KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Den Starkiller - Tabuchi Metarikku

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Den Starkiller - Tabuchi Metarikku Empty
TémanyitásTárgy: Den Starkiller - Tabuchi Metarikku   Den Starkiller - Tabuchi Metarikku Icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 8:07 pm

A pályázat értelmében karakterem 50.000 gyémánttal gazdagodik, míg Tango megtanulja a Jetblack Fire Magic és Jetblack Fire Ball nevű mágiákat, melyek színe az ő esetében Limegreen-re módosul. - Természetesen csak a szín változik, a képességek ereje és hatása ugyanaz marad.

- Alig várom, hogy megmutassam Tabunak. – Lelkendezik a narancsszín kandúr, miközben büszke léptekkel menetelünk az említett szobája felé.
- És, hogyan szeretnéd meglepni vele…?
- Majd meglátod… - Válaszát egy sejtelmes vigyor kíséri… az én tanítványom.
Nem telik sokba, hogy elérjük a faragott ajtót, mely mögött az a fehérhajú lány lakozik, ki iránt olyannyira összezavarodtak érzelmeim az utóbbi időben… ám, most nem ez a fontos.
Egyenletes szuszogásából ítélve, épp álomország mezőit rója… jellemző.
Hangos, határozott kopogással adom tudtára érkezésünket.
- Ki az? – Mordul fel egy kisebb várakozást követően.
- Gyere már, vagy rád rúgjuk! – Tango éles válaszára hamarosan ki is tárul a bejárat.
Tabu kissé kócos hajjal, s fáradt arckifejezéssel fogad minket… ám mégse találom röhejesnek, vagy hasonlónak… olyan aranyos így… ~ Mi baj van velem?!
- Hát te meg hol voltál? – Mered macskájára, miután végigmér minket.
- Ezt nézd! Limegreen Fireball! – A világoszöld árnyalatú tűzgolyó olyannyira hirtelen csapódik a lányba, hogy reagálni is alig van ideje… persze, reflexei nem hagyják cserben.
Karját fémpengévé alakítva csapódik hátra, hisz a lendület azért jócskán elkapja.
- Ez meg mi a franc volt?! – Förmed ránk, miután felpattan.
- Az új mágiám… - Szélesednek ki Tango ajkai.
- Ami eredetileg az enyém volt… - Szólok közbe immáron én is. – Azt mondta, érdeklik a lángjaim, így megtanítottam rá, hogyan használja őket. Meglepően fogékony volt mindenre, amit mondtam… ahogy láthatod, még a színét is megváltoztatta. Szerinte így egyedibb lesz, na meg jobban is tetszett neki.
- Ahan… - Pislog nagyokat a meglepett lány.
- Tekintsd ajándéknak… vagy ilyesmi… - Sétálok ki tekintetéből, így magukra hagyva őket.
Zsebeimet kézre csúsztatva, megpróbálom tovább növelni a már így is egekbe szökő menőségi rátám… ~ Na persze, amiről Tabu nem tud, hogy Tango mindezért elcsent nekem ötvenezer gyémántot a pénzéből, s nekem adta… na igen… az én tanítványom...
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Den Starkiller - Tabuchi Metarikku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Den Starkiller - Tabuchi Metarikku   Den Starkiller - Tabuchi Metarikku Icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 5:19 pm

Valószínűleg mosolyogva fekhetek ágyamban az álmok palástja alatt, hiszen tegnap óta nyugodtan alhatok. Na meg, amilyen kellemes álom vesz körül engem órák óta… talán, mert bennem van még az, ami pár hete történhetett… csak sajnos utolsó álmomat Den elcseszett cselekvése rontja el, illetve az, hogy kopognak.
- Ki az? – Nyöszörgök, mikor elég erőt érzek ahhoz, hogy kinyissam a számat.
- Gyere már, vagy rád rúgjuk! – Válaszolja mintegy „nevelt fiam”, mire lassan fellököm magam az ágyból, és kinyitom az ajtót. Apropó, mit keres Tango az ajtón kívül?
- Hát te meg hol voltál? – Méregetem őket, de nem kell sokat várnom a válaszra.
- Ezt nézd! Limegreen Fireball! – Vágja nekem a rikító zöld tűzlabdát, amit alig van időm hárítani is. Reflexeimtől vezérelve kapom magam elé karjaimat, majd alakítom fémmé őket, de egy métert így is hátrébb csúszok, hiszen azért a drága kandúrban van még lendület.
- Ez meg mi a franc volt?! – Fakadok ki, miután magamhoz térek.
- Az új mágiám… – Vigyorodik el. Deeeen…!
- Ami eredetileg az enyém volt… – Szólal meg a bűnös is. – Azt mondta, érdeklik a lángjaim, így megtanítottam rá, hogyan használja őket. Meglepően fogékony volt mindenre, amit mondtam… ahogy láthatod, még a színét is megváltoztatta. Szerinte így egyedibb lesz, na meg jobban is tetszett neki.
- Ahan… – Pislogok. Miért kell őt minden mágusnak elragadnia, és kihasználni, hogy fogékony a mágiára? Olyan univerzális macska lesz belőle, hogy ihaj…
- Tekintsd ajándéknak… vagy ilyesmi… – Dugja zsebre a kezét, majd elsétál. De…
- Ezért később még számolunk. – Csapom rá az ajtót, és inkább visszafekszek aludni…
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
 
Den Starkiller - Tabuchi Metarikku
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tabuchi Metarikku
» Tabuchi Metarikku
» Tabuchi Metarikku
» Tabuchi Metarikku
» Tabuchi Metarikku

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: