KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Tony Smith familiáris pályázata - Kuro

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tony Smith
Elemi mágus
Elemi mágus
Tony Smith


Hozzászólások száma : 73
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jan. 03.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Tony Smith familiáris pályázata - Kuro Empty
TémanyitásTárgy: Tony Smith familiáris pályázata - Kuro   Tony Smith familiáris pályázata - Kuro Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 3:16 pm

Név: Kuro
Faj: Sulekk
Nem: Hím

Fiary Tail. Az én drága újdonsült céhem. Érdekes, hogy amilyen aktívak a nap során, olyan csendesek a kora reggelek. A házban ilyenkor még a légy zümmögése is visszhangzik, na meg persze az egyetlen ember léptei, aki rajtam kívül ébren van. Mirajane az. Ő az egyetlen korán kelő, de hát ez érthető is, mert ő vigyáz a rendre, no meg persze ő szolgálja ki a többieket a pultnál. Aranyos és kedves lány. Amikor valaki hozzászól, mindig mosolyog. Ezek a mosolyok nem erőltetettek, mert a szeme is mindig ragyog. Ő szeret mindenkit, ő mindig boldog.
- Szia Tony! – üdvözölt, miközben a poharakat törölgette – Hogy aludtál?
- Jó reggelt neked is, Mirajane. – ültem le a pulthoz – Teljesen jól, mint mindig. És te?
- Én is jól… Kérsz valamit?
- Hmm… lássuk csak… egy kis tejet, ha van. – erre ő nagyot nézett.
- Tudd meg, ez, hogy valaki tejet kérjen ebben a házban elég ritka. – nevetett fel – Itt a sör és a bor jobban folyik, mint a víz. – erre nevettem én is vele – Tejet is csak azért tartunk, ha netán valaki betoppan és azt kér. Na meg persze mától kezdve neked. – kacsintott.
- Ó, köszönöm. – töltötte is a tejet, én pedig egy húzásra megittam.
- És mit tervezel a mai napra?
- Arra gondoltam, hogy szétnézek a környéken. Kíváncsi vagyok, hogy milyen a hely. Amióta itt vagyok ki sem bújtam.
- Egyedül mész? Vagy már hívtál valakit?
- Nem, nem hívtam. Egyedül szeretém felfedezni a dolgokat. Úgy sokkal érdekesebb, vagyis jobban kell figyeljek.
- Értem, nos akkor sok sikert!
Pár perc múlva el is indultam egy kisebb túrára. Nézelődtem a városban kicsit. Az emberek legalább annyira kedvesek és békések voltak, mint a céhbeliek. Egy kicsit sem bántam meg azt, hogy ide jöttem. Azt sem csodálom, hogy nagyapa is ezt a helyet választotta annak idején. Hallottam róla, hogy van egy erdő. Arra gondoltam, hogy elnézek oda is. Ha erdő, akkor nekem ott a helyem.

Az erdőben nagyon kellemes illatok szálldogáltak. Kicsit fújta a szél. Mondjuk nem is nevezhető szélnek, inkább csak szellő volt. Sokat gyalogoltam, ezért elég mélyre mentem. Amikor már elfáradtam és úgy éreztem, hogy pihenni kéne, leültem egy fa tövébe. Behunytam a szemeim, arra gondoltam, hogy elszundítok itt kicsit. Hát nem így lett.
Ahogy lehunytam a szemeim, rá nemsokára majmok ordítozására lettem figyelmes. Egyre közelebb és közelebb jöttek. Felálltam, hogy nézzem honnan jönnek, ekkor előjöttek hárman egy fa lombozatából, egy fekete tojást fogva a kezükben. Mellém ugrottak, az egyiket meg fogtam. A tojás nagy részét ő fogta, ezért az leesett a földre, de nem tört el. A másik kettő fel akarta kapni a tojást, de nem engedtem.
- Wind Blast! – ezzel elrepítettem őket jó messzire. Elszaladtak.
Felkaptam a tojást és odaültem a fa alá megint. Szemügyre vettem, mert ilyen tojást még soha nem láttam. Ahogy nézegettem, éreztem, hogy valaki vagy valami van a közelben. Néztem körbe-körbe, nem nagyon láttam senkit. Egy ideig. Egyszer csak valami recsegésre lettem figyelmes, majd mikor a hang forrása felé néztem egy sötét árnyat láttam elsuhanni a fák között. Odaszaladtam és szétnéztem. Az egyik fára fel volt tűzve egy papír, rá pedig írva valami. Közelebb mentem, mert olyan távolságból nem látszott jól. ’ Remélem jó kezekben hagyom a tojást, vigyázz rá! ’
Letéptem a papírt, eltettem majd visszamentem a tojásért és elindultam vissza a céhházhoz. Bárkitől kérdeztem, hogy szerintük az milyen tojás, nem tudta. Hát végső döntésem az lett, hogy megtartom és bármi legyen is benne, már csak a tojás színe miatt is, a neve Kuro lesz.


A hozzászólást Tony Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 18, 2012 8:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cana Alberona
Mesélő
Mesélő
Cana Alberona


Hozzászólások száma : 597
Aye! Pont : 28
Join date : 2011. Apr. 05.
Age : 37

Tony Smith familiáris pályázata - Kuro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tony Smith familiáris pályázata - Kuro   Tony Smith familiáris pályázata - Kuro Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 3:41 pm

Pályázat ELFOGADVA! (gonosz makik...)

-25 000 Gyémánt a számládról
Vissza az elejére Go down
 
Tony Smith familiáris pályázata - Kuro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Petersen Ruw familiáris pályázata
» Red Walter familiáris pályázata
» Celia Faj és Familiáris pályázata - Oori
» Sophie Faj és Familiáris pályázata
» Bonnie familiáris és faj pályázata

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Szövetséges pályázatok :: Familiáris pályázat-
Ugrás: