KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Duncan Blaylock vs. Edward Graves

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Duncan Blaylock vs. Edward Graves Empty
TémanyitásTárgy: Duncan Blaylock vs. Edward Graves   Duncan Blaylock vs. Edward Graves Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2023 9:44 am

Piros sarok: Edward Graves 4 KP

Kék sarok: Duncan Blaylock 3 KP
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Duncan Blaylock vs. Edward Graves Empty
TémanyitásTárgy: Duncan Blaylock vs. Edward Graves   Duncan Blaylock vs. Edward Graves Icon_minitimeHétf. Dec. 04, 2023 9:44 am

The member 'Loki' has done the following action : Kocka


#1 'Aréna helyszín' :
[You must be registered and logged in to see this image.]

--------------------------------

#2 'Aréna3' :
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Duncan Blaylock vs. Edward Graves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan Blaylock vs. Edward Graves   Duncan Blaylock vs. Edward Graves Icon_minitimeCsüt. Dec. 07, 2023 12:51 pm

Szétlövés

[You must be registered and logged in to see this link.]


Pénzre volt szükségem. Sok pénzre! Ezért amikor tudomásomra jutott, hogy az arénában van egy lövész azonnal támadt egy kiváló ötletem. Kihívtam ezt az Edward Graves nevű fószert és megnéztem, hogy a fogadó irodák mit mutatnak. Pontosan az történt amire számítottam. Mindenhol toronymagas esélyesnek kiáltották ki ezt a pisztolyhőst. Adta magát a dolog: Feltettem önmagamra minden pénzemet, még azt is, amit pár napja a páva seggének szétrúgásáért kaptam.Biztos voltam benne, hogy egy ujabb bazári majmot simán elintézek. Volt egy olyan érzésem, hogy a pasas valami vásári céllövöldés lehetett, amíg tönkre nem ment az üzlete. Most pedig két pisztollyal játsza a f@szagyereket az arénában. Könnyű pénznek ígérkezett.
Az aréna lelátóin már tomboltak az emberek. Előttem volt már egy meccs, amit egy rézbőrű füstöske és egy vén melák vívott meg. A melák állítólag már másodjára verette el magát, de igazából nem érdekelt. Csak az számitott, hogy én következtem.
Az arénába lépve azonnal ledöbbentem, amikor megláttam a hatalmas mászókát, aminek minden idiót a gyerek örülne. Kissé váratlanul ért az új harctér, és megfogadtam, hogy ha legközelebb jövök már tényleg elolvasom a kézikönyvet.
Az ellenfelem is belépett az arénába. Léptei lassúak voltak és kimértek. Flancos kalapot viselt, menő csizmával és túlzóan giccses csont és koponya díszitéses ruha volt rajta.
- Hát te meg melyik maszkabálból szabadultál? - vágtam oda neki a kérdést.
Graves viszont nem válaszolt, csupán kalapja alól mericskélt, majd kibiztosította az oldalán hordott két pisztolyát.
- Áh, szóval így tolod, mint a klasszikusok? Legyen!
Felvettem a pozíciót, kibiztosítottam a pisztolyaimat, majd vártam az összecsapás kezdetét jelző gongot.
A gong éppen csak megszólalt, mire a pisztolyok eldördültek. A golyók átsuhantak a maszóka rúdjai között, majd célt értek. Graves a vállába kapta a lövést, miközben engem egy zöld paca talált el. Kicsit értetlenül néztem az ellenfelemre, aki csap éppen hogy belerezzent a vállába kapott golyóba.
- Ez most komoly? Festékpisztoly? Ez azért elég sértő - szavaim nyomatékosításara azonnal leadtam egy újabb lövést, de a golyók nem értek célba, mert Graves kitért előlük és viszonozta a tüzet.
Enyhénszólva is betegnek találtam, amikor felfedeztem, hogy csontokat lövöldöz rám. A rövid tűzszünetet kihasználva egy szinttel fentebb másztam, és becéloztam a csontlövészt, amikor is hirtelen kesszúrast éreztem a hátamban. A fájdalomtól összerándultam és lezuhantam a rudak között jól összeverve magam. Nem értettem, hogy honnan jött a támadás, elvegre ez egy egy az egy elleni összecsapás volt.
Már éppen készültem szóvá tenni a csalást, amikor újabb szúrast éreztem, de ezúttal a combomban. Visszarogytam a földre. A sebre kaptam a kezem, de nem éreztem ott semmit. Se kest, se vért, sem pedig sebet.
Összezavarodtam, de nem volt időm kigobozni a szálakat, mert az Átoklövész nem hagyott pihenőt. Fegyverei úgy ugattak rám, mint a felajzott vérebek. Én pedig, mint egy megrémült nyúl, úgy próbáltam menteni magam a rudak között botladozva. Aztán hirtelen elhomályosult a látásom, alig láttam valamit. Szinte vakon tapogatóztam és botladoztam a maszokában, amig el nem ertem egy olyan szakaszra ahol túl sűrűek voltak a rudak. Visszafordultam volna, de mögöttem is összeszűkültek a rudak, vagy sűrűbbek lettek. Tudom is én! Egyszerűen nem tudtam átpreselni magam rajtuk, pedig az imént abból az irányból jöttem. Csapdába estem, vakon és sebzetten. Azt mondják, hogy a sarokba szorított sebzett vadnál nincs veszélyesebb. Hát én ezt rohadtul nem így éreztem.
- Szégyent hozol a pisztolyodra, kölyök! - szólalt meg Edward Graves, majd a pisztolya eldörrent. Az oldalamba vad fájdalom mart, amit vállamba is követett egy másik. A fülem csengeni kezdett, a vakságom kiteljesedett, az erő pedig elszállt a tagjaimból. Eldőltem akar egy darab sz@rzsák, és végül a mászóka egyik rúdja kapcsolta a fényt a tudatomban.

 
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Duncan Blaylock vs. Edward Graves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan Blaylock vs. Edward Graves   Duncan Blaylock vs. Edward Graves Icon_minitimeCsüt. Dec. 07, 2023 1:01 pm

Hát ezt hívom én komoly pofára esésnek! Vitatkozhattok Garamaruval, hogy ki a nagyobb balfácán.

Jutalmad: + 250 VE; + 250 Gyémánt
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Duncan Blaylock vs. Edward Graves Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan Blaylock vs. Edward Graves   Duncan Blaylock vs. Edward Graves Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Duncan Blaylock vs. Edward Graves
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aréna NJK-k
» Duncan Blaylock
»  Duncan Blaylock
» Duncan Blaylock vs. Bael
» Duncan Blaylock vs. Bazil Lockheart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Mágus Aréna :: Párbaj Aréna-
Ugrás: