KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Hírek az oldalról

Go down 
+5
Gérard Fernandez
Gildarts Clive
Cana Alberona
Erza Scarlet
Gray Fullbuster
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 5:36 pm

Huhú! Három céh (név szerint: Fairy tail, Quatro Cerberus, Dragon Fang) elérte a 10 fős létszámot, így ezzel feloldódott a korlátozás. Mindenki odamegy ahova akar. Mindenesetre azért én örülnék, ha nem mindenki a Fairy Tail-be kezdene el tömörül, hanem a többi kisebb céhet kezdik el feltölteni. Igazából a Titan Nose is mindjárt el éri a 10 főt és a Blue Pegasus sincs már annyira messze. Valamint, ha már témánál vagyunk szeretném megemlíteni a mostanság egyszer népszerűbb sötét céheket, amik iránt megnőtt az érdeklődés. Nagyon helyes csak így tovább. A korlátozás feloldása természetesen dokumentálva lesz a szabály változásoknál. Addig is minden céhbeli létszám megtekinthető az összesítésekben.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 2:14 pm

A Gealdor mágián belül elérhetővé vált az Emberi Seidr Mágia. Ezzel immár Bixlow mágiája kipipálva. Taps taps!
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 07, 2011 9:20 pm

Yo'estét mindenkinek! Szeretném megkérni azokat, akik még mindig igényt tartanak Sárkányölő karakter indítására, hogy PÜ-ben jelezzék nekem szándékukat ismételten! Aki ezen a héten nem ír azt kihúzom a listáról valamint egyéb okok miatt valószínűleg kiszórok majd pár embert így változhat a sorrend! Ezek mellett bekerült a "Homok Sárkányölő" is mint választható. Válaszolva az általános félreértésre, amikor minden sárkányölő fajtából lesz egy darab, akkor újraindul a kör és újra lehet a már lefoglaltakból is választani de ismételten csak egyet! (akit pedig érdekel hamarosan érkezik a "Kristály Sárkányölő" is!)
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 12:50 pm

Kedves Blackened Tears-esek! Elnézést, hogy ennyit késett, de végre elkészült a céh pontos céhhierarchiájának leírása (még fog bővülni egy-két dologgal az idők folyamán) tessék alaposan tanulmányozni!
U.I.: Az Archonok leírásai a következő héten érkeznek szépen sorban!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 10:45 pm

Az elemi mágián belül megreformálódott a föld mágia. A régiek kicsit módosultak és rengeteg újjal bővült. Jelenleg 22 megvásárolható varázslat lett így a föld mágián belül. Remélem sokaknak elnyeri a tetszését. Már el is olvashatjátok, ha ide vagy épp ide kattintva.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 8:29 pm

A következő közérdekű közleményt nem az állam fizeti, hanem Fiore Királysága! A karakter naplókkal kapcsolatban néhány embernek pontatlan lehet a pénz visszaellenőrzés. Ennek azaz oka, hogy eltűnt a fórumról egy bizonyos varázslat és mágikus tárgyak pályázat topic, ahol pénzt lehetett kapni a kreativitásért. Szerencsére le volt mentve, így minden visszatudtam keresni és a következő értékek születtek:


Adam Scythblue***5.000 Gyémánt
Akuma**********15.000 Gyémánt
Alice************15.000 Gyémánt
Anoya********** 10.000 Gyémánt
Arashi Nagao*****96.000 Gyémánt
Crow Geelstun****5.000 Gyémánt
Dead Shadorick***15.000 Gyémánt
Hiroshi Raidon****20.000 Gyémánt
Itachi Sadamesu**35.000 Gyémánt
Jake Gordon******25.000 Gyémánt
Leena***********12.000 Gyémánt
Max DeLuise******45.000 Gyémánt
Reigen Hawkins***20.000 Gyémánt
Scar*************5.000 Gyémánt
Sophy Walter*****25.000 Gyémánt
Yagura**********15.000 Gyémánt

Igazolásképpen ezt nyugodtan be lehet linkelni, sőt kötelezően fakultatív, hogy Erza kedvenc kifejezésével éljek ^^
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 11:38 am

Nagy örömömre szolgál, hogy bejelenthetem, az idén nyáron háromnapos Kirándulást szerverünk!

A helyszín Poroszló

Az időpont Julius 1-2-3

Az ára: 10.000 Ft/fő

További részleteket itt találhattok!
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 9:27 pm

!FIGYELEM! A következő bő hónapban Natsu-nak és nekem életbe vágóan fontos vizsgáink lesznek (igen az érettségi), amik, remélem megértitek fontosabbak számunkra mint a fórum (elvégre csak szimplán a hátralévő életünk elejét fogja meghatározni). Ezért mi kiveszünk egy hosszabb szabadságot, ami 99,9999....%-os inaktivitást jelent (reflexszerűen rákattintok a honlap könyvjelzőjére mikor elindítom a böngészőm, úgyhogy ne lepjen meg ha "fenn láttok" valójában nem leszek). Ez alatt az idő alatt természetesen nem maradtok admin felügyelet nélkül, Erza és Cobra ideiglenesen megkapják ezt a rangot, hogy figyeljenek rátok. Tehát tessék összekapni magatokat mert szabad kezet kaptak mindenben, hogy saját szájuk íze szerint gondoskodjanak rólatok!
"See you" ahogy az angol mondja, az érettségik után találkozunk!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 2:22 pm

Hiányzások!

Mivel mostanság erősen a tanév vége/érettségi/vizsgaidőszak korát éljük sokan nem tudnak időben postolni. Természetesen ezt megértjük, tiszteletben tartjuk, és elfogadjuk a hiányzást DE kizárólag abban az esetben ha ezt a játékos valamilyen úton módon jelzi felénk / hiányzások topic, PM, stb. / !!! Abban az esetben ha nem ad hírt magáról, és egy küldetésen rá várnak, nem tudunk toleránsak lenni, és ki fogjuk zárni!
Ezúton kérnék minden aktív tagot is, hogy legyenek türelemmel és megértéssel társaik felé. Ez az állapot várhatóan június közepéig fog tartani!
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 5:40 pm

Bár még nincs vége az érettségi szezonnak, még is úgy döntöttem, hogy megkurtítom a szabadságomat. Bár nem 100%-os aktivitással, de úgy ahogy itt leszek és lehet zaklatni problémákkal (ezt a kijelentést még megfogom bánni, abban biztos vagyok, de üsse kavics).
És hogy lássátok nem csak haszontalan időtöltéssel foglalkoztam gyorsan összedobtam két új mágiaágat, amit meg is tekinthettek a Geaoldor , illetve a Fekete mágusok részlegben.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 5:47 pm

Yo pogácsáim! Itt a nyár, fecske szál... én is vissza jöttem az érettségiből úgyhogy munka ezerrel! Azért, hogy ti se unatkozzatok, megemeljük a küldi keretet, valamint ehhez új mesélőt is felveszünk, elsőként Gildarts papát, köszöntsétek szeretettel! Ezen felül mik a terveink a nyárra? Rengeteg mágia frissítés, újítás és ügyeskedés mellett egy-két olyan projekt ami alapjaiban fogja megrázni a fórumot! Készüljetek mert itt jön a...!!!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 5:14 pm

Figyelem! Közérdekű közlemény következik, melyet Fiore Királysága fizetett!
Két új játéktérrel bővült szerény világunk (ezek közül az egyik Itachi-nak köszönhető), valamint Era látképe megváltozott. Egy sokkal jobb kép került a helyére, amivel pontosabb képet lehet kapni a városról. Eddig ugyanis csupán a Mágus Tanács épülete volt rajta.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 1:49 pm

Figyelem! Bekerült az lakrimák rendszere valamint a vásárlási is kisebb-nagyobb reformokon megy át a napokban, de igen, már szabad a kristályvásár!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 11:30 pm

Nyári nagytakarításra került az Összesítés I és a bent lévő emberek szét lettek bontva aktív, illetve inaktív részekre. Egyelőre úgy tűnik csupán a Quatro Cerberus-ba nem lehet csatlakozni mindaddig, míg másik 2 céh el nem éri a 15-ös létszámot. Természetesen az aktív tagokat kell figyelni.
Akkor kerül ide is egy kis összesítés, hogy könnyebb legyen:
Blue Pegasus: 9
Dragon Fang: 9
Fairy Tail: 9
Lamia Scale: 5
Quatro Cerberus: 16
Southern Wolves: 1
Titan Nose: 9
Blackened Tears: 4
Grimmoire Heart: 4
Raven Tail: 3
Skull Order: 1
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 10:28 pm

Én türelmes embernek tartom magam, de most már betelt a pohár. Mostanában egyre jobban elszaporodtak a hozzászólások leszavazásai. Ez még jogos is lenne, ha egy játékban lévőt illetnének negatív szavazással, ami valóban kritikán aluli, de itt a játéktól független off témabeli hozzászólásokról van szó. Nem jó érzés ilyeneket kapni. És itt most nem egy esetről van szó. Számos embernél tapasztaltam ezt. Az illetékeseknek az a piszok nagy szerencséjük, hogy nem tudom megnézni melyik hozzászólásra kik szavaztak (mert nem egy tettesről van szó). Ha tudnám az illetők kilétét már bannoltam volna őket 1 hétre büntetésből.
Hiába vagyok nagyon zabos még így is vagyok annyira bizakodó (vagy szimplán túl naiv) és hiszek egy második esélyben. Remélem akiknek ez az intelem szól most magukba néznek és elgondolkodnak a dolgon. A mai naptól kezdve, ha még egy off témás hozzászólásnál meglátok egy negatív szavazást kiveszem az egész hírneves rendszert.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2011 8:27 am

FIGYELEM! Az utóbbi hétben néhány olvasni lusta ember jóvoltából el terjedhetett (és mint látom mások hibáján el is terjedt) az a tévhit, hogy újra lehet mágia/varázstárgy pályázatokat írni. EZ TÉVHIT!!! Pár hónapja megkértünk titeket, hogy ne küldjetek több pályázatot mert az érettségi közben nem volt időnk dolgozni rajta. Igaz az érettségi véget ért, DE KI MONDTA, HOGY MÁR VAN RÁ IDŐNK? Mert, hogy nincs, mivel első sorban a fórum egésze számára fontos frissítéseket és javításokat dolgozzuk mostanság ki, (mint azt láthattátok is, hogy jönnek az újdonságok) és amíg a mostani előretervezettet be nem fejeztük nem fogunk mágiákat ellenőrizni ezért ne, ismétlem NE írjatok ilyen pályázatokat.

(kétlem, hogy ezt is elolvassa-e a díszes társaság, de hát meg kell próbálni...)
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 8:45 pm

Yo'estét pogácsáim! Örülne a szívem ha ezt mindenki elolvasná, régiek újak, fiúk lányok, katolikusok ateisták egyaránt mert fontos dolgokat fogok mondani (mint kb minden post-omban csak hát ez tényleg eget verően fontos)

Húú hol is kezdjem nehéz dió. Talán az elején? Van ennek eleje? Biztos van hisz mindennek lennie kell. Akkor kibontogatom az én szemszögemből. Nyjo. Az érettségi után bekapcsoltam magam aktív problémamegoldó státuszba. Sokszor kérdezgettek bizonyos dolgokról amikre gyakran az a válaszom, hogy "bocsi ez nem az én területem". Felmerülhet a kérdés, hogy én egyáltalán csinálok valamit és ha igen mégis mit? (elvonatkoztatva az oldal karbantartásától és folyamatos, igen FOLYAMATOS fejlesztéstől) Mint főadminisztrátor én úgy gondoltam, hogy a dolgom az, hogy a játékosok bármi ügyes bajos rendszerkérdésére válaszoljak (bár igen van egy-két olyan rendszerág amiben nekem nem volt benne a kezem arról sajnos nem tudok nyilatkozni de többségben igen) valamint, hogy a kényes, kellemetlen ügyeket orvosoljam. Ebbe beletartozik mind a játékosok mind a mesélők fenyítése felügyelete is! Az utóbbi időben visszatérő dolog volt, hogy más mesélőtől, segítőmtől hallottam meg olyan dolgokat amikkel egyenesem hozzám kellett volna jönni és megspóroltunk volna hetes helyenként hónapos várásokat és késlekedéseket. Kis kitérő egy konkrét problémára:
- ha játékos késik postal akkor a mesélő intézi ugyebár a szabályozást, a határidő értelmében, de ha nincs határidő (ez kimondatlan egyetemes szabály amit tessék megjegyezni!) akkor viszont ha valaki sokáig nem ír a maradék azaz a hátráltatott réteg együttesen menjen a mesélő elé és kérje a megtorlást, biztos vagyok benne, hogy működni fog (legalábbis az én meséléseimnél mindenképpen!)
- ellenben ha egy mesélő késlekedik, akár van rá jó oka akár nincs (viszont az értelmes okokat meg kell érteni!) a játékosok HOZZÁM kell, hogy forduljanak én ekkor megtehetem/meg is teszem, hogy lezárom a küldetést, értékelve az addigi munkákat (ez persze nem egy órás folyamat hisz meg kell nézni mégis mennyit érdemeltek, de nem jobb két-három napot várni két-három hónap helyett?) Ezen felül gondolkodok egy "küldi fagyasztás" megoldáson is amit régebben is tanácsoltak, de ez a módszer felvet pár problémát is amin meditálnom kell (képzelem mennyire rühellitek mikor ezt mondom dolgokra)

Visszakanyarodva a fő szálhoz, szeretném, ha hasonló és egyéb nyavalyátokkal hozzám jönnétek! Baromira unom, hogy mindig másodkézből kapom megoldatlanul, már szenvedő sikolyok közepette a problémákat amiket már varázsérintésre megtudtunk volna oldani ha nekem szegezitek a kérdést nem például Erza-nak. Tudom, hogy az érettségi alatt ő volt a régensem, de már visszajöttem, tudom, hogy őt szeretitek, tudom, hogy neki könnyebb panaszkodni mert nő és mert többször jár fel chat-re, de ettől ez még nem az ő dolga! Van neki saját feladata és kicsit nekem is rossz ha olyannal hátráltatjátok amin nem neki kellene görcsölnie. A felhasználói profilomon ott van minden elérhetőségem, ha kell nem érdekel csevegőbe is berakom az erre nyitott topicban ha nehezetekre esik kettőt kattintani, PÜ-ben is folyamatosan a nap 29 órájában elérhető vagyok, ha msn vagy skype akkor még többen is és azonnali segélyszolgálatként működök (persze nem vagyok SuperGray, de higgyétek el, hogy sokkal több időt fordítok az utóbbi két hónapban fórumos problémákra mint azt a józan eszem engedné!) tessék végre hozzám szólni! Ne csak chat-en rohanjatok le, ott is lehet, de legyen egy kis józan paraszti eszetek és ne várjatok amíg oda feltámolygok. Sokan ezt már kezditek megtenni, ennek örülök, de jobb lenne ha mindenki bevett szokásnak tekintené! Köszöntem a figyelmet és kérlek titeket, a ti érdeketekben, az oldal érdekében, Michael Jackson érdekében... merjetek egyből hozzám fordulni amint a baj megjött.
Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 11:58 pm

És igen! Hosszú idő után elkezdődött a fekete mágiák frissítése. Szegényre már nagyon rá fért, ugyanis közelítőleg két éve nem volt bolygatva az Árny mágia. Ezen mágia ág bővült néhány újdonsággal, valamint rögtön utána egy másik ág is frissítésre került. Bizony örülhetnek a nekromanták, mert sok új dolog vár rájuk is. Mondjuk náluk át kellett fogalmaznom az összes leírást, de remélem megérte a hosszas munka.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 5:34 pm

Ez úttal a Titán mágia használók örvendezhetnek, ugyanis az eddigi mágiák száma megduplázódott! Ez bizony nagyon jól hangzik, de sajnos csupán plusz 5 mágiát jelent. Mindenesetre remélem azért használhatók számotokra.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2011 7:41 pm

Sokak nagy örömére (vagy épp nem, esetleg tökmindegy kategória is megengedett) frissítésre, illetve átdolgozásra került az Állat Seidr Mágia. Ezt a linkre kattintva meg is kukkanthatják a kíváncsiskodók. Ezek még abszolút kezdetlegesek és csak akkor lesznek tovább kidolgozva, ha lesznek érdeklődők, esetleg az összes mágia reformálással végzünk és netalántán unatkozni kezdünk.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 12:39 pm


Fontos közlemény! Elkezdtük az oldalon a vezetőség köreiben stabilizálni a dolgokat és elég jól haladunk, a következő lista azt hivatott mutatni, hogy milyen fontosabb ügyek, munkák ki keze alatt vannak. Megkérek mindenkit, hogy az őáltala éppen érdekelt területről a lista értelmében vett felelőshöz forduljon csakis és kizárólag! Köszönöm.

- mágia/varázstárgy pályázatok ellenőrzése (sima és egyediség egyaránt): Natsu és Gray
- rendszer fejlesztés, karbantartás és problémás ügyek/kérdések: Gray
- összesítés: Natsu
- lottó: Natsu
- előtörténetek ellenőrzése: Cobra és Erza
- NJK és csatlós pályázatok ellenőrzése és NJK adattár vezetése: Celestial Spirit King
- csatlakozási/kilépési és familiáris pályázatok: Cana
- mágia vásárlások és adatlapok ellenőrzése: Erza és Loki
- élmények ellenőrzése (kaland és munka): Erza, Loki, Pantherlily
- küzdőtér ellenőrzés: Fried és Cana
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 3:34 pm

Azok a játékosok vagy esetleg még csak karakter engedélyre váról akik sárkányölő engedélyt szeretnének kapni, küldjenek nekem PÜ-t, amennyiben még fenntartják ezt az igényüket!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Cana Alberona
Mesélő
Mesélő
Cana Alberona


Hozzászólások száma : 597
Aye! Pont : 28
Join date : 2011. Apr. 05.
Age : 37

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 4:39 pm

Ide írok, hátha itt mindenkinek feltűnök.

A szemfülesek észrevehették, hogy kipucoltam a küzdőteret. Minden harcot lezártam, amibe tavaly augusztus óta nem érkezett új post, de hogy ne menjen kárba semmilyen munka, mindenkinek osztottam a terjedelemnek megfelelő VE-t, kivételt képeznek az olyan küzdelmek, amikre egyetlen egy darab válasz sem érkezett.

FONTOS!
A lezárásokban érintett játékosok, amennyiben mégis szeretnék még folytatni/befejezni az elkezdett harcot, azok küldjenek nekem egy PM-et ezen irányú szándékaikról! Az üzenet címe "Küzdőtér" legyen, és legyetek oly' kedvesek a szövegben megemlíteni a megkezdett harc címét is, csak hogy tudjam miről van szó!


Ezen kívül, akiknek ott maradt a harcuk, de nem látnak rá esélyt, hogy befejezzék, mindegy milyen okból, szintén írják meg nekem, hogy lezárhassam!

Illetve ezúton szeretnék nyomatékosan megkérni minden játékost, hogy gondos mérlegelés után kezdjetek csak harcot a küzdőtéren, ugyanis sok helyen nem egyes játékosok végleges inaktivitása/eltűnése miatt maradt félbe a munka, hanem valószínűsítem, hogy szimpla lustaság játszhatott közre.
Tehát mindenkinek, aki a jövőben küzdőterezni szeretne javaslom, hogy gondolja át a sztorit, hogy kit választ partnerül, és azt is, hogy valóban van-e kedve a játékhoz. Aki csak plusz VE-kért megy harcolni, az inkább írjon egy kalandot, ami többet kóstál..

Köszöntem a figyelmet,
Cana
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 8:51 pm

Bővült a gealdor mágián belül a Solid Script varázslatok listája valamit, bekerült a testvér mágiája is, az Orient Solid Script. (Hamarosan pedig elérhető lesz a Java Script is.)
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 8:26 pm

Figyelem! Hiba történt a mátrixba még pedig az építész által! Igen én voltam a ludas, lehet vissza kéne állnom a napi 6-7 óra alvásra a 3 helyett. A Mágia és Varázstárgy pályázatokhoz egy ember egyszerre maximum 5 darab varázslatot/tárgyat pályázhat be. Figyeljünk erre, hogy más ne essen bele ebbe a hibába, mert elég kellemetlen tud lenni. Higgyétek el nekem. Ha valami probléma van ezzel, óhaj-sóhaj, Gray-t kell zaklatni és ha nincs fent vagy hiányzik akkor tessék türelmesen várni. Még egyszer elnézést a kellemetlenségekért az érintettektől. Natsu voltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hírek az oldalról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hírek az oldalról
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Yuri vs. Kato - (Le lehet zárni, mert Yuri eltűnt az oldalról)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályzat és egyéb dolgok :: Hírek-
Ugrás: