KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 12:22 pm

Egy szép napon behívat titeket a klánmesteretek, majd a kezetekbe nyom egy hivatalosnak tűnő értesítést.

„Figyelem klánmesterek!
A Mágustanács a jó kapcsolatok erősítése érdekében ismét közös akciócsoportot szervez a Rúna Lovagok és a legnagyobb klánok kiválasztott tagjainak részvételével. Ezúton felkérjük, hogy jelöljön ki egy tagot, aki csatlakozik Era-ban a Lovagokhoz. Reméljük mindkét fél kellemes tapasztalatokat szerez majd ebben az ideiglenes szövetségben!

A Mágustanács”


Ti vagytok a kiválasztottak, ezért irány Era. Persze a lelketekre lesz kötve, hogy mindent bele, nehogy szégyent hozzatok a klánotokra.
Era-ban nem a városba kell mennetek, hanem az egyik szomszédos mezőn berendezett sátortáborba, ahol a Rúna Lovagok Prinz Eugen százada táborozik. Odaérve kicsit barátságtalanul fogadnak titeket, de mikor megtudják miért jöttetek, rögtön békülékenyebb hangnemet ütnek meg. Elvezetnek titeket Brinkmann kapitányhoz, aki a rangidős a táborban.

Postotok eddig tartson!
Vissza az elejére Go down
Ash Valentine
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Ash Valentine


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 16.
Tartózkodási hely : nem tudom, eltévedtem

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 2:36 pm

Bágyadtan huppantam le az ebédlő egyik asztalához. Az éjjel telihold volt, és ilyenkor önkéntelenül is képes vagyok bámulni azt az égitestet, így nem sok alvás jutott mára. Néhány pillanat múlva Sebastian tűnt fel, vigyorogva.
- A szokásost -adtam ki a rendelést.
Gyomrom eszelősen morgott, vágyakozott az ételre, s szemeimet szinte kényszerítenem kellett, hogy nyitva maradjanak. Jó fél óra elteltével végre elém került a hat ropogós grill csirke. Reggelinek megteszi. Hamar neki álltam elfogyasztásának, amit korgó pocakom igencsak jó néven vett. Jó egy órát elszöszmötöltem a kajával, s mikor már az utolsó csontot is lecsupaszítottam, elégedetten terültem el a székben. Nem sokra rá, Xaundaras mester jelent meg az asztalnál, a szokásosnál is morcosabb képpel.
- Jó reggelt mester -köszöntöttem illedelmesen.
- Ash, gyere velem - intett az öreg - van számodra egy feladatom.
Elgyötört képet vágtam a feladat hallatán, de aztán mégis feltápászkodtam, és megindultam a mester nyomában. Mikor végre beértem, és mellette haladtam, az öreg morcosan a kezembe nyomot egy papírt. Kényszeredetten olvasni kezdtem.

„Figyelem klánmesterek!
A Mágustanács a jó kapcsolatok erősítése érdekében ismét közös akciócsoportot szervez a Rúna Lovagok és a legnagyobb klánok kiválasztott tagjainak részvételével. Ezúton felkérjük, hogy jelöljön ki egy tagot, aki csatlakozik Era-ban a Lovagokhoz. Reméljük mindkét fél kellemes tapasztalatokat szerez majd ebben az ideiglenes szövetségben!

A Mágustanács”


Értetlenül bámultam a vén aggastyán felé.
- Ez mi?
- Te mész - jelentette ki hangsúlytalanul, majd lefordult az edzőterem irányába.
- De... -kezdtem volna, de Xaundaras belém fojtotta a szót.
- Semmi de, csak végezd el a feladatot. Ne hozz szégyent a klánra. Minden szükséges információt megtalálsz a levél másik oldalán. - szólt vissza, majd eltűnt az ajtó mögött.
Őszintén megvallva, semmi kedvem nem volt egy újabb "közös" kalandhoz a mágustanáccsal, az előző is igen veszélyessé vált. Nem nagyon értettem, miért pont nekem kell elmennem, de jobbnak láttam nem zaklatni a kérdéseimmel a mestert. Beletörődtem a sorsomba.
- Legalább nem kell messzire mennem... - láttam meg a pozitívumot a nem kívánt munkában.

Egy órával később elértem a város melletti mezőre, ahogy az meg volt hagyva. A lovagok nem fogadtak tárt karokkal, ami elég kellemetlen volt, így is, hogy nem önként jöttem el. Ilyenkor az ember azt várná, hogy tárt karokkal fogadják az embert, de ezek a modortalan fickók még erre sem voltak képesek. Nyilván ők sem repestek a gondolattól, hogy együtt kell működni.
Hosszas magyarázat helyett, az egyik őr képébe nyomtam a kapott papírt, és idegesen jegyeztem meg, hogy a Dragon Fang képviseletében jöttem.
- Jaa, az más. Azt hittük te is csak a bámészkodó csőcselékhez tartozol. Elnézést a hűvös fogadtatásért. -mondta az egyik.
- Mr. Valentine, kérem kövessen - szólalt meg most egy másik.
Felháborított a tény, hogy egyszerű parasztnak néztek, még ha egyszer az is voltam. Végülis csendben követtem őket, a feljebbvalójukhoz.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 2:59 pm

„Figyelem klánmesterek!
A Mágustanács a jó kapcsolatok erősítése érdekében ismét közös akciócsoportot szervez a Rúna Lovagok és a legnagyobb klánok kiválasztott tagjainak részvételével. Ezúton felkérjük, hogy jelöljön ki egy tagot, aki csatlakozik Era-ban a Lovagokhoz. Reméljük mindkét fél kellemes tapasztalatokat szerez majd ebben az ideiglenes szövetségben!

A Mágustanács”

- Ez meg mi, Mester?
– kérdeztem Bob Mestert, miután magamban elolvastam a levelet, amit az imént a kezembe nyomott. A szöveg nagyon hivatalos volt, a papír pedig, amire írták selymesebb volt, mint a legdrágább ruhám, amiből arra következtettem, hogy itt valami komoly dologról lehet szó.
- Ez itt tulipánvirágocskám, egy hivatalos levél a Mágustanácstól. – felelte a szokásos mézes-mázos mosollyal arcán.
- Igen, azt én is látom.– forgattam szemeimet. – De nekem mi közöm van ehhez?
- Csak annyi csillagocskám, hogy ÉN téged jelöllek ki e nemes feladatra. – színpadiasan kitárta jobb karját, fejét pedig felemelte, hogy még hatásosabb legyen.
- Ohh értem. Ez nagyon megtisztelő. Köszönöm a bizalmat, Mester. – áradoztam hasonló alakítással, majd félénken feltettem az első kérdést, ami megfogalmazódott bennem a hír hallatán. – Na és jár ezért valamiféle jutalom? – Nem úgy tűnt, hogy meghallotta…
- Ez egy nagyon komoly feladat. A többi céh képviselői is jelen lesznek, tehát meg kell mutatnod mit tudsz. Tegyél róla, hogy senkinek se legyen kétsége afelől, hogy a Blue Pegasus mágusai a legszebbek. – nem egészen erre számítottam, de azért lelkesen bólogattam.
- Ez csak természetes. – jelentettem ki határozottan. – Akkor indulok is.
- Rendben mazsolám. Vigyázz magadra! – mosolyogva intettem, és ráérősen hazasétáltam. Lakásomba érve felvettem egy mutatós selyemruhát, nehogy szégyenbe hozzam a klánt, majd összedobáltam a szokásos küldetésre hurcolt holmimat, óvatosan a ruháim közé rejtettem a kis tojásom, és kigyalogoltam a vasútállomásra. A szerelvény kisvártatva be is futott, én pedig jókedvűen felpattantam, és elfoglaltam egy üres helyet az ablaknál. Eredetileg nem sok kedvem volt elindulni, és tenni a szépet a rúnalovagoknak, de a gyönyörű, napsütéses idő, és a tény, hogy a Mester engem választott, végül egészen fellelkesített. Mosolygósan bámultam az elsuhanó, aranyfényben úszó gabonatáblákat, és izgatottan vártam, vajon mi is lesz pontosan a dolgom. Eddig csak futólag hozott össze a sors lovagokkal, és akkor mindig hűvösnek, és távolságtartónak tűntek. Mintha robotok lennének, akik kizárólag a kirótt feladattal foglalkoznak. Talán majd most rácáfolnak erre az előítéletre.

Addig gondolkodtam, míg a szerelvény elrepített Erába. Leszálltam hát a vonatról, és boldogan konstatáltam, hogy a természet az itt lakókat is megjutalmazza a kellemes időjárással. Az állomásról kilépve jutott csak eszembe, hogy a Mester nem mondta, hol kell keresnem a… mit is kell egyáltalán keresnem? Gyorsan előkotortam a levelet, és újra átfutottam, de nem tettek benne említést, merre állomásoznak a rúnalovagok. ~ Szuper. ~ gondoltam lelombozva, aztán kérdezősködtem kicsit a környéken, hátha valaki tud segíteni. Nagyjából a negyedik megkérdezettnél szerencsével is jártam. Elmondta, hogy a város keleti határán húzódó mezőn táboroznak, így hát megköszöntem a segítséget, és elindultam egyenesen kelet felé. Era nagyobb volt, mint gondoltam, jókora gyalogtúra után értem csak ki a házak közül, és a sík mezőn rögtön elém is tárult egy hatalmas sátorerdő. Hűvös, barátságtalan tekintetekkel kísérve sétáltam be a táborba, kicsit feszengtem is a fagyos légkörtől, amikor odalépett hozzám egy határozott, a lovagok hagyományos ruháját viselő férfi.
- Ez itt a Prinz Eugen század területe. Van engedélye itt tartózkodni? – kérdezte lenézően.
- Igen van! – vágtam hozzá hasonlóan illemtudóan, miközben az orra elé nyomtam a mágustanács levelét.
- Ááá..így mindjárt más. Elnézést kisasszony, csak tudja szigorúak a biztonsági előírásaink. – szabadkozott.
- A bunkóság is a biztonsági előírások része? – kérdeztem sértődötten, és felkészültem, hogy erre a kérdésre fegyverekkel fognak válaszolni, de a várt reakció elmaradt. Ehelyett kedvesen felnevettek, bár nem tudom mi vicceset mondhattam.
- Elnézést a viselkedésünkért. Kérem kövessen. – jobb karját kitárta, én pedig morcosan, de már lenyugodva elindultam mellette.
- Hova megyünk? – érdeklődtem.
- Brinkmann kapitányhoz, a század rangidős tisztjéhez. Ő fogja Önöket eligazítani. – bólintottam, és követtem a sátrak között.
Vissza az elejére Go down
Arashi Nagao
Elemi mágus
Elemi mágus
Arashi Nagao


Hozzászólások száma : 288
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 11:22 am

- ... de ez még semmi, láttátok volna Arashit amikor megtudta, hogy ott van előtte a banditavezér - és itt láttam Yuzuhától egy hitelest alakítást önmagamról - "most véged..."
- Kicsit elragadtattam magam, na... - mondtam, miközben éreztem, hogy lángol az arcom. - De te meg úgy szikráztál, mint valami csillagszóró.
- Hé, én csak azt akartam mondani hogy milyen menő voltál, nem-
Hirtelen egy papírlap úszott be kettőnk közé, csírájában elfojtva a vitát, ami rendszerint a gyakorlótéren teljesedett ki, majd heveny lihegés és mosolygás közepette múlt el. Az asztalunknál ülő bajtársak láthatóan megkönnyebbültek.
Chronaios mester mosolygott ránk, kezében a papírlappal.
- Mi ez?
- Tessék - tette le az asztalra. - Ezt a Mágustanácstól kaptam... olvasd hangosan.

„Figyelem klánmesterek!
A Mágustanács a jó kapcsolatok erősítése érdekében ismét közös akciócsoportot szervez a Rúna Lovagok és a legnagyobb klánok kiválasztott tagjainak részvételével. Ezúton felkérjük, hogy jelöljön ki egy tagot, aki csatlakozik Era-ban a Lovagokhoz. Reméljük mindkét fél kellemes tapasztalatokat szerez majd ebben az ideiglenes szövetségben!


A Mágustanács”


- Ez pont nekünk való lenne, Yuzu... mikor indulunk? - néztem fel.
- Khm... azt hiszem nem olvastad elég figyelmesen, Arashi... itt, nézd csak.
- ..... basszus.
- És ki megy?
Mester elkezdett egyesével mutogatni az asztalnál ülőkre, miközben az orra alatt dörmögött, majd amikor a második kör után nálam tartott, megállt.
- Te.
- Mester... nem tudtam nem észrevenni, hogy a kiválasztás...
- Talán a szakszerűséggel van valami gond?
- Kimaradt a második versszak.
- Hmm, hát ez tényleg nagy baj. Majd legközelebb úgy csinálom.
- ... és nem lehetne...
- Nem.
- Akkor... akkor én megyek.
- Pontosan.
- Igyekszem nem szégyent hozni a klánra, bár nem tudom mennyire fog sikerülni...
- Rendben.
- Majd jövök, ha nem csuknak le.
- Jó utat.
Keserűen nyeltem egyet, majd mint egy halálra ítélt léptem ki a klánházból. Ha a Mágustanácsról van szó, a Mesterrel nem lehet vitatkozni. Mindig olyan ideges amikor a Tanáccsal kapcsolatos papírmunkával el van havazva vagy megrovást kap... De miért csak egy ember mehet? Többen egyszerűbb lenne. Bár igaz, nőt nem jó ötlet katonák közé vinni, még ha mágusról is van szó. Sőt, Rúnalovagoknál az még hátrány is.
Fél perc múlva Yuzuha könnyed léptei követtek, gazdájuk pedig bíztatóan rámmosolygott.
- Gyere, segítek összecsomagolni.


A vonaton végig azon fantáziáltam, hogy mi minden várhat rám a táborban, gyakorlatilag feleslegesen, hiszen tapasztalatból tudom, hogy mindig teljesen más a helyzet, mint ahogy én azt előre elképzelem. Végül, amikor már majdnem Erában volt a vonat, biztosítottam magam, hogy törvénytisztelő céh hírében állunk - még ha mostanság hígult is a hírnevünk valamelyest - és hogy csak annak kell félnie a törvénytől, aki vétett ellene. Remélem a Bobbal való ismeretség puszta ténye nem számít bűncselekménynek...
Amint csikorogva megállt a vonat egy külvárosi megállóban, felkaptam az összekészített hátizsákomat, és leszökkentem a vonatról. A megbízás alapján a század a városon kívül táborozott, így elindultam a megadott irány felé. Az idő kellemes volt, ezért kissé jobb hangulatban indultam útnak, de amikor már jó ideje sétáltam, kezdtem elbizonytalanodni. Épp szárnyra kaptam volna, hogy a levegőből nézzek körbe, amikor meghallottam a tábori élet halványan hallható hangjait.
Így már hamar odaértem, a tábor szélén egy őrszem kissé gyanakodva állított meg.
- Arashi Nagao, Titan Nose - adtam át a papírt, mindenféle gorombáskodást megelőzve, és megmutattam a tetoválásomat is.
- Úgy tűnik minden rendben... Kövessen kérem. Birkmann kapitánytól megkapja a további parancsait.
Egyenesen egy parancsonoki sátorhoz vezetett, ahova éppen két régebbi ismerősöm, Atsui és Ash lépett be. Kissé felderültem, hogy ismerősök is velem lesznek ezen a feladaton.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2011 9:23 pm

A tábor közepére értek, ahol egy nagyobb sátor terpeszkedik. A kísérők bevezetnek titeket, amikor mindhárman megérkeztek. A hatalmas tölgyfaasztal mögött egy szigorú tekintetű szemüveges férfi ül.
- Üdvözlöm Önöket! Brinkmann kapitány vagyok, a Prinz Eugen parancsnoka. – mutatkozik be, miközben feláll, hogy kezet rázzon veletek. – Tisztában vagyok vele, hogy ez nem egy szokványos küldetés, de a Tanács erősíteni akarja a „független” klánok és a felsővezetés kapcsolatát.

Hellyel kínál titeket, majd egy térképet varázsol elő a falon lévő függöny mögül. Egy, a hegyekben lévő pontra mutatva elmondja, hogy egy rablóbandát kell kézre keríteni, akiknek több békés város felforgatása miatt kell felelniük. Ráadásul ez egy remek alkalom, hogy egymás képességeit is tanulmányozzátok.
Az indulást másnap reggelre tervezi a kapitány, addig is kaptok egy közös sátrat leválasztott hálórészekkel. Ha kívántok, akkor étkezhettek a táborban, vagy körül is nézhettek. Mivel az alakulat gépesített, ezért a ritkán látható mágikus lánctalpasokkal is találkozhattok.
Lehetőség van kérdezni a Rúnalovagoktól! Kérdéseiteket írjátok meg pü-ben, én pedig válaszolok rájuk!

Postotok addig tartson, hogy másnap reggel útra készek vagytok!

Vissza az elejére Go down
Ash Valentine
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Ash Valentine


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 16.
Tartózkodási hely : nem tudom, eltévedtem

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 6:47 pm

Csendben, kissé morcosan követtem a két katonát végig a táboron. Így is elég bosszantó volt a tudat, hogy kényszer hatására vagyok itt, immár másodszor a tanács kutyájaként, ráadásul elég tiszteletlenek is ezek a férfiak. Bevezettek a tábor közepére, a vezérek sátrához. Ahogy előre tessékeltek, egy szigorú, szemüveges férfival találtam szemben magam, aki egy íróasztal mögött épp papírokat nyálazott át, nyilván parancsok lehettek, bár én nem értek az ilyesféle dolgokhoz. Nyugodtan figyeltem, ahogy az úr a papírokkal foglalatoskodik. Néhány perc múlva egy régi ismerős lépett be a sátorba, akivel korábban egy elég viszonttagságos kalandban volt részünk. Jó volt ismerős arcot látni. Nem voltam rest, és azonnal jobbom nyújtottam neki, amit készségesen el is fogadott.
- Rég láttalak barátom, te is kényszerből vagy itt? -kérdeztem kedvesen, de a válaszra nem maradt idő, mert ekkor egy feltűnően csinos hölgy lépett be.
Kacsóján megpillantottam a Blue Pegasus klánszimbólumát, így rögtön tisztában lettem vele, hogy egy újabb mágus csatlakozott hozzánk. Vajon hányan jönnek még? Mindenesetre udvariasan meghajoltam előtte, és kezet csókoltam.
- Ash Valentine, szolgálatára - mutatkoztam be, de itt sem futotta többre, mert a szemüveges férfi, most reánk vetette tekintetét, és belekezdett monológjába.
- Üdvözlöm Önöket! Brinkmann kapitány vagyok, a Prinz Eugen parancsnoka. – mutatkozott be, miközben felállt, hogy kezet rázzon velünk. Erős kézfogása volt. – Tisztában vagyok vele, hogy ez nem egy szokványos küldetés, de a Tanács erősíteni akarja a „független” klánok és a felső vezetés kapcsolatát. Foglaljanak helyet - mutatott a tölgyfa asztal előtt álló székekre. Eleget tettem a kérésnek, és kényelmesen helyet foglaltam a bal szélső székben. A kapitány ezután eléggé szétszórtan kutatott valami után, mire végre megtalálta, és kiterítette az asztalra. Kemény, katonai vonásai semmit sem enyhültek, és úgy kezdett magyarázni, mintha éppen egy háborúba indultunk volna, de ehelyett csak néhány bandita volt terítéken. A kapitány részletesen elmesélte a banda miféle tevékenységeket űz, a polgárok legnagyobb bánatára, és persze kárára, és ennek véget kell vetni. Persze mindez szép és jó, csak nem nagyon értem, hogy mágusokat minek belekeverni ebbe? Na mindegy, a tanács már csak ilyen. Ők nem kérnek, csak parancsolnak.
- Holnap indulunk, addig pihenjék ki magukat! A szállásukról majd kifelé menet kapnak információt. Oszolj - adta parancsba, ellentmondást nem tűrően.
Feltápászkodtunk a székből, majd elindultunk kifelé, s közben a lány közelebb lépett hozzám.
- Szia! Én Atsui Orestes vagyok a Blue Pegasus-ból! -mutatkozott be vidáman.
Viszonoztam a mosolyt, majd megindultunk kifelé. A sátor előtt egy tiszt várt ránk, aki elhivatottan mutatta meg a sátrunkat. Kicsit meglepődtem, amikor egyetlen sátorra mutatott, de végülis mit várhatott az ember egy katonai táborban? Luxus szállót?
Hamar berendezkedtünk, majd én azzal a lendülettel elindultam az étkező felé, elvégre egy kiadós vacsora nélkül nem lehet nyugodtan pihenni. Társaim úgy döntöttek, hogy inkább körülnéznek a táborban, de hát ez az ő dolguk, így csak egy egyszerű sóhajjal búcsúztam el tőlük.
- Majd később találkozunk, én inkább kirámolom a tábori hűtőt, a többit úgyis látni fogom még eleget -azzal elhagytam a szállásunk menedékét, és egy bakát elkapva útba igazítást kértem.
- Bocsánat, merre találom az étkezőt? -kérdeztem kedvesen.
A férfi erősen vakarta a fejét, aztán kicsivel később az egyik nagyobb sátor felé mutattott. Hálásan megköszöntem, és már ballagtam is az ingyen kaja gondolatával vidáman.
Az étkező nem volt a higiénia mintapéldánya, de hát mit is várt az ember, a lényeg az ételen volt. Egy vékony, alacsony, szakállas férfi állt egy nagy kondér mellett, és kevergette a tartalmát.
- Adj' Isten! -köszöntem rá, boldogan. - Itt osztanak ételt? -kérdeztem az egyértelműt.
A férfi unott arccal bámult rám, majd valahonnan mögüle előhalászott egy tányért, és a kondérból egy jó adag trutyit mert bele. A látványától, és a szagából, mert ennek nem illata volt, kissé elkapott a hányinger. Fintorogva vettem el tőle a porciót, és köszöntem meg. Furcsa mód, a szakácsokon kívül senki nem tartózkodott a helyiségben, ami számomra kissé érhetetlen volt, nyilván mindenki végezte a saját feladatát, és nem jutott eszükbe az ékezés. Mindenesetre én befészkeltem magam az egyik asztalhoz, és neki láttam a gusztustalan kajának. A második kanál után elment az étvágyam. Nem csak az állaga és a szaga volt szörnyű, de még az íze is. Komolyan mondom, az éttermekben finomabb moslékot kaptam, mint amivel itt akarnak mérgezni. Nagy nehezen leküzdöttem az egészet, és sietős tempóval hagytam el a helyet, mielőtt még a szakács rám tukmál ilyen borzadájt. Szerettem volna értesíteni a társaimat, hogy kerüljék az étkezőt, de sajnos nem akadtam a nyomukra, így inkább visszatértem a szállásra, és korán lefeküdtem, vallva a mondást, hogy aki korán kel, az aranyat lel...

... Reggel Acui rázta a vállamat, hogy ébredjek fel. Nehézkesen felnyitottam szemhéjaimat, majd feltápászkodtam a kemény ágyról, és összepakoltam a cuccaimat, így már menetkészen, kissé álmosan várakoztam a többiekkel.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 9:13 pm

Ahogy a sátrak közt haladtunk, alaposan szemügyre vettem a köztük tobzódó katonákat, és persze az elképesztő felszerelésüket is, ami szinte kiszúrta a szemem. Máris tucatnyi gépet láttam, amiről fogalmam sem volt vajon mire való. A nagy nézelődésben aztán gondolataim másfelé terelődtek. Elővettem újra a levelet, és átfutottam. ~ „… legnagyobb klánok kiválasztott tagjainak részvételével…” ~ olvastam magamban. ~ Tehát nem leszek egyedül. Kíváncsi vagyok, melyik klánokból jönnek még mágusok. Az is lehet, hogy.. ~
- Ahhh.. – fájdalmasan megdörzsöltem a homlokom, ami a nagy gondolkodásban találkozott egy fapóznával, és gyorsan kísérőmre néztem, hátha nem vette észre a bakit.
- Óvatosan kisasszony. – ez nem jött be.. – Sok veszélyes felszerelés van a táborban, jobb, ha a lába elé néz. – mosolygott, és újra elindult, én pedig egy szemforgatás után, a nyomába eredtem. ~ Nézzek a lábam elé.. ezt már sokan mondták. Tényleg ilyen figyelmetlen lennék? Vagy csak nagyon elmerülök a gondolataimban.. ~ megráztam fejem, és inkább abbahagytam a gondolkodást, nehogy valami galibát okozzak.
Még egy forduló balra, és máris a tábor központjában voltunk. Én legalábbis erre következtettem a többinél nagyobb sátorból, és annak elhelyezkedéséből. A lovag elhúzta a sátor bejáratát, én pedig besétáltam. A sátor közepén egy masszív tölgyfából készült íróasztal állt, mögötte pedig egy szemüveges, határozott tekintetű férfi ült a bőrfotelében, és engem méregetett. Rajta kívül még ketten voltak a sátorban. Az egyikükben azonnal ráismertem Arashira, akivel pár hónapja hozott össze a sors futólag. A másik, egy kék hajú, bőrszerkós fiú, kézcsókkal köszöntött.
- Ash Valentine, szolgálatára. - A meglepő fogadtatásból felocsúdva, mosolyogva készültem, hogy visszaköszönjek, de a szemüveges férfi szigorú tekintete végül belém fojtotta a szót. Megköszörülte a torkát, és végre megszólalt.
- Üdvözlöm Önöket! Brinkmann kapitány vagyok, a Prinz Eugen parancsnoka. – Felállt, és az asztal fölött átnyújtotta a kezét, megfogtam, s igyekeztem minél határozottabban megrázni. – Tisztában vagyok vele, hogy ez nem egy szokványos küldetés, de a Tanács erősíteni akarja a „független” klánok és a felsővezetés kapcsolatát. Kérem, foglaljanak helyet. – mutatott a mögöttünk lévő fotelekre, mi pedig engedelmesen lehuppantunk, miközben a kapitány az asztala mögött lévő paravánhoz lépett, és elhúzta rajta a függönyt, ami Fiore térképét rejtette. – A célpontunk egy a hegyi falvakat fosztogató rablóbanda, akik valahol ezen a környéken bujkálnak. – mutatott a közeli hegységet jelölő részre, én pedig magamban szitkozódtam, amiért nem tüntették fel sehol, hogy a hegyekbe megyünk. Nyilván akkor máshogy öltöztem volna. – Nos nem lesz könnyű menet, de ne aggódjanak, a század jól fel van szerelve. Felfoghatják ezt amolyan tanulmányi kirándulásnak is, mely során megismerkedhetnek a rúnalovagok életével, és munkájával. Illetve mi is szívesen nyernénk bepillantást a legális céhek mágusainak módszereibe. – nyájas mosolyt engedett ránk. – Kérdéseket a holnapi eligazításon tehetnek fel. Éjszakára természetesen elszállásoljuk Önöket, a nap hátra lévő részében nyugodtan körbenézhetnek a táborban, vacsorázni is van lehetőségük. – bőszen bólogattam, hogy megértettem. Úgy tűnt tényleg erre várt, mert folytatta. - Holnap indulunk, addig pihenjék ki magukat! A szállásukról majd kifelé menet kapnak információt. Oszolj! – adta ki utunkat, mi pedig engedelmesen felálltunk, és hagytuk, hogy kikísérjenek a sátorból.
Gyorsan megragadtam az alkalmat, hogy viszonozzam a bemutatkozást; egy gyors mozdulattal Ash mellett termettem, és mosolygósan megszólítottam.
- Szia! Én Atsui Orestes vagyok a Blue Pegasus-ból!
A sátor előtt már várt ránk egy lovag, aki egészen a sátrunkig kísért. Egész takaros kis ponyvaszállót kaptunk, elkülönített alvóhelyekkel, és néhány egyszerű berendezési tárggyal. Persze minden összecsukható, és mobilizálható volt, ez még az én laikus szememnek is egyértelmű volt.
- Szia Atsui... téged is besoroztak? – lépett mellém rég látott kollégám.
- Szia Arashi! Úgy tűnik igen. – mosolyogtam. - Rég találkoztunk. Hogy vagy?
- Hát voltam már jobban is... – zavartan vakargatta a tarkóját, miközben körbenézett a sátorban.
- Úgy látszik akárhányszor találkozunk, rablóbandát kell eltakarítanunk. – gyorsan másfelé tereltem a témát.
- Iiigen... mit szólnál hozzá, ha körbe néznénk?
- Benne vagyok. – jókedvűen bólintottam, és elgondolkodtam egy pillanatra. Azon járt az agyam, hogy mit hagyjak itt, amíg felderítjük a tábort, de a táskámat a tojás miatt magamnál akartam tartani, a kardomat pedig semmi pénzért nem adtam volna ki a kezemből. Megvontam vállam, és elindultam kifelé. Ash úgy döntött inkább tesz egy próbát a tábori koszttal, én viszont még nem voltam éhes, bár úgy gondoltam később lehet én is élek a lehetőséggel, hiszen a rúnalovagokat biztos nem valami válogatott moslékkal tömik..

Ahogy kiléptünk a sátorból, ösztönösen jobbra fordultam, meg se kérdeztem Arashi merre szeretne menni, de túl nagy jelentősége nem is volt. Annyira nem volt nagy a tábor, hogy ne lehessen maximum egy óra alatt körbejárni. Csendben nézelődtünk a sátrak közt lépdelve, amíg ki nem értünk egy valamivel nagyobb füves területre, ahol gyors számolással megállapítottam, hogy nyolc páncélozott jármű parkol. Elől két kerékkel, hátul pedig hosszú lánctalppal voltak felszerelve, és jó pár lovag sürgött-forgott körülöttük. Közelebb sétáltunk, és gyorsan meg is szólítottam az egyiket.
- Elnézést.
- Igen? – fordult felénk.
- Hogyan működnek ezek a járművek?
- A sofőrállásban található két SE csatlakozó.
- Kettő?
- Igen, mivel ezek nehézgépek.
- Értem. Fegyverek is vannak rajtuk? – érdeklődtem tovább, mintha értenék hozzá. Ezek a szerkezetek nyilvánvalóan nem érhetnek a mi fenséges Cristinánk nyomába..
- Nincsenek. Csak szállításra használjuk őket. Most viszont elnézést, de vissza kell mennem. A reggeli indulásra menetkész állapotba kell hoznunk a masinákat.
- Persze semmi gond. – intettem neki, majd Arashi-hoz fordultam. – Lassan visszamehetnénk. Gondolom a katonáknak a reggel, nem ugyanazt jelenti, mint az átlagpolgároknak. – mosolyogtam, s visszasétáltunk a sátrunkhoz, ahol Ash már sűrű szuszogással jelezte, hogy a kantin mégsem olyan marasztaló, mint azt én gondoltam. Ledobtam táskámat az ágy mellé, leellenőriztem a kis tojást, hogy egyben van-e, kodachimat a párnám alá tettem - rejtély, hogy miért – majd elterültem a korántsem kényelmes ágyon, és hamarosan álomba is merültem.

Másnap reggel szokásomhoz híven korán keltem, a tábor azonban már nyüzsgött. Összeszedtem magam, meg persze a cuccaimat, és kinéztem a bejáraton. A nagy sürgés-forgásban, a tegnapi tisztek egyike jött oda hozzám.
- Jó reggelt kisasszony. Kérem pakoljanak össze, és menjenek a parancsnoki sátorhoz útra kész állapotban tíz percen belül.
- Hogyne… - feleltem fáradtan, majd visszahúzódtam a sátorba. Arashi már úgy tűnt magához tért, Ash azonban még mindig jóízűen szundikált, odamentem hát, hogy felébresszem. Lehajoltam, és óvatosan megrángattam a vállát. Miután Ash is összekészült, átsétáltunk Brinkmann sátrához, és vártuk az eligazítást.
Vissza az elejére Go down
Arashi Nagao
Elemi mágus
Elemi mágus
Arashi Nagao


Hozzászólások száma : 288
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 1:14 pm

A sátorban egy hatalmas asztal mögött - nem kellett hozzá sok ész, hogy kitaláljam - Brinkmann kapitány ült. Ha nem mondták volna, akkor is teljesen egyértelmű lett volna, hogy ő itt az úr: szigorú tekintete parancsoló emberre utalt, szemüvege pedig mintha csak fokozta volna ezt az érzést.
- Üdvözlöm Önöket! Brinkmann kapitány vagyok, a Prinz Eugen parancsnoka - fogott velünk sorra kezet. Határozott, férfias kézfogása volt, ami valahogy automatikusan biztonságot adott és tiszteletet is ébresztett bennem.
- Tisztában vagyok vele, hogy ez nem egy szokványos küldetés, de a Tanács erősíteni akarja a „független” klánok és a felsővezetés kapcsolatát. Kérem, foglaljanak helyet.
Kissé félretoltam a kardomat az övemen, hogy le tudjak ülni, majd figyelmesen vártam a továbbiakat. Talán nem is lesz ez olyan szörnyű, mint gondoltam. A kapitány egy térképet fedett fel előttünk, majd rámutatott egy pontjára. Nem mondom, hogy ne lenne érzékem a térképekhez, de nem túl sokat kellett eddig használnom, úgyhogy egy darabig eltartott, míg behatároltam a helyet. Valahol a hegyekben van ezek szerint a célpontunk... remélem nem leszünk túl magasan.
- A célpontunk egy a hegyi falvakat fosztogató rablóbanda, akik valahol ezen a környéken bujkálnak. Nos, nem lesz könnyű menet, de ne aggódjanak, a század jól fel van szerelve. Felfoghatják ezt amolyan tanulmányi kirándulásnak is, mely során megismerkedhetnek a rúnalovagok életével, és munkájával. Illetve mi is szívesen nyernénk bepillantást a legális céhek mágusainak módszereibe.
Ezek szerint semmi komoly bonyodalomra nem kell számítani... mostanra végképp ellazultam. Talán még azt is megkockáztathatom, hogy élvezni fogom ezt a kis kiruccanást.
- Kérdéseket a holnapi eligazításon tehetnek fel. Éjszakára természetesen elszállásoljuk Önöket, a nap hátra lévő részében nyugodtan körbenézhetnek a táborban, vacsorázni is van lehetőségük. Holnap indulunk, addig pihenjék ki magukat! A szállásukról majd kifelé menet kapnak információt. Oszolj!
Nyomban felálltunk, majd miután amolyan féltréfás gondolatként felvetettem magamban, hogy tisztelegnünk nem kellene-e (nem tettük), kiléptünk a sátorból. Én voltam az utolsó, aki kijött, ezért egy pillanatra se Asht, se Atsuit nem láttam. Egy kissé arrébb álltak, épp befejezték a megkezdett bemutatkozást. Egy rúnalovag lépett hozzájuk, én pedig gyorsan hozzájuk szegődtem, hogy elvezethessen minket a sátrunkhoz. Viszonylag gyorsan odaértünk: gyorsan beraktam a hátizsákomat, és kissé elszontyolódtam, hogy milyen egyszerű felszereltségű helyet kaptunk. Ráadásul most unatkozhatunk egész délután... valami tennivaló után keresve átnéztem a sátor egy másik, elválasztott részébe, ahol Atsuival találtam szembe magam.
- Szia Atsui... téged is besoroztak?
- Szia Arashi! Úgy tűnik igen. – mosolyogott rám. - Rég találkoztunk. Hogy vagy?
- Hát voltam már jobban is... – dörzsölgettem a tarkómat, miközben valami téma után kutatva néztem körbe.
- Úgy látszik akárhányszor találkozunk, rablóbandát kell eltakarítanunk.
- Iiigen... mit szólnál hozzá, ha körbe néznénk? - vetettem fel.
- Benne vagyok.
Épphogy elindultunk, Ash már el is indult, hogy valami ételt vadásszon magának. Követtem Atsuit, azzal a tökéletes lelki nyugalommal, hogy nem nekem kell valami értelmes útirányt megszabnom. Egy sátorkörlet után egy kis tisztásra érkeztünk, ahol néhány szerelő sürgölődött nyolc páncélozott jármű körül. Életemben először láttam ilyeneket közelről, úgyhogy kissé közelebb sétáltunk.
- Elnézést - szólította meg Blue Pegasusos társam az egyik ráérőnek tűnő lovagot.
- Igen?
- Hogyan működnek ezek a járművek?
- A sofőrállásban található két SE csatlakozó.
- Kettő?
SE csatlakozó... annyi fogalmam volt róla, hogy mágikus energiát vesz fel a vezetőtől, hogy meghajtsa a járművet, de ezen kívül semmit sem tudta, és még csak nem is használtam egyet sem, ezért inkább csendben maradtam.
- Igen, mivel ezek nehézgépek.
- Értem. Fegyverek is vannak rajtuk?
- Nincsenek. Csak szállításra használjuk őket. Most viszont elnézést, de vissza kell mennem. A reggeli indulásra menetkész állapotba kell hoznunk a masinákat.
- Persze semmi gond - mondta a távozó katonának, majd nekem: - Lassan visszamehetnénk. Gondolom a katonáknak a reggel, nem ugyanazt jelenti, mint az átlagpolgároknak.
Bólintottam, de még közben egy pillantást vetettem a páncélosokra. Érdekes szerkezetek, bár kíváncsi vagyok, hogy mennyire hatékonyak egy erősebb mágikus csapás ellen. Végül elszakítottam gondolataimat róluk, és inkább az orrom elé figyeltem.
Ugyan nem vagyok egy hétalvó, de ha másnap korán kell kelnem , szeretek korábban lefeküdni. Pláne ha még meneteltetni is fognak minket... nem bánnám, ha gyaloglás helyett felmászhatnánk valamelyik páncélosra.
A sátorban csak lecsatoltam a katanát, ledobtam magamról a ruhát, majd elnyújtóztam a fekhelyen. Valamivel kényelmesebb volt, mint amilyennek látszott - de csak éppen hogy.
Másnap reggel magamtól felébredtem a szokatlanul erős zajra, tapogatva megkerestem a ruhámat, rövid küszködés után fel is vettem őket, összekaptam ami kevés holmim volt, majd kiléptem a sátor elé, hogy ott várjam meg a többieket.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 4:37 pm

Másnap reggel kürtszóra ébred a tábor. Félelmeitek nem igazolódnak be, mert nem hajnalok –hajnalán van a kelés, hanem nyolc óra körül. A lovagok testületileg vonulnak az étkezdébe reggelizni, ahol most még Ash is megtalálhatja a számítását, ugyanis az étel minősége elsőrangú. A reggeli után a tisztálkodás a soros. A zuhanyzók mellett egy unott arcú fickó áll, aki folyamatosan varázsolja a vizet a tusolókra. Egyenruhák fel, aztán az egész század felsorakozik Brinkmann előtt.
- Jó reggelt emberek! – köszönti a népeket. – Bizonyára sokan tudják, hogy vendégeink vannak különféle máguscéhektől! Elvárom, hogy mindenki tisztelettel bánjon velük. A segítségükkel fogjuk felszámolni a Vörös Vérebek rablóbandát! – mutat rátok. – Bízom benne, hogy az együttműködésünk sikeres lesz! Most pedig a felderítők készüljenek össze a járműveknél, hamarosan mi is csatlakozunk hozzájuk a vendégeinkkel! A többieknek oszolj! – zárja le a reggeli „eligazítást”.

Miután felmálházzátok magatokat, a járművekhez mentek. Két mágikus féllánctalpas vár rátok, nyolc lovag társaságában. Brinkmann lóra parancsol mindenkit, majd elindultok a hegyek felé. Ha akarjátok, akkor vezethetitek az egyik járművet. (Ez jó benyomást tenne a katonákra. Ne feledjétek, két VE csatlakozó van!).
A dög nagy járművek meglepően fürgék, így faljátok a kilométereket. Egy apró faluba értek, ahol a lakosok pánikszerűen elhagyják az utcákat, ahogy begördültök. Brinkmann kapitány kiszáll, hogy a utánajárjon a dolognak, de alig lép kettőt, mikor puskaropogás töri meg a kísérteties csendet. A tetőkről kezdenek el rátok lövöldözni vörös álarcos fickók. A kapitány beugrik az egyik épület ablakán, ezzel eltűnik a szemetek elől.

Mondom a tényeket:
A támadók kb. húszan lehetnek, és „csak” mágikus lőfegyverekkel vannak felszerelve. A járműveitekben még ezek a fegyverek sem tudnak kárt tenni, így amíg el nem hagyjátok azokat, addig biztonságban vagytok. A feladat a támadók lezúzása. A települést érő károkat nem árt minimalizálni, mert nem tudni, hogy a lakók kinek az oldalán állnak. Az viszont biztos, hogy a lakosok nem vesznek részt a harcban. Hajrá!

Postotok addig tartson, hogy az utolsó rosszfiú is álomországba költözik!

Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 5:45 pm

Elképesztő nyüzsgés lett úrrá a táboron, mégis mindenben valamiféle rendszert véltem felfedezni, mintha minden terv szerint zajlana. Úgy éreztem magam, mint egy eltévedt poloska a zsúfolt hangyabolyban. Amint a száguldozó lovagokat nézegettem, ismét egy tiszt lépett hozzánk.
- Kérem kövessenek! A kantinban kapnak reggelit. – fél szemmel Ash-re sandítottam, akinek arca korántsem lelkesedésről árulkodott. Én azonban már kifejezetten éhes voltam, így szívesen vettem az invitálást, az sem különösebben érdekelt mit kapunk, csak ehető legyen. Kényelmes sétatempóban követtük a tisztet, én pedig katonás mozgását elemezgettem. Minden mozdulata precíz, és kimért volt, de mégis könnyed, és erőteljes. Megint csak arra tudtam gondolni, hogy a katonalét maga egy nagy terv. Mindenki tudja a feladatát, mit mikor kell tennie, és hogyan. Nincsenek kérdések, nincsenek válaszok, csak végrehajtandó parancsok. Furcsa világ ez. Nem nekem való. Itt tartottam gondolataimban, amikor az étkezősátorhoz értünk, ahonnan meg kell hagyni, mennyei illatok szálltak ki, hogy éhes orrokat csábítsanak be. Az enyémet is megtalálták.
- A kapitány csak fél óra múlva tartja a reggeli eligazítást, addigra érjenek vissza. – Bólintottunk, a férfi pedig visszavegyült a készülődő katonák közé. A kantin tele volt, a lovagok egymást váltották az asztaloknál. Miután megszereztük a reggeli ránk eső részét, mi is helyet foglaltunk, és rövidtávon betermeltük az ételt, ami kifejezetten finom volt, máris jobb kedvem kerekedett.

Ahogy végeztünk, visszabattyogtunk a főnök sátrához, ahol már az egész tábor, teljes harci díszben, és fülsüketítő csendben várakozott, majd végül megjelent maga Brinkmann is.
- Jó reggelt emberek! Bizonyára sokan tudják, hogy vendégeink vannak különféle máguscéhektől! Elvárom, hogy mindenki tisztelettel bánjon velük. A segítségükkel fogjuk felszámolni a Vörös Vérebek rablóbandát! – itt ránk mutatott, és az összes lovag ránk szegezte tekintetét, ami nem kicsit volt frusztráló. Szerencsére az egész csak egy pillanatig tartott, mert ahogy a kapitány folytatta a beszédet, a figyelem ismét őrá irányult. – Bízom benne, hogy az együttműködésünk sikeres lesz! Most pedig a felderítők készüljenek össze a járműveknél, hamarosan mi is csatlakozunk hozzájuk a vendégeinkkel! A többieknek oszolj! – azzal újra beindult a nyüzsi, Brinkmann pedig magához intett minket.
- Ha összekészültek kérem kövessenek! – bólintottunk, majd Brinkmann nyomába eredtünk, aki egyenesen arra a kis tisztásra irányított minket, ahol tegnap Arashival a páncélosokat néztük meg. A járművek ezúttal is ott voltak, azonban kettő már különállt a többitől. A kapitány ellépett tőlünk, és a két lánctalpas felé intett.
- Szálljanak fel az egyikre! – máris teljesítettük a parancsot, és odaléptünk az egyik hátuljához, ahol társaim előzékenyem felsegítettek, aztán követtek a jármű gyomrába. Két oldalt kemény padok voltak, elől pedig két szék a sofőröknek. Kisvártatva a kapitány is felszállt két másik lovag kíséretében, a többiek gondolom a másik gépet foglalták el.
- Van kedvük vezetni? – fordult felénk lelkesen Brinkmann.
- Én kihagynám. Valószínűleg nem jutnánk messzire, ha én vezetnék.. – feleltem zavartan, mire a férfi vonásai megkeményedtek, és rosszallóan nézett rám, majd reményteljesen a fiúkhoz fordult, akik kénytelen kelletlen beadták a derekukat, és elfoglalták a vezetőüléseket, bár ki tudja, lehet élvezték. Az egyik lovag segített nekik az SE csatlakozókkal, aztán megvártuk, míg előrement a másik lánctalpas, mi pedig követtük.

A páncélosok meglepően fürgének bizonyultak, csak úgy faltuk a távolságot a buckás úton. Nemsokára lassítottunk, és beevickéltünk egy kis hegyi falucskába, ahol a lakosok gyorsan a házaikba húzódtak érkeztünkre. Brinkmann kiugrott hátul, hogy körülnézzen, én pedig felálltam, hogy kövessem a példáját, amikor is fegyverropogás törte meg a csendet. ~ Na ide sem költöznék ki… ~ állapítottam meg magamban, miközben lebuktam, és a jármű oldalához lapultam. Szerencsére a páncél elég kitartó volt, meg sem kottyantak neki a lövedékek.
- A házak tetejéről lőnek. Valami maszkos banditák… vagy mik. – jelentettem a többieknek, amit láttam.
- Hol van a kapitány? – kérdezte az egyik lovag idegesen.
- Úgy láttam beugrott az egyik épületbe.
A terv hamar elkészült. Megbeszéltük, hogy szétválunk, enyém a jobb oldal, Arashi balra indul, Ash pedig megcélozza a távolabbi épületeken lévő gazfickókat. Bekészültünk a plató hátuljára, de mire kettőt pislogtam, Ash helyén már egy farkas ugrott ki a fedezékünkből. ~ Mi a .. ? Na mindegy majd később.. ~ pillanatnyi megrökönyödésemből felébredve, leugrottam én is, majd azonnal kristály pajzsot idéztem a kezemre, amit magam fölé tartva, teljes erőmből futottam az épületek közé. A kristály állta a sarat, bár keletkezett rajta pár apró bemélyedés, mire ismét fedezékbe értem. Megszüntettem a mágiát, mire a pajzs csillogva semmivé vált, aztán egy létrán óvatosan felmásztam a tetőre, ahol meg is láttam két álarcost, akik még mindig a páncélosokat szórták. Most vettem csak észre, hogy nem hagyományos fegyvert használnak, hanem mágikus lőfegyvereket. Nevetgélve lövöldöztek, majd az egyik lecserélte a fegyverét, valami sokkal nagyobbra. A varázslat éppen olyan volt, mint amikor Gab előhívta a kardját, viszont ez a méretbeni változás egyáltalán nem tetszett. Elővettem lopakodó tudásom, és észrevétlenül mögéjük surrantam, ami mondjuk nem volt nehéz, hiszen a lövöldözés elképesztő lármát csapott. Az lenne a legjobb, ha egyszerre ütném ki a kettőt. Nem is lenne nehéz, elég csak lelökni őket a tetőről, ha már úgyis ott állnak a szélén. Két karom magam elé tartottam, és előkészítettem a homokmágiámat. Az aranyló homokszemek máris megjelentek a levegőben, de mielőtt még megteremthettem volna a kellő mennyiséget, balról egy kiáltást hallottam, amit dörrenés követett, majd éles fájdalom a bal karomban. Odakaptam a fejem, és örömmel nyugtáztam, hogy nem átlőtte a karomat, a golyó csak súrolt, de vérem így is azonnal előbuggyant. A homok azonban már ott lebegett a kezeim előtt. Oldalra rántottam, és egy pillanattal később a fickó már homokfürdőben repült hátra, meg sem állt a ház széléig, ahol egyszerűen lezuhant a tetőről. Nem volt időm a karommal törődni, mert eredeti célpontjaim máris felém fordultak, és bosszúéhesen tüzelni kezdtek. Még idejében beugrottam egy kémény mögé, amit persze módszeresen bontani kezdtek a mágikus töltetekkel. ~ Vajon hogy néz ki a futóhomok egy tetőn? ~ kezemet a cserepekre helyeztem, és elmormoltam a varázsigét.
- Quick Sand. – a két gazember rögtön süllyedni kezdett a homokban, szívesen megnéztem volna, hogy vajon a ház belsejéből hogy néz ki mindez. A meglepetést kihasználva előugrottam a félig lebontott fedezékemből, majd az eredetileg is tervezett két homokcsomóval elaltattam őket.
Fújtam egyet, majd a másik tetőn felém rohanó banditára sandítottam, és én is rohanásba kezdtem.
- Sand Bullet! – kiáltottam, és tucatnyi homokgolyót lőttem ki rá. Beugrott egy kis kupola mögé, én pedig nem álltam meg a rohanásban. Ahogy elértem a tető szélét, lábaim alatt kristályhíd jelent meg, így gond nélkül érkeztem meg a szomszédos házra, de a második lépésemnél a lábam beleakadt az egyik cserépbe, így hason csúszva érkeztem a frontra. ~ Ahh.. jellemző.. ~ A fickó előugrott a fedezékéből, és azonnal tüzelni kezdett, miközben elégedetten kacagott a bénázásomon. Újabb kristályfalat idéztem meg, amit egy taszítással támadómra löktem, majd felpattantam. Még ketten másztak fel a tetőre. Egy intéssel eltüntettem a kristályt, szerencsére az alatta fekvő ellen továbbra sem mozdult. Még eggyel kevesebb. Megiramodtam az újonnan érkezők felé.
- Sand Fist! – jobb öklömmel a levegőbe csaptam, mire az egyik álarcost egy jókora homokököl vágta gyomron. Tekintete összegabalyodott, fegyvere visszatért a saját dimenziójába, és kifeküdt a tetőn. A másik újra tüzelt, én pedig beugrottam a kupola árnyékába, hogy rendezzem soraim.
- Ne bújj el kislány. Gyere elő, nem bántalak heheh..hehe. – szólt nyájas, de cinikus hangon, amitől majdnem felfordult a gyomrom.
- Tényleg? Miért nem jössz ide te? Ígérem én sem bántalak. – közben elindultam, hogy megkerüljem a kupolát, de ezúttal óvatosan lépkedtem, nehogy lebuktassam magam.
- Nagy a szád máguskislány. – ez az beszélj csak, legalább tudom, hol vagy. – Kíváncsi lennék, hogy a pisztolyommal a halántékodon is ilyen bátor lennél-e.
- Próbáld ki! Sand Fist! – az ököl máris a hátába csapódott, a fickó pedig előrebucskázott, de sikerült visszanyernie az egyensúlyát, így nem esett el. Hátra fordult, és lőni kezdett.
- Crystal Magic! – a kritálypajzs ismét megmentett. Hangosan kopogtak rajta a golyók, de átfúrni nem tudták rajta magukat. Egy pillanattal később a fegyverropogás elhalt. Kilestem a fal mögül, de nem örültem a látványnak.
- Ezt hogy véded ki? – kacagott fel hangosan, majd elsütötte az ormótlanul nagy puskáját, én pedig elfojtott sikkantással ugrottam vissza a fedezékem mögé, de nem sokat értem vele. A lövedék felrobbant, ahogy elérte a kristályt, a lökéshullám pedig nekem taszította azt. Szabályos ívet leírva repültem hátra, pontosan le a tetőről. A kristályt már közben eltüntettem, és pánikszerűen idéztem magam alá egy nagy kupac homokot. Tompa puffanással érkeztem bele, de nem csak én. Ellenfelem utánam ugrott, és hogy beváltsa ígéretét, máris a homlokomnak szegezte a fegyverét, amit időközben visszacserélt a pisztolyra. Megszüntettem a homokmágiát, így mindketten a földre huppantunk, én pedig a meglepetés erejével előrántottam kardomat, amiből azonnal kirobbant az aranyló homok, és egy mozdulattal kettévágtam a kezében szorongatott fegyver csövét. A maradék azonnal eltűnt kezéből, én pedig két lábra pattantam, és nekiszegeztem a kardot.
- Ugyan kislány.. inkább beszéljük meg. – megadóan feltette kezeit, és hátrálni kezdett.
- Nincs kedvem beszélgetni. – azzal bal öklömmel gyomron vágtam, és a kard markolatával a tarkójára is csapást mértem, amitől rögtön álomba szenderült.

Mélyet sóhajtottam, majd visszasétáltam a páncéloshoz. Arashi és Ash is pont akkor érkeztek, ami azt jelentette, hogy elfogytak a banditák. Legalábbis reméltem, hogy csak ennyien voltak. Kioltottam a mágiát, így a kavargó homok eltűnt a pengéről, majd visszacsúsztattam a kodachit a hüvelyébe, és kíváncsian Ash-hez fordultam.
- Mi volt az a farkasos trükk?
Vissza az elejére Go down
Ash Valentine
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Ash Valentine


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 16.
Tartózkodási hely : nem tudom, eltévedtem

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 5:10 pm

Elég kellemesnek volt mondható a hely, hiszen mostanság ritkán volt részem benne, hogy egy asszony ébreszt fel édes álmomból. Kissé nehézkes volt még így is a felkelés, de amint teljesen ki tudtam nyitni a szemem, neki is láttam, hogy össze szedjem a kevéske holmimat.
Éppen, hogy elkészültünk, és elhagytuk volna a sátrunkat, egy férfi állt meg előttünk, aki arra kért kövessük a kantinba. Mit ne mondjak, erre rögtön eszembe jutott az esti moslék, és a gyomrom erősen tiltakozott a reggeli ellen. Nem voltam valami túlságosan jól a gondolatra, hogy megint olyan "minek nevezzelek"-et egyek, végülis aztán mégis követtem a társaimat. Odakint kellemes időjárás uralkodott, s ahogy caplattunk a kantin felé, már óva akartam inteni társaimat, az esetleges reggelitől, de aztán meggondoltam magam. Inkább megnézem az ábrázatukat, amikor megízlelik azt az ehetetlen vackot. Erre a gondolatra kelletlenül is elmosolyogtam. A táborban nagy volt a nyüzsgés, és látszólag a hangulat is megvolt, mert a legtöbben kellemesen beszélgettek katona társaikkal, miközben ki-ki ment a maga útjára. Mikor elértük végre a célsátrat, legnagyobb meglepetésemre, igazán kellemes illatok terjengtek a levegőben, egyből megindult a számban a nyáltermelés. Eddigi vezetőnk közölte, hogy csak fél óránk van az étkezésre.
Immár vidáman álltam a sorban, tálcával, és evőeszközökkel a kezemben. Ahogy kiosztották az ételt, kissé keveselltem az adagot, így hát szóvá is tettem a szakácsnak.
- Elnézést, de nem kaphatnék ebből még két adagot? Ez így elég sovány reggeli.
A férfi morgolódva bámult, majd kegyesen válaszolt.
- Van még a tegnap esti spenótos, szójaszószból. Abból adok szívesen.
Arcom eltorzult a gondolatra, hogy megint egyek abból a vacakból, így inkább megköszöntem a kapott elemózsiát, és leültem Arashiék mellé, aztán elfogyasztottam a porciómat. Az íze százszor jobb volt, mint a vacsorának.
Táplálkozás után megkérdeztem társaimat, nem e csatlakoznak hozzám, és jönnek zuhanyozni, de Atsui hamar vissza utasította. Lehet, hogy nem tetszett neki a gondolat, hogy egy maroknyi férfi, akik nyilván régen láttak asszonyokat, őt bámulják, amint erotikusan megmosakszik a szemük láttára.
- Én mentem, majd csatlakozok hozzátok - közöltem, aztán már a fürdő felé vettem az irányt.
A tusoló nem volt annyira tömve mint vártam, de a a vízmágus képét látva, nyilván valóvá vált, hogy így is többen jöttünk letusolni, mint amennyinek ő örült volna. Gyorsan ledobtam a ruháimat, majd ugrottam be a szitáló vízoszlopba, és alaposan lecsutakoltam magam. Utána gyorsan megtörölköztem, és felöltözködtem. Jó érzés volt, tisztán, frissen csatlakozni a többiekhez. Éppen időben érkeztem vissza. Kissé sokáig tartott, míg átverekedtem magam a tömegen, és megtaláltam a csapatomat. Az eligazítás véget ért, és Brinkmann magához intett minket.
A férfi elvezetett minket a járművünkhöz, és szabad választást biztosított, melyik harckocsiban szeretnénk utazni. Atsunak segítettük Arashival a felszállásban, majd követtük őt a gépjármű belsejébe. Brinkmann felajánlotta a volánt, s miután a hölgy vissza utasította, a Titan Nose, és a Dragon fang, úgy döntött, megmutatják ezeknek a lovagoknak, hogyan kell vezetni egy ilyen masinát.
- Eztet így ide kell csatlakoztatni - mutatta az egyik lovag, miután befészkeltük magunkat a vezető és anyós ülésbe. - Az ott a fék, az meg a gáz.
- Kuplung? váltó? -kérdeztem vissza kíváncsian.
- Automata váltós, csak lépjen a gázra, vagy a fékre.
- Jó de hogy rakom hátramenetbe, ha esetleg úgy adódna a helyzet? - kérdeztem homlokom ráncolva.
- A kormány alatt bal oldalt, van egy kar, ha azt kihúzza, akkor vált át. Van még kérdés?
- Részemről csak ennyi.
A lovag bólintott, majd ahogy megtalálta a helyét, rátapostam a gázpedálra. Mindig ki akartam próbálni egy ilyen járművet, és most végre sikerült. Úgy éreztem magam, mintha újra gyerek lennék. A félelmetes Ash Valentine egy robosztus harckocsival száguld, micsoda érdekes egybeesés.
Egész jól ment a kicsike, s szerintem még több volt benne, mint amennyit az előttünk haladó jármű engedett. Nemsokára egy kis faluba érkeztünk, ahol az emberek pánikszerűen rohantak be házaikba. A főnök úr kiment, hogy megnézze mi történt, aztán a következő pillanatban puskaropogás törte meg a csendet. a szélvédőről egy mágikus lövedék pattant le, majd gyorsan kikászálódtam a vezetőülésből, és elindultam kifelé a járműből.
- A házak tetejéről lőnek. Valami maszkos banditák… vagy mik.
- Hol van a kapitány? – kérdezte az egyik lovag idegesen.
- Úgy láttam beugrott az egyik épületbe.
- Én megyek a távolabbi épületekhez! - harsogtam túl a lövöldözés zaját.- Tranform Wolf! -motyogtam, majd belekezdtem az alakváltásban. Ahogy teljesen átalakultam, már száguldottam is kifelé a járműből. A mozgó célpontot nehéz eltalálni, ezért is döntöttem úgy, hogy a távolabbiakat én intézem el, mivel elég gyors vagyok, hogy épségben átjussak a csatatéren, ráadásul nem nagyon akartam kockáztatni a társaim életét. Sebesen futottam végig a fronton, és ahogy haladtam, egyenesen az egyik lovagnak ugrottam, feldöntve őt. A lovag dühösen vicsorított rám, aztán a következő pillanatban a feje mellett egy pár centire, egy lövedék csapódott a földbe.
- Figyelj jobban! - rivalltam rá, majd haladtam tovább cikázva az utcán. Berohantam a legtávolabbi épületbe, ahonnan tüzeltek. Megálltam egy pillanatra, hogy kikémleljem, hol is tartok most, aztán elindultam a lépcső felé. Az alsó szinten nem volt ellenség, így nem is nagyon múlattam ott az időt. Ahogy felértem az emeletre, két férfival találtam szembe magam, akik folyamatosan tüzeltek kifelé az ablakból. Vicsorítva rohantam neki a hozzám legközelebb állónak, és löktem ki az ablakon. A társa riadtan fordult felém, de mielőtt meghúzhatta volna a ravaszt, már belemélyesztettem éles fogaimat a torkába. A férfi még hörgött egy darabig, aztán elszállt belőle az élet, így már nyugodtan ereszthettem el a gigáját. A támadó meleg, fémízű vére csöpögött az államról, immáron nyállal keveredve. Vad düh tombolt bennem, szabályosan megvadított a vér látványa, szaga és íze. A bennem rejlő kiéhezett farkas most utat tört magának. Sebtiben folytattam az utamat, a második emelet felé. Ott egy nagydarab, zömök férfi lövöldözgetett. Ahogy felértem, azonnal rávetettem magam, és beleharaptam a vállát és a nyakát összekötő izomkötegbe. A férfi fájdalmasan felüvöltött, majd eldobta a puskáját, és elég erősen rámarkolt a bundámra, és mit szem törődve a várható sérülésével, szabályosan nekihajított a falnak. Nem volt kellemes érzés. Gyorsan talpra ugrottam, és újra rohamoztam. Ellenfelem karjával hárította harapásomat, majd egy olyan öklöst kaptam, amitől kicsit beszédültem, és akaratlanul is elengedtem az alkarját.
- Te büdös dög! - vicsorította dühösen - Ezért a saját kezemmel tekerem ki a nyakad!!!! - üvöltött immár, és rám vetette magát.
Nem tudtam mozdulni, s ahogy fojtogatott, biztosra vettem, hogy végem, hacsak...
- Th.. thransform gorillaa - préseltem ki magamból a varázsigét. A testemben lakozó mágia, azonnal reagált, és fokozatosan kezdtem átalakulni. A testrészeim fokozatosan kezdtek megváltozni. Már majdnem a végét jártam, amikor végre teljesen átlényegültem.
A támadóm riadtan hőkölt vissza, aztán gyorsan a fegyvere után ugrott. Feltápászkodtam, és utána vetettem magam. Ő gyorsabb volt. A fegyvert egyenesen rám szegezte, és készült meghúzni a ravaszt. Dühösen kaptam el a puska csövét, és rántottam ki a gyilkoló eszközt a kezéből, majd törtem ketté.
- Te rohadék! Mi a fene vagy te? - förmedt rám elhalkuló hangon, a meglepettségtől, és a félelemtől.
- Azt nem kell tudnod - válaszoltam neki, majd a torkánál fogva megragadtam, és elroppantottam a nyakát.
Felsiettem a tetőre, ami üres volt. A szomszéd épület tetejéről, viszont hárman is tüzeltek, s a két épület között durván két méteres szakadék húzódott, de engem ez sem tántoríthatott vissza. lendületből nekifutottam, és sikeresen átugrottam az akadályt. A hozzám legközelebb eső férfihoz rohantam, majd a grabancánál fogva felemeltem, és az egyik társának hajítottam, teljes erőmből. Mindkét férfi lebucskázott a tetőről. A harmadik idegesen pillantott felém, és felegyenesedett, bemért, és már majdnem meghúzta a ravaszt, amikor szétloccsant az agya, és élettelenül elterült a betonon. Kellett neki felállni, és élő célpontot csinálni magából. A puskaropogás kezdett halkulni. Megmarkoltam az egyik áldozatom földön heverő fegyverét, és elindultam lefelé. Vaskos ujjaim miatt csak egy bunkósbotként tudtam használni, az tökéletesen megfelelt az elvárásaimnak. Ahogy lejjebb értem, egy férfi sikoltozva rohant még lejjebb. Úgy látszott, annyira megrémült, hogy inkább a menekülést választotta. Sietősen utána robogtam. a földszintig nem találtam ellenséget, így olybá tűnt, hogy ebben az épületben már csak ez az egy maradt. Végül utolértem a földszinten. Reszketve tartotta felém a puskát, arcáról lerítt, hogy retteg.
- TAKARODJ TŐLEM TE SZÖRNYETEG! - üvöltötte, sírva.
- Tedd azt le, és add meg magad - közöltem vele mély, dörmögő hangon.
- DÖGÖLJ MEG!
A vállával kitámasztotta fegyvert, és tüzelni készült, amit nem hagyhattam, így a kezemben lévő puskát, egyenesen neki hajítottam. A fegyvere eldördült, de célt tévesztett, abban a pillanatban, amikor meghúzta a ravaszt. Az én fegyverem egyenesen orrba billentette az illetőt, aztán összerogyott. Néhány pillanatig álltam, és vártam, hátha felkel, de nem mozdult. Vissza vettem eredeti alakomat, és oda sétáltam hozzá, hogy megnézzem a pulzusát. Nem élte túl. Kicsit bánatosan hagytam el az épületet, miután elhaltak a csata zajok. Soha nem élveztem, ha elvettem akár egy emberi életet is, de nem volt választásom, vagy én ölök, vagy engem ölnek. Lustán letöröltem arcomról az átharapott torkú rám száradt vérét, majd elindultam vissza a többiekhez. Még most is, hogy elhaltak a zajok, még mindig káosz volt a lovagok között. Folyamatosan utasításokat lehetett hallani, és mindeni idegesen rohangált fel alá, a dolga után.
Három fős csapatunk nagyjából egyszerre érte el a páncélost. Elégedetten konstatáltam, hogy épségben vannak.
- Mi volt az a farkasos trükk? - kérdezte tőlem Atsui, miután elrakta vágószerszámát.
- Alakváltó mágus vagyok, hölgyem - vigyorodtam el, ahogy az elképedt arcát fürkésztem.
- Mindenki jól van? -kérdeztem meg a biztonság kedvéért a többiektől.

Vissza az elejére Go down
Arashi Nagao
Elemi mágus
Elemi mágus
Arashi Nagao


Hozzászólások száma : 288
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimePént. Május 13, 2011 11:51 am

Miután mindenki felkelt, és a sátor elé kászálódott, kissé tanácstalanul álltam a nyüzsgés közepette.
- Kérem kövessenek! A kantinban kapnak reggelit - szólt, majd elindult előttünk. Hogy parancsot teljesített-e, vagy csak megszánt minket, nem tudom, de amíg valaki megmondja, hogy mit csináljunk és hogy mi hol van, addig teljesen lényegtelen a dolog. A levegő olyan sűrű volt a fegyelemtől, hogy még azt is kétszer meggondolnám, elmehetek-e mosdóra egy tiszt engedélye nélkül.
Belépve az étkezőbe az első dolog, ami tudatosult bennem, az a zaj. Senki sem beszélt különösebben hangosan, de mivel sokan voltunk, egyöntetű zsibajnak tűnt a különböző csoportok beszélgetése. A halvány ételillat nem különösebben motivált, nem szoktam hozzá, hogy felkelés után ilyen korán reggelizzem. Szerencsére az étel mellé kaptam forró teát is, így le tudtam öblíteni az álom ízét, és lassan, de legyűrtem az ételt. Alighanem jobban élveztem volna egy óra múlva, de kötve hiszem hogy a század megvárná, amíg én jóízűen megreggelizem.

Amint végeztünk, és kiléptünk az ajtón, Ash rögtön el is viharzott mosakodni. Atsui visszautasította, ami teljesen érthető volt, én viszont miután konstatáltam, hogy az éjszaka során erősen megizzadtam, szintén elindultam a fürdő felé. Kissé zavarba hozott a csoportos fürdés, de rá kellett jöjjek, hogy nem éppen a macsóság jele a szégyenlősködés, ezért nagy vagányan én is ledobtam a ruhámáimat, és beálltam, hogy kissé felfrissítsem magam. Jól esett a hűvös víz, és teljesen észhez is tértem, úgyhogy könnyedebben sétáltam visszafelé, egyenesen a parancsnoki sátor elé. Csatlakoztam Atsuhoz, de akárhogy forgattam a fejem, nem láttam Asht. Közben Brinkmann beszélni kezdett:
- Jó reggelt emberek! Bizonyára sokan tudják, hogy vendégeink vannak különféle máguscéhektől! Elvárom, hogy mindenki tisztelettel bánjon velük. A segítségükkel fogjuk felszámolni a Vörös Vérebek rablóbandát! - mutatott felénk, mire számtalan kíváncsi tekintet meredt ránk. Ennyit a fegyelemről... mit szokás ilyenkor csinálni, tisztelegni, vagy inteni egyet? Végül inkább csak ácsorogtam, mintha mi sem történt volna, bár nem sokáig álltam a tekinteteket.
Bízom benne, hogy az együttműködésünk sikeres lesz! Most pedig a felderítők készüljenek össze a járműveknél, hamarosan mi is csatlakozunk hozzájuk a vendégeinkkel! A többieknek oszolj!
Pár csapat rúnalovag - nyilván ők a felderítők - sietve elindultak, miközben Brinkmann magához intett minket. Ekkor érkezett meg Ash; úgy látszik tovább tartott neki a fürdés. A kapitány megkért rá, hogy kövessük, ha készen állunk. Nekem semmi ellentvetésem nem volt, hiszen a hátizsákom a vállamon átvetve végig nálam volt, és a többiek is menetkészek lehettek, mert ellenkezés nélkül, rögtön követtük a századparancsnokot egy féllánctalpashoz. Ott már úgy tűnik csak ránk vártak, mert amint felszálltunk - szerencsére még mielőtt egyenesen felpattantam volna a platóra eszembe jutott az udvariasság, és felsegítettük Atsuit - el is indultunk. Kissé szűkösen, de elfértünk az oldalfalnál lévő padokon. Hirtelen lódultunk meg, majd igen jó sebességgel indultunk el a többi lánctalpas közt. Nyilván ezzel szállítják a lovagokat, ha sürgős dolguk akad. Gyorsan mozog, és nehéz terepen is jól halad.
- Van kedvük vezetni? – fordult felénk Brinkmann.
- Én kihagynám. Valószínűleg nem jutnánk messzire, ha én vezetnék... - utasította el Atsui az ajánlatot, és én is így tettem volna, ha nem láttam volna a kapitány csalódott arckifejezését.
- Én szívesen kipróbálnám - mondtam, még mielőtt végiggondoltam volna a dolgot. Soha életemben nem vezettem még autót sem, nem hogy lánctalpas járművet... még azt sem tudom, hogy kell-e hozzá valami engedély vagy bizonyítvány vagy ilyesmi. Bár ha kell is, kétlem, hogy katonáék sokat foglalkoznának vele. Lezökkentem hát az egyik vezetőülésbe, Ash mellé, és figyelmesen néztem a katona magyarázatát Ash kérdéseire. Annyit én is tudtam, hogy fel kell csatolni a csatlakozót, majd mágikus erőt áramoltatni bele, de...
Amint felcsatoltam a csuklópántszerű csatlakozót, és elkezdtem lassan adagolni az energiát, rájöttem, hogy milyen egyszerű vezetni ezt a valamit. A kormányzás nagy részét Ash végezte, bár néha átvettem tőle. Sosem vágytam különösebben arra, hogy nekem kelljen vezetnem, jobb szerettem a vonat kényelmét, de meg kell hagyni, élveztem a kocsikázást, még ha halványan éreztem is, hogy kezdek fáradni.
Aránylag hamar vége lett az élménynek, mert beértünk egy faluba, ahol mi is kénytelenek voltunk megállni, ha nem akartunk nekimenni az előttünk állónak. Brinkmann néhány katona társaságában rögtön leszállt, hogy körbenézzen a furcsa mód kihalt faluban, de épp hogy földet ért a lába puskák dörrentek, és én sem tudom, honnan származott le ez a reflex, de azonnal lelapultam, hogy az oldalfal fedezzen. Hallottam a páncéllemezbe becsapódó lövedékek hangját, de úgy tűnt, hogy azok semmi kárt nem tesznek benne. Azért jobban örülnék, ha lenne teteje ennek a valaminek...
- A házak tetejéről lőnek. Valami maszkos banditák… vagy mik.
Gyorsan megegyeztünk, hogy ki merre, és mire Ash kipattant a fedezékből, én már kibontottam a szárnyaimat. Megvártam, amíg Atsu is kiugrik, majd azonnal felröppentem. Reméltem, hogy a szárnyak látványa eltereli a figyelmüket, és inkább engem vesznek célba, akit a sebesség miatt nehezebb eltalálniuk. Nem tudom, hogy bevált-e a gondolatom, de az biztos, hogy jó néhányan rám szegezték a fegyverüket. Miközben szűk ívben az én területem felé fordultam, láttam, hogy összesen közel húsz támadó van a háztetőkön, amikből néhányat társaim már ki is iktattak. Kiszúrtam magamnak egy hármas csapatot, akik felé zuhanórepülésbe kezdtem.
- Blinding Flash! - idéztem egy villanást, miközben oldalra pördültem, hogy ne találjanak el, ha vaktában tüzelnének. Egy gyors széllökéssel lelöktem az első maszkost a háztetőről, miközben egyenesen a másikon landoltam. A harmadik fejbe akart volna csapni puskatussal, de a kardom markolata a gyomorszáján landolt, ahogy éppen kirántottam. Amíg görnyedten fogdosta a hasát, addig gyorsan megfordítottam a pengét, hogy az él nélküli felével vágjak, azaz üssek - nem tudnék Yuzuha szemébe nézni, ha most itt bárkit is megölnék. Még ha csak banditákról is van szó.
A gyomorszájon vágott lassan felegyenesedett volna, de gyorsan fejbe vágtam kardlappal, amitől végleg nyugton maradt. Körbenéztem, és láttam, hogy az utca túloldalán lévő tetőről lövöldöző maszkos célba vesz. Egy erős szárnycsapással ismét a levegőbe szökkentem, de a fickó időközben egy meglehetősen vakmerő manőverrel leereszkedett az esőcsatornára, majd hangos csörömpölés közepette beszökkent egy emeleti ablakon. A lendületem miatt nem tudtam elég gyorsan irányt változtatni, ezért átrepültem a ház felett, és a másik oldalon egy nyitott ablakon át óvakodtam be a lakásba. A szerencsétlen család, akik itt bújtak el, kis híján halálra rémültek. Eloszlattam a szárnyakat, majd jeleztem nekik, hogy maradjanak csöndben, de erre csak még jobban megrettentek.
Nem foglalkoztam velük tovább; óvatosan kiléptem a folyosóra, át ahhoz az ajtóhoz, ami megítélésem szerint a lövész rejtekhelye lehet - nagyon reméltem, hogy így van, mert elég bután nézne ki, ha nagy vagányul berontanék az üres szobába. Gyorsan belöktem az ajtót (berúgni nem mertem), és rögtön egy Wind Blasttel jutalmaztam az ablakpárkányra fektetett puskája teleszkópjába bámuló banditát; nyilván azt várta, hogy mikor bukkanok fel megint. A fejét elég csúnyán a párkányba verte, ami úgy tűnik épp elég is volt ahhoz, hogy kifeküdjön, ugyanis lassan leroskadt a padlóra, a puska pedig valahol kint, az utcán koppant. Kifújtam a levegőt, és kilestem az utcára, ahonnan egy perce már nem nagyon hallatszott puskaropogás. A harcnak vége volt: egy csapat egy pórul járt lovag sebét látta el, aki sztoikusan viselte a fájdalmat, néhányan fegyverrel a kezükben néztek szét a kis faluban, további támadók után kutatva, mások a banditákat cipelték egy helyre - hogy holttestekről, vagy hadifoglyokról van szó, azt nem tudtam.
- Hé! - kiáltottam le - Itt is van egy - emeltem fel ájult ellenfelemet ruhájánál fogva annyira, hogy lentről lehessen látni - meg ott fent a tetőn még kettő, a harmadik lepottyant valahova mellette!
Három rúnalovag rögtön el is indult a ház felé, én pedig lesétáltam, hogy megnézzem, minden rendben van-e a többiekkel. Ash csupa vér volt, de mint kiderült, nem a sajátja. Abból a könnyed mozdulatból, amivel Atsui elrakta kodachiját láttam, hogy neki sincs különösebb baja.
- Basszus, a kardom - szaladt ki belőlem, és elindultam, hogy megkeressem a fegyveremet. Még akkor ejthettem el, amikor átrepültem a másik házra.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimePént. Május 20, 2011 7:20 pm

- Azt hiszem, meg is volnánk! – lép elő az egyik épületből Brinkmann, hóna alatt egy eszméletlen fickóval. – Ez a kedves fickó itt a karomban a rajtaütés vezetője. Azt hiszem, érdekes információkhoz juthatunk, ha egyszer felébred!

A Lovagok közben rutinosan elkezdik átkutatni a települést, hátha találnak még valakit a kiütötteken kívül. Áldásos tevékenységeteknek hála, végül nincs sok dolguk. Mivel jófejek, még Arashi kardját is előkerítik.
A kapitány a fogollyal elvonul a település polgármesteri irodájába, titeket pedig arra kér, hogy várakozzatok a járműveknél. Egy jó fél óra múlva elő is kerül, immár egyedül.
- Csiripelt a jómadár! – dörzsöli össze elégedetten a kezét. – A Vörös Vérebeknek van egy táboruk a közeli hegygerincen. Járművel megközelíthetetlen, ezért gyalogszerrel közelítjük meg! – mutat fel az egyik „közeli” hósipkás hegyre.
Fáradságra való tekintet nélkül azonnali indulás van, be egyenesen a közeli erdőbe, csak a még mindig néptelen utcákat és három Lovagot hagyva hátra. A hőmérséklet rohamosan esik, míg az erdő vészjóslóan sötétíti el az eget. Aztán a fák szépen lassan ritkulni kezdenek, hogy átadják a helyüket a hófedte mezőknek.

Postotok addig tartson, hogy hullafáradtan letáboroztok valahol!
( ez elég ramaty tudom, de most nincs jobb ötletem, ezért rátok bízom magam. Írjatok valami szépet, ahogy szoktatok Very Happy)

Vissza az elejére Go down
Ash Valentine
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Ash Valentine


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 16.
Tartózkodási hely : nem tudom, eltévedtem

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 12:09 pm

Hamarosan Brinkmann is feltűnt, épen és sértetlenül, kissé diadalittasan, ahogy egy eszméletlen férfit cipelt a hóna alatt. Mint hamarosan kiderült, a vezért szorongatta olyan vidáman. Nem fordítottam több figyelmet rájuk, mivel a heves csata, na meg persze a kis kocsikázás fáradalmaitól teljesen megéheztem, s miután egy ronggyal letisztogattam magamról a felesleges vért, nekiláttam átkutatni a hátizsákomat. Hamar előkerült némi szárított hús, meg némi sajt, és vígan kezdtem befelé túrni az ételt. Lehet, hogy még nem tartottunk az ebédnél, de egy kis repeta mindig elfér. Miután elfogyott az elemózsiám, addigra a kapitány is visszaért.
- Köpfött? -kérdeztem még teli szájjal.
- Csiripelt a jómadár! A Vörös Vérebeknek van egy táboruk a közeli hegygerincen. Járművel megközelíthetetlen, ezért gyalogszerrel közelítjük meg!
Végre lecsúszott torkomon az utolsó falat is, így azon nyomban felkaptam a tatyómat, és megindultam Brinkmann után, társaimmal egyetemben. A város elég kietlen volt, nyilván a kis összetűzés miatt nem mert előmerészkedni a lakosság, de ezt most nem is bántam, mivel nekem bőven elég volt társaim, és a lovagok komor társasága. Jó néhány mérföldet haladtunk, mivel elhagytunk egy erdőt, néhány mezőt, s lassan elértük a hegy magasabb, hófödte vonulatait.
Még meneteltünk egy órát felfelé, mire találtunk egy alkalmasnak mondható területet a letáborozáshoz. Csak ekkor vettem észre, hogy időközben sikerült Arashinak előkerítenie a kardját. Egy lovag ledobott elénk a földre egy ponyva csomagot, majd sietősen otthagyott minket, s ment a maga dolgára.
- Úgy látszik kaptunk egy sátrat - vigyorodtam el, majd lehajoltam, és elkezdtem kicsomagolni a "lakásunkat". - Arashi segíts, nem teljesen értem ennek a felépítését - közöltem kissé elszégyellve magam, ahogy a maroknyi kis csövet bámultam, amik a sátor bordázatát hivatottak alkotni, persze ha az ember helyesen rakta össze őket.
Némi macerával, de kettőnknek már sikerült össze-eszkábálni, s szerencsétlenségünkön Atsui jót szórakozott.
- Ez a leghülyébb felépítésű sátor, amit valaha láttam -mérgelődtem, aztán belülről is kipróbáltam.
A sátor elég nagy volt, hogy három ember viszonylag kényelmesen elférjen benne, így nem kellett azon aggódni, hogy valakinek a hideg hóban kell álomra hajtania a fejét. Végül elsőként feküdtem le aludni, s a sátor jobb oldalához húzódzkodtam, hogy a többiek is kényelmesen elhelyezkedhessenek majd, ha elálmosodnak. Nekem nem kellett sok, ahogy becsuktam szemeim, már álomföld kellemes országában kalandoztam, meghitt nyugalomban.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeVas. Május 29, 2011 9:09 pm

- Azt hiszem, meg is volnánk! Ez a kedves fickó itt a karomban a rajtaütés vezetője. Azt hiszem, érdekes információkhoz juthatunk, ha egyszer felébred! – Brinkmann tűnt elő az egyik épületből, kezei közt egy eszméletlen banditát szorongatva. Ahogy jött, úgy el is tűnt egy másik épületben. Közben a lovagok ellepték a városkát, hogy további veszélyforrás után kutassanak. Arashi is elment valamerre, Ash pedig megéhezhetett a nagy izgalomra, mert gyorsan leült elmajszolni némi elemózsiát. Én részemről elkaptam egy segítőkész lovagot, ugyanis a karomon lévő seb már nem csak vibrált, de csípett is, és a vérzés sem állt még el teljesen. A lovag gyorsan a tábori felcserhez vezetett, aki megvizsgálgatta a sérülést, majd szakszerűen kitisztította, és bekötözte. A fájdalom ugyan nem múlt el, sőt a fertőtlenítőtől csak fokozódott, de mégis jobb érzés volt, hogy nem volt tiszta vér az alkarom. Jut eszembe. Éppen ott súrolt a golyó, ahol a klánpecsétem díszelgett. Vajon látszani fog, ha begyógyult a seb? Végül is mindegy, legfeljebb újra rányomják.
Visszasétáltam társaimhoz. Ash végére ért az ennivalójának, Arashi pedig visszakapta kardját a lovagoktól. Brinkmann diadalittasan lépett elő újra, de ezúttal egyedül.
- Köpfött? – kérdezte Ash, szájában az utolsó falattal dacolva.
- Csiripelt a jómadár! A Vörös Vérebeknek van egy táboruk a közeli hegygerincen. Járművel megközelíthetetlen, ezért gyalogszerrel közelítjük meg! – a hófödte hegycsúcs, amire rábökött nem sok jót ígért, már abba is beleborzongtam, ahogy végignéztem a ruházatomon. ~ Fagyhalál. Kellemetlenül hangzik, de hát valahogy meg kell halni mindenkinek. ~ bólintottam kissé egyhangúan, majd a kapitány parancsoló hangjára, csatlakoztam a menethez.

Három lovagot, a járműveket, és a behúzódott, rémült lakókat hagytuk hátra a kihalt faluban, majd egyenesen az erdőbe gyalogoltunk. Jó pár órán át meneteltünk, és a lovagok nem túl nagy társasági emberek, így még unalmas is volt a túra. Na nem mondom, én sem a kommunikáció készségemről vagyok híres… mondjuk semmiről sem vagyok híres.. Mindegy.
Csendben kaptattunk hegynek felfelé, miközben a fák egyre sűrűbben tobzódtak, lombkoronájuk pedig alig engedett be napfényt. A hőmérséklet rohamosan csökkent, de szerencsére a folyamatos mozgástól még nem éreztem, hogy fáznék. Néhány óra múlva magunk mögött hagytuk az erdőt, s hófödte, sziklás fennsíkokon folytattuk utunkat, egészen addig, míg a Nap ereszkedni nem kezdett. A sötétedés fenyegetésére a kapitány keresett egy táborverésre alkalmas területet, egy lovag pedig összecsomagolt vászonsátrat dobott elénk.
- Úgy látszik kaptunk egy sátrat – lelkesedett Ash, majd nekiállt kibontani a csomagot. - Arashi segíts, nem teljesen értem ennek a felépítését. – hangja ezúttal bizonytalanságot sugárzott, ahogy a csőkupacot méregette tehetetlenül. Mosolyogva néztem, ahogy nagy üggyel-bajjal építgetik alkalmi lakhelyünket. Eszembe jutott, hogy beálljak segíteni, de valószínűleg annak csak még nagyobb káosz lett volna a vége, így inkább megvártam, amíg maguktól megoldják a problémát.
- Szép munka. – bólintottam elismerően, amikor elkészült a mű.
- Ez a leghülyébb felépítésű sátor, amit valaha láttam. – morcoskodott Ash, aztán gyorsan bemászott.
Jómagam is elfáradtam, nem is akármennyire, így csak kerestem magamnak valami vacsorára valót, majd miután elfogyasztottam, még átkötöztettem a karomon a sebet, aztán én is bebújtam a sátorba. Középen foglaltam helyet, hátha a fiúk nem akarnak egymás mellett aludni, és hamar el is nyomott az álom.
Vissza az elejére Go down
Arashi Nagao
Elemi mágus
Elemi mágus
Arashi Nagao


Hozzászólások száma : 288
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 12:51 pm

Már elindultam a kardomért, amikor a kapitány előkerült - egy eszméletlen támadót cipelt magával.
- Azt hiszem, meg is volnánk! Ez a kedves fickó itt a karomban a rajtaütés vezetője. Azt hiszem, érdekes információkhoz juthatunk, ha egyszer felébred!
Ugyan kíváncsi lettem volna magára a vallatásra, mert még soha nem láttam ilyet - gondolom éles fényű lámpák meg ordítozás hangsúlyozottan szerepelnek a forgatókönyvben - de először a fegyveremet akartam megkeresni, aztán azt terveztem, hogy előbányászok valami ennivalót a csomagomból. Nem is gondolná az ember, hogy mennyire meghozza az étvágyat pár intenzívebb varázslat, ráadásul vágytam is az otthoni ízekre. Na nem mintha a Rúnalovagok főztje rossz lenne, csak kissé szokatlanul kiadós, ahogy az katonáéknál elvárható.
- Uram - szólalt meg mellettem egy lovag. Udvariasan, két kézzel átnyújtotta a kardomat. Egy harcostól elvárható, hogy ismerje a fegyvertartás etikáját, jutott eszembe, miközben átvettem. - Szép penge.
- Áh, köszönöm - vettem át, majd nekiláttam, hogy letisztítsam - A mesterem adta még nekem, igazság szerint nincs semmi különlegessége, még csak nem is mágikus... azért jól fog még jönni a következő pár napban, nem igaz?
- Igen uram - tisztelgett mosolyogva, majd csatlakozott társaihoz, hogy teljes alapossággal átkutassák a falut. Amikor elégedett voltam a penge tisztaságával, visszadugtam hüvelyébe a kardot, és visszasétáltam a féllánctalpashoz, ahol a holmimat hagytam. Ash elsöprő koncentrációval foglalatoskodott a saját elemózsiájával, úgyhogy követtem a példáját, és előkotortam a enyémet is. Csak egyszerű szendvics volt, de az ízén sokat javított az, hogy a készítője sokat foglalatoskodott vele - legalábbis az én szememben biztos, másnak meg nem hagytam lehetőséget, hogy megkóstolja. Viszonylag gyorsan a végére jutottam, de nem volt sok időm kényelmesen hátradőlni, mert már érkezett is vissza Brinkmann kapitány, diadalmas mosollyal, kezeit elégedetten dörzsölve.
- Csiripelt a jómadár! A Vörös Vérebeknek van egy táboruk a közeli hegygerincen. Járművel megközelíthetetlen, ezért gyalogszerrel közelítjük meg!
Hegy... brrr... ránéztem Ashre, aki aránylag gondtalanul indult el a menetoszloppal, meg Atsuira, akinek az arcára volt írva, hogy ugyanúgy örül a várható fagyoskodásnak, mint én. Nem volt mit tenni, beálltam én is a menetbe. Amíg a fák borította hegyoldalon jártunk, nem volt különösebb gond, de amint kiértünk a havas mezőkre, szinte rögtön rosszabbra fordultak a dolgok. Az egész jelenet határozottan emlékeztetett a kis farkasos kalandunkra a Hakobe-hegyen... szorosabbra húztam magamon a ruhámat, és felnéztem az égre. Felhő nem volt éppen, de ahogy ismerem az ilyen hegyeket, bármikor megindulhat egy kiadós hóvihar. Amikor beszédbe elegyedtem egy előttem haladó lovaggal, megpróbált meggyőzni, hogy semmi nyoma se viharnak, de nem hagytam magam megvezetni, elvégre én már átéltem párat. Hangulatom hamar a hőmérséklet szintjére süllyedt, hiába idéztem meg néha-néha egy-egy gyengébb lángot a ruhám alatt. Mivel hölgy is volt a társaságban, ezért a szerencsétlen félreértéseket elkerülendő ezt csak a felsőruházat környékén végezhettem, úgyhogy a lábaim és a lábujjaim hamar elkezdtek tiltakozni a külvilág ellen. Szívem szerint már visszafordultam volna, amikor megálljt vezényeltek, és a lovagok elkezdtek letáborozni. Alighanem a legkisebb gondjuk is nagyobb volt annál, hogy a mi sátrunkkal foglalkozzanak, mert csak leraktak nekünk egyet, és már mentek is a dolgukra.
- Úgy látszik kaptunk egy sátrat! Arashi segíts, nem teljesen értem ennek a felépítését - nézegette Ash a csöveket. Én sem voltam valami gyakorlott, de volt róla némi fogalmam, hogy hogy kell kinéznie a sátornak.
- Várj csak... azt tartsd ott légy szíves, ez meg akkor meg ide... ja nem, ide...
Jócskán tovább tartott, mint a lovagoknak, de azért némi próbálkozás és szerencsétlenkedés után közel tökéletesen felállítottuk a sátrat.
- Szép munka - lépett közelebb Atsui.
- Ez a leghülyébb felépítésű sátor, amit valaha láttam.
- Amíg elég jól tartja a meleget, felőlem akár lehet madárfészek is - mondtam, ahogy türelmetlenül bementem a többiek mögött. Amint beértem, ledobtam magam a földre, lerángattam magamról a cipőimet, amit nem épp a havasokra terveztek, és tűzbe borítottam a lábfejem. Ez nem volt valami jó ötlet, mert a hirtelen hőmérséklet-változás iszonyatosan fájt; azonnal abba is hagytam, de rögtön utána már éreztem, hogy az ujjaim kezdik magukat kellemesebben érezni, és már könnyebben tudtam őket mozgatni. Le akartam vetkőzni, de megakadt a tekintetem Atsun, ezért csak a haorimat vettem le. Sejtettem, hogy reggelig ezt még megbánom; nem is bírtam sokáig, az éjszaka közepén ledobtam a vastagabb ruhadarabokat, mielőtt még a reggeli indulásnál tüdőgyulladást kapok.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 5:33 pm

Először is elnézést a lassú postolás miatt, de három orosz jegesmedve, két stosstruppen alakulat és egy sötét jedi szállta meg a gépemet. Az ő likvidálásuk sok időbe telt, ráadásul közben Barátok Közt maraton is volt. De végül sikerrel jártam, tehát csapjunk a lovak közé:

Az éjszaka pokolian hidegen telik, ahogy az egy hegyvidéki vadkempingezéstől elvárható. Viszont csend és nyugalom van, mert még az állatok is okosan elbujdokolnak a fagyok elől. Az egyetlen botor lélek, aki ilyenkor a vadonban van, most céltudatosan vágtat a táborhelyetek felé. Bár hófehér ruhát visel, ami elüt a sötét fenyves színétől, mégis olyan, mintha kísértet lenne. Léptei hangtalanok, még nyomokat sem hagy. Hosszú, szőke haja meg-meglibben a szélben. Egyenesen Brinkmann sátrához megy, mintha tudná, hogy az egyforma sátrakban kik vannak.

Másnap reggel a nap vidáman kacsintgat be a fák között, elűzve a hideget és kellemes ébredés garantálva. A körülményekhez képest bőséges elemózsiát kaptok, egyedül a „hidegvcre” lehet csak panasz.
Brinkmann pedig már a sátorbontás közben lecsap rátok.
- Gyertek csak ide egy picit! – int magához titeket, majd halkan folytatja. – Változott a terv! Fülest kaptam az egyik informátorunktól, hogy a Vörös Vérebek máris felfigyeltek az érkezésünkre. Valószínűleg most is megfigyelés alatt állunk, ezért, bár ez egy közös művelet, arra kérlek titeteket, hogy tőlünk különválva operáljatok.
Egy lacrimát dob a földre, amiből ezüstös térkép vetül ki derékmagasságban. Tisztán látszik rajta a környezetetek és az aktuális tartózkodási helyetek.

Gyorsan felvázol nektek egy tervet, ami abból áll, hogy ti gyalogszerrel keleti irányból megközelítitek a rosszfiúk táborhelyét. Addig a lovagok elterelik a figyelmet, addig ti el tudtok szakadni a „főerőktől”. Az informátor szerint egy szurdokon át vezet az utatok, ahol pár kisebb őrposzt van. A benne lévő pár őr bizonyára nem jelenthet számotokra problémát, aztán majd találkoztok a tábor közelében lévő találkozási ponton.
Tehát ez a terv!

A postotok addig tartson, hogy átverekeditek magatokat a szurdokon!

Csak négy őrposzt van, de ezek magaslatokon vannak elhelyezve, darabonként négy őrrel. Mivel jó rálátásuk van az alattuk elterülő tájra, ezért nem árt trükközni, nehogy lekapjanak titeket puskával, vagy egyéb mágikus lőfegyverrel. Mivel mégiscsak banditákról van szó, ezért számolhattok fegyelmezetlenséggel, mint pl. részegedés és társai!
Gambare! Very Happy

Vissza az elejére Go down
Ash Valentine
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Ash Valentine


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 16.
Tartózkodási hely : nem tudom, eltévedtem

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 2:00 pm

Az éjszaka közepén, felriadtam álmomból, s úgy határoztam, sétálok egyet. Végig néztem két társamon, aztán szemem megakadt egy pillanatra Ácun, aki úgy gömbölyödött össze akár egy didergő kismacska. A hőmérsékletre való tekintettel hamar lerántottam magamról meleg bőrkabátom, majd gondosan a lányra terítettem, aztán elhagytam a sátrat. Eme téli hidegben hamar libabőrös lettem, s a kabátom híján, felül csak egy rövid ujjú póló választott el a csípős hideg széltől, így alkalmaztam a régi, jól bevált trükköt, amivel melegen tarthatom magam: Erősen dörzsölgettem a mellkasom, majd így, ezeket a mozdulatokat ismételgetve sétáltam végig a táboron. Viszonylag hamar meguntam a dörzsölgetést, úgyhogy alkalmaztam a titkos, fagyás elleni trükkömet, és felvettem farkasalakomat. Immár, bundám által védve, elindultam, hogy feltérképezzem a terepet, és gondoskodjak róla, hogy a vadállatok messze elkerüljék alvó embereinket. Gondosan levizeltem minden egyes fát a tábor körül, így minden állat tisztában lehetett vele, ami erre járt, hogy ez az én territóriumom. Az éjszaka rendkívül csendes volt, néha felhangzott egy-egy bagoly huhogás, vagy az őrt álló lovagok suttogása, ahogy keltegetik a váltótársaikat. Végül túl unalmasnak találtam a helyzetet, így elindultam vissza a sátorba, hogy hunyjak még egy kicsit, de aztán elsuhant mellettem egy fehér gúnyába öltözött lovas, és egyenesen a parancsnoki sátorhoz sietett. Fogalmam sem volt róla, hogy a közeledő patás hátán barát, vagy ellenség ül, ezért, hangos morgással jeleztem az őröknek, hogy veszély közeledik. Az a féltucat ember nem nagyon foglalkozott vele, de ezért kíváncsian tekintgettek a lovas irányába, aztán nyilván felismerték a látogatót, és visszatértek ahhoz amit éppen csináltak. Értetlenül ballagtam vissza a sátorba, majd csöndben vissza feküdtem, és álomra hajtottam fejem, miután visszatértem eredeti formámba.
Kora reggel ébredtem, de ezúttal nem álmatlansággal küzdöttem, hanem éhséggel. A gyomrom elégedetlenkedett, és abrakot követelt, így kénytelen voltam az alvást felfüggeszteni, és valami tápanyagot keríteni magamnak, mielőtt éhen halok. Örömmel konstatáltam, hogy nem ébresztettem fel senkit, aztán nesztelenül, gyorsan kisurrantam a sátorból. Kiérve hatalmasat nyújtóztam, majd ismét elindultam felfedező útra. Néhány bográcsban már rotyogott a krumplipaprikás, s az egyiknél, szánakozva néztem, ahogy a szakács véletlenül beleöntött egy fél kiló sót. Szegény kapkodva kapta le a tűzről, és állt neki az elkészítésének még egyszer. Mindenesetre ez az én kedvemet nem vette el semmitől, így leheveredtem az egyik bogrács mellé, és türelmesen vártam, amíg kész lesz. Természetesen én kóstoltam meg elsőként a finom krumpli paprikást, és jóízűen rágcsáltam el a benne található kolbászt. Miután teletömtem a bendőmet, lustán sétáltam vissza a sátorhoz, két tányér paprikással, hogy finom étellel ébresszem őket. Végül csalódnom kellett, mert mire oda értem, ők már kirepültek a családi fészekből.
- Hova a fenébe tűnhettek? -tettem fel magamnak a kérdést, de aztán egy vállrándítás után leültem a sátor elé, és még magamba tuszkoltam a két tányérnyi ételt, hogy kárba ne vesszék...
Egy két órával később, mikor ki lett adva a parancs az elpakolásra, és neki láttunk a sátortábor elrámolásához, Brinkmann szokásos eleganciájával jelent meg, és intett magához közelebb. Részemről csendben hallgattam végig az öreg mondandóját, és hűvös nyugalommal fogadtam el a tervváltoztatást. Miután minden részletet letisztáztunk, különváltunk a lovagoktól, és elballagtunk kelet felé, hogy onnan piszkáljunk bele a vipera fészekbe. A feladatunk viszonylag egyszerűnek tűnt, nem volt benne semmi olyan, ami komolyabb problémát okozott volna. A szurdokot, amit kerestünk, egy-két órányi járás után megtaláltunk, elég gyéren szerelték fel, viszont tökéletes rálátás nyílt belőlük a terepre.
Összedugtuk a fejünket, és terveket eszeltünk ki.
- Én azt mondom, hogy amíg gondolkodtok mitévők legyünk, én megyek és felmérem a terepet, hátha találok valami lehetőséget, amivel csendben el tudunk osonni mellettük.
Meg sem vártam társaim válaszát, azon nyomban átvedlettem hófehér farkasformámban, és amint az átváltozás teljessé vált, már osontam is az őrszemek felé. Reménykedtem benne, hogy a bundámnak hála tökéletesen bele tudok majd olvadni a környezetembe, de még ha fel is fedeznének, akkor sem lenne semmi probléma, hiszen csak egy ártalmatlan farkast látnának, aki erre kószál. Csendesen, tejesen nesztelenül haladtam a hóban, s egyre közeledtem az első őrhely felé, amikor egy nagyobb szélrohammal találtam szembe magam, s kénytelen voltam néhány pillanatra megállni. A szél erős cefre szagot hozott magával, s néhány ember vidám hangja csapta meg füleimet. Fokoztam a tempóm, s nyugodtan átsiklottam mind a négy őrhely mellett. Kicsit sajnáltam, hogy társaim nem képesek az alakváltásra, mert az megkönnyítette volna a dolgokat, de így is tökéletes volt a helyzet, mivel hallásomnak és szaglásomnak köszönhetően egyértelműen meg tudtam állapítani, hogy a négy őrposztban lévők nagyon is hanyagolják a kötelességüket, s valamiféle szerencsejátékot űznek, erős piálás mellett. Megszületett a terv a fejemben, s már indultam vissza, amikor az utolsó tákolmányból egy őr hajolt ki, s okádott közvetlen mellém. Gusztustalan szaga volt, de jobbnak láttam helyben maradni, és nem mozdulni.
Egy másik társa is megjelent, aki röhögve veregette hátba, majd egy pillanatig komoly arcot vett fel, és erősen bámult felém.
- Höh? Mhi a fhene lehet azottan ni? - kérdezte kissé dülöngélve társától, s közben felém mutatott.
Az imént gyomortartalmát kiteregető férfi homályos tekintettel nézett felém, majd egy nehézkes legyintéssel elintézte a dolgot, hogy csak képzelődik a társ, és invitálta még egy kancsó rumra. A rumot említve a megfigyelő azon nyomban elfordította rólam a tekintetét, és visszatért a cimboráihoz vedelni, így már visszafelé is szabad volt az út. Miután megtaláltam szabadon várakozó társaimat, közöltem velük a látottakat.
- Itt akár még egy egész hadsereg átmasírozhatna, azt sem vennék észre, annyira részegek. Csendben, az egyik oldal mellett át tudunk osonni. Majd megyek mellettetek, és ha valaki kihajolna kémlelődni, elég hasra vetődnötök ahhoz, hogy a fehér bundámmal elrejtselek titeket. - közöltem véleményemet, majd vártam, hogy hogyan döntenek. Elfogadják-e az ajánlatomat, vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 10:15 pm

Telihold túlvilági fénye lopakodik sejtelmesen a fák levelei közt, ahogy csupasz lábammal az avarban lépkedek. Vajon miért ad ilyen valószínűtlenül sok fényt? Talán, hogy utat mutasson? Vagy csak megborzongasson? Esetleg mind a kettő? Nem tudom hol vagyok, és azt sem, hogy hova tartok, de érzem, hogy jó felé megyek. A levelek kecsesen gördülnek lépteim nyomán, talpamon érzem a hűvös, puha fűcsomók harmatát. A levegő csípős, tagjaim reszketnek, ahogy zsigereimbe hatol a hideg szél. Éles fájdalom nyilall a bal karomba, odakapok, hogy megtapintsam. Egy kósza ág sértette fel bőrömet. Kibuggyanó forró vérem felmelegíti a seb környékét, a fájdalom pedig hamar alábbhagy. Rendületlenül lépkedek tovább az édes ismeretlenbe, s közben fel-felpillantok az égen, a Hold körül táncoló csillagokra. Minden olyan békés, minden olyan csendes.. olyannyira, hogy mellkasomban nyugodt motoszkálásba kezd a gyanú, az izgalom és a félelem furcsa egyvelege. De van ott még valami.. igen, a kíváncsiság az, ami sosem hagyja nyugodni elmémet. Megmozgatja egész bensőmet, szinte beleborzongok, mégis feltüzel. Arcomat újra az előttem elterülő, végeláthatatlan rengetegre emelem, hátha meglátom célom. Ekkor egy árny suhan el mellettem. Nem képzelődtem, mert a levelek még nem hullottak vissza az őket lassan bekebelező földre. Volt itt valami, de már messze jár. Egy suhanó árny, jóval nagyobb, mint én. Talán egy ló? A lovak nem járnak egyedül. Miért nem állt meg? Hiszen itt rohant el mellettem. Kellemes melegség simul rá didergő bőrömre. A kíváncsiság tüze? Nem, ez valami más lehet. Túl sok a kérdés, de a válaszokat nem tudom hol keressem. Jobb lenne nem is keresni, hátha egyszer rám találnak ők maguk. A fák hirtelen elmosódnak, majd fénybe burkolózik minden. Nem értem mi történik, de valamiért már nem félek…


Lassan kinyitottam szemeim, hogy utat engedjek a felkelő nap fényének. Még mindig az álom hatása alatt voltam, igaz, már a felére sem emlékeztem, és tudtam, hogy hamarosan az egész kép eltűnik majd a fejemből. Mellkasom lüktetett a látottak izgalmas idegenségétől, de hamar más érzés lett rajtam úrrá. A gyomrom máris átvette az irányítást, és elégedetlen korgással küldte agyamba az éhség kínzó érzetét. Feltámaszkodtam, és meglepve figyeltem, ahogy lecsúszik rólam egy kabát. Ash meleg bőrkabátja volt az, amit hálás mosollyal leporoltam, majd hátamra terítve kibújtam a sátorból. Félszemmel még láttam, hogy Arashi is mocorogni kezd, de nekem már csak a reggeli lebegett a szemem előtt. A sátrak közt bolyongva, orromat követve hamar rátaláltam a már félig elpusztított, de még mindig kitartóan gőzölgő ételre. Azonnal magamhoz ragadtam egy tálat, és feltöltöttem magam a forró ennivalóval, amitől szinte új erőre kaptam. Most vettem csak észre, hogy a Nap sugarai eltökélten átverekedték magukat a fák lombjain, a tegnapihoz képest egészen kellemes idővel megajándékozva a csapatot. Mire végeztem az evéssel, Brinkmann parancsára a század szedelőzködni kezdett, a kapitány pedig magához hívott minket. Kihasználtam az alkalmat, hogy megköszönjem Ash-nek a figyelmességét, és visszaadtam neki a kabátját.
– Változott a terv! – kezdte az eligazítást. - Fülest kaptam az egyik informátorunktól, hogy a Vörös Vérebek máris felfigyeltek az érkezésünkre. Valószínűleg most is megfigyelés alatt állunk, ezért, bár ez egy közös művelet, arra kérlek titeket, hogy tőlünk különválva operáljatok. – logikus lépés, igazi katonagondolkodás. Egy fénylő lakrimát dobott közénk a földre, amiből egy térkép robbant ki. Nem kellett nagy ész, hogy rájöjjek, a környék domborzati térképe emelkedett elénk derékmagasságba. Brinkmann gyors, határozott mozdulatokkal mutogatott a térképre, és közben felvázolta a tervet, miszerint mi hárman, a századtól elszakadva, keletről közelítjük meg a banditák főhadiszállás, addig pedig ő eltereli az esetleges kémek figyelmét az egységével. Természetesen egyikünk sem szállt vele vitába, hiszen ha ezt kell tennünk, akkor ezt kell tennünk. Végül is azért vagyunk itt, hogy építsük a jó kapcsolatokat a lovagokkal, vagy mifene..

Az informátor által megadott útvonalon, elindultunk a szurdok felé, a század pedig továbbmasírozott Brinkmann vezetésével. A fák hamar magukba szippantottak, de a célt nemigen lehetett eltéveszteni. Jókora gyalogtúra után el is értük a hegy peremét, ahonnan csodás kilátás nyílt a keresett völgyre. Lejjebb ereszkedve azt is láthattuk, hogy négy őrtorony bukkan ki a fák koronájából. Megálltunk, és összedugtuk a fejünket, hátha hirtelenjében kipattan valakiből a tökéletes terv.
- Én azt mondom, hogy amíg gondolkodtok mitévők legyünk, én megyek és felmérem a terepet, hátha találok valami lehetőséget, amivel csendben el tudunk osonni mellettük. – jelentette Ash, aztán átalakult egy gyönyörű, hófehér bundájú farkassá. Az átalakulásba beleremegtem, de a végeredmény szemet gyönyörködtető volt. Legszívesebben mindkét kezemmel beletúrtam volna puha bundájába, de az elég kínos lett volna, így inkább visszafogtam magam. Puha tappancsain hangtalanul elosont az őrtornyok felé, én pedig Arashival gyors tanácskozásba kezdtem az esélyeinket illetően.
A megfigyelőállások igen magasan helyezkedtek el, tehát jókora területre nyílt rálátásuk az őröknek. Ugyanakkor a túlzott magasság az előnyünkre is válhat, hiszen ha óvatosak vagyunk, nehezebben szúrnak ki minket. Abban mind a ketten egyet értettünk, hogy egy frontális támadás botorság lenne, sőt, egyenlő lenne az öngyilkossággal. Igazából csak akkor van esélyünk átkelni a szurdokon, ha láthatatlanok maradunk. Ash kisvártatva visszaért, és a terep felmérése után ugyanarra a következtetésre jutott, mint mi.
- Itt akár még egy egész hadsereg átmasírozhatna, azt sem vennék észre, annyira részegek. Csendben, az egyik oldal mellett át tudunk osonni. Majd megyek mellettetek, és ha valaki kihajolna kémlelődni, elég hasra vetődnötök ahhoz, hogy a fehér bundámmal elrejtselek titeket. –kissé frusztrált a beszélő farkas látványa, de félresöpörtem oda nem illő gondolataimat, és inkább bólintottam.
- Szerintem ez a legésszerűbb, amit tehetünk. Arashi? – néztem kérdőn a barnahajú fiúra, aki szintén egyetértett, ezért nem is húztuk az időt, elindultunk az első torony felé. Lassú léptekkel haladtunk, próbáltam úgy lépni, hogy a hó ne ropogjon olyan hangosan a lábaim alatt. Az első akadályt mondhatni könnyedén vettük. Az őrök tivornyázásától még magam sem hallottam lépteim zaját, a fák pedig tökéletes rejteknek bizonyultak. Ash csendben galoppozott mellettünk, kifinomult érzékeivel szüntelenül figyelve a banditák rezdüléseit. Engem pedig megint elkapott a vágy, hogy végigsimítsam puha bundáját, de továbbra sem tartottam jó ötletnek, így inkább megpróbáltam figyelmem az osonásra koncentrálni.
Minden flottul ment, egészen az utolsó állomásig.

Reccsenés, visszhang, idő megállt, a pulzusom felgyorsult, az őrök kiabálása egy csapásra elhalt, fejek jelentek meg a torony korlátján áthajolva. Kiabálás, aztán néma csend. Mi történt? És hogy kerültem ilyen gyorsan az egyik fa mögé?
Felpörgettem elmémet, hogy utolérje az eseményeket, és máris világos volt a helyzet. Arashi-nak még mindig nem erőssége a lopakodás, ezt bizonyítja a lába alatt kettétört faág is. Persze a hó alatt én sem láttam volna meg… maradjunk abban, hogy nem volt szerencsénk. Viszont amilyen gyorsan magunkra vonta a figyelmet, olyan gyorsan sikerült is mentenie a helyzetet. Pislogni sem tudtam, olyan tempóban rántott be magával az egyik fa vaskos törzse mögé, amíg Ash elterelte a figyelmet. Pár perc csend után, visszatért a kiabálás, aztán Ash jelezte, hogy elmúlt a veszély. Kifújtam a levegőt, amit nem is vettem észre, hogy visszatartottam, majd óvatosan elódalogtunk a veszélyes terepről, meg sem álltunk a szurdok túloldaláig.

Vissza az elejére Go down
Arashi Nagao
Elemi mágus
Elemi mágus
Arashi Nagao


Hozzászólások száma : 288
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 1:57 pm

Egész jól aludtam, legalábbis miután éjszaka lehajigáltam a ruháimat, de reggel már hűvös szellőre ébredtem. Megborzongtam, és kinyitottam a szemem. Nem volt senki a sátorban: nyilván valaki pont most ment ki. Kedvtelenül feltápászkodtam - még szívesen heverésztem volna egy-két órát - felhúzgáltam a ruháimat, és kiléptem a sátorból. Azonnal megcsapott a csontig hatoló hideg, pedig sütött a Nap. Irigykedve néztem a könnyedén mozgó, nyugodtan beszélgető lovagokat, ahogy a dolgukra vonultak. A kantin mellett egy kisebb gőzölgő kondért láttam, amihez rögtön be is álltam a sorba. Nem kellett csalódnom: forró tea volt az, amit vígan szürcsölgettem, ami egy kicsit javított a helyzetemen. Kértem egy tányér ételt is, de még reggel volt, úgyhogy nem sokat tudtam legyűrni belőle. Nem is volt időm sokat merengeni felette, mert Brinkmann nemsokára összecsődített minket.
- Változott a terv! Fülest kaptam az egyik informátorunktól, hogy a Vörös Vérebek máris felfigyeltek az érkezésünkre. Valószínűleg most is megfigyelés alatt állunk, ezért, bár ez egy közös művelet, arra kérlek titeket, hogy tőlünk különválva operáljatok.
Nekem teljesen megfelelt a terv, nyilván tudja a kapitány, hogy mit csinál. Persze különösebben nem is számít, hogy megfelel-e nekem vagy sem, egyszerűen meg kell csinálni - gondoltam, miközben a lakrimából kivetülő térképet nézegettem. Elmagyarázta, mit vár tőlünk: ollószerű támadást kell végrehajtanunk, a lovagok elvonják a fő erőt amíg mi beljebb nyomulunk. Jól észbe véstem a találkozási pontot, nehogy egyedül maradjunk ezen a nyamvadt helyen... Amint ennek a gondolatszálnak a végére értem, ismét csak megborzongtam egy hideg szellőtől. Hogy lehet, hogy Atsui meg Ash ilyen jól bírják? Persze, süt a nap, de nekem nagyon nem fekszik ez az időjárás. Valami kis melegséget éreztem a főnixtoll felől, de az csak a mellkasomra terjedt.
Elindultunk a hófedte tájon, és innentől kezdve a következő pár órát végigvacogtam. A fák között kicsit jobb volt a helyzet, mert jobban megfogták a szelet, de így is kezdtem egyre mogorvább és elgémberedettebb lenni. Kissé megkönnyebbültem, amikor feltűntek az őrtornyok: ennyivel is közelebb vagyunk a végéhez. Ash fehér farkassá változott, mondván, hogy ő kikémleli a terepet. Atsuival gondosan végigmértük közben a terepet: a frontális támadás ötletét azonnal elvetettük, túl messziről meglátnának minket. Repülni szintén nem jó ötlet, akkor azt látnák meg, hogy felszállunk. Hamar kimerültek a lehetőségek: hacsak nem tudunk láthatatlanná válni, tényleg meg kell próbálkozunk egy támadással. Ash remélhetőleg jó híreket hoz.
Nem is kellett sokáig várni rájuk: Ash visszatért - nem is láttam addig, amíg a közvetlen közelünkbe nem ért - és beszámolt a helyzetről. Alig négy őr van, ráadásul csontrészegek, és Ash tökéletes álcája minket is elrejthet, ha netán mégis figyelnének. Reméltem hogy nem lesz rá szükség mert még mindig fázok, és ha bele kell vetnem magam a hóba akkor csak még rosszabb lesz a helyzet.
- Szerintem ez a legésszerűbb, amit tehetünk. Arashi? - kérdezte Atsu. Bólintottam, hogy felőlem mehet.
El is indultunk a Dragon Fanges tanácsa szerint, óvatosan mozogva. Viszonylag gyorsan és csendben haladtunk, és már kis híján ki is jutottunk... Reccs.
- Hú hogyaza... - kaptam el Atsut, és rántottam be egy fa mögé. Éppen időben, mert úgy tűnik nem vettek észre minket. Egy darabig néma csend volt, de Ash gyorsan kapcsolt és elterelte az őrök figyelmét. Gyorsan megnyugodtak, hogy csak egy magányos farkas volt az, mert hamar újra kezdték a tivornyázást. Ha nem kellett volna attól tartanunk, hogy magunkra csődítem a banditákat most kiadtam volna magamból a mérgemet, de inkább visszanyeltem a szavakat. Elegem volt ebből a nyamvadt helyből, a hidegből, a hóból, a beázott cipőből és az idióta banditákból is. Most már biztos vagyok benne, hogy a havas vidékeket és a hajókat messzire kerülnöm kell. Végül lassan kifújtam a levegőt, és jobban odafigyeltem a környezetemre. Ez nem volt valami jó ötlet, mert, gondolom mondanom sem kell, megint fázni kezdtem, pedig amíg fortyogtam oda se figyeltem a hidegre... Társaim úgy látszik nem neheztelnek rám különösebben, amiért megtaláltam az ágat - amilyen szerencsém van ezen a mocskos hegyen állítom az egyetlen ág, ami még elég száraz tudott maradni - de engem azért még mindig zavart az előbbi incidens.
Gyors tempóban haladtunk tovább a tábor irányába. Közben eszembe jutott, hogy jó ötlet volt-e meghagyni az őröket? Végül elhessegettem az aggodalmamat: ezeknek elég egy fél óra és azt se fogják észrevenni, ha meggyújtom a zoknijukat. Apropó meggyújtás, remélem valami éghető anyagból van az a tábor, mert már igen hiányzik valami, ami mellett felmelegedhetek.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 2:50 pm

A sikeres átverekedés követően ismét a fák jótékony takarásában találjátok magatokat. A sűrű fenyves folytatódik egészen a tisztásig, ahol a Vörös Vérebek tábora található. Érkezésetekre senki sem figyel fel, mert a teljes brigád a tábor átellenes pontján sürög-forog. És nem is ok nélkül, mert a fák közül előbukkannak a lovagok, akik vakmerően belesétálnak a „csapdába”. Rajtatok a sor, hogy a terv szerint eljárva kisegítsétek a „társaitokat.

A táborban körülbelül 50 fő található. Mágusok vegyesfelvágottja az egész, de számbeli fölényük kompenzálja gyengeségeiket. Két vezetőjük is van, akik keményebb diók, fejenként 2500 VE-vel. Az egyik tűzben utazik, a másik jégben.
Adjatok a pofájuknak!

Postotok addig tartson, hogy egyesültök a Lovagokkal, miután levertetek mindenkit!
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitimeVas. Nov. 13, 2011 2:23 pm

Leltárunk következő tétele ez a remek küldetés. Mivel befejezni nem sikerült, ezért ezt is lezárom.
Fejenként kaptok 40 VE-t és 20.000 gyémántot, mivel az eddigi munkátokkal elégedett voltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)   Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kalandok a Prinz Eugen-el (Atsui Orestes, Arashi Nagao, Ash Valentine)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arashi Nagao
» Arashi Nagao
» Arashi Nagao
» Arashi Nagao
» Arashi Nagao

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Era-
Ugrás: