KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Pandora Crusader

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Pandora Crusader
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Pandora Crusader


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Pandora Crusader Empty
TémanyitásTárgy: Pandora Crusader   Pandora Crusader Icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 11:01 am

P, mint Testőr...?!

A klánház pultjának a szélén ültem, és azt néztem, hogy mennyi küldetés van a falon. Valamiért egyik sem nyerte el a tetszésemet. A pultos lány egész nap csak rajtam nevetett, hogy milyen szerencsétlen vagyok, és nem megyek dolgozni. Mikor már este fele járt, a pultoslány odasétált a klánvezetőhöz, és a fülébe súgott valamit. A mester csak biccentett egyet, majd kivett a zsebéből egy papírt, firkantott rá valamit, és odaadta a pultoslánynak. A pultoslány boldogan sétált ezután felém.
-Na, Pandora! Itt az idő, hogy dolgozz! Holnap szabadnapom lesz, és ezért elmegyek látogatóba a mamámhoz, de egy kis gond van... -Fejezdte volna be, ha én nem szakítanám félbe.
-És ez miért érint engem is? -Akadékoskodtam a lány mondanivalójába.
-Nos..a mamám az ország másik oldalán lakik, és sok vonaton, kocsin kell átszálnom, hogy odaérjek. De nem szeretném, hogy útközben valami barbár céh megakadályozza az utamat...és itt jösz a képbe te! Legyél a Testőröm! -Nevetett fel a lány, bár látszott rajta, hogy nem viccel.
-Hát..ha szép summát adsz elfogadom...Mikor indulunk? -Kérdeztem egy kis mosollyal az arcomon.
-Holnap hajnalban! Pontban reggel 5-kor legyél az ajtóm előtt! Amúgy a nevem Marisa Kirisame! -Mondta, majd mosolyogva, és ugrándozva elindult a szobája ajtaja felé. Kicsit furcsán éreztem magam, hogy testőrnek fogok menni, de legalább kapok érte pénzt. Miután lehúztam még két pohár bort, elindultam a szobám felé, hiszen mégis kora reggel kelek. Az nap este, megtisztogattam a fegyvereimet, és előkészítettem mindent a nagy úthoz. Lefekvés előtt Marissán gondolkodtam.
~Vajon miért kell neki testőr?~ -Gondolkodtam rajta, bár nem jutottam vele sokáig, inkább elaludtam és vártam a holnapot.
Másnap reggel már az indulás előtt egy órával felkeltem, és felöltöztem. Indulás előtt megreggeliztem, megmosakodtam, majd a kért időpontban megjelentem Marissa szobájának az ajtaja előtt. Lassan bekopogtam az ajtón, és pár másodperccel kásőbb Marissa nyitott nekem ajtót, egy óriási csomaggal a kezében.
-Ezt te hozod... -Nyomta bele a kezembe a fél tonnás bőröndöt, majd elindult a kijárat felé. Első célunk a vonatállomás volt. Félórát vártunk a vonatra, majd felszálltunk rá, és elindultunk Magnolia felé. A vonatozás közben nem aludtam, mivel mégiscsak testőr vagyok vagymi. Persze ez Marissára nem vonatkozott, hiszen ő már felszálláskor húzta a lóbőrt. Egy órával később meg is érkeztünk a Magnoliai vonatállomásra. Gyorsan leszálltunk, és már el is indultunk a következő szállítónkra. Marissa egy lovaskocsira szállt fel, ami Eráig vitt minket. Innentől már gyalog kellett átkellnünk, mivel átkellett vágnunk a keleti erdőkön, és onnantól márcsak egy vonat vár minket. A keleti erdőt eléggé egy békés helyként tapasztaltam. A nehéz bőröndöt még mindig a hátamon cipeltem, szinte már szétestem tőle.
-Marissa kisasszony, nem tarthatnánk itt egy kis pihenőt? Leszakad a lábam.. -Kérdeztem meg Marissát, bár egy kicsit szégyeltem magam, hogy én miattam kell megállni.
-Persze, semmi baj! Tényleg nehéz lehet az a bőrönd! -Mosolyodott el, majd keresett magának egy ülőhelyet, amit most egy szikla vállalt be. Én csak simán ráültem a bőröndre, ami eléggé kényelmesnek bizonyult.
-Ha nem zavar kérdeznék egyet. Hogy hogy ilyen messzekerültél a mamádtól? -Kezdtem el kíváncsiskodni.
-Hát, tudod a szüleim sokat utazgattak, és engem is mindig magukkal vittek. Aztán egy napon meghaltak, én pedig itt kaptam munkát a céhházban!-Mondta kicsit szomorkásan.
-S..sajnálom, hogy rákérdeztem, részvétem! -Kértem bocsánatot az előbbi baklövésemért. Persze nem tartott sokáig ez a kellemes beszélgetés, mivel hirtelen mozgásra lettem figyelmes a mögöttem lévő bokorból. Én gyorsan Marissához ugrottam, és felfegyverkeztem.
- Ölt-vált: Katana! -Kiálltottam, majd meg is jelent a kezembe a katana, amivel egyből védekező pozícióba álltam. A bokorból ezután három mágusférfi ugrott elő, akik nem tűntek valami kedvesnek. Az egyik Marissára rontott, a másik kettő rámtámadt. Nem tudtam egyszerre mind a háromra odafigyelni, sejtettem ,hogy veszteni fogok, de akkor...meglepődtem.
-Jolt of Fate!-Kiálltott Marissa, majd három kártyát rádobott a rátámadóra, aki szépen összeesett mivel a kártya megrázta, mint az áram. Nem gondoltam volna, hogy Marissa kártya mágus, de most nem volt időm rákérdezni, folytatnom kellett a harcot. A másik kettő fickó füstmágiát használt, és egyből rám is támadtak vele.
-Smoke Crush!-Kiálltották együtt. Hirtelen egy csomó füst megjelent, ami elkezdett nekem külső sérüléseket okozni.
-Mi a... -Kezdtem támadni a két férfira. A katanámmal az egyik férfi torkát elmetszettem a másikat pedig fejbe rúgtam. Hát..gyorsan kifeküdtek ahhoz képest ,hogy erősnek képzeltem volna őket. Lassan, nagy mosollyal megfordultam, hogy megnézzem mi van Marissával, bár nem tetszett a látvány amit láttam. A férfi akit kiütött Marissa egy kést szorított a nyakához.
-Ide az összes pénzeteket, vagy különben megölöm! -Kiálltotta dühösen. Megdermettem. Nem tudtam, hogy mit kellene csinálnom, de végül beugrott egy terv. Lassan odasétáltam a bőröndhöz, elkezdtem odacipelni a férfihoz, és amikor átnyujtottam neki, egy gyors rúgással ráburítottam, Marissát pedig elrántottam onnan. A férfi a nagy súlytól kifeküdt, mi meg addig gyorsan felvettük a nyúlcipőt, és futottunk. Pár méterrel később meg is érkeztünk a vonatállomásra.
-Marissa, sajnálom, hogy majdnem.. -Fejezdtem be volna a mondatot, de Marissa a számra rakta a kezét, és megszólalt.
-Semmi baj, az a lényeg ,hogy élünk! Most pedig irány a mama háza! -Kiálltotta, majd felszálltunk a vonatra és a kívánt állomásig meg sem álltunk. Marissa a mamája házánál kifizette nekem az ígért pénzt, én pedig boldogan elfogadtam. Az nap boldogan feküdtem le, mivel megkaptam az első fizetésem.
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Pandora Crusader Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora Crusader   Pandora Crusader Icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 9:58 am

Bár akadnak helyesírási hibák, de összességében szép kis munka ez! Meg is érdemel 7750 gyémántot, fogyaszd egészséggel!
Vissza az elejére Go down
 
Pandora Crusader
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pandora Crusader
» Pandora Crusader
» A Vér szava - 2. csapat - Rane Iceclaw, Pandora Crusader, Ovan Sanddigger, Eric Drawen
» Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Élmények :: Kalandok-
Ugrás: