissza törték magukat. Hiszen egy jókorát kaptak. Ami elvette a kedvüket a továbbiaktól.
- Kes most mi lesz velük. Kérdezte meg Raven ahogy oda reppent a fejem felé.
- Ha már így alakult, akkor nem hagyhatom őket itt. A húsuk eladható a piacon, míg a bőrük felhasználható páncélhoz vagy bármi máshoz. Szóval fel kell dolgozni ezt a sok állatott. – Magyaráztam el a dolgok menetét. Amit követően a nap további részében az állatokkal foglalkoztam, hogy minél több pénzt tudjak majd belőlük kinyerni.


Szereztem 1db Bzán Bőrt.
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2019 6:57 pm

Kes: 40,420 VE
Raven: 14,275 VE
Összesen:54,695 VE
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2019 6:57 pm

The member 'Kes Kontráz' has done the following action : Kocka


'Vadászat' :
Kes Kontráz - Vadászat  1_feke10
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kes Kontráz - Vadászat  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kes Kontráz - Vadászat    Kes Kontráz - Vadászat  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kes Kontráz - Vadászat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rane Iceclaw mobil vadászlakja
» Vadászat a Yian Kut-ku-ra!
» Vadászat a Yian Kut-ku-ra!
» Vadászat a vörös veszedelemre!
» Bestia Vadászat Instrukciók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Vadászat-
Ugrás: