KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Boldog második születésnapot!

Go down 
+5
Rammus Traidoras
Igneel
Tabuchi Metarikku
Natsu Dragneel
Gray Fullbuster
9 posters
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 5:49 pm

Yo'napot pogácsáim! Eltelt a második év is. Minek a második éve? Hát a fórum életének második esztendeje! Igen, valóban, tényleg, megértük ezt is, hogy kétszer háromszázhatvanöt napja már, hogy Natsuval megcsináltuk az oldalt. Ideje ismét számot adni arról mi történt idén.

*hihetetlen mennyiségű végeláthatatlan adathalmaz*

Nos igen ilyen mérhetetlen sok minden! Nem tudnék nektek mindent itt hirtelen felsorolni, hisz ez az év volt az eddigi legtermékenyebb a fórum életében. Megduplázódott mind a tagok száma mind a népszerűsége az oldalnak, a színvonalról nem is beszélve. Olyan méreteket sikerült már öltenünk amiről sosem álmodtunk volna admintársammal mikor két éve egy hasonló délutánon unalmunkban beregisztráltuk a jól ismert fairytailszj.forumotion domain nevet. Megértük az első komolyabban szervezett hosszabb fórumtalálkozót is a Fairy Tail nyári táborunkat! Remélhetőleg jövőre is össze tudjuk hozni. Ebben az évben fejlődtünk azzá a fórummá ami méltán mondhatja magáról, nagyképűség nélkül, puszta tárgyilagossággal: Magyarország egyik (vagy talán a leg) színvonalasabb anime szerepjáték fóruma. De nem koptatom tovább az ujjbegyeimet, all hail FT fórum!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 5:50 pm

Mint Ahogy azt tőlem megszokhattátok én inkább adatokkal és számokkal villogok. Lássuk akkor az elmúlt két évből a statisztikai adatokat és különböző ábrákat.


Adminisztrációs statisztika

*
Tavaly
Idén
Hozzászólások:
2537
12585
Témák száma:
262
1184
Felhasználók száma:
92
293
Fórum indulása:
2009. Okt. 06. 17:45 Kedd
-||-
Legtöbb online felhasználó egyszerre:
19 fő --> 2010. Aug. 13. 19:45 Péntek
41 fő --> 2011. Aug. 18. 21:19 Csütörtök
Hozzászólások száma naponta:
6.95
17.24
Témák száma naponta:
0.72
1.62
Felhasználók száma naponta:
0.25
0.40


A top témaindítók

  1. Natsu Dragneel
  2. Gray Fullbuster
  3. Erza Scarlet
  4. Elfman
  5. Reigen Hawkins
  6. Den Starkiller
  7. Rouuro Kao
  8. Arashi Nagao
  9. Cobra
  10. Fried Justine



A top hozzászólás írók

  1. Gray Fullbuster
  2. Erza Scarlet
  3. Natsu Dragneel
  4. Reigen Hawkins
  5. Atsui Orestes
  6. Leena
  7. Alice
  8. Itachi Sadamesu
  9. Tabuchi Metarikku
  10. Gabriel van Chantai


Most pedig jöjjön egy kép, amin a hónapos lebontású statisztika van. Az első ábrán az új témák láthatóak, a másodikon az új hozzászólások, a harmadikon pedig az új felhasználók száma.

Boldog második születésnapot! Nvtelenbv


Ezen felül lássuk az utóbbi két év grafikonjait:


Boldog második születésnapot! Nvtelen1p

Boldog második születésnapot! Nvtelen2r
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 7:09 pm

Boldogat sok ilyet még !! Very Happy (wíí, top 8. posztoló!)
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 12:02 am

Én a két adminunknak a fórum születésnapja alkalmából ezt a képet készítettem:
Boldog második születésnapot! Sjinapszines
Mindketten kaptak egyet-egyet aláírva természetesen!
Vissza az elejére Go down
Rammus Traidoras
Gealdor
Gealdor
Rammus Traidoras


Hozzászólások száma : 154
Aye! Pont : 103
Join date : 2011. Aug. 17.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Rúna Akadémia)
Szint: 3
Jellem:

Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 12:17 am

Annak ellenére, hogy nem tudtam ezt a teljes évet veletek tölteni (nem rég jöttem), így remélem, hogy az elkövetkezendő esztendőt veletek tölthetem! Very Happy

Boldog második szülinapot fórum! cheers

A következő évi statisztikákban muszáj lesz elérnem valami pozíciót. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Red Walter
Gealdor
Gealdor
Red Walter


Hozzászólások száma : 220
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 27
Tartózkodási hely : itt is- ott is

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 5:48 pm

Jeeeep *-* Boldog másodikat :3333 és még 10szer ennyit! bounce cheers
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 7:34 pm

Hurrá!!!!!
Cobrettinek meg gratula a rajzért! Baromi jó lett! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 7:57 pm

Hát embörök! Ez a két év aztán nem semmi volt! Gratulálok ehhez a Supernovákat megszégyenítő pályafutáshoz, ami remélem még legalább tízszer ennyi ideig tart!
Nem is olyan régen döbbentem rá (Firmnek hála), hogy én pár napot leszámítva a kezdetek óta jelen vagyok köztetek. Szóval, ha vannak olyanok, akik sokat látott az oldalon, akkor én biztos köztük vagyok. Visszagondolva a múlt eseményeire... Hát az aztán nem semmi! Még az én szemeim is megvizesednek egy pöppet. Nem mondom, hogy tisztán emlékszem marra a napra, amikor Natsu először invitált az oldalra, mert az Ita agymosó borának köszönhetően foltos emlékkép lett... Még valami olyan is dereng, hogy a mangát annyira se ismertem, mint a Halálcsillag működési elvét, mikor nekiestem megírni az előtörténetemet... Arra viszont remekül emlékszem, mikor harmadik nekifutásra sikerült legyőznöm az undorom és végigolvastam a manga első fejezetét, akkor kaptam valami olyan löketet, aminek hatására három nap alatt sikerült megírnom azt a bizonyos előtörténetet. ÉS még arra is tökéletesen emlékszem, mik...
Volt itt móka, meg kacagás, vérverejtékes munka, találkozó, tábor, sőt sör is! No meg az én kis kedvencem, Rizikó is! xD És természetesen a felsoroltakon kívül sok-sok egyéb jóság is.
Örülök, hogy attól a nyolc naptól eltekintve a kezdetek óta köztetek járok.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 8:08 pm

Áh, örül a kis szívem, hogy elkezdtem az oldalon játszani, és remélhetőleg, még pár évig maradni is fogok ( tuti fix, ne is reménykedjetek XD )Boldog Születésnapot az oldalnak, gratula az adminokna és a mesélőknek a kitartó munkáért, és köszönet az oldalért Smile
Vissza az elejére Go down
Leanna Darkness
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Leanna Darkness


Hozzászólások száma : 170
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Feb. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Grimmoire Heart - a léghajó tetőtere

Karakter információ
Céh: Grimoire Heart
Szint: 3
Jellem:

Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 8:41 pm

Boldog másodikat, és még sok-sok ilyet! ^^ Cobra, a rajz pedig nagyon jó lett, gratula neked is!!! ^^ Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Boldog második születésnapot! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boldog második születésnapot!   Boldog második születésnapot! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Boldog második születésnapot!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Boldog Születésnapot!
» Boldog Harmadik Születésnapot!
» Alagsor
» Boldog Karácsonyt!
» Boldog Karácsonyt 2010!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: