KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Momo Nanami

Go down 
SzerzőÜzenet
Momo Nanami
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Momo Nanami


Hozzászólások száma : 23
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 21.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Momo Nanami Empty
TémanyitásTárgy: Momo Nanami   Momo Nanami Icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 9:52 pm

Csuklya


Ez így nem jó. Nem bóklászhatok így emberek között. Minél hamarabb el kell rejtenem az arcomat. Nem akarom hogy Alexander emberei megtaláljanak.
Lépteimet szaporázva mászkáltam a város sikátoraiban, hogy minél kevesebb emberrel érintkezzem. Néha néha kinéztem az utcákra, és akkor láttam meg azt a bódét a sok másik közt. Odasiettem és gyorsan szemügyre vettem portékáit.
- Segíthetek valamiben? - kérdezte a kofa a pult mögül.
- Egy fekete, vagy sötétbarna köpenyt vennék. Az sem baj, ha egy kicsit nagy, vagy bő. - mondtam neki határozottan. Furcsálló tekintettel mért végig, de mielőtt segített is volna, egyből kérdezősködni kezdett.
- Miért akarja egy ilyen csinos lány eltakarni magát egy ilyen ronda anyaggal? - mutatott az egyik köpenyére.
- Azt állítod az árud nem jó minőségű? - kérdeztem rezzenéstelen tekintettel. Persze ezt egy szóval sem mondta, de nem volt kedvem játszani a tündibündit.
- Nem én ezt nem... - nem hagytam hogy befejezze.
- Az, hogy én miért itt vásárolok, nem tartozik rád. Inkább örülj, hogy nálad vásárolok. Szóval van ilyen köpenyed?
Nagyot nyelt majd kért egy pillanatot, hogy előhalássza a köpenyeket egy dobozból.
- Ezek vannak. - terítette elém le a három köpönyeget. Egy sötétbarna, egy fekete és még egy fekete, ám ezen csuklya is van.
- Mennyi? - kérdeztem jobban szemügyre véve a ruhákat.
- Darabja 25 Gyémánt.
- Ezt kérem. - ragadtam meg újdonsült ruhadarabomat - Itt a pénzed. - tettem le a pultra az összeget, majd intettem egyet, s magamra tekertem a csuklyás anyagot, és arcomba húztam. Sokkal kellemesebb. Végre
Vissza az elejére Go down
 
Momo Nanami
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Momo Nanami
» Momo Nanami
» Momo Nanami
» Momo Nanami

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Élmények-
Ugrás: