KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeSzer. Dec. 08, 2010 12:37 pm

Eszméletlen fárasztó volt napom, épp láttam Magnolia felé halad a vonat. A város vonalai már kirajzolódtak a messzi távolban. Fáradt voltam és elernyedt. Az izmaim annyira be voltak durranva, hogy mikor ráálltam szabályosan fájtak. Mindez miért volt? Mert egy nehéz munkán vagyok túl melyet Bob mester adott. Nagyon vártam már, hogy leszállhassak a vonatról és végre ehessek valami igazán finomat, mert két napja csak halon éltem, nem azt mondom hogy nem szeretem, de két nap után már kicsit sok. Szépen haladtunk a város felé, a táj is gyönyörű volt, bár most annyira nem tudtam ezt értékelni, hisz teljesen ki voltam ütve. Igazából nem is nagyon tudom miért fáradtam el ennyire, de így van és kész.
Hallottam a vonat dudálását, ami azt jelentette már nem vagyunk messze az állomástól. Nagyon mozdulni nem tudtam, viszont muszáj volt, mert el kellett kezdjek összeszedelőzködni. Nagyon szerettem vonaton utazni, ahogy hallom a kerekek döcöngését a síneken, a kürt hangját, a tájak szépségét látván pedig mindig elvoltam ájulva.
Nagy nehezen, de erőt vettem magamon és megpróbáltam felállni. Az első próbálkozásom suttyba ment, mert visszaestem a székre. Na persze ilyenkor egy lélek nem volt a vagonba, hát miért is lenne, így egyedül kellett ezt a manővert megcsinálnom. Megtámaszkodtam a karfákon, majd felnyomtam magam, mikor sikerült felállnom megkapaszkodtam az ablakszélébe. Úgy látszik egyenlőre nincs gond meg tudok állni. Szoktattam a lábaim az álláshoz és amikor úgy éreztem minden rendben és meg tudok állni kapaszkodás nélkül elengedtem az ablakot. Levettem az utazómotyóimat a táskatartókról, összeszedtem minden cuccomat és szép lassan elindultam az ajtó felé. Úgy bizonyult egyenlőre jól mennek a dolgok, lassan, de biztosan haladtam. Még egy duda szó hallatszott, így már biztos voltam benne pár perc múlva megérkezünk az állomásra. Mielőtt éreztem volna fékezni kezd a vonat sikerült elérnem az ajtóig, ahol megkapaszkodtam a csőbe, ami mellette volt.
Beértünk az állomásra, ahonnan minél hamarabb elszerettem volna jutni egy fogadóba. Nagyon fájdalmas volt a leszállás azonban sikerült úgy, hogy nem estem le róla, teszem hozzá ez nálam nagy szó. Elindultam kifele az állomásról, persze nem tudtam valami gyorsan menni, de az volt a lényeg, hogy egyáltalán tudtam. Így is fájdalmak közepette tettem meg a lépéseket. Tudtam, hogy az állomástól nem messze van egy fogadó legalább oda el akartam jutni, mert isteni finom a csirkéjük amit muszáj volt volt ennem, ráadásul mindig nagyon omlósra és zaftosra csinálják.
Amint kiértem az állomás elé, messziről már láttam is a célom. Elindultam az úton, a csomagjaim meg mintha egyre nehezebbek lettek volna. Azonban ki kellett tartanom, ahogy haladtam egyre közelebb került hozzám a fogadó.
Nehézségek árán sikerült eljutnom odáig, majd végre be is jutottam. A pulthoz sétáltam, miközben egy asztalhoz lepakoltam a dolgaimat.
- Jó napot kívánok! Egy csirkecombot kérnék, jó fűszeresen és rántott krumplit kérek mellé körítésnek. - mondtam az egyik kiszolgálónak, aki ezek után felém fordult.
- Jó napot kisasszony, hm...sajnáljuk de az utolsó ilyen menünket egy úriember vitte el az mént, sajnálom! Adhatok valami más!? -kérdezte mosolyogva az eladó.
Ettől a mondatától engem oly szinten elkapott a düh, hogy mintha lángoltam volna a pult előtt. Az eladó meg is ijedt hirtelen tőlem. - Kisasszony, jól van?
- Óh hát persze...tökéletesen jól vagyok! Mennyire régen ment el az az úriember? -kérdeztem, de már az idegeim penge élen táncoltak. ~Nem elég, hogy hulla fáradt vagyok, az izmaim mint egy 70 évesé, alig bírok mozdulni annyira fájnak, két napja csak halon élek és még ennek tetejébe az utolsó csirkét is elviszik??? Ez már szégyenletes!!! ~gondoltam magamba és vártam a pincér válaszát.
- Pont azelőtt távozott, mielőtt maga bejött volna. -mondta a pincér kicsit ijedt arccal.
Fogalmam sincs mi történhetett, de annyira éhes voltam és vágytam arra a menüre, hogy hirtelen eltűntek a fájdalmak az izületeimből, sarkon fordultam, majd az ablakon kitekintve láttam egy szőke magas fiatalembert, aki egy HalfCocor-os csomagolású zacskót visz, mint a vihar kirohantam a bárból utána. Mikor utolértem szinte ráordítottam a fiúra.
- Héé te!!! Fogod szépen és ideadod azt a csirkét a rántott krumplival együtt és rendelsz mást! Tudom kicsit hülyén hangzik, meg hogy néz már ki, hogy egy lány egy tök idegentől ilyet kért, de nem nagyon érdekelt a dolog, sőt az sem ha ez röhejesnek tűnik. Akartam az a csirkét, ha törik ha szakad.
Megfordult és láttam rajta nem igazán tudja mire vélni a megszólítást és az okát.
Nagyon pipa voltam, elhatároztam bármi áron megszerzem tőle ezt a kaját, mert ez az egyik kedvencem és elegem van már, hogy minden jóról lemaradok.
Néztem a fiúra és vártam a reakcióját, azért kicsit kíváncsi voltam mit fog erre lépni.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Raidon
Elemi mágus
Elemi mágus
Hiroshi Raidon


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 13.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 2
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 9:32 pm

Éppen Manolia utcáin sétálgattam, egy jól végzet kuldetés után, a jutalommal a zsebemben. Nem volt valami nehéz, megerolteto kuldetés, csak egy csomagot kellett leszállítanom, így a jutalom sem volt valami nagy, de azért tobb volt, mint a semmi. Mikozben lassan sétálgattam, a kirakatok uvegeit bámultam és néha meg is álltam egy két percre, mikor éppen megtetszett valami, de végul semmit nem vettem. Hamarosan elértem a vonatállomást, ahol miután megkérdeztem egy kalauzt, elmondta, hogy legkozelebb, csak három óra múlva indul vonat Shirotsuméba. Mikor elkezdtem gondolkodni, hogy mivel ussem el addig az idot, a gyomrom adott válasz, egy nagy korgás formályában. Jobb kezemet a hasamra helyeztem, majd az elobb kérdezett, gombolyded kalauzhoz léptem és megkérdeztem tole, tud e a kozelben valami jó kis helyet, ahol ehetek.
- Hát persze, hogy tudok. - Kezdett bele mosolyogva.. - Itt van nem messze a HalsCocor nevu Hotel, Bar. Kóstolja meg a csirkéjuket... az valami mennyei. - Mondta, miután én koszonetet mondtam és elindultam az említett hely felé. Hamar elértem a kívulrol eléggé tettszetos helyet és orommel láttam, hogy belul is eléggé kellemes a hangulat. Nem volt idom jobban szétnézni, mert gyomrom valahogy átvette az irányítást lábaim felett és egyenesen a pulthoz vitt.
- Mit parancsol? - Kérdezte a pult mogott álló pingvin, mire elkezdtem ézegetni a kínálatot.
- Igazából nemrégiben azt mondták, hogy a csirkejuk nagyon finom. - Mondtam, mikozben tovább bongéztem az étlapot.
- Valóban... a csirkénk rendkívul ízletes.. és szerencséje van, mert már csak egy maradt. - Miután mondtam, hogy akkor az lesz, megkérdezte, hogy kérek e mellé valamit és nekem pont akkor akadt meg a szemem, az egyek gyerekkori kedvencemen.
- Rántottkrumplit. - Mondtam orult tekintettel. Késobb, úgy dontottem, hogy inkább elviszem a kaját és majd valami nyugis helyen leulok és megeszem, így miután átadta a zacskót, amiben az ebédem volt, megkoszontem és leléptem. Nem sokkal késobb megtorpantam, mivel egy noi hangra lettem fogyelmes.
- Héé te!!! Fogod szépen és ideadod azt a csirkét a rántott krumplival együtt és rendelsz mást! - Parancsolt rám egy lány elég idegesen és látszott rajta, hogy eléggé fáradt volt. Egy tolem jóval alacsonyabb, fekete hajú, kék szemu, fehér porclán boru,eléggé csinos lány volt. Éppen válaszolni akartam neki, de ekkor gyomrom egy hatalmasat kordult, mintha a lányra ordított volna. Azt a kezemet, amelyikben a kaját tarottam a hasamhoz emeltem, míg másik kezemmel zavartan a tarkómat kezdtem vakargatni.
- Bocsi. - Mondtam neki, vigyorogva.
- Egyébként szívesen odadom...- Mondtam mosolyogva, mikozben felemeltem a zacskót. .. Ha megteszel nekem cserébe valamit. - A lány itt kicsit furán nézett rám... talán azthitte, valami perverz dolgot akarok kérni, de végul bele ment.
- Áruld el a neved. - Mondtam a feltételemet, hatalmas mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 6:40 pm

Miközben vártam a válaszát láttam a fejét fogva hátra fordul, mikor egy hatalmasat korgott a hasa. Ezek szerint ő sem evett már egy jó ideje, ezért kicsit rosszul is éreztem magam, hogy úgy ráförmedtem.
Azonban furcsa kéréssel fordult hozzám, amennyiben elárulom a nevem odaadja a csirkét. Teljesen eldöbbentem, azt hittem veszekedni fog velem, hogy még is milyen alapon akarom én elvenni tőle a csirkéjét ráadásul egy idegen vagyok akivel most találkozik először életében és már is így ráförmedek.
-Öhm...Ai vagyok -mondtam meglepődötten - És téged hogy hívnak? -kérdeztem vissza, bár már így is elég kellemetlen volt a helyzet. - Tudod mit nyugodtan maradjon a tied a csirke, ahogy hallom nagy szükséged lesz rá, hisz akkorát korog a gyomrod, hogy az egész város hallja.
Ahogy felém fordult kicsit jobban megfigyelhettem. A fényben megcsillanó szőke hajával és égszínkék szemével az arca olyan tipikus királyfi a fehér lovon típus és igazi nők kedvencének tűnik. Ami azt illeti ahogy a szemébe néztem kicsit elkaptam a fejem, mintha megbabonázott volna.
- Szerintem én akkor visszamegyek és keresek magamnak valami kaját...bár már igazából nem is vagyok nagyon éhes...-hebegtem-habogtam mikor akkorát mordult a gyomrom, hogy azon nyomban paradicsom vörös lett a fejem. Hallottam, hogy a fiú felnevetett, de nem mertem ránézni annyira szégyeltem magam, inkább elfordultam és fogtam két kezemmel a fejem. ~ Ez annyira ciki...most mit csináljak? Az lenne a legjobb ha elszaladnék...igen ez egy jó ötlet* -ahogy kigondoltam úgy sarkon is fordultam, majd kilőttem magam mint a rakéta.
- Bocsánat...- nyögtem neki oda és porfelhőt kavarva rohantam vissza a bárba. Ahogy beértem gyorsan a cuccaimhoz siettem, a bent lévő pár vendég meg azt sem tudta meghibbantam-e vagy sem, bár nem érdekelt különösebben az ő véleményük. Fogtam magam és berohantam a női mosdóba, próbáltam kicsit lehiggadni. Eléggé fújtattam pedig nem is volt nagy a táv, viszont amekkorát égtem igazi lúzer királynő lehetnék.
- Hogy lehetek ekkora marha...óó Ai nem hiszem el hogy miket művelsz...- mondtam magamba miközben megmostam hideg vízzel kicsit az arcomat. A tükörbe nézve még mindig láttam a piroskás pofim, de legalább már nem lihegtem annyira. Mikor kimentem visszasétáltam az asztalomhoz, majd oldalra fordulva láttam a pincérek is kérdőn néztek rám ezért az egyik oda is jött hozzám.
- Kisasszony jól van? Segíthetek valamiben? -kérdezte tőlem kicsit aggódva.
- Iiigen jól vagyok, semmi bajom van valami ajánlata mára? -kérdeztem tőle közben még mindig éreztem, hogy ég az arcom, de már nagyon éhes voltam és muszáj volt valamit ennem különben össze fogok esni azon nyomban.
- Ami azt illeti igen van, ma rákot szolgálunk fel és van sült lazacunk is ha ez megfelel! -mondta mosolyogva a pincér.
- Nem akarok többet halról hallaniiiii -kiáltottam fel, mire az étteremben kitört a nevetés.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Raidon
Elemi mágus
Elemi mágus
Hiroshi Raidon


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 13.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 2
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 5:15 pm

Nagyon úgy tunt, hogy nem épp erre a reakcióra számított részemrol és kicsit dobbenten bámult.
-Öhm...Ai vagyok - Mondta kicsit dobbenten.- És téged hogy hívnak? - Tette fel a kérdést és én válaszolni is akartam, de mielott még szóhoz juthattam volna, ismét o szólalt meg.
- Tudod mit nyugodtan maradjon a tied a csirke, ahogy hallom nagy szükséged lesz rá, hisz akkorát korog a gyomrod, hogy az egész város hallja. - Mondatán kicsit elmosolyodtam, majd láttam, ahogy szemeive végig mér, ám mikor ossze akadt a tekintetunk, hirtelen elkapta a fejét.
- Szerintem én akkor visszamegyek és keresek magamnak valami kaját...bár már igazából nem is vagyok nagyon éhes... - Kezdett el a lány magyarázkodni, mikor gyomra még talán nagyobbat kordult, mint az enyém. A lány arca teljesen elvorosodott, majd két kezét a fejéhez kapta és elfordult tolem. ~Talán nem kellett volna kinevetnem...~ Gondoltam magamban és a kezemet épp a vállára akartam tenni, aztán bocsánatot kérni tole, mikor hirtelen megindult, mintha ágyúból lotték volna ki és miután bocsánatot kért, egyenesen az étterembe rohant, ahol nemrég a kaját vettem. Pislogtam párat, mikozben mi=ozdulatlanul néztem ki a fejembol, majd rovid gondolkodás után úgy dontottem, hogy utána megyek. Lassaú léptekkel indultam az étterem felé, majd mikor oda értem az ajtajához, nyugodtan benyitottam. Mikor beleptem, korul néztem, de a lányt sehol nem lattam, így a pulthoz mentem.
- Ó uram... megint maga? Talán valami gond volt az étellel? -Kérdezte a pult mogott álló pingvin.
- Nem...semmi gond...de úgy dontottem, mégis inkább itt fogyasztanám el, ha nem gond. - A fickó kicsit ertetlenul nézett, de végul bólintott egyet és miután kivette a kaját a zacskóból és ízlésesen elrendezte egy tányéron, majd elém rakta.
- Koszonom. Egyébként...az elobb beszaladt ide egy lány... nem tudja merre van?
- Éppen most jott ki a noi mosdóból. - Mondta, mikozben a hátam mogé mutatott. Egy fekete hajú lányt pillantottam meg hátulról, aki lassan az egyik asztalhoz sétált és leult, majd nemsokkal késobb egy pincér ment oda hozzá. Intettem a pultosnak, majd miután kezembe vettem a tányért, amin a csirke és a krumpli volt, én is elindultam ahhoz az asztalhoz. Mikor oda értem, a pincér éppen akkor mondta el az aznapi ajánlatot, ami Rák és hal volt.
- Nem akarok többet halról hallaniiiii - Ordította Ai, mire az egész étterem, velem egyutt nevetésben tort ki. Miután elhalt a nevetés, oda léptem a pincér mellé.
- Nekem viszont johet két sult lazac rizzsel. - Mondtam, mikozben letettem az asztalra a tálat, amin a csirke és a krumpli volt.
- A holgy ebédje itt van. - A pincér egy kicsit furán nézett rám, majd mikor látta, hogy nem hulyéskedek, csak bólintott egyet és elment a rendelésemért.
- Ott hagytad a kajádat, ezért utánad hoztam. - Mondtam vigyorova, mielott még bármit mondhatott volna és lazán lehuppantam a vele szemben lévo székre.
- Egyébként az én nevem Hiroshi Raidon. Nagyon orulok. - Pótoltam be az elmaradt bemutatkozásomat mosolyogva, majd vártam, hogy mit reagál.
Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 7:47 pm

Miután sikeresen ismét leégettem magam a vendéglőben lévők előtt, amit a hal miatti kiborulásom okozott a hátam mögül egy ismerős hang ütötte meg a fülem.
- Viszont nekem jöhet két sült lazac rizzsel - mondta egy fiú, majd lehelyezte elém az asztalra a dobozban lévő ételt.
- A hölgy ebédje itt van. -mondta, amin teljesen meglepődtem.
~Most komolyan mondja? De miért? Hisz gondolom azért kérte ezt mert szereti, akkor még is miért adná nekem?- gondoltam magamban és ismét zavarba jöttem.
- Ott hagytad a kajádat, ezért gondoltam utánad hozom. -folytatta vigyorogva, majd leült velem szemben.
~Az én kajám? Miért csinálja ezt?...nem értem...-folytattam én is a gondolatmenetem.
- Egyébként az én nevem Hiroshi Raidon. Nagyon örülök. -mondta mosolyogva.
Ahogy végignéztem az arcán, meg ahogy ott ül és a szemébe néztem furcsa érzés kapott el. Valamiért kicsit kirázott a hideg és én is mosolyogni kezdtem. Nem tudtam hirtelen mit mondjak, de csak kipréseltem magamból néhány szót.
- Nagyon köszönöm! - teljesen zavarba hozott, és nem nagyon értettem miért. Valahogy olyan izgatott lettem, majd egy lágy mozdulattal kisöpörtem a hajam a szememből és a szemébe néztem. - Miért jöttél utánam?...Amúgy sajnálom, hogy úgy faképnél hagytalak...csak kicsit elszégyeltem magam. - mondtam neki, miközben az égszínkék szemeibe pillantottam. - És azt is sajnálom, hogy úgy rád förmedtem...nem szokásom egyáltalán, szóval kérlek ne tarts egy hárpiának.
Nem akartam egyáltalán, hogy bármi rosszat gondoljon róla, bár azért elég szépen indítottam a megismerkedésünket. Nem is gondoltam volna hogy után jön, de nagyon örülök, hogy még is megtette.

Pár percig még figyeltem, majd ismét korogni kezdett a gyomrom, amitől megint tiszta vörös lett a fejem. Pont ekkor érkezett meg a pincér Hiro lazacaival és felszolgálta neki.
- Am...akkor tényleg még egyszer köszönöm a csirkét! Ez kedves tőled! Jó étvágyat! -mondtam kicsit még pirulva és mosolyogva.
Hozzáláttam az étel kicsomagolásához a zacskóból, majd magam elé tettem és elkezdtem falatozni.
Megint rá kellett jönnöm miért ez a legjobb kaja ebben a bárban, hisz a rántott krumpli íze és a csirke zamata tökéletes harmóniában voltak egymással.
Annyira belemerültem az ízek kavalkádjába, hogy észre sem vettem Hiro engem figyel. Mát nagyon vágytam, hogy halon kívül mást is ehessek és ezek a pillanatok maguk voltak a mennyország.
Minden egyes falatot tökéletesen megrágtam, ízlelgettem, így elég lassan haladtam vele, de nem érdekelt.

Miután tudomást vettem arról, hogy Hiro figyel kicsit abbahagytam az evést és elfordultam.
- Hoppá...-mosolyodtam el, miután folytattam az ízharmóniába lévő elmélyülést.
Hiro velem szemben csak mosolyogva ült, persze ő is elkezdte az étkezést, de a csillogó szempárjai rám irányultak.
Meg kellett volna törnöm a csendet, de fogalmam sem volt milyen témát hozzak fel, hisz nem is ismerem. A nevén kívül semmit sem tudok róla, bár az biztos, hogy a szemei megbabonáztak.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Raidon
Elemi mágus
Elemi mágus
Hiroshi Raidon


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 13.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 2
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 12:13 am

Mondatom után, csak csendben ult egy rovid ideig és engem nézett, kozben pedig o is elmosolyodott.
- Nagyon köszönöm!
Nyogte ki végul, de látszott rajta, hogy kicsit zavarban van.
- Miért jöttél utánam?...Amúgy sajnálom, hogy úgy faképnél hagytalak...csak kicsit elszégyeltem magam. - mondta, mikozben a tekintetét mélyen az enyémbe fúrta. - És azt is sajnálom, hogy úgy rád förmedtem...nem szokásom egyáltalán, szóval kérlek ne tarts egy hárpiának.
- Ugyan már... semmi gond. Látszik rajtad, hogy kicsit fáradt vagy és gondolom, ezért kicsit ingerlékenyebb is. - Válaszoltam neki mosolyogva és reméltem, nem érti félre amit mondok. Arra, hogy miért is jottem utána, nem válaszoltam, mivel igazából magam sem tudtam. A lábaim szinte maguktól mozogtak, mikor utána indultam és nem is nagyon gondoltam semmire...
Pár percig, némán ultunk egymással szemben, kozben pedig egymás arcát furkésztuk. Ai gyomra, hamarosan ismét megkordult, ami miatt megint zavarba jott és egy kis pír ult ki az arcára. Kicsit elmosolyodtam a lányon, de idokozben megérkezett az én rendelésem is, amit a pincér le tett elém az asztalra.
- Am...akkor tényleg még egyszer köszönöm a csirkét! Ez kedves tőled! Jó étvágyat! - Mondta olyan angyali mosollyal, amit orom volt nézni, majd kicsomagolta az ételt a zacskóból és jóízuen hozzá is látott. Úgy tunt, tenyleg nagyon finom lehetett az a csirke, mert Ai-nak minden egyes harapásnál szinte felragyokott a szeme. Ido kozben észre vettem, hogy bámulom ot, de akárhogy is akartam, nem tudtam levenni a szemeimet a lányról. Mikor a lány észrevette, hogy ot figyelem , kicsit elfordult.
- Hoppá... - Mondta mosolyogva és visszafordulva újra hozzálátott az evéshez.
Természetesen én is elkezdtem enni a halamat, de kozben tovabbra is a lányt néztem. Nem is igazán torodtem vele, hogy milyen ízu az élte és már nagyon azt sem éreztem, hogy éhes lennék... teljesen elvarázsolt Ai látványa.
- gyönyörű. - Suttogva hagyták el számat akaratomon kívul is ezek a szavak.
Kicsit megráztam a fejemet és mikor újra a lántra néztem, láttam, hogy abba hagyta az evést és engem néz.
- Egyébként... te mi járatban vagy erre? - Kérdezte tole kicsit zavartan, a hirtelen eszembe jutott kérdést, mert nem tudtam, hallotta e, amit az elobb mondtam.
Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 1:26 pm

Próbáltam nem Hirora figyelni, bár elég nehéz volt annak fényében, hogy folyton engem bámul, ráadásul a kék szempárjai egyszerűen megbabonáztak.
A csirke fantasztikus ízeire koncentráltam, legalább is igyekeztem, bár így is a tekintetem folyton találkozott Hiroéval, amitől meg mindig kicsit piroskás lett az arcom. Éreztem, hogy a szívem a torkomban ver, szabályosan ki lehetett tapintani a lüktetését.
- Gyönyörű - suttogta Hiro, bár úgy tettem mintha meg sem hallottam volna csak folytattam a csirkém elfogyasztását.
~ Most komolyan gondolja? Istenem...most mit tegyek?...kérdezzek vissza, hogy bocs mit mondtál? Ez hülyeség...úgy sem fogja megismételni...azt hiszem le kéne állnom az agytekervényeim járatásával mert ez így nem lesz jó -gondoltam magamban miközben teljesen elbambultam, Hiro arcát fürkésztem.
- Egyébként...te mi járatban vagy erre? - kérdezte tőlem zavartan.
- Am épp hazafele tartok, csak már két napja semmi mást nem ettem a halon kívül és tudtam itt van a legfinomabb gyorsmenü egész Fiore-ban mégpedig a rántott krumpli csirkével, én meg egyszerűen imádom. - mondtam neki hatalmas lelkesedéssel.
Láttam erre elmosolyodott, de a pillantását nem vette le rólam egy percre sem.
- És te? Azon kívül, hogy egy ilyen hibbant nővel ebédelsz mint én. - mondtam felnevetve, leplezve az zavartságom.
A szőke haja, ahogy a szemébe hullott, a tengerkék szeme mellyel engem figyelt, a széles válla, mely a férfiasságot sugározta és az izmost test amely kirajzolódott nagyon tetszett. Érzetem, hogy hiába most ismertük meg egymást, mintha vonzódnék hozzá, azonban nem tudtam eldönteni, hogy helyes-e vagy sem. Lazítani akartam egy kicsit és ha már úgyis az utamba került akkor miért ne ismerhetném meg közelebbről is. Nincs ebben semmi rossz, sőt szerintem neki sincs ellenére a dolog, legalább is a reakcióiból ezt lehet leszűrni.
Igazán jóképű fiú, látszik, hogy nagyon ad a külsejére, meg igazán barátságos és kedves volt már az első pillanattól kezdve, attól függetlenül, hogy mennyire ráförmedtem.
Nagy valószínűséggel már rég nem élnék, ha nem vele találkozok, hanem egy vadállattal.
Az is különösen jól esik, hogy utánam jött, az meg pláne meglep, hogy odaadta nekem a csirkét, hisz azt ő vette.
Annyira belemerültem a gondolataimba, hogy észre sem vettem Hiro aggódón néz rám és aziránt érdeklődik, hogy jól vagyok-e.
- Am...persze...persze, hogy jól vagyok...bocsánat....sajnálom...most egy pillanatra ki kell menjek a mosdóba, ha nem gond...-mondtam teljesen összezavarodva, majd felálltam az az asztaltól és nem is én lennék, ha nem akadt volna bele a táskám pántjába a lábam amitől hirtelen zuhanásnak indultam. Azt hittem egy hatalmasat fogok borulni, azonban egy izmos kéz fogását érzetem a vállamnál.
Hiro volt az, aki elkapott és egyensúly állapotába helyezett, megmentve az eséstől és az újabb leégéstől. Mikor felpillantottam rá arca pontosan az enyém előtt volt, orrunk épp csak nem ért össze. Szemei csak úgy csillogtak és közelről még szebbek voltak. Éreztem testének melegségét, most hogy a karjaiban tartott egy gyenge védtelen madárkának érzetem magam. Arcomra kiült a pír és mintha a világ megszűnt volna körülöttünk. Oly közel volt hozzám, amitől teljesen elcsábultam, majd egyik kezével megfogta arcomat. Ujjainak érintése finom és puha volt, tenyere pedig szintén meleget sugárzott. Abban a pillanatban megcsókoltuk egymást. Ajkai gyengédek és forrók voltak, testem teljes mivoltában beleremegett. Végigfutkorászott rajtam a hideg abszolút jó értelemben, majd elvesztem a csókba és szorosan átkaroltam.
Nem akartam, hogy a pillanat véget érjen és nem is igazán tudtam mit is csinálok pontosan, de nem érdekelt. Annyira magával ragadtak a vágyok, hogy másra nem is figyeltem. Hiro közelsége teljes nyugalommal töltött el, annak ellenére is, hogy csak most ismertem meg.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Raidon
Elemi mágus
Elemi mágus
Hiroshi Raidon


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 13.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 2
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 1:47 am

Egy kicsit gondolkodott, majd szóra nyitotta a száját.
-Am épp hazafele tartok, csak már két napja semmi
mást nem ettem a halon kívül és tudtam itt van a legfinomabb gyorsmenü
egész Fiore-ban mégpedig a rántott krumpli csirkével, én meg egyszerűen
imádom. - Felelte lelkesen és szemei szinte csillogtak, ahogy arról mesélt, mennyire szereti ezt a csirkét, mire én kicsit elmosolyodtam, de tekintettemmel továbbra is a lány arcára meredtem.

- És te? Azon kívül, hogy egy ilyen hibbant nővel ebédelsz mint én. - Kérdezte kicsit felnevetve.
- Éppen egy kuldetésrol tartok én is hazafelé és amíg a vonatormra vártok, addig gondoltam beugrok enni valamit... bár tényleg nem gondoltam volna, hogy egy ilyen lánnyal találkozom... de szerencsém volt.
Mondtam továbbra is mosolyogva, szemeimet pedig még mindig nem tudtam levenni róla... mintha Ai mágnesként vonzotta volna magára a tekintetem.
Fogalmam sincs, miért, de úgy tunt, hogy eléggé vonzódtam a lanyhoz... na jó, valami fogalmam azért volt. Az az aranyos arc, azok a csillogó szemek és az az angyali mosoly... á ember, elég volt csak ránéznem és úgy éreztem, mintha rajta kívul nem is lenne más, az egész fogadóban.
Lattam, hogy hozzám hasonlóan, kicsit o is jobban elmerult a gondolataiban, én pedig kicsit aggódva fiigyeltem rá és arról érdeklottem, hogy jól érzi e magát.
- Am...persze...persze, hogy jól vagyok...bocsánat....sajnálom...most egy pillanatra ki kell menjek a mosdóba, ha nem gond...
Felelte kérdésemre, kicsit zavarodottan, majd felállt az asztaltól és éppen indulni készult, de a lába beakatt táskája pántjába és azzal a lendulettel, amivel elindult, zuhant a fold felé. Nem is igen gondolkodtam, egybol urottam, hogy elkapjam Ai-t és a mentoakcióm szerencsére sikeres volt, így ahelyett, hogy a fogadó padlójával kerult volna kozelebbi kapcsolatba, a karjaim kozott találta magát. Segítettem neki felegyenesedni, aztan lenéztem rá, hogy nincs e smmi baja, o pedig pont ekkor tekintett fel rám. Láttam, ahogy az arcára egy halvány kis pír ul ki, ahogy, ha jól sejtettem nekem is. Ragyogó tekintetét az enyémbe fúrta és úgy éreztem, mintha korulottunk minden mozdulatlanságba meredt volna és nem is hallottam semmi mást, az egyre gyorsabban doboló szívemen kívul. Jobb tenyeremet lassan Ai arcára hejeztem és lágyan, úgy, hogy kezemmel csak épphogy sejmes boréhez értem, kicsit megsimogattam az arcát. Ajkaink mintha vonzották volna egymást, lassan egyszerre indultak meg egymás felé és minél kozelebb értek egymáshoz, a szívem annal gyorsabban dobogott és készult kiugrani mellkasomból. Mikor puha ajkai finoman az enyemhez értek, szinte a menyországban éreztem magam. Bal karommal finoman átoleltem a derekát és szorosabban magamhoz húztam, mikozben os is szorosan magához olelt engem. Egyikunk sem akarta, hogy ennek a csodálatos pillanatnak valaha is vége legyen.
Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 9:44 pm

Annyira forró volt a csók, hogy szinte elolvadtam a karjaiban. Egy örökkévalóságnak tűnt az egész pillanat, és valóban nem akartam, hogy valaha is véget érjen.
Igazából attól függetlenül, hogy nem ismertem Hiro-t, hisz csak most találkoztunk mégis azonnal beleszerettem.
Azok a varázslatos szemei, a hihetetlen kedvessége és a valami folytán megmagyarázhatatlan vonzereje egyszerűen elcsavarta a fejem. Ami azt illeti nem is bánom, mivel ha úgy vesszük nincs senkim és végre kaphatnék másfajta szeretetet is nem csak barátit vagy klántársit.
Már nagyon régóta nem éreztem, hogy valakit is szeretnék szerelemből, minden egyes férfit 3 lépés távolságra tartottam magamtól, ám mégis Hiro-nak ezalatt a pár perc alatt sikerült a szívembe férkőznie. Ahogy a karjaiban tartott érzetem a biztonságot, amelyet csak egy férfi képes megadni egy nőnek, érzetem a felém irányuló vonzódását, melyben nem voltam biztos mennyire erősek, lehet-e szerelemnek mondani, de ez most egy cseppet sem érdekelt.
Abban viszont egyre biztosabb voltam, ahogy még éreztem ajkainak melegségét, hogy nem akarok tőle elválni és hogy véget érjen ez köztünk.
Mintha a szívem felolvadt volna a jégből, mintha újra érezné azt a melegséget, melyet már régóta nem.
A testem és minden porcikám átjárta ez a szívemből és Hiro testéből áradó forróság. Teljesen felfrissült a lelkem.
~Létezik, hogy képes ilyet tenni egy csók? Képes kiszabadítani abból a fogságból és rettegésből, melyben eddig élt? -kérdeztem magamban, majd elválasztottam ajkamat az övétől és a szemeibe néztem.
Azok a kék szemek teljesen elvarázsoltak és olyan mérhetetlen megnyugvást nyújtottak.
-Köszönöm...-mondtam lágy hangon elmosolyodva.
Karjai közül még mindig nem vontam ki magam, inkább élveztem a biztonságot, melyet köztük érzek.
-Nem tudom mi ütött belém, de...egyszerűen majd kiugrik a szívem a helyéről. -ahogy ezeket kimondtam nem bírtam magammal és újra megcsókoltam.
Annyira érezni akartam még azt a melegséget, hogy képtelen voltam álljt parancsolni magamnak.

Hirtelen furcsán kezdtem érezni magam, mintha az erőm kezdett volna elhagyni.
Kicsit elhúzódtam Hiro-tól és elkezdtem szédülni. Az egyik kezemmel a fejemet fogtam, a másikkal Hiro-ba kapaszkodtam. Az izomláz visszatért az izmaimba és vagy 10 kilogrammal nehezebbnek érzetem az egész testem
Hallottam, hogy Hiro szólongat és ahogy ránéztem halványan láttam az aggódó arcát, de nem értettem mit mond pontosan.
A hallásom tompult, a látásom is egyre homályosabb lett.
Nem tudtam először, hogy mi történhetett, majd rájöttem, hogy a kimerültség okozza.
Csak azóta feledkeztem meg rólam amióta Hiro-val voltam és úgy látszik most érezteti velem, hogy nem múlt el.

A fejem zsongott és olyan volt, mintha bunkós bottal verték volna. A kezeim is zsibbadni kezdtek és a jobb le is csúszott Hiro karjáról.
Ezután a hátamat éreztem egyre nehezebbnek, hogy alig bírtam magam tartani, majd őgy nézett ki a lábaim is feladják a szolgálatot. Mint a kártyavár úgy kezdtem összeroskadni, azonban mielőtt földet értem volna Hiro elkapott és a karjaiba vett.
Homályosan láttam, hogy mond valamit, de már nem hallottam.
Szemeim is egyre nehezebbnek tűntek és lassan elkezdtek lecsukódni.
Még amennyire tudtam felemeltem a karom, hogy megfogjam az arcát, de épphogy sikerült elvesztettem az eszméletem.

Teljesen kimerültem és minden erőm elhagyott. Sötétségbe burkolóztam és már a külvilágot sem érzékeltem magam körül. Azonban utoljára a szám a szeretlek szóra állt, bár nem hinném, hogy meghallotta volna...
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Raidon
Elemi mágus
Elemi mágus
Hiroshi Raidon


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 13.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 2
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 10:47 pm

Egyszerűen nem tudtam, hogy mi történt velem. Az első pillanattól fogva, ahogy meglátta ezt a lányt, megbabonázott és minél tovább voltam a közelében egyre inkább úgy éreztem, hogy nem akarom azt, hogy valaha is elváljunk egymástól. Csak most ismertem meg, mégis úgy éreztem, hogy akár mikor az életemet is odaadnám csak azért, hogy még pár percet mellette lehessek... hogy karjaim közé zárjam és tovább csókoljam. Életem során, már többször is hittem azt, hogy szerelmes vagyok... de ehhez az érzéshez képest, azok szinte jelentéktelenek. Nem is tudtam, hogy ilyen közel lehet kerülni valakihez, vagy hogy pár perc alatt ilyen mély érzések alakulhatnak ki valaki iránt. Fogalmam sem volt, hogy vajon én is ilyen hatással vagyok e rá, akkor és ott semmit nem tudtam azon kívül, hogy ott van, velem, a karjaim között és nem tudtam másra gondolni.
~ Ez lenne az a híres nagy szerelem? Vagy lehet, hogy csak fellángolás?... Nem... az kizárt, így még soha, senki iránt nem éreztem. Ez a lány...~ Tanakodtam magamban, de hirtelen arra eszméltem, hogy édes, forró ajkai lassan leválnak enyéimről, majd tekintetét ismét mélyen enyémbe fúrta.
-Köszönöm... - Mondta édesen csilingelő hangján, mire válaszolni sem tudtam. Még mindig nem igazán tértem magamhoz... még mindig a csábító csók hatása alatt álltam és most, hogy ajkaink külön váltam, úgy éreztem magam, mint egy drogos, akitől elvették a tűt. Rosszabbul éreztem magam, mint egy alkoholista, mikor szesztilalmat rendelnek el.
-Nem tudom mi ütött belém, de...egyszerűen majd kiugrik a szívem a helyéről. - Mondta, majd lassan ismét közelebb hajolt hozzám és ismét lágyan megcsókolt. Szinte azonnal visszacsókoltam és miközben nyelveink körtáncot jártak egymás körül, újra a fellegekben éreztem magam. Valójában, ha ő nem, akkor én csókoltam volna meg újból, mert már nem bírtam volna tovább.

A csók hirtelen vége szakadt. Ai kicsit elhúzódott tőlem. Először azt hitem, hogy talán én tettem valamit, amit nem kellett volna, de hamar rájöttem, hogy nem így van. Bal kezével a fejét fogta, míg jobbjával erőtlenül bal karomba kapaszkodott.
- Ai jól vagy? Mi a baj? - Kérdeztem tőle aggódva. Hirtelen nem tudtam mit tegyek. Teljesen pánikba estem. Talán önző vagyok, de csak arra tudtam gondolni, hogy ha valami történik vele, elvesztem életem értelmét, melyre csak most találtam rá. Tovább próbáltam szólongatni, de mindez hiába való volt. Hamarosan kezéből még az a maradék, kis erő is eltűnt, amivel eddig szorította a karomat és ernyedten lecsúszott róla. Hangosabban kezdtem szólongatni, mire már többen is felfigyeltek a vendéglőben és kíváncsian kezdtek körén gyűlni az emberek. Hamarosan Ai lábaiból is elszállt az erő és tehetetlenül kezdett ismét a föld felé zuhanni. Tehetetlenül, mozdulatlanul néztem, ahogy a gravitáció átöleli és egyre közelebb rántja az étterem padlójához. Teljesen kétségbeesetten vetettem magam a lány után és végül sikerült is elkapnom, de semmi mást nem tudtam tenni. Tovább szólongattam... kértem, hogy maradjon velem és hogy próbáljon meg ébren maradni, de mindez hiába volt. Ai szemei lassan elkezdtek lecsukódni én pedig egyre reményvesztettebben kezdtem ismételgetni a nevét. Kezét még utoljára kinyújtva, végigsimította az arcomat, finom, puha kezével, majd apró keze erőtlenül lehullott mellé a földre.

Nem tudtam mit tegyek. Egyre nagyobb tömeg gyűlt körénk és be nem állt a szájuk. Vagy egymásnak mondtak marhaságokat, vagy nekem mondtak össze vissza mindenféle hülyeséget, hogy szerintük mit kéne tennem. Egy enyhe dührohamot kapva, akaratlanul is apróbb villámokat kezdtem szórni testemből mindenfelé, mire a tömeg villám gyorsan fedezékbe vonult.
- Mi történt a hölggyel? - Kérdezte egy pincér, aki lassú léptekkel közeledett felénk.
- Nemtudom. Azt hiszem, csak fáradt és össze esett a kimerültségtől.
- Ha szeretné oda adjuk az egyik szobánkat önöknek, ahol a hölgy kipihenheti magát. - Mondta kedvesen, mire bólintottam egyet.
- Rendben van... kérem kövessen. - Mondta, mire Ai-t óvatosan az ölembe vettem és felállva vele követtem a pincért, aki elvezetett az egyik szobához.
- Ha bármire szükségük lenne, kérem csak szóljon. - Mondta, miközben kinyitotta előttünk az ajtót én pedig a szobába belépve, azonnal lefektettem a lányt az egyik ágyra.
- Köszönöm. - Mondtam a pincérnek, mire bólintott egyet és az ajtót halkan becsukva maga mögött elment.

Egy széket húztam az ágy mellé, amin Ai feküdt és leülve rá, aggódón néztem rá és vártam, hogy mikor kel fel. Néhány óra után, már kicsit engem is elnyomott az álmosság és fejemet lassan lehajtottam Ai mellé az ágyra és a kezét finoman átölelve az enyémmel, én is elaludtam.

Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeHétf. Feb. 07, 2011 4:57 pm

Amint elájultam fogalmam sem volt mi történik körülöttem. A sötétség oly mélyen magába szívott, hogy nem találtam a kiutat. Bolyongtam, mint egy idegen, kinek nincs hová mennie, azonban éreztem magamhoz közel valamiféle melegséget, bár lehet csak képzelődtem. Majd szétrobbant a fejem annyira fájt, és a végtagjaim is több kilót nyomtak, ami szintén elviselhetetlen fájdalommal járt. Valahogy véget kellene ennek vetnem, mert így bele fogok őrülni a fájdalomba.

Hirtelen emlék képeket kezdtek "vetíteni" nekem, melyek nagyon régen történtek még egésze kicsi koromba. Ne nagyon értettem most mi történik és szerettem volna hogy befejezzék. Olyan gyorsan pörögtek a képek, hogy alig bírtam őket követni ráadásul túlságosan is megrázóak voltak, így csak azon kaptam magam, patakokban folynak a könnyeim. Nem akartam a múltra emlékezni, mindig olyan érzés volt ha arra gondoltam, mikor egy tőrt csavarnának a szívemben, ráadásul már új életet kezdtem, megváltoztam, teljesen más ember lettem nem akarok ezekre gondolni. Hiába küzdöttem semmi hatása nem volt, mert a képe egyre csak pörögtek és pörögtek a szem előtt, amikor is egyszer csak megállt egyetlen képnél...azon a képen egy olyan emlék volt, amire nem vagyok büszke, sőt leginkább elásnám magam a földbe miatta.
- Szánalmasnak érzem magam amiért elszöktem otthonról és ne néztem szembe a tetteim következményeivel, ami a legszörnyűbb az egészben az, hogy én nem vagyok gyilkos...vagyis az csak véletlen volt...nem akartam megölni...nem vagyok ilyen...

Éreztem, hogy egyre nehezebb a mellkasom és a levegő vétel sem megy egyszerűen, kicsit ironikus volt a helyzet, és ahogy kezdett elhatalmasodni rajtam ez szívszaggató érzés egyre közelebb éreztem magamhoz.
~Még is mi a fene történik itt? Fel akarok ébredni! Miért érzem magam ilyen furcsán? És mi ez a melegség? Talán Hiro? Lehet hogy ő az...de ha nem akkor ki vagy mi? Fel akarok ébredni!~ magamba ezt mondogatva már éreztem, hogy remegek, de minden vágyam az volt, hogy végre felébredjek ebből a rémálomból. Ahogy az arcomhoz tettem a kezem kikerekedett a szemem…mindenhol vérfoltokat láttam…ezt már nem bírtam, ki akartam törni ebből a sötétségből és mikor kinyitottam a szemem homályosan egy plafont pillantottam meg. Szuszogást is hallottam, lassan oldalra fordítottam a fejem. Megpillantottam magam mellett Hiro-t aki mélyen aludt, miközben fogta a kezem. A melegség…a melegség melyet éreztem mégsem képzelődés volt, hanem Hiro…mégis csak ő volt. Olyan boldognak éreztem magam, hogy ott van mellett és érzem a melegségét. Nagyon hevesen kezdett el dobogni a szívem, ha mellettem van egyszerűen nem tudom mi történik velem, olyan gyorsan ver a szívem, hogy majd kiugrik a helyéről és úgy érzem vele akarok maradni örökre.
Amennyire csak tudtam megmozdítottam a kezem és arcára helyeztem, lágyan megsimítottam.
- Hiro...ugye te nem vagy álom? Nem akarom hogy az légy...-mondtam és érezte a könnyeket az arcomon. A másik kezemet a sajátomon húztam végig és letöröltem a könnyeket...kezdett belém visszatérni az erő, ezért megfordultam és hozzábújtam, ekkor láttam már, hogy felébredt és aggódó szemekkel pillant rám. Ismét elkapott a sírás és szorosan hozzábújtam. Nem akarok tőle elszakadni, vele akarok maradni, egész életemben egyszer sem éreztem ilyet mint most, és csak abban reménykedtem, hogy ő is ugyanígy érez ahogy én.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Raidon
Elemi mágus
Elemi mágus
Hiroshi Raidon


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 13.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 2
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 11:42 pm

Érdekes módon semmit nem álmodtam, amíg aludtam. Bár... miért is tettem volna, mikor a valóságban így is úgy éreztem magam, mintha egy álomba csöppentem volna. Még mindig nem tudtam elhinni, hogy ami nemrégiben történt, mind igaz volt. Ai, a csók... és az az érzés, ami azóta nem hagy nyugodni, mióta megláttam ezt a lányt. Agyamban féktelenül zakatoltak a gondolatok és minden egyes gondolat, egy valami... pontosabban egy valaki körül forgott. Már magamban azért könyörögtem, hogy végre felébredjek, mert minden egyes pillanatban, mikor nem láthattam, mintha tíz kilós súlyok nehezedtek volna a mellkasomra. ~ Úgy tűnik, már tényleg olyan számomra, mint valami drog.~ Gondoltam magamban egy halvány mosollyal, majd végül amit akartam bekövetkezett.

Egy finom, puha, meleg kéz simította végig lágyan az arcomat és mintha egy angyali hang beszélt volna hozzám, ezzel szinte kiragadva az üres álomvilágból, vissza a valódiba, ahol talán tovább folytatódhat a tündérmese. Szemeimet kinyitva Ai-t láttam meg, ahogy az ágyon ül és közben pár apró könnycsepp lassan legördül az arcán.
- Ai, jól vagy? - kérdeztem aggódva. Semmit nem válaszolt, csak tovább sírdogálva hozzám bújt. Kicsit meglepetten nézhettem egy pillanatig, majd egy halvány barátságos mosollyal, két karommal átölelve húztam még jobban magamhoz. Nem tudtam, hogy mi bánthatja, de nem is akartam kérdezősködni. Gondoltam, majd ha el szeretné mondani, megteszi, addig pedig csak élveztem, hogy újra a közelében lehetek.
- Soha... - Kezdtem bele mondani valómba, mire tekintetét kíváncsian. arcomra emelte. - Kérlek, soha többé ne ijessz rám ennyire. - Mondtam és kicsit még szorosabban magamhoz öleltem. Arcomat, lágyan hozzá simítva az övéhez, mélyen belélegeztem a lány finom illatát. Minden... minden, mi vele kapcsolatos volt, a haja, az arca, a szemei és még az illata is, megbabonázott. Mintha külön arra teremtették volna, hogy az én fejemet elcsavarja, ami sikerült is neki. Olyan annyira bele merültem ebbe a csodába, hogy szinte észre sem vettem, hogy ajkaim megint egyre közelebb kerülnek az övéihez. Hamarosan ismét megízlelhettem azt az édes , mennyei csókot és azt a különös bódulatot, amit ilyenkor éreztem. A szívem szabályosan ki akart ugrani a mellkasomból, miközben egyre vadabbul és szenvedélyesebben kezdtünk csókolózni. Hamarosan én is felfeküdtem mellé az ágyra és szorosan átölelve, miközben hátát simogattam, érzéki, apró csókokkal kezdtem Ai nyakát bombázni. Az apró csókokkal, lassan egyre feljebb haladva ismét elértem a lány ajkait és egy újabb csók vette kezdetét. Egyszerűen nem bírtam betelni ezzel a csodálatos érzéssel, ami elfogott, ha a közlében voltam. Nem tudtam, ezek után mi lesz, de azt igen, hogy amíg vele vagyok, addig csak jó lehet.
Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 1:20 pm

Amint hozzábújtam sírva, hallottam, hogy szól hozzám. Hangja gyengéd és megnyugtató volt. Nem akarom, hogy megismerje a múltam, mert attól félek, hogy onnantól kezdve másképp tekintene rám. Fogalmam sincs mit csinálnék, ha ez bekövetkezne, és ez az érzés teljesen a szívem mélyéig hatol. Igen, ez félelem. Félek, hogy elveszítem, és ha jobban belegondolok akkor mondhatom ezt? Hisz még csak most ismertem meg, de mégis olyan érzéseket kelt bennem, melyeket azt hittem már rég kiölt a múlt belőlem. Lehet a lelkem mélyén voltak elzárva és ő lenne a kulcs hozzá? Ha igen, akkor most boldogság mely körüljárja a szívem és a lelkem, valamint ez a melegség olyan biztonságérzetet nyújt, amit szintén rég nem éreztem. Ismét a lágy hangja törte meg a gondolataim.
- Soha...-kezdte majd hangja elhanyatlott, mire én felnéztem az arcára és azokba a gyönyörű kék szemibe. - Kérlek, soha többé ne ijessz rám ennyire. - folytatta a mondatot mire szorosan magához ölelt és arcát az enyémhez simította.
- Sajnálom...nem akartam - jött ki a hang a számon, bár kicsit még remegve. Ekkor éreztem forró ajkai az enyémhez érnek.
Minden porcikámmal beleremegtem ebbe a csókba, természetesen nem rossz értelemben. Édes ajkai forrósága bódító és érzéki volt. Teljesen magával ragadott minket a vágy és oly szenvedélyes csókolózásba kezdtünk, amilyenbe még nem volt részem. Ajkaink nem akarták elhagyni egymást és olyannyira felforrósodott köztünk a levegő, hogy szinte harapni lehetett. Hiro a székről felfeküdt mellém az ágyra és így még szorosabban magához húzott. Elkezdte simogatni a hátam, majd ajkaink elváltával a nyakamat kezdte apró csókokkal behinteni. Gyengédek voltak, finomak és érékiek melytől úgy éreztem menten elájulok. Oly mérhetetlen boldogság járt be, amiről már tudtam, biztos voltam benne ez nem lehet más csak szerelem.
Hirtelen ajkaink ismét találkoztak, de ez most lassabb és lágyabb csók volt. Minél közelebb volt hozzám, annál jobban akartam érezni őt és nem akartam, hogy vége legyen a pillanatnak.

Nemsokkal a csókunk után ismét mélyen a szemeibe néztem, melyektől mindig annyira elolvadok.
- Hiro...élvezzük ki amíg itt vagyunk jó? -mondtam komolyan és vártam vajon mit fog rá felelni. - Szeretném ha a tiéd lennék, ha nem hagynál el és bármi is történjék úgy tekints rám ahogy most. -folytattam, miközben éreztem újra könnyek gyűlnek a szemembe de visszafogtam a sírást. Nem akartam, hogy egy nyafogós, bőgőmasinának tartson, és hogy ennyire gyengének lásson, mert nem ilyen vagyok. Világ életemben erős voltam, főleg a szökésem után, mert akkor egyedül kellett boldoguljak a nagyvilágban, minden segítség nélkül. Ráadásul az is meglepő, hogy ilyen érzéseket vált ki belőlem. Ha mellette vagyok nőnek érzem magam, és ez elég szokatlan még számomra. Ahogy ismét gondolataimba merültem Hiro magunkra húzta a takarót, majd felém került. Minden ruhát levettünk magunkról és forró testünk egymáshoz ért. Abban a pillanatban testünk és lelkünk egyé vált.
Életemben nem voltam olyan boldog mint akkor és ott. Hiro minden törődése, érintése, szavai, csókjai maga volt a mennyország, a fellegekben jártam és csak úgy cikáztak rajtam az érzések, melytől teljesen libabőrös lettem. Szerettem volna még nagyon sok ilyen boldog pillanatot átélni vele, mert most váltam igazi nővé. Egyetlen pillanatig sem zavart, hogy gyakorlatilag nem tudtam róla semmit, mert a tetteivel mindent elárult és nekem az is elég volt, hogy biztonságban érezzem magam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?   Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ai és Hiro találkozása...vajon mi lesz ebből...szerelem vagy barátság?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Natali & Keisuke - Úristen mi lesz ebből?! (o.O)'
» A szerelem Ünnepe!
» Hiro Light
» Hiro Light
» Tanabata - a szerelem Ünnepe!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Magnolia :: HalfCocor Hotel Bar - Játéktér-
Ugrás: