KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ötletek, javaslatok

Go down 
+13
Lidérc
Rohandar Blacksteel
Itachi Sadamesu
Tony Smith
Petersen Ruw
Cana Alberona
Rouuro Kao
Arashi Nagao
Adam Scythblue
Deniel L. Alkaera
Yagura
Katsu Inozuke
Gray Fullbuster
17 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 8:41 pm

Nos ebbe a topicba kerül minden ötlet, javaslat, a honlap jobbá tételéről vagy csak kis dolgokról (magyarán minden amit van pofátok felhozni nekem Very Happy)
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 8:57 pm

Én bátorkodok írni, ha már kérelmeztem ezt a témát! Very Happy

Nem tudom jó ötlet-e, de megosztom, hátha érdekesnek és jónak találjátok. Lehetne egy olyan topicot részt létrehozni, ahol csak szimplán játszani lehet. Ebben a játéktérben lehetne megismerkedni a többi mágussal és lehet saját történeteket kialakítani. Mondjuk itt nem kapnak se fizetséget, se varázserőt. Az a lényeg, hogy nem csak a küldetéseken lehet megismerkedni a többiekkel, hanem egy sima hétköznapi életben vagy egy kalandban, amit a játékosok találnak ki. Ugyanúgy meglehetne csinálni, mint a mostani küldetéseknél, hogy Fiore Királyság és azon belül a topicok. Ebben lehetne részletezni a város részeit. Mondjuk Magnolia, azon belül Fairy Tail központ, az ott lakó mágusok házai (pl.: Katsu Inozuke háza), üzletek, templom stb. Nem tudom, hogy elég jól megfogalmaztam-e. Az a lényeg, hogy csak úgy szimplán lehetne játszani. Szeretném hallani mindenkitől a véleményt, jót és rosszat egyaránt. Esetleg mit kéne ezen egészíteni vagy valamit. Smile
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 9:09 pm

Nos Katsu! Ne vedd sértésnek de kicsit lekéstél ^^" Igaz sehol sem említjük a szabályzatban de akkor legalább most letisztázzuk Very Happy Ilyen u.n. Off-játékokat bármikor, bárhol lehet kezdeményezni játékosok között, új topicot tudnak nyitni ilyen célokra. Mellesleg a harctér, valamint a klánházak is pont ezért alapultak! Főleg klánházakon belül pedig természetesen engedélyezett az XY szobája nevű történet. Tehát bármikor bárhol elkezdhetek Off-játékot bárkivel. És igen nem lesz értékelve, ellenben a Harctérrel ahol a csatákat érdemük szerint jutalmazom Wink
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 9:12 pm

Hupsz! Ez bukta!
Csak nem láttam senkit, így játszani és ekkor gondoltam erre.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 9:15 pm

Mondjuk a klánházakban már folyt ismerkedős játék de amúgy tényleg nincs tekintve, hogy alig vagyunk ^^"
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 9:20 pm

Ezért gondoltam arra, hogy így lehetne játszani, mert ha feltévednek, akkor látják, hogy rendszeresen írunk és nem lépnek le egyből. Vagyis ebben reménykedtem. Smile
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzomb. Márc. 06, 2010 9:27 pm

Hát látod ez nem rajtam múlik ^^"
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimePént. Márc. 12, 2010 4:18 pm

A wikipédián fent vannak a Fairy Tail szereplői és azoknak a varázslatai. Nem fordítjuk le őket és írjuk be ide? Így bővülne a mágia.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimePént. Márc. 12, 2010 4:56 pm

Ha jobban megfigyelnéd pont ezt csináltuk/csináljuk folyamatosan, igény szerint xD
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Yagura
Elemi mágus
Elemi mágus
Yagura


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Apr. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 2
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 9:28 pm

Hi!

Szerintem jó lenne ha a különböző helyszíneket kidolgoznátok. Tudom, hogy ez rengeteg munka, de csak jobb lenne úgy játszani, ha az adott városban ki vannak dolgozva a területek. Így például nem azt kéne látni, hogy xy magánküldetése.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimePént. Május 07, 2010 7:08 pm

Nos, ez valóban egy jó ötlet, szerintem a küldetések mellé valamilyen szinten megszerkesztjük ezt is. Smile
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Deniel L. Alkaera
Sárkányölő
Sárkányölő
Deniel L. Alkaera


Hozzászólások száma : 51
Aye! Pont : 0
Join date : 2009. Oct. 12.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itthon

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 7:35 pm

Hali!
Én most nagyon köcsög leszek meg idegesítő és végülis pofátlan is de azt javasolom hogy Gazzille postoljon:D amúgy azt nem lehet hogyha a mesélő sokáig nem postol (úgy hogy nincs szabin) akkor más ad nekünk xp-t meg minden és szia? Jó mondjuk akkor sem lenne meg a játék öröme de már lejárt gazzille szabija és szeretném postolásra bírni... csak ennyit akartam. Ja! meg még annyit hogy nem-e lehetne olyat hogy a játékosok egymást bízzák meg... tehát mondjuk megbízom pl... Janit(mondhattam volna józsit de jani szimpibb) hogy hozzon kenyeret a boltból, és akkor egy mesélő a végén ad neki xp-t én meg pénzt vagy ilyenek, értitek nem?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 10:16 pm

Sziasztok!

Nos, nekem is lenne egy ötletem, amit szerettem volna közzé tenni. Ez leginkább a csapatokra vonatkozik. Tehát szerintem meg lehetne csinálni, hogy a játékosok egy klánon belül kényük-kedvük szerint hivatalosan is egy csapattá rendeződjenek, mint ahogyan az a Fairy Tailben is van. Egy csapaton belüli létszámra én nem gondoltam limitet, bár erről inkább a Staff tagokat hagynám dönteni ^^. A mágusok közös elhatározással adnának meg egy nevet, ami lehetne japán, vagy angol eredetű. Ez feltüntethető lenne a karakterinformációban is. Persze a tagságnak nem kellene véglegesnek lennie, lehetnének újraszerveződések, amennyiben egy illető megunná a régi bajtársait. Mit szóltok hozzá? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 10:19 pm

Ez egy olyan dolog amit nem kell engedélyeznem, természetesnek vehető Smile Egyébként meg a ha a karakterinfóban nem is, de majd az összesítésekben biztosan szerepelni fog majd.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Arashi Nagao
Elemi mágus
Elemi mágus
Arashi Nagao


Hozzászólások száma : 288
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeCsüt. Aug. 05, 2010 10:56 pm

Az lenne a javaslatom (és kérésem is Smile ) hogy ki kéne dolgozni valami szinten a Titan Nose klánt. Tudom hogy se mangában se animében nem tettek róla említést, valószínűleg nem is nagyon fognak, de saját kezűleg valami minimális infót ki lehetne találni, pl. a klánmester neve, melyik városban van a klánházuk és hogy néz ki, stb. Eddig csak annyit tudunk róluk, hogy azt az ál-Szalamandrát onnan csapták ki, mert nem tolerálják az illegális mágiát... pedig olyan szép nevük van Laughing
Vissza az elejére Go down
Yagura
Elemi mágus
Elemi mágus
Yagura


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Apr. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 2
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 9:41 am

Hi!

Én a harcrendszer változtatását szeretném javasolni. Az hogy magasabb valakinek a varázsereje, nem biztos hogy erősebb is. Ez természetesen csak akkor érvényes ha a különbség csak kis mértékű(tehát 5-el nagyobb a varázsereje). Szerintem figyelembe lehetne venni hogy az adott játékos mégis hogyan reagál az ellenfél támadásaira. A kisebb varázserővel rendelkező is győzhet, ha valamilyen cselt vagy trükköt használ. Egy harcot rengeteg tényező befolyásol, ebből csak az egyik a varázserő.

Szerintem jobb lenne ha az általános harcrendszert használná az oldal: mindkét fél leírja mit szeretne cselekedni az adott körben, a mesélő pedig leírja hogy mi sült ki belőle(ez csak egy nagyon leegyszerűsített leírása). Ezzel a rendszerrel egy kicsit megnőne a mesélő feladata, de szerintem így jobban le lehet játszani egy harcjelenetet.
Vissza az elejére Go down
Arashi Nagao
Elemi mágus
Elemi mágus
Arashi Nagao


Hozzászólások száma : 288
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 1:50 pm

Leporolom egy kicsit a topikot, mert ezért az egy infoért nem akarok újat nyitni (végül is, amolyan ötletféleség ez is Smile )

Mivel rajzból elég béna vagyok, viszont szeretném felvázolni a Titan Nose klánházát, ezért körbenéztem a neten, és találtam egy Campaign Cartographer nevű programot. Ugyan durván 1 gigás a program, de a legkülönbözőbb stílusú, gyönyörű térképeket lehet vele alkotni, és használni sem nehéz.
Néhány példa:
Épület
link
Kisebb terület térképe
link
Város
link

Hihetetlenül egyszerű használni, csak némi angoltudás kell hozzá. Azért postoltam ide, hátha egy vállalkozó kedvű mesélő rákap, talán hasznos lehet néha egy-egy térképet mellékelni a küldetéshez. Ugyan nem freeware, de bízok benne hogy.... khm... némi leleménnyel beszerezhető Smile Nekem már megvan, ha igény van rá fel is tölthetem egy fájlmegosztóra.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 2:46 pm

Ez egy nagyon jó ötlet és én személy szerint igényt is tartanék rá Smile
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Arashi Nagao
Elemi mágus
Elemi mágus
Arashi Nagao


Hozzászólások száma : 288
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 01.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 9:38 am

Nem is kell feltöltenem, egy úriember már megtette helyettem Smile

http://yourforum.gr/InvisionBoard/Portable-Campaign-Cartographer-3-t108451.html

Angol nyelvű tutorial (hálistennek egész tisztán beszél a fickó): http://www.profantasy.com/community/cc3_tutorials.asp
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 4:48 pm

Csak jól emlékeztem, hogy van megfelelő topic is. Tehát...

Az oldal rengeteget fejlődött, ami szerinte minden állandósult játékost folytonos motivációval látott el az évek során, és mindenki tervei egyre és egyre csak változtak, nőttek, fejlődtek, a többség már nem csak játszogat, hanem a történetét görgeti előre, másokkal szorosabb, megint másokkal lazább vagy éppen rivalizáló-ellenséges kapcsolatot tartanak fenn a karakterek.
Jobb már lassan nem is lehetne, de úgy is lesz, mert még mindig dolgozik értünk a staff, mindig kijön az n+1 számú varázslat vagy szabályrendszer kieg, és lesz új megfontolnivalója a folyamatosan növő mezőnynek.

Azonban ebben a folyamatos fejlődésben egyre és másra fordul elő, hogy a staff maga nem veszi észre, hogy a mágusok, akik egyre törik az eddig járatlan utat maguk előtt nem egy író billentyűiből estek ki. Az értékelések közül egyre és másra lehet olvasni, hogy mennyire több lenne elvárható, főleg X és Y szinten és rangon, holott semelyikünk sem lett se irodalmár se zsurnaliszta, és nem is várhatjuk el senkitől, hogy külön órákat szenteljen az írástechnikája fejlesztésére, mert ő már nem egy "kezdő".

Kimondva a kimondottakat, szeretném nyomatékosítani, főleg akkor, amikor az aktívak kilencven százaléka így is lépten-nyomon késik mert az élet mindenféle körülményei közbeszólnak számára, hogy nagyon erősen legyen meggondolva, kinek milyen szint az elvárható, és akkor is, ha egy tényleg elvárható szintet nem sikerült hozni, milyen kritikával illetődik a tett.
Az, hogy a kritizáltnak mennyi ideje van, mivel és hogyan telnek a napjai, milyen az érzelmi világa, milyen képességei vannak vagy voltak, illetve hogy mi várható el tőle nem jelenik meg se a varázserő, se a szintet jelző számokban, sem pedig az eddigi munkáiban. Ha pedig értékelő pozícióban nem vagyunk képben ezekkel, vagy már nem tudunk és akarunk belenézni, mert nekünk is temérdek dolgunk, nehéz körülményeink vannak, akkor szimplán ne térjünk ki rá, vagy csak adjunk egy kis extra feladatot, felkérést amivel érzékeltetjük, hogy mit várunk még el.


Mindezt azért, hogy akinek még mindig van lelkesedése évek után, ne most veszítse el...
Vissza az elejére Go down
Cana Alberona
Mesélő
Mesélő
Cana Alberona


Hozzászólások száma : 597
Aye! Pont : 28
Join date : 2011. Apr. 05.
Age : 37

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:26 pm

Ehhez inkább nem írok kommentárt, mert félek túl csúnya lenne, amit írok....
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:41 pm

Ez kritika volt, nem személyeskedés, vagy szimpla csalánverés a bizonyos szerszámmal.
Szeretni nem kell érte, viszont nem volt se véletlen, se oktalan.

PÜ?
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 8:39 am

Én azt mondom, hogy ha például egy 6-7. szintű játékos, úgy ír, mint egy kezdő, akkor ne kapjon több varázserőt egy Kalandért, vagy Magánküldetésért, mint egy 1. szintű játékos.
Tény, hogy mindenkinek meg van a saját stílusa, leírásai, szavai, mit gyakran használ, és ezek nem tetszhetnek egy- egy fehérbetűs személynek, de úgy hiszem, hogy ezt nem szokták felróni az illetőnek. Ha meg is említik, a jutalmat egy- egy kalandért, munkáért akkor is megkapják. Amit én szoktam látni és amit megszoktak szólni, az a terjedelem nagysága, és úgy hiszem jogosan, (még ha magam ellen beszélek is). Egy 6. szintű játékos, és egy 1. szintű játékos 1500 szava közötti különbség 500 varázserő, vagy majd 200.000 Gyémánt, ami nem kevés.
És ha egy játékos érzelmi világa nem megfelelő, akkor ne vállalja túl magát. Nem egyszer lehet olvasni a hiányzásokba, (egy-két nappal a határidő előtt) hogy „témazáró” ebből, „témazáró” abból, ezek olyanok, amikre számítani lehet mindig is, és úgy kell elvállalni a munkákat, hogy az jó legyen, és ne tartsanak fel azzal senkit. Az itt lévők majd 70%-a tanuló, ha nem több, a tanulás elméletileg majd mindennapos dolog az életükbe, tudniuk kell, úgy hiszem, hogy mennyit szánnak a játékra, és mennyit a tanulásra, számomra elég gyenge kifogás, tanulásra hivatkozni a hiányzásokba. Természetesen vannak kivétlek (vizsgák, és társai), de hogy ez is állandó legyen, ott már valami gyanús. Ha családbeli problémák vannak, azt úgy hiszem megszokták érteni, de ha ez is állandó, akkor erre is az illetőnek kell számolni, hogy belefér e a teendőibe még egy kaland, vagy sem, mert tény, hogy sokan megértőek, de mindenki türelme véges egy idő után.
Lehet furcsa, hogy játékosként mondom ezt, de ez számomra az ésszerű nézőpont.




A hozzászólást Petersen Ruw összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 12, 2012 5:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 11:50 am

Az igazság biztosan valahol a kettőnk véleménye között van, főleg, hogy látva ezt a hozzászólást kétlem, hogy megfelelő mértékben belőhető az "elvárható minőség" amiről írtam. Részemről a túlzott elvárások ellen vagyok, nem az egyértelműen összelököttek elnézéséért, illetve a játékosok és a staff közötti oda-vissza tisztelet megtartásáért. Mindenki munkája benne van az oldalban;a staff belülről épít, a játékosok kívülről dekorálnak, így mindenkinek meg van a maga feladata, és minden feladat és a végzője tiszteletet érdemel azoktól akikkel ugyanazért a célért dolgozik.

A hiéányzásokról és a képességek-kapacitások előrejelzéséről pedig annyit, hogy bizony, tényleg vannak akik nem bírnak bizonyos mennyiségeket és ennek ellenére vállalnak, de a többségnél azt hiszem, hogy lehetetlen megmondani, hogy milyen lesz a jövő hónap is akár. Az élet sosem olyan egyszerű, hogy ezt stabilan lehessen belőni bármikor.
Csak a saját példámmal tudok élni, kétszer lőtt le az életem az oldalról nagyon csúnyán, és mindkétszer olyan terveket és játékokat hagytam el, amiket azóta is bánok, de akármit csinálok is, nem tehetek róla, hogy történt ami történt.
Vissza az elejére Go down
Tony Smith
Elemi mágus
Elemi mágus
Tony Smith


Hozzászólások száma : 73
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jan. 03.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 12:56 pm

Az első oldalon ugye említve lettek a céhen belüli csapatok. Nos ezzel kapcsolatban szeretnék én is javaslattal előállni. A javaslatom a következő lenne:
Ugyan úgy, mint az Adatlapok, Céhek, stb. vannak, ezeknek is lehetne nyitni egy fórumrészt. Minden csapat adatlapját a tagok hoznák létre és ők frissítenék. Feltűntetni például a közös küldetéseket, kalandokat.


Nem tudom, hogy milyen csapatok vannak még, nem is nagyon néztem szét, de Cassy, Josh és én alapítottunk egy csapatot a Fairy Tailen belül.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletek, javaslatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, javaslatok   Ötletek, javaslatok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ötletek, javaslatok
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: