KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Szem Mágia

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Szem Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Szem Mágia   Szem Mágia Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 5:44 am

Itt kerül megvitatásra a Szem Mágia!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Szem Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szem Mágia   Szem Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 2:15 am

Az érthető, hogy a műszemre nem hat a Szem mágia. De mi van akkor, ha valakinek 1, vagy akár 2 műszeme van, és ő maga akarja máson használni a szem mágiát? Ha már műszeme van, akkor eleve képtelen rá?
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Szem Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szem Mágia   Szem Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 8:35 am

Két műszemmel nyílvánvalóan az. Ha csak egy van neki az már neccesebb. Én úgy gondolom, akkor még tud használni, de csak fele olyan hatékonyan. Kevésbé lesz olyan erős, és az időtartamok is feleződnek.
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Szem Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szem Mágia   Szem Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 12:16 pm

Nem igazán értem mire jó a műszem behozatala. Ezzel csak az lesz elérve, hogy egy idő után már mindenkinek mű szemei lesznek és a szem mágia teljesen használhatatlan lesz.
Vagy csak én látom ezt ilyen baljósan?
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Szem Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szem Mágia   Szem Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 12:24 pm

Szerintem nem nagyon kell emiatt aggódnod, ugyanis egy műszem beültetése eléggé bonyolult, hiszen szükséges hozzá egy bájital főző és egy lakrima készítő is, ráadásul nem is olyan olcsó. Szerintem csak a magasabb szintű karakterek fogják maguknak megengedni, és közülük se túl sokan, bár aztán lehet, hogy tévedek. Szerintem ez olyasmi, mint a Homonculus. Végtére is, ő lenne a legjobb familiáris, de tudtommal még sincs egyetlen embernek sem az oldalon, révén, hogy nehéz "hozzájutni".
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Szem Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szem Mágia   Szem Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 12:36 pm

Egy nyolcas szintű Lakrima készítő, és egy Négyes szintű bájitalfőző a minimum ehhez.
Ha feltételezzük, hogy mindkettőnek megvannak a szükséges receptek és tervek akkor maga szem beültetése csupán 6.000 gyémántba és minimum két kör fűszedésbe kerül. Ráadásul amint beindul a piac már akár a füveket is meg lehet vásárolni, ami még jobban leegyszerűsíti a műszem beszerzését.
Persze még ki kell fizetni a lakrima készítőt és a bájitalfőzőt is, de ha az embernek szerencséje van akkor őket akár pici pénzért is lefizetheti.

Edit: Persze miért tennék, hisz drága volt a recept és a formula, de érted mire gondolok.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Szem Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szem Mágia   Szem Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 1:51 pm

Én azért hiszek a karakterek történet vezetésében és hogy nem fogják tönkretenni ezt sokat, csak azért, hogy átlássanak egy illúzión. Ha nem hiányzik valakinek a szeme vagy sérül le akkor felesleges a műszem. Aki meg annyira öncsonkoló annak egészségére. Hiába jó dolog, ha igényes játékosról van szó nem fogja berakni magának, ha nem illik be a karakter történetébe. Persze lehet én vagyok csak túl naiv.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szem Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szem Mágia   Szem Mágia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szem Mágia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Omeron Greensand
» Tér Mágia
» Fém Mágia
» Tűz Mágia
» Archívum Mágia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Mágia Társalgó :: Gealdor-
Ugrás: