KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai... Empty
TémanyitásTárgy: Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai...   Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai... Icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 9:55 pm

Épp tartottam hazafele kezdett sötétedni. Bevásárolni voltam a háztól nem messze üzemelő kis boltba, hogy beszerezzek pár hiányzó dolgot otthonra.

Mostanában nem igen mozdultam ki a szobámból, csak néha mentem át a klánházba munkák után érdeklődni, de nem sok szerencsével jártam. Időnként összetalálkoztam Atsuival és Firmussal, de velük sem beszélgettem túl sokat. Az elmúlt időkben csak kisebb feladatokat vállaltam el, bár igazából nem is tudom miért.
A többiek is említették nekem, hogy ritkábban látnak és érdeklődtek, hogy minden rendben van-e, más válaszom nem nagyon volt rá, minthogy igen, mert még magam sem tudtam igazán miért viselkedek így.
Azonban egy valami biztos volt, mégpedig az, hogy nem éreztem jól magam, minden áldott nap valami ott motoszkált a fejemben, de ezt nem akartam az orrukra kötni.
Rossz előérzetem volt és sajnos legtöbbjük be is jött és ez a fantasztikus múltamnak köszönhető.
Amióta elhagytam a szülőföldemet, az addigi életemet és a klánhoz való csatlakozással más ember lettem.
Eleinte nehezemre esett újra megbízni bárkiben is, viszont nyitottabb lettek az emberek felé az idő múlásával.
A Blue Pegasus újra fényt hozott az életembe, sok új embert ismertem meg, akik nagyon kedvesek voltak hozzám és az első perctől kezdve befogadtak.
Sok kalandban is volt részem, ami szintén jót tett nekem, hisz minél több idő telt el, annál jobban bebizonyosodott, hogy sikerült új életet kezdenem.
Már nem voltak álmatlan éjszakáim, nem féltem annyira az emberektől és felfedeztem az önálló élet előnyeit és hátrányait is egyaránt.
Csak egyvalami nehezedett rá az életemre, az pedig a magány volt.
Mivel nagy családban születtem sosem voltam egyedül, valamelyik testvérem mindig mellettem volt, nem is beszélve anyáról.
Csakhogy ezeknek az időknek vége szakadt és meg kellett ezzel a gondolattal barátkoznom. Persze tudom, hogy a klántársaimra mindig számíthatok, na meg persze Bob mesterre is, de ez nem ugyan az akkor sem...

Gondolataimba belemerülve battyogtam és a rossz érzések egyre jobban kezdtek elhatalmasodni felettem ami miatt elég feszült lettem.
Egy pillanatra megálltam és körbe néztem. Észre sem vettem, hogy már majdnem besötétedett.
Az utca kihaltnak látszott és a furcsa érzés így jobban rám nehezedett.
Megpróbáltam nem erre koncentrálni, majd előre fele indultam, mikor beleütköztem valakibe és hátra estem.
Felnéztem és egy magas fiú állt előttem. Pont az éjjeli fénynek háttal állt így az arcát először nem láttam, csak mikor közelebb jött hozzám. -Elnézést kérek...- mondta majd legugolt elém, és mintha alaposan szemügyre akart volna venni ezért teljesen belebámult az arcomba.
Próbáltam kifürkészni a tekintetét, de szemmel láthatóan alaposan megakarta figyelni az arcvonásaimat.
-Hmm...nocsak milyen ismerős arc....-mondta majd elvigyorodott.
Vissza az elejére Go down
Axel Freeze
Sárkányölő
Sárkányölő
Axel Freeze


Hozzászólások száma : 85
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Oct. 22.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai...   Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai... Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 5:28 pm

Éppen egy konnyu kis megbízást teljesítettem, messze Era-tól, aminek, már igazából a nevére sem emlékeszem. A kuldetés, nem volt valami nagy dolog... csak egy kereskedot és a karavánját kellett megvédeni az esetleges támadásoktól, de pár bandita leverésén kívul, nem igazán keveredtem izgalmasabb harcokba.

A kuldetés két napig tartott, de már alig vártam, hogy vége legyen. Mihelyt a megbízóm a célállomásra ért, fogtam a fizetségem és már ugrottam is fel az elso vonatra. Sajnos nem ment vonat kozvetlenul Era-ba, így késobb át kellett szállnom egy másik városban. Az út hosszú volt és szornyen unalmasan telt. Az útra a klánból egyedul mentem és ráadásul a kis Frox sem tartott velem. Na nem azért, mert en nem akartam magammal vinni, vagy mert o nem akart jonni, hanem a felhívásban az állt, hogy semmien állatot nem lehet vinni és ami még furább volt, hogy olyan mágusok sem mehettek, akik valamilyan állatá tudtak átalakulni. Nem értettem az egészet, de kulonosebben nem is foglalkoztatott a dolog. Én elvégesztem a munkát, amire felbéreltek, a tobbi nem igazán izgatott. A nagy elmélkedés kozepette elnyomott az álom és arra ébredtem, hogy a vonat hirtelen befékelt én pedig ennek hatására lefejeltem a velem szemben lévo ulést. ~ Mi tortent már megint? ~ Kérdeztem magmtól, de hamarosan választ kaptam a kérdésemre.
Egy kalauz járta végig a vonatot és mágusokat keresett, hogy segítsenek eltakarítani az útból, az elozo esti vihar miatt egy a sínekre dolt fát.
Nagyon úgy nézett ki, hogy a vonaton én vagyok az egyetlen mágus... vagy csak az egyetlen olyan mágus, aki mielobb tovább akarna haladni.

Nem volt, valami nagy feladat a fát eltuntetni az útból. Jobb kezemet jéggé változtattam, aztn egy hatalmas pengét formáltam belole, melyel se perc alatt felaprítottam a fát, aztán már nem volt túl nagy munka letakarítani a síneket. Nem sokáig vesztegeltunk ez után egy helyben. A vonat hamarosan tovább robogott a város felé, ahol át kellett volna szálnom, az Erába tartó vonatra. Igen am, csak hogy kb. tíz perces késés, ami a sínekre dolt fa miatt volt, boven eleg volt arra, hogy lekéssem a vonatot, amivel haza mehettem volna, így nem volt mas választásom, mint a abban a városban tolteni az éjszakát, mivel már a nap lemenoben volt és tobb vonat nem indult Eraba. ~ Csak tudnám, miért torténnek velem mindig ilyenek...~ Agyaltam ezen, kozben pedig vállamra kaptam a táskamat és elindultam a városba, hogy találjak magamnak egy szállást éjszakara.

Unottan sétálgattam a város utcáin. A nap már el is tunt, az utcán pedig már a kozvilágítást is felkapcsolták. Már emberek sem bagyon voltak az utcákon, akiktol megkérdezhettem volna, hogy merre felé találhatok egy jó kis szállodát, szóval csak mentem, amerre a lábam vitt. Éppen be kanyarodtam volna az egyik sarkon, mikor beleutkoztem valakibe. Egy fehér boru, Fekete hajú, tolem valamivel alacsonyabb lánnyal "futottam ossze" és a gyors találkánk utan, hanyat is dobta magát. ~ Igen... minden lány dob egy hátast, ha belem szalad.~
A lany hunyorogva nézett rám, mivel pont egy lampa volt a hátam mogott, én viszont tokéletesen láttam ot.
-Elnézést kérek... - Mondtam, de aztán leguggoltam mellé és kicsit kozelebb hajolva hozzá, jobban szemugyre vettem az arcét.
-Hmm...nocsak milyen ismerős arc.... - Jegyeztem meg, aztan elmosolyodtam.
- Nem találkoztunk mi már valahol? - Kérdeztem, mire a lány furán nézett rám, de aztán kozolta, hogy még soha nem látott. Nem túl hamar, de végul kapcsoltam, hogy felloktem egy lányt és talán illene segítenem neki, ezért mosolyogva felé nyújtottam a tenyeremet.
- Mégegyszer bocsi,hogy felloktelek.. - A lány hamar elfogadta a segítségemet és miutan felhúztam a foldrol, visszamosolygott és mondta, hogy semmi gond. Egy kis beszélgetésbe elegyedtem vele és miután arra terelodott a téma, hogy hová valósi vagyok, elmeséltem, az én aznapi szomorú sztorimat, mire azonnal felajánlotta, hogy mutat nekem egy jó szállodát a kozelben. Természetesen elfogatam a segítséget és a lány veztésével újra útnak indultam.

Mikozben a szálloda felé sétáltunk, kiderult, hogy Ai-nak hívják és nagyon jó társaságnak bizonyult. Vidáman beszélgetve sétéltunk egymás mellett, amíg el nem mentunk agy fal mellett, ahol olyan bunozok kepei voltak kiragasztva, akiket éppen koroztek, én pedig hirtelen megtorpantam. Hirtelen eszembe jutott, hogy abban a faluban, ahol most voltam kuldetesen, megálltam egy hasonló falnál és az ottani bunozok kozott volt egy lány, akit gyilkosságért koroztek... és sajnos, már azt is tudtam, honnan volt, Ai arca olyan ismeros. ~ Miért kell, hogy egy ilyen aranyos lány....?~ Amíg magamban bosszankodtam, Ai is megállt és kérdo tekintettel nézett rám.
-Francba... - Morogtam az orrom alatt. NEm akartam bántani a lanyt, de azt meg nem hagyhattam, hogy egy gyilkos szabadon mászkáljon...
Vissza az elejére Go down
Cana Alberona
Mesélő
Mesélő
Cana Alberona


Hozzászólások száma : 597
Aye! Pont : 28
Join date : 2011. Apr. 05.
Age : 37

Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai...   Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai... Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 3:43 pm

A harcot lezárom! Jutalmatok 10 VE fejenként.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai...   Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ai vs. Axel avagy a múlt árnyai...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabriel vs. Axel, avagy kié a lány
» Hűtsd le magad Axel, avagy Jég veled Rane
» Az elmebeteg gyilkos és a hidegvérű sárkányölő, avagy Lidérc vs. Axel
» Atsui és Gabriel - Nindra árnyai
» A visszaszökött múlt - Rouuro vs Gabriel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: