KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Miranda Skyfire Familiáris állata

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Miranda Skyfire Familiáris állata Empty
TémanyitásTárgy: Miranda Skyfire Familiáris állata   Miranda Skyfire Familiáris állata Icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 4:46 pm

Név: Niji
Faj: Exceed
Tojása: Niji-kun tojása
Kinézet: Hamarossan szerzek róla képet! ^^


Pályázat


Mivel minden küldetésemmel végeztem, és nem volt semmi teendőm, úgy gondoltam, hogy elmegyek egyet szórakozni Akane Resort-ba. Délelőtt 10-kor már indultam is, persze előtte egy jó nagyot reggeliztem. Indulásom előtt Bob mester azt mondta nekem, hogy úgy érzi, új tagja lesz a csapatomnak. Nem értettem mire célzott, de annyira nem is érdekelt, hiszen annyira elfogott az "úszni akarok" vágy, hogy csak gyorsan elszaladtam, és utamat a vasútállomás felé vettem. Fél óra múlva, már oda is értem. Hogy miért ennyi idő alatt? Mert valamiért késztetést éreztem, hogy meg kell állnom pár ruha boltnál, hátha megtalálom azt a ruhát amit keresek. Na de nem terelem el a szót. Mikor megérkeztem a vasútállomásra, gyorsan odafutottam a jegyeladóhoz, és vettem egy jegyet.
-Jó napot kívánok vasútnál dolgozó, furcsa bácsi! Kaphatok egy jegyet Akane Resortba? -Kérdeztem nevetve.
-Tudod ki a furcsa..te kis nyápic..3050 ékkő lesz! -Mondta, majd nyújtotta felém a jegyet, én pedig nyújtottam a pénzt, és utána gyorsan kikaptam a kezéből a jegyet, mivel már alig volt 1 percem elérni a vonatot.
Szerencsére időben elértem, és meg is találtam a nekem való fülkét, ahol leülhetek. Nem volt ott senki, így hát nyugodtan, és csendben elkezdtem aludni. Pár perccel később, egy fekete hajú srác ébresztett fel, hogy hamarosan odaérünk Akane Resort-ba, hátha oda indulok. Szerencsémre eltalálta, és nagy-nagy köszönés után ki is futottam a fülkéből, és vártam, hogy megálljon a vonat. Lassan ki is szálltam, és elindultam a kívánt élményparkba.
-Kaszinó? Nem..nincs elverni való pénzem! Étterem? Nem...reggel teletömtem magam! Fürdő? Tökéletes! -Mondogadtam magamnak, majd sarkon fordultam, és beléptem a fürdőző kapuin. Pár másodperc után egy hatalmas csúszda park tárult elém, aminél a nagyobb, és nagyobb sárga és piros Vizi csúszdák voltak. Én nagy mosollyal megvettem a belépőt, majd elindultam átöltözni, és fürcsizni egy kicsit. Pár órával később elkezdett korogni a hasam. Gyorsan kiszálltam a vízből, és elindultam a ruhámért, de nem találtam sehol. Amikor megfordultam, akkor pedig csak annyit láttam, hogy két férfi ott fut a ruhámmal. Gyorsan odafutottam a medence szélére, és elővettem Aquariust, aki a bugyim szélére volt felakasztva. Nem tétovázhattam, hiszen a többi kulcsom a pulcsim zsebébe volt.
-Vízöntő kapuja! Aquarius! Kérlek szépen, nem baj, ha engem is elöntesz, csak kérlek segíts elkapni azokat a fiúkat! -Könyörögtem.
-Hát még szép, hogy téged is elárasztalak vízzel, nem is kell mondanod! -Morogta, majd egy nagy legyintéssel óriási vízi hurrikánt küldött felém, ami amikor felkapott, elindult a fiúk után és őket is elmosta. Én elszédülve összeszedtem a vizes ruháim, és a kulcsaim, majd megnéztem a tolvajokat, akik ellopták a cuccaimat. Észrevettem, hogy egy szivárványos tojás is volt az egyik kezébe. Gyorsan kikaptam, és egy pici gondolkodás után úgy döntöttem megtartom. Pár nappal később haza indultam a Blue Pegasusba, és mikor beléptem Bob mester egyből rám rontott, hogy ki azaz új csapattag. Mosolyogva felmutattam a tojásomat, amit már alig vártam, hogy kikeljen.


A hozzászólást Miranda Skyfire összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 26, 2011 6:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Miranda Skyfire Familiáris állata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miranda Skyfire Familiáris állata   Miranda Skyfire Familiáris állata Icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 8:46 pm

Kicsit kapkodós össze-vissza de azért még elfogadom! Fizess 25. 000 Gyémántot!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
 
Miranda Skyfire Familiáris állata
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miranda Skyfire
» Miranda Skyfire
» Miranda Skyfire
» Miranda Skyfire gonosz lesz O_o
» Karin a familiáris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Szövetséges pályázatok :: Familiáris pályázat-
Ugrás: