KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ebédlő

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Crow Geelstun
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Crow Geelstun


Hozzászólások száma : 62
Aye! Pont : 8
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : szép lányok körében 8)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 7:24 pm

-=Ismerkedés, avagy Crow színre lép=-


Rövidesen Richard hangját halottam meg a hátam mögül, jelezte beszédpartneremnek, hogy kész van a szendvicse. Alice rögtön felállt, s elviharzott a megrendelt ételéért, majd miután helyet foglalt válaszolt a kérdésem. Tehát könnyű volt beilleszkednie. Ez meglehetősen remek hír számomra, mivel ez azt jeleni, hogy a Quatro Cerberus kedves, normális tagokból áll. Eközben ismét belekortyoltam a teámba, ami még ízéből semmit, továbbra is rendkívül finom volt. Eközben lélektükreimmel hol a lányt, hol pedig a többi asztalnál ülő alakot figyeltem, s próbáltam rájönni arckifejezésükből, hogy vajon mire is gondolnak. Voltak közöttük morcosabb alakok, s voltak életvidám egyének is, meglehetősen vegyes érzelmek kerítettek a hatalmukba.
- Hmm… Akkor elemi varázsló vagy. – mosolyodtam el. – Én is az szerettem volna lenni, csak hát máshogy alakult. – halk haj kíséretében gondoltam vissza a történésekre, melyek miatt eldöntetett, hogy démonmágusnak kell lennem. Azóta már belenyugodtam a sorsomba, de még most is kíváncsi vagyok arra, hogy mi lett volna, ha nem támad rá a falumra Lord Ash’Argaroth. Végül Ő is rákérdezett „szakterületemre”.
- Én egy Démonmágus vagyok. – válaszoltam neki, miközben kiürítettem csészém tartalmát.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 8:25 pm

- Hmm.. Akkor elemi varázsló vagy.- Mosolygott rám.- Én is az szerettem volna lenni, csak hát máshogy alakult.
Nem tűnt valami vidámnak ettől.
- Én egy démonmágus vagyok. - Kiürítette a poharát és lassan letette az
asztalra.
- Értem. Akkor nem tanulhatsz meg más mágiát, igaz? - Sajnáltam, hogy
nem boldog. De hát, egy démonnal a testében nem is csodáltam, főleg, hogy
emiatt nem teljesülhetett a vágya. Igyekeztem egy másik, vidámabb irányba
terelni a beszélgetést.
- És miért pont a Quatro Cerberus-hoz csatlakoztál? - Kérdeztem.
A szendvicsem elfogyott és kivételesen jól laktam ennyivel. Megittam a
maradék teámat, közben figyelmesen hallgattam Crow-t.
- Nos, szerintem itt mindenki nevében mondhatom, hogy üdv a klánban! - Vidáman rámosolyogtam. - Nincs kedved megünnepelni egy süteménnyel?
Vissza az elejére Go down
Crow Geelstun
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Crow Geelstun


Hozzászólások száma : 62
Aye! Pont : 8
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : szép lányok körében 8)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 11:24 am

-=Ismerkedés, avagy Crow színre lép


Látszott rajta, sajnálta azt, hogy ilyen helyzetbe kerültem Lord Ash’Argaroth-nak hála, pedig nem szükséges, mivel vannak jó oldalai is a démonmágus létnek. Elvégre ki más mondhatja el azt magáról, hogy nem skizofrén és nincs személyiséghasadása sem, még is van kivel beszélgetnie akkor is, ha éppen egyedül van. Emellett a Hadvezértől Én is sokat tanultam. Meg tanultam higgadtan és nagyban gondolkozni, képes lettem felmérni ellenfeleim erejét, s másodpercek alatt kidolgozni működő taktikákat. Alig hiszem el, hogy ezt egy démoni társ nélkül meg lehetne tenni. Hamarosan Alice rákérdezett arra, ami a legnagyobb hátránya volt egy démon porhüvelyének: más mágiafajták nem tanulhattam.
- Igen, nem tanulhatok. De még sem bánkódom emiatt, hisz’ Én olyan varázslatokkal rendelkezem, melyeket csak egy maroknyian vagyunk képesek használni. – mondtam egy mosoly kíséretében. Nem akartam, hogy e-miatt az apróság miatt megsajnáljon, ezért minden negatív, s depresszív érzelmemet a háttérbe száműztem.
- Most, hogy mondod még Én sem gondolkoztam ezen. Talán azért, mert erről a klánról hallottam a legtöbb jót. – adtam valami teljesen sablon választ. Valójában sokáig gondolkoztam a sötét, gonosz klánokon is, ámbátor még nem elég kúl az ördögi mosolyom, ezért sajnos egy darabig még nem léphetek át. Meg egyébként is! Ott nem lennének ilyen kedves emberek, mint például az a lány, akivel most beszélgetek, Alice.
- Köszönöm! ^^ Én nem kérek süteményt, mivel szerettem az édeset, de Te nyugodtan egyél. – vakartam meg a tarkómat, miközben szüntelenül vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 12:00 pm

- Köszönöm! Én nem kérek süteményt, mivel nem szeretem az édességet, de Te egyél. - Vakargatta a tarkóját, közben egyfolytában vigyorgott.
- Mindjárt jövök!
Elmentem a pultig és hosszas gondolkodás után elvetettem a sütit
és pudingot vettem helyette. - Visszamentem az asztalhoz és leültem.
- Örülök, hogy ilyen optimistán állsz a dologhoz. Úgy mindig könnyebb. - Vigyorogtam, nem akartam, hogy azt higgye, sajnálom, mert vannak akik nem szeretik. AMit meg is értek, én is utáltam, amikor régen Duke és Louis sajnálkozva néztek rám, amikor a múltam került szóba. Hiába nem emlékeztem semmire sem, nem is izgatott és nem voltam boldogtalan miatta.
- És te miért jöttél el otthonról? - Érdeklődtem tovább, tényleg kíváncsi voltam. Nagyjából velem egyidősnek néztem, így nem tudtam elképzelni,
hogy miért jött el otthonról, bár nekem szavam se lehet, én is csak
Kurk miatt jöttem el, nem lett volna kötelező, mégis jöttem.
Kíváncsi lennék, miért hagyta el az otthonát.
Vissza az elejére Go down
Crow Geelstun
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Crow Geelstun


Hozzászólások száma : 62
Aye! Pont : 8
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : szép lányok körében 8)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 1:28 pm

-=Ismerkedés, avagy Crow színre lép=-


Rövidesen Alice elment valami süteményt vadászni, s nekem lehetősége, nyílt arra, hogy kicsit a saját gondolataimba merülve elmélkedhessek a következő napok teendőiről. Küldetéseim még nincsenek, valószínűleg a feletteseim pihentetnek egy kicsit és majd az után dobnak csak a mély vízbe, hogy beilleszkedtem. Viszont ez a tehetetlenség megőrjít. Edzeni se edzettem csatlakozásom óta, lehet a Démonom se fogja megismerni a hangomat, amikor újra Őt fogom szólítani. S egyéb mágikus praktikák ismerete nélkül szükségem lesz az Alvilág leghatalmasabb hadvezérének segítségére. Rövidesen visszatért az elemi varázslólány, s belekezdett desszertjébe. Kérdését hallva kicsit elgondolkoztam, s összeszedtem a gondolataimat; valójában nem is volt választásom. Kénytelen voltam el hagyni a családi fészket, hisz’ a testemben egy Démon raboskodott és meg kellett tanulnom irányítani hatalmas erejét. Ámbátor ez máig sem megy tökéletesen.
- Tizenéves lehettem, amikor a testembe zárták Lord Ash’Argarothot, s egy szélmágus felajánlotta nekem, hogy megtanítja uralni a bestiát. Persze Én elfogadtam, s vele tartottam. Azóta nem is jártam otthon, s egy darabig még nem is tervezek haza menni, hisz’ részben most már Én vagyok a Démon, aki lerombolta a fél falut. – válaszoltam neki, miközben jobbommal elkezdtem a zsebemben kutakodni. Hamarosan elővettem a számomra életet jelentő energia rudacskáimat, valamint egy öngyújtót, s a lányra pillantottam.
- Ugye nem bánod? – kérdeztem tőle és vártam Alice válaszát.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 2:09 pm

Miközben nekiláttam a finom friss és meleg pudingomnak, Crow
válaszolt a kérdésemre:
- Tizenéves lehettem, amikor a testembe zárták Lord Ash'Argarothot, s egy
szélmágus felajánlotta nekem, hogy megtanítja uralni a bestiát. Persze Én
elfogadtam, s vele tartottam. Azóta nem is jártam otthon, s egy darabig még nem is tervezek haza menni, hisz' részben most már Én vagyok a Démon, aki lerombolta a fél falut.
- Az arcán nem látszott semmilyen érzelem. Ha fájt is neki, nem lehetett észre venni. Miközben beszélt jobb kezével belenyúlt a zsebébe és elővett egy cigarettát és egy öngyújtót.
- Ugye nem bánod? - Kérdezte tőlem, udvariasan.
- Ugyan, csak tessék.- Feleltem neki, de mielőtt még rágyújthatott volna, egy gyors mozdulattal meggyújtottam helyette. Rávigyorogtam.
- Én azért jöttem, mert kerestem valakit, de meguntam. Azt mondta,
hogy Magnoliában van, de nem volt ott, nyomot nem hagyott maga után,
amin követhettem volna, így inkább csatlakoztam a Quatro Cerberus-hoz.

Egy ideig gondolkodtam.
- Amúgy te hány éves is vagy? - Befejeztem a pudingomat és igyekeztem
teljes mértékben Crow-ra koncentrálni.
Vissza az elejére Go down
Crow Geelstun
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Crow Geelstun


Hozzászólások száma : 62
Aye! Pont : 8
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : szép lányok körében 8)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 4:11 pm

-=Ismerkedés, avagy Crow színre lép


Miután engedélyt kaptam Alice-től, készültem meggyújtani a cigit ám Ő megelőzött, s tűzmágiája segítségével meggyújtotta a már számban lévő energia rudacskát. Gyújtómat és a még szinte tele lévő dobozt eltettem a nadrágom zsebébe, majd hallgattam, amint Ő is elmondja, hogy miért jött ide. Magyarázatéból azonnal leszűrtem, hogy eleinte neki se volt betervezve, csak így alakult. De lehet, hogy jobb lett volna, ha megtalálja azt, akit keres, hiszen akkor talán még boldogabb lehetne, mint most. Ám akkor viszont Én nem ismerhettem volna meg Őt, s azt rendkívül sajnáltam volna. Kérdését hallva kifújtam a füstöt, persze úgy, hogy Őt ne érje, majd válaszra nyitottam számat.
- Még csak 17 vagyok. És te? Tudom, illetlenség megkérdezni egy hölgytől, de most, ha nem haragszol, megengedek magamnak ennyi neveletlenséget. – mosolyodtam el, miközben felálltam, s a másik asztalon heverő hamuzót áthoztam a mi helyünkre.
~ Lassan lehet, hogy mennem kéne, de még nem akarom itt hagyni. – gondolkoztam. Eközben elnyomtam a cigimet, Ő pedig elfogyasztotta a pudingját. Konkrét kérdésem nem volt, ezért úgy döntöttem, inkább hagyom Őt beszélni.
- Mesélj még valamit! – törtem meg a rövid csöndet…
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 6:00 pm

Kifújt egy kis füstöt.
- Még csak 17 vagyok. És Te? Tudom, illetlenség egy hölgytől, de most ha nem haragszol, megengedek magamnak ennyi neveletlenséget. - Miközben beszélt felállt és átment egy másik asztalhoz, hogy áthozza az ottani hamutartót a mi
asztalunkhoz.
- Én is 17 éves vagyok. - Mosolyogtam rá.Tudtam, hogy nagyjából velem egy idős. Egy ideig csöndben ültünk, majd elnyomta a cigijét a hamutartóban és újra megszólalt:
- Mesélj még valamit!
Nem igazán tudtam, hogy miről is kéne neki mesélnem, így hát elmondtam neki, hogy eddig Hargeonban éltem a nevelő szüleimmel, hogy hogy léptem be a klánba, abban a reményben, hogy a flúgos szektások miatt nem néz dilisnek, aki vonzza az idiótákat. Meséltem neki az első küldetésemről is. Még azt is elmondtam neki, hogy egy közeli panzióban élek, ahol ingyen lakhatok és ehetem, amennyiben segítek nekik. Mást nem nagyon tudtam mesélni, mert két hónap alatt nem történik sok minden.
Vissza az elejére Go down
Crow Geelstun
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Crow Geelstun


Hozzászólások száma : 62
Aye! Pont : 8
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : szép lányok körében 8)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 7:10 pm

-=Ismerkedés, avagy Crow színre lép=-

Válaszát hallva halványan elmosolyodtam. Sejtettem, hogy körülbelül egy korosztály vagyunk, de mégis úgy gondoltam, hogy egy-két évvel fiatalabb nálam. Ugyanis a kinézete alapján én erre gondoltam, ámbátor lehet, hogy csak én tartom magamat ilyen rosszul. Kezeimet összekulcsolva az asztalon pihentettem, míg tekintettemmel folyamatosan Őt figyeltem. Felszólításomat hallva rövidesen bele kezdett eddigi élete történetébe. Kellő odafigyeléssel hallgattam Alice-t, s ahogyan egyre többet tudtam meg múltjáról, rá kellett jönnöm, hogy nem csak nekem volt az átlagnál kissé rosszabb életem. Ezután az első küldetéséről mesélt, melyet a Quatro Cerberus kötelékében hajtott végre. Vidáman hallgattam eme kalandját, s közben azon gondolkoztam, hogy velem mikor fognak ilyen dolgok történni? Hiszen eddig úgy tűnik, hogy a klánunk vezetője nem szeretne rám bízni semmilyen missziót. Ámbátor, ami késik, az nem múlik. Alice rövidesen befejezte a beszámolóját az eddig történtekről, s Én egy halk sóhaj kíséretében ismét magamhoz ragadtam a szót.
- Nah, mi lenne, hogyha a beszélgetésünket máshol folytatnánk? Lenne kedved például sétálni egyet? Sajnos még nem nagyon ismerem a várost és szeretném minél hamarabb megismerni… - hadartam el gyorsan a mondanivalómat egy kaján vigyor kíséretében.


Vissza az elejére Go down
Adelus Morningway
Gealdor
Gealdor
Adelus Morningway


Hozzászólások száma : 232
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus céh

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 4
Jellem:

Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 12:30 pm

- Végre itt vagyok – sóhajtottam egy nagyot a Quatro Cerberus kastélya előtt álldogálva. Sok különleges élményt szereztem, miközben idefele utaztam a bácsikám karavánjával, de biztos voltam benne, hogy ez csak a kezdet.
Sikeresen elvégeztem az erai akadémiát, és mágussá váltam. Azóta álmodoztam erről, amióta sikerült megfejtenem Terminus mester kódexének egy-két titkát és elkezdtem térmágiát tanulni. Azelőtt sose hittem komolyan, hogy mágussá válhatok hisz olyan nehezen indult minden.
Kezem rászorult a hosszú sétabotomra, s éreztem, hogy hevesebben ver a szívem és izzad a tenyerem. Nem kis bátorság kellett ennek a döntésnek a meghozatalához részemről. A nővérem kötelességtudóan a király szolgálatába állt, én viszont inkább egy varázslócéhet választottam. Biztos voltam benne, hogy nemes apám nagyon mérges lesz ezért, de nem érdekelt. Terminus könyve, arra bíztatott, hogy ismerjem meg a világot, és annak titkait. Erre pedig a legjobb lehetőség, ha csatlakozom egy mágus céhhez. A Quatro Cerberus ideálisnak tűnt. Régi céh, kitűnő hírnévvel és sok rejtéllyel. Ott van a 4 legnépszerűbb között, és rengeteg híres taggal büszkélkedhet. És persze az is sokat számított a döntésemben, hogy a bácsikám ismeri a céhmestert, és jóban van vele.
Elindultam a főbejárat felé, elhaladva a háromfejű kutyákat formára nyírt sövények mellet, amik az utat szegélyezték.
A nagy kétszárnyú ajtó tárva nyitva volt. Miközben elindultam befelé, két mágus jött ki egymással beszélgetve és rám egy pillantást sem vesztegetve továbbmentek. Idegesen léptem át a küszöböt, és döbbentem figyeltem meg a pompás kutyafejet formázó hatalmas vas kopogtatót. Maga a dísz nem volt rendkívüli, ám az már annál inkább, hogy a fémkutya hangosan szuszogva aludt.
Hitetlenkedve megráztam a fejemet, aztán gyorsan észbe kaptam, hogy nem kéne ezen meglepődnöm. Elvégre ez egy varázslócéh kastélya lenne, biztos akadnak itt furább dolgok, mint egy élő kopogtató.
Bácsikám tanácsa alapján egyből jobbra fordultam, ahol a nagy közös ebédlő volt. Mivel a délután közepe volt meglehetősen kevés céhtag üldögélt benn. Páran egyből felfigyeltek rám, és hamar érdeklődő, és gyanakvó tekintetek kereszttüzében találtam magamat. Egyelőre nem törődve jövendőbeli céhtársaimmal egyenesen a pult felé indultam ahol egy jókora tagbaszakadt földbarna kötényes férfi álldogált. Egyből felismertem a nagybátyám leírása alapján, hogy ő csakis Richard lehet.
A csapos észrevette, hogy felé közeledem és leintette beszélgetőpartnerét, aki egy igencsak idős mágus volt sötétzöld köpönyegben, és hozzá illő fura puffos kalapban.
- Jó napot a fiatalúrnak. Mivel szolgálhatok? – Kérdezte, miközben egy másik vendég elé lerakta a rendelését.
- Csatlakozni szeretnék a Quatro Cerberus-hoz – vágtam rá magabiztosan. Richard érdeklődve nézett rám. Majd egy percig néztünk farkas szemet, de végül én néztem félre először.
- Esetleg beszélhetnék a céhmesterrel? – Kérdeztem. A mellettem lévő puffos kalapot viselő vénség elmosolyodott a szakálla alatt.
- Ej, Richard én öregszem vagy tényleg egyre fiatalabbak az új tagok? Kész kölyök mindegyik. Bezzeg az én időmben még minden másképpen ment.
- Ugyan már Hollard, régen is pont így mentek a dolgok. Minden céhnek szüksége van fiatalokra, hogy tovább vigyék az tudást, és persze öregre, akik tanítják őket – Kacsintott az öreg Hollard felé. – Tényleg mennyi idős most az unokád? Úgy tudom 6 nem? Még pár év és ő is a céh tagja lesz.
Az öreg megint mosolygott, és lassan ráérősen szedelőzködni kezdett.
- Igen Richard pont annyi, és éppen olyan eleven, mint a lányom volt az ő korában. Köszönöm az italt, de most már mennem kell. Megígértem nekik, hogy náluk fogok ma vacsorázni. Neked meg sok sikert Goldmine-nal. Mikor megkérdezi, hogy hány feje van egy cerberusnak válaszold azt, hogy tizenkettő. - Fűzte még hozzá nekem címezve. Miközben kifelé ment több fiatal varázsló is udvariasan elköszönt Hollardtól.
- Szerencsekéz Hollard céh legöregebb tagja. Két mester is megélt már amióta tag. Goldmine a harmadik.– Szólalt meg Richard, még mindig a távozó mágus után nézve. – Szóval akkor szeretnél csatlakozni a klánunkhoz? Mi a neved fiú?
- Adelus Morningway-nek hívnak – Mutatkoztam be, közben levettem a kalapomat és belegyűrtem a tarisznyámba. – Most érkeztem nemrég a vársorba egyenesen Era-ból.
- Értem, nos Adelus üdvözöllek a Quatro Cerberus céh központjában. Menj fel az emeletre és ott keresd meg a – sajnos nem tudtam meg, ogy mit keressek, mert Richard hirtelen félbeszakította a mondandóját és felkapott egy jókora sörös korsót. A mozdulat olyan gyors volt, hogy szinte nem is láttam. Valahol mögöttem valaki fájdalmas feljajdult. Megfordultam és egy nálam pár évvel idősebb mágus srácot láttam amint a fején lévő jókora púpot dörzsöli.
- Aúú. Ez nagyon fájt Richard –kiáltott fel könnyes szemmel a fiú. Körülötte többen is álltak, de most mind elhúzódtak tőle kissé, nehogy ők is célponttá váljanak. – Olívia kezdte a vitát nem én – Védekezett és egy fiatal, meglehetősen sértődött arcot vágó csinos feketehajú lányra mutatott.
- Tudom, de őt mégse dobhattam meg, és különben is neked kell, hogy több eszed legyen.
- Richard, ne kivételez velem, csak mert lány vagyok – Csattant fel mérgesen Olívia és dühösen dobbantott egyet a lábával. Két barátnője azonnal helyeselni kezdett.
- Elég – Bődült el vörös fejjel a csapos, mire mindenki elcsöndesedett – Olívia itt ez az új srác. Kérlek, kísérd fel Goldmne-hoz. És ha problémátok van, akkor azt a gyakorlótéren rendezzétek le ne itt az én kocsmámban világos?Mindenki bólintott, és a céhtagok szépen visszatértek az italaikhoz és félehagyott beszélgetésükhöz. Olivia keletlenül odajött hozzám és Richardoz.
- Köves – sziszegte dühösen és elindult az épületben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ebédlő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ebédlő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Törvényes céh épületek :: Quatro Cerberus-
Ugrás: