KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Rammus Traedoras

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rammus Traidoras
Gealdor
Gealdor
Rammus Traidoras


Hozzászólások száma : 154
Aye! Pont : 103
Join date : 2011. Aug. 17.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Rúna Akadémia)
Szint: 3
Jellem:

Rammus Traedoras Empty
TémanyitásTárgy: Rammus Traedoras   Rammus Traedoras Icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 12:18 am

Adatok

Név: Rammus Traedoras

Nem: Férfi

Életkor: 16

Mágia: Gealdor, Tér Mágia

Céh: nincs

Jellem

Lusta, de ha a szükség követeli bátran és vakmerően cselekszik. Minden mondanivalóját alaposan átgondolja és minél rafináltabban akarja kifejezni magát. Bár nem túl beszédes, de ha vitákba, társalgásokba kavarodik ki tudja fejezni mondanivalóját. Alapokban véve bátor és megfontoltan használja képességeit. A harc hevében is megtartja nyugodtságát és nem veszíti el a fejét.

Kinézet

Lila szem, haj, fekete-fehér rövid ujjú öltözék. A jobb kezén piros, a bal kezén fehér karpánt található, ami teljes egészében dísz alapú. Az öltözéke alatt kötésekkel van körbetekerve felsőtestének nagy része. Lábán a tér mágia jele található.

Előtörténet

Rammus Családja


Rammus egy szegény családban született, és a hegyekben élt családjával együtt. A vérvonala a háborús évekhez nyúl vissza, ahol a jelenlegi nagyapja, Kantner szimpla tanoncként szolgált a híres "Vak Látnok" alatt, aki kifejlesztette eme mágiaformát. Ezzel ellentétben apja, Ergar nem volt hajlandó továbbvinni a térmágia tudományát és minden alkalommal elutasította Rammus nagyapjának ajánlatait, és inkább a családalapításra gondolt, így elvette feleségül Elienát, Rammus anyját. Kantner tudta, hogy haldoklik és Rammusban van az utolsó esély, hogy továbbvigye a családi térmágia tudást.

A Vérvonal


Sok idő telt el nyugodtan mióta Rammus megszületett, szám szerint tizennégy éve. Egy ködös éjszakán Kantner (Rammus nagyapja) felkeltette Rammust és a következőt mondta:
- Rammus, mivel apád makacs volt és nem fogadta el az ajánlataimat, ezért rád hárul az, hogy továbbvidd a térmágia tudományát a családunkban, rajtad kívül nincs más!
Rammus álmosan, ásítozva válaszol:
- Nagyapa, nem vihetném tovább a tudományt reggel?
- Nem, érzem, hogy mindjárt eljön a halálom napja, nem vesztegethetünk sok időt!
Rammus gyorsan felkapta a fekete-fehér öltözékét és elindult a nagyapjával a hegyen felfele....

Beavatás


A köd egyre sűrűsödött, amikor Rammus és nagyapja felértek a hegy tetején lévő elhagyatott házhoz.
- Itt tanított engem mesterem, és én is itt foglak téged tanítani.
- ...De nagyapa! Én nem tudom használni a térmágiát!
- A véredben van Rammus, a véredben van unokám...
- Most maradj nyugton míg ráfestem a lábadra a térmágia jelét ami elősegíti majd a tanulásod gyorsaságát. Készülj fel fájdalmas lesz!
Mikor elkezdett izzani a jel Rammus torkát fájdalommal teli üvöltés hagyta el, de egyben furcsállta, hogy látja a tárgyak irányát és mozgását. Másfél év tanulás után eljött a végső kiképzés ideje, ahol Rammusnak a hegy aljánál lévő vadállatokkal kellett megküzdenie kizárólag mágia használatával, ellenben Rammus mágiája annyira kifejlett, hogy mikor eldeformálta a teret a nagyapja is benne volt a térben, így Rammus véletlenül a saját nagyapját is kivégezte az állatokkal együtt. Ezek után Rammus sorsa rosszra fordult...

Lelki Válság


Így hát lelkifurdalással a szívében megindult Rammus a háza felé. Útközben megpillantott egy csapat vándornak látszó sötét mágus. Mikor megpillantották Rammust, hozzászóltak:
- Merre találhatjuk a legközelebbi házat, ahol megpihenhetünk.
Rammusnak semmi se jutott eszébe lelkifurdalása miatt, így az egyetlen hely amire gondolt az a saját családjának háza volt, így hát a következőképpen válaszolt:
- Pihenjetek meg a családom házában, északra van innen és a nagy tölgynél jobbra.- Hamarosan majd én is odaérek ha esetleg eltévednétek.
Mire Rammus hazaért a sötét varázslók lemészárolták a családját és nekromanta mágiákra akarták használni a testeiket. Rammus minden erejét és bátorságát összeszedve megpróbált harcolni, de mikor észrevette, hogy a mágusok túl erősek inkább menekülésre használta. Elhagyatottan és egyedül Rammus elindult a legközelebbi városba küldetésekért, hogy tovább képezhesse mágiáját és megélhetésre szerezzen egy kis pénzt.

Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Rammus Traedoras Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rammus Traedoras   Rammus Traedoras Icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 12:55 am

Jelenleg túl késő van és fáradt is vagyok, így nem bocsátkozok a részletekbe. Remélem megérted és beéred azzal a ténnyel, hogy az előtörténetedet elfogadom.

Céh: -
Szint: 1
Kezdő tőke: 100.000 Gyémánt
Varázserő: 250 VE
Varázslatok: Space Magic, Pressure Bomb

Készítsd el az adatlapod, illetve a hozzá tartozó karakternaplót és már kezdheted is a játékot! Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
 
Rammus Traedoras
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rammus Traidoras
» Rammus Traidoras
» Rammus Traidoras
» Rammus Traidoras
» Rammus Traidoras

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Előtörténetek :: Gealdor-
Ugrás: