KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Lonen Sing

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lonen Sing
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Lonen Sing


Hozzászólások száma : 17
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 07.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Lonen Sing Empty
TémanyitásTárgy: Lonen Sing   Lonen Sing Icon_minitimeCsüt. Okt. 07, 2010 5:51 pm

Név: Lonen Sing
Nem:
Életkor: 16
Mágia: Alakváltú mágus (Transform(person), Transform(animal)(borz))
Klán: Fairy Tail

Kinézet: Zöld hajam van ami vállig ér. Szemem színe zöld, 178 cm vagyok. Karcsú, de izmos.

Jellem: Kedves , barátságos és bőbeszédű vagyok a nap legtöbb részében, de ha valaki felbosszant, akkor hátat fordítok neki, aztán transform: animal, és a többit már sejthetitek...

Felszerelés: Egy kis bicska a jobb lábamra csatolt övben.

Előtörténet: Hargeonban születtem, a kikötők közelében. Szüleim mindketten halkereskedők és ezen kívül más nem is érdekli őket. Kis szobámban állandóan halszag volt, amit nagyon utáltam, pláne hogy minden ruhám is halszagú volt! Ezért ha tehettem inkább nem voltam otthon. Sokkal jobban szerettem az egy háztömbbel odébb lakó nagyapámnál lenni, akit szüleim mindig rigolyás vénembernek tituláltak. De imádtam nála lenni, és hallgatni az érdekesebbnél érdekesebb kalandjait. Az öreg egykor a Fairy Tail mágusa volt, de visszavonult, csak soha nem mondta el miért. Persze még sok dolgot nem árult el, többek között azt se hogyan kell varázsolni. Épp ezért állandóan ezzel nyúztam.
Tizedik születésnapomon azonban váratlan meglepetés ért. A szüleimtől kapott 10 hal nem (nem volt nagy humorérzékük), de nagyapám beleegyezése a mágiatanulásba nagyon is meglepett. Örömömben akkorát kiáltottam, hogy szüleim azt hitték, hogy a halnak örülök ennyire. Azután csak halat kaptam ebédre.
Naponta jártam nagyapámhoz, hogy tanuljak tőle. Szüleim nagyon ki voltak akadva, hogy nem nekik segítek hanem inkább hozzá járok. De engem nem érdekelt,a varázslás fontosabb volt. Így aztán minden egyes délelőtt szüleim nyavalygását, délután pedig nagyapámat hallgattam.
Az első egy év csupán a mágia megismeréséről szólt. Hogy veszélyes, felelősséget igényel, és egyáltalán hogyan érezzem magam körül. Nagyapám mindig elégedett nevetéssel nyugtázta fejlődésem és minden botlásom. Ugyanígy nevetett mikor meghallotta milyen állattá szeretnék átváltozni.
-Borz leszek!
-Borz? Ehhehehe... és miért pont borz?
-Mert az olyan jópofa és rád emlékeztet nagyapa.
-Rám? Hát ez jó, szépen eldöntötted kisunokám.
Bár csak viccből mondtam, nagyapám teljesen komolyan vette, kisunokából kisborz lett. Bár ez tényleg nem ment jól, ő sosem volt dühös, mindig jókat derültünk a félresikerült átváltozásokon. A legtöbb szép élményem ehhez az időszakhoz kötődik. 15 éves koromra már minden alkalommal jól sikerült az átváltozás. A tanszobát lassan lecseréltük az erdőre, minden nap ott edzettünk, és végre életben láthattam nagyapa legtöbb átváltozását. Rengeteg volt, legtöbbet meg se bírtam jegyezni.
16 évesen teljesen megfordult velem a világ. Szüleim szerint elég idős voltam ahhoz hogy átvegyem a boltot. Nekem viszont eszem ágába se volt, főleg mert így nem lett volna időm a varázslásra. Mikor a szobámban voltam *átgondolni* a dolgokat, kiszöktem az ablakon. Meg se álltam nagyapám házáig, aki meglepődve fogadott, de leültettem és elmeséltem neki mindent. Nem lepett meg a reakciója.
-Mindig is tudtam, hogy a fiam egy idióta, na de ez! Várj csak meg, mindjárt jövök.
Morgolódva bevonul egy hátsó szobába, és fél óra múlva egy borítékkal jön elő. Ingujján néhány csepp tinta, most írta a levelet.
-Későbbre szántam, de hát jobb előbb mint soha. Vagy máshogy van? Na mindegy, fogd ezt és irány Magnolia, Add ezt A Fairy Tail klánmesterének, a többi nem lesz gond. Sok sikert kisunokám!
El se hiszem hogy komoly, de nagyapám meglök.
-Indulj, gyerünk. Meglátod minden rendben lesz. -mindezt széles mosollyal mondja.
Bízva benne, hogy szüleim nem vették észre, visszamászok a szobába, fogom a legfontosabbakat és irány a vonatállomás.
Szívem úgy dobog mint még soha mikor megállok a klánház előtt.
*gulp* -Ideje menni.
Remegő lábakkal lépek be a céh, ahol szerencsére nem vesznek észre, éppen nagy csetepaté van. Remegve odalépek a pulthoz, és ezt mondom az ott álló fehér hajú lánynak.
-Jó napot kívánok. Szeretnék átadni egy levelet a mesternek. Hol találom?
-Mester! Levele jött! -kiáltja hirtelen, valami hihetetlen jókedvvel.
Megdöbbenésemre a mester egy nagyon alacsony kis öreg. Gyorsan elveszi a borítékot, felbontja és olvasni kezdi. Mikor a végére ér megkérdezi.
-Te Sid a puma unkája vagy?
-Ömm... -Puma? Errel nem mesélt. -Igen, az vagyok.
-Hova kéred?
-Mit hova kérek?
-A pecsétet. Itt van hogy csatlakozni akarsz. -mutat rá a papírra.
-Hát persze, akkor bal vállamra kérem. És lehet narancssárga?
A lány rám nyomja a pecsétet, és tényleg narancssárga.
-Ezzel meg is vagyunk, hivatalosan is a klán tagja vagy.


A hozzászólást Lonen Sing összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 21, 2010 8:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Lonen Sing Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lonen Sing   Lonen Sing Icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 7:27 pm

Üdvözlet! Sokat váratott magára de látom elkészült a történet! A pár helyesírási és fogalmazás béli hibától eltekintve teljesen korrekt! De tényleg. Nem tudok rá mit mondani, csak azt, hogy elfogadom! készítsd el az adatlapodat!
Szint: 1
Varázserő: 250
Kezdőtőke: 100. 000 Gyémánt
Varázslataid pedig Transform(Person) valamint Transform(Animal/badger)
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
 
Lonen Sing
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lonen Sing
» Történelem testközelből (Hana, Lonen Sing, Ovan Sanddigger)
» Magánküldetés a bébicsőszöknek! Yoona Sophy Jouji Lonen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Előtörténetek :: Alakváltó mágus-
Ugrás: