KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Josh Sharpblade - Midnight

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Josh Sharpblade
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Josh Sharpblade


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Oct. 10.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Josh Sharpblade - Midnight Empty
TémanyitásTárgy: Josh Sharpblade - Midnight   Josh Sharpblade - Midnight Icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 8:34 pm

Név: Midnight
Faj: Farkas (állat familiáris)
Képek:
Kép1
Kép2
Kép3

Történet:
Már kezdett elegem lenni a folyamatos hajtásból, a kutatásokból, munkákból, az örökös, harcokból, és úgy általában az egész társadalomból. Már vagy egy éve, hogy nem voltam sehol kikapcsolódni, leszámítva persze a szállodai nyereményt, de összességében az sem volt igazi kikapcsolódás.
Elhatároztam hát, hogy a hétvégét pihenéssel fogom eltölteni, és ehhez már előre kiválasztottam egy békésnek tűnő erdőséget, ami nemzeti parkká volt nyilvánítva.
Már korán reggel felpakoltam a cuccomat a motoromra, és elrobogtam a Magnoliától nem túl messze fekvő területre. Természetesen a motoromat egy biztonságosnak ítélt helyen leparkoltam még az erdőszélén, és a két napra való felszerelésemet már gyalog vittem be az erdőbe.
- Milyen kellemes lesz itt. – örültem a friss levegőnek és a simogató szellőnek.
Délben a hozott elemózsiámból ettem, ezen felül pedig az egész napot végigtúráztam. Felfedeztem a vidéket, élveztem a természetet. Estére tábort vertem egy kisebb tisztáson, és az éjszakát ott töltöttem. Másnap hajnalban lövések zaja riasztott fel az álmomból.
- Mi a szösz? – értetlenkedtem. – Hiszen itt elvileg tilos lenne a vadászat. Akkor mégis ki lövöldözik itt? – tanakodtam, miközben farkasüvöltés hangzott fel, majd egy újabb lövés, és végül egy fájdalmas vonyítás, majd végül minden elcsendesedett.
Nem tudtam megállni, gyorsan összecsomagoltam, és a zaj forrása felé indultam, méghozzá igen éberen, felkészülve bármilyen váratlan helyzetre. Nem kellett hosszú utat megtennem, mire megint hangok ütötték meg a fülemet, de ezúttal már emberi hangok voltak:
- Gyerünk már, igyekezz! – hallottam egy hangot.
- Hagyjál már, ezek már nem futnak sehova. – nyugtatta meg a másik.
- Nem is azért. Mi lesz, ha valaki meglát itt minket? – mondta ismét az első.
- Ugyan ne legyél már hülye, ki járna erre? – korholta a második.
- Semmi kétség, ezek orvvadászok. – döntöttem el a dolgot, és máris teljes bizonyságot szerezhettem róla, mikor már meg is láttam őket, miközben éppen felpakoltak egy lelőtt állatot a kicsit messzebb álló szekerükre, majd gondosan letakarták ponyvákkal.
Ahogy körbenéztem, megláttam egy másik tetemet is, mellette pedig egy tojás hevert a földön.
- A tojással mi legyen? – kérdezte az egyik.
- Természetesen visszük azt is, jó pénzt fogunk kapni az eladásából. – röhögött a másik.
- Azt hiszem, hogy ti már nem adtok el semmit! – léptem én is a színre.
- Basszus, mondtam, hogy megtalálnak. – rimánkodott a kisebbik.
- Pofa be, lőj! – üvöltötte a másik, de nem hagytam neki esélyt.
Egyetlen lövéssel kilőttem a kezéből a puskát, és mindössze egy kisebb sebet ejtettem a csuklóján. Ekkor a másikuk is a fegyveréhez nyúlt, de rövidesen őt is lefegyvereztem.
- Ki a halál vagy? – hörögte dühösen a bal oldali.
- Az lényegtelen. Ami viszont lényeges, hogy ti mostantól le vagytok tartóztatva. – mondtam kissé furcsán, hiszen nem voltam a rend őre, de nem hagyhattam csak úgy szó nélkül a dolgot, pláne, hogy fegyvert is fogtak rám, még akkor is, ha nem jelentettek komoly fenyegetést.
Azokat a szép szavakat, melyeket ezután ejtettek ki a kedves vadászok, azokat nem írnám le, mivel nyomdafestéket nem igazán tűrnek, így hát ezeket átugorva rátérnék arra a jelenetre, mikor is a jómadarakat megkötöztem, majd felpakoltam őket a saját szekerükre.
- Vajon ezzel a két szegény állattal mi legyen? – tanakodtam, majd oda lyukadtam ki, hogy azokat is magammal viszem, a hatóságok majd eldöntik, hogy mi lesz velük.
Ezen felül magammal vittem a tojást is, hiszen nem lett volna semmi esély rá, hogy kikeljen ott a semmi közepén őrizetlenül, és még ha ki is kelt volna, a kicsi biztosan éhen veszett volna.
A szekérrel elkocsikáztam a legközelebbi városba, és ott jelentettem az esetet a helyi hatóságoknak, akik nagyon hálásak voltak nekem, mivel mostanság igencsak elszaporodtak a hasonló csirkefogók, mint akiket én is fogtam. A két döglött farkast átvették tőlem, a tojást pedig nekem adták, mondván, hogy ennyi jutalom nekem is kijár, főleg, hogy már nincsen senki, aki kikeltse, hiszen a szülőket lelőtték.
Így esett az eset, hogy megesett, hogy magamhoz vettem a farkas tojást. Miután a formaiságokon túl voltam, gyalog mentem vissza a motoromért, majd egyenesen vissza Magnolia városába.
- Hát… ezúttal sem sikerült tökéletesre a pihenés. – gondoltam bosszankodva, de kárpótolt némileg az új szerzeményem, mely persze némi bánatot is keltett bennem szomorú története miatt.
Vissza az elejére Go down
Cana Alberona
Mesélő
Mesélő
Cana Alberona


Hozzászólások száma : 597
Aye! Pont : 28
Join date : 2011. Apr. 05.
Age : 37

Josh Sharpblade - Midnight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh Sharpblade - Midnight   Josh Sharpblade - Midnight Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:12 am

Húúú én a helyedben biztos kettécsaptam volna ezeket a disznókat, de hát nem vagyok a helyedben, ezért csak annyit tehetek, hogy ELFOGADOM a pályázatot, és rád bízom a kis szőrpamacsot, viseld gondját!

- 25 000 Gyémánt a számládról, de ez neked csak aprópénz.. Razz

Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
 
Josh Sharpblade - Midnight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Josh Sharpblade
» Josh Sharpblade
» Josh Sharpblade
» Josh Sharpblade
» Josh Sharpblade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Szövetséges pályázatok :: Familiáris pályázat-
Ugrás: