KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kyou Heidan

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kyou Heidan
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kyou Heidan


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Kyou Heidan Empty
TémanyitásTárgy: Kyou Heidan   Kyou Heidan Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 4:52 pm

Újratalálkozás a Mesterrel!

Vándorlásaim során egy másik, számomra ismeretlen városkába látogattam el, méghozzá Shirotsume-ba.
- Üdvözlöm uram! – köszöntött kedves mosollyal egy csinos, szőke hajú hölgy egy Shirotsumei fogadóban. A fogadó kellemes hangulatú volt. Pont ahogy Shirotsume város is. Nem olyan nagy, de minden megvan, ami szükséges. Az emberek arcáról sugárzott a kedvesség.
- Én is üdvözlöm, kisasszony! – köszöntem vissza én is kedvesen, majd leültem egy székre. – Ha megkérem, hozna nekem egy pohár vizet? Ha lehetséges, akkor jó hideg legyen. – nagyon meleg volt odakint, csodáltam azokat az embereket, akiket kint láttam ide-oda menni. A vízért nem is kellet sokat várnom, meghozta a kislány, méghozzá jó hidegen. – Köszönöm, ez nagyon jól fog esni!
- Igazán nincs mit, uram. Esetleg segíthetek még valamiben? – kérdezte a legnagyobb kedvességgel, amivel csak lehet. Nem sokszor voltam, olyan fogadóba ahol ilyen kedvesek az emberrel, ezért úgy döntöttem, hogy itt meg is szállok egy kis időre. Szeretek ilyen emberek között lenni, és amúgy is rám fér már egy kis pihenés, mert már körülbelül egy hete csak úton vagyok.
- Igazából lenne még valami. Van esetleg most üres szobájuk? Tudja, napok óta vándorlom és most már pihenni is kéne egy kicsit.
- - Értem, szóval maga ilyen vándor lélek. Amúgy meg igen, van üres szobánk, most szinte senki sincs itt. Máris hozom a kulcsot.
- Ó, köszönöm! – majd a kislány gyorsan meg is hozta a szobakulcsot, én pedig miután megittam a vizet, mely nagyon jól esett ebben az izzasztó melegben, felmentem a szobába. Mikor benyitottam az ajtón, eléggé meglepődtem. A szoba berendezése és tisztasága, igen csak magasabb szinten volt, mint az étkező lent. A levegő is friss és kellemes volt bent, szellőztetve volt. A falak nem voltak összemaszatolva, de a legjobban az tetszett, hogy van erkély. Első dolgom az volt, hogy leraktam az ágy mellé a táskámat és botomat, majd kimentem az erkélyre, hogy lássam, merre nyílik. A kilátás csodás volt, és az volt a jó, hogy a nap épp akkor sütött oda, szóval nem volt olyan meleg sem. Egy jó fél órát kint ültem és bámészkodtam. Nagyon megtetszett a városka, biztos voltam benne, hogy ide még máskor is jönni fogok. A nagy bámészkodás után úgy döntöttem, hogy alszok egy jó nagyot. Lefeküdtem a jó puha ágyra és próbáltam elaludni. Igazából nem is kellett próbálni, mert egyből elaludtam.

- Nagyapa! Nagyapa! Szia, Nagyapa! – így kezdődött az a nap, amikor először mentem nagyapámhoz – egyben a mesteremhez - mágiát tanulni. Nagyapa erős és híres mágus volt - az egyik legnagyobb fegyvermágus a Fairy Tail-ben. Épp, hogy betöltöttem a tízedik életévemet, amikor én is elkezdtem tanulni. Fegyvermágia tanulmányozásába kezdtem én is, ugyan úgy, mint nagyapám. Ő volt az én példaképem. Igazából meg volt hozzá tehetségem is. Gyors is voltam, a szemem és a reflexeim is jók voltak.
- Szerbusz, fiam! Isten hozott nálam! –– és ezekkel a szavakkal köszöntött ő. Ezt a napot soha nem fogom elfelejteni. Összesen négy évig tanított nagyapám, ami épp elegendő volt ahhoz, hogy mindent megtudjak a fegyvermágiáról, és kellőképpen használni is tudjam.
- Nagyapa, miért adsz te nekem egy pisztolyt mindannak ellenére, hogy eddig karddal tanítottad nekem a fegyvermágiát. Miből gondolod, hogy én ezt fogom tudni használni?
- Fiam, téged nem kardforgatásra teremtett a jóisten. A sok edzés közben észrevettem, hogy neked a szemeid olyanok akár a sasé. Minden apró kis dolgot észreveszel. Gyors is vagy, ezért mától kezdve inkább ezzel a pisztollyal folytasd a mágia kitanulását. Te hihetetlenül erős leszel, ha nagyobb leszel... Pár év és ott leszel a legerősebb mágusok között, majd meglátod.
- Áááhh, dehogy nagyapa! Ezt csak azért mondod, hogy bátoríts.
- Nem fiam! Hidd el! Rengeteg mágussal találkoztam már, de te nem vagy egy egyszerű mágus.
- Rendben nagyapa! Elhiszem amit mondassz és mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy ne csalódj bennem.


- Huh? Nagyapa? – – ezzel ébredtem meg, néztem szét, de a szobában sötét volt, ezért nem láttam semmit, hallani is csak a tücskök ciripelését hallottam. Az álmom arról a bizonyos napról szólt, amikor először mentem nagyapámhoz nekikezdeni mágiát tanulni, és arról, amikor egy pisztolyt kaptam tőle, a két éves karddal való edzés után. Furcsa volt, hogy ezt álmodtam, mert eddig még soha nem álmodtam ezzel kapcsolatban, sőt még magával nagyapámmal sem álmodtam szinte soha. Talán egy jel lehetett… Ki tudja? Visszaaludni már nem tudtam. Igaz, még éjszaka volt, de valahogy nem ment. Egész éjjel csak a mennyezetet bámultam és az járt az eszembe, hogy miért is lehetett ez az álmom. ~ Lehet azért is, mert már egyre jobban hiányzik a család? Talán meg kéne látogatnom őket. ~ - gondoltam. Kezdett reggeledni, ezért felkeltem az ágyból is, felvettem a táskámat meg a botomat és lementem az étkezőbe, mert éhes voltam. Az aranyos lány már javában tett-vett, takarított. Mindig is csodáltam az olyan embereket, akik korán reggel fel tudnak ébredni, és nem is látszik rajtuk, hogy álmosak.
- Á! Jó reggelt uram! – üdvözölt kedvesen, mikor látta, hogy lépegetek lefele a lépcsőn.
- Jó reggelt kisasszony. – köszöntem vissza, majd leültem a legelső székre - Na de ha nem probléma, nem tegeződhetnénk inkább? Körülbelül egy idősök lehetünk. – a lány egy kedves mosollyal rábólintott a dologra és szerintem ő is örült, hogy nem kell egy vele egy időssel magázódni. – Mellesleg, még be sem mutatkoztam. A nevem Kyou Heidan, fegyvermágus. Örvendek a találkozásnak.
- Yuna Broker, és én is örvendek! Esetleg hozhatok valamit? Nem vagy éhes?
- Ami azt illeti, már egy kis ideje korog a gyomrom és persze már napok óta nem ettem rendes ennivalót, ezért de, hozhatsz valami finomat. Nagyon megköszönném. – majd már repült is és hozta a kaját. Nagyon örültem, hogy ilyen kedves velem és látszott rajta, hogy bejövök neki mert egész végig engem nézett. Miután megettem a reggelit, felálltam az asztaltól.
- Nos, akkor én megyek.
- Már mész is? Ilyen keveset maradtál? – és lehajtott fejjel elindult a pult fele.
- Áá nem, nem! Csak szétnézek a városba.
- Vagy úgy… Már azt hittem, hogy elmész. – majd ismét visszatért arcára a boldogság. Sajnáltam szegénykémet, mert persze az én szívem már másé. Vagyis remélem, hogy Nancy nem felejtett el.
A város már kora reggel tele volt emberekkel. Először a piacon néztem szét, valahogy megéheztem egy kis gyümölcsre. Egy öreg néni standjánál álltam meg. A ládákban gyönyörű szép almák, körték és mindenféle gyümölcsök voltak. Be is vásároltam szépen mindenből. Már-már azon tűnődtem, hogy ki fogja ezt megenni. Sétálgattam még a városba, nézelődtem ide-oda, amikor hirtelen valamin, illetve valakin megakadt a szemem. Egy ősz hajú öregember volt, ismerős alkattal. Közelebb mentem hozzá és megállítottam. Hátrafordult… hát mit ne mondjak eléggé meglepődtem. A nagyapám volt az, akit már évek óta nem láttam.
- N… Nagyapa? – kérdeztem sokkolt arccal. – Szia!
- Nahát! Szerbusz, fiam! Nem láttalak ezer éve! – ezzel megöleltük egymást. – Jól megnőttél. Na, mesélj, hogy vagy mostanság?
- Jól vagyok. És ti? Anyámékkal mi újság?
- Jól vagyok, csak öregszem. Anyádék pedig jól vannak, nem kell aggódj. Hiányzol nekik, azt ugye tudod? Miért nem látogatod meg őket soha? – kérdezte kicsit mérgesen.
- Huh, akkor jó. Tudom… Persze, hogy tudom! Hidd el, ők is hiányoznak nekem. Most már értem, hogy miért is álmodtam veled az éjszaka.
- Velem álmodtál? Na, ezt jó hallani. - ezzel megütögette a vállamat. – És mond, hogy haladsz a mágiával?
- Azt kell mondanom, hogy igazán jól. – mondtam - Képzeld, jártam a Fairy Tail-nél. Miért nem mondtad, hogy te Fairy Tailes voltál?
- Nah, és bevettek ugye? Azért nem mondtam, mert nem akartam. Meglepetésnek szántam, mert udtam, hogy úgyis el fogsz oda menni.
- Nem! Nem vettek be, mert én nem akartam csatlakozni. Nem akartam, hogy csak azért vegyenek be, mert te azt kérted. Saját erőfeszítésemből fogok csatlakozni, ezt meg is ígértem nekik.
- Értem. – mondta megértően – igazából tudtam, hogy nem fogsz csak úgy csatlakozni. Ismerlek már, te becsületes fiú vagy és szeretsz mindent magadtól csinálni. Ezt szerettem mindig is benned.
- Nos, amúgy mond, te mit csinálsz erre nagyapa? – majd elmesélte, hogy miért is van itt. Igazából azért, mert egy barátját jött meglátogatni. Tovább együtt mentünk sétálni a városba. Mesélt még anyámékról, én is meséltem neki, hogy eddig hol jártam, mit csináltam. Megígértem neki, hogy meg fogom anyámékat hamarosan látogatni, amúgy sem volt semmi különösebb úti célom. Estére visszatértem a fogadóba és persze nagyapámat is magammal vittem. Yuna nagyon örült este mikor meglátta, hogy visszamentem. Meghívtam Yunat is vacsorára és bemutattam nagyapámnak. Így már volt kivel megennem a gyümölcsöt is. A vacsora nagyon finom volt, jól is laktam tőle ezért lefeküdtem. Nagyapám másnap el is ment, a szállást pedig én fizettem neki. Én még három napot töltöttem itt, Yuna-val pedig egyre közelebb kerültünk egymáshoz, de elmondtam neki, hogy sajnos már van valaki, aki rám vár… vagyis azt hiszem, hogy még vár rám. A lány kicsit szomorú lett, de megértette a helyzetet, de cserébe megkért, hogy ha máskor is Shirotsume-ban járok, akkor látogassam meg, és ha lehet, akkor vigyem magammal Nancy-t is. Szeretné megismerni azt a lányt, akit én annyira szeretek. Megígértem ezt a dolgot neki. Utolsó napon kifizettem a szállást és az ételt, majd továbbmentem. Sajnáltam itt hagyni ezt a kis városkát, főleg Yuna miatt. Hiányozni fog a kedvessége, és az a mosoly amivel mindig engem nézett.

Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Kyou Heidan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyou Heidan   Kyou Heidan Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 7:38 pm

Elolvastam történted és nincs vele problémám. Viszont lenne néhány egy javaslatom neked. Még pedig, hogy miután megírtál egy – bármilyen postot – olvasd át egyszer megírás után egy fél órával, és csak azután postolod be. Jutalmad: 100 VE]
Vissza az elejére Go down
Kyou Heidan
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kyou Heidan


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Jun. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Kyou Heidan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyou Heidan   Kyou Heidan Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 10:41 pm

Az eltitkolt testvér - I. fejezet

- Szép jó reggelt Mirajane! – ültünk le Nancyvel a pulthoz, ahol már Mira javában tett vett.
- Ó, nektek is turbékoló galambok. – hajolt közel hozzám – Azt azért megsúgom, hogy már délután van.
- Miről beszélsz te lány? Hiszen most keltem fel. – mondtam lepődött arccal.
- Ööö drágám – hajolt a fülemhez Nancy is – Mira-nak igaza van. Már délután van, tehát csipkedd magad vásárolni megyünk.
- Már te is félrebeszélsz? Mit akarsz már megint venni? – közben csak a fejemet vakargattam és intettem Mirajane-nek, hogy dobjon elém valami ennivalót mert farkas éhes vagyok. – Istenem, hogy ma mindenki megbolondult… - sóhajtottam. A finomságot, amit elém rakott semmi perc alatt bevágtam. Felálltam majd felvettem a táskámat és a botomat és elindultunk a vásárba. No igen, délután kell oda járni. Egy fene, hátha még kapunk valamit. Igaz fogalmam sem volt, hogy mégis mit is akar venni az asszony, csak mentem utána. Egy standnál álltam meg, ahol kisseb combra való táskákat árultak. Az új tőrjeim miatt vettem is két ilyet. Azért csak könnyebb vészhelyzetekben onnan előkapni, mint a hátitáskámból. Miután ezt a két kis cuccot megvettem el is indultam megkeresni Nancyt és mivel nem voltak olyan túl sokan már ilyenkor, hamar megtaláltam. Még mindig üres volt a bevásárló kosara.
- Te mondd már, mit akarsz venni?
- Most csak teszed a hülyét vagy tényleg az vagy? Nem úgy volt, hogy ma elutazunk? Tudod, meglátogatni a szüleidet.
- Tééényleg! Tehát ha jól emlékszem ajándékot akarsz venni! Rendben, akkor gyere csak. – fogtam meg a kezét és ráncigáltam be egy italos boltba. – Üdv Mr.Stewen, adjon valami jófajta bort. – erre Nancy megbökte a hátam.
- Mit csinálsz te bolond? – kérdezte.
- Az öreg mindig is oda volt a jó borért. Ennél jobb ajándékot nem igen vihetünk neki.
- Tessék ifjú Heidan, ez az egyik legjobb borunk.
- Köszönöm és ezer hála! – nyújtottam át a pénzt, majd kimentünk. – Ez megvan! A mamának pedig valami vázát kell venni, világ életében oda volt értük. – erre kiszúrtam egy standot ahol ilyesmit árultak. Odaszaladtam, kiválasztottam az egyik legszebbet. – És tessék, ez is megvan! Azt hiszem indulhatunk is!
- Figyelj már… Az előbb még alig tudtad melyik világon vagy, most meg úgy pörögsz, mint aki bevágott egy korsó kávét.
- Egyszerűen az van, hogy mindjárt indul a vonat! És ez az én hibám lesz ha elkésünk! Vagy várj csak… te leszel a hibás. Miért nem szóltál hamarabb?
- Nah menj innen mert mindjár hozzád vágom ezt az üveg bort. – erre elkezdtem szaladni vissza a céhházhoz, Nancy pedig utánam. Gyorsan összepakoltunk majd egy szupergyors búcsúzást hajtottunk végre.
- Viszlát mindenkinek, nemsokára jövünk! – senki sem tudott szóhoz jutni. Vagyis mi már azt nem hallottuk mert szaladtunk az állomáshoz. A vonatot szerencsére még elkaptuk időben. Nem lett volna valami jó, ha elkésünk. Nekem nagy csomagom nem volt, épp hogy csak a hátitáskám volt nálam, de ez a lány… hihetetlen. Tele van ruhákkal meg minden kacattal. Elég is volt azt a négy nagy táskát felcipelni, de nagy nehezen összejött. Az első dolgom mikor elfoglaltuk a fülkénket az volt, hogy elővettem a tojást amit még a múltkor találtam. Jobban szemügyre akartam venni, meg persze leellenőrizni, hogy nem-e sérült meg.
- Az meg mi drágám? – kérdezte Nancy.
- Huh? Ez? Nem mutattam még? – néztem rá meglepődve – ez egy öö…fogalmam sincs milyen tojás. Állítólag egy farkas van benne vagy mi a szösz. – és miután szépen megvizsgáltam vissza is tettem a táskámba, mert nem akartam, hogy meglássa valaki. Már tényleg érdekelt, hogy mi is van benne.

Eltelt már egy pár óra, de még mindig hosszú út állt előttünk, ezért el is aludtunk mind a ketten. Furcsa volt az érzés, hogy most visszatérek oda, ahol már évek óta nem jártam és újra láthatom a családomat. Már nagyon hiányoznak. A legrosszabb az volt az egészbe, hogy az évek során semmi sem tudtam meg róluk. Igaz, én volt a hülye amikor távozásomkor megkértem őket, hogy ne küldjenek levelet. Ki tudja mik történtek azóta velük. Egy valamiben reménykedtem, méghozzá abban, hogy édesanyám ugyan úgy főz, mint régebben. Isten áldja meg két kezét, de olyan finomat azóta sem ettem, mint amit ő csinál. Emlékszek amikor apám elvitt a hegyekbe túrázni egyet. Egy csak apa-fia túrát. Igen, jók is voltak a régi szép idők.

- Fuss! Fuss! Ne nézz hátra! Menekülj! – szólt egy hang, miközben egy erdőben szaladtam. Nem tudom mi elől szaladok, csak szaladok. Sötét van, csak a hold fénye ragyog be a fák lombjai között. A kavicsos úton szaladva hallom, hogy valaki követ, de nem merek megállni és még csak megfordulni sem. A szél is kezd egyre hevesebben fújni. Az egyik bokorból egyszer csak elém bújik valaki…

- Kyou ébredj! Megérkeztünk! – ébresztett fel Nancy. Megörültem, hogy az egész csak egy álom volt, mert nagyon de nagyon ijesztővé kezdett válni a dolog. Azért arra kiváncsi vagyok, hogy ki volt az aki követett vagy az aki előbújt a bokorból. Talán valami jel lehetett valamire? Ilyesmit nem nagyon szoktam álmodni.
- Uwááá! – ásítottam – He? Mi? Hol? Hol vagyok?
- A vonaton ülsz te lüke! Megérkeztünk, tehát nem ártana ha összeszednéd magad! – gyorsan felvettem az apróka kis csomagomat, no meg az asszonyét is, és leszálltunk a vonatról. Igen úgy, mint mindig egy nagyot szippantottam a levegőbe leszálláskor. A környék illata nagyon nosztalgikus volt. Ugyan úgy éreztem magam, mint amikor elmentem. A környék sem változott sokat, sőt szinte semmit. Az állomástól nem volt túl messzire a szüleim háza. Az egyik kis dombon volt, majdnem a semmi közepén, nem messze tőle egy kis erdő volt, ahol régen a barátaimmal játszottunk. Mikor a távolból megpillantottam a házat, nagyon furcsa érzés fogott el. Hideg volt erre, fűteni kellett. Amikor megláttam édesapámat messziről, hogy a fát hordja ledobtam mindent és odaszaladtam.
- Apám! Édesapám! Itthol vagyok! – ő megállt, nem fordult meg pár pillanatig. Biztosan azt hitte, hogy csak képzelődik, de kis idő után hátranézett és mikor meglátott, ledobta a fát és elém szaladt.
- Édes fiam! Te vagy az? Tényleg te vagy? – erre megöleltük egymást. Nagyon örültem, hogy láttam. Mind a ketten ölelkezve, szótlanul sírtunk percekig. Nem gondoltam, hogy ennyire meg fog hatni a találkozás. Szinte semmit sem változott 5 év alatt. Ugyan olyan derék ember, mint volt. – Hála az égnek, hogy hazajöttél. Már nagyon vártunk téged te kis mocsok! – így szólított mindig.
- Igen, én vagyok az apám. Nagyon örülök, hogy láthatlak. – elengedtem, majd megtöröltem a szemeimet a könnyektől. – És anyám? Édesanyám hol van?
- Bent van a házban. Épp süt valamit. Gyere fiam! – ütögette meg a vállamat, majd elindult a ház fele.
- Várj apám! Van itt még valaki akinek segíteni kéne. – mutattam Nancy fele, akit otthagytam a csomagokkal édesapámat látva. Odaszaladtam, felvettem a cuccokat és szaladtam velük, hogy minél hamarabb lássam édesanyámat. A házunk sem változott fikarcnyit sem. Előre mentem és a konyha ajtaján bekopogtattam. Édesanyám rám nézett és pár pillanatig meg sem moccant, csak nézett és nézett.
- Szerbusz édesanyám. – és ezt ahogy kimondtam a nyakába ugrodtam.
- Fiam! Tényleg te vagy az? Hát eljöttél? – elkezdett sírni örömében – Istenem, hogy megnőttél. Nem, el sem hiszem, hogy itt vagy! – majd elengedett karjaiból és jobban szemügyre vett. – Nah gyere, hadd lássalak jobban. – és ahogy régen is tette, a hajamba túrt. – Ejsze, milyen derék legény lett belőled. Hát igen, öt év az csak öt év.
- Bizony, nagyon nőttem. De a fontos az, hogy beteljesedett az álmom. Mágus lettem, és azt hiszem megtaláltam életem párját. – fordultam hátra Nancy felé, aki éppen akkor toppant be édesapámmal.
- Anyám, apám, ő itt Nancy. Nancy, ők itt a szüleim.
- Nancy Redheart vagyok. Örvendek a találkozásnak. – hajolt meg a szüleim előtt.
- Szerbusz kiscsillag! – mondta édesanyám – Csak, hogy tudd... – hajolt oda hozzá – ennél a legénynél rendesebb fickót nem is találhattál volna.
- Jaj anya, hagyd már az ilyen butaságokat. – nevettünk fel mindannyian egyszerre. Ezután szépen leültünk beszélgetni, elmeséltem pár óra alatt ezt a rövidke kis öt évet. Azt, hogy teljesült az álmom, ami az volt, hogy bejussak a Fairy Tailbe. Elmeséltem, hogy merre kalandoztam és mindent. Igazából nem is volt, olyan eseménydús ez az öt év csak hosszú.
- Apropó, hoztunk nektek egy kis ajándékot! – mondtam a nagy mesélés közepette – Apám, neked egyenesen Magnolia egyik legjobb borát hoztam. – vettem ki a táskából, majd adtam át – Anyám, neked egy vázát hoztam. Tudom, hogy te mindig is szeretted a vázákat és azt is, hogy gyűjtöd őket. Nos azt hiszem, hogy ilyened még nincs. – adtam át neki is. Örültek az ajándékoknak mind a ketten, de szerintem a legjobban akkor is annak örültek, hogy hazajöttem. Apám segített bevinni a cuccainkat a szobánkba, szóltam neki, hogy az én táskámra vigyázzon mert a tojás még mindig benne van. Nem tudom mikor akar már kikelni, de már nem ártana. Berendezkedés után kimentünk kettesbe behordani a fát, mint apa és fia. A nagy pakolászás közepette, nem tudom miért de egy olyan érzés fogott el, hogy az erdő felé pillantsak. Ahogy odanéztem a távolba egy embert láttam közeledni a ház felé. Gyanús volt a fickó, mert egy kard is volt a kezébe, úgy közeledett. Teljesen feketébe volt öltözve ezért már tényleg kezdtem egyre rosszabb dolgokra gondolni amikor szempillantás alatt elénk került. Olyan volt, mintha teleportált volna. Vér vörös szemét rám szegezte, majd megszólalt.
- Szerbusz öcsém. – majd ránézett apámra – Szerbusz édesapám.
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Kyou Heidan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyou Heidan   Kyou Heidan Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 11:42 am

Hm, jó kis történet , annyi szent, ellenben látom azt is, hogy vesszőkkel igencsak hadilábon állsz! Nem foglak kerékbe töretni miatta, de szokj hozzá, hogy használod őket XD! Amúgy jó kis munka, 200 VE-t tudok adni érte! Ja és a tojáskád is kap 50 VE-t!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kyou Heidan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyou Heidan   Kyou Heidan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kyou Heidan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kyou Heidan
» Kyou Heidan
» Kyou Heidan
» Kyou Heidan
» Kyou Heidan familiáris pályázata - Wolfy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Élmények :: Kalandok-
Ugrás: