KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: A tárnák mélyén

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 10:26 pm

The member 'Natsu Dragneel' has done the following action : Kocka

#1 '1d3' : 2

--------------------------------

#2 '1d3' : 3

--------------------------------

#3 '1d3' : 1
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 10:28 pm

Az erő eldöntetett. Kezdődhet a harc!
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 7:48 pm

Eléggé hűvös, mondhatni korom hangulat kezdett eluralkodni, és senki sem szólt egy szót sem, csak némán mindannyian elindultunk a csarnok felé, hogy teljesítsük a feladatot.
- Remélem harc közben azért nagyobb lesz az összetartás. – gondoltam.
Nagyjából az út felét tehettük meg néma csendben, amikor a hang, amelyet az előbb is hallottam, ismét megszólalt a fejemben:
- Állj! Sokkal gyorsabban haladtak, mint gondoltam. Már bent vannak és szétszéledtek. Elküldöm a helyzetüket. Intézzétek el mind! – utasította a megbízó.
A többes számból, és abból ítélve, hogy a két társam is megállt, megállapíthattam, hogy nem csak én hallottam a hangot, és nem kell nekik semmit sem elmagyaráznom. Nem sokkal ez után szóbeli megerősítést is kaptam, mivel Natali, megtörve a csendet megszólalt:
- Én erre megyek. – mondta, majd jobbra mutatott.
- Rendben én pedig erre megyek. – válaszoltam, és a közvetlenül előttünk levő ösvényre mutattam.
Natali és én is elindultunk az általunk választott ösvényen. Tarava véleményét nem kértük ki, mivel eddig sem tudtunk valami sokat beszélgetni, így hát most sem számítottunk volna tőle semmi kommunikációs bravúrra.
Ahogy végighaladtam a járaton, melyen elindultam, egy eléggé tágas, és kissé gyéren ugyan, de a többi helyhez hasonlóan kivilágított helyhez értem.
- Nocsak, megérkezett a fogadóbizottság? – mondta egy hang, amely betöltötte az egész termet.
- Szóval téged kell a földbe döngölnöm? – kérdeztem kihívóan.
A „köszönés és bemutatkozás” után végre megláttuk egymást az ellenfelemmel. Egy vékony alkatú, normál magasságú srác állt velem szemben.
- Kíváncsi vagyok, hogy mit tud a fiú. – gondoltam. – De azért jó lesz vigyázni.
- Mi lenne, ha egyszerűen átengednél? – kérdezte a fickó.
- Na ne röhögtess! – fortyantam fel. – Inkább én adhatnék neked választási lehetőséget, hogy elmehetsz még, de nem áll szándékomban. – mondtam keményen.
- Rendben van, akkor legyőzlek, és úgy megyek tovább. - válaszolta magabiztosan.
- Csak próbáld meg! – válaszolta dühösen. – Kíváncsi vagyok, hogy mire mész ezzel: Dark Moment! – vetettem be azonnal a mágiámat, és elsötétítettem a termet.
- Nem rossz, de ellenem kevés lesz! – mondta az ellenfelem, és ő is belekezdett a mágiába: - Animal Possession: Wolf! – hangzott az első varázslata.
- Ilyennel még nem találkoztam, de hallottam róla, valami seidr mágia, ha jól emlékszem. – kutattam utána a fejemben ennek a mágiának.
- Hiába csináltál sötétet, a szagod alapján is megtalállak. Wolf Slash! – használta a következő mágiát.
- A francba, ki kell térnem előle! – gondoltam, és gyorsan egy szikla mögé ugrottam. – Gyerünk, kell valami ellentámadás! – sürgettem magamban a dolgot, míg ellenfelem egy gyors szagmintát vett a levegőből. – Death Spike! – húztam elő a dárdámat, majd megspékeltem a dolgot: - Rise of Dead! – vetettem be a következő varázslatomat, és máris hat hullát idéztem meg, akikkel az oldalamon nekirontottam több irányból is az ellenfelemnek.
- Nicsak, erősítést kaptál? De miért ilyen büdösek ezek az emberek? – szimatol bele a levegőbe. – Szóval nekromanta vagy mi? – vonta le a következtetést a bűzölgő és rothadó testekből.
- Beletrafáltál. – mondtam támadás közben.
Ahogy az első hullám megfelelő távolságba ért, ellenfelem máris ellentámadásba lendült:
- Wolf Strike! – vetette be egy másik mágiáját is, amivel egy jókora ütést vitt be.
Szegény bábom néhány métert repült is visszafelé, de nem tántorodtam meg, a megmaradt embereimmel töretlenül haladtam előre. – Na még egyszer! Wolf Slash! – használta ismét az előző mágiát, de ezúttal nem hagytam annyiban. Szétszabdalta két emberemet is, de bevettettem a titkos fegyvert:
- Bone Bomb! – robbantottam fel a két hullát.
Néhány szilánk fúródott csak bele az ellenfelembe, mivel egy gyors reakcióval hátraugrott, és menedéket keresett egy szikla mögött.
- Az ördögbe is. Nem lát engem, és mégis egész otthonosan elmozog itt. Ez így nem lesz jó. – gondoltam.
Még tartalékban volt négy bábom és négy volt még kéznél, bár az egyik kissé hátrébb. Vele is felzárkóztam a többihez, és bekerítettem az ellenfelemet.
- Add meg magad, és akkor kíméletesen nyírlak ki. – mondtam neki.
- Jó vicc! – nevette el magát a fickó és mást vetett be: - Animal Possession: Horse! – vetette be egy újabb mágiáját.
Nem mozdultam semerre, csak vártam, hogy mi következik ezek után. Ez volt a hiba. Alig, hogy meghallottam a mágiát, máris egy nagy és ugrást követő rúgást kaptam ellenfelemtől, amely nem sokkal kerülte el a fejemet. Nagy nehézségek árán sikerült kitérnem előle, de a rúgás a padlót érte, amely nagy robajjal tört be, és több szikla is kiágaskodott a talapzatból. Ezt követően további morajlás jött, és tovább repedeztek a falak. A mennyezetről kisebb sziklák kezdtek el aláhullani. Ellenfelem gyorsan visszaváltott a farkas énjére, és így kikerülgette a sziklákat, melyeknek a suhanását jól hallotta, valamint engem és bábjaimat is le tudott követni a szag alapján.
- A fene vinné el! - gondoltam. - Már nem kis varázserőt használtam el, és még semmi eredménye. – mérgelődtem magamban.
Csak egy pillanatra lankadt a figyelmem, és az egyik lezuhanó szikla egyenesen fejbe vágott. Nem ért komolyabb sérülés, de egy pillanatra eszméletemet vesztettem. Megszűnt a kontrollom a bábjaim felett, valamint a Dark Moment varázslatom is eloszlott.
Pár másodperc múlva magamhoz tértem, és feltápászkodtam. Ellenfelem megpróbálta kihasználni a helyzetet, és máris nekem rontott. Nem volt sok esélyem védekezni, mindössze a dárdámat, amely még mindig a kezemben volt, emeltem fel védekezésül. Sikerült Az ütés elé helyeznem, így felfogta azt, de egyszerűen ketté tört.
- A francba, mit csináljak? Már alig maradt varázserőm. – gondoltam, majd eszembe jutott valami: - Hát persze, a lakrima!
Villámgyorsan elővettem a lakrimát a zsebemből, szinte még el sem dobva a dárda maradványát, majd azt felhasználva megspékeltem magam, és egy olyan kombót vetettem be, amivel az ellenfelem nem tudott mit kezdeni:
Kezdődött a Rise od Dead és az Animate Dead varázslatokkal, melyekkel a maradék négy hullát idéztem meg, és az imént a kontrollom alól kikerült testeket is visszavettem az irányításomba. Az idézett testeket úgy idéztem meg, hogy kettő mellettem álljon, kettő pedig az ellenfelem háta mögött közvetlenül. Ezután a másik négy halottal is rohanva közelítettem felé. Hirtelen nem tudott reagálni, és ez okozta a vesztét. A két mellettem álló emberemet pajzsként használtam, a többit pedig, miután megfelelő távba érte sorban felrobbantottam.
A Blue Pegasus-os nem tudott kitérni előlem, a legtöbb szilánkot bekapta, és elég rossz állapotban terült el a padlón.
- Én megmondtam neked, hogy jobban járnál, ha feladnád. – mondtam neki gúnyosan, majd levettem a hátamról a kardomat.
Nem maradt több varázserőm, így még csak egy dárdát sem tudtam varázsolni, hogy stílusosan végezzek vele. A két alárendeltem is élettelenül esett össze, mivel felettük is megszűnt az irányításom.
- Itt a vége! – mondtam, majd egyetlen szúrással kivégeztem a mágust.
Vissza az elejére Go down
Natali Lilie
Gealdor
Gealdor
Natali Lilie


Hozzászólások száma : 72
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Apr. 05.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 11:22 am

A folyosón futva indult el a trió, és célba vettük a főcsarnokot. Ahogyan célunk felé haladtunk a hang megint megszólalt.
- Állj! Sokkal gyorsabban haladtak, mint gondoltam. Már bent vannak és szétszéledtek. Elküldöm a helyzetüket. Intézzétek el mind! – a megbízó hangja után mind a hárman megtorpantunk, majd kirajzolódott a kép, hogy merre van az ellenség.
- Én erre megyek. –mondtam jobbra mutatva
- Rendben én pedig erre megyek. –válaszolta egyik társam, majd elindultunk mind a hárman a választott irányba.
Nem is kellett olyan sokáig futnom, még a folyosón megpillantottam ellenfelem. Hát az a csaj le se tagadhatta volna, hogy ő egy cuki-muki kis Blue Pegasusos libuska. Kis cukcsi-mukcsi ruhájában vékony nyálas hangján fordult oda hozzám.
- Óh, látom meg is érkezett az ellenfél… pedig jobb lett volna, ha nincsen.
- Hidd el én sem vagyok túl boldog, hogy egy csicsababa ellen kell harcolnom, de hát ez van. –húztam elő kardom, mágiám még nem használva. Gondoltam először kiderítem hogy a lány mit tud, és csak utána támadom meg. A lány felé haladtam, amikor az elüvöltötte magát.
- Lighting Bolt! –majd egy villám labda repült felém, ami eltalálta a lábamnál a ruhámat.
- Mekkora jó, hogy ilyen sok rétegű a szoknya! Majdnem eltaláltál, de komolyan… De ha te így akkor én is. Sream! –üvöltöttem el magam, majd a Blue Pegasusos liba egy pillanatra megfogta a fülét, de amint látta hogy közeledek újabb villám labdával támadott, ami be is talált.
- Basszus! Ez rohadtul ráz! – háborodtam fel, közben az eltalált kezemet ráztam. Szerencsére nem a bal kezemet találta el amivel a kardot szoktam forgatni. Egy újabb Scream-et vetettem be ellenfelem ellen, de nem nagyon hatotta meg a dolog, inkább az esett rosszul neki, amikor a kardommal végre sikerült megvágnom őt. Igaz csak az egyik combja sebesült, de előrébb voltam a semminél.
- Nah, mi az? Ez már nem tetszik ugye? – ez után a kérdés után lettem figyelmes a kezében tartott botra, amit szép lassan felemelt, majd mellé mondta, majd először egy Lighting Bolt-ot küldött rám, ami kicsit sokkolóan ért, majd végül egy Water Cannon!-nal egy iszonyat nagy vízsugár talált el, és vagy tíz méterre repített, ami igen rosszul esett. Néhány másodpercig a földön feküdtem a hölgyemény mágiája miatt, de nagy nehezen összeszedtem magamat, és újra a lány irányába indultam, aki már a fúró fele szaladt, már amennyire tudott. Most az egyszer boldog voltam, hogy a kardom lejjebb csúszott, és combot sikerült megvágnom vele.
- Hollow! – üvöltöttem mire a lány térdre esett, és a fülét fogta.
- Lighting Bolt! – valahogy számítottam erre a támadásra, úgyhogy még idő előtt kapcsoltam, és a villámlabda a falba vágódott, amiből egy nagyobb darab rám esett, és elejtettem a kardot.
- Kurva életbe! – ejtettem el a káromkodást, és miközben kardomért hajoltam le a földre eltalált egy villám.
- Fenébe már! Hollow!!!! - ellenfelem összerogyott, de azért még beszólt.
- Nem kéne káromkodni, csúnya egy dolog! - mondta kioktatóan.
- Úgysem hallod többet, szóval nem kell beszólni! - majd átdöftem a lányt kardommal.
- Pics... -kezdett bele a lány valamibe, de közbevágtam.
- Hé! Nem akarsz káromkodni, ugye? Be kell valljam azt hittem kevesebb fájdalommal fog járni ha legyőzlek... de ez van! - ez után a mondat után, hogy biztosra menjek a lányt még kétszer hátba szúrtam, és végig néztem ahogyan a saját vérében fetrengve meghal.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 2:56 pm

- Állj! Sokkal gyorsabban haladtak, mint gondoltam. Már bent vannak és szétszéledtek. Elküldöm a helyzetüket. Intézzétek el mind - hangzott fel Kao fejében az utasítás. A térkép, amit mintha csak maga előtt látott volna ezúttal három ponttal gazdagodott, az egyik éppen felé közeledett. Lekanyarodott, és a lépteit futóra váltotta, hogy elkaphassa a célpontját addíg, amíg az egy egyszerű területen volt, egy folyosórészen, ami visz-onylag hosszan, elágazások nélkül vezetett át két fontosabb csomópont között. Ahogy közeledett az utolsó sarokhoz, már lassított is, és a lépteit nesztelen suhanássá váltotta, majd megállt. Semmit sem hallott, semmi nem mozdult, és ez volt az, ami jobban zavarta annál is, hogy beéri-e az ellenfelét a folyosón.
Ha az tényleg itt volt, akkor várt, márpedig ha várt, akkor Kaonak a legtöbb előnye máris oda volt. Nem bízott a megbízójában sem, és nem lehetett biztos az információban sem, így nem volt választása, felkészült a nyílt harcra. A testrészeire kirétegződött pár centiméternyi kristály, majd a kezébe vett két tőrt és a sarokhoz suhant. Ahogy megérkezett, a szemét megzavarta valami. A pupillái leragadtak és egy pillanatra rátört az ásítás. Tudta, hogy az ellenfél már tisztában van a jelenlétével. Nem volt értelme rejtőzködni.
Kao pár pillanat múlva kivetődött a sarok mögül, és vaktában elhajtotta az egyik tőrét. Az alak a folyosó közepén meg se mozdult, a tőr pedig pillanatokkal később csattant a folyosó másik vége felé a kövezeten. A férfi teljes nyugodalommal nézett hátra, így Kaonak is volt ideje felmérni. A nyurga alak öltönyös bohóc kinézete bizonyára minden nőt megbolondított volna a férfi körül, ahogy az elegáns kiállása és a rejtélyes pillantása a maszkja mögül, Kao viszont más után kutatott. Amit le tudott vonni, hogy a férfi nem harcos alkat. Látható fegyver és vértezet nem lévén, a testi edzettség valószínűsíthető hiányában, a stílus harc közbeni megtartásával együtt sejtetni engedték, hogy a férfi nem számított arra, hogy bárki meg tudja támadni, és hogy bárkivel erőteljes küzdelembe kell kerülnie.
-Oh, máris megjött a vendégem, nemde? És még milyen félelemre méltó egy vendég, az erőd igen tekintélyes - szólt, és egy mozdulattal leemelte a kalapját közben, meghajolt, és végül a kalapja újra a fején kötött ki. Kao elhajított egy tőrt, ezúttal pontosan célozva, és még a kristálymozgatással is rásegítve. A férfi nem mozdult, és nem is védekezett. A tőr áthaladt a homlokán, majd csattant a kövezeten. - Nos, ezzel nem sokra mész, kedves... - A gesztussal megvárta Kaot, de Kao nem viszonzott semmit. Az agya dolgozott. Kizárta az elemi mágiákat, és kizárta a fekete mágiát is, ezeket már túl jól ismerte ahhoz, hogy ennyi elég legyen hozzá. A mágia amit a férfi használt nem anyagias jellegű volt, a kinézete és a viselkedése is erre utalt mind, és a tény, hogy Kao nem találhatta el, igazolta a felvetést: a férfi érintetlenül tervezte végigjátszani a meccset és megvolt hozzá a kellő mágiája.
Kao rohamozni kezdett, és már készen is volt a taktikája: ki kellett derítenie, hogy a férfi tényleg ott van-e, ahol látszik, ha viszont nem, akkor a teremben van-e. Ha a férfi nem sebezhető ténylegesen, ahogyan a példák mutatták idáig, akkor Kao számára egyedül nem volt esély. Ha viszont bárhogyan képes lett volna kideríteni, hogy a férfi hogyan sebezhető, iletve hol van valójában, már ha a látható testén kívülről irányít, akkor létezett esélye a győzelemre...
Stop!
Kao rohama nem haladt sehová. Látta maga előtt a fickót, de az nem mozdult, a távolság semmivel sem csökkent kettejük között, és habár Kao tudta, hogy hol van, a fejében levő térkép túl világosan is a tudatára adta, hogy hol kellene lennie, mégsem vott volt.
- Csak, hogy tudd, nem kedvelem az ilyen stílustalan embereket. Miért van az, hogy a bűnözők mindig... - A férfi nem is folytatta. Észrevette Kao pillantását, és az ő tekintete is megváltozott. Kao erre várt. A férfi ignorálásával akarta elérni, hogy az változtasson a rutinján. Hogy miért tehette ezt azt Kao nem tudta, de akármi váltotta ki a férfi elnémulását, félelem, megérzés, óvatoság, düh, vagy bármi hasonló, jó eséllyel egyenesebbé is tette annak gondolkodását. Ha Kaonak sikerült kilibbentenie a férfit a saját ritmusából, akkor volt esélye kiszámítani mit tehet, addig nem, amíg azt tette, amit a férfi akart.
- Meddig játsszuk még ezt a játékot? Nincs sok időm - szólalt meg Kao és a férfi felé fordult. A férfi elkomolyodott arckifejezése elhatározottá vált, és megjelent a kezében Kao egyik tőre a semmiből.
- Akkor nem játszunk tovább - mondta és egy rideg tekintettel hajította Kao felé a tőrt. Kao nem mozdult. Ha a logikája helyes volt, akkor vagy ténylegesen kapta meg a támadást amit látott, vagy pedig a férfi azzal a mozzanattal fedte fel magát. Hagynia kellett a tőrt célt érni, hogy reagálhasson. A kezeit feltette a feje elé, így a teste nagyjából védve volt, Kao pedig megfeszülve várt.
Az utolsó pillanatban mozdult csak, a karjával az érkező tőr felé csapott, hogy hárítsa az ütést, azonban a csattanás elmaradt, a tőr képe szertefoszlott, Kao pedig nyomást érzett a háta felől. A férfi mögötte volt, és a kés Kao háta közepén csikordult meg a kristályon, ami körülvette a testét. Kao szó szerint felrobbant: kristályteremtése úgy tört ki belőle, mintha csak a testében levő energia kirobbant volna belőle, és a kicsapódó kristálytömbök és agyarak elnyelték a férfi alakját.
Kao kristályai pár másodpercig zuhogtak a környékre és a falakon, a padlón ütközve törtek és pattogtak széles rádiuszban szét a folyosón, azonban a férfi sehol sem volt. Kao gyorsan széthajította a nagyobb tömböket is, aróra törve azokat a falakon, hogy meglássa a férfi esetleges testét, de az sehol sem volt - legalábbis még egy másodpercig. Talán tíz méterre kezdett összeállni a levegőből a férfi, mintha csak felépülne a semmiből. A lélegzetvétele szaporább volt, és egy pillanat múlva Kaora tekintett és felegyenesedett.
Kao azonnal elhajította a kését, de az megint csak nem volt hatásos, azonban végre észrevett valamit. A férfi zihálása teljesen eltűnt, és a tartása visszatért az addig látottba. A mágiája máris újra működésbe lépett és újra ugyanaz a taktika következett, vagy talán egy másik, de a lényegen ez nem változtatott.
Ha Kao nem is látta, a férfi a helyszínen volt. Nem tudott pontos támadást intézni, de olyat igen, ami elég széles hatású ahhoz, hogy bárkit eltaláljon. A küzdelemnek vége volt.
Kao széttárta a karjait, és a folyosón szétszórt kristályok felemelkedtek a magasba és még apróbb darabokra töredeztek, majd két csoportra oszlottak, és Kaotól kiindulva mint két őrlő apró fogai végighaladtak a folyosón mindkét irányban, halálos sebességgel körözve.
Kao háta mögül jött a hang. A menekülő férfi elbukott, a lábait és a hátát ért szilánkok pedig kíméletlenül felszaggatták a bőrét. Kao előhúzta a kardját, és a testén levő kristályt mozgatva kilőtt felé, majd a kétségbeesett pillantást elkerülve átszúrta a férfi nyakát.

Két perccel később már csak a férfi hullája volt a folyosón, Kao pedig futólépésben tartott a többiek felé a találkozó iránya felé kerülve...
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2011 7:52 am

Mindannyian elindultok a fúróterem melletti főcsarnokban, ahol már a fekete köpenyes fickó vár titeket. Bár a csuklya a fejére van húzva és arca nagy részét eltakarja, még így is látszik a rajta elterülő önelégült vigyor.
- Jól van... Jól van... Szép munka volt. Íme az ígért jutalmatok.
Ekkor int egyet a kezével, mire mellettetek szétnyílik a föld és egy-egy kisebb táska emelkedik ki onnan. Amint fölveszitek és belenéztek láthatjátok, hogy pénz van benne, méghozzá egész használható mennyiségű.
- Beletelik egy jó időbe, mire rájönnek a Blue Pegasus-osok, hogy meghaltak a drága mágusaik. Addig bőven befejezzük itt a dolgainkat. Rátok már nincs szükségünk. Tudjátok merre kell kimenni - ekkor megfordul és elindul a fúróterem járata felé, ám előtte megáll és mereven előrenézve hátraszól nektek - Mindenesetre bebizonyítottátok, hogy a jövőben még használhatóak lehettek a szervezetünk számára. Ne keressetek minket, amikor szükségünk lesz rátok, mi fogunk keresni titeket - azzal előre lép a járatba és egy kőfal húzódott el mögötte.
Még maradhattok élvezve egymás társaságát, vagy el is indulhattok a dolgotokra. Mindenesetre a hallottak elég elgondolkodtatóak. Mivel a térkép a fejetekben van, így tudjátok merre van a kijárat, ami az erdőbe vezet, illetve használhatják a portál kamrát is, ahonnan jöttetek. Ott egyszerűen beleálltok és az visszavisz pontosan oda, ahonnan elhozott titeket.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 12:31 pm

- Jól van... Jól van... Szép munka volt. Íme az ígért jutalmatok - a férfi intésére megnyílt a föld mellettünk, és egy kiemelkedő tömbön táskák voltak Kaoék számára, teli pénzzel. Kao miután kinyitotta azt, ki is szedte a táskából a pénzt, majd a saját táskájába rakta, miközben hallgatta a férfit.
- Beletelik egy jó időbe, mire rájönnek a Blue Pegasus-osok, hogy meghaltak a drága mágusaik. Addig bőven befejezzük itt a dolgainkat. Rátok már nincs szükségünk. Tudjátok merre kell kimenni - a férfi szinte kedélyesen sétált a fúróterem felé vezető átjáróhoz, és mielőtt még eltűnt volna hozzá is fűzött valamit a mondandóihoz. - Minden esetre bebizonyítottátok, hogy a jövőben még használhatóak lehettek a szervezetünk számára. Ne keressetek minket, amikor szükségünk lesz rátok, mi fogunk keresni titeket - Kao fejében ez a figyelmeztetés felért egy zsíros ígérettel, az agyában szélvész gyorsaságával kapcsolta össze ezt a szervezetet is az elkövetkezendő munkájával, majd mivel már nem is volt más tennivalója, minden további nélkül elindult a portálok felé. Nem akart találkozni, sem együtt távozni senkivel, inkább megtartotta a kilétét és a kinézetét magának.
Amint ráállt a kőre, ahol érkezett, azon megjelent a mágikus fényár, és egy pillanat múlva már az erdő fényei, illata és szele csaptak át az elhaló fényeken. Kao lova sehol sem volt, így ő nekiveselkedett az útnak lábon. Minél hamarabb Hargeonba akart érni; a megígért nap vészesen közeledett, főleg ha lábon kellett átszelnie a vidéket a legközelebbi településig.


A hozzászólást Rouuro Kao összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 27, 2011 5:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 5:10 pm

Miután letudtam a kis problémát, elindultam a találkozási pont irányába. Mihelyst odaértem, megpillantottam a két társamat is.
- Szóval ők is nyertek. – gondoltam.
Közben megjelent megbízónk is, akiből bár nem sokat láthattunk a csuklyája miatt, mégis tisztán kivehető volt az önelégült mosoly az arcán.
- Jól van... Jól van... Szép munka volt. Íme az ígért jutalmatok. – mondta a férfi, majd hirtelen kőtömbök emelkedtek ki a földből, melyeken táskák sorakoztak.
Odaléptem, és kinyitva az egyiket, kiderült, hogy pénzzel van teli.
- Helyes, ezt nevezem én fizetségnek. – nevetek magamban.
- Beletelik egy jó időbe, mire rájönnek a Blue Pegasus-osok, hogy meghaltak a drága mágusaik. Addig bőven befejezzük itt a dolgainkat. Rátok már nincs szükségünk. Tudjátok merre kell kimenni. – mondta, majd nekünk hátat fordítva elindult a fúróterem irányába, azonban néhány lépés után megtorpant, és még néhány szót szólt - Mindenesetre bebizonyítottátok, hogy a jövőben még használhatóak lehettek a szervezetünk számára. Ne keressetek minket, amikor szükségünk lesz rátok, mi fogunk keresni titeket. – fejezte be végül.
Alig, hogy ezt kimondta, tett még egy lépést, majd a járat bezárult mögötte.
- Fura egy fickó annyi biztos. – jegyeztem meg magamban.
- Nah, hát ha már végeztünk én megyek is. – szólalt meg Natali.
- Azt hiszem, én is lelépek. Mellesleg, ti merre mentek? – vetettem fel a kérdést, de mire körbenéztem, Tarava már eltűnt.
- Én a Hakobe hegyek fele. – válaszolta Natali.
- Akkor elválnak utjain, mivel én más irányba tartok. – mondtam kissé sejtelmesen, mivel nem akartam világgá kürtölni, hogy Hargeonba tartok.
- Jó. Akkor viszlát. – köszönt el tőlem a lány.
- Viszlát, örültem a találkozásnak. – mondtam, majd a kijárat felé távozva elindultam Hargeon városába.
Vissza az elejére Go down
Natali Lilie
Gealdor
Gealdor
Natali Lilie


Hozzászólások száma : 72
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Apr. 05.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 5:28 pm

Elindultam a központi fúrótoronyhoz ,ahova alapból indulni akartunk. Ekkor már megbízónk ott várt minket a fekete köpenyében, és széles vicsor volt arcára fagyva. Utánam még Rohandar jött, Tavara akkor már ott volt.
- Jól van... Jól van... Szép munka volt. Íme az ígért jutalmatok. - mondta a férfi, mire a földből felemelkedett három kőtömb, amin táskák is voltak. Mind a hárman odaléptünk egyhez, és gondolom ugyanazt tapasztaltuk, rendes fizetséget kaptunk.
- Beletelik egy jó időbe, mire rájönnek a Blue Pegasus-osok, hogy meghaltak a drága mágusaik. Addig bőven befejezzük itt a dolgainkat. Rátok már nincs szükségünk. Tudjátok merre kell kimenni. – a férfi már éppen az egyik járat fele indult, mikor újra megszólalt. - Mindenesetre bebizonyítottátok, hogy a jövőben még használhatóak lehettek a szervezetünk számára. Ne keressetek minket, amikor szükségünk lesz rátok, mi fogunk keresni titeket. - tiszta jó, hogy legközelebb is zaklatni fognak ha olyan kedvük lesz... miután ezt elmondta, kilépett az ajtón, ami egyből bezárult utána.
- Nah, hát ha már végeztünk én megyek is. – nem volt kedvem tovább traccspartizni a két fiúval, úgyhogy minél jobban siettem.
- Azt hiszem, én is lelépek. Mellesleg, ti merre mentek? – kérdezte a túl kíváncsi és nagyszájú Rohandar, de gondoltam csak válaszolok neki, mivel nem tűnik olyan rossz embernek. Tavara meg persze felszívódott...
- Én a Hakobe hegyek fele. – válaszoltam.
- Akkor elválnak utjain, mivel én más irányba tartok. – legalább nyugtom lesz egész hazafele vezető úton.
- Jó. Akkor viszlát. – köszöntem el, gondolva, hogy akkora mákom nincsen hogy ne fussak vele többet össze.
- Viszlát, örültem a találkozásnak. - mondta végül Rohandar is, és elindultunk. Gondolom más-más kijáraton mehettünk ki, mert utána már nem láttam se az épületben, se az épület körül a fiút. Ahogy megláttam a napfényt el is indultam hazafele.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 06, 2012 7:40 pm

Rendben szép munka volt. A bűnös lélek most én lennék, aki sokat késet mindig. Nem is szaporítom tovább a szót, íme a jutalmatok:

Natali: 250 VE +120.000 Gyémánt
Rohandar: 260 VE +120.000 Gyémánt
Kao: 320 VE +300.000 Gyémánt

és persze, akik nem használták el a lakrimát azoknak az plusz ajándék.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A tárnák mélyén   Magánküldetés: A tárnák mélyén - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: A tárnák mélyén
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Magánküldetés: Sötétség a hegy mélyén
» Sötétség a világ mélyén
» Magánküldetések
» Magánküldetés: A Bál
» Magánküldetés: Ölj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Worth Woodsea-
Ugrás: