KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 1:29 pm

Cím: Erdei körút

Szint: D

Jutalom: Szintenként változó

Leírás: "Ifjú kalandvágyó mágusokat jelentkezését várom, kik segítségemre lennének, munkám folyamán! Kérem siessenek mert az időm vészesen fogy!
Cím: Tully Village Moon srt. 47.

Ezen felhívás látható a Golden Phoneix és Lamia Scale céhekben, valamint néhány fogadóban is! Első posztotokban írjátok le, hogyan találkoztok a hirdetéssel, miért vállaljátok el - kreatív ötleteket várok és lehetőleg ne mindenki ugyan azt írja - valamint hogy hogyan juttok el az adott címre! Akik egy céhből jönnek természetesen együtt vállalják el a munkát, valamint ha van kedvetek utatok során találkozhattok és össze is ismerkedhettek!

Sorrend: Nincs

Határidő: Egy hét

Egyéb: Mindenki fordítson figyelmet, a helyesírásra, tipográfiára - tehát pont vessző és szöveg tördelése. - színezésre, tájleírásokra, helyzet leírásokra, párbeszédek összehangolására és végül helyszínek leírására! Mivel sokaknak első küldetés ez, így szólok előre hogy az átlagos posztok körülbelül 500-800 szó körül vannak, a kezdő és záró posztok 700 - 900 szó körüliek legyenek, valamint a későbbiek írandó harci posztok 700 - 900 szavasak legyenek melyeknek legalább két harmada tartalmazza a harci jelenteket!
Vissza az elejére Go down
Tezzeret
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Tezzeret


Hozzászólások száma : 20
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakter információ
Céh: Golden Pheonix
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 2:14 pm

A Golden Phoenix céhházban rám váró reggeleket egyszerűen nem lehetett megunni.
- Tovább! - csattant a parancsoló hang immár sokadjára, így ismét rohamra indultam, forgó, szikrázó pengével, hogy aztán Elektra borzadalmas könnyedséggel küldjön padlóra. Megint. Ahogy állammal tompított esésem véget ért, egyik kezemmel felrúgtam magam, és fordulatból támadtam a nőre, aki csak egy könnyed mozdulattal félrecsapta kardomat, és csizmájának talpával hátra taszított. Kezdtem megunni a játszadozást.
- Dai... - Yumekiri pengéje felragyogott a sűrűsödő energiától - Engetsu Giri! - Önkéntes mesterem nem próbált megszakítani, hiszen még legerősebb támadásommal sem tudtam a legkisebb sérülést sem okozni neki. És még csak nem is ő volt a céh legerősebbje. Kiábrándító helyzet volt. A félhold alakú vágás szertefoszlott a másik kard érintésétől, én pedig lihegve előre szegeztem nodachi-mat. Mindkét kezemmel erősen rámarkoltam, és minden erőmet beleadtam, hogy a döfés legalább elérje gyakorló ruhájának szélét. Természetesen veszett fejsze nyele volt az ötlet. Kecsesen félrelépett, és jobb térdével úg mellkason rúgott, hogy kisebb ívet leírva zuhantam be a céh étkezőjébe, ripityára törve az ajtót. Esésemet egy hátrabukfenccel tompítottam, ám a lendület még így is elég nagy volt, hogy háttal letaroljak egy frissen csatlakozott újoncot. Ahogy kellemetlen hempergőzés után feltápászkodtunk, az idegbomba paprikajancsi rögtön a torkomnak ugrott, persze csak képletesen.
- Mit repkedsz itt, madárnak képzeled magad? - mondta kikelve magából, mire helyre raktam kugrott vállamat.
- Bocsánat az én terveimben sem volt a siklórepülés. - magyarázkodtam, és lopva hátrafelé kémleltem. A vaskos tölgyfaajtó szilánkokban hevert a padlón, és már előre éreztem azt a büntetést, amit vagy Elektrától, vagy Marigold-tól, ne adj Isten a mestertől fogok érte kapni. Közben repülésem másik áldozata agresszívan emelte fel az öklét.
- Most tervezheted, mert mindjárt újabb útra mész! - a fenyegetőzés egy dolog, de a tettleges bántalmazás már egy egészen más, és nem voltam abban a passzban, hogy összeveressem magam.
- Bocsánatot kértem, nem? - emeltem fel a kezem, ám ez nem hatotta meg az elködösült elméjű taplót.
- Nem nagyon érekel öcsi. - mondta, és egy ütést indított felém.
- Öcsi? - akadtam ki a nállam 20 centivel alacsonyabb, és arcvonásaiból ítélve némileg fiatalabb mágus szavain, majd elhajoltam a támadása elől, és egy balhoroggal kínáltam meg.
- Mi az, támadni is tudsz a síráson kívül? - szorította meg mindkét kezével a csuklóm, és megpróbált átdobni a válla felett, mire én gyomron térdeltem.
- Ha már a szép szó nem segít... - azonban több erő volt benne, mind gondoltam, ugyanis a következő emlékem az volt, hogy ismét repülök. Lehet, hogy főnix volt a vállamra tetoválva, de kezdtem unni a folytonos szárnyalást. "Ellenfelem" hétrét görnyedve köhögött a hasát ért rúgás hatására, és szinte egyszerre tápászkodott fel velem.
- Most megkapod a magadét, te madár. - hörögte és felém rohant.
- Mutasd, hadd lássam! - válaszoltam, és én is felé rohantam, mikor hirtelen egy jókora penge jelent meg közöttünk. Elektra, úgy látszott, megelégelte a várakozást, és a legmegfelelőbb pillanatban toppant be a helyiségbe.
- Elég legyen! Az ilyenekre van kismillió jobb hely, de ne az étkezőt törjétek össze! - mondta keményen, mire mindketten megtorpantunk.
- Jó ötlet. Fiú, kihívlak egy párbajra, egy találomra választott feladaton aki hasznosabbnak bizonyul, az nyer. - mondta, szinte betegesen ragaszkodva a lekicsinylő megszólításhoz, mintha nem ő lett volna a fiatalabb. Azonban egy ilyen alkalmat nem hagyhattam ki.
- Rendben van, elfogadom! De akkor a győztesnek a vesztes mindenképpen teljesíti egy napig minden kívánságát, bármilyen abszurd is! - mondtam egy félmosollyal, ugyanis már voltak elképzeléseim, mit is fog csinálni a paprikajancsi.
- Akkor induljunk! - mondta, majd véletlenszerűen lekapott egy fecnit a tábláról. - Felkészültél az egy napi szolgálatra? - nyomta a kezembe némi vizsgálódás után a feladatot, ami a következő volt:

"Ifjú kalandvágyó mágusokat jelentkezését várom, kik segítségemre lennének, munkám folyamán! Kérem siessenek mert az időm vészesen fogy!
Cím: Tully Village Moon srt. 47."


~ Leruccanunk vidékre. Rámfér némi kikapcsolódás! ~ gondoltam magamban, majd Elektrára néztem, aki sóhajtott egyett.
- Menjetek, mára úgy is befejeztük. Ja igen, majd valaki az ajtót is megjavíthatná! - azzal kiment, én pedig örültem, hogy megúsztam ennyivel a dolgot.
- Mire várunk még, paprikajancsi? - kérdeztem vigyorogva.

A célunkhoz legközelebbi városig vonattal mentünk, majd gyalog folytattuk utunkat. Nem sokat beszélgettünk, én békésen furulyáztam, ő pedig valószínűleg a gondolataiba merült, nem nagyon figyeltem rá. Azonban ahogy a megbízóhoz értünk, a ház bejárata előtt egy férfi állt, szájában fegyvernek is beillő méretű nyalókával.
- Önben kit tisztelhetünk? - fordultam oda hozzá, mire felmutatta az általunk már jól ismert kiírást.
- Jó helyen járok? - kérdezte kiszedve szájából az édességet. Bele kellett törődnöm, hogy nem csak ketten leszünk, sőt nem sokkal később egy negyedik mágus is érkezett ugyanarra a megbízásra. Én ezen nem akadtam ki tulságosan. Több személy, több kihívás, több szórakozás.

/Ui.: Elnézést, ha nincs meg a 700 szó, jelenleg nem szuperál a Word-öm aktiválás hiánya miatt, így nem tudtam leellenőrizni/
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 9:11 pm

A szélmalmok, megnyugtató egyhangúsággal forogtak, kihasználva a beléjük kapaszkodó pajkos szelet. Az egyik árnyékába egy vörös dzsekis férfi ült, hátát a szélmalomnak vetve. Mellette gondosan letéve az utazótáskája, kicsit arrébb tőle egy csomag cukor, ő maga pedig egy napló felé görnyedt és írt.
Az életuntságom épp a tetőpontjához közelített azon a napon. A több hete nálam lévő Exceedtojás még csak véletlenül sem akart kifelé kelni. Megunva a tétlenséget fogtam magam és a hátizsákom, majd a legközelebbi édességboltba indultam. Miközben sorra dobáltam be a táskámba, az édességeket egy különösen nagy nyalókára figyeltem fel. Nem is kellett több, azonnal megvettem magamnak és elsüllyesztettem a táskámban. Közel ezer gyémántot hagytam az üzletben, de szerintem megérte. Visszaúton egy furcsa fickó jött oda hozzám, mint kiderült egy ATTEE nevű istenség tiszteletbeli hírnöke. Azonnal megszólított amint meglátott.
- Fiatalúr, fiatalúr! Látom magán, hogy eléggé rosszul fest, de én tudok magának segíteni!
- Ki maga egyáltalán? – vontam fel a szemöldököm.
- A nevem Pádre Hubertus és a szerencseisten ATTEE követője vagyok. Bármilyen gondja is akad, ATTEE biztosan tud önnek is segíteni!
- Szerencseisten? Az mi? Olyan, mint egy sárkány? – tettem fel a kérdéseimet. Ő elmondta nekem, hogy ATTEE nem sárkány, hiszen a sárkányok nem istenek. ATTEE képes befolyásolni az emberek sorsát, majd előkapott a zsebéből egy kavicsokkal kirakott nyakláncot és azt mondta, ha azt hordom, akkor az én sorsomat is igazgatni fogja és hamarább valóra válnak a vágyaim.
- Ha ezt hordom, akkor az Exceedtojásom is hamarabb ki fog kelni és talán még Krázussal is találkozhatok? - tettem fel csodálkozva a kérdést.
- Hát persze! – vágta rá egyből
- Mindössze ötszáz gyémánt lesz.
Én kifizettem neki, majd a nyakamba akasztottam a nyakláncot a sajátom mellé és folytattam visszautamat a céhhez. Gyorsítottam lépteimen, reméltem, hogy mire visszaérek már ki lesz kelve a tojás. Nem figyeltem az útkereszteződésnél, ezért majdnem elgázolt valaki, egy mágikus motoron száguldva.
- Figyelj az orrod elé, te hülyegyerek! – ordította miközben elzúgott előttem. Én csak néztem, hogy mi a fene volt ez az egész, hiszen akkor még fogalmam sem volt, hogy mi az a kétkerekű izé. Pár pillanatnyi csodálkozás után rohamlépéssel folyattam az utam, majd berontva a céh ajtaján kedvenc pultosom előtt megállva, habogtam össze vissza, holmi kétkeréken száguldó alakról. Egy apróbb nevetési roham tört ki az egész céhben, majd megnyugtattak, hogy az csak egy motor volt. Aztán egy rövid magyarázatot követően felfogtam, hogy valóban nincs min csodálkozni, ezek után felmentem a szobámba és kicsit csalódottan láttam, hogy az Exceedtojás még mindig nem kelt ki. Rövid töprengés után arra jutottam, hogy a motor kikerülése ATTEE-nak volt köszönhető, így a nyakamban hagytam a kövicsekből készült ékszert. Hátradőltem az ágyon és elrágcsáltam egy zacskó cukorkát. Pár perc után arra a döntésre jutottam, hogy utazásaimat megkönnyítve, nekem is be kellene szereznem egy motort. Visszatérve a céh bárjába egy kérdéssel fordultam a pultoshoz.
- Nem tudod, mennyibe kerül egy olyan Mágikus motor?
- Hát ha jól emlékszem olyan hetvenötezer gyémánt körül lehet, de miért kérded?
- Azt hiszem, beszerzek egyet magamnak, így gyorsabba eljuthatok a küldetések címére. – Ezzel fogtam magam és a csodálkozó pultossal mit sem törődve, visszasétáltam a szobámba, ezután előbányásztam a rejtekhelyemről a gyémántjaimat. Pár perces számolgatás után csalódottan állapítottam meg, hogy éppen a ma elköltött ezerötszáz gyémánt hiányzik ahhoz, hogy beszerezzem a motort. Egy kis zsörtölődés után, összepakoltam, kényelembe helyeztem táskámban az Exceedtojást, majd a kibélelést követően nyalánkságokkal telítettem a még megmaradt üres helyeket a táskámban. Az óriásnyalókát sajnos sehogy sem tudtam bezsúfolni a tojás mellé, de kerítettem helyet neki a dzsekim egyik zsebében. Kiléptem szobám ajtaján és a bárba érve a hirdetőtábla elé álltam. Egy olyan küldetést kerestem, ami mindent összevetve elég pénzt ígért, hogy visszatérve beszerezhessem a motort. Rövid keresgélés után rá is leltem a megfelelőre, amit,- ha minden jól megy- hamar végrehajthatok.
Ez állt a hirdetésen:
"Ifjú kalandvágyó mágusok jelentkezését várom, kik segítségemre lennének, munkám folyamán! Kérem, siessenek, mert az időm vészesen fogy!
Cím: Tully Village Moon srt. 47."

Megmutattam a pultosnak, aki jóváhagyva a küldetésem utamra engedett.
- Ezúttal, nehogy összeverve gyere vissza! – kiáltotta utánam.
- Még hogy én összeverve?! – vigyorogtam, majd kisiettem az ajtón. A legközelebbi állomást céloztam meg, ahol megvettem a jegyet és néhány perc várakozás után felültem a vonatra, ami a Tully Village-i megállóhoz vitt. Az út eseménytelenül telt, bár lehet ebben az is közrejátszott, hogy az út nagy részét átaludtam. Kiszállva a vonatból lenyűgöző látvány tárult elém, aminek hatására kénytelen voltam a zsebemben lapuló nyalókának a nyakára lépni. Szinte, végeslen végig, magas szélmalmok szegélyezték az utakat, illetve hatalmas farmok, és szántók hálózata alkotta az egész települést. Több szélmalomnál is megálltam, nem tudtam betelni velük, kíváncsi voltam, hogy megtudom- e gyorsítani a forgásukat a tüzemmel, de végül letettem erről a tervemről, mégis csak dolgozni jöttem erre a vidékre. A csodálkozás, véget nem érő sokaságában, azért erőt vettem magamon és kerestem valakit, aki útbaigazított. Egy kedves idős hölgy elmagyarázta, hogy hol találom azt a helyet, amit keresek. Pár percnyi séta után megérkeztem az adott helyre. A ház közelében itt is állatok, gabonatáblák és szélmalom állt, de mivel nem láttam sehol felírva a címet, ezért kicsit elbizonytalanodtam, hogy valóban jó helyen járok- e. Miközben így gondolkodva pusztítottam a számban lévő hatalmas nyalókát valaki megszólalt mögöttem.
- Önben kit tisztelhetünk? – halottam, majd megfordulva két, tőlem fiatalabb fiút láttam magam előtt.. Aztán remélve, hogy kapok egy kis eligazítást, csak kérdéssel válaszoltam, elfeledve az alapvető bemutatkozást is.
- Jó helyen járok? – emeltem szemmagasságba a nálam lévő küldetés hirdetőlapját.
Nem sokkal később egy újabb tag is megjelent, aki egy újabb kérdéssel reagálta le a helyzetet.
- Mi ez a nagy tömeg?


A hozzászólást Hwarug Zhor összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 25, 2012 9:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 9:21 pm

A szállásomat elhagyva Fressia Town utcáin sétáltam dél előtt. Mikor még a város csendes. Az árusok most kezdenek kirakodni a boltok ép hogy ki nyitottak. Az utcákat járva eszembe jutott. ~ Ép hogy kifizettem e havi rezsim. Már csak kajára maradt némi pénzem. Na meg az egyéb vásárlás sem kegyelmezett a tárcámnak. Így muszáj valami munkát vállalni. Csak egy hely van ahol lehet valami rendes megbízást kapni. Irány a Vasszűz ott mindig akad valami munka, meg pia. ~ Azzal el is indultam a kocsma felé. Elég eldugott helyen volt nehogy akárki megtalálja de ha a városban kell egy mágusnak munka az ott biztos talál. Nekem pont jó mivel az ember öléstől a testőrködésig szinte minden van. Ahogy a kocsmához értem elönt a szomjúság. Belépve megláttam a csapost aki épp a pultnál ült. Nem volt vendég hisz még reggel volt.
-Jó napot egy sört kérek Nockaut .- Rendeltem a tőlem megszokott udvariassággal.
-Üdv Kes itt a sör.- Azzal kitöltötte a sört a kocsmáros. Ismert már névről mivel ez a törzs helyem.
-Nem hallottál valami munkáról mostanában?- Kérdeztem érdeklődve.
-De éppen van valami, csak épp nem a te stílusod.- Válaszolta miközben a poharakat kezdte el rendezgettni.
-Mi az?- Kérdeztem aztán ittam egy jókorát a sörömből.
-Tessék.- Azzal elém tolt egy papírt. A papíron a következő volt olvasható.

"Ifjú kalandvágyó mágusokat jelentkezését várom, kik segítségemre lennének, munkám folyamán! Kérem siessenek mert az időm vészesen fogy!
Cím: Tully Village Moon srt. 47.

-Egy kis falú innen nem messze. Biztos banditák.- Kaptam némi plusz információt.
-El vállalom. Köszönöm. - Az udvariasság nem maradhatott el a köszönésnél.
Azzal el indultam a városból kifelé, egyenest a kapu felé. Most nem akartam a pénzemet vonatra vesztegetni. A gyaloglás meg legalább fitten tart.
Miután elhagytam a városkaput az út csendesnek indult. A madarak énekeltek a nap sütött. Pont jó az idő a sétához. A lépteimet sietősre vettem, nehogy lekéssem a munkát. Az út nem volt valami túl hosszú de a hoz pont elég hogy a varázs fejhallgatómat ki próbáljam. Pár szám végig hallgatása kellően feldobott. Így valamivel jobb volt a hangulatom mint szokott lenni. A hogy a falú határához értem. A mikor egy szembejövő szekéren megpillantok egy öreg ember. A ki szénát szállít. Le halkítom a zenét hogy halljam ha valamit mond. Ahogy mellém ér rám köszön.
-Jó napot.
-Jó napot. Tudna nekem segíteni? -
-Miben fiam? - Kérdezte miközben meg állította a szekerét.
-Ezt a címet keresem, merre van?
-Egyenesen a fő úton majd a harmadik letérő jobbra. Aztán tovább egyenest és ott lesz.
-Köszönöm.-
Azzal beléptem Tully Village- be a főkapun keresztül. Ami inkább csak egy névleges kapuvolt. Egy csendes kis falú fogadott. Ami elég unalmasnak tűnt. ~ Nekem pont jó kevés ember. Igaz ide az információ is csak néha jut el, az is biztos késve. Bár itt nem veszik észre az embert egy könnyen. ~ Ezen gondolkodtam ahogy a Fő úton haladtam ahogy az az öreg mondta. Az út ki volt kövezve amin könnyen lehetett haladni. Elég széles volt a hoz hogy egyszerre két szekér is elférjen egymás mellet. Ez a falvaknál szokásosnak mondható. Az út mentén végig farmok sorakoztak. A földeken az emberek épp dolgoztak. A munka közben elég fel tűnő ha egy idegen a falúba téved. Mindenki megnézett de különösebben nem törődtem velünk. A hogy a harmadik jobb kanyarnál letértem a fő útról észrevettem hogy itt már szűrűbben vannak a házak. Ahogy haladtam a csendes környezet arra késztetett hogy kikapcsoljam a zenét és eltegyen a fülhallgatómat. Ahogy közeledtem a megadott címhez észrevettem pár embert akik egy ház előtt álltak. Ahogy elnéztem pont ott álltak ahová én is tartottam. ~ Remek csoportos meló. Nem az én esetem. Bár a megbízás máshol is látható lehetett így nem meglepő. Az hogy mások is ezt a munkát választották. Ahogy a házhoz értem három embert láttam az egyiknek a szájában egy hatalmas nyalókavolt. Amit ha kell ütőnek is használhat. A másik egy szőke hajú férfi mellette egy fekete hajú férfi. Mind a három korom béli lehetett. Ahogy odaérek látom mindnek a kezében a papírt. Amin ép hogy olvasna a címet.
-Mi ez a nagy tömeg? - Kérdetem tőlük amint oda értem. Reméltem hogy nem a unkára jöttek. Bár akkor a kezükben nem lenne egy az én kezemben lévő papír.
Vissza az elejére Go down
Kevin Hawkeye
Elemi mágus
Elemi mágus
Kevin Hawkeye


Hozzászólások száma : 15
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Oct. 02.
Age : 29

Karakter információ
Céh: Golden Pheonix
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2012 6:43 pm

~Ez is csak egy szokásos, unalmas nap. A céhnek már egy hete a tagja vagyok, de még mindig nem ismerek senkit. Így, hogy fogok beilleszkedni? Mondjuk, lehet azzal kéne kezdeni, hogy lejárok a fogadóba, a szobámba csakúgy nem fog senki bejönni.~ Egyszerű gondolatmenet, nyilvánvaló megoldások, ezek jellemezték Kevint, a 16 éves mágust, aki éppen új életet próbált kezdeni, elfeledve, hogy eddig mindenki, akit szeretett itt hagyta, ebben a világban. Az ágyából kikászálódott, majd a szokásos mosakodást, és felöltözést követően lesétált a céh épület földszinti részén található kocsmába. Ahogy leért, egy furcsa falra figyelt fel, amire különböző papírok voltak feltűzve. Mikor közelebb sétált, és jobban szemügyre vette ezeket a papírosokat, észrevehette, hogy ezek munkaajánlatok igazából, és mágus beavatkozást kérnek a céhektől, természetesen pénzért cserébe. Ez még új volt a fiúnak, de a pénz jól jött volna, így elkezdte kibogarászni, melyik feladat áll közel hozzá, és melyik jár a legtöbb anyagi juttatással, amikor hirtelen valami levette a lábáról. Viszont nem a jó értelemben, tehát nem egy szépséges lányt pillantott meg, hanem egy céhtársának repkedni támadt kedve, de nem vette észre oőt a fal előtt, és amikor összeütköztek, Kevin a hátsó felére esett, és észre is vette az illetőt.
- Mit repkedsz itt, madárnak képzeled magad? - a mágus ideges lett, és ez várható volt, hiszen nem szokta meg, hogy mások ilyen természetesen nekimennek. - Tehát ezért nevezik a céhet fuxos csirkének. - ezt már nem hallhatta az illető, ugyanis saját maga elé beszélt a mágus, suttogva.
- Bocsánat az én terveimben sem volt a siklórepülés. - a válasz csak még jobban kihúzta a gyufát a 17 éves fiúnál, hiszen hallhatóan viccesnek találta, hogy másokat "elüt".
- Most tervezheted, mert mindjárt újabb útra mész! - fakadt ki magából Kevin, ha már ennyire lenézik, az új társai, akkor most képes lesz bizonyítani, azzal, hogy nem hátrál meg, és felveszi a kesztyűt a provokálás ellen. Lehet, nem kéne ennek felülnie, de ilyen kevés évvel a háta mögött, még ismert tulajdonsága a forrófejűség, és a meggondolatlanság. Ugyanis, mikor mindketten felálltak, a repülő idegen, vagy tíz centiméterrel magasabb volt Kevinnél, és mintha idősebb is lett volna.
- Bocsánatot kértem, nem? - ilyenkor már szinte nem is hallotta, hogy mit mond az idegen társ, csak a gúnyt feltételezte a hangjában, mintha Kevin felé helyezné magát, bár sok eséllyel nem is volt szó ilyenről. Megijedhetett volna, és visszakozhatott volna a harctól, miután látta a méretbeli különbségeket, de azzal csak leírta volna magát a céhtársakból álló közönség előtt.
- Nem nagyon érekel öcsi. - talán kicsit túlzó volt "öcsi"-nek nevezni a feltehetően idősebb felet, de valamivel ki kellett kényszerítenie a harcot, hogy ne csak ő támadjon. A jobb kezével máris egy egyenes ütést indított a férfi feje felé, aki könnyedén elhajolt előle.
- Öcsi? - e mondatából máris rá jöhetett a fiatalabb mágus, hogy sikerrel járt, hiszen a szót egy bal horog kísérte, ami Kevin gyomorszáját vette célba. Itt gyorsan kellett cselekednie, így a bal tenyerével hárította az ütést, melynek erejét így is érezte, és a jobb kezével rászorított.
- Mi az, támadni is tudsz a síráson kívül? - tovább provokálta az ismeretlen férfit, és közben egy pördüléssel elhajította a másik irányba ellenfelét, aki közben mégiscsak betalált, méghozzá a térdével, és a mágus gyomorszájába.
- Ha már a szép szó nem segít... - vette fel a kesztyűt a másik a szócsatában is, és egymástól távol állva "fájlalták sebeiket". Most, hogy távolabb kerültek egymástól, a 17 éves fiú gyorsan felmérhette a helyzetüket, látta az asztalt közöttük, a székeket, és a tervet, hogyan győzi le a magasabb ellenfelét. Egy egyszerű elhajlással, és csúszással az asztal alatt, és aztán egy rúgás, amint felállt. Terve legyőzhetetlennek tűnt a fejében, bár biztos, hogy az ismeretlennek is lett volna egy-két szava erre a lépésre.
- Most megkapod a magadét, te madár. - hörögte és elindult ellenfele ellen.
- Mutasd, hadd lássam! - indult el ő is, de mielőtt a csúszást bevethette volna az elemi mágus, egy kard jelent meg előtte, ami megtorpanásra késztette.
- Elég legyen! Az ilyenekre van kismillió jobb hely, de ne az étkezőt törjétek össze! - egy nő éles hangja kísérte a fegyvert, de Kevin még nem látta őt soha ez előtt. ~Miért avatkozik be a leszámolásba, az étkező miatt? Tehát elképzelhető, hogy ő is a céh tagja. Talán tényleg nem kéne ezt a helyet össze-vissza törni, talán még megharagszik valaki, és ellátja a bajunkat. Jobb lenne ezt épületen kívül elintézni, meg amúgy is küldetésre szeretnék már menni. Várjunk csak.~
- Jó ötlet. Fiú, kihívlak egy párbajra, egy találomra választott feladaton, aki hasznosabbnak bizonyul, az nyer. - vetette fel Kevin az ötletet. Ezzel le is tudja majd győzni, tehát lerendezik a köztük lévő viszályt, és közben még pénzt is keres.
- Rendben van, elfogadom! De akkor a győztesnek a vesztes mindenképpen teljesíti egy napig minden kívánságát, bármilyen abszurd is! - egészítette ki, és ha a Kevin a szemébe nézett, egyből láthatta, milyen borzalomra gondol az illető. ~Ne törj meg.~
- Akkor induljunk! - miközben ezt mondta, viszonozta a mosolyt, és a bal kezével lekapott egy lapot a falról.

"Ifjú kalandvágyó mágusokat jelentkezését várom, kik segítségemre lennének, munkám folyamán! Kérem, siessenek, mert az időm vészesen fogy!
Cím: Tully Village Moon srt. 47."

- Felkészültél az egy napi szolgálatra? - kérdezte, majd átadta a felkérést ellenfelének.
- Menjetek, mára úgy is befejeztük. Ja, igen, majd valaki az ajtót is megjavíthatná! - azzal kiment, elképzelhetően a fiúkra hagyva a munka e részét. ~Félelmetes egy nő~
- Mire várunk még, paprikajancsi? - mondta a férfi, és már indult is Fressia Town felé, a vasútállomásra. Kevin hamar felzárkózott mellé.

Az út nem volt túl hosszú, bár rövidnek sem lehetett mondani, de lehet csak az keltette a hosszúság érzetét a mágusban, hogy a mellette ülő ellenfele furulyázik, és ez idegesíti őt. Nem szólta egymáshoz, még a gyaloglás közben sem, ami a közeli városból egészen Tully Village-ig tartott, a megbízó ajtaja elé. Mikor megérkeztek egy furcsa fiút vettek észre, aki egy hatalmas nyalókával tömte be a száját.
- Önben kit tisztelhetünk? - ez az udvariasság kicsit kizökkentette a táj bámulásából Kevint, ugyanis furcsának gondolta, hogy ellenfele ilyen udvarias. ~Persze, őt nem repíti egyből le a lábáról, azt hittem ez az üdvözlési formája, talán a családjában ez a követelmény. De úgy tűnik csak engem tisztelt meg ezzel.~ A fiú a kérdésre hátrafordult, és a megválaszolással nem is törődve felmutatta a lapot, ami nálunk is volt.
- Jó helyen járok? - kérdezte, miközben a nyalókáját csócsálta. Mielőtt még válaszolhatott volna a mágus duó egyike, egy újabb kérdés érkezett a hátuk mögül.
- Mi ez a nagy tömeg? - ~Ennyit a párbajomról, úgy tűnik már négyen is elvállaltuk a küldetést.~

Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeKedd Nov. 13, 2012 4:10 pm

Nos most, hogy összegyűltetek a kapu előtt jöhet a munka java. Természetesen felfigyelnek a kapuban lévő mozgolódásra, és néhány percen belül meg is jelenik egy fiatal fiú. Magas növésű, barna haja kócosan áll, zöld szemei viszont kedvességet sugároznak.
- Hali mi járatban? - kérdezi kíváncsian.
Amikor megmondjátok a választ, így felel.
- Ja vagy úgy! Shu vagyok. Akkor gyertek csak be, már vártunk rátok! - mondja miközben int és kinyitja a a kaput.

- Remélem bírjátok a vadont! - mondja nevetve miközben a ház felé tartotok. Válaszolhattok is neki, közben eléritek a házat de a fiú egyenest a hátsó kertbe vezet Titeket ahol a teraszon egy kedves fiatal lány ül.
- Fiúk bemutatom az unoka húgom, Minot! Mino, ők a mágusok akik a felhívásra érkeztek. - mutat a lányra a fel áll és meghajol.
- Köszönöm, hogy eljöttek! Mino vagyok! - ti is köszönhettek ha akartok, ám közben a lány az asztalon lévő papírjait össze pakolja és egy kéz poggyászba teszi, Shu pedig a közeli kis házba megy és elő vezet egy lovat. - Ha gondolják kérem fogyasszanak nyugodtan a tea süteményekből, de ha nincs ellenükre akkor már most indulnánk. - mondja amint kis kabátját felkapja.
Kérdezzétek meg hova és mire ez a nagy sietés.
- Egy igen ritka növényt kell beszereznem, de jó pár mérföldre innen található csak. Bácsikám rettentő beteg, és minél hamarabb vissza kell érnem vele. Maguk ott jönnek a képbe, hogy az erdő mostanában kifejezetten veszélyes, egyre több félelmetes történet kering, s mi nem tudjuk meg védeni magunkat. Az Önök feladata lenne a védelem, persze csak ha megfelel.
Erre lehet válaszolni stb stb, ha van még kérdés Skypeon PÜben küldjétek el és válaszolok.
A két fiatal kb negyed óra alatt össze is pakol, szegény lóra elég sok poggyász és még a lány is felkerül. Induljatok el, posztotok odáig tartson hogy elhagyjátok a falut körül ölelő mezőföldeket és eléritek a sűrű erdőt.


Kérdés van keressetek fel!
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimePént. Dec. 21, 2012 1:28 pm

*szip*
Nem kapok karácsonyra valami szép posztot? *.*
Szülinapom is van! Arra is jó lesz!^^
*szip*
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimePént. Dec. 21, 2012 3:59 pm

A kapunál állva láttam hogy a többi mágus beszélgetett. Nekem nem volt kedvem az ilyesmihez így inkább hátrább húzódtam. Azt viszont halottam, hogy őket hogy hívják. Hwarug a Lamia Scale nevű céhből a másik kettő Tezzeret és Kevin a Golden Főnix nevű céhből jöttek. Amit az, gyík csak "Fluxos csirkének" nevezet. Még szerencse hogy felfigyeltek a gyülekezetre. Egy magas barna hajú fiatal fiú jelenik meg a kapunál. A szeme kedvességet sugárzott.
- Hali mi járatban? – Kérdezte kíváncsian. Az előttem lévők közül az egyik válaszolt is hogy a munkára jött.
- Azt hiszem, mindnyájan erre jelentkeznénk- szólt Hwarug.
Én is mutattam a papírt, hogy lássa én is ezzel a szándékkal érkeztem.
- Ja vagy úgy! Shu vagyok. Akkor gyertek csak be, már vártunk rátok! – Azzal intett és már nyitotta a kaput is kifelé. Besétáltam rajta a többiekkel együtt.
- Remélem, bírjátok a vadont! – Mondta nevetve miközben vezetett minket.
- A második otthonom- Válaszolta Hwarug.
A ház mellet elhaladva, annak háta mögé vitt minket. Jobban széjjelnézve egy fiatal lány ült a teraszon egy asztal mellet.
- Fiúk bemutatom az unokahúgom, Minot! Mino ők a mágusok, akik a felhívásra érkeztek. – Mutatott a lányra, aki erre felállt és meghajolt üdvözlés képen.
- Köszönöm, hogy eljöttek! Mino vagyok! – Köszönt udvariasan. Aztán a valami papírokat kezdett el rendezgetni, és egy kézi táskába pakolni. A fiú pedig egy nem mesze lévő házba-mentbe, amiből egy lovat felszerszámozottan a teraszhoz vezette.
- Ha gondolják, kérem, fogyasszanak nyugodtan a tea süteményekből, de ha nincs ellenükre akkor már most indulnánk. – Mondta a lány, azután a kabátját kapta magára úgy, mint aki siet.
- Mi ez a nagy sietség? – Kérdeztem.
Egy igen ritka növényt kell beszereznem, de jó pár mérföldre innen található csak. Bácsikám rettentő beteg, és minél hamarabb vissza kell érnem vele. Maguk ott jönnek a képbe, hogy az erdő mostanában kifejezetten veszélyes, egyre több félelmetes történet kering, s mi nem tudjuk meg védeni magunkat. Az Önök feladata lenne a védelem, persze csak ha megfelel.
~ Nem épp ellenszenves feladat számomra. Ha harc akkor nincs ellenemre. ~ Gondoltam magamban. De kedvem nem volt szólni így inkább hallgattam. A fiatalok egy negyed óra leforgása alatt megpakolták a lovat rendesen. Aztán a lány is fel ül rá. A fiú a kezébe fogja a kantárt, aztán felénk fordul.
- Indulhatunk uraim? -
Azzal elindultunk ki az utcára. Az úton végighaladva az emberek megbámultak minket. Úgy néztünk ki számukra, mintha egy nemes hölgyet kísértünk volna. Nem épp a mindennapi látvány, mint amihez az efféle emberek szoktak. Az út könnyű volt nem volt gond. Még a többi résztvevő szem kezdet el faggatni. Ez talán annak köszönhető, hogy meg próbáltam társaságtól távol maradni. Az út az erdőhöz ért itt megálltunk egy kicsit.
- Most kezdődik a neheze a munkának. Remélem készen állnak? – Kérdezte a fiú.
- Bármikor. - Szólalt meg Hwarug.
Én nem válaszoltam csak bólintottam.


A hozzászólást Kes Kontráz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 29, 2013 1:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 2:25 pm

A negyedig tag megjelenésével, semmi sem változott, csupán többen lettünk. Ezt követően, hogy előző hibámat kijavítsam bemutatkoztam.
- Uh, most jut eszembe, még be sem mutatkoztam. A nevem Hwarug, Hwarug Zhor, a Lamia Scale mágusa vagyok.
Ezután a két korábbi tag is bemutatkozott, megtudtam, hogy a kardos srácot Tezzeretnek, a mellette állót pedig Kevinnek hívják és, hogy mindketten a Golden főnix céhből érkeztek, bár Kevin szavaival élve "Fluxos csirkének" kéne hivni a céhet. Mire megszólítottam volna a nem rég érkező alakot, egy új szag csapta meg az orromat. Ezzel, szinte egyidőben kitárult a kapu és egy kócos, barnahajú, magas növésű fiatal fiú lépett ki rajta.
~ „A szem a lélek tükre.”~ tanította még régen Krázus, azt hiszem ekkor esett le, hogy miről is beszél, hiszen mikor összeakadt a tekintetünk szinte sugárzott belőle a kedvesség.
-Hali, mi járatba? – kérdezte hirtelen.
- Azt hiszem, mindnyájan erre jelentkeznénk- mutattam fel, a még kezemben lévő plakátot.
- Ja vagy úgy! Shu vagyok. Akkor gyertek csak be, már vártunk rátok! –mondta, majd intett, hogy kövessék és kinyitotta kaput, hogy ezúttal mi menjünk be rajta. Szó nélkül követtük, végül is ő volt a munkaadónk. Míg a ház felé tartottunk, a Shu nevű fiú újra megszólalt.
- Remélem, bírjátok a vadont! – nevetett.
- A második otthonom- mondtam, bár nem túl hangosan, miközben megeresztettem egy széles vigyort. Közben elértük a házat, de Shu pillanatnyi megtorpanás nélkül, tovább vezetett bennünket egyenesen a hátsó kertbe, ahol egy fiatal lány ült.
- Fiúk bemutatom az unokahúgom, Minot! Mino ők a mágusok, akik a felhívásra érkeztek. – mutatott a lányra, aki felállt és illedelmesen meghajolt.
- Köszönöm, hogy eljöttetek! Mino vagyok!- köszöntött bennünket. A Tezzeret nevű srác volt, aki a leghamarabb kapcsolt és viszonozta a bemutatkozást, majd a vele érkezett Kevin. Mentségemre legyen mondva, nem mindennap futok össze lányokkal, a munkám során, lehet e miatt kicsit hosszabb volt a ledöbbenésem, ami a lány látványa és a parfümének illata okozott. Hosszú zöldes árnyalatú haja, hatalmas boci szemei és gyönyörűen ívelt alakja önmagában is lenyűgöző látványt nyújtott.
- Ü…Üdv, én Hwarug vagyok…- ennyit sikerült csak kinyögnöm.
Valószínűleg, a lány ebből semmit nem vett észre, mert belemélyedt az asztalon heverő papírok összeszedésébe. A papírokat egy kézipoggyászba pakolta óvatosan, eközben a Shu eltűnt a közeli házban.
- Ha gondolják, kérem fogyasszanak a teasüteményekből, de ha nincs ellenükre akkor már most indulnánk. –szólalt meg ismét Mino, miközben felkapta a kabátját. Én éltem a lehetőséggel, és felkaptam egyet, majd miután megízlelve ráébredtem, hogy egész finomak, felkaptam még párat és kinyitva a táskámat eltettem későbbre. Míg helyet kerítettem a teasüteményeknek, kilátszott a táskámból a tojás, bár úgy láttam, hogy csak Tezzeretnek, és Kevinek tűnt fel, bár egyik sem hozta szóba. Eközben az egyetlen ember, akire nem nagyon figyeltünk, megszólalt.
- Hova ez a nagy sietség?
- Egy igen ritka növényt kell beszereznem, de jó pár mérföldre innen található csak. Bácsikám rettentő beteg, és minél hamarabb vissza kell érnem vele. Maguk ott jönnek a képbe, hogy az erdő mostanában kifejezetten veszélyes, egyre több félelmetes történet kering, s mi nem tudjuk meg védeni magunkat. Az Önök feladata lenne a védelem, persze csak ha megfelel. - vázolta röviden Mino.
A lány magyarázata után a fiúnak alig észrevehető, halvány mosoly suhant át az arcán.
~Nocsak, valaki más is szeret harcolni. ~ szögeztem le magamban.
Shu ismét feltűnt egy lóval, amit úgy negyed óra alatt képtelen módon felmálháztak, majd még a lány is felült rá. Bár furcsállottam, hogy ennyire felmálházták a lovat, meg, hogy igazából se a támadókról, se a növényről, nem kaptunk semmi használható információt, de egyenlőre nem tettem szóvá a dolgot.
- Indulhatunk? –Kérdezte Shu, mindnyájan bólintással jeleztük, hogy készen állunk. Ezután elhagytuk a házat, az utcán átkelve mindenki megbámult bennünket, de nem zavartattuk magunk és minden gond nélkül elértük az erdőt.
- Most kezdődik a neheze a munkának. Remélem készen állnak? – kérdezte a fiú.
Bármikor.-válaszoltam.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 7:37 pm

Nos másik két szép fiúra egy kört hajlandó vagyok várni, utána hullani fognak mint a ZÁPOR ESŐ!

Tehát elindultok a poros úton, kb fél óra után eléritek az erdő határát, ám s a csend egyre nagyobb. Az erdő szép, kellemes meleg van, végül is aggodalomra se lenne ok, de még is egy két furcsa dolog fel tűnik. Néhány bokor furcsa módon van meg szaggatva, a fák alsó ágai le vannak tördelve, fel fedeztek frissnek mondható ösvényeket is, ezek kb fél méter szélesek, valamint érdekes módon alig csiripelnek madarak. Shu nem először jár az erdőben, nagyon maga biztosan vezet titeket, nem nagyon mentek nyílt terepekre, mondhatni végig a fák alatt, bokrok között maradtok. Ha igazán szemfülesek vagytok akkor azt is észre vehetitek hogy Shuu mindig figyeli keresi az ösvényeket, valamint, soha nem halad rajtuk, mintha próbálná erősen elkerülni.
A gyaloglás egészen délután háromig tart, mondhatni tempós menetben, ez alatt szabad a pálya lehet kérdezni bármiről bárkit. Szeretném ha nem csak három kérdést tennétek fel, szóval húzzatok bele! Pmben skypeon nyugodtan lehet kérdezni, és válaszolok rájuk!
Ui: Posztotokban az összebeszélés NULLA EGÉSZ ORIGÓ! Nos ez egy olyan probléma amit mindenképpen orvosolni kell! Fiúk ebben a küldiben később nem csak párbeszédre lesz szükség hanem össze hangolt harci munkára is, gondolkodnotok kell! Tessék valamilyen úton meg oldani a közös megbeszélést, valamint ha valaki ír elsőnek és az utána író egy bővítettebb változatot ad be, akkor az elsőnek KÖTELEZŐ a posztját editelni.




Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 1:22 pm

A poros úton haladva nemsokára elértük az erdő határát. Ami zavarólag hatott az az volt, hogy szinte néma csend fogadott minket. Nem lehetett hallani egy madárhangot sem. Csak a szél volt, ami néha az ágakkal és levelekkel zajongott. Ez furcsa hisz az erdőben nem szokott ekkora csend lenni. Ezen felül a bokrok tépettek a fák alsó ágai le vannak törve. Több helyen lehet látni kisebb ösvényeket, amiket nem rég vághattak. Közelebbről szemügyre vettem az egyik fát. A letört ágak között van, amelyiket frissnek lehet mondani. A nézelődést nem húzhattam sokáig, mivel Shu határozottan vezetett minket az erdőben. Látszott hogy nem először jár az erdőben. Csak azt furcsálltam, hogy az ösvényeket kerülve haladtunk, a fák rejtésében haladtunk. Mintha valamit el akarnánk kerülni. Shu nagy körültekintéssel vezetett minket úgy hogy a lehető legkevesebbet érintsük az ösvényeket.
Ahogy haladtunk hallottam hogy beszélgetnek, amiből csak pár dologra figyeltem fel. Arra hogy nem egy, hanem három növényt kell begyűjteni. Amiknek a nevei Ebir ami, a fákon élősködő kúszónövény, ami az erdő sűrűében nő. Narancssárga virágok csüngenek le róla, amik este nyílnak. A másik az Álomvirág ami tiszta vizű forrásoknál növő bokor apró rózsaszín virággal. A harmadik az Éj király virág, ami sötétkék szárú kúszó nővény, ötszirmú virága csillag alakú. Ezen felül rohadó hús szagot, árast.
~ Ezekkel két nap alatt végezni lehet. Legalább hamar végzek. ~ gondoltam magamban. Még nagy szerencse hogy egy erdőben nőttem fel. Ami megkönnyíti a munkát. A beszélgetés folytatódott. Amiből csak a fontosakra figyeltem oda. Leginkább, arra hogy az erdőt banditák vagy szörnyek lakják. Meg valami veszélyes keleti ösvényről amire jobb nem lépni..
~ Nekem mindegy mi az, ha az utamba kerül, akkor végzek vele. ~ gondoltam magamban.
Tovább figyelve hallottam azért nem megyünk az utakon, mert könnyen követhetnek minket.
~ Ezzel nem tudtam vitába szállni, mivel ez igaz. ~ Gondolkoztam magamban. Ám ők folytatták a beszélgetést. Főként arról, hogy az erdő veszélyes, mert nem tudják, hogy mi ijesztette el az állatokat.
~ Állat? Azt nem hiszem inkább valami, szörny lehetett, ami elijesztett mindent. ~ Gondolkodtam magamban, miközben elkezdtem én is figyelni, a környezetett. Nem akartam semmi meglepetést. Pláne nem egy ilyen könnyűnek ígérkező munka. Nem akartam semmi meglepetést. Pláne nem egy ilyen könnyűnek ígérkező munka. Ahogy haladtunk Hwarug felém, fordul aztán meg szólított.
- Mellesleg te ott hátul, legalább a neved elárulhatnád, ha már nem vagy valami beszédes hangulatban. – kérdezte érdeklődve.
- Kes Kontrász. – Válaszoltam ridegen. Szemi kedvem nem volt beszélgetni, de ennyi még belefér.




A hozzászólást Kes Kontráz összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 05, 2013 8:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 7:53 pm

Na akkor ezt septiben tessék át dolgozni! Egy nem copyzzuk a mesélő szavait a posztunkba hanem átfogalmazzuk őket a saját szavainkkal. Kettő a poszt 70% az NJK-k szavai teszik ki, ezt legalább 50-50% kéne lennie.

Hajrá!
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 8:33 pm

Elindulva az úton, minden lépésünknél por kavargott elénk, az erdő határt elérve minden zavartság nélkül követtük a vezetőnket. Kellemes idő volt, már több perce haladtunk, mikor elkezdett zavarni a viszonylagos csönd. Sokszor voltam már erdőben, sőt mi több szinte ott nőttem fel, tehát tisztában voltam vele, hogy mennyivel zajosabbnak kéne lennie. Ekkor figyeltem fel furcsa, talán ázott kutyához hasonló szagra, óvatosan körbenéztem kerestem az eső nyomait, de csak a talaj volt épp, hogy nedves.
~Valószínűleg csak farkasok, de azért jobb, ha résen leszek~ hagytam ennyiben a dolgot, jobb nem ijesztgetni a társaságot, egyenlőre csak figyeltem és próbáltam felkészülni minden eshetőségre. A farkasok utáni érdeklődésem lanyhulásával egyéb dolgokra is felfigyeltem. Néhány bokor meg volt szaggatva, de nem tudtam mivel összehasonlítani és a fák alsó ága is szinte mindegyik meg volt tördelve. Utunk nem volt éppen kellemes sétának mondható, szinte csak a fák alatt és a bokrok között nyomultunk előre. Körülbelül egy órányi menet után kezdtem halálra unni magam és újra motoszkálni kezdtek bennem azok a kérdések, amik induláskor merültek fel bennem és az eddig eltelt idő alatt is újabb dolgok piszkálták a gondolataimat. Megelégeltem az egészet és feltettem a kérdéseket a vezetőinknek, az első kérdésem Minóhoz szólt.
- Miért kell az sok poggyász, ha olyan ritka az a gaz akkor tuti nem lesz annyi belőle vagy netán a kisasszony egyből utazik tovább a rengetegben a kíséretünk nélkül miután megszereztük a megfelelő mennyiséget?
- Ó nem, nem tervezek más utazást. - felelt mosolyogva. - A poggyászok meg hát... ki tudja mennyi ideig tart majd megtalálni a növényeket, meg hát ki tudja mikre lesz szükségünk! Szóval bepakoltam mindenféle hasznos holmit.
Folytattam a kérdez feleleket, mivel nem ártott volna tudnunk, hogy milyen gazokat kell szednünk.
- Több információ kellene arról a gazról amit szedni akarunk, több szem többet lát alapon, például, hogy néz ki, milyen az íze, esetleg illatra?
- Hogy néz ki? - kérdezett vissza eltűnődve. – Nos, melyikre vagy kíváncsi? – kérdezett vissza nevetne, de bátyja rászólt, hogy túl hangosan beszél, mire ő elszégyellte magát és halkabban folytatta. - Hát kell Ebír, Álomvirág és Éj királyi virág. – Ezek után egy rakás információt adott meg róluk, bár én csak a kinézetüket és azt a részüket jegyeztem meg, amelyiket le kell szedni, valamint azt hogy a három közül az álomvirágnak csak alig érezhető illata, az Éj királyi virágnak pedig rohadó hús szaga van.
- Három növény?! Induláskor nem egy fajtáról volt szó?- lepődtem meg kissé, bár a lényegen mit sem változtat, hogy hány féle növény kell.
- Hát ha már itt vagyunk, akkor gondoltam begyűjtök mindent! – mosolygott kedvesen. egyenlőre beértem a válaszaival és ezúttal Shunak tettem fel pár kérdést.
- Milyen történeteket hallani az erdőről?
- Inkább szóbeszédnek mondanám, - felelte Shu. - egyesek szerint banditák lakják, de van, aki azt mondja bestiák tanyáznak itt. Bizonyítani senki sem tudja, de jó pár hónapja tűnnek el emberek, és az áthaladó karavánoknak is nyoma veszik. Kelet felé van egy út ami az erdőn keresztül visz, de azt mondják aki arra rá lép többet nem tér vissza.
- Értem, amúgy, már útról van szó, - fűztem tovább a mondatot. - ha már vannak ösvények, nem lenne e egyszerűbb azokat használni, hogy ne a dzsindzsáson át keljen vacakolnunk?
- Nem, ezek az ösvények veszélyesek lehetnek, és egy tapasztaltabb nyomolvasó rögtön a nyomunkra akad. Nem tudjuk ki használja őket, és egyébként is jobb ha nem derül ki a jelenlétünk. – felelte Shu, bár én ezzel a válasszal nem voltam épp megelégedve, tehát folytattam.
- Ooké, megértem, ne használjuk az ösvényeket, mert veszélyesek, az sem zavar, hogy sietünk, mert a bácsikájuknak minél előbb kell... izé, kellenek azok a növények, de mégis, kinek zavarna néhány növénygyűjtő ebben az erdőben hogy úgy sunyítunk a fák alatt mint egy kutya akit üldöznek? Végül is azért vagyunk magukkal, védelmet nyújtsunk, ha történne valami.
- Jobb félni mint meg ijedni. - mondta sokat mondóan Shu, és hozzá tette. - Nem akarok kellemetlen meglepetéseket.
Megértettem, hogy ideje lenne befognom a számat de azért egy újabb, bár lehet lényegtelen kérdéssel próbáltam a gondolataimat lenyugtatni.
- Nem tudsz valamit arról, hogy miért ilyen csendes ez az erdő?
- Nem, gondolom valami állat elijesztette a madarakat. – válaszolta és elfordulva tőlem újra a az útkeresésre öszpontosított. Egy rövidebb csend után eszembe jutott, hogy a hátul haladó tagnak még a nevét sem tudom.
- Mellesleg te ott hátul, legalább a neved elárulhatnád, ha már nem vagy valami beszédes hangulatban. – szóltam hátra.
- Kes Kontráz- válaszolta ridegen a srác.
~Ez sem a legbeszédesebb típus. ~ villant át az agyamon,egyenlőre, ennyiben hagytam a dolgokat. Levettem a táskát és menet közben megigazítottam, a benne lévő tojást és az azt körülölelő bélést, majd visszavettem a hátamra és csendben folytattam az utat. Mikor végre megálltunk körülbelül három óra lehetett.

Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 5:23 am

Ezennel bejelentem a küldetésből való távozásom. Köszönöm szépen az eddigi játékot mindenkinek. További jó játékot kívánok a benn maradóknak.


A hozzászólást Kes Kontráz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 23, 2013 3:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 9:30 pm

Esteledik, és lassan itt az ideje tábort verni. Az erdő mélyén három majd hogy nem ember nagyságú kőnél vertek sátrat amik, nagyjából védenetek titeket egy oldalból. Az este folyamán beszélgethettek, ha gondoljátok, kérdéseitekkel keressetek fel Pmben vagy Skypeon. Shu javasolja, hogy ti hárman fiúk álljatok őrség aminek később meg is lesz az előnye. Éjféltájt furcsa mocorgást hall az őrködő, valami mocorog a bokrokban, figyel titeket. Egyszer még a tűz fénye is megvillan a szemein. Nem tudni mi az, de mind felkelte a zajra. Nagyon gyors és percekig csak kapkodjátok a fejetek átunna, majd jobbról az egyik bokorból kirobban egy Pán. Szép nagy megtermett példány, szemeiben iszonyatos vágy él ami egyes egyedül a veletek lévő leányzó felé irányul. Nos a Pán egyetlen egy dolgot akar, kielégíteni fékezhetetlen párzási hajlamát a lánnyal, gondolom nem kell részleteznem, hogy ez se Shunak se húgának nem tetszik.





Pán

Előfordulás : Erdős területeken főleg tisztások közelében
Megjelenés : egyedül
Immunitás : -
VE : 1000
Alakváltással szerezhető :
  • Mythical Soul : Pan /Mitikus Lélek: Pán /

Jellemzés: A pánok humanoid lények. Testük nagy részét apró szőr borítja, egyedül a lábuknál dúsabb egy kicsit. Kifinomult ujjaikkal bármilyen precíz mozdulatra képesek. Lábuk patában végződik. A homlokcsontjuk oldalából két szarv nő ki, ami egyedeknél változó. Az átlagnál ez csavart formájú és oldalra nő ki, de akadnak, akiké egyenes és az égnek áll. Kék szemükben az értelem szikrája csillog. Képesek az emberi beszédre, de ritkán szoktak megszólalni. Az arcuk emberi, egyedül a fülük és az orruk kecskeszerű. Magasságuk egy átlagnál alacsonyabb embernek felel meg. Testalkatuk vékony és izmos.
Leggyakrabban erdőkben fordulnak elő, de számoltak már be példányokról, akik völgyekben vagy épp barlangokban éltek. Esetek többségében gyakran fordulnak meg vándor utak, fürdők és kisebb települések közelében.
Betegesen vonzódik az emberi nőkhöz és habár nem bántja őket folyamatosan figyeli őket és elég messzire is követheti őket. A nagyobb tömeget azonban nem bírja. Ha veszélyt érez egy különös kiáltással zavarja el a forrását, melytől azonnal félelem járja át bárkinek a szívét és rettegve menekül el. Innen alakult ki a páni félelem, majd később a pánik szó.
Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) 88562262
Ritkán folyamodnak harchoz, mivel a legtöbb fenyegető lényt már az ordításuk is elriasztja. Patáikkal erős rúgásra képesek. A szarvukkal nagyobb nekifutás után akár egy termetesebb fa törzsét is kettétörhetik. Ujjaik végén apró karmok találhatók, melyekkel ugyancsak kellemtelenségeket tudnak okozni. Továbbá egy speciális síppal erőteljes hangmágiák használatát is ismerik. Bár békeszerető lények és szinte sosem támadnak, bátor ember vagy inkább őrült, aki mégis kiprovokálja tőlük.
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 11:34 pm

Shu megálljt parancsolt, három, majdhogy nem ember nagyságú kőnél vertünk tábort, amik legalább egy oldalról jól védtek minket, mind a szél, mind bármiféle támadással szemben. Shu és Mino a sziklák tövénél telepedtek le. Mivel esteledett, úgy döntöttem, hogy gyűjtök egy kis tűzifát, eközben Kes hátramaradt a megbízóinkkal és szemmel tartotta a környéket. A fagyűjtés nem tartott túl sokáig, végül is egy erdőben voltunk, így hamar visszaértem. Az összegyűjtött fát kupacba rendeztem, mire Kes egy jogarszerű dolgot tartott felé, amiből egy tűzlabda csapódott a kupacnak, így az egyből meggyuladt.
~ Nah, legalább a tűzgyújtás megspórolta.~ gondoltam, a tűz közelében helyeztem el a táskám, de vigyázva, hogy ne legyen túl közel hozzá, majd letelepedtem a tűz mellé, ahová Kes is csatlakozott. Shu és mino még mindig a kipakolással voltak elfoglalva, megunva őket nézni, Kesre fordítottam a figyelmem. Ekkor tűnt fel hogy homlokán, arcán és kezein egy holdtetoválás díszeleg, nem állhattam meg szó nélkül.
- Te Kes? Megkérdezhetem, hogy mik azok a furcsa jelek az arcodon?
- Ezek a születésem óta megvannak. – válaszolta, nem túl bőbeszédűen.
- Ez komoly? – folytattam, s talán a csodálkozás is kiült az arcomra. – Azt hittem valamilyen céh jele.
- Majdnem, klán jel. – pontosított, bár ezzel csak fokozta érdeklődésemet, hiszen fogalmam sem volt, hogy mi az a klán, így rá is kérdeztem.
- Klán? Az mi?
- Mint a céh, csak vérkötelékkel.
- Ahha, most már értem. – mondtam, bár még nem volt teljesen világos, kicsit még vizslattam a jeleket még az arcán, majd zavaromat palástolva egy fadarabot dobtam a tűzre, s néztem, hogyan válik a lángok martalékává. Eközben, nagy meglepetésemre Kes kérdezett.
- Mi az a tojás a táskádban? Bár nem fontos, ha nem akarsz, nem kell válaszolnod, csak megkérdeztem.
- Ó az, – néztem a táskára – a céhben azt mondták, hogy egy exceed tojás, mivel hozzám került vigyázok rá. – vigyorodtam el, miközben eszembe jutott, hogy hogyan került hozzám.
- Mi az az exceed? – kérdezte, egyhangú ábrázattal.
- Hát biztosan én sem tudom, de a céhben azt mondta a pultosunk, hogy már látott olyat, szerinte egy macska szárnyakkal. - válaszoltam mosolyogva.
- Értem. – mondta. Szócsatánkat Shu zavarta meg, azzal a javaslattal, hogy őrködnünk kéne. Megegyeztünk abban, hogy váltjuk egymást, Kes vállalta be az első menetet. Talán éjfél előtt egy órával kelthetett föl Kes, helyet cserélve én folytattam az őrködést. Nagyjából éjfélkor, furcsa mocorgásra lettem figyelmes a bokrok felől, kicsit megerőltetve a szemem még azt is láttam, hogy a tűz fénye megvillan a szemein annak a valaminek. Mocorgásával egyre nagyobb zajt keltett, mire már a többiek is felriadtak álmukból. Gyors mozgású lény volt, alig láttuk, majd hirtelen jobbról, egy bokorból előtűnt egy kecskefejű emberalkatú lény. Fúrcsán nézett Minora, ami miatt a lány meg is ijedt és közelebb húzta magához Shut. Kisé mélyebben beleszippantva a levegőbe, szaga leleplezte előttem a szándékát. Mivel az önérzetemet sértette, hogy nem éreztem meg előbb a bestiát, ezért meg se várva a következő lépését nekiugrottam.
- Fire Dragon Fist. - idéztem meg a bennem szunnyadó erőt és ökleimet lángba borítotam. A bestia, nagy meglepetésemre kikerülte a támadásom és egy hatalmas rúgással berepített a rengetegbe. Fejjel tompítottam az esésemet, ami után egy rövidebb időre sötétbe borult a világ. Magamhoz térve, visszasiettem a táborhelyünkre, a csatazajt követve könnyen ment. A fejemet vakarva léptem elő a fák közül, mivel eléggé fájt még. Ahogy felnéztem Kes éppen összeszedte magát, kicsit másképp festett mint eddig, testén valamilyen páncélszerű öltözék volt és kezeiben két hasonló kardot tartott, bár annyira nem érdekelt és folytattam a zsörtölődésemet.
- Nafene, ezt nem néztem volna ki belőle. – morogtam, majd figyeltem, hogyan boldogul Kes, aki nekilendülve a lényre támadt, de az kikerülte és egy ütéssel visszaküldte Kest az előző helyére.
- Kes, kell segítség? – kérdeztem meg végül.
- Ha nem akarsz tovább bújócskázni, akkor beszállhatsz. – válaszolta kissé nyersen, kiérződött, hogy nincs ínyére, hogy segítséget kell kérnie. A vadállat megindult felé, ekkor én egy meglepetés szerű támadást indítottam. Fire Dragon Feet-tel kilőttem magam, majd egy Fire Dragon Fist-tel erősített ütéssel kínáltam meg. Az akciómnak köszönhetően megtört a fenevad lendülete, ezt Kes kihasználva két tűzgömböt lőtt rá, így megégetve annak bundáját. Ha már így belejöttünk, folytattam a sorozatot.
- Fire Dragon Roar!- üvöltöttem és telibe találtam a bestiát, ami ennek köszönhetően, egy közeli fának repült, ekkor Kes egy jól irányzott szúrással pontot tett a harcunk végére. A harci hév csökkentével, gyomrom jelezte, hogy elfelejtettem vacsorázni.
- Uh, egész megéheztem, szerinted ez ehető? – néztem kérdőn Kesre.
- Ha meg akarod enni, - emelte fel jobbját egy tűzlabdát tartva benne- ahhoz előbb meg kell sütni.
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 5:22 am

Elkezdet sötétedni így úgy döntöttünk, hogy letáborozunk. A tábort három sziklánál, tövénél állítottuk fel. Amelyek egy oldalról remek védelmet nyújtottak. A lány és a fiú a szikla tövénél készítette elő az éjszakai fekhelyet. Amíg ők készülődtek Hwarug elment tűzifát gyűjteni. Én addig szemmel tartottam a környéket. Nem akartam semmi meglepetést pláné este nem. Nem kellet sok idő, míg visszaért a fával, amit szedett. Aztán összerakta a fákat egy kupacba. Én erre elő vettem a jogarom és a farakásra lőttem egy Fire Ball – all. Amitől az egyből be is gyulladt, aztán leültem mellé. A megbízók még mindig el voltak foglalva a saját dolgukkal. Nem tartott sokáig a csend mi addig körbevett, ugyanis Hwarug kezdett el kérdezősködni.
- Te Kes? Megkérdezhetem mik azok a furcsa jelek az arcodon? – kérdezte miközben az arcomat vizsgálta. Mivel ez a kérdés olyan, amit könnyű megválaszolni és nem is árul el túl sokat rólam így válaszoltam rá.
- Ezek a születésem óta megvannak. – Válaszoltam, egyhangúlag.
- Ez komoly? – nézet rám kissé csodálkozva - Azt hittem valamelyik céh jele.
- Majdnem. Klán jel. - Javítottam ki a félre értését.
- Klán? Az mi? – kérdezte egyre csodálkozóbb arccal.
- Mint a ché csak vér kötelékkel. – Világosítottam fel.
- Ahha, most már értem. – azzal tovább vizsgálta a jeleket az arcomon. Majd miután meg unta egy fadarabot dobott a tűzre. Ez arra inspirált hogy meg kérdezek valamit ami felkeltette a figyelmem.
- Mi az a tojás a táskádba? Bár nem fontos. Ha nem akarsz, nem kell, válaszolnod csak megkérdeztem. – Erre elkerekedett a szeme és máris kezdte a mesélést.
- Ó az, azt leltem egy barlangban, a céhben azt mondták, hogy egy exceed tojás, mivel hozzám került vigyázok rá. - vigyorodott el Hwarug.
- Mi az az exceed - kérdezem egy hangú arccal.
- Hát biztosan én sem tudom, de a céhben azt mondta a pultosunk, hogy már látott olyat, szerinte egy macska szárnyakkal. – Válaszolta mosolyogva.
- Értem. - Könyveltem el magamban.
A beszélgetést Shu zavarta meg azzal a kéréssel, hogy kezdjünk el őrködni. Mivel én még nem voltám álmos így én kezdtem az őrködést. Ami néma csendben telt, pont úgy, ahogy szerintem a világ jó. Semmi felesleges beszéd csak a csend. Éj fél előtt úgy egy órával a váltás mellet döntöttem ezért felkeltettem Hwarug-ot hogy vegye át. Miután átvette én, lefeküdtem aludni. Ami viszont nem tartott olyan sokáig mivel furcsa zajok zavartak meg. Felkelve láttam, hogy valami elő ugrik a bokrok takarásából. Egy félig ember félig kecske lény, amit furcsának találtam pláne így hirtelen ébredés után. Amit én mitikus lénynek vétem, egy Pán -nak. Ám nem sok időm maradt a gondolkodásra hisz az idegen nekünk támadt. Felpattantam és már készen is voltam a harcra. Az első csapást Hwarug igyekezett bevinni miközben üvöltöttem.
- Fire Dragon Fist – elhangzására a kezei tűzbe borultak és úgy rohamozta meg az ellenfelet. Amit az könnyen kikerült és egy erős rúgással beljebb tessékelte az erdőbe.
Nekem valamivel higgadtam a harc stílussom ezért jogarom előre tartva Iron Bullet –tel kezdtem és négy dupla lövéssel, támadtam. Melyek közül kettő el is találta a pánt. Ezek után jobbnak láttam valami erősebre váltani ezért a Steel Claws – sal a kezemre alkottam karmokat. A jogarom a földbe szúrtam és már is támadtam. A karmaimmal elég könnyen boldogultam és párszor sikerült is eltalálnom a pánt. Aki egy pár ütéssel viszonzott, a támadásaimat. A csapásait még eltudtam, kerülni de az egyik így is elsodort elég rendesen. Erre válaszul a testemre alkottam a Metal Armor- t aminek hatására páncélt öltöttem magamra. Ezzel védve magam az ütésektől. Aztán hogy még jobban felvehessem a harcot az ellen féllel az Iker farkaspengét vettem elő. Minek erejét aktiválva egy farkas aura vett körbe. Ez meg lepetést okozott a bestiának, de nekem ez természetes volt. Azzal nekirontottam és egy hatalmas vágással telibe találtam a szarvait. Amire ő a patájával támadt vissza rám. Nem nagyon éreztem meg mivel a páncélom az erő nagy részét elnyelte. A fegyverem különlegességét kihasználva az ellen tétes pengével egy vágást ejtettem a mellkasán. Amitől hátra tántorodott. Ez felhúzhatta mivel üvöltve felém rohant leszegett fejjel. A támadása túl gyors volt így eltalálva jó pár métert lökött hátra. Ahogy képes voltam meg állni felpillantva meg láttam hogy Hwarug aki eddig az erdei körútjával végezve visszatért a csatatérre. A fejét vakarta éppen mikor meg láttam.
- Nafene, ezt nem néztem volna ki belőle. - egy ideig csak bámult, míg én újra a pánra támadtam, aki a támadásom kikerülve egy ütéssel vissza hajított.
- Kes, kell segítség? – Kérdezte meg.
- Ha nem akarsz tovább bújócskázni, akkor beszállhatsz. - Válaszoltam ridegen. Miközben magamban be kellet ismernem, hogy egyedül nem tudok győzni.
Fire Drakon Feet és Fire Dragon Fist combóval lépett akcióba még pont időben, mivel a dög épp felém támadt. Az akciójának köszönhetően a lendülete megtört így adódott időm, hogy a bal kezemből két Fire Ball-t dobjak a Pánra. Akinek a bundáját azok meg égették. Erre Hwarug egy Fire Dragon Roarral a fának csapta az ellen felet. Ezt a pillanatot kihasználva egy egy gyors döféssel végeztem is a zaklatóval. A csata végét övező csendet Hwarug gyomorkorgása törte meg.
- Uh, egész megéheztem, szerinted ez ehető? – Nézett rám kérdő tekintettel.
- Ha meg akarod enni, ahhoz előbb meg kell sütni. – Válaszoltam miközben egy Fire Ball-t alkottam a jobb kezembe.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 11:14 pm

Uram isten fiaim! *szip* ez egy gyönyörű poszt volt! Nagyon szép párbeszédet irtatok *szip* nagyon nagyon büszke vagyok rátok! Minden elismerésem a tiétek, örülök, hogy ilyen szépen össze dolgoztatok! Ezért jutalmat érdemeltek fejenként 50 VE-t, amit már most meg is kaptok!

És akkor jöjjön a következő kör!

Sikeren legyőztétek a pánt, és reggelig más nem is varja nyugalmatokat, bár Shu igen korán felkelt titeket. Egy gyors reggeli után, a felkelő nap fényével indultok is. Mostanra elértétek az erdő mélyét, a fény egyre kevésbé ér el a földre, a növényét is egyre kuszább lesz. Persze ez még nem is lenne olyan nagy gond, de Zhor te különös szagot érzel megint. Pontosan az amit már tegnap is, csak most sokkal erősebben, Shu pedig egyre idegesebbé válik. Láthatóan keres valamit az erdőbe, mintha félne valamitől. Ahogy bokrok között haladtok, a fák törzsén furcsa vékony vágások vannak, sok helyen a bokrok ágai letörtek, s pár nyomot is felfedeztek a földben. Ám ezek nem emberi lábnyomok, ezek olyan, mint egy patkány lábnyomai, csak éppen akkorák mint egy emberé. Kb fél óra múlva hirtelen elfogynak a bokrok, s a talaj hirtelen élesen lejteni kezd, egy mély gödör van előttetek, telis teli csontokkal. Ha ez nem lenne elég, amikor bele csúsztok, láthatjátok, hogy nem csak állati csontok, de emberiek is vannak itt. Pont, mint egy temetőben... Vagy valami hasonlóban.
Mino borzalmában felsikkant, de bátyja azonnal befogja a száját. Láthatóan halálra vannak rémülve.
- Basszus! Azonnal el kell innen tűnnünk, még mielőtt ránk találnak!
Na de kik? Erre a kérdésre csak annyit mond, most azonnal el kell tűnnötök innen, amilyen halkan csak lehet. Hiába faggatjátok, csak azt mondja, hogy majd ha biztonságba lesztek, elmondja, most nincs erre ideje és stb. Huga képtelen válaszolni, reszket mint a nyárfa levél, halálra van rémülve, és csak annyit bír kinyögni hogy nem akar meghalni. Ha nem vonszoljátok, magatokkal nem is mozdul a pánik félelemtől. Legyetek kreatívak a párbeszédet illetően, de ne két mondatot ismételgessenek! A veremből való távozásra ugyan ez igaz, csak kreatívan, ám nem sokáig juttok el, kb 5 méter után már láthatjátok mi elöl menekültök. Nagyjából tizenöt ember nagyságú patkány elöl. (Cuki mi? xD)
Két lábon járnak, de gyorsak sőt a fákon is másznak. Bőr felsőt viselnek, és fegyverként íjakat (bőszen lőnek is rátok), buzogányt és rövid pengéjű kardokat használnak. Shu összevissza megy, láthatóan totál pánikban van, nem telik bele sok idő és be is kerítenek titeket. Mindenhol ott vannak, posztotok azzal érjen véget, hogy bekerítenek titeket és felkészültök a harcra.
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 9:13 pm

-Lessz lakoma? - érdeklődtem Kestől, de ő válasz helyett a bokrokhoz ment és szemügyre vette őket, de én mit sem törődve az egésszel, csak a kaján járt az eszem.
- Én az egyik combot kérem, már ha lecsaptuk, csak meg kéne kóstolni. – néztem kérdőn Kesre továbbra is. Ő ekkor visszafordult és egy laza vágással, megszabadította a bestiát a bal combjától.
- Mikor vetted észre? - kérdezte, miközben kardját visszahelyezte a hüvelyébe.
- Még mielőtt ránk támadt, kicsit zajos volt és hála ATTEE-nak még idejében reagálhattam. – válaszoltam, miközben kezeimet lángba borítottam és szépen egyenletesen sütni kezdtem a combot.
- Értem. – válaszolta, miközben, elgondolkodott valamin. – Nem véletlen, hogy csak akkor vetted észre, egész végig széllel szemben mozgott, így rejtve el a szagát. Ráadásul a bokrokon sincs túl nagy sérülés, tehát nem ez okozta az erdő szélén látott sérüléseket- összegezte Kes, bár nem voltam benne biztos, hogy most csak hangosan gondolkodott, vagy nekem szánta a mondandóját.
- Szóval te is felfigyeltél a fákra, - mosolyodtam el, hatalmasat harapva a combba. ~Hmm, talán kicsit sótlan, de kit érdekel ez most. – Ha fáradtak vagytok, nyugodtan feküdjetek vissza, végül is még rajtam a sor az őrködésben. – csámcsogtam. Shu és Mino egyetértően bólintott és visszafeküdtek, bár még látszott rajtuk az ijedség. – Amíg nem tudjuk mi okozta azokat és – vettem halkabbra a hangomat- ők sem hajlandóak elárulni, addig nincs mit csinálunk úgy sem. – mondtam Kesnek.
- Rendben. – válaszolta az ő megszokott szószátyárságával, majd visszafeküdt aludni. Körülbelül két óra körül ébresztetem Shut, hogy rajta a sor, majd visszafeküdtem kicsit pihenni reggelig. Körülbelül öt óra tájt kelthetett fel mindenkit Shu, hogy ideje pakolózni. Shu, Mino és Kes előkészítették a reggelijüket, majd el is fogyasztották azt. Én nem ettem, úgy is nem rég zabáltam tele magam és a tűzet is el kellett még oltani. A nap első sugaraival Shu sürgette az indulást.
- A tűzoltást bízzátok rám. – mondtam, majd felkapva az égő részeket jóízűen elfogyasztottam azokat. Shu és Mino a készülődés miatt mit sem vett észre, de Kes eléggé furcsán nézett rám. Én ezt egy mosollyal nyugtáztam, majd felkaptam a cuccaimat. Egyre beljebb haladtunk az erdőben, a növényzet egyre sűrűbbé és kuszábbá vált, a lombokon alig szűrődött át némi fény és haladásunk is lelassult. Ismerős ázott kutya szag csapta meg az orromat, de ezúttal sokkal erősebben, mint az előző nap. Shura nézve észrevettem, hogy kicsit idegesebbé vált. – Kes, valami nem stimmel, figyelj oda – szólaltam meg, majd minden idegszálammal a környezetre figyeltem. Kes elővette a kardját, aminek a markolatának mind két végén penge volt látható, és látszott rajta, hogy szinte mindenre fel van készülve. Kes a fákon és bokrokon vékony, vágásnyomokra, a talajon pedig furcsa lábnyomokra, lett figyelmes, amik patkányokéhoz voltak hasonlóak, bár eléggé nagyméretűek lehettek, ha a nyomuk akkora volt, mint nekünk, ha nem nagyobb. Shu egyre idegesebb lett, de nem tértünk el utunkról, ezután körülbelül félórai caplatás után, hirtelen eltűntek a bokrok és a talaj élesen lejteni kezdett. Nem tudtunk mit tenni, az egész olyan hirtelen történt, pillanatok alatt a lejtő alján voltunk, hirtelen megállásunkat követően Minó kibillenve egyensúlyából leesett a lóról. Ezután körbenéztünk, hogy végül is hová érkeztünk, egy mély gödör alján voltunk, ahol rengeteg csont is volt.
- Ezek itt állati csontok – nyugtázta Kes – azok meg, emberiek. – bökött rá egy nagyobb kupacra. Minonak sem kellett egyéb és egy hatalmas sikollyal válaszolt, Kes tényszerű közlésére, ekkor Shu gyorsan befogta húga száját.
- Basszus! Azonnal el kell innen tűnnünk, még mielőtt ránk találnak! – miközben látszott rajta a félelem.
- Ne, de kik? – vontam fel egyik szemöldököm.
- Most azonnal el kell tűnnünk innen, amilyen halkan csak lehet. – válaszolta és egyre sürgetett bennünket. Kes se szó se beszéd, a láthatóan halálra rémült lányt felkapva szó szerint kiröppent a gödörből.
~Hamar kijutott.~ nyugtáztam magamban, majd egy kötelet kihalászva a táskámból, egyik végét rákötöttem a pacira és egy Fire Dragon Feetel felerősített ugrással én is a verem szélén álltam. Kes kezébe nyomtam a kötelet, majd visszacsúsztam a verem aljára, Shut felültettem a lóra és haladásra ösztökéltem a lovat. Kes a kötelet fogva Minonak tett fel egy gyors és ésszerű kérdést.
- Mi van itt. – Mire Mino csak annyit tudott kinyögni, hogy nem akar meghalni és zokogni kezdett. Hallva Kes sikertelen kísérletét, én Shut próbáltam meg faggatni.
- Mi a fene ez a rohadt, nagy gödör? Most már igazán beavathatnál minket is! – változtattam, kicsit hangszínemen, de Shu továbbra is hajthatatlan maradt és csak annyit válaszolt, hogy már mondta, és majd megbeszéljük, ha kijutottunk a gödörből. A ló kitolása nem épp terveimnek megfelelően ment, hiszen a talaj, túl lágy és csúszós volt, ekkor Kesnek mentő ötlete támadt és egy fém rámpát hozott létre, amin könnyebben, sikerült neki felhúzni, nekem pedig tolni a lovat. ~Ejha, érdekes figura ~gondoltam ~ egyszer kardal, aztán tűzzel dobálózik, most meg vasat használt. ~Alig értünk ki a gödörből Kes kérdőre vonta Shut.
- Meg mondanád, hogy mit keresnek itt ezek a csontok a gödörben? – mutatott a gödör mélyére, miközben hangja a szokásosnál is ridegebben csengett.
- Majd később mindent elmondok, csak tűnjünk innét – válaszolta Shu. Alig tettünk meg öt métert, már nem kellett tovább faggatnunk a vezetőiket, tizenöt kétlábon járó ember nagyságú patkánnyal néztünk szembe, akik pillanatokon belül szétszóródtak és üldözőbe vettek minket, mivel vezetőnk csöpnyi habozás nélkül vette nyaka közzé a lábait. Shut követve menekültünk, miközben nyílvesszők süvítettek el felettünk. Kes előkapta kardját és egy szürke, farkas alakot mintázó aurát idézett maga köré, ami láthatóan nem tetszett az üldözőinknek, majd a rálőtt nyílvesszőket kezdte erőteljes tűzmágiával pusztítani. Én a hátvéd szerepét töltöttem be, és egyszer – kétszer megeresztettem egy Fire Dragon Roart, aminek köszönhetően az üldözőink, szétrebbentek, de nem folytathattam így, mivel sok erőmbe került egy - egy ilyen támadás. Shu pánikszerűen váltott irányokat, minek köszönhetően, hamar beértek, és körbezártak bennünket a patkányok,Minot közrefogva néztünk farkasszemet a dögökkel. Az összes patkányon bőrfelső virított és kezeikben rövidkardok, buzogányok és íjak voltak láthatóak.
- Úgy látom, komolyabban kell harcolnunk. – nyugtáztam a nyilvánvaló tényt, majd egy negyed lépést előre téve lángba borítottam az egész testem, miközben karjaimat oldalra csaptam.
- Enyém nyolc, Hwarug a többi a tiéd, Shu te véd Minot. – jelentette ki Kes, ellentmondás nem tűrő hangnemben.
- Oké – bólintottam, majd karjaimat védekezően magam elé tartottam.


A hozzászólást Hwarug Zhor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 03, 2013 10:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 10:11 pm

- Lesz lakoma? – Kérdezte Hwarug. Én nem válaszoltam mivel nekem nem volt kedvem a pán húshoz. Ezért inkább a bokrokat vettem szemügyre, mivel azok jobban érdekeltek. A nézelődésemet megzavarta a közbeszólásával.
- Én az egyik combot kérem, már ha lecsaptuk csak meg kéne kóstolni. – Miközben kérdőn nézett rám.
Erre egyszerűen csak odasétáltam a hullához és egy erősebb vágással levágtam a bal combját. Had egyen, ha már annyira éhes.
- Mikor vetted észre? – Kérdeztem meg tőle miközben ö a lábat, nézegette.
- Még, mielőtt ránk támadt, kicsit zajos volt és hála ATTEE-nak még idejében reagálhattam. – Válaszolt miközben elkezdte sütni a vacsoráját.
- Értem. - Könyveltem el miközben eléggé gondolkodó képet vágtam. Mivel nekem ez nem tetszett és ennek az érzésnek az okát is kifejtettem.
- Nem véletlen hogy csak akkor veted észre. Egész végig széllel szemben mozgott így elrejtve a szagát. Ráadásul a bokrokon sincs túl nagy sérülés. Tehát nem ez okozta az erdő szélén látott sérüléseket. –
- Szóval te is felfigyeltél a fákra? – Kérdezett vissza miközben harapott egy hatalmasat a húsból. Mire én válaszul csak bólintottam jelezve, hogy igen. - De ha fáradtok, vagytok, nyugodtan aludjatok, vissza, végül is még rajtam a sor az őrködésben. – Rágódott tovább a cubákon.
- Amíg nem tudjuk, mi okozta azokat és - vette halkabbra a hangot, - ők sem hajlandóak elárulni, addig nincs mit csinálnunk úgy sem. –
- Rendben – Válaszolta.
Mivel a mozgás felrázott az alvásból és ráadásul eléggé meg is mozgatott így inkább amellett döntöttem hogy visszafekszem aludni. A megbízók rémülete is odalett a támadó halálával és már nyugodtabban feküdtek vissza.
Reggel korán ébredtem mivel én ehhez voltam szokva. De nem kellet sok, ahhoz hogy Shu felverjen mindenkit. A sürgetésére nekiláttunk a reggelinek, ami részemről egy péksütemény volt. A többiek is neki láttak az evésnek. Ám engem leginkább az lepett meg, hogy Hwarug a tüzet falta fel. Ami így már világossá tette számomra, hogy ö egy sárkányölő. Bár csak halottam róluk még nem volt szerencsém egyel sem találkozni. Ezek után nekivágtunk az erdőnek. Ami ahogy haladtunk egyre jobban sötétebbé vált. Egyre inkább benőtte a fákat a növényzet, ami a mi utunkat is megnehezített. Ahogy egyre jobban beljebb kerültünk az erdőben egyszer csak Hwarug elkezdet a levegőben szaglászni, mintha ki akarna szagolni valamit. Aztán meg szólalt.
- Kes, valami nem stimmel, figyelj oda. – Figyelmeztetett. Mire én elővettem az Ikerfarkas pengét és felkészültem a váratlanra. Mivel nem tudtam mi várható ezért a környezetre figyeltem inkább. Nem haladtunk túl sokat mikor arra lettem figyelmes, hogy Shu elkezdett remegni, mint aki fél. Mintha nem tettszet, volna neki a helyzet.
A hogy figyelmem újra a környezetre fordítottam kiszúrtam pár fura lábnyomot. Amiket leginkább rágcsáló nyomnak nézte. Bár az furcsa volt, hogy hatalmasak voltak mit, ha valami óriási rágcsálók hagyták volna hátra. Ezek után körbenézve a fák törzsén vágásokra lettem figyelmes. Mintha valaki ott nézte, meg hogy elég éles valami. Talán kard vagy karmok hagyták, hagyhatták a nyomokat. Pontosan nem tudtam volna megmondani. Ezek láttán a tempót lassabbra kezdtük venni, a biztonság miatt. Ám ez sem volt elegendő. Mivel az egyik bokornál egyszer csak hirtelen lejteni kezdett a föld. Mi meg lecsúsztunk valami gödörbe. Ami tele voltak csontokkal. A lány a lóról lebukfencezett egyenesen a csontokra.
- Ezek itt állati csontok – Jegyeztem, meg miközben körbe néztem, – azok meg, emberiek. – Böktem egy nem mese lévő halomra. Erre a látványra Mino egy hatalmasat sikított. Amire a bátya hirtelen befogta a száját.
- Basszus! Azonnal el kell innen tűnnünk, még mielőtt ránk találnak! – Mondta miközben látszott rajta a félelem.
- Ne, de kik? – Érdeklődött Hwarug.
- Most azonnal el kell tűnnötök innen, amilyen halkan csak lehet. –Válaszolta és minket sürgetett. Nekem nem kellet, sok és azonnal felkaptam Minot, mint egy zsák krumplit és magam körül szelet kavarva kirepültem a csontok közül. Ezután Hwarug ugrott ki a gödörből és a kezembe nyomott egy kötelet, aztán ugrott is vissza a gödörbe. Amint megnéztem láttam, hogy rá van kötve a lóra és így gondolta kihúzni a lovat. Amire ráadásul Shut is fel ültette.
Én eközben Minó-nak tettem fel a kérdésem
- Mi van itt. - Mire válaszul csak annyit tudott kinyögni hogy – Nem akarok meghalni. – aztán elkezdett sírni. Mivel láttam, hogy nem válasz képes nekifeszültem a kötélnek. Miközben húztam felfele a lentieket láttam, hogy valamiről beszélnek de nem értettem tisztán.
A laza talaj miatt nem nagyon jártunk szerencsével a fel húzásban, ezért Gyorsan előre tartottam az egyik kezemet aztán a környezetben lévő vasból egy rámpát alkottam, amin már könnyebben fel tudott kaptatni a paripa. Amint felértek a fiút vontam kérdőre.
- Meg mondanád, hogy mit keresnek itt ezek a csontok a gödörben? – Mutattam a gödörben lévő csontokra miközben még ridegebb hangnemre váltottam.
- Majd később mindent elmondok, csak tűnjünk innét – válaszolta Shu.
Még alig haladtunk pár métert máris elénk került tizenöt két lábon járó, ember nagyságú óriás patkány. Akik azonnal szétszóródtak és elkezdtek üldözni minket. Erre Shu nagy sebességgel kezdett el menekülni, jobb híján követtük öt mi is. A patkányok sem maradtak tétlenek üldözőbe vettek minket, és nyilakat lőttek ránk. Előkaptam az Ikerfarkas pengét és aktiváltam a farkas lelket. Minek hatására egy szürke farkas aura vett körbe, ez meg lepte a patkányokat. Így volt lehetőségem a nyilakkal foglalkozni. Amiket csak egy szerűem csak elégettem azzal, hogy vég nélkül kezdtem el teremteni a tüzet, mint valami lángszóró. Eközben Hwarug a hátunkat védte, és többször szétoszlatta az üldözőket. Ám Shu össze vissza, rohangálása, miatt körbekerítettek minket. Mivel nem volt túl sok lehetőségünk ezért kört alkottunk minek közepe Mino volt, így védve meg öt a patkányoktól. Mi férfiak kifelé néztünk a körből és készültünk a harcra a rágcsálók ellen. Akiken bőr mellény feszült és kezükben íjjakon kívül még buzogány és kard is volt.
- Úgy látom, komolyabban kell harcolnunk. – Kezdte el Hwarug aztán az egész testét tűzbe borította. Nekem sem kellet ennél több és átvettem a vezetést.
- Enyém nyolc, Hwarug a többi a tiéd, Shu te véd Minot. – Adtam ki a parancsot mind ketejüknek.
- Oké – Hallatszott a válasz a sárkányölőtől.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 10:01 pm

Bocsánat a késésért, de most adtam le a diploma munkám, és nem volt egyszerű menet.

No de jöjjön akkor a folytatás!

Nos a poszt elején a harcot kell leírnotok. Ellenfeleitek a patkány emberek, vagy Svalekek. Előzőleg már sok információt kaptatok róluk, most annyival egészíteném ezt ki, hogy gyorsak és hamar tanulnak. Fejenként max 100Ve-el rendelkeznek. Amíg harcoltok, Shu nem bír megmaradni a fenekén, elszalad Minoval. Nos itt kezdődnek a problémák, ugyan is, ezzel együtt néhány patkány is a nyomukba szegődik, szám szerint öt. Persze akik ott maradnak nem engedik, hogy segítségükre siessetek, és előbb le kell győznötök őket. Egyszer csak vérfagyasztó sikoly zengi be az erdőt, Mino az. Amint letudtátok a Svalekeket, utánunk indulhattok, de már csak Shu találjátok meg, amint három patkány szorongatja. Kiszabadítjátok, de Zhorekkor meghallja a felétek közeledő újabb csapat hangját. Mennetek kell, ennyivel nem bírtok el. Shu persze ellenkezik, Minot magukkal viték, és ki akarja szabadítani, de jelenleg túl nagy az ellenség száma valamint ti is lefáradtatok. Rátok bízom, hogy szavakkal vagy kiütéssel bírjátok távozásra, posztok azzal érjen véget, hogy bevetitek magatok az erdő mélyébe, lerázva a Skvaleket.


Párbeszédet Shuval is tessék írni.
Vissza az elejére Go down
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 9:11 pm

Nem sokáig haboztam egyből nekik rontottam a patkányoknak. A rágcsálóknak sem kellet kétszer mondani ők is jöttek felénk. Az ikerfarkas penge által adott plús sebességet kihasználva a szemből érkező támadásomat nem is tudták hárítani. Melynek következtében egy hatalmas vágással löktem hátra azt, amelyik pont az utamba került. Na, erre a többi szem késlekedett és nekem esztek. A csapat nagy része vett engem vett célba. Ez nekem nem okozott túl nagy gondot. A fegyveremet a fejem felett megpörgettem ezzel csinálva magamnak helyet a harchoz. A patkányok egyike egy buzogánnyal támadt rám, amivel a fejemet akarta bezúzni. Ám én ezt képes voltam hárítani és egy oldalra lépéssel a fejem felett tartott buzogányt a másik oldalra lepattintottam. Aztán az Ikerfarkas penge hátsó pengéjével egy döféssel leszúrtam a patkányt. Ez után én kezdtem el támadni heves csapásokkal, amiket könnyen hárítottak az ellenfelek. Ezt követően újra csak egy kézzel fogtam a fegyverem és a sebességem kihasználva, a felém támadó kardos jószág támadását kivédve vele. A másik kezemmel végre hajtottam egy Iron Bullet-et ami pont a mellkasa bal oldalát kapta el a támadónak. Amibe egy az egybe bele is halt. Na, erre a hátam mögül az egyik egy gyors vágással próbált meg kettéválasztani. Ami csak a Wolf soul miatti sebesség növekedés miatt kerültem el. Nem gondolkodhattam túl sokáig így inkább valami hathatóssal válaszoltam nekik. A távolságot és a sebességemet kihasználva egy döféssel támadtam, amit a patkány hárított. ám ara nem figyelt, hogy az én fegyverem markolata mind a két végén van penge. Ahogy hárította a támadásom a másik pengével egyenesen elmetszettem a torkát. Nem hagyva időt a többinek a lehetséges támadásra Red Fire mágiát használva lángokat küldtem rájuk. Ennek hála mind hátrább ugrottak. Ezzel a kezemre játszva egy remek lehetőséget a támadásra, amit ki is használtam volna ha Hwarug nem szól közbe.
- Hová mentek, maradjatok középen, ott a legbiztonságosabb!! – Ordította.
Na, erre a patkányok egyből a Shu és Mino felé vették az irányt. Nem hagyhattam, hogy odaérjenek ezért a fegyverem a hátamra kapva a két kezemmel a markolatát fogva, rohantam a patkányok után. Ahogy melléjük értem egy erős lendítéssel azonnal végeztem az egyikkel ám a többinek sikerült meglógnia előlem. Egy pillanatra meg álltam, hogy kifújjam magam. Ekkor vettem csak észre, hogy a lány és a fiú eltűnt. Ekkor egy sikoly hallatszott az erdő felől. Erre elkezdtem rohanni a hang irányába, amikor is észrevettem, hogy Hwarug is rohan utánam. Ahogy haladtunk megláttam, hogy csak Shu és három rágcsáló van ott. Pont annyi, amennyi meglógott előlem. Egy perc habozás nélkül rájuk támadtam és mind a kettőt sikerült leszednem egy egy Iron Bullet –tel. A harmadikat a sárkányölő intézte el egy láng örvénnyel. Ez már utalt arra, hogy a lánnyal történt valami. Ahogy oda értem a fiúhoz egyből kérdezni kezdtem.
- Mi történt itt, hol van a Lány? – Ám ö erre nem tudott válaszóni mivel Hwarug közbeszólt.
- Egy újabb, hatalmas csoport közelít, lekel lépnünk. – állapította meg némi fájó hanggal.
- De hát, Mino, Minot elvitték, utána kell mennünk. – siránkozott Shu.
Mire én Egy kérdéssel fordultam a másik férfihez.
- Menyien lehetnek? –
- Jóval többen, mint akikkel az előbb futottunk össze és az igazat megvallva, kezdek kifogyni az erőből. –
Sajnos én is sok erőt elhasználtam az előző csatában a patkányokra. Ezért nem lenne erőm egy nagyobb összecsapáshoz.
Ám Shu hajthatatlan.
De hát meg kell mentenünk Minót és titeket pont azért béreltünk fel, hogy az ilyet elkerüljük. Tehát meg fogjuk menteni a húgomat. – jelentette ki dühösen.
Azzal dühösen megindult a húgát megkeresni, mire Hwarug visszarántotta jelezve hogy ez most nem a legjobb ötlet. Én erre egy hatalmas ütést mérve a fejére elküldtem álomföldre, hogy ne keverjen a jelenleginél is nagyobb bajba minket. Ahogy összeset a sárkányölő elkapta és feldobta a hátára.
-Nem lett volna fontos agyonverni a megbízónkat. – Mondta némi gúnnyal a hangjában.
- Hatott nem? – Kérdeztem tőle miközben beálltam mögé jelezve, hogy indulni kéne.
Ő csak bólintott és elindult az erdő felé. Én követtem miközben folyamatosan figyeltem, hogy nehogy az üldözők túl közel jöjjenek.
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 11:23 pm

Huszúnak tűnő pillanatig, néztem farkasszemet az ember nagyságú patkányokkal, de ez bőven elég volt arra, hogy alaposabban szemügyre vegyem azt a hetet, amelyikkel nekem kell foglalkoznom. Háromnál két rövidpengéjű kard, háromnál buzogány és a tőlem legmesszebb lévőnél íjat láttam. Nem sokat vacilláltam, az íjász az első, nem figyelhetek harc közben folyamatosan a távolsági támadásokra is. Éreztem, hogy Kes mozdul, vele együtt lendültem támadásba én is. ~ Fire Dragon Feet és Fire Dragon Fist,~ egyetlen mozdulattal repítettem be az erdő mélyére az íjászt, ezzel letudva az első ellenfelem, a maradék hat, ami nem Kesre támadt, szerencsére engem vett célba Shuék helyett.
Az előző módszerrel próbáltam kiütni a hozzám legközelebb lévő bestiát, ám az elkerűlte az ütésem, meglepő módon elég könnyedén. Ekkor egy másik támadt oldalról, az ütését megakadályozva kirúgtam a támasztó lábát így az a földre került és egy határozott ütéssel döngöltem földbe a fejét. A rajtam lévő öt dög, szinte egyszerre mozdult, de ez a pár pillanatnyi különbség elég volt ahhoz, hogy kikerüljem az ütéseiket. Az utolsónak támadó ellenfelemet, megpróbáltam gyomorszájon ütni, amit sikerült hárítania a kardjai lapjával. A következő pillanatban, szó szerint az életemért táncoltam a pengék között. Csak milliméterekre húztak el fejem, s végtagjaim mellett. Az egyik buzogányos, ismét meghátrálásra késztetett, kezdtem felhúzni magam a gyors ide-oda ugrálásaikon. – Fire Dragon Roar! - támadtam vissza, de a szerencsés mocskokból, csak az egyiknek a jobb karja sérült meg, ami persze iszonyatosan fájhatott, mert azonnal a földre esett a fájdalomtól. ~ Ezzel sem lesz túl sok gondom ~ és indultam meg felé, befejezni a munkát, de Shu hangja zavart meg, halk volt, de tisztán hallottam.
- Itt a lehetőség Mino, le kell lépnünk, míg lehet.
- Hová mentek, maradjatok középen, ott a legbiztonságosabb!! – Ordítottam hátra, de ő ezzel mit sem törődve megindult. Ha nem kiáltok rájuk, akkor talán a patkányoknak sem tűnt volna fel a harc hevében a hiányuk, de így megindultak feléjük. Egy újabb Fire Dragon Roarral, sikerült kettőt, visszatartanom, de kettő így is utánuk iramodott. Láttam amint Kes is egy távolodó, csoport után iramodik. A sérült bestiával együtt három maradt még, sietnem kellett, nem hagyhattam, hogy beérjék Minoékat. A lehető legerősebb mágiámat vetettem be, amivel biztosan elintézhettem őket, így, hogy már nem kellett törődnöm a környezetemmel. – Fire Dragon Wing! – A patkányokat pillanatok alatt érte utol a végzetük. A fáradtságtól egy pillanatra megroggyant a térdem, de egy hatalmas sikoly helyrebillentett. Mino hangja volt az, azonnal felpattantam és fordultam meg a tengelyem körül, s még láttam, ahogy Kes megindul a hang irányába. Pilanatnyi habozás nélkül követtem, és futottam tiszta erőmből, hogy utolérjem Kest. Ahogy haladtunk befelé az erdőben, egyre tisztábban éreztem Shu szagát, látóterünkbe érve három patkányra figyeltem fel amint veszélyesen közel vannak Shuhoz. Kes habozás nélkül, elintézett két támadót, valamilyen számomra ismeretlen mágiával. A harmadik Shu oldalánál állt, amit én egy jól irányzott Fire Dragon Roarral szedtem le és ezzel szinte teljesen kimerítettem a varázserőmet. Amint a fiú közelébe értünk, kes megszólalt.
- Mi történt itt, hol van a lány? – kérdezte, ám ekkor gyorsan mozgó, és közeledő zajra, lettem figyelmes, amit jellegzetes ázott kutyaszag kísért. Meg se várva Shu válaszát, böktem, ki az újabb gondot.
- Egy újabb, hatalmas csoport közelít, lekel lépnünk. – mondtam, miközben tisztába voltam, a szavaim súlyosságával.
- De hát Mino, Minot elvitték, utána kell mennünk. – nézett ránk aggódó tekintettel.
- Mennyien lehetnek? – szólt közbe Kes
- Jóval többen, mint akikkel az előbb futottunk össze és az igazat meg vallva, kezdek kifogyni az erőből. – válaszoltam több erőt mutatva, mint amennyim volt még. Láttam, hogy bajtársam sincs épp a lehető legerőteljesebb állapotában, ám Shu minden áron Mino után akart menni.
- Meg kell mentenünk Minót és titeket pont azért béreltünk fel, hogy az ilyet elkerüljük, tehát meg fogjuk menteni a húgomat. – jelentette ki dühösen, tőle szokatlanul, minden jóindulatot nélkülözve hangjából. Ezután megindult az abba az irányba, amelyikről feltételezte, hogy ott találja a lányt, de én visszarántottam, hiszen senkinek se lenne jó, ha most elkapnának bennünket. Kes megunva a fölösleges vitát erőteljesen tarkón vágta munkaadónkat, amitől azonnal elájult. Én elkaptam és némi éllel megjegyeztem.
- Nem lett volna fontos agyonverni a megbízónkat.
- Hatott nem? – vont vállat Kes, majd a hátam mögé állt, hogy indulni kéne. Bólintással jeleztem, hogy igaza van, majd megindultam az erdő belseje felé, ahol sikerült leráznunk üldözőinket.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 10:05 pm

Először is köszönöm a türelmet!

A patkányembereket nem könnyű lerázni, jó darabig futtok előlük, míg nem végre találtok egy patakot, ahol elvesztik a szagotokat. Rátok bízom hol húzzátok meg magatokat, de legyetek kreatívak. Shu lassan magához tér, és nagyon nem örül amiért leütöttétek. Ideges és szemeiben rettegés tükröződik, heves vitába is keveredtek. Először is még most is tartozik nektek egy vallomással, ő viszont a húgát akarja kiszabadítani főként azzal érvel, hogy ő a megbízó és nektek kötelességetek azt tenni amit mond. Nos ebben igaza van, de értessétek meg vele, hogy amíg nem tudjátok mi ez az egész, addig nem tudtok a húgán se segíteni. Amint ez sikerült Shu kitálal. A helyzet az, hogy pontosan tudták, hogy a Svanekek az erdőben tanyának, agyún is, pár hónapja az erdő életveszélyes lett amikor meg jelentek. Aki be merészkedett azt többet nem látták, mert vagy vacsora vagy éppen áldozat lett belőlük. Nekik viszont mindenképpen szükségük van azokra a növényekre mert Shu beteg. Meg is mutatja nektek mellkasát, ahol csecsemő feni területen vöröses folt éktelenkedik. Ien csúnya, a bőr láthatóan vékony, alatt az erek feketén dudorodnak ki, ezt a sérülést egy nekromana átka okozta neki, vagy három hónapja, de nagyon lassan gyógyul. Szüksége van a szérumra, ugyan is az átok okozta seb amióta nem kapott szérumot egyre csak nő. Azért nem szóltak, mert az előtettek érkező csapat, amint megtudta, hogy patkány emberek vannak az erdőben, faképnél hagyta őket. Az idő viszont vészesen fogy, és holnap estig vissza kell érniük, mert a szérumot csak újholdkor lehet elkészíteni. És ha ez nem lenne elég, Minot nagy valószínűséggel megölik, pontosabban vagy megeszik vagy feláldozzák. A Skavenekek az erdő mélyén állítottak fel egy tábort, amit megtalálni nem lesz nehéz sárkányos pajtink orrával!^^
Most nagyjából este öt körül van pihenjetek egy kicsit és dolgozzatok ki egy tervet!
Vissza az elejére Go down
Hwarug Zhor
Sárkányölő
Sárkányölő
Hwarug Zhor


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 10:18 pm

Az Patkányszerű teremtmények elég sokáig loholtak a nyomunkba, de a szerencsére találtunk egy patakot, amibe belegázolva, majd a folyásirányába haladva, az üldözőink elvesztették a nyomunkat. Egy idő után átvágtunk a patakon, majd Kes egy számomra ismét furcsa varázslattal egy fémbunkert húzott idézett meg., pár métere a pataktól a fák takarásába. Hozott néhány nagyobb ágat és betakarta a bunkert, így kevésbé volt feltűnő. Belépve az ajtón, meglepődve vettem észre, hogy még padok is voltak benne. Shut lefektettem az egyikre, majd a táskámat is letettem, benne az exceedtojással.
- Kes, figyelj. Megdobnál egy kis tűzzel? - fordultam felé miután letettem Shut.
- Minek?
- Kicsit lefárasztott az előző harc, s ha véletlen mégis megtalálnának, most ebben az állapotban nem lennék képes harcolni. Vissza kéne nyernem az erőm egy részét legalább.
- Ahoz minek a tűz? - kérdezte érdeklődve.
- Hát, nehéz elmagyaráznom, csak dobj meg vele, jobban megérted, ha látod. - húztam mosolyra a számat. Láttam, ahogy Kes szája töprengően félrehúzódik, majd egy tűzlabdát hajított lassan felém. Elkaptam a jobbommal, majd mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, megettem azt. A zúzódásaim és sebeim begyógyultak és visszanyertem az erőmet. - Óh, így sokkal jobb - vigyorogtam - köszi. Van a tatyómban némi kaja, bár inkább édesség. Kérsz belőle?
- Köszönöm, az jól fog esni. – válaszolta - Egy ideje már gondolkodom rajtad. Te véletlen nem egy dragonslayer vagy? – kérdezte, miközben egy kisebb adag édességért nyúlt.
- Igaz is, még be sem mutatkoztam tisztességesen, Hwrug Zhor a Lamia Scale sárkányölője - hajoltam meg vigyorogva, majd egy hatalmas zacskó édességet halásztam ki a tojás mellől és lehuppantam az egyik padon.
- Értem. - válaszolta.
- Nem hittem, hogy ismersz sárkányölőket.
- Nem ismerek egyet sem. Csak hallottam róluk ezt, azt.
- Aha. – könyveltem el, majd falatoztam tovább.
- Azt halottam, hogy két féle van. Az, aki egy sárkánytól tanult és az, aki lakrima által vált azzá. – folytatta, miközben ő is javában evett.
- Lakrima? - húzom fel a szemöldököm, hiszen én sem tudtam arról, hogy így is sárkányölő lehet valaki. - Lehet, bár ezt nem tudtam. Én, Krázustól tanultam.
- Az meg ki?
-Az apám, a világ legerősebb tűzsárkánya, - vigyorodtam el a pillanatnyi büszkeség miatt, de hamar elmúlt a jókedvem - bár, fogalmam sincs most merre lehet.
- Értem, tehát igaz, amit hallottam. – mondta, majd elővette a táskájából a kulacsát és nagyot kortyolt belőle.
- Egész jól forgatod azt a fura fegyvert, amit használsz, a klánod specialitása? – érdeklődtem Kestől
- Nem, csak egy örökség.
- Érdekes. – jegyeztem meg, majd folytattam a nassolást.
- Mi? – kérdezte, miután a táskájából némi kaját halászott elő.
- Hát az, hogy a kard egy örökség és harcra használod. Én ezt a tőrt kaptam - mutattam az oldalamon lévő kopott bőrtokra. Kivettem belőle a vadásztőrt és megmutattam neki - de nekem ez csak emlék, még nem is használtam. Bár, emléknek sem mondanám, csak azt tudom, hogy a vér szerinti apámé volt.
- Ez a fegyver az Ikerfarkas penge. Amit az édes anyám hagyott rám. – mondta Kes, miközben elővette a fegyverét. - Szerintem egy fegyver arra való, hogy használják és nem arra hogy nézegessék, legalábbis én ezt tanultam a mesteremtől.
- Lehet igazad van, - csúsztattam vissza a tőrt a helyére - de a harchoz nekem itt vannak a lángjaim. – Idéztem meg, az ökölbe szorított jobb kezemen a lángokat, s egy rövid töprengés után, úgy téve, mintha gyertyát fújnák el, megszüntettem a varázst. - Megyek, megtöltöm a kulacsom egy kis vízzel, mert kifogytam. – mondtam, miután meglóbáltam a kulacsom, aztán a kijárat felé vettem az irányt. Míg a kulacsot töltöttem újra, halk nyöszörgésre figyeltem fel ami az rejtekhelyünkről jött. Rövid szünet után Shu hangját hallottam, amint Kest kérdezi.
- Hol vagyok és mi történt? A húgom, hol van a húgom?!- hangjából kiérződött, hogy pánikol. Visszaindultam a kunyhóhoz.
- Nyugodj meg. – próbálta, nyugtatni Kes a rá jellemző hangszínnel,
- Nem, nem, meg kell őt menteni mielőtt megölik a Svanekek.
- Svanekek? - léptem be az a rejtekhelyünk ajtaján - Ez úgy hangzott mintha tudtál volna róluk. – vontam fel a szemöldököm kérdőn.
- Nem ez a fontos, azért béreltünk fel benneteket, hogy megvédjetek minket, én vagyok a megbízótok, azonnal mentsétek meg Minót! – vette keményebbre a hangját.
- Nem! – csattant fel Kes - Előbb mondj el mindent amit tudsz! Vagy csináld magad.
- Mi, de, hiszen a ti feladatotok lett volna a védelme, ezért béreltünk fel bennetek. – erősködött tovább a megbízónk. Ezután én elkezdtem összepakolni a cuccaimat. [color=green]- Látod ő legalább megérti. - mutatott rám.
- Ne értsd félre Shu, amiről nem tudok semmit, azt nem tudom megoldani - mondtam tőlem szokatlanul rideg hangon, majd felvettem a táskám és kimentem az ajtón, pár lépést tettem oldalra majd megálltam, amit már Shu nem látott.
- Na, akkor tisztázzuk, elmondasz mindent, amit csak tudsz, vagy már itt sem vagyok. – hallottam, Kes megszokott, rideg hangját.
- Állj! Ezt nem teheted, a húgom, meg kell menteni! – pánikolt tovább Shu.
-Akor mesélj a dolgokról és akkor vissza tudom hozni a húgod
- Hát jó, rendben, mindent elmondok. – válaszolta teljesen kétségbeesetten és megtörten.
- Gyere be, Hwarug, ne állj ott kin. - szólt ki nekem. Shut, szemlátomás nyugodtabbá tette, hogy visszamentem.
- Elnézést a titkolózásért, de tudjátok már cserbenhagyott minket egy csapat, mikor meg tudták mi a helyzet. – mondta szomorúan. - Igazából tudtuk, hogy ezek a lények a Svanekek az erdőben tanyáznak. Az egész pár hónapja kezdődött, ekkor vált életveszélyessé az erdő, aki mégis bemerészkedett az erdőbe azt többet nem láttuk viszont, mivel vagy vacsora, vagy áldozat lett belőle. Ami a bácsikánk betegségét illeti, az nem igaz, a gyógynövényekre, valójában nekem van szükségem. – ekkor felhúzta mellkasán a felsőjét, amin egy csecsemőfejnyi vöröses folt éktelenkedett. A seb meglehetősen csúnyán nézett ki, a bőre nagyon vékony volt a vöröses foltnál és az erek feketén dudorodtak ki. – Ezt egy nekromata átka okozta, úgy három hónapja, - engedte vissza a felsőjét – ami nagyon lassan gyógyul, ezért van szükségem a szérumra. Amióta kifogytam belőle, a seb ismét nőni kezdett és a szérumot csak újholdkor lehet elkészíteni, ami holnap este lesz és még Minót is meg kell mentenünk, mielőtt bármi másba belefognánk. Sietnünk kell, vészesen fogy az időnk.
- Az erő visszatért tehát felőlem indulhatunk. – pattant fel Kes miután hallotta az Shu magyarázatát.
- Mégis hová? – kérdezte Shu meglepve.
- A lány meg mentésére. – válaszolta a maga egyszerűségében Kes.
- Jah, megtalálni nem is lesz nehéz, - vigyorodtam el – de, hogy jutunk be észrevétlenül a táborukba, rohadt sokan lehetnek ott. – vigyorogtam tovább és a közelgő harc miatti izgalmamban megropogtattam az ujjaim. Shu döbbent arckifejezésével, már nem is törődtem.
- A Tömeget bízd rám, én elcsalom őket és lefoglalom egy részüket. Ti meg a többit intézitek el a táborban. – jelentette ki Kes, az egyszerű, de hatásosnak tűnő tervét.
- Jó ötlet, de előbb nézzük meg milyen helyre is vitték Minot.
- Akkor indulás. – helyeselt Kes, majd felkapta a táskáját. Shu, a Kessel való szóváltásomból láthatóan semmit nem fogott fel és csak megrökönyödve állt.
- Akkor menjünk az orrunk után –felejtettem arcomon továbbra is a vigyoromat és hátba veregettem Shut, majd kiléptem az ajtón.
- De, de honnét tudjátok hová kell menni? – kérdezte zavartan, amire nem válaszoltam, hiszen ha az elejétől fogva elmondtak volna mindent, nem kerülünk ilyen helyzetbe és egyszerűbben szétverhettük volna a Slavekeket. Hagytam, had idegeskedjen még egy kicsit.
- Indulás. – mondta Kes, majd halottam, hogy nem túl finoman ő is hátba veri Shut.
- De, hova merre kellene elindulni?- kérdezte ismét Shu.
- Kuss! – szólt rá Kes, hangosan és durván. - Hwarug mutasd az utat.
- Akkor - szippantottam a levegőbe egy mélyet, - balra. Shu, - néztem hátra a vállam fölött –remélem, tényleg elmondtál mindent, nem szeretnék több meglepetést, Mino élete múlik rajta. – majd zsebre vágtam a kezem és ügyelve a szélirányra elindultam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)   Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Erdei körút (Hwarug Zhor, Kevin Hawkeye, Tezzeret, Kes Kontráz)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hwarug Zhor
» Hwarug Zhor
» Hwarug Zhor
» Hwarug Zhor
» Hwarug Zhor - Speedy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Tully Village-
Ugrás: