KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Christal Navarro

Go down 
SzerzőÜzenet
Christal Navarro
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Christal Navarro


Hozzászólások száma : 20
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Jun. 29.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Christal Navarro Empty
TémanyitásTárgy: Christal Navarro   Christal Navarro Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 10:34 pm

Adatlap

Előtörténet
Név: Christal Navarro
Szint: 1.
Varázserő: 250
Mágia: Csillaglelkű mágus
Vagyon: 69.900 gyémánt
Felszerelés: pót nyakkendő, különböző körömlakkok, Magic Headphone /Mágikus Fejhallgató/

Jellem: Egy kis aranyos, imádnivaló és hiperaktív lány vagyok, aki megőrül a zenéért, mindig fején van a fülhallgatója (ezen érdeklődés visszavezethető a múltjához). Odavagyok az állatokért és nagyon ragaszkodó tudok lenni bizonyos dolgokhoz. Baráti társaságban elég felszabadultan viselkedem, de ha ismerkedésről van szó, kissé félénk tudok lenni, szinte harapófogóval kell kihúzni belőlem a dolgokat, főleg, ha az illető férfi (ez csak a másik nemtől való félelem). Barátaimért szinte bármit képes vagyok megtenni, saját épségemet is kockáztatva teszek meg minden tőlem telhetőt, ez jellemző munkámra is. Ami még nagyon jellemző rám, az önfejűség. Hiába adnak tanácsokat, nekem az felesleges szájjártatás, mindent a saját bőrömön akarok megtapasztalni. Van két fóbiám is a tetejébe: a pókoktól hisztérikusan irtózom és a korom sötétben való félelem. Ez utóbbi csak akkor jön elő, ha egyedül vagyok, vagy ha a hely tele lehet pókokkal.

Kinézet: Magasságom átlagos, 168 cm, súlyom körülbelül 53 kg. Borzasztó hosszú kékeszöld hajam van és általában két copfba kötve hordom ezt a térdig érő hajkoronát. Sokszor hívnak „boci szeműnek”, mert ezen érzékszervem elég nagy és érdeklődően csillog mindig, amikor jó kedvem van, színe megegyezik a hajaméval. Sminket nem hordok, nem érzem létfontosságúnak. Ezzel ellenben körmeimet mindig festem a ruhámhoz illő színekkel. Szemfogaim az átlagosnál kissé nagyobbak, „cicaszerű” arcom van. Alkatom vékonyka és ez alapján sokszor alábecsülnek. Bal karomon egy „01” tetoválás található, mivel a legjobbak közé tartoztam még anno, amikor énekelgettem különböző helyeken. Öltözékem mindig ebből áll: ujj nélküli ing, plusz karra húzható különálló ruha ujjak, nyakkendő, miniszoknya, bakancs.

Kulcsok:

- ezüst kulcsok: *Ursa Minor, Canes Venatici
- arany kulcs: *Sagittarius

Karakternapló:


~ Kalandok:

~ Munkák:

~ Küldetések:

~ Vásárlások:
*Ursa Minor: - 20.000 gyémánt (előtörténetben)
*Magic Headphone /Mágikus Fejhallgató/: -10.000 gyémánt (előtörténetben)
*Fiore Lottó - 52. forduló: - 100 gyémánt
Vissza az elejére Go down
 
Christal Navarro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Christal Navarro
» Tia Navarro
» Tia Navarro

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Adatlapok :: Archívum-
Ugrás: