KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)   Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 1:58 pm

Meg is kaptam a választ, bár nem szóban. Taravából a tettek beszéltek. Két tömb kristályt teremtett, amelyek kilőtt felém. Ezen felül a kezemben levő tőrök is elkezdtek mozogni, melyeket az előbb a hullámból húztam ki.
- Rendben van, tehát hajlandó vagy egy kicsit rátenni. – gondoltam elégedetten. - Akkor hát én is folytatom a harcot.
A védekező stratégia máris összeállt a fejemben. A lényeg az volt, hogy kikerüljem a több irányból érkező fenyegetést, és ellentámadást tudjak indítani. Az első probléma a tőrök voltak, amik lefoglalták a kezemet, és szintén fenyegetést jelentettek.
- Nem dobhatom el őket. – jegyeztem meg. - Ha eldobnám, akkor ismét csak ellenem fordulnának.
Egyszerű megoldást találtam hát ki: Ahonnan jöttek, oda vissza is mentek, ami annyit jelentett, hogy egyszerűen visszaszúrtam őket az egyik hullámba. Ez egy szemvillanás alatt megtörtént, és még volt időm, bár nem sok, hogy elugorjak a felülről érkező kristályok elől is. Mivel biztosra akartam menni, így kissé nehezen ugyan, de beáldoztam az egyik testemet, és azt állítottam a támadás célpontjába, hogy nehogy úgy járjak, hogy eltérülnek a még fel nem használt kristályok, és követnek engem. Ezért a döntésemért egy kézzel és egy fejjel fizettem, a két tömb pedig a földbe fúródott.
Ezek után jöhetett a következő fázis, az ellentámadás. Villámgyorsan felpattantak a földről, ahova az iménti ugrásom után leérkeztem, és a két halottal együtt rohamra indultam. Ez természetesen csak látszat roham volt, mivel tudtam, hogy a közelharccal sem érnék el semmilyen eredményt, de volt még egy tervem, és még egy trükköm, amit nem használtam fel.
- Ha sikerül elég közel kerülnöm hozzá, akkor könnyedén előnybe kerülhetek.
Ezen felül volt még egy B tervem is, arra az esetre, ha nem teljesen úgy alakulnának a dolgok, ahogyan vártam. Utáltam kissé a helyzetet, de el kellett ismernem, hogy megint minden az ellenfelemtől függ.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)   Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 8:57 pm

Kaot kezdte volna idegesíteni, hogy az ellenfele minden elől képes volt kitérni, ha éppen számított volna arra, hogy minden simán menni fog. De nem figyelt, a kezével a földön elkristályosított egy újabb téglát az aréna kövezetéből, folytatva a kimerültsége eljátszását. Az összes téglát, amihez csak hozzáért a teste elkristályosította a színjátéka alatt, így feltápászkodott, közben pár újabb téglához is hozzáérve.
Kao fején egy pillanatra átsuhant a kérdés, vajon a férfi azt hitte, nem védhet ki egy újabb támadást szimplán elrepüléssel, de a gondolat meddő volt. Rohandar lehetetlen volt, hogy ne gondolkodott volna jóval előbbre, mint ahol éppen volt. Direkt nem használta a technikáit, és húzta az időt - talán, hogy Kaoból kicsikarjon valamit, talán ezt szánta lélektani hadviselésnek. Lehetséges, hogy Kao ezt is másképp látta volna, ha nem a maga helyzetéből vizsgálódik, de a jelenlegi helyzete szinte nem is engedte, hogy aggódni kezdjen. Az ereje szinte nem is mozdult, a legsúlyosabb energiákat a maga röptetésére fordította, azon fél perc erejéig, amíg a levegőben volt, de azon túl csupán apró energiákat vesztegetett. Órákig tudott volna így harcolni, és még azután is, a teste még mindig ott lett volna, épen. Ami zavarta az Rohandar volt. Nem értette a férfi mögöttes célját, hogy miért nem támadott, hogy miért nem használta a mágiáit, hogy mi volt az, amire várt...
Rohandar pedig rohamba kezdett, a két idézéssel. A megtépázott test is mozgott, tehát még egy testrész is veszélyes lehetett, vonta le a következtetést Kao, és hátrálni kezdett, a téglák pedig ropogva kitörtek a kövezetből és felemelkedtek a talajtól. A 17 (kockadobás eredménye) tégla lábtól fejmagasságig, két méter széles területen lebegve szóródtak szét, majd száguldva megindultak a rohamozó hármas felé, hogy félúton becsapódhassanak...
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)   Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 6:05 pm

Kezdetben nem igazán értettem az ellenfelemet, mivel az eddigiekkel ellentétben lassan és mondhatni fáradtan mozgott, ám rá kellett jönnöm, hogy ez csak álca. Nem sokáig tartott az állapot, és máris újra támadásba lendült. Az aréna köveit használta fel ellenem. Többet is kiemelt közülük, és rendezetlen sorban küldte felém őket.
- Hogy rohadnál meg! – mérgelődtem magamban, mivel közben még távolodni is kezdett tőlem. – Így nem tudom bevetni egyik tervemet sem. – gondoltam továbbra is bosszúsan.
Ekkor azonban új ötletem támadt:
- Ez az, így mégsem kerültem akkora hátrányba. – gondoltam derűsen, de kissé gondban is voltam, mivel a varázserőm már kezdett kifogyóban lenni.
Ugyan sok kő repült felém, de nem túl nagyok, nagyjából egy közepes méretű építőtéglához lehetett volna hasonlítani őket.
- Gyerünk! – biztattam magam, majd akcióba lendültem.
Először villámgyorsan magam elé vontam a két hullát, miközben továbbra is futottam előre, majd elővillant az eddig rejtegetett aduászom, mégpedig a levágott kéz, melyet észrevétlenül szedtem fel az egyik zombimmal. Előre dobattam vele, úgy, hogy a kövek közé repüljön, majd bevetetem a következő aduászom:
- Bone Bomb! – hangzott a varázslatom neve, és a kéz felrobbant.
Az első öt-hat követ kitérítette a pályájából a robbanás, és további kövek tértek ki a síkjukból, mégpedig az eltérített társaikba ütközésük miatt. Természetesen nem vártam túl sok sikert ettől a megmozdulásomtól, mindössze annyit, hogy némi rést nyissak magamnak a támadáson. Ez sikerült is, és minden erőmet latba vetettem, és ismételten idéztem:
- Rise of Dead! – hangzott fel megint a mágiám neve, de ezúttal a lehető legmesszebb idéztem magamtól a testeket.
Nem sikerült rosszul a dolog, mert körülbelül három-négy méterre tudtam megidézni Taravától a testeket.
- Itt a végső esély! – gondoltam, majd a három idézésemet is a kéz után küldtem. – Bone Bomb! – robbantottam megint.
Ellenfelem eléggé közel állt ahhoz, hogy a támadásom java részét bekapja, hacsak nem tud előrukkolni valami gyors és ütős dologgal. A szilánkok puskagolyóként száguldottak előre, csak a gondolataim voltak gyorsabbak náluk.
- Ha ez sem jön be, akkor már nem sok mindent tehetek. – ismertem be kissé szomorúan, mivel a hét maradék hullából egy már így is csak „fél” volt, ráadásul a varázserőm jelentős mértékben lecsökkent, így már nem túl sok dolgot tudtam volna csinálni.
- Sikerülnie kell! – szurkoltam magamban abban a fél másodpercbe, amíg az eredményre vártam.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)   Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 1:00 am

Kao hátrafelé szökellt, de fenntartotta a koncentrációt, egészen amíg Rohandar és a két idézése mozgolódni nem kezdett. Azok összezártak a férfi előtt, majd az egyikük a kövek felé hajított valamit. A kéz az utolsó pillanatban még összeütközött az egyik téglával, azonban...
- Bone Bomb! - hallatszott Rohandar igéje, ami beleveszett a robbanás és a kövek egymással való súlyos ütközéseinek hangjaiba. Kao agyán átfutott az utolsó pár mozzanata a csatának. Onnan kezdve, hogy a széttépet test mozgott, nem akart közel kerülni Rohandarhoz, és csak most tudta meg miért. A téglák között nyílt területen Rohandar rontott át, és Kaoo felé nyújtott kézzel kiáltotta az újabb varázsigét. - Ride of Dead!
A három test Kao hátrafelé ugró alakjától alig négy méterre jelent meg, mire az eszén átvillant az előző jelenet és minden mágiáját megszüntette. A karjait és lábait összehúzva maga előtt kreált magának védelmet a karjain és lábszárain húzódó kristályrétegekből, amikre elkezdett új rétegeket kristályosítani.
- Bone Bomb - Kao kilőtte magát hátrafelé, és szinte farkasszemet nézett a felé száguldó cafatok és szilánkok hadával, amik nagyja a vértjeit el sem érve, lendületét eldobva kezdett furcsa táncba a levegőben, mielőtt élettelenül hullt le. A szerencséje azonban nem volt olyan kegyes, mint amilyennek hitte: a vértjeivel szemben repülő darabkák kudarca nem volt jellemző azokra a területekre, ahol a vért nem védett, így a homlokán is leszaladt egy véres csík, és a vállában is érzett szilánkokat. Kao az utolsó támadás adrenalinrohamában ezeket nem vette észre, de még a támadás után sem érdekelték a sebek igazán. Sokkal inkább próbálta meg újra látni azt a pár pillanatot, amikor a két erő találkozott; a Rohandar robbanásának erejével szálló szilánkok elérték a Kaon levő kristályból kiáramló Moving energiáját és a két hatás között a szilánkok erejüket vesztették. Kao ezt nagyon jól bevéste az eszébe.
- A meglepetés taktika nem működik, ha közvetlen előtte megmutatod az ellenfélnek mire készülsz. Mire számítottál? - kérdezte, majd a sebesült oldalával hátrébb fordulva, az ép kezével irányításba kezdett. A téglák felemelkedtek, egy-két méter magasba, majd a talajba bombáztak, port, és pattogzó szilánkokat vetve. A második talajnak csapódáskor a többség ujjnyi darabokban volt, Kao pedig felemelte az egész anyagot, mint egy felhőt, ami sárgálló üvegdarazsakként ellepték Rohandar környékét, és minden lehetséges oldalról ostromolni kezdték, mint egy személyes tornádó.

A meglepetésen alapuló taktikák általában nem működnek. Soha ne alapozz arra, hogy az ellenfeled nem fogja várni. Arra alapozhatsz, amit figyelmen kívül hagy...
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)   Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 5:37 pm

Hogy mi lett az eredmény? Nos, mondhatni fél siker. Igaz, eléggé merésznek tűnt a gondolat még számomra is, hogy ezzel a húzással győzelmet aratok, de a várakozásaimat alulmúlta kissé a helyzet. Sikerült ugyan több helyen is megsebesítenem ellenfelemet, de inkább csak felületinek tűntek a sebek. Nehéz volt kielemezni, hogy mi is történt pontosan, mivel az idézett testek és a robbanásban a cafatok takarták előlem a látképet, de azt egyértelműen ki tudtam venni, hogy Tarava egyfajta pajzsot vont maga elé, majd hátralökte magát, ezáltal a támadásom nagy részét képes volt kivédeni.
Mintha nem is vette volna észre, hogy megsérült, szinte most először ejtett ki szavakat a száján, és a következőket mondta:
- A meglepetés taktika nem működik, ha közvetlen előtte megmutatod az ellenfélnek mire készülsz. Mire számítottál? – kérdezte kihívóan.
Bár dühített a gondolat, de el kellett ismernem, hogy igaza van.
- Nem lett volna szabad felrobbantanom a kezet, még mielőtt közvetlenül megtámadtam őt. Ki kellett volna valami mást találnom. De a fenébe is, semmi sem jutott eszembe. – mérgelődtem magamban.
Mivel nagyjából felfedtem az erőmet, így ellenfelem sem fogta már vissza magát, és ő is támadásba lendült, az imént általam eltérített kövekkel. Néhány méter magasba emelte őket, és a földbe zúdította mind, mellyel óriási porfelhőt keltet, nem beszélve a törmelékekről. Nem csak a föld, de a kövek is összetörtek a becsapódástól, ezáltal ellenfelemnek jóval nagyobb szabadságot és tárházat biztosítva. Felemelte immár a darabokat, és a porfelhő közepette azokkal indított támadás.
Mivel voltaképpen az orromig sem láttam, így az első néhány szilánkot észre sem vettem egészen addig, amíg el nem találtak. Egy kisebb vágást kaptam a bal combomon, valamint a bal vállamat is eltalálta egy nagyobb darab, melytől nem lett különösebb sérülésem, de meglehetősen fájt.
- Gyorsan reagálnom kell! – mértem fel a helyzetet, és a két, még mindig késnél levő hullát hívtam segítségül, valamint újabb varázserő befektetésével két új hullát is megidéztem magam köré.
Egy körként helyeztem el őket magam körül, és a fejemet lehúztam, hogy jobban védve legyek. A négy, körülöttem álló test egyfajta „élő” pajzsként működött, és a támadás nagy részét ők kapták, de időnként egy-egy kisebb-nagyobb darab így is utat talált a „pajzsomon”, és vágásokat és ütéseket okoztak.
A tornádóhoz hasonlítható, örvénylő tömeg egyre csak bombázott. Nem volt lehetőségem, hogy kivárjam a végét, mivel tudtam, hogy szinte sosem lenne vége.
- Ha én nem látlak, akkor te sem látsz. – gondoltam, mivel a por még mindig eléggé nagy volt, így hát én még mindig nem láttam semmit.
Részemről ez csak egy feltevés volt, hogy Tarava sem lát engem, de ez volt az egyetlen reményem.
- Úgy kell helyezkednem, hogy ez így is maradjon. – gondoltam.
Futásba kezdtem, bábjaimmal egyetemben. Közben több ütést is bekaptam, de nem törődtem velük, csak haladtam tovább előre, azaz hátra, mivel ellenfelemhez képest hátráltam. Sikerült átvergődnöm a sziklaörvényen, és a Taravával átellenes oldalán ki is lyukadtam.
Nem tudtam, hogy vajon tudja-e, hogy már nem vagyok a támadása centrumában, vagy sem, de most nem is ez kötött le, hanem az, hogy valami ellentámadást tudjak produkálni. Nehéz feladat volt, mivel már minden trükkömet ellőttem, és a varázserőtől sem csattantam már ki.
Egy ötletem volt még: Elővarázsoltam egy Dead Spike-ot, majd még egyet. A két új idézés karját olyan szögben szúrtam át a lándzsákkal, hogy ilyen benyomást tegyen, mintha csak a kezükben tartanák. Ezek után már nem volt más hátra, mint az elterelés.
- Lássuk, hogy túl tudok-e járni az eszeden? – gondoltam és belefogtam a tervembe.
Én és a két hullám Tarava szemszögéből nézve bal oldalról kerültük meg a portengert, és elindultunk felé rohamozva, míg a másik két hulla kissé későbbre időzítve jobb oldalról támadott, ezáltal reményeim szerint kikerülve ellenfelem látóteréből.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)   Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 1:14 am

Rohandar eltűnt a felvert porban, amit a kristályaim hada kavart felé, majd pár pillanat múlva, ahogy a kristályok beszorították, mintha újra a hangját lehetett volna hallani. A támadás zajában azonban Kao semmilyen igazi megfigyelést nem tehetett. Tudta, ha a férfi nem bújik föld alá is, az idézései sem tartanak örökké, és még ha ki is akarna szökni a kristályok viharából, legalább aközben újabb sebesüléseket szerez. Kao feszülten várt.
Tudta, hogy Rohandar nem várt volna ha esélyt lát a támadásra, és ha képes rá akkor előnyt akar majd kicsikarni magának. Kao füle volt az egyetlen, amiben bízhatott, így a kristályait feljebb emelte. A forgó förgeteg pár pillanaton belül a kavicsos pattogástól eltekintve elhalkult, és a léptek felgyorsultak. Rohandar volt az. Két teremtményével az oldalán rontott ki a porfelhőből Kao balja felől. Rohandarnál ezúttal nem volt fegyver, csak a teremtményeinél.
Kao pillantását a fegyvertelen Rohandar kötötte le, aki támadóan rohant felé a többiekkel együtt. Tehát ismét mágikusan támad majd, gondolta Kao, elengedte a kristályait és hátrálni kezdett. Tudta, hogy valami nem volt rendjén, Rohandar ugyanarra készült volna, és ugyanúgy kezdett volna neki? Kao a hátrálást repülésre váltotta, fellőtt a magasba, hogy biztos távba kerüljön. Ekkor látta meg a két másik idézést az éppen leülepedő porfelhő másik oldala felől felé rontani. Ha egyenesen kihátrált volna a neki támadó Rohandar felől, akkor az újonnan érkező idézések oldalba támadhatták volna... Sőt, Kao fejébe villanta gondolat, ha Rohandar valóban meglepetést akart volna elérni akkor egyenesen tör ki a füstből. úgy talán még esélye is lett volna közel kerülni hozzá.
Így viszont a támadás befulladt. Rohandar megállt, és pár pillanat után az idézése fegyveréhez nyúlt. Kaot megriasztotta a jelenet, ahogy a fegyver az idézés karjával együtt vált el a testtől. Nem féltette a gyomrát, és habár nem a tagok leszakadása volt a legkellemesebb látványú, szagú és érzésű jelenség, Kaon a saját bőréért futott végig a hideg. Kilőtte magát a távolba, pont amikor Rohandar elhajította az első dárdát, majd amint látta, hogy az nem fog célt érni, azonnal felrobbantotta azt, hogy Kaoban annyi kárt tehessen, amennyit csak tehet. A szilánkok nem érték el Kaot, aki már támadott is. A kezeiben ökölnyi kristályok képződtek, amiket aztán a Crystal Movinggal kilőtt Rohandar csoportja felé.
Mivel sikerült kibillentenie Rohandart, Kao nem hagyott fel a támadással, tovább bombázta őt és az idézéseit felváltva. Hol a kövezetbe robbantott egy-egy követ és szilánkokra törve terültek szét kristályai a talajon, hol pedig egy testről roppant és loccsant le egy része, vagy éppen szűnt meg funkcionálni végül és rogyott össze élettelenül. Rohandar a támadásokkal küszködött, de mindig jól védekezett így Kaonak váltania kellett, ha nem akarta, hogy a férfi újra próbálkozhasson, az egy nagyobb kristály helyett kisebb ujjnyi darabokat kezdett teremteni, majd pár másodperc múlva egyként kilőtte őket Rohandar felé.
Rohandar, aki a becsapódások megszűnésére figyelt fel, azonnal elkiáltotta magát, és egy jókora idézést vitt végbe. Kao szemöldöke felszaladt az egész csoportnyi test láttán, amik maguk mögött rejtették rohandart, és lehetetlenné tették, hogy a kőzáporral bármire is menjen. Rohandar még mindig tökéletesen ítélte meg a helyzetét, de ezúttal talán már túl sok volt neki, a tömeg mögött maradt, és nem kezdte el egyből figyelni mit lép Kao, aki viszont a megfigyelés nélküli pillanatokat kihasználva azonnal teremteni kezdett, és a lába alatt pár szemhunyásnyi idő leforgása alatt egy malomkőnél is nagyobb tömb lebegett. Utolsó mozzanataként Kao elengedte magát a levegőben, rátaposott a malomkőre, és megrúgta azt a csoport irányába, majd a Crystal Movinggal addig gyorsította, amíg csak tudta.

A kristály egy jól hallható tompa roppanásokkal telített becsapódással döntötte le a lábairól a tömeget, ami mögül Rohandar vetette ki magát. Kao adrenalinja tűként szúrta meg az izmait, és a keze egyből irányításra rándult. A korábbi kristályai, és a bombázással szétszórt újabb szilánkok tömege szinte felizzott az arénát belengő mágikus energiától...
Azonban Rohandar nem reagált. Kao várt. Nem akart jobban kifáradni, főleg, hogy a legutolsó mozzanatokban elkezdte intenzíven használni az erejét. Nem tudta mi várt rá, sem azt, hogy a tömegben volt-e valaki, akinek egy ilyen pillanat kedvezett volna-e. Végül kifújta magát. Rohandar nem kelt fel, így a harcra sem figyelt, hagyta, hogy a féfi nyerjen, ha nyerésnek számított, hogy ő hagyja el elsőnek az arénát, vagy a bírák, már ha vannak, nem döntenek.
A férfi vagy megjátszotta magát... Nem nem játszotta meg magát, gondolta Kao. Rohandar az a fajta, aki képes lett volna felállni, csakhogy bizonyítson valamit magának, vagy valaki másnak. Ez a helyzet egészségesebb volt számára.

Kao végül a nézőtér előtti korlátoknál szállt le, hogy találkozzon a nézők vegyes pillantásaival. Kétség sem fért hozzá, sokan voltak itt azok közül is, akik a helyek egyikére pályáztak és képesek lettek volna többet is tenni értük, mint egy meccs, és voltak, sokan, akik az arénáért jöttek. Kao ezekkel, akik többnyire a közeledtére félelem jeleit mutatták, nem tudott mit kezdeni. Nagyon jól ismerte a játékszabályokat, de a szabályok, amik az utcán születnek soha sem árulják el a miérteket; ahol halál van ott tömeg is lesz, ahol tömeg van, ott pénz is lesz...
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)   Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 6:24 pm

Hiába reménykedtem a tervem sikerességében, mert nem vált be. Tarava egyszerűen hátrálni kezdett, majd ismét a levegőbe emelkedett, ezáltal a tervem szinte kudarcba is fulladt. A magasból ellenfelem észrevette a másik két hullámat is, szóval gyorsan döntenem kellett:
- Vajon eldobjam a lándzsákat? Vagy várjak még? – töprengtem egy tört másodpercig, majd megálltam, és magam köré gyűjtöttem mind a négy harcosomat, és egyetlen szemvillanás alatt letéptem egyikük karját, a hozzá csatolt Dead Spiek-ommal együtt, és ellenfelem felé dobtam.
Célpontom már eléggé messze volt, így nem volt igazán sikeres, de még a robbantásban bízhattam kissé, amit meg is tettem. Ez sem hozott több eredményt, még csak meg sem tudtam sebezni ellenfelemet.
Tarava máris az ellentámadásra koncentrált, és kezeiben nagyjából ököl nagyságú kristályokat hozott létre, majd egyenesen felém lőtte.
- Akkor vissza a pajzs mögé! – gondoltam lehangoltan, de a reményt még megtartva, és a négy bábom mögé húzódtam, melyek megvédtek engem a becsapódásoktól.
Az első hullám után nem szűnt meg a támadás, sőt, inkább csak még intenzívebbé vált. Sorban érkeztek a kisebb nagyobb kristályok, melyek hol mellettem, hol pedig a hulláimban találtak végállomásra.
- Valamit még biztosan tudsz tenni! Gondolkozz! – szuggeráltam magam.
Az igazság az, hogy már a küzdelem elejétől fogva hátrányban voltam. Ennek két igen egyszerű oka van. Az egyik, hogy ellenfelem varázsereje felülmúlja az enyémet, a másik pedig a harcmodor. Én alapvetően közelharcban vagyok otthon, de ellenfelem távolsági harcban is jeleskedik, amit most be is bizonyított. Ilyen részletességgel nem ismertem még Tarava harcstílusát és elejét a küzdelem előtt, de most már kezdtem tisztán látni.
- Valószínűleg ki fogok kapni. – jutottam el a szomorú tény megállapítására, mivel már tisztán láttam a szakadékot kettőnk között. – De azért még valamit villantanom kéne! – gondoltam büszkén, és a fogaskerekeimet tovább járattam, hogy még egy utolsó, nagy durranást tudjak produkálni.
Miközben ezen morfondíroztam, hirtelen megütötte a fülemet valami: Elhallgatott a kristályok suhogása.
- Mi az ördög? – ütköztem meg a dolgon, és azon nyomban ellenfelemet kémleltem.
Egészen eddig, mintha nem is itt lettem volna, a gondolatok teljesen lekötöttek, és a védekezésem úgy is megfelelő volt. Láttam, hogy nem tréfa a dolog, mivel ahogy megláttam Taravát, máris „szőnyegbombázásba” kezdett.
- Ez így nem lesz jó! – futott át az agyamon, mivel ekkora támadást, nem tudtam volna már felfogni, az így is megtépázott brigádommal, így hát kénytelen voltam újabb idézést bevetni. Előhívtam a maradék három hullámat is, és egy „élő” falat hoztam létre magam előtt, ami a támadás legnagyobb részét lefogta. Mindössze egy két kisebb vágást szenvedtem el.
A védekezésemnek azonban ára volt, ez pedig az volt, hogy ismételten nem tudtam követni az ellenfelem lépéseit, melyből megint csak hátrányom származott:
Azalatt a néhány szemvillanás alatt, amíg nem követtem nyomon a lépéseit, egy hatalmas kristályt teremtett, melyet már csak akkor vettem észre, mikor már felém száguldott. Nem tudtam mit tenni, mindössze elugrottam előle. Mint a golyó a tekepályán, nos, olyan látvány lehetett, ahogy a csapatomat letarolta a hatalmas tömb.
A leérkezésem még sikeres volt, de hirtelen elkapott a szédülés.
- Mi a fene lehet ez? – értetlenkedtem, de aztán kezdett világossá válni a dolog.
Kimerült a varázserőm. Még néhány másodperc, és teljesen elsötétült minden, és úgy nyúltam el az aréna kövezetén, mint egy zsák.

Több dologra már nem emlékszem a harcunkból. Egy ágyban ébredtem fel, mely egy kórház részét képezte, mint a sérült harcosoknak tartottak fenn Noctornus emberei. Miután felébredtem, oda is jött hozzám az egyik „orvos”, aki tudatta velem a történteket, és elmagyarázta, hogy mi is történt velem pontosan. Nem értettem az orvosi hátterét teljesen a dolognak, de a lényeget megtudtam: Kikaptam.
Voltaképpen nyugodt volt a lelkiismeretem, mivel én minden tőlem telhetőt megtettem, nem rajtam múlott a dolog, egyszerűen kedvezőtlenek voltak az erőviszonyok. Ennyi az egész. Most már csak az érdekelt, hogy vajon kik kapják meg az általam is áhított megbízást.
Vissza az elejére Go down
Gérard Fernandez
Mesélő
Mesélő
Gérard Fernandez


Hozzászólások száma : 263
Aye! Pont : 44
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem: Semleges Jó

Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)   Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 7:43 pm

Huh... Nos, elmondhatom, túl vagyok azon a küzdelmen is, amely a legtöbb hozzászólást szülte ezen az eventen. Mégis, ez az a párharc ami a legtöbb vegyes érzést kavarta bennem.
Ahogy észrevettem, csak az első kört beszéltétek le egymás közt, a későbbi meneteket egyeztetés nélkül bonyolítottátok le. Ez olyan szempontból érdekes lehetett, hogy még ti sem tudtátok, mit fog lépni ellenfeletek arra, amit tesztek; de úgy érzem, ez a módszer elfojtotta azokat az izgalmakat, amelyeket eddig kivétel nélkül átélhettem a többi párosnál. Mit is értek ezalatt? Nos, majd húsz post után folytak ki az első vércseppek, de egészen a meccs végéig sértetlenek maradtatok, leszámítva azt a fejenkénti egy-két karcolást. Talán csak nem akartatok engedni a másiknak, de az, hogy mindent előre láttatok, mindent elkerültetek, már szinte vetélytársatok gondolatait is ismertétek, számomra kissé unreális volt C, vagy annál kisebb rangú mágusoktól - akkoriban ilyen szinten mozoghattatok. Elhiszem én, hogy két megfontolt férfiról van szó, de ez nekem ilyen formában mégis vontatottnak, és kissé unalmasnak hatott.
A mágiáitokat ugyanakkor szépen kijátszottátok, csak hát ténylegesen élénkebb lett volna ez az egész, ha azok be is találnak néha, ezáltal komolyabb sérüléseket is okoztok, nem várt izgalmakat, és fordulatokat kreálva.

Jutalmak:

110 VE és két Hatalom Szilánk fejenként.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)   Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Aréna (Kao vs Rohandar; Nocturnus aréna event)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nocturnus Event: Az Aréna
» Nocturnus Aréna Event - A véres ötödik harc - Den vs Tabu
» Nocturnus Aréna Event - A Titánok Harca (Sarumi Toro vs A Kitaszított)
» Nocturnus Aréna Event – A Visszavágó - (Adelus Morningway vs Glen Ordway)
» Nocturnus Aréna Event - Vállvetve mégis egymás ellen (Strago Rhelm vs. Omeron Greensand)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: