KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Sebesség Mágia

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Sebesség Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Sebesség Mágia   Sebesség Mágia Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 5:38 am

Itt kerül megvitatásra a Sebesség Mágia!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Sebesség Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebesség Mágia   Sebesség Mágia Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 9:32 pm

Nem fogtok szeretni, de egyszerűen nem értem a Sebesség mágia, Hayabuki Tenshou /A Sólyom Felszáll/ nevű képességét.

A mágus lendületet vesz és nagy sebességgel nekifut az ellenségnek és megrúgja, akit jó pár méterre tud elrepíteni vele.

Tehát konkrétan egy rúgás lenne, amit felturbózott a sebesség mágia. Ezt én nem értem miért kellett egy külön képességnek leírni, hiszen nem kell hozzá semmit se csinálj csak használni a sebesség mágiát és nekiszaladni az ellennek. Nekifutásból rúgni pedig nem olyan nehéz, hogy sebesség mágia mellett külön képesség kelljen hozzá.

Most lehet én vagyok az egyetlen aki ezen kukacoskodik, de tervezem a Sebesség Mágia megvásárlását minél előbb, és ha egyszer meglesz egyszerűen nem fogok merni belerúgni az ellenfélbe mert akkor egy olyan képességet használnék amit nem vettem meg.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Sebesség Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebesség Mágia   Sebesség Mágia Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 10:13 pm

Ezen már én is gondolkodtam, és én sem tartom túl logikus lépésnek, semmi extrát nem ad a mágia, csak egy sima natúr rúgást, ami a lendület miatt amúgy is üt akkorát, hogy métereket repül az illető.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sebesség Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebesség Mágia   Sebesség Mágia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sebesség Mágia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Omeron Greensand
» Fém Mágia
» Tér Mágia
» Elemi mágus
» Viz Mágia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Mágia Társalgó :: Gealdor-
Ugrás: