KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Basho Akatsuka

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Basho Akatsuka Empty
TémanyitásTárgy: Basho Akatsuka   Basho Akatsuka Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 7:32 pm

Típus: Elemi mágia - Villám mágia
Név: Lighting Magic -> Moon Lightning magic
Tanító:Saját magam
Módosítás: a villám amit készítek, a normális sárga szín helyett teljesen fehér színű. Csak néhány helyen van benne enyhe sárga árnyalat.

Típus: Elemi mágia - Villám mágia
Név: Magnetic Field -> Magnetic Territory
Tanító:Saját magam
Módosítás: tulajdonképpen nincs sok különbség a normál magnetic field és magnetic territory között. Ami különböző, az, hogy nem csak fémtárgyakat, hanem akár fát, földet is mágneses tulajdonságokkal tud felruházni.


A hozzászólást Basho Akatsuka összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 11, 2011 8:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elfman
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Elfman


Hozzászólások száma : 315
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 20.
Age : 35

Basho Akatsuka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Basho Akatsuka   Basho Akatsuka Icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 8:56 am

Nos, az elsővel semmi bajom nincs, csak a nevét és színét változtattad meg, ezért elfogadom.

A másikat viszont sajnos nem tudom elfogadni. Idemásolom a Lightning Magic leírását: "A villám mágus képes mágiával irányítani a körülötte lévő villámokat és teremteni azt." A leírásod alapján egy teljesen új funkciót kapna, ami már új mágiát igényelne. Más szemszögből nézve: ha nem tévedek, az, hogy a kesztyűbe vezeted a villámokat, nem különösebben számít mágiának, megteheted minden plusz tudás nélkül is (lásd leírást). Persze lehet hogy én értettem félre valamit, ez esetben mindenképp írj!
Vissza az elejére Go down
 
Basho Akatsuka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Basho Akatsuka
» Basho Akatsuka
» Basho Akatsuka
» Basho Akatsuka pályázata
» Elveszett emlékek, avagy Basho Akatsuka Bosszúja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Külső Mágia"-
Ugrás: