KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Az átok

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Nova
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Nova


Hozzászólások száma : 177
Aye! Pont : 13
Join date : 2010. Apr. 27.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 30, 2010 6:27 pm

Nekem semmi kifogásom nem volt a mágusok ellen, de Butt megvetően felhorkant.
- Mágusok… Na jól van, kövessetek! – egyezett bele végül.
Nem mintha lett volna más választása.
Azzal a zsoldos leugrott a lováról, és megindult a ház főbejárata felé. A csirkés srác és a kék hajú hölgy megindult, én pedig automatikusan követtem őket: elvégre én is mágus lennék, vagy mi a fene.
Butt odavezetett minket az ajtóhoz, amely tehetséges asztalosművész munkáját dicsérte: három ember magas, kilincse griff fejét formázta. Butt könnyedén lökte be a hatalmas ajtót, majd hátra se nézve megindult.
„Igencsak meg fog lepődni, ha engem meglát, hiszen nem mágusfélének könyvelt el” futott át az agyamon egy pillanatra. Ám a hatalmas fogadócsarnok kísértetjárta jellege minden gondolatot villámgyorsan kitörölt a fejemből. Bár odakint verőfény és napmeleg volt, idebent hideg, dohos levegő fogadta furcsa hármasunkat. Velünk szemben felújítás alatt álló – tehát enyhén roskatag – lépcső terpeszkedett, odafent nemesek portréi lógtak a falakról, ámde ragyogó színeiket és büszke tekintetüket elnyelte a süket félhomály, ezzel baljós hangulatot teremtve a házban. Butt a lépcsőhöz ment, de a válla felett azért még hátraszólt kaján csibészséggel:
- Vigyázzatok, hogy hová léptek! Kissé ingatag még…
Óvatosan sétáltunk fel a nyekergő alkalmatosságon, lépteink nyomán fel – feljajdult egy – egy fok. Odafent kapitányunk néhány kanyar után megállt egy ajtó előtt, majd néhány koppantás után belökte azt előttünk. Én is bevonultam a két mágus után, és halkan vihogtam, mikor megláttam Butt arcát, aki még a száját is eltátotta meglepetésében, mikor engem meglátott, ámde néma maradt.
Odabent öles íróasztalba és munkába süppedve egy agyonhajszolt ember dolgozott: papírokat szignált alá, körülötte több halom hevert. Beléptünkkor éppen félretolt egyet, és egy újabbat vett elő. Az ajtó csukódására felpillantott, majd halvány mosoly rajzolódott ki az arcára.
- Üdvözlöm önöket. A nevem Adolphus. Maguk a mágusok, akik a megbízást elvállalták?
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 01, 2010 3:15 pm

A zsoldosok közt valóban az volt a főnök, aki előtt sikerült leparkolni, ezt követően Anoya-chan informálta is a társaságot, a kilétünkről. Az enyhén izomagy alak lehangolt megjegyzésére, egyik szemöldököm följebb csúszott a másiknál, majd a női nemet képviselő partneremre tekintettem.
- Ennek meg mi baja van?- kérdezte Painkiller, hiszen neki is feltűnt a fickó kellemetlen reakciója.
- Heh! Biztos nem kapta meg a napi protein adagját...- válaszoltam kissé gúnyosan, persze csak az orrom alatt. Nem kívántam rögtön konfliktusba keveredni a zsoldosokkal, bár egy efféle incidens után meglett volna az okom rá. Ideje volt szedni a sátorfát, le is ugrottam a kocsiról, azután a hölgyek mögött kezdtem ballagni.
~ Szóval a másik lány is egy mágus? Hát igen. Lehetett sejteni.~ futott végig a gondolatfoszlány, az agyamon.
~ Remélem nem fog eltűnni a szekér... Megígértem annak az öreg alkoholista fószernek, hogy visszaviszem neki a tragacsot.~ gondoltam magamban, miközben megtorpanva néztem hátra, de nem kívántam lemaradni, amilyen szerencsésnek számítottam, még elkallódtam volna valahol ebben a félkész várban. Egy csöppet sietős léptekkel próbáltam beérni a három, előrébb járó személyt.
- Haladj már! Itt fognak hagyni! - biztatott a kakas.
- Jól van, nyughass!- feleltem neki, sóhajtások közepette. Szerencsére sikerült beérnem a kis csapatomat, majd onnantól nyugodtan nézelődhettem. Sok ember dolgozott a helyen, valószínűleg szolgák, és bérmunkások voltak. Végül egy óriási bejárati ajtó tárult elénk, mely igencsak pontos megmunkálással rendelkezett. Nem kevés vagyon lehetett anno az ára.
- Na, ilyet otthonra is elfogadnék! Bár, valószínűleg nagyobb lenne, mint a ház. Hehehe!- kívántam kissé feldobni a hangulatot, mialatt ostobán vihogtam, s megvakartam a halántékomat. Behatolva, egy nem csekély méretekkel rendelkező helyiségbe toppantunk be. Engem inkább emlékeztetett egy múzeumra, semhogy kastélyra, mivel jellegzetes nyomott levegő volt, valamint mindenfelé portré, amik nyilván az eddigi tulajdonosokat, családtagokat ábrázolták. Nem volt valami világos, bár efféleképp képzeltem el az egészet, mielőtt bejutottunk volna. Szerény személyemet egyáltalán nem hangolta le a helyszín, sőt még tetszett is. Kívülről sem volt már semmi, de a belső igazán lenyűgözött. Pár percen belül egy bizonyos lépcsőig is sikerült sértetlenül eljutnunk, ahol a tarajos sül egy ijesztően ható gondolatát fejtette ki felénk. Igazából nem volt kedvem lezúgni, ezért jobb volt odafigyelni a részletekre. A hajamban lakó szárnyas, nyugtalanul nézelődött a lábaim elé, nehogy a figyelmetlenségem az ő testi épségét veszélyeztesse. A küldetés azon része, hogy "Jussatok túl a nyikorgó lépcsőfokokon!" ki lett pipálva, így már csak a megbízóval való találkozásunkat kellett megejteni, ezután kezdődhetett az igazi móka. Adolphus már egyből szimpatikusabbnak tűnt, hiszen beosztottjával ellentétben, egy szelíd mosollyal üdvözölt minket.
- Szép napot! A nevem Adam Scythblue.
- Az enyém Painkiller.
Mindkettőnk bemutatkozása után még megvártam, hogy a többiek is megtegyék ugyanezt, azután rögtön a tárgyra szerettem volna térni.
- Nos, ha nem haragszik uram, lenne pár dolog, amiről beszélni óhajtanék. Először is, a közel jövőben tudná részletezni a küldetésünket? Másodszor, eléggé érdekesnek találtam, hogy a kastély nincs teljesen kész. Ennek oka csupán az volt, hogy látva azt a rengeteg festményt, azt feltételeztem, nem ön az első birtokosa eme csodálatos épületnek. Tehát az építmény renováláson esik keresztül, jól sejtem? Mármost, következtetéseim szerint, ennek megvannak a maga okai, de szerintem nem az objektum szebbé varázsolása miatt kezdtek bele az újításokba. Valamint, gondolom nem az építészeti tanácsadásért hívott minket ide.- fejeztem be mondandómat, s megvakartam az államat, ezalatt pedig behunyt szemmel vigyorogtam.


Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 05, 2010 5:18 pm

A lány tényleg egy mágus volt, mert mikor a megbízónk maga után szólított minket ő is követett minket. Nem tudtam volna kinézni belőle milyenmágus lehet, de amikor meghallottam az oldalán lévő kulcsok csillingelését egyből leesett a dolog. Óvatosan átgázoltunk az építkezésen majd eljutottunk a főbejáratig. Gyönyörű kézzel faragott , hatalams ajtó volt, a kilics hatalmas griff fejet formált, kissé ilyesztő volt, de lenyűgöző. Ahogy haladtunk előre nemesek arcai köszöntek vissza a hatalmas festményekről. A félhomály miatt kissé úgy éreztem magam mintha valami kísértetkastélyban lettem volna,de arcom ugyanolyan higgadt maradt mint eddig. Továbbá volt egy falépcső amit épp fölújítottak, elég rozoga volt már, ennek ellenére megbízónk rendíthetetlenül nekiveselkedett.
- Vigyázzatok, hogy hová léptek! Kissé ingatag még… -mondta óvatosságra intve. Mikor már megmásztuk a, minden lépésnélnyikorgó falépcsönket-néhány kanyar után megérkeztünk egy újjabb ajtóhoz. a minket kísérő fickó bekopogott, majd betessékel minket, ő viszont kintmarad.A szobában egy férfi bíbelődött, gondolom én a hivatalos papírokkal. Mikor az ajtó telejsen becsukódott felpillantott ránk.
-Üdvözlöm önöket. A nevem Adolphus. Maguk a mágusok, akik a megbízást elvállalták?-kérdezte. Szép sorjában bemutatkozunk majd Adam nem bírva magával nekikezdett a kérdéseinek. Mintha ő lenne a főnök. -.-""
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 10:17 am

A megbízótok barátságosan felétek mosolyog, majd feláll és egy apró kézmozdulat segítségével jelez, hogy lépjetek közelebb. Adolphus a hatalmas ablak felé fordul, és hátratett kézzel néz kifelé a messze végtelenségbe. Értelemszerűen ti is odamentek az ablak elé.
- Nos, a fiatalember feltevése nem rosszak, de nem egészen erről van szó. – kezdi a mondandóját, miközben egy halovány mosollyal az arcán, nézi az odalent dolgozókat. – Ez a kastély egykoron a nagyszüleimé volt, akik haláluk előtt nem sokkal a korábbi birtokunkra költöztek, ahol mostanáig éltünk. Ez a kastély pedig szinte gazdátlanul vészelte át az elmúlt évtizedeket. De most a békesség reményébe visszatértem ide a családommal. Ugyanis a korábbi birtokunkon élőholtak zaklattak minket az utóbbi hónapokban. Sokan azt hittük, hogy valaki elátkozta azt a kastélyt ezért ideköltöztünk. A biztonság kedvéért az ide útra volt zsoldosi kíséretünk, és két mágus is, akik nélkül nem sikerült volna idáig eljutnunk, mert az úton nagy erőkkel megtámadtak minket az élőholtak. Ám a bátran harcoló Katsu és Karl mágus jóvoltából elkaptuk azt a mágust, aki ránk szabadította a szörnyeket. Az átkozott kölyök az óta is odalent raboskodik. – időközben a tekintetét lassan a távoli erdőre tereli. – Én és a családom már kezdtünk örülni, mikor egy éjszaka ezt a kastélyt is megtámadták. De ezek már nem élőholtak voltak, ezek valamiféle zöldbőrű ocsmányságok voltak. És az első éjszaka után minden áldott éjjel lecsapnak kisebb-nagyobb erőkkel. – a gróf ekkor felétek fordul. – És itt jöttök a képbe ti! A zöldbőrűeknek minden támadás alkalmával van egy vezetőjük, aki mágiát használ. A feladatotok egyértelműen a kastély védelme és a vezető elkapása, vagy semlegesítése lenne.
Ha kitekintetek az ablakon, akkor látjátok, hogy időközben a rozoga szekeret bentebb vitték a birtokra, ahol biztos helyen van.



A hozzászólást Loki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 12, 2010 4:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nova
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Nova


Hozzászólások száma : 177
Aye! Pont : 13
Join date : 2010. Apr. 27.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 06, 2010 1:24 pm

A csirkés srác azonnal bemutatkozott: Adam – nek hívták, a fején trónoló kakast pedig Painkillernek. Magamban nagyon halkan jót kuncogtam a madár nevén. A fiú ezután bőbeszédűen kérdezgetni és magyarázni kezdett.
- Nos, ha nem haragszik uram, lenne pár dolog, amiről beszélni óhajtanék. Először is, a közel jövőben tudná részletezni a küldetésünket? Másodszor, eléggé érdekesnek találtam, hogy a kastély nincs teljesen kész. Ennek oka csupán az volt, hogy látva azt a rengeteg festményt, azt feltételeztem, nem ön az első birtokosa eme csodálatos épületnek. Tehát az építmény renováláson esik keresztül, jól sejtem? Mármost, következtetéseim szerint, ennek megvannak a maga okai, de szerintem nem az objektum szebbé varázsolása miatt kezdtek bele az újításokba. Valamint, gondolom nem az építészeti tanácsadásért hívott minket ide.
Én szédülni kezdtem a tömegnyi kérdéstől, és mire a végére ért, elfelejtettem az elejét. És más gond is volt: őket senki sem tájékoztatta az élőhalottakról? Talán valamelyik klántól jöhettek... talán nem volt elég részletes az informátoruk...
Megbízónk csak barátságosan mosolygott, majd felállt, otthagyva a papírtömeget és egy apró kézmozdulattal közelebb invitált minket. Aztán a hatalmas ablak felé fordult, kezét háta mögött egymásba fűzte és a végtelenségbe bámult. Mindhárman melléfurakodtunk.
- Nos, a fiatalember feltevései nem rosszak, de nem egészen van erről szó. – kezdte a férfi, és az ajkán halvány mosoly derengett, ahogy a lenti jövés – menést figyelte. Látszott, hogy elkalandozott, emlékei visszanyúltak időn és éveken át, valahova nagyon messzire – Ez a kastély egykoron a nagyszüleimé volt, akik haláluk előtt nem sokkal a korábbi birtokunkra költöztek, ahol mostanáig éltünk. Ez a kastély pedig szinte gazdátlanul vészelte át az elmúlt évtizedeket. De most a békesség reményében visszatértem ide a családommal. Ugyanis a korábbi birtokunkon élőholtak zaklattak minket az utóbbi hónapokban. Sokan azt hittük, hogy valaki elátkozta azt a kastélyt, ezért ideköltöztünk. A biztonság kedvéért az ide útra volt zsoldosi kíséretünk, és két mágus is, akik nélkül nem sikerült volna idáig eljutnunk, mert az úton nagy erőkkel megtámadtak minket az élőholtak. Ám a bátran harcoló Katsu és Karl mágus jóvoltából elkaptuk azt a mágust, aki ránk szabadította a szörnyeket. Az átkozott kölyök az óta is odalent raboskodik."Hát, ezek szerint rossz embert kaptak el" húztam el a számat. Ha most is előhalottak piszkálják, akkor valaki más keze volt és van a dologban. Miközben a gondolataimmal szöszmötöltem, a gróf szeme az erdőre siklott. A fák között sötétség halált árasztott, elnyelte megbízónk tekintetét. Az én hátamon is végigfutott a hideg, ahogy eszembe jutott az ott eltöltött idő. - Én és a családom már kezdtünk örülni, mikor egy éjszaka ezt a kastélyt is megtámadták. De ezek már nem élőholtak voltak, ezek valamiféle zöldbőrű ocsmányságok voltak. És az első éjszaka után minden áldott éjjel lecsapnak kisebb-nagyobb erőkkel. – Itt olyan hirtelen fordult felénk, hogy kicsit meg is ijedtem, és reflexszerűen hátraléptem. - És itt jöttök a képbe ti! A zöldbőrűeknek minden támadás alkalmával van egy vezetőjük, aki mágiát használ. A feladatotok egyértelműen a kastély védelme és a vezető elkapása, vagy semlegesítése lenne.
A szemem a kinti hangyaszorgalommal dolgozókra siklott. Ott már bevontatták a rozoga szekeret, amivel a két mágus jött. "Ha most másmilyenek a halvajárók, akkor talán mégis valaki más keze van benne... lehet, hogy egy társa az..." gondoltam, miközben a szemem a lenti forgolódásról a sötét erdőre siklott. Mereven bámultam a fákat, próbáltam belelátni a sötétségbe, átlátni a homályon, de nem sikerült. Elmosolyodtam a hiábavaló erőfeszítésen, majd gondolatban kicsit megrántottam a vállam. "Majd este többet megtudunk. Ha igaz, amit a gróf mondott, akkor ma sem marad el buli nélkül az éjszaka..." Már előre borsódzott a hátam. Megmarkoltam a kulcsokat: a hideg fémek érintése és zörgése megnyugtatóan hatottak holtak borzolta idegeimre.
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 07, 2010 6:24 pm

Érdekesnek találtam, hogy rajtam kívül senki nem kezdett el beszélni, a lányok közül senki nem kívánt hozzászólni. Tanácstalan arccal néztem először Anoya-chanra, utána pedig a másik hölgyre.
~ Mi van, itt csak én vagyok hülye?~ merült fel bennem a kérdést, ezt követően megvakartam a halántékomat. Minden esetre innentől csöndben maradtam, azután a falnak nekidőlve figyeltem, ahogyan a gróf felkelt a székéből, majd az ablakhoz baktatott. Ekkor megtudtam, egy csöppet sikerült mellé következtetnem, ám Adolphus rögvest neki is kezdett a történet magyarázásának. Próbáltam odafigyelni a szövegében minden apró kis részletre, amik később több segítséget nyújthatnak majd az ügy megoldásában.
~ Szóval Katsu, mi?~ kérdeztem magamban, azután elmosolyodtam az ismerősöm nevének hallatára.
~ Biztosan jól szétverte azokat a mocskos zombikat.~ merengtem. Természetesen Painkiller bepánikolt az élőholt szó hallatára, reakciója pedig egy tollfelborzolás volt, némi kétségbeesett kukorékolás után. Mint mindig, most is szótlanul tűrtem az efféle hülyeségeit, csak egy szemöldökrángatás volt a reagálásom a kis akciójára, nem sokkal később meg reménytelenül gördítettem fel szemeimet a plafon felé.
- Hallottad ezt Adam?- kérdezte közelebb kullogva hozzám. Karba tettem kezeimet, azután halkan feleltem neki:
- Ja.
- Nem kellene inkább hazamenni?- érdeklődött riadtan.
- Menj csak, ha akarsz. Engem érdekel ez a dolog, sőt nagyon is tetszik, hogy kicsit elengedhetem majd magamat harc közben.- mosolyodtam el halványan, noha egy csöppnyi gonoszsággal is megborsoztam mimikámat. Bár a gróf állítása szerint, a jövőben már nem élőholtak ellen fogunk küzdeni, hanem valamiféle zöld lények ellen. Egy mágus vezette őket, az éjszaka leple alatt indították támadásaikat. Jól hangzott, amit a férfi mondott, habár nem szabadott könnyelműen vélekedni az ügyről, azok a szörnyetegek még nagy veszélyt jelenthetnek a jövőben. Nem is beszélve a vezetőjükről, elvégre lehetett hatalma egy olyan embernek, aki képes volt effajta erőket mozgósítani. Tekintetem a másik lányra szegeződött, ha jól emlékeztem, Noah néven mutatkozott be. Láthatóan gondolkodott valamin, esetleg támadt valamiféle ötlete, viszont nem közölte velünk. Eztán Fairy Tailes társam mögé osontam, azután a háta mögül, sejtelmes hangon odasúgtam a fülébe:
- Olyan szótlan vagy, Anoya-chaaan! Csak nem félsz a rémségektől? Húúúú, húúúú!!!- próbáltam kissé ráijeszteni, miközben karjaimat lebegtettem. Talán kapok majd tőle egy öklöst, vagy egy pofont, minden esetre a végére egy jót kacagtam.
- Komolyra fordítva a szót, Adolphus gróf! Még van idő napnyugtáig, lehetőség lenne rá, hogy addig kikérdezzem a foglyot?- érdeklődtem, s felcsillantak szemeim.
- Persze, a hölgyek is velem tarthatnak, amennyiben úgy tartják jónak.- hajtottam fejet, mint valami komornyik.


Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 11, 2010 8:23 pm

A gróf kedvesen ránkmosolygott majhd az ablakhoz hÍvott minket. Ő maga kifelékezdett bámulnia távoli meszeségben . Mi si kinéztünk, elvarázsolt a végtelenségbe nyúló festői képű táj.
- Nos, a fiatalember feltevése nem rosszak, de nem egészen van erről szó. – kezdett el mesélni a gróf, közbe eleresztete mégegy mosolyt – Ez a kastély egykoron a nagyszüleimé volt, akik haláluk előtt nem sokkal a korábbi birtokunkra költöztek, ahol mostanáig éltünk. Ez a kastély pedig szinte gazdátlanul vészelte át az elmúlt évtizedeket. De most a békesség reményébe visszatértem ide a családommal. Ugyanis a korábbi birtokunkon élőholtak zaklattak minket az utóbbi hónapokban. Sokan azt hittük, hogy valaki elátkozta azt a kastélyt ezért ideköltöztünk. A biztonság kedvéért az ide útra volt zsoldosi kíséretünk, és két mágus is, akik nélkül nem sikerült volna idáig eljutnunk, mert az úton nagy erőkkel megtámadtak minket az élőholtak. Ám a bátran harcoló Katsu és Karl mágus jóvoltából elkaptuk azt a mágust, aki ránk szabadította a szörnyeket. Az átkozott kölyök az óta is odalent raboskodik. – időközben a távoli erdőkre meredt. – Én és a családom már kezdtünk örülni, mikor egy éjszaka ezt a kastélyt is megtámadták. De ezek már nem élőholtak voltak, ezek valamiféle zöldbőrű ocsmányságok voltak. És az első éjszaka után minden áldott éjjel lecsapnak kisebb-nagyobb erőkkel. – a gróf hirtelen felénk fordult, nagy lendülettel. – és itt jöttök a képbe ti! A zöldbőrűeknek minden támadás alkalmával van egy vezetőjük, aki mágiát használ. A feladatotok egyértelműen a kastély védelme és a vezető elkapása, vagy semlegesítése lenne. -magyarázta a küldetésünk lényegét. -Zombik, mágikus lények, fincsi....-gondoltam magamban..
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 4:33 pm

- Nem volna rossz ötlet, viszont, ha meg nem sértődnek nem hinném, hogy sikerrel járnának a kihallgatással. Ugyanis, mikor elfogtuk a szája meglepetésszerűen összenőtt. Ezt az állapotot Karl is próbálta visszafordítani, de még az ő hatalmas mágikus tudománya sem volt elegendő. – a gróf hangja itt egy kissé megkeseredett.
Ekkor valaki kopog az ajtón, majd lassan benyit. Egy középkorú komornyik volt az.
- Uram, a vacsora tálalva. – meghajolt, majd távozott.
Ti ezen a kijelentésen alaposan elcsodálkoztok, hiszen a nap még aránylag magasan jár egy vacsorához.
- Látom nem értik. – mosolyog a gróf. – Tudják, az éjszakai támadások miatt kissé fel van borulva a mi életünk. De ezt most, ha lehet, nem részletezném. Remélem, csatlakoznak hozzám és a családomhoz, ezen a korai vacsorán. – azzal a gróf elindul kifelé.
Kissé hosszas szédelgés után elértek a földszinti konyhába, ami kissé szűkös a kastély többi részéhez képest, persze még így is bőven van hely. A helység közepén áll egy kerek asztal, aminél mind a hárman, plusz a gróf és a családja, pont elfér. A gróf felesége kifejezetten bájos teremtés, de arcáról lerí, hogy az elmúlt hónapok történései alaposan megviselték. A grófnak három gyermeke van, egy lány és két fiú. A három poronty közül a lány a legidősebb, a maga 14 évével. A középső fiú 9 éves, míg a legkisebb 6 éves.
A vacsora nem túl fényűző és változatos, de bőven kielégítő.
ha valamire még kíváncsiak vagytok, akkor itt még kérdezhettek.
Vissza az elejére Go down
Nova
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Nova


Hozzászólások száma : 177
Aye! Pont : 13
Join date : 2010. Apr. 27.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 12, 2010 6:10 pm

Adam rákérdezett, hogy kihallgathatnánk – e a foglyot. Nagy kegyesen még azt is megengedte, hogy vele menjünk. Én kaptam volna az alkalmon – lett volna a mágushoz egy – két keresetlen szavam – de a gróf keserű hangja lehűtötte lelkesedésünket.
- Nem volna rossz ötlet, viszont, ha meg nem sértődnek nem hinném, hogy sikerrel járnának a kihallgatással. Ugyanis, mikor elfogtuk a szája meglepetésszerűen összenőtt. Ezt az állapotot Karl is próbálta visszafordítani, de még az ő hatalmas mágikus tudománya sem volt elegendő.
Baljóslatú csend telepedett a szobára egy pillanatig, majd halk kopogás hallatszott az ajtó felől, és öreg komornyik nyitott be.
- Uram, a vacsora tálalva! – mondta és már ott sem volt.
Mindhármunk tekintete a vidám Nap felé kalandozott.
- Vacsora…? – tettem szóvá kételkedésünket.
- Látom nem értik. – mosolygott megbízónk. – Tudják, az éjszakai támadások miatt kissé fel van borulva a mi életünk. De ezt most, ha lehet, nem részletezném. Remélem, csatlakoznak hozzám és a családomhoz, ezen a korai vacsorán. – választ sem várva kifelé indult.
Lebotorkáltunk a jól ismert, jajongó lépcsőn a földszintre, majd belökött előttünk egy ajtót. A szűk helyiségben egy kerek asztal unatkozott – éppen akkora, hogy mindannyian elférjünk. A gróf felesége bájos teremtés volt, kedves arcán halvány mosollyal fogadott minket, de sápadtsága és a karikák a szeme körül átrettegett éjszakákról regéltek. Lányuk tizennégy éves süldőlány lehetett. A két fiú közül az egyik kilenc, a másik hat évesnek látszott. Az asztalon különböző ételek sorakoztak: nem túl változatos és nem is túl sok, mint ahogy azt az ember egy nemesi család asztalától elvárná. Sült húsok, leves, desszertnek sütemény és némi gyümölcs. Nem sok, de ennyi embernek bőven elég.

Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 13, 2010 2:43 pm

Egy csöppet szomorúan adta elő a gróf, hogy azt a fickót még csak kihallgatni sem sikerült, ugyanis még az a másik idősebb fickó sem járt sikerrel.
- Értem.- bólintottam egyet, komoly arccal.
~ Hm... Bár feltételezem, még nem próbálták úgy meg, ha levágják valamelyik végtagját.~ gondoltam magamban, mialatt az államat simogattam, azután egy mosoly húzódott a számra. Hát, igen. Nekem efféle megoldások is megfordultak a fejemben, talán még a kivitelezéséig is el tudtam volna jutni. Na, de a srác jó sokat imádkozhatott, mert nem akartam erőszakoskodni Adolphussal eme téren, különben is ő volt a ház ura, tehát illetlenségnek számított volna.
- Akkor, nyilván mi sem tehetnénk sokat az ügy érdekében. Legalábbis, szerény személyem biztosan nem.- mondtam, nem sokkal később meg egy ásítási roham tört rám, hiszen ki tudja mióta nem aludtam, lehet már egy fél napja is megvolt. Majdnem lenyeltem a kastélyt, azután egy ostoba vigyor kíséretében vakartam meg a tarkómat.
- Na hááát... Elnézést, csak a szokás hatalma. Ehehehe!- kacarásztam még idiótábban, viszont pár másodpercre az incidens után, abbamaradt. Hirtelen egy komornyik lépett be, aki közölte a gróffal, hogy elkészült a vacsora felszolgálásával.
~ Mi van ezzel az öreggel?~ kérdeztem magamtól tanácstalanul, majd Noah közzé tette mindannyiunk egységes gondolatát.
- Ja, ez nekem sem nagyon akar leesni.- mondta Painkiller. Leguggoltam hozzá, azután tenyeremmel megütögettem a taréjos fejét.
- Azt nem is csodálom.- közöltem vele, hiszen valahogyan már vissza kellet vágnom a múltkoriakért. Adolphus sikerrel el is magyarázta a kellemetlen helyzetüket, a felborult életrenddel együtt. Igazság szerint, engem nem túlzottan zavart a napszak, számomra a kaja mindvégig ugyanazt tükrözte, mégpedig, hogy piszkosul be fogok zabálni. Természetesen csak abban az esetben, amennyiben megkínáltak, ám szerencsére ez meg is történt.
- Én nem szeretném romba dönteni a gróf úr reményeinek várát, ezért szívesen elfogadom a meghívást.- feleltem. Láthatóan a többiek sem tiltakoztak, így meg is indulhattunk a konyhába. Az egész família megjelent a kerek asztalnál. A feleség, egy lány, valamint a két fiú.
- Jó napot!- üdvözöltem őket, hiszen azelőtt még nem volt szerencsénk találkozni. Leültem az egyik székre, a kakasom meg a lábamnál hevert.
- Csórjak valamit neked az asztalról?- érdeklődtem tőle halkan, hogy mások ne hallják.
- Nem kösz, most nem vagyok éhes.- válaszolt, mire észrevehetetlenül bólintottam. Magamhoz vettem pár ínyencséget, s úriember módján kezdtem el falatozni, mint akit valamiféle nemesi házból szalajtottak.
- Na és, Noah-chan! Te melyik céhhez is tartozol? Úgy emlékszem, nem említetted meg.- fordítottam tekintetemet a lány irányába, majd vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 14, 2010 5:35 pm

- Nem volna rossz ötlet, viszont, ha meg nem sértődnek nem hinném, hogy sikerrel járnának a kihallgatással. Ugyanis, mikor elfogtuk a szája meglepetésszerűen összenőtt. Ezt az állapotot Karl is próbálta visszafordítani, de még az ő hatalmas mágikus tudománya sem volt elegendő.-magyarázta, itt egy kisfájdalmat éreztem a hangjában. Nem meglepő, minden éjjel ilyen veszélynek kitenni önmagát és a családját,sőt minden emberét. Belegondolni is szörnyű hogy iylen védtelen embereket támadnak itt meg. A táj gyönyörű és békés mégis ilyen történik velük az éj leple alatt. Fellelkesedtem magamban hogy mindenképp leszámolunk ezekkel az ördögi lényekkel és végre békét hozunk szerencsétlen fejükre. Ahogy ezen godnolkoztam egy jóvágású fiatalamber, egy komornyik lépett be az ajtón.
- Uram, a vacsora tálalva. – meghajolt, majd távozott.
-"vacsora"?-lepődtem meg magamban.-oké hogy éhes vagyok de azt hittem hogy ez még várat magára.
- Látom nem értik. – mosolyodott el a gróf. – Tudják, az éjszakai támadások miatt kissé fel van borulva a mi életünk. De ezt most, ha lehet, nem részletezném. Remélem, csatlakoznak hozzám és a családomhoz, ezen a korai vacsorán. –mondta amjd megindult kifelé az ajtón Mi pedig követtük. Az ebédlő pon takkora volt hogy mindenki kényelmesen elférjen benne. A grófúrnak a felesége bájos asszonynak tűnt, bár látrni lehetett rajta hogy az éjszakai incidensek őt is megviselték. A gróf 3 gyermeke pedig átmelengette a szívem ha csak rájuk néztem. A kislány és a két fiú nagyon aranyos volt. Nagyon családiasan éreztem magam. A vacsora nem volt túl változatos vagy bőséges, de pont elég és laktató volt.
-És mondja csak grófúr.-szólaltam meg két falat közt.-nincsen olyan ellensége aki jártas a mágiában, aki...mindenáron ártani szeretne önnek...
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 14, 2010 6:17 pm

Anoya kérdésére a gróf elmosolyodik, majd válaszol.
- Tudja ezt a két korábbi máguskollégájuk is felvetette, de tudtommal nincs olyan ellenségem, aki jártas volna a mágiában. Sőt, talán ellenségem sincs, ha jobban belegondolok! Persze a mostani zaklatómat leszámítva… Viszont Karl felvetette, hogy a támadókat a medálom érdekli - ekkor rámutat a nyakában lógó medálra. - ami régen állítólagosan hatalmas mágikus energiákat hordozott magában, de mára már csupán ékszerként szolgál. Tehát így ötlettelen vagyok. Viszont abban nagyon bízom, hogy az önök segítségével elkapjuk a szálak valódi mozgatóját, és mindenre fény derül!
Hirtelen odakint egy harang szólal meg. Az eszeveszett félreveréséből arra juttok, hogy ez semmi jónak nem lehet a jele. A gróf családján, ha végignéztek látjátok, hogy egy pillanatra összerezzentek.
- Édesem, gondolom, tudod mi a dolgotok… - szólalt meg a gróf kissé túl nyugodt hangon a körülményekhez képest.
A feleség válaszul csak biccentett, majd a gyerekekkel együtt kiviharzott a konyhából.
- Ilyen korán még sohasem támadtak! Ez nem valami biztató. – jegyzi meg a gróf, majd felpattan a székéről. – Javaslom, nézzük meg, hogy mi van odakint! – azzal a gróf már el is indult.
Vissza az elejére Go down
Nova
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Nova


Hozzászólások száma : 177
Aye! Pont : 13
Join date : 2010. Apr. 27.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 8:13 am

Amint vacsorához ültünk, Adam hozzám fordult.
- Na és, Noah-chan! Te melyik céhhez is tartozol? Úgy emlékszem, nem említetted meg.
- Nem, mivel nem is tartozom egy céhbe sem - feleltem. – Ja, és nem Noah – chan, csak Noah, oké? Nem szeretem, ha becézgetnek – tettem hozzá barátságosan, majd a kakasra siklott a tekintetem. – Szóval Painkiller, mi? – nem bírtam ki, hogy szóvá ne tegyem a kakas ügyét.
Kis párbeszédünket a másik mágus hangja akasztotta meg.
- És mondja csak gróf úr… nincsen olyan ellensége, aki jártas a mágiában, aki… mindenáron ártani szeretne önnek…
A gróf elmosolyodott.
- Tudja ezt a két korábbi máguskollégájuk is felvetette, de tudtommal nincs olyan ellenségem, aki jártas volna a mágiában. Sőt, talán ellenségem sincs, ha jobban belegondolok! Persze a mostani zaklatómat leszámítva… Viszont Karl felvetette, hogy a támadókat a medálom érdekli - ekkor rámutatott a nyakában lógó medálra. - ami régen állítólagosan hatalmas mágikus energiákat hordozott magában, de mára már csupán ékszerként szolgál. Tehát így ötlettelen vagyok. Viszont abban nagyon bízom, hogy az önök segítségével elkapjuk a szálak valódi mozgatóját, és mindenre fény derül!
Harangzúgás akasztja meg a társalgást. A kis család tagjai összerezzentek, a gróf pedig nyugodt hangon szólt hozzájuk.
- Édesem, gondolom, tudod mi a dolgotok…
A felesége csak bólintott, majd kiszaladt az ajtón a gyerekeivel együtt.
- Ilyen korán még sohasem támadtak! Ez nem valami biztató. – jegyezte meg a gróf, miközben felállt. – Javaslom, nézzük meg, hogy mi van odakint! – választ sem várva elindult, mi pedig engedelmesen követtük.
"Hogy mi van odakint? Halvajárók, mi más?" megragadtam a kulcsaimat. Olyan szorosan fogtam őket, hogy a kis fémek mintákat rajzoltak a tenyerembe. Elhatároztam, hogy valahonnan szerzek egy fegyvert odakint. Igaz, nem vagyok egy fegyvermágus, de azért nem ejtettek a fejemre sem. Az pedig nem állapot, hogy csak a szellemekben bízom.
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 15, 2010 3:05 pm

Miközben jóízűen étkeztem, Noah válaszolt a kérdésemre.
- Jaa, így már minden világos. Ne haragudj, egyáltalán nem is merült fel bennem eme lehetőség. Mostanában már alig lehet találkozni olyan mágusokkal, akik nincsenek benne valamilyen céhben.- tettem még hozzá, mire azt kérte, hogy ne becézzem. Milyen érdekes! Néhány személy kifejezettem utálta, amikor jelzőket hagytam a nevük mögött. Nem értettem, miért volt ez, szerintem az ilyenekkel csak a tiszteletemet és a barátságomat fejeztem ki az embereknek.
- Hát rendben van, Noah.- mosolyodtam el halványan, ezt követően Anoya-chan kitért egy másik témára, ami a gróf ellenségeiről szólt.
~ Imádom a küldetések ezen részét. Pontosan olyan, mintha egy nyomozás kellős közepén lennénk.~ gondoltam magamban, miközben a szokásos unott fejemmel bambultam magam elé. Egyszer a plafonra néztem, azután Painkillerre. Ekkor eszembe jutott, hogy a mágus lány még kérdezett a madár nevéről is.
- Jah, öhm igen. Lassan két éve dolgozunk már társakként, én adtam neki a nevet.- közöltem Noahval.
- Ez így igaz. Cserébe, számtalanszor megmentettem már a kölyök életét.- vágott fel a baromfi, nekem meg egy sóhajtás megint kicsúszott a számon.
- Muszáj ismét hülyeségeket beszélned és keménykedned?- hangzott el reménytelen érdeklődésem, a tollas idióta irányába.
- Ugyan már, csak azért mondasz ilyeneket, mert szégyelled bevallani magadnak az igazat.- osztotta meg véleményét szerény személyemmel Painkiller. Természetesen megint kihozta belőlem az irritáló érzéseket, plusz még a társaság előtt is kötelező volt neki leégetni. Valószínűleg már a többiek is észrevették, nem magamban beszélgetek, de még nem is a cipőmmel. Bár, jobban belegondolva, inkább tettem volna azt, minthogy az idegesítő kakas dumájától kapjak frászt.
- Ó, valóban? Akkor mondj legalább egy alkalmat, amikor segítettél rajtam! Ja, hogy nem tudsz? Mivel nem tudsz számolni sem!- rivalltam rá megemelt hangon, mire némelyik családtag kicsit furcsán tekintett rám. Félig leeresztett szemhéjaim alól, bambán tekintgettem ki. Eleinte kényszert éreztem rá, hogy benyögjek egy stílusos "Mi van?" kérdést, azután megfegyelmeztem gondolataimat.
- Elnézést...- szólaltam meg. Hálát adhattam, a szeretett társamnak az iménti vitánkért, mivel így alig tudtam valami értelmeset kivenni a gróf beszédjéből. Nagyjából annyit hallottam, miszerint nincsenek ellenségei, meg számít ránk. Mondhattam volna, hogy "Ezért vagyunk itt. Elkapjuk a gazembert!" és "Minden rendben lesz, senki nem állhat az utunkba!", ám ez valószínűleg hősködésnek számított volna, ami finoman szólva nem az én reszortom volt. Ráadásul ostobaság lett volna elbízni magunkat, hiszen még halvány lila gőzünk nem volt arról, pontosan kivel is álltunk szemben. Nem sokkal később gyanús harangszó ütötte meg a kis társaság füleit, majd Adolphus kiadta az utasításokat a családjának. Ránéztem a baromfira, ezt követően így szóltam:
- Menj a nővel, s a kölykökkel!
Ő már amúgy is be volt rezelve, meg valószínűleg számított is arra, hogy nem fogom elvinni a csatatérre, ezért egy bólintás után odébb totyogott. A gróf közölte velünk, nem volt még példa ilyen korai támadásra.
- Talán megtudták, hogy ideértek a mágusok és a zsoldosok is. Lehet, nem akartak elég időt hagyni, egy ilyen hatékony sereg összerendeződésére.- találgattam, miközben felálltam az asztaltól, aztán a szablyámért nyúltam.
~ Ha nem megint a levegőbe beszélek, akár egy áruló is lehet köztünk.~ elmélkedtem, majd elindultam a gróf után, a kijárat felé.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 18, 2010 4:20 pm

A kérdésemre a gróf csak elmosolyodott.
- Tudja ezt a két korábbi máguskollégájuk is felvetette, de tudtommal nincs olyan ellenségem, aki jártas volna a mágiában. Sőt, talán ellenségem sincs, ha jobban belegondolok! Persze a mostani zaklatómat leszámítva… Viszont Karl felvetette, hogy a támadókat a medálom érdekli - ekkor rámutatott a nyakában lógó medálra. - ami régen állítólagosan hatalmas mágikus energiákat hordozott magában, de mára már csupán ékszerként szolgál. Tehát így ötlettelen vagyok. Viszont abban nagyon bízom, hogy az önök segítségével elkapjuk a szálak valódi mozgatóját, és mindenre fény derül!
Egyszercsak harangzúgást hallottunk. A hátamon végigszaald a hideg, rossz érzésem támadt.
- Édesem, gondolom, tudod mi a dolgotok… -mondta a gróf a családjának, majd a felesége és a gyerekek kivonultak az ebédlőből.
- Ilyen korán még sohasem támadtak! Ez nem valami biztató. -mondta a gróf, Gondoltam hogy ez nem jelent jót, persze most hogy megjöttünk ne sajnáljatok gyertek csak...
-Javaslom, nézzük meg, hogy mi van odakint!-azzal a gróffal együtt elindultunk.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 4:57 pm

Kiérve a kastélyból hatalmas rohangászás fogad titeket. A zsoldosok eszeveszettül készültek valamire. A gróffal az élen elindultok megkeresni Butt-ot, aki rövidesen elétek rohan.
- Mit jelentsen ez Butt? – kérdezi a gróf.
- Semmi jót uram! A zöldbőrűek ma éjszaka le akarnak zárni mindent! De ezt magának is látnia kell, hogy megértse! – azzal sarkon fordul és elindul a félkész falak irányába.
Ti természetesen követitek és felérve a fal tetejére félelmetes látvány foga titeket. Az erdőből több száz apró, vörös szemű, zöld szörnyeteg özönlik kifelé. A pöttömök ereje valószínűleg a mennyiségükben rejlik. Ám az apróságok tengerében itt-ott feltűnik pár méretesebb lény is, persze ezek sem rontanak a zöld massza összképén.
Rossz hír, hogy ez a szörnysereg teljesen körbe készül venni titeket. Lassan elapad a végeláthatatlan seregük, de még utoljára feltűnik a rejtélyes vezetőjük, amit hatalmas hófehér farkasán kivágtat az erdőből.
- Ezek legalább hússzor annyian vannak, mint mi! De mi kitartunk a végsőkig is!
- Esküszöm, átok ül ezen a családon! – szólal meg valaki mögületek.
Vissza az elejére Go down
Nova
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Nova


Hozzászólások száma : 177
Aye! Pont : 13
Join date : 2010. Apr. 27.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 8:40 pm

Odakint rohanás fogad minket. A zsoldosok eszeveszett iramban készülődtek: kardok és páncélok csörögtek, katonák futkostak összevissza, parancsszavak sisteregtek a levegőben. A gróf vezetésével megkerestük a zsoldosvezért, aki hirtelen elénk toppant egy sarok mögül.
- Mit jelentsen ez, Butt? – kérdezte a gróf.
- Semmi jót, uram! – lihegte a zsoldos – A zöldbőrűek éjszaka le akarnak zárni mindent! De ezt magának is látnia kell, hogy megértse – hirtelen sarkon fordult és a félkész falak irányába rohant.
Követtük a zsoldost a falak tetejére. Odalentről hagymázas rémálomba illő látvány fogadott minket. A sötét erdő ontotta magából a halvajárókat: több száz vörös szemű, zöld szörnyeteg özönlött a pusztára. Nem voltak magasak, erejük a túlerőben rejlik: minimum tízszer annyian voltak, mint mi, várvédők. A zöld masszában néha – néha feltűnik egy méretesebb alak is: messze kimagasodtak a kis töpszlik közül.
A szörnysereg szinte teljesen körbevette a kis birtokot. Alant karattyoltak, ordítoztak, öklüket rázták felénk, a nagyobbak csak mélán tekingettek felfelé üres tekintetükkel. Áradatuk lassan elapadt, legutoljára vezetőjük szakadt ki az erdő sötétjéből hatalmas fehér farkason lovagolva.
- Ezek legalább hússzor annyian vannak, mint mi! De mi kitartunk a végsőkig is! – üvöltötte Butt, mire katonái harsogó üdvrivalgásban törtek ki.
Habár a fülem kissé eldugult az ordítástól, azért hallottam, hogy valaki mögöttünk megjegyzi:
- Esküszöm, átok ül ezen a családon!
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 2:58 pm

Amint kitettük a lábunkat a kastély belsejéből, szembesültünk a káosszal, amit a katonák körében lehetett megtapasztalni. A látvány nem volt valami biztató. Az emberek már készültek az összecsapásra, és bár az akkori elhelyezkedésemből nem láttam még az ellenséget, nem éppen a legjobbra számítottam.
~ Ezek nem túl jó jelek. Most már igazán látni akarom, hogy kikkel, vagy inkább mikkel is állunk szemben.~ gondoltam magamban, hiszen hajtott a kíváncsiság. Szívem szerint azonnal a várfalhoz rohantam volna, ám kénytelen voltam megőrizni nyugalmamat, elvégre eléggé meggondolatlan cselekedet lett volna rohangálni, mint a mérgezett egér. Immáron csak annyi dolgunk volt hátra, hogy megkeressük drága Tarajos Sül cimboránkat, aki elő is pattant az egyik sarok mögül. A gróffal beszélgetni kezdtek, közben én oldalra fordítottam a fejemet, próbáltam kifürkészni, mi folyt a távolban. Mikor ismét visszanéztem, Butt már elszáguldott a vár leggyengébb pontja felé. Mi meg rohanhattunk utána, elvégre nekünk kellett olyan helyen lennünk, ahonnan a legkönnyebben be fognak tudni jutni a lények. Valószínűleg mi hárman tudtuk volna a leghatékonyabban visszaverni őket. Természetesen megint hátul szaladtam, s egyre jobban hallottam, ahogyan a szívem a torkomban vert. Hiába, nem minden nap vehetett részt az ember egy kész ostromban, én meg mindig is oda voltam az efféle helyzetekért. Az adrenalin csak úgy fortyogott bennem, a lihegésem volt az egyetlen zaj, mely megmaradt bennem azokban a percekben. Felérve, beálltam a lányok mellé, majd rátámaszkodtam a várfalra, ahonnan szemeim elé tárult az óriási tömeg. Nem is a lények száma volt az, ami miatt markaim ráfeszültek az erős kövekre, hanem a létszámuk. Íriszeim nagyra nyíltak, fogaimat kivillantva, hangtalanul figyeltem a szörnyetegek vonulását. Egy izzadságcsepp kúszott le a homlokomtól az államig, akár egy veszedelem elől menekülő túlélő. Egy pillanat múlva, arcom újonnan a nyugalmi állapotban volt, szemhéjaim lejjebb csúsztak. Biztosan nagyon kemény dolog lett volna ilyen helyzetben elmosolyodni, viszont ezt nem tudtam kierőszakolni magamból. Miképp is lettem volna képes erre? Hiszen tudtam, ma gyilkolni fogok. A múltból táplálkozó érzéseim megszűntek, a kíváncsiság elszállt, a vágy a harcra alább hagyott. Egyetlen dologra tudtam koncentrálni, az pedig a túlélés volt. Minden tőlem telhetőt meg fogok majd tenni, a győzelem érdekében. Bárki, bármit mondhatott, ez nem olyan volt, mint a lovagias és hősies reményekben, ahol másokra vigyázott a főhős, miközben a saját biztonságával is tudott törődni. Jobbra fordítottam a pillantásomat, végignéztem a katonák arcán. Mind erősnek tűntek, noha igazi érzéseiket nem hozhatták a nyilvánosságra. Furcsa volt belegondolni, hogy holnap reggelre talán vérbe fagyva fogom ugyanezeket az arcokat látni, vagy már én magam sem fogok élni. Bíznom kellett társaim, s a saját magam képességeiben. A távolban feltűnt a vezér, ki egy óriási fehér farkason ült.
~ Ő az!~ gondoltam magamban. Butt hősies szavaira nekem is jobb kedvem lett. Ha már mindenki ilyen eltökélt és bátor volt, nem számíthattam gondokra a jövőben. Hátulról felszólalt egy férfi. Könnyedén rá lehetett volna aggatni a gyáva jelzőt, ám csak kimondta azt, ami mindenkiben felmerült, ezekben a feszült percekben. Ideje volt előrántani szablyámat a tokjából, azután suhintottam vele kettőt a levegőben. Némán álltam, vártam, hogy mikor veszi kezdetét a csata.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 12:44 pm

A kastély előtt eluralkodott a káosz minden zsoldos föl alá rohangált. Mi a gróffal együtt elindultunk megkeresni Butt-ot, aki hamarosan elénk is toppant.
- Mit jelentsen ez Butt? – kérdezi a gróf.
- Semmi jót uram! A zöldbőrűek ma éjszaka le akarnak zárni mindent! De ezt magának is látnia kell, hogy megértse!-mondta majd a félkész fal irányába futott mi pedig követtük őt. Egyre feszültebb lett a helyzet, éreztem a levegőben, hogy itt kő kövön nem fog maradni.Mikor odaértünk a falhoz nem hittem el amit látok...Hatalmas sereg zöld , undorító kis apró lények özönlöttek ki az erdőből, na jó azét akadt köztük nagyobbacska is, de egyszerűen a hányinger kerülgetett tőlük. Fürkésztem őket, de mint valami zöld folyam úgy vettek minket körül, bár megláttam egy fura fazont is kivágtatni az erdőből egy hófehér farkason.
-~Micsoda kakukktojás.-gondoltam.
- Ezek legalább hússzor annyian vannak, mint mi! De mi kitartunk a végsőkig is!-szólalt meg Butt. Egyet értettem vele, harcolni fogunk, bár remélem nem leszünk Adammal egymásnak útban mivel ha én jeget teremtek ő meg tüzet akkor kioltjuk egymás képességeit, de akkor fejét veszem.
- Esküszöm, átok ül ezen a családon! szólal meg valaki a hátunk mögül....
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 1:28 pm

- Nézzétek! Ezeknek a kis görcsöknek még ostromgépeik sincsenek! Simán visszaverjük őket! – szólalt meg egy újabb idegen.
Erre az észrevételre sokkal jobb lett a morál a zsoldosok között. Szinte már éhezték, hogy fegyvereiket megmártóztassák az apróságokban. A zöldsereg megáll a falak előtt, még lőtávol kívül. Kezdetét veszi az izgatott, idegesítő várakozás, ami csupán arra szolgál, hogy a szembemálló felek felőröljék egymás idegrendszerét. A vörös szemű ördögök nem tudtak nyugodtan várakozni, folyton ugráltak, mocorogtak, egymás piszkálták, miközben vékony hangjukon nagyokat kurjantgattak.
A háttérben látszik, hogy a vezető valamire, nagyon készül, hiszen körülötte furcsa, mágikus fények ragyognak. Rövidesen meg is látjátok, hogy mire készült annyira. A sereg mögött hajítógépek, ágyúk, és faltörő kosok jelennek meg hatalmas fényjáték közepette. A zöld horda örömteli vihogásba kezd.
- Így legalább érdekesebb lesz. – morogja Butt. – Készüljetek! A férgek már szomjazzák a pengéinket! Ne fosszuk meg őket ettől! – a válasz ismételten egy hatalmas lelkes üvöltés volt.
Odalent a zsoldosok egy része már az íjaikat feszítették meg, hogy a parancsszó elhangozásának pillanatában azonnal lőhessenek, a fal rejtekéből. A falakon pedig íjpuskával sorakozott néhányuk.
- Hozzátok ki a raktárban lévő fegyvereket is! Szükségünk lesz rájuk. – parancsol zsoldosaira a gróf.
Vissza az elejére Go down
Nova
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Nova


Hozzászólások száma : 177
Aye! Pont : 13
Join date : 2010. Apr. 27.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 4:29 pm

Újabb idegen hang szólalt meg mögöttem, némi kárörömmel.
- Nézzétek! Ezeknek a kis görcsöknek még ostromgépeik sincsenek! Simán szétverjük őket!
A zsoldosok megkönnyebbült sóhajt eresztettek ki: szinte hallottam, ahogy méretes sziklák gördülnek le kicsi szívükről. Egyesek farkasvigyorral szemlélték a gnómhadat, mások még a szájukat is megnyalták. A zöld had megállt tőlünk lőtávolon kívül, parázs tekintetüket ránk függesztették. Elunva a várakozást visítozni, kurjongatni kezdtek, egymásnak és nekünk ordítoztak trágár beszólásokat. Egyikük engem is kiszúrt: legalábbis véleményem szerint a puszit nem Buttnak küldte.
A háttérben a vezető körül mágikus fények ragyognak. Volt róla egy olyan érzésem, hogy nem tűzijátékra készül a tiszteletünkre. És ha nem arra, akkor valószínűleg épp az elhagyott ostromgépeket akarja pótolni valahogy.
És lőn! A sereg mögött hatalmas katapultok, ágyúk és faltörő kosok jelentek meg, melyeket a zöldbőrűek hangos, örömteli vihogással és üdvrivalgással köszöntöttek. Seregünk komor hangulata újfent visszatért.
- Így legalább érdekesebb lesz – morgott Butt nem messze tőlem. – Készüljetek! A férgek már szomjazzák a pengéinket! Ne fosszuk meg őket ettől!
Butt buzdító beszéde és a morc hangulat rövid csatát vívott, küzdelmük döntetlenre végződött. A komorság felszívódott kissé, de nem foszlott semmivé. A katonák rivalogtak, az íjászok nyílvesszőket illesztettek az új húrjára, a falakon nyílpuskákkal szobroztak a katonák.
- Hozzátok ki a raktárban lévő fegyvereket is! Szükségünk lesz rájuk – parancsolta a gróf a hadsereget fixírozva.
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 2:59 am

Az egyik ismeretlen fickó igen pozitív kijelentést tett, mire nekem is egy nagyobb mosoly jelent meg az arcomon.
~ Tényleg! Ebben az esetben, még némi előnyre is tettünk szert. Miket is beszélek? Így sehogyan nem tudnak majd feljutni a falakra, nekünk meg csupán annyi dolgunk lesz, hogy figyeljük, ahogyan az íjászok ledarálják őket, utána pedig elkapjuk a vezérüket. A félelmeim alaptalanok voltak.~ gondoltam magamban, ezt követően lejjebb engedtem a szablyámat, nyugalom töltötte el szívemet, visszatért a higgadtságom. Ennek annyira tudtam örülni, majdnem kiugrottam a gatyámból. A magabiztos vigyoromat egy szúrós tekintettel párosítottam, a katonáknak is nagyon tetszett az újonnan megállapított tény.
~ Lehet, a nagy sietségben még az ostromhoz való kellékeiket is otthon hagyták.~ merengtem, nem sokkal később meg egy helyben maradt az ellenfeleink serege. Természetesen, ők képtelenek voltak nyugton lenni, folyamatosan mocorogtak, irritáló hangjuk megtöltötte a vár előtt lévő mezőt.
- Legalább maradnának kussban, és fegyelmezetten várnák ki a halálukat...- suttogtam. Valamiért annyira gondtalanul viselkedtek. Vagy csak annyira idióták voltak, hogy fel sem fogták, mekkora hátránnyal indultak, vagy tudatában voltak valaminek, aminek mi még nem. Ha optimista lettem volna, akkor bizonyára azonnal elhatároztam volna magamat az első lehetőség mellett, viszont az élet nem adott rá okot, amiért rózsásan kellett volna látnom a világot. Ebből adódóan némán bambultam, pillanatokon belül meg feltűnt a vezetőjük furcsa cselekedete.
~ Mire készül?~ kérdeztem, de sajnos gyorsan megkaptam a választ. Sikeresen megidézett pár, nem túl biztató kinézetű készüléket, aminek köszönhetően a zöldségek igen vidám kacagásokban törtek ki.
- Ó, hogy rohadnátok meg!- csaptam rá öklömmel a várfalra, eléggé ideges fejjel. Hát, búcsút mondhattunk az előnynek, még csak a gondolatát sem tudtuk teljesen kiélvezni. Butt megállapítására ennyit feleltem:
- Ja. Az biztos.
Egy csöppet untam már az ideghúzást, ideje lett volna már elkezdeni a küzdelmet, nem kívántam tovább feszíteni saját nyugalmam határait. Az íjászok, s nyílpuskások már teljesen készen voltak, csupán a jelre vártak. A gróf elküldött pár zsoldost, fegyver utánpótlásért. Megvakartam a tarkómat, hümmögtem egyet, vártam a fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 10:55 am

- Nézzétek! Ezeknek a kis görcsöknek még ostromgépeik sincsenek! Simán visszaverjük őket! szólalt meg egy újjabb hang mögülünk. A katonák föllelkesedtek hogy van némi előnyünk, és alig várták hogy megmutathassák ezeknek a zöld kis mócsingoknak ki a jobb. Az hogy nem félnek és ennyire lelkesek ngem is megnyugtatott kissé. A következző pár percben farkas szemet nztünk egymással. Ez eléggé idegesító volt számomra, idegtépő mód semmi sem történt, csak a kis mitugrászok lökdösték egymást ,meg adak ki furcsa hangokat magukból.Tekintetem a kis zöld moszatok vezetőjére siklott aki mesterkedett valamiben, mivel körülötte fényes mágikus körök cikáztak. És igazam is lett mivel kisvártatva gépezetek hada jelent meg a háta mögött. A kis lények ujjongásba törtek ki, ami nekünk nem jelentett valami jót.
- Így legalább érdekesebb lesz. – morogta Butt. – Készüljetek! A férgek már szomjazzák a pengéinket! Ne fosszuk meg őket ettől! -erre csak ujjabb lelkes üvöltés volt a válasz. Körülnéztem. Több tucat zsoldos szinte lógott a falakon, kifeszített ijjal vártak a parancsszóra. A nagyobb "legyek" ilypuskával meredek az ellenségre.
- Hozzátok ki a raktárban lévő fegyvereket is! Szükségünk lesz rájuk. – parancsol zsoldosaira a gróf.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 11:41 am

Az ellenséges sereg zöld tömege megnyílik, egy középtájt álló testes zöldbőrű előtt, aki lassan elindul a sereg élére. A köztetek lévő távolság ellenére szinte magatokon érzitek döngő lépteinek súlyát. Az ocsmányság páncélzata alapján hihetetlen kondícióban lehet, hiszen öltözéke több mázsás is megvan, a hatalmas, barbári handzsárról nem is beszélve, amit jobb kezében tart. A kis nyeszlettek látszólag félik, mert mikor a közelükbe ér, akkor azonnal elhallgatnak. Hamar sejteni kezditek, hogy ez a túlméretezett zöldbőrű valamiféle jobb keze lehet a farkas lovasnak. Az izomtömeg eléri a sereg élét. Barbár, állatias pofájával végigméri a falakat és az azon álló embereket, majd horkant egy nagyot és kiadja a számotokra érthetetlen nyelvezetén a parancsot a rohamra.
- Waaagh!
A sereg azonnal rohamra indul. A goblinok, így roham közben inkább emlékeztetnek egy démonfiókára, mint valódi önmagukra. Eszelős vihogásuk mindenki idegeit felborzolja.
Az íjászok már csak a parancsra várnak, de Butt még nem hajlandó engedélyt adni a tüzelésre, bár keze már a levegőben van. Ellenfeleitek egyre sebesebben közelednek.
- Várj! – parancsol Butt az embereire.
- Most! – kiáltja el magát a gróf, mire hirtelen a rohamozók első hulláma hirtelen a levegőbe repül egy hatalmas robbanás keretein belül.
Mikor lassan feloszlik a füst, akkor az ocsmány zöldbőrűek tetemeit látjátok mindenfelé. A robbanáslánc nem volt kegyes hozzájuk. Úgy tépte cafatokra az átokfajzatokat, mintha cukorból lettek volna azok. Ezzel pedig az első hullámuk elbukott. Ám még fellélegezni sincs időtök, hiszen a parancsnok már indítja a következő rohamot.
- WAAAGH! – hangzik a parancsszó.
Útnak ered a második hullám, amit már az íjászok vesznek kezelésbe. Az apróságok hamar tűpárnává változnak, az nyílzáportól. A goblinok némelyike menten holtan esik össze, míg vannak olyanok, akik szerencsésen megússzák a halálos esőt és folytatják a rohamukat egyenesen felétek.
Időközben az ostromszerkezetek körül is megindult a mozgolódás. A szerkezeteket hamar előrébb tolták, hogy hatótávon belül legyenek. Ám furcsa módon a katapultokat nem élettelen sziklákkal töltik meg, hanem eleven szárnyas goblinokkal.

Vissza az elejére Go down
Nova
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Nova


Hozzászólások száma : 177
Aye! Pont : 13
Join date : 2010. Apr. 27.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 2:08 pm

Az ellenséges sereg mintegy varázsütésre elnémult, majd középen kettévált, utat engedve egy behemót, többmázsás páncélzatot viselő monstrumnak. Jobb kezében hatalmas handzsárt tartott, bizonyára nem barátkozási célokból, döngő léptei alatt remegett a föld. A kisebbek félve húzódtak el keze és handzsárja ügyéből. Az izomkolosszus lassú baktatással elérte a sereg élét, majd miután megvető tekintetét végighordozta a falakon és az azon ácsorgó embereken, kiadta a parancsot – valami számunkra érthetetlen nyelven.
- Waaagh!
Hogy ez mit jelenthet, gyorsan összerakhattuk: a goblinsereg a falak felé áradt, eszelős vihogással. Az íjászok csak a parancsra vártak, íjaikat feszítették, ám Butt nem volt hajlandó kiadni a tűzparancsot.
- Várj – intette embereit Butt.
A goblinok egyre közeledtek.
- Most! – kiáltotta a gróf, mire megremegett a föld, és egy hatalmas robbanás darabokra tépte az első rohamozókat. Véres cafatok hevertek, zuhantak ezer irányba.
A goblinroham megtört, ám az izomkolosszus nem hátrált.
- WAAAGH! – hangzott ismét, ezúttal indulatosabban.
Nekiindult a második hullám, ezeket az íjászok intézték el. Nyílzáport okádtak a falak, minden apróságból minimum három – négy vessző állt ki. Ám mégsem volt elég: a kis gnómok túl sokan voltak, az életben maradottak társaikon átgázolva folytatták a rohamot.
Közben az ostromgépek körül sem állt meg az élet. A kis morcok arra jutottak, hogy ha már van, használják is. Néhányan a gépek köré gyűltek, nagy nyikorgás és erőfeszítések közepette nekiveselkedtek, és előrébb tolták a szerkezeteket. A katapultok kanalaiba azonban nem kövek kerültek, hanem eleven, szárnyas goblinok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Az átok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Az átok   Magánküldetés: Az átok - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Az átok
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Magánküldetés: Ölj
» Magánküldetés: Farkasvadászat
» Magánküldetés: Az ékszerek
» Magánküldetés: A villámlopó
» Magánküldetés - A Házasság

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Máshol...-
Ugrás: