KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: A Darkenhoff kastély

Go down 
+3
Crow Geelstun
Takeshi Gakuro
Loki
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Crow Geelstun
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Crow Geelstun


Hozzászólások száma : 62
Aye! Pont : 8
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : szép lányok körében 8)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 4:58 pm

Telt-múlt az idő, s a vihar kezdett alábbhagyni, a kinti látóviszonyok pedig egyre jobbá váltak. A barlang falának dőlve fürkésztem a tájat, miközben néha a másik két lányra pillantottam és igyekeztem leolvasni az arcukról, hogy az Ő fejükben vajon mi járhat. Reméltem, hogy hamarosan Ők is arra a meglátásra fognak jutni, miszerint indulhatunk, s végre lezárhatjuk ezt az idegesítő küldetést, mely során többet öregedtem, mint az összes misszióm során összesen. Először volt a vonat, aztán a farkasok, Take távozása, majd Alice és a szakadék közös kalandja, s nem utolsó sorban ez a frusztráló vihar, ami megnehezíti a dolgunkat. Olyan, mintha csak arra lenne hivatott, hogy gátoljon minket. ~ Lassan menni kéne. - gondolkoztam, ám szinte ezzel egy időben Alice is szóvá tette ugyanezt. - Rendben, menjünk. - pillantottam a lányra, majd miután Ők kimentek az ideiglenes rejtekhelyünkből, Én is magam mögött hagytam fedezékünket. Azonnal a kastély felé vettük az irányt, amelynek a körvonalai már látszódtak, s emiatt azt hittem, hogy már egészen közel járhatunk, ámbátor nem így volt. Úgy tűnt nem haladunk, már-már arra gondoltam, hogy valamiféle illúzió mágia hatása kerültünk. Az időjárás eközben teljesen lenyugodott; a hó már kellemesen szállingózott, a szél is csak könnyed fuvallatként volt jelen. A köd teljesen feloszlott és Én egy mosollyal nyugtáztam magamban, hogy a természet látszólag a Mi oldalunkra állt. ~ Hmm, a kastély kinézete nem sejtet túl sok jóra. - szűrtem le egy következtetést, miután alaposabban is szemügyre vettem a szurdokban meglapuló ősi épületet. Volt benne valami megfoghatatlan gonosz, ami olyan volt, mintha csak az előhírnöke lenne annak, ami benne zajlik. Hirtelen lila fényre leszek figyelmes, amely a kastély egyik tornyából szűrődik ki, ám miután egyszer eltűnt, többet nem világított fel. A csapóhíd fel volt húzva, ám ez nem volt meglepő, Én már eleinte sejtettem, hogy nem lesz egyszerű bejutni. Szerencsére a jég eléggé vastag volt ahhoz, hogy haladhassunk rajta, ezért azonnal elindultunk a kastély felé a szilárd vízen. Mindannyian nagyon óvatosak voltunk, de a jég eléggé kemény volt, s elbírt minket. Meglepően jól ment nekünk a dolog, ám valami halk neszre lettem figyelmes a „takaró” alatti vízben, s néhány perccel később beszakadt alattunk a jég. Nem tudtam mi tévő legyek, s azt se, hogy mi is lehet ez a rejtélyes dolog, ami ránk támadott…


A hozzászólást Crow Geelstun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 29, 2011 11:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 10:57 am

Olive kilépett a küldetésből, így nélküle kell boldogulnotok!


Duó: A jéghideg vízbe csobbanva szinte azonnal megbénul a testetek egy rövidke pillanatra, aztán pedig kétségbeesetten kezdtek kapálózni az életetekért. Megpróbáltok a felszínre úszni, de feletettek immáron csak jég van, bár mintha valaki ácsorogna ott, ahol az imént beszakadtatok. Ám ez jelenleg nem számított, sokkal nagyobb gondjaitok voltak. Fogyott a levegőtök, a hideg víz, és az a nagy valami is visszafordult az irányotokba!!
Az a hatalmas valami legjobban egy tengeri szörnyetegre emlékeztet titeket, bár ez csak egy tavacska… Érdekes, de nincs idő elmélkedni, mert a három tűhegyes fogsorral felszerelt szörnyeteg belőletek szándékozik jóllakni. Az első rohama elől még sikerül kiúsznotok, de a vitorlásméretű rémség magával sodor titeket, sőt Crownak még le is kever egyet a hatalmas farkával.
Ekkor viszont észreveszitek, hogy egy alagút bújik meg a meder oldalában. Azonnal felé kezdtek úszni, de a vízi szörnyeteg üldözni kezd titeket.
A feladtok annyi, hogy elérjétek a szűk alagutat, de közben valahogy arról is gondoskodjatok, hogy a rémség fel ne faljon titeket!
Miután beértetek az alagútba, ahová már képtelen követni az étkét kereső rém, az út felfelé vezet, és hamar a felszínre értek.
A felszínre törve azonnal levegő után kapkodtok és csak utána néztek körbe. Ekkor pedig feltűnik, hogy egy kútból bukkantatok elő, ami egy csarnok kellős közepén áll. Az egész csarnok gránitlapokból van kirakva, amik olyan csodásan vannak megmunkálva, mintha egy kettőezer éves mesterember csinálta volna, aki egész életét ezzel töltötte. Hogy láttok az annak köszönhető, hogy a csarnokot kéklánggal világító fáklyák tucatjai világítják meg.



Itachi: Az utatokat zavartalanul folytatjátok, egészen addig, míg meg nem érkeztek a kastélyhoz, aminek baljóslatbúb kisugárzása nem is lehet. Démonokra hajazó vízköpői szinte helyben felfalják a csapatotokat, csupán a tekintetükkel. Az egyik toronyból pedig egy lilás villanás mutatkozik.
- Sietnünk kell! Már elkezdte a szertartást! El fog fogyni az időnk! – Szól ki a grófnő.
Előtettek egy vizesárok van, aminek vize ebben a hidegben természetesen be van fagyva. A kastély csapóhídja fel van húzva, de nem sokáig. Arra leszel figyelmes, hogy a grófnő hintójából óriási mágikus erő áramlik ki, ami leengedi a csapóajtót. Sietve meg is indul a csapatotok, hogy bejusson, de ekkor a lovad egy hatalmas jégtömbbé változik. Mielőtt a jég átterjedne rád is te leugrasz róla, és a történtekért felelős egyént keresed a tekinteteddel.
- Fiatalember! Odanézzen! – Mutat az egyik alkalmi társad a befagyott víz irányába.
A megadott irányba tekintve pedig egy érdekes látvány fogad. Egy élőhalott az, akinek üres szemgödreiben kék lángok égnek. Csontjaira már sok-sok éve ráaszalódott a megmaradt húsa és bőre, de bűze az óta sem változott, hiszen az orrfacsaró szag, ami beszökik, az orrodba azonnal megöklendeztet. Éltében talán katona lehetett, hiszen sodronyinget visel, és acélcsizmát hord a csontos ellenfeled, míg koponyájából apró csonttüskék merednek ki. Állkapcsa teljességgel hiányzik a helyéről, bár ha jól látod, akkor az ott lóg az övére kötözve egy vékony madzaggal.
- Kiszemelte magát! Intézze el és jöjjön utánunk! – Szólnak, hátra miközben az idő szorítása miatt egyre jobban sietnek a társaid. – Ha kiszemelte, akkor már csak akkor lesz nyugta, ha egyikőjük elpusztul!
Minden jel arra mutat, hogy le kell gyűrnöd a csontit. Ám a dolgod nem lesz könnyű, mert ellenfeled jártas a jégmágiában. Sőt! Csupán akkor hajlandó elpusztulni, ha lábait, kezeit és fejét is eltávolítod a helyéről, ami persze nem könnyű dolog, hiszen egy erős mágia élteti a holtat. ( A miheztartás érdekében a varázsereje kereken 1000! )
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 31, 2011 5:36 pm

A hideg vízben a vér is majdnem megfagyott. Mozdulni sem bírtam egy ideig. Szerencsére nem a levegőhiány volt ennek az oka, mivel még a nagy csobbanás előtt sikerült vennem egy nagy levegőt. A hideg miatt váltam mozdulatlanná, eközben a testem egyre süllyedt, de nem tudtam ellene tenni, mert a vízben olyan volt, mintha kések et nyomtak volna a testembe. Eltartott egy ideig, mire végre mozdulni tudtam és az első, amit tenni tudtam, az a kétségbeesett kapálózás volt, de végül sikerült összeszednem magam és a felszín felé úsztam. azonban az teljesen be volt fagyva, mintha az előbb az a valami nem is törte volna el a jeget. Jobban megnézve mintha valaki állt volna , de ennél sokkal nagyobb gondjaim voltak. Már nagyon kevés levegőm volt, és a víz is hideg volt. Kétségbeesetten püföltem az üveget, aztán a fire magic-al próbálkoztam. Azt tudtam, hogy nem lesznek lángok, de hő az volt. Sajnos azonban nem volt annyi időm, hogy megvárjam, míg sikerül kiolvasztanom a jeget.
Ekkor vettem észre, hogy a nagy valami, ami betörte alattunk a jeget felénk úszik. Leginkább egy tengeri szörnyre emlékeztetet. Azonnal elkezdtem úszni a másik irányba, de mégis mekkora esélye lehetne egy kis embernek egy hatalmas szörnnyel szemben? Nagyjából, mint egy hógolyónak a pokolban. Ráadásul a hatalmas tengeri szörny egy kis tóban úszkált. Hátrafordultam, szemeimmel Crow-t kerestem, de a vízben alig láttam valamit, de azért sikerült kiszúrnom, nem messze tőlem úszott. Mögöttünk a szörny sebesen úszott felénk, s amikor legközelebb hátrafordultam, megláttam a szörnynek mind a három sor borotvaéles fogakból álló fogsorát. Úgy látszott a szörny elég éhes. Híretlen felgyorsított és kilőtt felénk, de sikerült félreúsznunk az útjából. Azonban ahogy elúszott mellettünk magával sodort minket. Láttam, ahogy a farkával egy jó nagyot lekevert Crow-nak. Reméltem, hogy nem esett semmi baja, jól van, de úgy tűnt minden rendben vele. Ekkor vettem észre, hogy nem messze tőlünk lentebb egy vízi alagutat. Crow is abban a pillanatban vehette észre, mint én, mert elkezdett úszni az alagút irányába. Követtem és sajnos a szörny is követte. Nagyon gyors volt, hamar utolért minket. Hátra fordultam, s közben megidéztem a mágikus kaszát a kezembe. Többször is felé suhintottam vele, mire a szörny egy- egy másodpercre sikerült megállítanom, s közben Crow is igyekezet lelassítatni a nagy szörnyet, csak hát így mi is lassabban haladtunk. Eléggé aggódtam. Már alig volt levegőm, és a szörny is elég kitartó volt, de szerencsére sikerült elérnünk a z alagutat. Ez az alagút szerencsére túl szűknek bizonyult a szörny számára, nem tudott minket tovább követni.
Innentől már csak felfelé tudtunk úszni. A levegőm szinte már teljesen elfogyott, homályosodott a látásom és alig tudtam már mozgatni a karomat. Szúrt a mellkasom is. Valahogy mégis sikerült elérnünk a felszínt. Alig, hogy felértünk, mind a ketten levegőért kezdtünk kapkodni. Még sosem örültem ennyire a friss oxigénnek. Amikor már jobban voltam, csak akkor néztem körbe. Valami kútból bukkantunk elő, egy nagy csarnok közepén. A hely gránitlapokból voltak kirakva, mind gyönyörű darab volt, eddig el se tudtam képzelni, hogy van olyan ember, aki képes ilyen mestermunkára. Olyan volt az egész, mintha készítőjének több száz éve lett volna rá, hogy elkészítse a remekművét. Idebent nagy volt a sötétség, amit eddig láttunk azt is csak a kéklánggal világító fáklyáknak köszönhettük.
-Amúgy jól vagy? – Jutott eszembe, hogy társamat nemrég elég rondán arcon csapta a szörny a farkával.
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 4:27 pm

Csendben lovagoltam tovább, közben a hallottakat emésztettem. Hamarosan megérkeztünk a kastélyhoz. Bizarr látványt nyújtott, a sok randa vízköpő, mind-mind azt az érzést keltette, hogy hamarosan életre kelnek, és minket fogyasztanak el vacsora gyanánt. Egyáltalán nem tetszett ez a hátborzongató helyzet. Az egyik torony ablakán, lila villanás szökött ki, ami nem kerülte el a figyelmemet.
- Sietnünk kell! Már elkezdte a szertartást! El fog fogyni az időnk! – Szólt ki a grófnő.
- Nagyszerű... -törődtem bele, hogy semmi nem úgy történik, ahogy szerettem volna.
Reménykedtem benne, hogy időben odaérünk, mert egy porcikám sem kívánt halott ellenfelekkel viaskodni, egész ország szerte.
Átkoztam szerencsétlenségem, hogy mindig olyan küldetést sikerül elvállalnom, ami elsőre egyszerűnek tűnik, végül pedig mindig beüt a baj.
Ahogy haladtunk előre, feltűnt, hogy az előttünk elterülő árokrendszerben lévő víz, a hideg következtében teljesen befagyott, valamint a csapóhíd is fel volt vonva.
- Hogy a fené... - kérdeztem volna meg, hogyan jutunk be, mikor a hintóból furcsa fény villant, és az onnan felszabaduló hatalmas energia hatására, a csapóajtó leereszkedett előttünk, utat engedve a kastélyába. A népek immár vágtába kezdtek, hogy minél előbb bejussanak.
- Gyí Adambrau - rúgtam az oldalába hűséges paripámnak, aki nem mozdult.
Gyorsan ölelte körbe a semmiből előtűnő jég. Épp idejében sikerült leugranom, így nem fagytam meg a pórul járt állattal egyetemben. Azon nyomban a támadót kezdtem fürkészni tekintetemmel, mikor az egyik útitársam felhívta a figyelmem.
- Fiatalember! Odanézzen! – Mutatott a férfi a befagyott víz irányába.
Tekintetem találkozott a támadó alakjával, és egy pillanatra megdöbbentő látványban volt részem. Egy mozgó, valaha katonaként élő aszott harcos bámult rám, kék lánggal égő szemgödrén át. A romlott hús szaga, elérte az orrom. Közel álltam hozzá, hogy kiadjam magamból az ebédem, így lerántottam homlokomról a vörös fejkendőmet, és az arcomra kötöttem, mintegy védekezésszerűen. Úgy nézhettem így ki, mint valami bandita, de legalább segített megszűrni a levegőt. Jobban végigmérve a zombit, feltűnt, hogy az álla hiányzik a helyéről és ha jól vettem ki azt a valamit, ami az övéhez volt kötve, akkor az pont a hiányzó állkapocs volt. Félelmetes összhatást váltott ki, csonttüskés koponyájával karöltve.
- Kiszemelte magát! Intézze el és jöjjön utánunk! – Szóltak hátra az előre menetelő társaim. – Ha kiszemelte, akkor már csak akkor lesz nyugta, ha egyikőjük elpusztul!
- Cöh... sohasem egyszerű... - törődtem bele, majd összeszedtem minden mágikus erőmet.
Végignéztem még egyszer a jégtömbbe fagyott Adambrauon, majd figyelmemet a csontira szegeztem.
- Gondolom nem fogsz magadtól összeesni... Ex-Quip: Magic Sword! - hangzott az ige ajkaimról.
Jobb kezemnél egy tenyérméretű aranysárga mágikus pecsét rajzolódott ki, amelyből hamarosan kicsúszott ezüst markolatú pengém.
A bűzkupac sem tétlenkedett. Egy jégkard kristályosodott ki a kezében, s a következő pillanatban nekem rontott. A két penge egymásnak feszült, éreztem ahogy a fém belevág a jégből tákolt fegyverbe. Néhány pillanatig próbáltuk lenyomni egymást, aztán meglepő sikertelenségünk nyomán, egyet-egyet hátráltunk. Ahogy hátra léptem, a csonti ismét csapást próbált mérni rám, ezúttal a koponyámra. Izmaim megfeszültek, ahogy a pengémmel védtem a csapást.
" Már rég lefoszlott az izomzata, hogy lehet ilyen erős? " tettem fel a kérdést magamban. Ellenfelem nem adta fel, folyamatosan támadott. Nem győztem védekezni, s mikor ismét egymásnak feszültünk, éreztem, hogy a bal kezemből elpárolog a hő. Kezdett megfagyni. Azzal a lendülettel mellkasba rúgtam az élőhalottat, aki az erőhatástól hátrébb tántorodott.
- Átkozott dög - ripakodtam rá dühösen, miközben öklömet dörzsölgettem. - Lightning Bolt! - üvöltöttem, majd a kékes fehér villám egyenesen nekivágódott ellenfelemnek. Jégszilánkok repültek mindenfelé, valamint jégpor szállingózott a levegőben. A valaha húsvér ember, a mágia hatására a földre zuhant. Ahogy a jégpor lassan eltűnt, megértettem, hogy sikerült ellenfelemnek kivédenie a támadást.
- Megdögölhetnél végre, nincs időm veled szórakozni - közöltem vele hűvösen.
Kardom támadásra emeltem, és az éppen feltápászkodó ellenfelem felé rohanva keresztül szúrtam a testét. A lény a sérüléssel mit sem törődve, suhintott egyet a kardjával, szerencsére éppen idejében ugrottam hátra, s kerültem el a pengét. A zombi végre talpra állt, és a mellkasából kiálló karddal, elég groteszk látványt nyújtott. Nem volt túl mozgékony, viszont ennek ellenére elég szívós egy halottnak bizonyult. Lassan kihúzta magából kardomat, és miután végzett a művelettel, egyszerűen csak a földre hajította.
- Shadow Fist - mormoltam.
Egy nagy fekete árnyékököl nyúlt ki a csontváz árnyékából, és csapta szájpadláson a lényt, aki az erős ütés hatására visszahuppant a földre. Biztosra akartam menni ezúttal.
Minden erőmet összeszedve sújtottam le rá. - Lightning Bolt! - üvöltöttem, s a villámnyaláb belecsapódott a felállni készülő aszott hulla mellkasába, aki ennek hatására jó öt métert repült hátra. Húsfoszlányok, és csontdarabok váltak robbantak le a halott férfi mellkasáról.
- Vége -vettem biztosra sikerem.
Ebben a pillanatban a mágiával éltetett lény, mocorogni kezdett, és lassan ismét talpra állt. Meghökkenve figyeltem az eseményt.
- DÖGÖLJ MÁR MEG! - üvöltöztem a csontival, majd a kardom felé kezdtem futni. Idegesített a tudat, hogy a villámom nem volt hatással a korcsra, így jobb híján csak arra tudtam gondolni, hogy darabokba vágom a szemetet. Már majdnem elértem a kardom, amikor a lábam alatt befagyott a talaj, és ennek hatására hatalmasat estem a hideg, szilárd jegen. Ahogy testem földet ért, az arcom mellé, egy kék dárda zuhant, majd állt bele a fagyott talajba.
- Jéglándzsa?! - néztem a jégből előállított fegyverre. Nem késlekedhettem. Olyan gyorsan gurultam jobbra, ahogy a lendületem engedte. Épp időben. Egy másik dárda zuhant az előbbi fekhelyemre. Felpillantottam az ellenfélre, s láttam, hogy már a következő darabot gyártja. A kardom ott feküdt előttem, egy karnyújtásnyira. Futtában ugrottam fel a földről, és markoltam meg a vágóeszközt, miközben rohantam a zombi felé. Egy másik dárda süvített el fülem mellett, majd testi erőmet kihasználva, neki rontottam és mindketten a földre terültünk. A zombi kétségbeesetten kapkodott a kardja felé, de hiába. Mikor megmarkolta, abban a pillanatban lecsaptam rá. Az alkarcsont egy hangos reccsenéssel vált el a másik részétől. Szabad kezével válaszképp rámarkolt torkomra, és varázslatba kezdett. Éreztem, ahogy testem lassan kihűl. Nem volt időm gondolkodni, azonnal lesújtottam, és leválasztottam a vállrésznél. Erősen zihálva borultam hátra. Lefejtettem a csontos ujjakat a nyakamról, majd feltápászkodtam a hideg talajról. A vergődő zombi felé magasodva, még egyszer végigmértem ellenfelem, majd kardommal elválasztottam a tüskés koponyát a nyaki csigolyáiról. A fejet felkaptam, majd jó messzire repítettem a befagyott tó jegén, biztos ami biztos. Ez sem bizonyult elégnek. A lábait használva próbált még egyszer felállni, sikertelenül.
- Az istenért nem adod már be a derekad - förmedtem rá. Két suhintás, és a lábai sem tartoztak többé már hozzá. Az egyben maradt felsőtest, mozdulatlanul hevert. Fáradtan, és kissé ziláltan hagytam ott a hóban, s indultam meg a kastély felé.
Vissza az elejére Go down
Crow Geelstun
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Crow Geelstun


Hozzászólások száma : 62
Aye! Pont : 8
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : szép lányok körében 8)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 7:00 pm

Vészesen közeledek a jéghideg víz felé, s igyekszem felkészülni mind lelkileg, mind pedig testileg a becsapódásra. Erősen remélem, hogy a hirtelen hőmérséklet változástól semelyikünk sem fog szívrohamot kapni, hiszen nem lenne szerencsés az adott helyzetben, ámbátor az Én esetemben legalább Lord Ash’argaroth is velem halna. Nagy levegőt vettem, majd egy másodperc törtrésze sem telt el, már a fagyos fürdőben voltam. Testem minden pontja megbénult, képtelen voltam még csak a kisujjamat se megmozdítani. Szerencsére ez az állapot nem tartott sokáig; riadtan kezdtem végtagjaimmal kapálózni, hogy a felszínre törhessek, ám ekkoron már elsodródtunk. Lék helyett már csak vastag jég takarót találtam. Minden erőmet összeszedve próbáltam megrepeszteni a jeget, de az sokkal masszívabbnak bizonyult, mint hittem. Még a démonná változtatott karom is gyengének bizonyult. A levegőm már vészesen fogyott, s a rejtélyes szörnyeteg is feltűnt a látóteremben, amely nemrégiben könnyűszerrel törte be alattunk a jégburkot. Habár nem volt sok időm alaposabban megfigyelni, ahhoz nem kellett sok ész, hogy rájöjjek; minden bizonnyal nem tenne jót nekem, ha azzal a három borotvaéles fogsorával megkóstolna. Eme gondolat miatt végül Én is a másik irányba kezdtem el úszni nem sokkal Alice mögött.
~ Mondd csak ’Garoth, nem lehet, hogy testvérek vagytok? Kinézetre mindketten ugyan olyan förtelmesek vagytok… - céloztam meg a testembe zárt Démont egy kissé sértő állítással, melynek hatására reménykedtem, hogy hozza a formáját és bedühödik, ezzel egy kis erőt átadva nekem, ám ezúttal csalódnom kellett az Alvilág legnagyobb hadvezérében, mivel nem így tett. Ingerülten csóváltam meg a fejemet, miközben tovább úsztam, ám a szörnyeteg egyre gyorsabb tempót diktált. Végül aztán beért minket, ám Mi reflexeinknek hála - ’melyek a jeges víznek hála tompultak - még időben sikerült félreúsznunk, ám magával sodort minket. Ráadásul hatalmas farkával még el is talált engem, melynek hatására maradék levegőkészletem nagy részét hirtelenjében kiengedtem a fájdalomtól. Mindezek ellenére a szörny első támadásának jó oldala is volt; egy alagutat pillantottam meg, amelyre valószínűleg társam is felfigyelt, mivel arcáról le tudtam olvasni, hogy ismételten reménykedni kezdett. Néhány másodperc habozás után végül megindultam a vízi alagút irányába. Biztos voltam benne, hogy Alice is követ engem, ám miután kicsit haladtam még is jobbnak láttam megnézni, hogy meg van-e még a lány. Meg volt, ám a szörny is követte Őt, s látszott, hogy hamarosan beéri az elemi mágust. Tennem kellett valamit. Azonnal a megfelelő varázslaton kezdtem el törni a fejem. A Birth of Demon kész öngyilkosság lenne, hiszen valószínűleg leharapná a karomat, ha azzal támadnék rá, így csak a Death Spike maradt. Megidézve a csontdárdát azonnal Alice segítségére siettem, s míg Ő a kaszájával püfölte a szörnyet, addig Én a szúrófegyveremmel próbáltam meg erőszakos úton rábírni arra, hogy hagyjon békén minket. Sikerült lelassítanunk, ám Mi is lassultunk, mivel folyamatosan viaskodtunk a tengeri szörnnyel. Végül elértük az alagutat, ami túl szűk volt a bestia számára, ezért végre biztonságban voltunk. Az alagút felfelé vezetett, s még némi küszködés után végül a felszínre értünk. Azonnal levegőért kezdtem el kapkodni, miközben kimásztam a kútból, s térdre rogyva tovább lihegtem a fáradtságtól. Alice törte meg a csendet.
- Igen, nem olyan súlyos, mint hittem. És Te meg vagy? - erőltettem ajkaimra egy halvány mosolyt, majd válaszára várva körbenéztem. Egy gránitlapokból kirakott csarnokba jutottunk, amelynek stílusáról lerítt, hogy ez a kastély nem most lett építve. Falai körbe voltak rakva kék lánggal világító fáklyákkal, melyek káprázatos látványt nyújtottak.
- Vajon hova kerültünk? - pillantottam a lányra. Kérdésemre kézenfekvő volt a válasz: a kastélyban voltunk, még is valahogy túlságosan hihetetlen volt számomra, hogy ugyan abban a kísérteties épületben vagyunk, melynek küllemét látva nem régiben még semmi jóra sem számítottam…
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 8:29 pm

Itachi: Kemény csatában legyőzted az élőhalott ellenfeledet, akit egy kifejezetten erős varázslat mozgatott. Nem kell sok, hogy rájöjj, hatalmas baj van. Elvégre a grófnő állítása szerint a szertartás csak most kezdett, de máris óriási mágikus erők munkálkodnak az ellenfeletek oldalán. Nem is habozol, inkább nekieredsz a kastély bejáratának, hogy mihamarabb visszacsatlakozz a szövetségeseidhez.
Szinte még át sem léped a hatalmas bejárati ajtó küszöbét, mikor csatazaj csapja meg a füledet. Az események még alig indultak be, de már is elszabadult a pokol! A kastély csarnokában már javában dúl a harc, ami élők és holtak között zajlik.
Két pislantásra vesztegetsz időt, hogy körbenézz. Az egész csarnok csupa gránitból faragott remekmű. A társaid fáklyáin kívül még a már ismerős kék lángok fénye ragyogja be a helyet. Egykor királyi pompában díszelgő vörös bársonyanyagok varázsolták díszesebbé a falakat, ami ma már inkább riherongy. Négy esetleg öt ember magas festői portrék is sorakoznak a falakon a sátánian elfajzott lényeket ábrázoló vízköpők között. Ám mindez semmi! A csarnok belmagassága minden képzeletet felülmúl, hiszen az több száz méter. A harmadik erkélyen észreveszel egy sötét alakot, aki a korlátnak támaszkodva bámul lefelé. Már messziről látszik, hogy szemei ugyan olyan kék színben ragyognak, mint azok a különös lángok.
- Fel! Sadamesu úr! Az emeletre! – ordítja a csata kellős közepéről a szőke férfi, aki ezt követően az úrnőjével együtt elindul a túloldali lépcsőhöz.
Mivel egy valóságos háborús frontvonalon kellene átvágnod, ha a grófnőékkel akarnál tartani, így inkább a tőled alig huszonöt-harminc méterre eső lépcsőt választod, ami ugyan úgy felfelé vezet. Természetesen közted és a lépcső között vannak élőholtak, de azok közül nem mind tud rád figyelni, hiszen szövetségeseid egy jelentős része a csarnokban marad, hogy fedezze a hátatokat.
Egy olyan postot kérek, amiben elverekeded magad a lépcsőig és elindulsz felfelé rajta, de még nem éred el a harmadik emeletet.



Duó: Egyetlen út van, ami tovább vezet a helyről. El is indultok annak irányába, de félúton hangos és egyre közeledő dübörgést hallotok. Ezt rövidesen követi egy hangos bömbölés, amitől menten megfagy bennetek a vér.
Dermedten álltok, mikor is a kivezető ajtó hirtelen betörik és helyén egy három ember magas szörnyeteg lépked be. A szörny minden egyes porcikája csontból van, akárcsak a hatalmas buzogánya, amit jobb kezében hord. Hatalmas szemüregeiben kék lángok égnek. És nem mellesleg rájöttök, hogy egy ősi élőhalott Minotaurus csontvázzal álltok szemben, ami duzzad az erőtől és a pusztításvágytól. Csontjaiban és azok körül olyan erős mágia működik, amint még sohasem tapasztaltatok. Fizikai ereje páratlan, és sebessége sem elhanyagolható. Természetesen ez az élőhalott csontváz is a szívósabb fajtóból van. Tehát, csak akkor hajlandó elpusztulni, ha minden végtagjától ( farkától is ) és fejétől is megszabadítjátok.
A miheztartás érdekében az ellenfeletek ereje 5 VE híján ugyanannyi, mint kettőtöké együtt! Intézzétek el! Wink
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 5:13 pm

Kemény léptekkel haladtam felfelé a kastény irányába, dühösen, erős szorításomtól elfehéredett kezemmel markolva a kardom markolatát. Nagyon nem tetszett a kialakult helyzet, s biztos voltam benne, hogy nagyobb a baj, mint amire számítottunk, elvégre ha a szertartást néhány perce kezdték el, akkor honnan ez a hatalmas mágikus energia, ami a kastélyból árad? Ütemesen gyorsabbra vettem lépteimet, és úgy loholtam a kastély bejáratához, ahogy a talajviszonyok csak engedték. Ennek véget kell vetni, nem késlekedhetek.
Erősen zihálva álltam meg a nyitott, hatalmas bejárati ajtó előtt, hogy kissé kifújjam magam. Tisztán hallottam a kardok csendülését, ahogy az acél acéllal ütközik, a heves ordításokat, és néha felcsendült egy-egy félelmetes halálsikoly is.
Besiettem, hogy segédkezzek társaimnak a harcban. A fényforrások java az embereink fáklyájának volt köszönhető, a másik fele, viszont a holtak szemében lángoló kék lángoktól származtak. A harc már javában folyt. A csarnok igényesen volt kialakítva, néhol több méteres fetmények lógtak a gránitból faragott falakon. A hatalmas magasságú csarnok szinte bámulatba ejtett, s még a groteszk, visszataszító vízköpők is adtak valami megmagyarázhatatlan dolgot adni a hely hangulatához. Ahogy végigjárattam tekintetem a tágas termen, a harmadik erkélyen egy korlátnak nyugodtan támaszkodó, sötét alak bámészkodott, szeme ugyan olyan kéken csillogott, mint a feltámasztott holtaké, csak éppen nem lángolt.
- Fel! Sadamesu úr! Az emeletre!
Kapkodtam jobbra, balra a fejem, amikor végre megláttam a hang forrását, a szőke férfit, és a grófnét, amint felfelé haladnak a sötét idegen irányába. Nem volt sok lehetőségem, hogy oda siessek hozzájuk, mivel egy egész sereg dulakodó bandán kellett volna átvágnom magam. Jobbjára az ikerlépcső másik felét választottam a felfelé menethez, ami jócskán közelebb volt hozzám, mint a grófnő és a szolgája, és az ellenállás is kisebbnek látszott, így hát jobb híján arra indultam. Mindenki lázasan küzdött, az élők az életükért, a holtak a mesterük akarata miatt.
Egy kard suhintás majdnem elválasztotta fejemet a nyakamtól, de szerencsémre épp jókor botlottam meg egy halott férfi holtestében, és zuhantam a földre. A következő pillanatban egy másik ember rontott neki az orvul támadó csontinak, és letaszította földre, földharcot kezdeményezve. Gyorsan felpattantam a padlóról, és egy halovány köszönetet rebegtem elesett bajtársamnak, aki még halálában is képes volt segíteni a csatát. Egy suhintással metszettem le az egyik mellettem viaskodó zombi vágásra emelt karját, majd a katona, akire éppen lecsapni készült, egy jól irányzott csapással elválasztotta a fejet a nyaktól. Nem fordítottam rá több időt, haladnom kellett a lépcső felé. Útközben szablyámmal besegítettem társaimnak, egyrészt, hogy tovább tudjak haladni, másrészt hogy legközelebb is életben lássam az illetőket.
Ami segítséget tudtam nyújtani, az éppen elegendő volt, hogy a társaim javára fordíthassam a küzdelmet, elvégre fej, karok, és lábak nélkül nagyobb a sansz ellenük.
Könnyedén vágtam utat magamnak, hiszen a a bábok el voltak foglalva épp, és csak néha-néha jutott idejük engem zaklatni.
- Végre - könnyebbültem meg, ahogy rámarkoltam a tölgyfa korlátra, majd azzal a lendülettel elindultam felfelé.
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 9:02 pm

Most már ideje lenne megpörgetni az eseményeket, ezért a nyomtalanul eltűnt Crow véglegesen kizáródik a küldetésből. Alice-re várunk! Aztán reményeim szerint végre beindul a küldetés és zökkenőmentesen a végére jutunk.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 6:52 pm

Körbenéztem a terembe, ám a tompa, kissé zavaró kék fénybe kicsit nehezen vettem észre a teremből kivezető egyetlen kiutat.
-Úgy látszik, innen csak egy irányba van tovább… -Motyogtam, majd kikászálódtam a kútból.
Elindultam abba az irányba, de fél úton furcsa hangokat hallottunk valahonnan előröl, s dübörgő hangok egyre csak közeledtek, majd hirtelen egy velőtrázó üvöltést hallatott a jelenleg azonosíthatatlan jelenség. A hátamon a szőr úgy állt fel, mint egy zajfóbiás macskán, amikor a Csim-Bum cirkusz vonul végig az utcákon. Megdermedtem.
Hirtelen a kivezető ajtó kitört a keretéből, s egy hatalmas három ember magas szörny lépett be. A lény teljesen csontból volt, akár csak a buzogánya, amit magánál tartott. A szemüregeiben kék lángok égtek. A csontváz elég ismerős volt. Kis gondolkodási időm azért volt átgondolni, hogy honnan, de pár másodperc után feladtam a dolgot, jobb dolgom is volt, mint ezen agyalni, amikor beugrott. Egy könyvben már láttam ezekről a csontokról egy képet, ami alá az volt írva, hogy az ősi élőhalott Minotaurus csontjai. Akkoriban csak kitalációnak gondoltam, nem is foglalkoztam vele.
Rettentő erősnek tűnt, valószínűleg a legerősebb lény volt, amivel eddig találkoztam.
Azt hiszem, az most mindegy, hogy kinek a csontja ez, a kérdés az, hogy mit fogok vele kezdeni. Egyértelmű, hogy meg kell tőle szabadulnom, mielőtt ő szabadul meg tőlem. Először derítsük ki, mire képes.
Megdobtam a sípcsont és a lábtőcsont között a szörnyet, a lábfeje leesett, de alig, hogy feleszméltem, már össze is rakta magát.
-A fene, ez eltart egy darabig. – Morogtam dühösen. – Red Carpet!
A szörny fölé repültem.
-Fire Magic! – Lényegében a koponyáját sikerült elintéznem, de a csontváz megint összekaparta magát.
-Rendben, akkor ezt az izét egy az egyben el kell pusztítanom, különben sosem végzek… - Még mielőtt bármit is tehettem volna, a lény eltűnt a szemem elől, s a semmiből mellettem termett, a buzogányával pedig gyomorszájon csapott, de olyan erővel, hogy nekirepültem a terem másikvégben a falnak. Összegörnyedve köhögtem, és kapkodtam levegőért, de még ezelőtt a lény megint megjelent és elrúgott jobb irányba. Tehetetlenül repültem egy kis ideig, aztán egy ronda földet érés után maradtam mozdulatlanul a földön.
Eltartott egy ideig, míg felbírtam állni, de a csontváz megint megjelent, de ezúttal résen voltam. Amikor a buzogánnyal felém csapott, A Fire Magic-al a lángokat felhasználva gyorsan hátrébb repültem nagyjából két métert, s ezután újra a Red Carpet-el megint felé kerültem, és felülről mind a két karját tőből lelőttem egy- egy Fire Ball-al. Már éppen összeszedte volna magát, de sikerült még előtte porrá égetni a csontokat. Ezután a hírtelen karja vesztett szörnynek a lábait intéztem el ugyanezzel a módszerrel.
A lény azonban még mindig nem volt hajlandó elpusztulni. A következő célpontom a farka volt, amit feleannyi idő alatt sikerűt elpusztítanom. A fejét hagytam utoljára. Egy Fire Ball-al lelőttem a fejét, ami nagy ívben lerepült, és azt is elpusztítottam. A többi részével nem kellet foglalkoznom, mert ezután magától szétesett a csontváz, de azért a biztonság kedvéért azokat is elégettem.
Ezután muszály volt leülnöm egy kicsit pihenni.
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 5:09 pm

Itachi: Szabad a pálya! Viszont ellenfeled most is van, hiszen az idő ellened van. Felfelé tartasz, és mivel tényleg nem veszed, félvállról a dolgot elsőként érsz a harmadik szintre, ahol a kék szemű alak figyeli az odalent folyó küzdelmeket.
Ha távolsági támadással próbálod meglepni, az még a célba érés előtt szertefoszlik, a férfi pedig feléd sem néz. Viszont, ha megindulsz felé, lassan irányodba fordul. Arcát csak akkor tudod pontosabban kivenni, mikor már csak féltucatnyi lépés választ el tőle.
A titokzatos ellenfél lassan felemeli fejét, megmutatva ezzel fagyos arckifejezését, szemeit melyben kék lángok égnek. Hófehér arca vonásai szabályosak voltak, míg bőre a selyemmel vetekedhetett volna. Egy szempillantás alatt végigmér, majd elmosolyodik, és ajkai közül természetellenesen hosszúra nőtt szemfogai villannak elő.
- Örvendtem a találkozásnak. – Akcentusa arra enged következtetni, hogy egy nemessel lehet dolgod.
Ám nem tudsz tovább erre koncentrálni, mert lábaid alatt hangosan recsegni kezdenek a deszkák, majd hirtelen mintha levegőben állnál. Az ellenfeled csapdába csalt, és ő már sehol sem volt. A fizika törvényeinek engedve, azonnal zuhanni kezdesz, de nem sokáig, mert egy vaskos kar utánad kap, és visszaránt.
- Egyedül talán már egyikünknek sem volna esélye ellene! Alfonz immáron túl erős lett. – Jelenti ki az előtted álló grófnő, akinek szolgája mentett meg a zuhanástól. – A túloldali teremben lesz.
- Nincs veszteni való időnk! Nemsokára megszerzi a medál erejének a felét! – ekkor a szőke férfi nyakán két pontot veszel észre.
A grófnő és szolgálója azonnal elindulnak.


Alice: Elpusztítottad a szörnyeteget, és most éppen pihensz, ám nem feledkezhetsz meg a küldetésedről sem! Egy fiatal lány arra vár, hogy megmentsd. És ekkor, mintha így lett volna megírva, felnyílik egy rejtett csapóajtó. Először újabb ellenségtől tartasz, de egy fiatal lány bukkan elő. Szőke haja a válláig ér, teste karcsú és izmos. Szemei pedig, mintha jéggé fagyott édesvíz világoskék színben játszik. Mikor meglát, téged kissé meghökken, majd visszafordul, és elviharzik a csapóajtón keresztül, viszont azt nem zárja be maga után.
Nem kell sok, hogy rájöjj kit is láthattál. Mivel egy ilyen zord kastélyban nincs sok helye egy bájos női teremtésnek, ezért valószínűleg Ulrika Magdovát láttad. Hogy miért futott el azt nem tudod, de azt ki lehet deríteni. Utána eredsz a csapóajtón keresztül.
A járatban meglepő módon nincs sötétség, mert kék lánggal égő fáklyák világítanak. Így esik meg az, hogy látod az előtted 30-40 méterrel rohanó lányt. Hiába kiáltasz utána, az tovább rohan. Egy óvatlan lépésed során az egyik gránitlap megsüllyed alattad, mire fogaskerekek kezdenek kattogni. A következő pillanatban pedig alattomos csapdák törnek az életedre. A csapdák pontos kilétét rád bízom, légy kreatív, és meglesz a jutalma!
A post egészen addig tartson, amíg egy felfelé vezető csigalépcsőig érsz, aminél már nincsenek csapdák.

Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 7:11 pm

/ Elnézést a késésért, valamit elnéztem nagyon, és elkerülte figyelmemet, hogy már postoltál/

Fogam összeszorítva rohantam felfelé a lépcsőn. Meg kellett állítanom azt az alakot, az erkélyen, és tisztában voltam vele, hogy nincs túl sok időm rá. Izmaim minden lépcsőfoknál keményen megfeszülve hajtották végre akaratomat, s vittek felfelé. A lépcsőkön felérve csak egy fél pillanatig pihentem meg, mialatt kifújtam kissé magam. A célpontom tisztán kivehető volt, így késlekedés nélkül gyűjtöttem össze energiáimat, és kezdtem bele mágiám kibontakoztatásába.
- Lightning Bolt! - emeltem jobbom az illető felé, s ujjaimból kicsapódott a halálos villám nyaláb.
Tudtam, hogy ezt nem kerülheti el. Szemeim kidülledtek helyükről, mikor még a férfi előtt talán egy lépésnyire, a nyalábom apró szikraesővel tűnt tova, mintha valami rejtélyes akadályban akadt volna el. Értetlenül néztem a férfit, majd meglepettségemből fölocsúdva, erősen markoltam a kardot, és rohantam az illető felé. Amaz lassan feltekintett rám. Közeledtem, és közeledtem. Ha a mágiával nem tudom megsebezni, akkor felnyársalom a pengémmel -futott át agyamon a gondolat. Ahogy közelebb értem hozzá, tisztán láthatóvá vált arcszerkezete, a szemében égő kékes lángnyelvek, s rémisztő hideg tekintetén, csak a természetellenesen hosszú szemfogak tudták lekötni figyelmemet. Egy pillanatra megálltam, amíg megemésztettem a látottakat, ám ekkor a férfi megszólalt.
Örvendtem a találkozásnak. - közölte, nemesi akcentussal, higgadt hangsúllyal.
A szívem kalapálni kezdett, amint recsegést hallottam magam alól. Természetesen, ilyen helyzetben automatikusan magam alá néztem, majd a látottak után újra ellenfelem tekintetét kerestem kétségbeesetten, de hűlt helyét találtam csak.
- Áárgh!!!! -üvöltöttem, ahogy elveszett a lábam alól a talaj, és zuhanni kezdtem.
Arra eszméltem, hogy a vállam nagyot rándult a következő másodpercben. Égő fájdalom rázta meg a testem, fogcsikorgatva nyögtem fel, majd felnéztem. A megbízóm szőke szolgálója tartott erősen, majd húzott vissza. Neki köszönhettem, hogy még nem zuhantam alá a mélybe, és haltam szörnyet. A fájdalomtól eltekintve, örültem, hogy láttam a férfit. Éppen időben ért ide, amiért nagyon hálás voltam neki, s megfogadtam, hogy ha majd vége ennek, meghívom egy italra viszonzásképp.
- Egyedül talán már egyikünknek sem volna esélye ellene! Alfonz immáron túl erős lett. - szólalt meg a Grófnő, a szőke mögül. – A túloldali teremben lesz. - tette még hozzá bölcsen.
- Nincs veszteni való időnk! Nemsokára megszerzi a medál erejének a felét! -szólalt fel a megmentőm. Ahogy megindultak a terem felé, megpillantottam két pontot, amit nem tudtam hova kötni. Elvégre vámpírok csak a kitalált rémtörténetben szerepelnek, a valóságban nem, biztos valami fegyver ejtette seb, egyeztem ki magammal, majd megnyomkodva fájó vállam, utánuk siettem.
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2011 3:40 pm

Mivel Alice már eléggé régen eltűnt, így kénytelen vagyok folytatni a küldetést nélküle. Elnézést, hogy idáig várakozni kellett.


Amint berúgjátok a hatalmas kétszárnyas ajtót, szemetek elé egy óriási csarnok tárul, aminek belmagassága akkora, hogy egy óriás is kényelmesen elférne. A sötétségbe burkolózó plafonról csillárok lógnak le, amin a gyertyák kék lángokkal égnek. A fényviszonyoknak köszönhetően láthatod, hogy az ellenfeletek a túloldalt tartózkodik.
Alfonz elkényelmesedve terpeszkedik gránitból faragott trónjában, jobb mutatóujján a vakító kék fénnyel világító medált pergeti. Arcán önelégült mosoly honol, aminek következtében rendellenes szemfogai már messziről láthatóak.
Mivel se első, sem pedig második látszatra senki sincs a csarnokban rajtatok és Alfonzon kívül, így megindultok felé. Már félúton járhattok, mikor is baljával az ellenfeletek int egyet. Fejetek fölött rövidesen szárnyak csapkodása hallatszik. Talán még fél pillanat sem telik el, mikor hirtelen valami megragadja vállaidat és karmait beléd mélyeszti, s aztán a magasba emel magával. Rövidesen meglátod, hogy egy óriásdenevérrel van dolgod. Sőt, ne mis egy, hanem rögtön egy egész raj! Elég, ha négyet-ötöt elintézel, a többiről társaid gondoskodnak.
Figyelem! A denevérek hatalmas szárnyaikkal képesek szélrohamokat, illetve szélpengéket indítani. Az ultrahangról nem is szólva. Gondolom, nem kell tovább magyarázni, hogy mire képesek a drágák, elvégre téged sem ejtettek többször a fejedre, a kelleténél. Wink

Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 9:18 pm

Sietve indultunk a gróf után, s amint egy kis noszogatás után sikerült feltárni a hatalmas ajtót, egy hatalmas teremben találtuk magunkat. Lenyűgözőek voltak a méretei, a kidolgozottsága, és az a fenséges kisugárzás, amit árasztott magából. Olyan nagy volt maga a helyiség, hogy a plafont még csak megcsodálni sem lehetett, mert nem vetült rá a kísérteties lánggal égő gyertyák fénye. A szőke férfi oldalba bökött, és előre mutatott, egyenesen a kastély ura felé, felhívva ezzel a figyelmemet, a jelenlegi feladatomra. Csodálattal teli arcomra visszatért a hűvös nyugalom. Eljött az ideje, hogy ténylegesen lezárjuk ezt az ügyet. A férfi lustán, önelégülten terpeszkedett az ásványból faragott trónján, s velünk mit sem törődve, a keresett medalionnal játszadozott.
- Itt az ideje a leszámolásnak - jelentette ki a szöszi, amire csak bólintottam, és elindultunk felé, az üres csarnokon keresztül.
Kicsit gyanús volt a higgadtsága, de ezt betudtam annak, hogy a férfi nyilván azt képzeli, hogy legyőzhetetlen.
- Majd én letörlöm a képéről azt az önelégült vigyort -jegyeztem meg halkan magamnak. Sietve haladtunk felé, amikor végre hajlandó volt figyelmet szentelni jelenlétünknek, és intett felénk baljával hetykén. Nem tudtam mire vélni a dolgot, de rosszat sejtettem, ezért megálltam egy pillanatra, és körbe tekintettem, hátha valahol élőholtakat rejteget. Nem láttam semmit, viszont szárnysuhogások zengték be a kolosszális termet. A következő pillanatban hangos üvöltéssel jeleztem nemtetszésemet, hogy valami beleeresztette vállaimba éles karmait, és felkapott. A zsákmányolt kardom kihullott a kezemből, így elvesztettem az esélyem rá, hogy levágjam a szörnyeteg lábát, és kiszabaduljak, mielőtt túlságosan a magasra vinne. A fájdalomtól a düh vörös fátyla ereszkedett szemeimre, nem láttam magam előtt semmi mást, csak azt, hogy a földdel tegyem egyenlővé ezt a dögöt. Jobb karommal erősen belekapaszkodtam a lény lábába, s belekezdtem az ellentámadásba.
- Lightning Magic! - üvöltöttem, ahogy a torkomon kifért.
Az óriás denevér valami visító hangot adott ki, és még erősebben vájta karmait a húsomba, amire válaszképp fokoztam az áram erősségét. A szőrös szörnyeteg ereszkedni kezdett. Amikor már csak úgy durván másfél méter választott el a szilárd talajtól, szabad kezembe gyűjtöttem mágikus energiáimat, és a denevér otromba képe felé emeltem azt, már amennyire tudtam. Nem könnyű úgy emelgetni a kezed, ha a válladban közben éles karmok mélyednek bele. Tehát, hol is tartottam? ... Lássuk csak... ja igen, szóval becéloztam a rút démon fejét, és szabadjára engedtem a haraggal átitatott mágiámat.
- Lightning Bolt! - fröcskölt számból a nyál, ahogy a szavak elhagyták ajkamat, s kezemből dörgő hanggal csapott ki a kékes sárga villám nyaláb.
Eltaláltam. A dög teste elernyedt, a szorítása enyhült, és zuhanórepülésben indultunk meg a talaj felé. Próbáltam minden erőmmel megszabadulni a förtelemtől, de nem sikerült időben. Nagyot csattantunk a hideg kövezeten, s néhány pillanatig bódultan bámultam magam elé, vártam, hogy kitisztuljon a fejem. A kívánt hatás elérése után nekiláttam lefejteni magamról a sült hús karmait, immár sikerrel, aztán feltápászkodtam. Volt még némi gond az egyensúlyérzékemmel, mert elég rendesen dülöngéltem, és ráborultam minden bajom okozójára. Éreztem, hogy az arcomon valami kellemesen meleg folyadék csordogál, így egy könnyed mozdulattal letöröltem, hogy megnézhessem, mi is ez.
- Vér? - néztem csodálkozva, majd elkezdtem tapogatni a forrás helyét. A fejpántom már átázott, így attól megszabadulva, már ki tudtam tapogatni a sérülést. A homlokomon egy komolyabb sebet szereztem, de nem tűnt életveszélyesnek, majd begyógyul. Nem volt több időm a tetemen fetrengeni, hiszen egy másik fenevad repült felém sebesen, s éppen az utolsó pillanatban sikerült legördülnöm a korábbi támadóm testéről a földre, s az újabb ellenfél karmai így halott társa bőrét sértette fel, helyettem. A kedves kis szörnyeteg a sikertelen találat után, ívesen kanyarodott egy nagyot, aztán egy helyben állva csapkodott a szárnyaival, de nem támadott újra.
Feszülten figyeltem a dögöt,miközben felsegítettem magamat a hideg kövezetről. Nem akartam feleslegesen pazarolni az energiáimat, így nem kockáztattam meg, hogy egy esetleges támadásomat kikerülje, és pocsékba menjen az erőfeszítésem. A szőrmók végre megindult, eszeveszett hangon rikácsolt valamit, miközben le sem vette a tekintetét rólam, legalábbis a nagy fekete, vak szemei egyenesen engem bámultak. Vártam. Vártam, hogy az ellenfél elég közel kerüljön, hogy biztos elszenvedje az én kis ajándékomat.
- Három... kettő... egy... Lightning Bolt!
A dög hiába próbálta elkerülni a végzetes csapást, nem maradt rá ideje. Fájdalmas visítása csak néhány pillanatig tartott, aztán elhalt, s a szerencsétlen egyenesen nekicsapódott a falnak, majd onnan le a padlóra. Nem mozgott többé, így már nyugodtabban fürkészhettem a fellegeket, a következő célpontot keresve. A többiek sem tétlenkedtek, buzgón szedegették le őket sorjában. Megnyugtató volt a tudat, hogy nem szorulnak a segítségemre, és szabadon foglalkozhatom én is a szörnyekkel. Szemeimmel elejtett kardom kezdtem keresni, jó hasznát vettem volna most neki. Kissé felvidulva vettem észre, hogy nagyjából ott van, ahol hagytam.
~Jó kard, nem mászkál el magától, lehet, hogy megtartom.~
Sietősen indultam meg felé, ám egyszer csak eltűnt a lábam alól a talaj, és jó pár métert repültem oldalra. Egy másik dög pusztán a szárnycsapásaival keltette széllel arrébb tessékelt. Dühösen álltam fel, és fordítottam figyelmemet a dög felé.
- Lightning Bolt!
Lábaim alatt felizzott az aranysárga mágikus pecsét, és ujjaimból, felbőszült fenevadként csapott ki a villám, s az útonállót elkerülve,hála ügyes elkerülő manőverének, egy másik szerencsétlenbe csapott bele, aki épp csak arra repült.
- Fenébe... - szitkozódtam mérgemben. Az a tény sem derített jobb kedvre, hogy nem ment pocsékba a felhasznált varázserőm.
A dög szélesre tátotta pofáját, és azon kaptam magam, hogy erősen szorítom a tenyereimet a füleimre. Úgy éreztem, hogy szét fog robbanni a fejem, s az erős fejfájás hatására összegörnyedve borultam el. Néhány pillanat múlva a keserves kín elmúlt. Könnyektől nedves szemeim kinyitottam, és láttam, hogy a lény torkából egy véres kard pengéje kandikál kifelé. Hálás voltam annak, aki leszúrta, bárki is volt az. Kitöröltem könnyeim a szememből, majd ismét talpra kecmeregtem, és ezúttal én viszonoztam a szívességet. Egy vérszívó egyenesen hátba akarta támadni a grófnőt, aki éppen egy másikat pusztított el, meglepő könyörtelenséggel, hidegvérrel. A villámom eltalálta az alattomos szörnyeteg lábát menet közben, aki ettől elvesztve egyensúlyát, megpördülve ért földet, aztán még másodpercekig nyögdécselt, rázkódott, a benne felgyülemlett feszültségtől. Ahogy körbenéztem, már egyetlen másik dögöt sem láttam életben. Sok tetem feküdt körülöttünk. Szépen, nyugodtan odasétáltam a földön heverő fegyverhez, és vissza illesztettem a kezembe, majd a még mindig szenvedő denevérhez sétáltam, és teljes erőmből bele szúrtam a rohadék koponyájába. Végre abba hagyta a vinnyogást, amit eddig hallatott, és immár a gróf és köztünk, már csak a számtalan tetem volt tekinthető akadálynak.
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 1:19 pm

Heves, egyszemélyes tapsvihar töri meg a csöndet, aminek forrása a kastély ura, aki jelen pillanatban felegyenesedve ül trónján, nyakában a medállal. A medál fénye egyre erősebb és erősebb lesz, lassan már vakítóvá válik.
- Szépen lemészárolták a házi állatkáimat, de elkéstek! – A medálból egy fényhullám indul ki, ami végigsöpör az egész csarnokban. A grófnő remegve trédre hull, és láthatóan fájdalmak kínozzák. Segítője azonnal mellette terem és próbál segíteni neki. – Hiába küzdesz ellenem Mirabel! Vagy inkább a vámpírcsászárnőnek hívjalak? – hangosan felkacag. – A tudatod pillanatokon belül az enyém lesz, ahogy a többi hozzánk hasonlóé is! Az élőholt és vámpír seregemmel én leszek a császárok királya! Már akkor elkéstetek, mikor beléptetek a birodalmamba! – Arca magabiztosságról és önelégültségről árulkodik. – De a hódítás előtt még félresöpröm ezt a pondrót! Cerberus!! – ordítja, amire válaszul egy hangos vonyítás érkezik, s remegni kezd az egész épület. A padlót hamarosan egy hatalmas szörnyeteg töri keresztül.
És bizony, Cerberus érkezett meg! Igaz, hogy csupán élőholt, csontok formájában. Ellenfélnek alapjában is veszedelmes, de hogy az a titokzatos mágia tartja egyben, ami a többi itteni élőholtat is, így még nehezebb legyőzni. Csontjainak keménysége a gyémántéval vetekedik. Mind a hat szemgödrében ott égnek a kék lángok. Csupán akkor hajlandó elpusztulni, ha minden végtagjától megszabadítod, fejeit is beleértve.
Egy látványos és ádáz harcot akarok látni! Wink
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 11, 2011 6:10 pm

A szörny elintézése nem volt egy egyszerű feladat sőt, rettenetesen kifárasztott. Sajnos nem volt időm a pihenésre, mert éppen egy küldetés közepén jártam, sürgetett az idő, de nagyon nehezemre esett felemelkedni a földről. Már előre sajnáltam a lányt, aki talán egy hős megmentő férfira vár, erre egy csaj menti meg, de ez van ezt kell szeretnie. Ekkor hírtelen felnyílt egy csapóajtó, olyan zajjal, és olyan hírtelen, hogy majdnem szívrohamot kaptam. Felpattantam, harcra készen, ha esetleg megint egy szörnyeteg jönne, de helyette egy szőke, karcsú, gyönyörű világoskék szemű fiatal lány bukkant elő. Amikor meglátott, meglepetten nézett rám egy ideig, majd visszafordult és eltűnt a csapóajtóban, de azt elfelejtette bezárni maga után. Nem kellett sok idő, hogy felfogjam, kit is láttam az imént, hisz egy ilyen helyen nem sok fiatal, szőke, kékszemű szépség szaladgál.
-Szóval ő Ulrika Magdova. – Motyogtam halkan. Fogalmam sincs, hogy miért futott el előlem, de nem is volt időm ezzel igazán törődni. Odaszaladtam a csapóajtóhoz, és a lány után eredtem.
Szerencsére, és meglepő mód, odalent is kék lángú fáklyák égtek, amik bevilágították nekem a járatot. Ez megkönnyítette a helyzetemet, mert így láttam az előttem 30-40 méterre futó lányt, és tudtam követni.
Meg kell hagyni, bátor lány!- Gondoltam magamban, ahogy követtem a lányt. A lobogó fáklyák fényében az árnyékok ijesztően eltorzultak, és megnőttek. Az ő helyében rettegtem volna idelent.
-Hé! Állj Meg! Hé! - Kiáltottam utána, de nem hallgatott rám, futott tovább. Nem álltam meg én sem pihenni, tovább követtem. Egyszer csak az egyik gránitlap a lábam alatt megsüllyedt, ahogy ráléptem.
Abban a percben a falból, minden irányból hegyes fa dárdák repültek elő, egyenesen felém.
-Fire Magic! - A dárdák még mielőtt elértek volna, szénné égtek.
-Csak ennyit tud a fickó? Ilyen idejét múlt csapdákkal nem fog semmire sem menni, bárki könnyedén túlélné… - Ráztam meg a fejem lemondóan. A következő pillanatban hangos durranást hallottam a hátam mögül.
-Mibe, hogy egy nagy guruló kerek szikla lesz az… - Tippeltem, és megfordultam. Nem csalódtam, valóban az volt. Megszaporáztam a lépteimet, az előttem futó lány is, és amikor elért egy olyan részhez az alagútban, ahol kétfelé is lehetett menni, befordult balra. Követtem, de a szikla becsapódott az előző folyosóval szemben álló falba.
A lány tovább futott, de vicces mód ő egyetlen csapdába sem lépett bele.
Én bezzeg össze visszapattogtam, mert minden második, hatodik és tizenharmadik gránitlap egy- egy csapdát rejtett. Egyszer csak hirtelen a negyedik lap is beindított egy csapdát beindított:
A két oldalt a falon lévő fáklyák lángja hirtelen megnőtt és nagy tűzgolyókat lőttek ki felém. A dolog úgy meglepett, hogy alig volt időm kitérni az első négy lövedéktől. Ezután csak rohantam és rohantam, hátra se néztem. Nagyon megkönnyebbültem, amikor elértem a sarkot, ahova már nem tudtak a fáklyák utánam lőni. Eloltottam a kéklánggal égő kabátom alját, ám ekkor a fáklyák megint kilőttek egy- egy tűzlabdát, de azok befordultak a sarkon és megálltak velem szemben a levegőben, majd hirtelen elindultak felé.
Alig győztem futni. Emiatt arra sem volt időm, hogy a többi csapdával törődjek. Sorra léptem rá a megfelelő lapokra, amik beindították a csapdákat. kígyók zuhantak alá a mennyezetből, a falat benövő indák utánam kaptak, amiket a tűzgolyók szerencsére helyettem elintéztek, a padló is többször be akart szakadni alattam, és még a folyosó is átrendeződött előttem egyszer, alig tudtam utána megtalálni a lányt, és a tűzgolyók továbbra is követtek. Szerencsére sikerült rálépnem egy olyan lapra, aminek hatására a plafon beszakadt, és éppen sikerült megúsznom, hogy ne essenek rám, de a tűzgolyók pont becsapódtak.
-Na végre! – Muszáj volt megállnom egy percre, nekitámaszkodtam a falnak, de a kő, aminek nekitámaszkodtam, megint besüllyedt.
-Jaj, ne már!- Felettem egy nagyobb fa törzsének egy része volt felakasztva, amit eddig nem vettem észre. A fából körbe vastag pengék álltak ki, és egyik részéhez egy kötél volt erősítve, a másikon csak meg volt támasztva, és amikor nekitámaszkodtam a lapnak, a fa legurult a támasztásról, és a kötélnél fogva fellógatva gyorsan közeledett felém.
- VÁÁÁÁÁ! - Sikítottam fel, és arrébb akartam lépni, de megbotlottam és fenékre estem. a rönk közeledett, nem volt időm kitérni, csak behúztam a nyakam, és vártam a halált. Szerencsémre az elmúlt években nem nőttem sokat, szóval így behúzott nyakkal a rönk pont elment felettem és beleállt a falba. Ügyesen kikerülve a rönköt felálltam és továbbindultam. Biztosra vettem, hogy nem lesz több csapda, hisz az eddigieket, ha sikerült is valakinek túlélnie, ezt az utolsót aligha. Nekem is csak mázlim volt. Ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. Kettőt se léptem, megint ráléptem egy csapdára, és a plafonból pár kerek kis dolog esett le, amik fejmagasságba megálltak a levegőbe.
Négy Lakrima volt az, villám lakrimák. Megint futásnak eredtem, a felém kilőtt villámokat alig tudtam kikerülni. Szerencsére ezek nem kezdtek el követni, viszonylag hamar leráztam őket.
-Még valami? – Néztem körbe, de ez után tudtam, hogy már nem lesz semmi sem, mert pár lépésre tőlem megláttam egy felfele vezető csigalépcsőt. Felsiettem a lépcsőn. Tudtam, hogy jó irányba jöttem eddig, mert nemrég még láttam a lányt.
A lépcső egy csarnokba vezetett. A lány sehol se volt.
Egy pasi egy gránittrónon terpeszkedett, nyakában egy kékfénnyel világító medállal. Vele szemben egy srác állt, láthatóan nem az ücsörgő férfi egyik haverja. Körülötte óriási denevér tetemek feküdtek.
A nyakában lévő medálból egy fénycsóva tört elő, ami az egész termen végigsöpört. A srác két társa közül az egyik, aki egy nő volt összerogyott, mintha fájdalmai lennének. Hamarosan a egy másik fickó akit eddig nem vettem észre ott térdelt mellette, hogy segítsen rajta.
– Hiába küzdesz ellenem Mirabel! Vagy inkább a vámpírcsászárnőnek hívjalak? – Felkacagott. – A tudatod pillanatokon belül az enyém lesz, ahogy a többi hozzánk hasonlóé is! Az élőholt és vámpír seregemmel én leszek a császárok királya! Már akkor elkéstetek, mikor beléptetek a birodalmamba! De a hódítás előtt még félresöpröm ezt a pondrót! Cerberus!! - Ordította el magát, mire valahonnan hangos vonyítás hangzott fel, az épület pedig remegni kezdett. Hirtelen a padló egy hatalmas szörnyeteg törte át. Olyan volt mint az a csontváz, amit nemrég nekem is lekellett győznöm, csak ez éppen cerberus csontváza. Tudtam, hogy segíteni kéne nekik. A nő nem volt jó passzban, a mellette lévő férfi éppen a nőn próbált segíteni, de így nem tudott harcolni, az állva maradt srác pedig egyedül nehezen boldogult volna.
-Hé! Vigyázz vele, nagyon veszélyes! - Mire felfogtam, hogy mit teszek előbújtam rejtekemből és odaszaladtam a sráchoz, aki láthatóan meglepődött. Ezzel nem volt egyedül, mindenkit megdöbbentett hirtelen felbukkanásom.
-Ki vagy te? - Kérdezte tőlem a srác.
- Alice, de ez nem lényeges most! Ezt a szörnyet addig nem lehet legyőzni, amíg le nem választjuk a végtagjaitól, beleértve a farkát és a fejét, és el nem pusztítjuk őket. Hidd el nekem, veszélyes ez az izé, ráadásul több feje van.
-Jobb lesz, ha elmenekülsz, mielőtt még bajod esne! Nem tudom garantálni a biztonságodat, de köszönöm, hogy megosztottad ezt az információt. – Felém biccentett, és jelezte, hogy húzódjak fedezékbe, de eszem ágában sem volt.
- Nem is néz ki úgy, mint egy aranyos plüssfigura – mondta gúnyosan. - Látom, nem fogsz fedezékbe húzódni.-Te tereld el egyelőre a figyelmét, én addig megpróbálom elpusztítani néhány végtagját. Ha már hiányzik neki pár, akkor már könnyebb lesz.
- Rendben, de légy óvatos, nem venném jó néven, ha baja esne, egy ilyen gyönyörű hölgynek, amíg eljátszadozok a kutyussal.A srác rátámadt a szörnyre Lightning Bolt -al, amivel sikerült magára vonnia a szörnynek két fejét. A Cerberus azonnal elindult felé, én eközben megkerültem, és a harmadik fejére összpontosítottam.
- Red Carpet! – Felrepültem a szörny harmadik feje fölé, az követett engem a szemével. Amikor elég magasra értem megszüntettem a mágiát, és elkezdtem felé zuhanni. Úgy éreztem a fejeit kellene először elintézni.
-Ex- Quip: Magic Scythe! - A kezembe megidézett kaszával a kellő pillanatban lecsaptam a fejét a helyéről, ami leesett a földre, én mellette landoltam és villám gyorsan összezúztam a koponyáját.
Eközben a srác továbbra is próbálta elterelni a fejek figyelmét. Ugyan azt a trükköt kíséreltem elkövetni a második fejjel szemben, de nem jött össze. A harmadik fej a második segítségére sietett, és felém kapott, kénytelen voltam menekülőre fogni a Red Carpettel. Bár a kísérletem kudarcba fulladt, de ennek is meg volt a haszna, mert a srác a kardját egyenesen nekihajította a ami beleállt a koponyába, ezután egy erőteljes Lightning Boltot eresztett el a fegyverbe, ami a szörnyetegbe vezette a mágikus csapás erejét, és belülről robbantotta szét a koponya csontot. Már csak a középső fej maradt.
-A lábait! – Kiáltottam, mire egyszerre vettük célba a szörny lábait. Egyesével pusztítottuk el a szörny lábait, de közben sikerült a fejét is egy időre ártalmatlanná tenni, mert amikor a hátsó lábát elpusztítottuk a szörny elesett és a feje leesett, de ezután nem sokkal a fej újra a helyére került.
Miután a lábait és a farkát is elpusztítottuk a srác leválasztotta a Cerberus fejét a szörny testéről, amit én a kaszámmal ugyanúgy összezúztam, mint az előző kettőt. Ezután a testét felgyújtottam.


A hozzászólást Alice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 19, 2011 7:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 19, 2011 2:25 pm

Ellenfelünk, hangosan tapsolva törte meg a csendet, s felegyenesedett alakja, elégedetlenséget tükrözött.
- Szépen lemészárolták a házi állatkáimat, de elkéstek!
A medalionból eközben egy fényhullám csapott ki, s azonnal magam elé tartottam védekezésül a kezem, de mikor elért a hullám, nem történt semmi. Egy kis erősebb fuvallatnál nem éreztem többet, viszont a Grófné eléggé megsínylette az esetet. Értetlenül bámultam a nő irányába, akinek hamar a segítségére sietett hű szolgálója.
– Hiába küzdesz ellenem Mirabel! Vagy inkább a vámpírcsászárnőnek hívjalak? – hangosan felkacagott. – A tudatod pillanatokon belül az enyém lesz, ahogy a többi hozzánk hasonlóé is! Az élőholt és vámpír seregemmel én leszek a császárok királya! Már akkor elkéstetek, mikor beléptetek a birodalmamba! De a hódítás előtt még félresöpröm ezt a pondrót! Cerberus!! - üvöltötte torka szakadtából a nevet.
Válaszképp egy velőt rázó vonyítás volt a válasz, ami nem sok jóval kecsegtetett számomra. A Cerberusnak nevezett lény vonyítása után közvetlenül beleremegett az épület, s arra lettem figyelmes, hogy a padló alattam repedezni kezd. Nagyon nem tetszett nekem ez a baljóslatú jelzés, így kissé hátrébb léptem pár lépést, és ahogy visszaléptem, a padló elkezdett feldüledezni, majd egyszersmind darabokra tört, ahogy egy hatalmas, háromfejű csontkollekció bukkant elő alóla. Baj sejtelmem nem volt megalapozatlan, a lény gigászi méretei, és hátborzongató kisugárzásától, bizony felállt a hátamon a szőr.
- Sosem egyszerű... -suttogtam, a lény látványától betelve, majd egy apró mosoly húzodott az arcomra, és még erősebben markoltam a kardot.
-Hé! Vigyázz vele, nagyon veszélyes! - hallatszott oldalról a figyelmeztetés.
Meglepődve néztem a gyönyörű lányt, aki a semmiből bukkant elő.
- Ki vagy te?
- Alice, de ez nem lényeges most! Ezt a szörnyet addig nem lehet legyőzni, amíg le nem választjuk a végtagjaitól, beleértve a farkát és a fejét, és el nem pusztítjuk őket. Hidd el nekem, veszélyes ez az izé, ráadásul több feje van.
Bólintással jeleztem, hogy felfogtam.
-Jobb lesz, ha elmenekülsz, mielőtt még bajod esne! Nem tudom garantálni a biztonságodat, de köszönöm, hogy megosztottad ezt az információt. Félreérthetetlen biccentéssel közöltem vele, hogy keressen menedéket, de szemlátomást nem nagyon vette a lapot, vagy csak nem nagyon akaródzott neki megfutamodni.
- Nem is néz ki úgy, mint egy aranyos plüssfigura – feleltem neki kissé gúnyosan. - Látom, nem fogsz fedezékbe húzódni. - fejeztem be a mondatom csalódottan.
Eszem ágában sem volt a hölgyet veszélybe sodorni, de már régen megtanultam, hogy a nők makacssága ellen nem tudok mit tenni.
-Te tereld el egyelőre a figyelmét, én addig megpróbálom elpusztítani néhány végtagját. Ha már hiányzik neki pár, akkor már könnyebb lesz. - osztotta ki a parancsát.
- Rendben, de légy óvatos, nem venném jó néven, ha baja esne egy ilyen gyönyörű hölgynek, amíg eljátszadozok a kutyussal. -mosolyodtam a lányra, majd minden figyelmemet a blökire fordítottam.
- Eljátszadozunk? - kérdeztem a blökitől, majd egy gyengébb Lightning Boltot lőttem a középső fejre, hogy a dög rám összpontosítson.
A terv ezen fele sikeresen zajlott, mert a korcs dühösen indult meg felém, aminek válaszképp rohantam előle. Fogalmam sem volt róla, hogy mit tervezhet Alice igazából, de azzal tisztában voltam, hogy ha nem kötöm le Cerberus figyelmét, azzal életveszélybe sodorhatom a lányt, és azt nem engedhettem meg magamnak. A lény pár pillanat múlva megállt, ahogy a lány lesből lekanyarította a kutyus egyik fejét. A szörnyeteg figyelme immár rá koncentrálódott, így gyorsan tennem kellett valamit, különben még meghal Alice. A két fej dühösen próbálta tűhegyes fogaival összeroppantani a sarokba szorított lányt, s a látványtól teljesen bedühödtem.
- Te rohadék, ide figyelj! -üvöltöttem a kutyának, akit szemlátomást nem nagyon érdekelt más, Alice-on kívül.
Kétségbe esetten gondolkoztam valami megoldáson, hogyan terelhetném magamra a figyelmét, amikot a kezemben lévő kard megadta a választ.
- A fém tökéletes vezető... -mérlegeltem a helyzetet -Igen, ez jó lesz... -motyogtam magam elé, majd határozottan megindultam a megveszett csonti felé.
Amikor kellő távolságra érkeztem, teljes erőmből elhajítottam a kardot a szörny külső feje felé,s bíztam a szerencsében, hogy a penge áthatol majd a koponyán. Feszült figyelemmel vártam, s csak akkor könnyebbültem meg kissé, amikor a számításaim beváltak. A kard, tökéletesen fúródott be Cerbi koponyájába, így nem is vesztegettem tovább az időt.
Összeszedtem minden mágikus erőmet, és egy erőteljes Villámot küldtem a szörnyeteg koponyájából kiálló kardba. A fegyver jól szolgálta elképzeléseimet, mivel a hatalmas mágikus erejű villámot bevezette a koponyacsontba, és belülről robbantotta szilánkokra.
-A lábait! -hallottam Alice hangját, s máris becéloztam az egyik végtegot.
Dühösen, mindent beleadva támadtuk a szörnyet, mire végre minden testrészét sikerült eltakarítanunk az útból. Alice teljesen meglepett, képzettségével, s örömmel nyugtáztam miután a lény teljesen kiadta a lelkét, hogy semmi baja nem esett. Miután felgyújtotta a maradványokat, egy pillanatra meginogtam, és térdre hullottam. Elég sokat kivett belőlem ez a sok csatározás, és kellett egy kis pihenő, mielőtt megütközünk a gróffal.
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Május 20, 2011 10:51 am

Már alig van erőtök, mikor váratlanul berobban az egyik fal és...
Van szerencsém bemutatni egy újabb vendégszereplőt! Szabad a vásár!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Május 20, 2011 10:53 am

Már megint meg kellett szerezni valamit… Nem értettem, hogy az a sütnivaló bolond miért nem fogta még fel, hogy erre nem én vagyok az ember. Mindig is gyűlöltem, mikor vissza kellett magam fogni, hogy nehogy megsérüljön az áhított csecsebecséje. Az ilyen feladatokra megvoltak az emberei, és én nem voltam köztük! Én rombolni és ölni csatlakoztam a bandába, nem pepecselni. Legszívesebben betörtem volna fejét. Gyűlöltem, de próbáltam gátat szabni indulataimnak, mert még a végén valami hasznos is kisülhet a dologból.
Tombolt a hóvihar, de ez engem nem hatott meg. Kabátomat nem voltam hajlandó összehúzni, hiszen nem is fáztam. A hóval pedig nem volt gondom, mert azt folyamatosan olvasztottam magam körül. Néha egy-egy fenyő is áldozatom lett, de nem érdekelt.
Nagysokár megláttam azt a nyamvadt kastélyt, ahol az a magát vámpírnak gondoló félkegyelmű lakott. Fogalmam sem volt, hogy mi vehet rá egy embert, hogy ilyen pocsék helyen éljen, de az emberi marhaság végtelennek látszott. Nem szórakoztam a csapóhíddal, inkább átvágtam a jégen. Az utolsó néhány lépésnél a jég megrepedt alattam és valami túlméretezett aranyhal ugrott elő. Jobb kézzel rávertem egy nagyot, mire összes foga kihullott, majd ballal elküldtem a csillagok közé. Nem volt időm háziállatokkal pocsékolni az időt. Le akartam rombolni az egész épületet, miután megszereztem a medált.
Utáltam lépcsőzni, tehát elrugaszkodtam a talajról, s a megfelelő emelet magasságában beütöttem a falat. Odabent kellemes látvány fogadott, éppen javában állt a bál. A vámpír pasas pedig önelégülten fölényeskedett még annak ellenére is, hogy csontos kedvencét az imént intézték el.
Amíg a lefáradt mágusok magukat kuporgatták össze a földön, s engem bámultak odasétáltam a trón mellé.
- Te meg ki vagy?!
- Neked már az mindegy! Ide a medállal!
A férfi, hangosan felnevetett.
- Bolondnak nézel, te tetovált majom?! Na, takarodj innen! – ujjaiból fekete csápok nőttek ki, amik azonnal megtámadtak.
- Fire Dragon's Kick! – tüzes rúgásomtól a csápok menten szertefoszlottak, sőt gazdájuk is kirepült a trónjából.
Lassan a félnótás után indultam, aki kúszni-mászni próbált előlem.
- Ki vagy te? Tűnj innen! Hagyjál engem békén! – hangja oly mértékű félelemről árulkodott, ami mosolyra fakasztott.
- Ide azt a nyamvadt medált! – ledobtam kabátomat, mert nem szerettem volna, hogy véres legyen. Vállainál megragadva felállítottam a férfit, majd gyermeteg könnyedséggel kétfelé szakítottam. Csupán egy kezdetleges halálsikolyra volt ideje, mielőtt jobb és bal felé válaszoztam. A vár mindent beborított közvetlen környezetemben, még engem is.
Eldobtam a maradványokat, majd nyakamba tettem a medált, a keresztem mellé. Szemem sarkából észrevettem egy nőt, akit egy szőkeség pátyolgatott. Elindultam feléjük. Alig néhány lépésre voltam tőlük, mikor a szőke férfi felkerekedett és elém ugrott.
- Útban vagy! – alkarommal félreütöttem a férfit, aki azonnal beépült a falba.
Nagysokára elértem a nőt, akit egy pillanatig végigmértem.
- Te is vámpírnak képzeled magad? – tettem fel a költői kérdést. – Akkor te következel! – Torkánál megragadtam a némbert, és fölemeltem.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Május 20, 2011 3:06 pm

Már semmi erő sem volt bennem. A lábaim nem bírták már el a testemet, fáradtan rogytam össze.
Szinte pont ebben a pillanatban a kastély falát valaki kívülről beütötte. Egy srác ugrott be a falon keletkezett lukon át. Magas elég masszívnak látszott, egy zöld kabátot viselt, felsőtestének egy jó részét tetoválás borította, nyakában pedig egy kereszt medálos lánc függött. Maximum két évvel lehetett nálam idősebb.
Jaj ne, ugye nem kell vele is megküzdenünk? Már teljesen kivagyok… - Néztem, ahogy az idegen odamegy a grófhoz.
- Te meg ki vagy?!
- Neked már az mindegy! Ide a medállal!A gróf hangosan felnevetett, a kastély csak úgy vízhangzott tőle.
- Bolondnak nézel, te tetovált majom?! Na, takarodj innen! – Az ujjából fekete csápok nőttek ki, amik rátámadtak a srácra.
Fire Dragon's Kick! – A srác tüzes rúgásával könnyedén eltűntette a csápokat, már- már nevetségesen könnyedén. A gróf is kirepült a székéből, majd kétségbeesetten próbál menekülni a felé közeledő idegen elől, de képtelen volt lábra állni, csak mászott, mint valami féreg a földön.
- Ki vagy te? Tűnj innen! Hagyjál engem békén! – Kérdezte kétségbeesetten, hangjából kiérződött a jeges rettegés, az idegen csak elégedetten vigyorgott a gróf szenvedésén, látványosan élvezte a helyzetet.
- Ide azt a nyamvadt medált! – Ledobta a kabátját, majd a két vállánál fogva talpra állította a grófot, majd a legkisebb erőlködés nélkül kettészakította a gróf testét, akinek csak egy rövid sikolyra volt már csak ideje. A kezemet a szám elé kellett tennem, mert úgy éreztem, menten kitaccsolok. Mérhetetlen undort éreztem, és a gyomrom is felfordult ettől az alaktól. A vér mindent elborított, még a srácot is, aki eldobta a gróf maradványait, aztán a nyakába tette a medált, ami eddig a gróf nyakában függött. Ezután elindult egyenesen a nő felé, akivel a szőke fickó is volt, s aki az idegen elé ugrott, miután az túl közel került hozzá, hogy a nőt megvédhesse.
- Útban vagy! – Egy könnyed ütéssel arrébb tessékelte a férfit, aki ezután szinte annak a falnak a részévé vált, amibe az idegen egy csapással beleverte. Amikor odaért a nőhöz végigmérte.
- Te is vámpírnak képzeled magad? – Választ se várt. – Akkor te következel! – Felemelte a nőt a nyakánál fogva a levegőbe.
A szívem kihagyott egy ütést. Szinte már láttam is magam előtt, hogy ez a nő, aki nem is csinált semmit, ugyanarra a sorsra jut, mint a gróf is az imént.
-Hagyd őt békén! – Hallottam saját hangomat. Teljesen reflexszerűen hagyták el az iménti szavak a számat, jól meg is leptem vele magamat.
Én hülye… na most már mindegy. – Nyeltem egy nagyot.
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimePént. Május 20, 2011 4:06 pm

Hevesen lihegtem, s közben próbáltam koncentrálni a még előttünk álló feladatra. A Grófot meg kell állítani, még ha ez is lesz az utolsó csatám. Mindenesetre kihasználtam minden időt a pihenésre, s ingerülten vártam az ellenfelünk következő lépését. Egy mély sóhajtás után megpróbálkoztam a felegyenesedéssel, de ekkor arra lettem figyelmes, hogy valaki áttörte az amúgy is alaposan megrongált padlózatot. Érdeklődve figyeltem az illetőt, s vártam a következményeket, amiket magukban hordozott az ismeretlen megjelenése. A vendég nyugodtan sétált oda a trónhoz, miközben a gróf ingerülten faggatta.
- Te meg ki vagy?!
- Neked már az mindegy! Ide a medállal!
A férfi, hangosan felnevetett.
- Bolondnak nézel, te tetovált majom?! Na, takarodj innen! – üvöltötte őkelme, majd valamiféle mágiát alkalmazott, és csápszerű valamik támadtak az újonnan érkezőre.
A jövevény nem habozott a válasszal, lábait hirtelen lángnyelvek árasztották el, s egy erőteljeset rúgott a csápok, és annak gazdája felé. A házigazda varázslata semmivé foszlott, s maga az őrült Gróf is kirepült ülőalkalmatosságából.
- Erős... -jegyeztem meg halkan, magam elé suttogva - Jöhetett volna korábban is.
Az idegen eltökélten ment a megrémült férfi felé, aki próbált menekülni, de a félelemtől csak kúszni tudott.
- Ki vagy te? Tűnj innen! Hagyjál engem békén!
- Ide azt a nyamvadt medált!
Az idegen megszabadult kabátjától, majd elkapta az ellenfelét, és talpra állította, aztán egy könnyed mozdulattal félbe tépte. Elképedve bámultam az eseményt, alig tudtam szóhoz jutni. Rendkívül veszélyes fickónak bizonyult, de azért reménykedtem benne, hogy a mi oldalunkon van. Hamar elvette halott ellenfelétől a veszélyes medaliont, s a saját nyakába akasztotta, majd elindult a megbízóm, Mirabell és annak szolgája felé. A szőke férfi hamar az útját állta, de ezzel csak annyit ért el, mint a hangya a hangyászsün ellen.
- Útban vagy! – félreütötte a férfit, aki azonnal beépült a falba az erőteljes ütés hatására, majd a nő elé lépett.
- Te is vámpírnak képzeled magad? Akkor te következel! – Felemelte a nőt a nyakánál fogva.
Eddig némán figyeltem az eseményeket, de most már tisztában voltam vele, hogy újabb, még veszélyesebb ellenféllel van dolgunk.
-Hagyd őt békén! - üvöltötte Alice dühösen.
Nekem sem kellett több, összeszedtem maradék energiáimat, és lassan felegyenesedtem, majd megindultam az idegen felé, hogy lefejtsem a kezét a megbízóm torkáról.
- Engedd el, most azonnal - parancsoltam rá, hűvös nyugalommal, ahogy közeledtem felé, majd mágikus energiáimat öklöm köré gyűjtöttem, és belekezdtem a varázslásba.
- Lightning Fist! - duruzsoltam el az igét, minek hatására jobb öklöm körül erős elektromosság képződött.
Reménykedtem benne, hogy hallgat a szép szóra, mert ha nem, akkor kénytelen leszek megtámadni, és akkor bizonyosan bevégzem, hiszen a Lightning Fistet, is csak éppen hogy fenn tudtam tartani, egy esetleges harcra már nem volt elég erőm. Pár lépésre a férfitól megálltam, és ismét figyelmeztettem.
- Tedd őt le, és távozz békével! Már nálad van, amiért minden bizonnyal jöttél - mutattam a nyakában lógó medálra, aztán vártam a válasz reakciót.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 22, 2011 1:17 pm

- Hagyd őt békén! – hallatszott, egy női kiáltás, amire ügyet sem vetettem.
Mélyen a szenvedő prédám szemeibe néztem, amik kínról és félelemről árulkodtak. Imádtam az efféle látványt. A némber nagyon jól tudta, hogy annyi esélye sincs megmenekülnie, mint egy patkánynak az acélhordóból. Egy halvány mosolyt engedtem arcomra, s már éppen készültem összeroppantani a nő torkát, mikor valaki újból közbe szólt.
- Engedd el, most azonnal! – parancsolt rám valaki.
Elkomorító volt, hogy nem tudtak a sorukra várni. Tekintetemet lassan a hang irányába fordítottam.
- Tedd őt le, és távozz békével! Már nálad van, amiért minden bizonnyal jöttél.
Arcomra azonnal eszelős vigyor kúszott, mikor megláttam a lestrapált srácot szikrázó öklével. Ez már tetszett, egy eleven bokszzsák, aki önkéntesen jelentkezik. A „vámpírvér” egy részét lenyaltam szám széléről, majd egy laza mozdulattal elhajítottam a nőt.
- Te ne merj parancsolgatni nekem! – jobb öklöm lángra gyúlt. - Fire Dragon's Iron Fist! – Egy gyors gyomrossal üdvözöltem az önjelölt hőst, amitől elrepülhetett volna, de balommal megragadtam a vállát és az arcába is küldte megy jobb egyenest, majd egy szimpla talpalással eltakarítottam az utamból.
Higgadtan körbenéztem, és kiszúrtam egy kislányt, aki szintén ki volt már fáradva. Egy pillanat alatt előtte teremtem, hajánál fogva megrángattam, s néhányszor fejbe térdeltem. Mikor ráuntam a térdesekre földobtam a levegőbe. Mikor újra a nekem megfelelő magasságban volt meglendítettem lábamat.
- Fire Dragon's Kick! – az oldalán találtam el a repedtsarkút, aki társába úgy szállt bele, ahogy az meg volt írva.
Lassan elindultam feléjük. Le akartam tudni a dolgot, de nem gyorsan és fájdalommentesen. Lángoló tenyerekkel közeledtem feléjük, mikor is a fejemben megszólalt annak a rohadéknak a hangja. Remekül tudott időzíteni, szinte őstehetségnek számított. Semmit sem utáltam jobban, mint mikor szórakozás közben zavarnak meg.
- Ez a szerencsenapotok... – morogtam nekik, majd megfordultam, elsétáltam kabátomért.
Még egyszer körbenéztem. Végigmértem a négy túlélőt, majd köptem egy hatalmasat a vámpír maradványaira. A trónt fél kézzel kidőltettem a helyéről, majd a helyére álltam. Mély levegőt, mert most egy olyanra készültem, mait nagyon vártam már. Kis terpeszt vettem fel, ökleimet a magasba emeltem, s az egész karom lángokba borult.
- Flame Lotus: Fire Dragon Broadsword!! – Páros ököllel lesújtottam a padlóra, amin úgy hasított végig a tüzem, mint ahogy a kard szeli a vizet. Az egész kastély alapjaiban remegett meg, s kezdett darabjaira hullani.
Tűzből szárnyakat növesztettem, s kirepültem az éppen beszakadt tetőn. Nem az én stílusomhoz illet a megbízás, de majdnem sikerült az enyémre formálni.
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 12:35 pm

A válasz nem késett sokat, örült vigyor kerekedett az arcára, s arrébb hajította Mirabellt. Az egyik célom elértem, így egy kicsit megkönnyebbülve álltam a férfi előtt.
- Te ne merj parancsolgatni nekem. Fire Dragon's Iron Fist!
Lángoló ökle olyan gyorsan mélyedt bele a gyomromba, hogy még meglepődni sem volt időm. Az ütés erejétől minden egyensúlyom elszállt, s valószínűleg én is elrepültem volna, ha a férfi engedi, és nem ragadja meg a vállam. Próbáltam öklömmel bemosni egyet a rohadéknak, de éppen hogy csak megemeltem a karom, s már egy újabb ütés ért, ezúttal az arcomon, amitől elvesztettem az eszméletemet, s akkor tértem újra észhez, mikor Alice teste az enyémen landolt. A fájdalomtól elgyötörten próbáltam óvatosan letenni rólam a lányt, ahogy megláttam az idegent közeledni.
- Meg foglak védeni - súgtam a lánynak, majd ahogy magam mellé fektettem, megpróbáltam talpra evickélni, hogy meggátoljam Alice további szenvedését, de a lábaim cserben hagytak. Arcomból kis patakokban ömlött a vér, s a vérveszteség túlságosan legyengített, így nem tudtam felállni. Dühösen néztem farkasszemet a hóhérral, aki egyszer csak megállt, és idegesen bámult ránk.
- Ez a szerencsenapotok... - morogta, majd az előbbi lendületével elsétált.
Egy halk sóhaj hagyta el az ajkamat, ami a megkönnyebbülésnek volt inkább betudható, majd elterültem a padlón.
Tisztán láttam még így is az ellenfél alakját, ahogy felkapta a földről a kabátját, meggyalázta a halott gróf maradványait, majd a trónt egy könnyebb mozdulattal eltávolította a helyéről. Nem nagyon tudtam mire vélni a dolgot, de örültem neki, hogy nem én voltam az, akin most kitöltötte haragját. Fejem óvatosan Alice felé fordítottam, hogy szemrevételezzem a lány sérüléseit. Nála sem volt rózsás a helyzet, de nem volt olyan vészes, hogy belehaljon, ami örömmel töltött el. Dühösen csaptam öklömmel a padlóba, átkoztam magam gyengeségemért, s az újabb kudarcért. Már másodszor voltam teljes mértékben tehetetlen, szánalmasan gyenge.
- Nem fogok többet veszíteni. Erősebb leszek, bármi áro! - fogadtam meg ingerülten, majd meglepődve tapasztaltam, hogy a kastély remegni kezdett, s az összeomlás szélére sodródott.. A férfi, aki okolható volt a kastély ilyen mértékű rombolásával, egy könnyed mozdulattal, és a hátán lángoló két szárnyszerűségnek hála, elröppent. Tisztában voltam vele, hogy nem igen időzhetünk itt sokáig, mert még a végén a törmelékek alá temetve végezzük, de a testem nem akart engedelmeskedni az akaratomnak, s bénultam feküdtem tovább a hideg kövezeten.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 7:44 pm

A mellettem lévő srác lassan feltápászkodott a földről, és lassú léptekkel elindult az idegen felé.
Így akar harcolni vele? – Néztem utána aggódva. Biztosra vettem, hogy jelenlegi állapotában nem ellenfele a tetovált alaknak, ha teljesen ki tudta volna magát pihenni, akkor még lehetett volna esélye, de így… bár láttam már csodákat.
Engedd el, most azonnal – Parancsolt rá olyan nyugalommal, ahogy én biztosan nem tudtam volna beszélni az ő helyében.
-Lightning Fist! – Mondta, s a jobb ökle körül elektromosság keletkezett.
Néhány lépésre megállt a tetoválttól.
Tedd őt le, és távozz békével! Már nálad van, amiért minden bizonnyal jöttél – Az idege nyakában himbálózó medálra mutatott.
Amikor a férfi meglátta őt az arcán eszelős vigyor jelent meg, a hideg is kirázott tőle. Látszott, akármennyire is gyengék vagyunk, nem fog minket kímélni. Egy könnyed mozdulattal arrébb dobta magától a nőt.
-Te ne merj parancsolgatni nekem. Fire Dragon's Iron Fist! – Alig lehetet követni a lángoló öklű férfi mozgását, annyira gyors volt. Gyomorszájon ütötte az új társamat, majd megragadta a vállát, s a srác hiába próbált védekezni, egy újabb ütést mért rá, amitől ő elvesztette az eszméletét. Az idegen egy könnyed mozdulattal eltakarította az útjából, s ekkor rám esett a pillantása.
Most én jövö… még időm se volt befejezni a gondolatot, már előttem állt, megragadta a hajamat, és párszor megrángatott. Már csak azért sem akartam semmilyen hangot sem kiadni magamból, nehogy már még jobban élvezze, hogy elláthatja a bajomat, mert már egyáltalán nem tudtam ellene semmit sem.
Ezután párszor még fejen térdelt. Éreztem, hogy a vér végigfolyik a homlokomtól egészen az államig. Amikor ráunt, feldobott.
- Fire Dragon's Kick! – Amikor neki jó magasságba értem közvetlenül az oldalamon talált el a rúgása, aminek erejétől nekirepültem a nem messze tőlem eszméletlenül fekvő srácba.
A látásom egyre jobban elhomályosodott, éreztem, hogy nem sokáig tudok ébren maradni, el fogom veszíteni az eszméletemet. Éreztem, hogy valaki megmozdított, de olyan homályosan láttam, hogy nem tudtam kivenni, hogy ki az.
- Meg foglak védeni – Súgta oda nekem valaki, de addigra már teljesen elveszett körülöttem a külvilág, és elvesztettem az eszméletemet, de csak pár percre, még láttam, hogy az idegen felveszi a kabátját a földről, és éppen távozni készül. A trónt fél kézzel vágta tönkre, a helyére állt.
Flame Lotus: Fire Dragon Broadsword!! – Az ökleiből lángok csaptak elő.
-Nem fogok többet veszíteni. Erősebb leszek, bármi áro! – Hallottam a mellettem lévő fiú hangját. Eközbena kastély megremegett, szép lassan elkezdett szétesni. Kétségbeesetten fordultam át a hasamra. Nem akartam itt, és most meghalni, ráadásul volt még egy kis dolgom is.
Eközben az ellenfelünk egy lángokból álló szárnyakkal a hátán elrepült.
Nem bírtam felállni, csak egy kicsit emeltem meg a testemet a karom segítségével, de azok megremegtek, és kicsúsztak alólam, a padlóra zuhantam.
Dühödten ütöttem egyet ököllel a padlóra.
- Ulrika Magdova! – Kiáltottam, amikor eszembe jutott, hogy még ő is meg kell találjam. - Ulrika Magdova! Itt vagy? - Közben elkezdtem a fal felé kúszni, hátha nekitámaszkodva sikerül felállnom.


Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 10:47 am

Nehezen, de felküzditek magatokat. Váratlanul Alice a keresett nővel néz szembe. Ebben viszont semmi jó nincs, hiszen a szemeiben csillapíthatatlan vérszomj tombol. Csupán pillanatok kérdése, hogy széttépje a lányt, mikor is a grófnő segítője tűnik fel, s hátulról leüti Ulrikát. A szőke lovag egészen jó állapotban van ahhoz képest, amit az imént kapott, persze homlokából apaszthatatlanul ömlik a vér.
Hiába az erős gránitlapok, amik korábban még rendíthetetlennek tűntek, most a kastély pillanatokon belül összeroskad. Rövidesen a grófnő emberei törnek be a terembe, megragadnak és kimenekítenek titeket. Éppen, hogy elhagyjátok a befagyott tavat, mikor is az egész kastély összeomlik egy hatalmas gránitkupaccá.
Mivel eddig is teljesítőképességetek határán voltatok, így most már eszméleteteket vesztitek.
Napokkal később tértek magatokhoz egy vadidegen szobában. Sebeitek tökéletesen el van látva. Holmitok az ágyatok mellett hevernek szépen összerendezve. Egy nővérke pedig a túlsó sarokban örömmel veszi tudomásul, hogy végre magatokhoz tértek. A nővér azonnal pattan, hogy segítsen nektek, de erre semmi szükség, hiszen már felépültetek, ami valódi csoda! A nővér így kimegy, hogy értesítsen valakit. Tőletek jobbra, egy újabb ágyban Ulrika fekszik, kinek bőrszíne immáron természetes, s élettel teli.
Rövidesen egy középkorú férfi lép be az ajtón, aki örömmel veszi tudomásul, hogy ébren vagytok.
- Öröm látni, hogy felépültek! El sem tudom mondani mennyire hálás vagyok önöknek, hogy kiszabadították és megmentették a lányomat! Köszönöm! – Térdre borulva, könnyes szemekkel fejezi be mondandóját.
Ulrika csupán egy nappal később tér magához, de ő nem emlékszik semmire, csupán annyira, hogy elrabolták. Az apja annyit tud elmondani titeket, hogy egy grófnő karavánja talált rátok a hóban, s hoztak titeket a városba. Persze tudjátok, hogy ez nem egészen így volt, de ha a grófnő így véli jobbnak, akkor nem óvjátok meg ezt a történetet. Jutalmatokat megkapjátok, hiszen visszahoztátok a lányt, s hősként távoztok a városból….stb.
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 1:56 pm

- Ulrika Magdova! Ulrika Magdova! Itt vagy? - hallottam Alice-t mellőlem.
Nyugtáztam, hogy viszonylag nem történt benne nagyobb kár, így a példáját követve, megpróbáltam én is talpra evickélni. Kitöröltem szememből, a belé csordogált vért, majd minden megmaradt erőmet latba vetve, valahogy sikerült úgy-ahogy talpra kecmeregnem.
Ahogy felpillantottam, megláttam az ismeretlen nőt, aki nyilván Ulrika lehetett, legalábbis Alice reakcióiból ítélve. A nő szeméből tömör gyűlölet áradt, s ha szemmel ölni lehetne, már valószínűleg egyikünk sem élne.
- Nyugalom, mi a jó oldalon állunk - próbáltam oldani a feszültséget, de a nőt mintha el sem érte volna a hangom.
A nő már éppen ugrott volna, hogy megtépje Alice-t, de ekkor egyszer csak elterült a padlón, s mögötte a grófné testőrének meggyötört alakja állt. A férfi megelőzte a bajt, és leütötte a dühös nőszemélyt, mielőtt még az valami hülyeséget csinált volna. Néhány pillanat múlva, egy marék fegyveres férfi jelent meg, és sietősen oszlottak szét, hogy kivigyenek minket. Az egyik megtermettebb férfi egyenesen a társnőmhöz sietett, és úgy kapta ölbe, mint egy rongybabát, mégis finoman, mintha egy törékeny porcelánváza lenne. A szolgáló, és a grófné hamar eltűnt a szemem elől, hála a sürgölődő harcosoknak, akik körülvettek minket. Engem két férfi támogatott, s cipelt ki az épületből.
- Siessetek! Mindjárt a nyakunkba dől a kastély! - üvöltötte egyik segítőm, aztán még gyorsabbra vette a tempót. Első harcom színhelye mellett haladtunk el épp, amikor az egész épület, hatalmas robajjal összeomlott. Csak hallottam, de már nem láthattam, mivel akaratlanul is, de a világ a szemem előtt elsötétült, és bele vesztem az eszméletlenség kellemes sötétségébe...

... Néhány nappal később...
Nehézkesen nyitottam ki szemeim, s érdeklődve néztem körbe a kellemes hangulatú szobában. Először nem hittem látószerveimnek, hiszen az előbb még épp a kastélyból menekültünk, most meg valami fehér kórteremben pihenek egy kényelmes ágyon. Gyorsan megtapogattam vérző homlokom, amiről hamar kiderült, hogy már egyáltalán nem vérzik, sőt rendesen be van fáslizva. Alaposan szemügyre vettem magam, és elégedetten tapasztaltam, hogy tisztességes elsősegélyben volt részünk. Örömmel vettem azt is, hogy Alice is magához tért időközben, s ránézésre kutya baja sem volt.

- Jó reggelt -köszöntöttem egy mosollyal a lányt - Mivel eddig nem volt szerencsém bemutatkozni, engedd meg, hogy pótoljam e hiányosságot. Itachi Sadamesu, örülök, hogy megismerhettelek -közöltem vele elégedetten, majd kipattantam az ágyból.
Ahogy kikászálódtam a kényelmes fekvőhelyemről, egy nővér jelent meg, hogy segítségemre legyen, de erre nem volt semmi szükség, mivel izmaim kipihentek voltak, s a sérüléseim sem hátráltattak benne, így hát hálásan elutasítottam, és megkértem, hogy inkább Alice-al foglalkozzon. Miután a lány is elutasította, a nővér kiviharzott a szobából. Lassan elkezdtem felöltözködni, s örömmel tapasztaltam, hogy a ruháimat kimosták, és odakészítették nekem. Hamar magamra kaptam a tiszta göncöket, és neki láttam letekerni a fejemről a kötést, hogy közelebbről is megvizsgálhassam magam, de ekkor belépett egy idősebb férfi.

- Öröm látni, hogy felépültek! El sem tudom mondani mennyire hálás vagyok önöknek, hogy kiszabadították és megmentették a lányomat! Köszönöm!
- Álljon fel kérem, felesleges hálálkodnia - próbáltam lenyugtatni a térdén gubbasztó bőgőmasinát. Miután a férfi kissé lenyugodott, elmesélte, hogy s mint kerültünk ide, ami elég sok ellentmondásba ütközött, de nem kívántam meghazudtolni az urat, így inkább elhallgattam a történteket. Hamarosan a fizetség is előkerült, így elbúcsúztam Alice-tól, és felajánlottam neki, hogy ha egyszer Shirotsuméban jár, nyugodtan keressen fel, szívesen látott vendég lesz, majd elindultam a vonat állomás irányába, hogy végre hazatérjek...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: A Darkenhoff kastély   Magánküldetés: A Darkenhoff kastély - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: A Darkenhoff kastély
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Magánküldetés: A gyermek
» A szellemjárta Kastély!
» Magánküldetés: A Bál
» Magánküldetés: Ölj
» Magánküldetések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Máshol...-
Ugrás: