KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Daren megbízása

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Eigo Haruki
Elemi mágus
Elemi mágus
Eigo Haruki


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 19.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 7:38 am

Amit megtudtunk nem volt túl biztató, de mivel elég nagy volt a nyüzsgés és sok ember volt a ház körül így nem sok kedvem volt sokáig itt maradni és ezt jeleztem Zeinnek is.
- Térjünk vissza az erdőn keresztül, ez az út rövidebb és senki nem is láthat meg minket. - ajánlotta fel kísérőnk.
Megfogadtuk a tanácsát, majd elindultunk és útközben elmeséltük neki, hogy miket hallottunk.
- Szerintem a fiú szempontjából nem sürget az idő, mivel azt mondták, hogy nem akarják megölni mert azt akarják, hogy ő legyen az első példa, hogy mit kap az aki szembeszáll velük. Viszont ahhoz először még nekik kell hatalomra kerülni. - kezdtem gondolatmenetem kifejtését.
- Lehetséges, hogy az a fickó is közrejátszhatott Mihok eltűnésében aki idáig követtünk, bár inkább a megbízóját kellene elsősorban elkapni. Igaz, hogy ő is bűnös ha tényleg elrabolta a fiút, viszont a megbízója az ötletgazda és ő akar hatalomra kerülni ezért neki állna csak érdekében. - folytattam.
- Szerintem Daren Úrra céloztak amikor azt mondta az egyik, hogy takarítsák el az öreget. - jegyezte meg sötéten Zerin.
- Én is így gondolom, mivel ahhoz, hogy hatalomra kerülhessenek először Darent kell megölniük. Ő a város ura és ha a választások előtt megölnék akkor előrehozott választások lennének és úgy gondolom egyértelmű, hogy kit fognak megválasztani az emberek, nincs is sok választásuk de még ha lenne is akkor se mernének mást választani szerintem mert túlságosan félnek ettől a fickótól. - mondtam.
- Ez csak igazából akkor értelmes döntés ha tudják, hogy Daren mindent megtesz a fia megtalálása érdekében és még mágusokat is hívott e célból, de ezt csak akkor tudhatnák ha tégla lenne a házban. - mondta Dead.
Miközben találgattuk, hogy mit terveznek és elmondtuk következtetéseinket visszaértünk Daren házához. Amikor beléptünk az ajtón Mefin állt előttünk, a beszélő pingvin.
- Merre találjuk Daren Urat? - kérdezte Zerin.
- Hajnali 2 óra van, Daren Úr jelenleg már alszik. - felelte a komornyik.
- Akkor elhalasztjuk reggelre a beszámolót, addig pihenjük ki magunkat. Mefin megmutatja nektek a hálószobátokat. - mondta Zerin.
- Köszönöm, rámfér. - mondtam.
Amikor Mefin odavezetett a hálószobához bementem az ajtón, ők pedig továbbmentek Deadel az ő hálószobája felé. Hatalmas szoba volt és hatalmas volt az ágy is amire azonnal rádőltem. Nagyon kényelmes volt, főleg ahhoz képest ami a szálláson van ahol megszálltam Shirotsuméban. Az ehhez képest olyan mintha a földön aludnék. Kimerültségem miatt szinte azonnal elaludtam. Reggel korán keltem és mivel már éhes voltam így elindultam megkeresni a étkezőt hátha találok valami harapnivalót.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 2:06 pm

A veszélyes helyről kiérve fellélegezhettünk. Egye lőre nem lett volna túl jó ötlet megvitatni a benn halott dolgokat, hiszen elég nagy nyüzsgés van most a birtokon s annak környékén. Ekkor aztán az idegenvezetőnk azt ajánlotta fel, hogy az erdőn keresztül közelítsük meg szállásunkat. Fejembe egy igen kósza és kissé hihetetlen gondolat jutott be. Honnan tudja, hogy az erdőn keresztül rövidebb az út a birtokra. Mikor idejöttünk, azt mondta nem ismeri ezt a helyet, ami véleményem szerint azt is jelent, hogy a környéket se ismeri. Minden esetre, inkább nem tettem szóvá a dolgot, hiszen a végén még kapok a fejemre, mert egy ártatlant gyanúsítottam. Az erdőben aztán a társam elmesélte, mégis mit hallottunk benn a hatalmas épületben. Engem nem igazán érdekelt a dolog, de azért egy-két szót én is hozzászóltam az általuk megvitatott dologhoz. Végül, el is értük a másik óriási épületet, amelyben tulajdonképpen a megbízónk tartózkodott.
A vezetőnk a főnök holléte iránt érdeklődött, ami szerintem teljesen felesleges volt, hiszen éjfél már rég elmúlt, az emberek, akiknek nem kell semmit se csinálniuk ilyenkor már pihennek. Majd a rövid párbeszéd után, Mefin a komornyik a lakosztályunkra vezetett bennünket. Először a társamtól váltunk meg, aminek kifejezetten örültem. Valamiért nem jött be nekem az ürge, ám ez van, legfeljebb nem leszünk puszipajtások. Nem mintha ezt olyan sokan elmondhatnák rólam. Majd elérkeztünk az én szállásom elé is, majd én is kezdeményeztem egy rövidke beszélgetést az úriemberrel.
- Mondja, nem tudja véletlenül, mikor kel fel Daren úr? – A férfi, mint a nagyfőnök meghatalmazott házőrzője és rendfenntartója, tudta, hogy mikor kel, majd ezután egy parancsot adtam ki neki. – Azt szeretném, ha miután felkelt átadja neki az üzenetem. Amint ráér, még kettesben szeretnék vele beszélni, a társam nélkül. Ó és ezt ne árulja el Gonkuronak! – Fejeztem be, majd beléptem a szobámba.
A háló hatalmas volt, gyönyörű és természetesen drága festéssel rendelkezett. A falon egy hatalmas kép lógott, ami így első ránézésre kábé a kétszeresét érhette a mi fizetésünknek. Nem értem, ha ennyire fontos a gyermeke élete miért nem bír még több pénzt fizetni nekünk. Lehet, talán jobb lenne pár berendezést ellopni és azokat pénzzé tenni. Végül is, most mindenki alszik, én pedig egy vendég vagyok, így nem keltenék feltűnést. Ám nem, mégsem tehetem ezt, hiszen talán később még kapok ettől az úrtól egy másik megbízást, amiért már többet fizet. De ha most ellopok tőle valamit, később biztos nem fogad fel engem munkára. Mindegy, nem viszek el semmit és kész.
A rövid magán monológ után egy másik dologra tértem rá elmémben az este hallottakra. Az új célpontjuk az öreg és a kölyök náluk van. Ám, ha a kölökért elmegyünk és elhozzuk de, addig ők megtámadhatják a férfit és a küldetésünk fizetés nélkül érhet véget. Kivéve persze, ha nem hagyunk számukra más lehetőséget, mint hogy védjék a kiscsávót. De talán egy kis csapdát is állíthatnánk nekik. A fejemben már meg is van a dolog, ám ezt majd holnap kell megbeszélni a főnökkel. Ám, ha ez meg is van, a tégla még mindig itt van a közelben és fenntartja fenyegetést. De talán ez jó is lenne, hiszen így megnő annak lehetősége, hogy minket felbérel ismét. Bár, ha kicsit jobban belegondolok csapdámba, talán a csaló is felfedi kilétét a kis trükk után és így minden rendben lesz.
Lassan az egyik hatalmas ablakhoz sétáltam, a gyönyörű és szintén nagyméretű függönyt kissé arrébb húzva kitekinthettem a sötét birtokra. Akkor még egy árva lélek sem volt látható arra, épp csak egy macska mászott a hatalmas kerítésen. A lény útját szemmel követve megnyugodhattam, hogy az nem fog bennünket megtámadni. Miután az állat eltűnt a látóhatárról én visszahúztam a függönyt és leültem az ágyam szélére. A berendezés igen kényelmesnek bizonyult, amelynek őszintén bevallva örültem. Rég volt az, hogy én ágyban pihenhettem, az pedig soha nem volt még, hogy egy ilyen kényelmes ágyban pihentethessem erdei, s egyben vad valagamat.
Végül a felsőtestem hátradöntöttem és fejem az ágy közepére tettem. Ezek után a szemeimet egyre nehezebbnek és nehezebbnek éreztem, egészen addig, amíg le nem hunytam. Az álom még rövid ideig nem jött a szememre, ám nem is igazán érdekelt a dolog, hiszen egy munka közben nem sűrűn szoktam pihenni. Egyszer csak aztán elnyomott az álom, ám pár óra múlva a nap sugarainak zaklatására felkeltem. Bár nem aludtam sokat, mégis tele voltam energiával, talán azért mert nem az ehhez hasonló kényelmes ágyakhoz vagyok szokva, így ezek most hihetetlenül nagy energiát kölcsönöznek nekem. Az ágyból felkelve ismét kinéztem az ablakon, már reggel volt, ám úgy döntöttem egy ideig még a szobámban maradok.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 11:53 am

Az alvás nagyon jól esett mindenkinek, de szívesen aludnátok még csakhogy, a nap sugarai máshogy döntenek. Feltett szándéka, hogy felkeltsen titeket. A ház nagy része még alszik, egy kedves fiatal lány áll szolgálatotokra finom reggelivel. Sajnos Dead hiába kérted hogy kettesben beszélj a megbízóddal nem tud megjelenni. A reggeli közben Daren Úr is meg jelenik. Kíváncsian várja a fejleményeket, amikor falatozás közben be is számolhattok neki. Kérlek írjátok le az eddig történéseket valamint saját véleményeteket is fejtsétek ki párbeszédes formában. Ezután Daren Úr is kifejti véleményét nektek. Úgy gondolja hogy ő az akivel végezni akarnak, így előrébb hozni a választást. De miért akarják előre hozni? Holnap délben meg ejtik a választás, nem érti miért akarják hamarabbra hozni. Ennek csak úgy lenne értelme szerinte ha tudnák, hogy felfogadott titeket fia megkeresésére. De ez lehetelten hiszen erről csak kevesen tudnak. Ahogy így hangosan gondolkoztok, Dead feltűnik egy apró de nem elhanyagolható furcsaság a szobában. A kedves lány aki eddig az asztaltól nem messze állva figyelte étkezéseteket és várta kéréseiteket. A kedves mosoly ami eddig arcán ült, hirtelen eltűnt, idegessé vált, szúrós szemekkel meredt Darenre miközben beszélt. Közben lassan de magabiztosan az ajtó felé kezdett araszolni, talán nem kéne hagynod, hogy tűnjön. Megérzésed azt súgja nincs rendben minden azzal lánnyal így mielőtt távozna elkapod. Abban a pillanatban teljesen kivetkőzik magából egy kis mérges kígyó módjára viselkedik. Ordibál visítozik hogy engedd el, de te ne tegyél eleget a kérésének. Gonkuro ha gondolod segíthetsz is társadnak. Postotok idáig tartson!
Valamint szeretnélek megkérni titeket hogy a párbeszédes részeknél dolgozzatok össze, beszéljétek meg ki mit mond, ne egy ember írja meg az egészet!
Vissza az elejére Go down
Eigo Haruki
Elemi mágus
Elemi mágus
Eigo Haruki


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 19.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 8:12 pm

Az étkezőben egy fiatal lány sürög-forog és éppen befejezte a reggeli elkészítését. Leültem az egyik székre és beszélgetésbe kezdtem a lánnyal miközben tálalt. Időközben megérkezett Dead is és hozzálátunk a reggelihez. Meglepetésemre nem hét fogásos lakoma volt, hanem egyszerű tojásrántotta, aminek örültem is igazából. Miközben fogyasztjuk az étket betoppan Daren is az étkezőbe aki köszönés után rögtön a fejleményekről kérdezősködik, kissé meglepett ez így hirtelen, de jobban belegondolva nem tudom miért lepődtem meg, hiszen ezért vagyunk itt. Mivel még kissé kómás voltam ilyen kevés alvás után, oldalba böktem Deadet, hogy mondja el ő mit tudtunk meg tegnap.
- A helyszínelés után kiderítettük, hogy a fiát, ahogy ön is gondolta elrabolták. Ám még az éjjel találkoztunk pár emberrel, akik részt vehettek a rablásban illetve, ismerhetik az elkövetőket, hogy miről azt nem mondanám el, sietnünk kell. Az urak voltak oly' kedvesek és elvezettek bennünket a főhadiszállásukra, mi pedig betörtünk hozzájuk és kihallgattuk a tárgyalásukat. A szavaikból kiderült, hogy náluk van az úrfi, de él és nyilvános kivégzést terveznek neki. Továbbá van még valaki, akit meg akarnak ölni.
Miközben mesélt én próbáltam magamhoz térni kicsit és közben elfogyasztottam a reggelit.
- Szerintem ide fognak jönni akiket tegnap kihallgattunk. Mivel a fiút nem akarják megölni így ő egy ideig még biztonságban van, ezért jobb ha itt maradunk és megvárjuk őket.
- Úgy gondolom nem várhatjuk a támadást, hiszen bármikor kiderülhet valakiről, hogy az ellenség kémje, akkor pedig nagyon megbánjuk. Úgy gondolom az lenne a legjobb, hogyha a nap nagy részét velünk töltené, megnyugodhat a fia teljes biztonságban van, ám ha gondolja, akkor a kis csapatunk ketté válhat és az egyikünk megpróbálhat beolvadni az ellenség szervezetébe. - mondta el Dead is a véleményét.
Daren egy pillanatra elgondolkodott majd megszólalt.
- Úgy gondolom, hogy velem akarnak végezni és így akarják előrébb hozni a választást. - kezdte. - De miért akarják előrehozni? Holnap délben megejtik a választást, nem értem miért akarják, hogy előbb legyen. Ennek csak úgy lenne értelme szerintem ha tudnák, hogy felfogadtalak titeket a fiam megkeresésére, de ez lehetetlen, hiszen erről csak kevesen tudnak.
Amint Daren befejezte mondandóját, Dead hirtelen felpattant odasiet a lányhoz aki a reggelit készítette és elkapta. Nem értettem mi ez az egész. - Lehet, hogy lemaradtam valamiről? - gondoltam magamban. Közben észrevettem, hogy a lány teljesen megváltozott, egyik pillanatban még kedves volt, most meg hisztizik és visítozik. Úgy tűnt, hogy a gróf se értette a dolgot, mivel rajta is látszott, hogy meglepődött.
- Mi folyik itt? - kérdezte.
- Segíts már egy kicsit! - szólt Dead.
Én csak annyit láttam, hogy nekiugrik a lánynak, de akármennyire is gonosznak tűnik, ok nélkül nem támad meg senkit, szóval úgy döntöttem segítek neki.
- Jaa, bocs, még elég korán van, nem fogom fel mi történik itt. - mondtam.
Ketten már könnyebben le tudtuk fogni és Dead el tudta mondani miért ugrott neki a lánynak.
- Egyenlőre csak gyanúsított, de könnyen lehet, hogy valóban ő a kém. - mondta Dead.


A hozzászólást Gonkuro Hachirobei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 21, 2010 1:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 1:07 pm

Az ágyba visszafekve kicsi elgondolkodtam.Vajon a főnöknek lesz ideje rám? Vagy talán van fontosabb dolga is, nem lenne meglepő, mégis csak egy polgármesterről beszélek. S ha nem bírok négyszemközt beszélni vele, akkor mi legyen? Hiszen az, hogy csak ő és én tudjak a dologról, majdhogynem létfontosságú, már ha sikeresen akarjuk véghez vinni. Á, inkább hagyjuk, valami mást kell kitalálnom, már ha azt akarom, hogy a küldetésünk sikeres legyen. Rövid elmélkedésem után még pihentem egy ideig az ágyban, majd megtudtam, hogy bizony a ház ura nem bír velem beszélni, ám a reggeli hamarosan kezdetét veszi. A reggeli a nap legfontosabb étkezése, azt talán nem kéne kihagynom. Na, meg ki tudja talán a nagyfőnök is velünk fog reggelizni. Vagyis remélem. Végül lementem az étkezőbe, ahol egy fiatal hölgy áll rendelkezésünkre. Elég kedves és kissé fiatalnak is tűnik, talán még fiatalabb is nálam, egy-két évvel sőt, biztos voltam benne. A nő velünk szemben elég kedves volt, minden kérésünk mosollyal az arcán teljesítette, ami nekem kicsit hamiskásnak tűnt. Ekkor még gőgösségemre, rosszindulatomra és üldözési mániámra fogtam a dolgot, majd egy érdekesebb dolog terelte el figyelmem a nőről, ugyanis a főnökünk megjelent a konyhában.
- A helyszínelés után kiderítettük, hogy a fiát, ahogy ön is gondolta elrabolták. - Adtam tudtára először is az öregnek, majd folytattam. - Ám még az éjjel találkoztunk pár emberrel, akik részt vehettek a rablásban illetve, ismerhetik az elkövetőket, hogy miről azt nem mondanám el, sietnünk kell. - Csak hogy húzzam az idegeit az úrnak egy kis hatásszünetet tartottam. - Az urak voltak oly' kedvesek és elvezettek bennünket a főhadiszállásukra, mi pedig betörtünk hozzájuk és kihallgattuk a tárgyalásukat. A szavaikból kiderült, hogy náluk van az úrfi, de él és nyilvános kivégzést terveznek neki. Továbbá van még valaki, akit meg akarnak ölni. - Összegeztem nagyjából a dolgot. Reméltem, hogy nem hagytam ki semmi fontosat, majd a kölyök szólalt meg.
- Szerintem ide fognak jönni akiket tegnap kihallgattunk. Mivel a fiút nem akarják megölni így ő egy ideig még biztonságban van, ezért jobb ha itt maradunk és megvárjuk őket. - Mondta a srác, majd az n véleményem következett.
- Úgy gondolom nem várhatjuk a támadást, hiszen bármikor kiderülhet valakiről, hogy az ellenség kémje, akkor pedig nagyon megbánjuk. - Próbáltam tisztázni a helyzetet a kölyöknek, majd hozzátettem. - Úgy gondolom az lenne a legjobb, hogyha a nap nagy részét velünk töltené, megnyugodhat a fia teljes biztonságban van, ám ha gondolja, akkor a kis csapatunk ketté válhat és az egyikünk megpróbálhat beolvadni az ellenség szervezetébe. - Mondandómat befejezve a főnök vette át a szót.
- Úgy gondolom, hogy velem akarnak végezni és így akarják előrébb hozni a választást. - Kezdett bele a monológjába.. - De miért akarják előrehozni? Holnap délben megejtik a választást, nem értem miért akarják, hogy előbb legyen. Ennek csak úgy lenne értelme szerintem ha tudnák, hogy felfogadtalak titeket a fiam megkeresésére, de ez lehetetlen, hiszen erről csak kevesen tudnak.- Szavai közben a termen végigjárattam a szemem, majd egy igen furcsa dolgot vettem észre. Az eddig mosolygó, kedves hölgy, most szúrós szemekkel nézett a főnökre, kissé talán idegessé is vált, majd egyszer csak elkezdte lopni a távolságot a csapatunk és közte. Egyre távolabb és távolabb került, nem tudom miért, de nem is érdekelt, inkább cselekedtem. Hosszú lábaimnak köszönhetően gyorsan utolértem a kis menekülőt, majd rögtön le is fogtam a nőt. A nő hisztizni és ordítozni kezdett, természetesen nem nagyon hatott meg a dolog, de egy kissé idegesített. Aztán, mikor a figyelem központjába kerültünk a gróf szólalt fel.
- Mi folyik itt? - Kérdése, figyelembe véve, hogy nem figyelt a lányra nem volt meglepő, ám egyelőre nem mondtam semmit neki, inkább a társamnak szóltam.
- Segíts már egy kicsit! - Nem akartam túl nagy kárt tenni a nő testi épségébe, ám valahogy itt kellett tartanom, így inkább a kölök segítségét kértem. Ketten már könnyebben bírtunk a lánnyal, így sikerült elég erősen fognunk, én pedig úgy döntöttem, most végre válaszolok az úrnak.
- Egyenlőre csak gyanúsított, de könnyen lehet, hogy valóban ő a kém. - Adtam tudtára a nagyfőnöknek.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 9:35 pm

Daren meghökkenten áll az étkezőben, nem érti milyen kém. Rákérdez miből gondol, hogy ő a kém és akár ki is fejthetitek álláspontokat miszerint, nem véletlenül akarják meggyilkolni Darent. Először a fiát vitték el, hogy ne ő lehessen az új városi vezető, de valószínűleg megtudták, hogy felbérelt titeket ezért nem várják ki a választást és akarják előre hozatni, hogy biztosra menjenek. A lány a kezeitek közt egyre jobban fújtat és csak egy "szemetek" kifejezést ereszt meg felétek. Talán ideje lenne kivallatnotok őt is. Eleinte ahogy kérdezgetitek adja az ártatlant, hogy ős soha nem tenne ilyet ős soha nem sértené meg az Úrát és hasonló, de amikor keményebben parancsoltok rá - a szükség érdekében megfenyegethetitek hogy itt is most megölitek ha nem mondja el az igazat - már újra az vérszomjas perszóna aki nem is olyan rég volt, de beszélni kezd. Kiderül ő volt a belső kém aki folyton információkat szolgáltatott ki, ő adta le a drótot hogy a fiút eltudják aki, aki még életben a város mellett erdőben. Egy kb 15 fős csapat vigyáz rá, akiket külön erre a célra béreltek fel. Az ő feladata lett volna megmérgezni Darent, és amint az öreg meghal a banditák elfoglalják csöndben a házat. De szerinte már semmit sem tehettek Daren fiát tizenöt bérgyilkos őrzi, esélytelen hogy kiszabadítsátok, és egyébként sincs abban az állapotban, hogy két szót is tudjon beszélni.
Postotok a kihallgatás végig tartson, bármi kérdésetek lenne még a lányhoz PMben küldjétek el és megválaszolom.
Vissza az elejére Go down
Eigo Haruki
Elemi mágus
Elemi mágus
Eigo Haruki


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 19.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 29, 2010 11:05 am

- Milyen kém? Miből gondolod, hogy ő a kém? - kérdezi meglepetten Daren.
- Szerintem nem véletlenül akarják megölni magát. - mondta Dead.
- Nem értem, kifejtenétek?
- Először a fiát vitték el, hogy ne ő lehessen az új városi vezető. Ez után valószínűleg megtudták, hogy felbérelt minket és ezért nem várják meg a választást és nem is akarják előrehozatni mert biztosra akarnak menni, hogy senki ne álljon az útjukban. - feleltem.
Közben a lány már egyre jobban elkezdett fújtatni majd megszólalt.
- Szemetek. - mondta dühösen.
- Ki a megbízód? - kérdeztem tőle.
- Nincs megbízóm, nem tudom miről beszéltek, nem vagyok kém.
- Azt kérdeztem ki a megbízód? Felelj!
- Mondtam már, nem vagyok kém, én soha nem tennék ilyent, soha nem sérteném meg az uram.
Nem úgy tűnt mint aki beszélni fog és elmondja amit tud, de egyszer csak megszólalt Dead.
- Itt és most megöllek ha nem mondod el az igazat! - kiáltott rá.
Ekkor a nő ismét elkezdett kapálózni és tombolni.
- Jó, én voltam a belső kém, én szolgáltattam ki az információkat és én adtam le a drótot, hogy a fiút el tudják kapni.
- Hol a fiú? Életben van még? - förmedt rá Dead.
- A város melletti erdőben van és él. Egy körülbelül 15 fős csapat vigyáz rá akiket külön erre a célra béreltek fel.
- Mikor akarják megtámadni Darent?
- Az én feladatom lett volna megmérgezni és amint meghal az öreg a banditák csöndben elfoglalják a házat.
- Rajtad kívül van más kém is itt?
- Nem, nincs.
- De már semmit nem tehettek. - ekkor elkezdett kajánul vigyorogni - Daren fiát tizenöt bérgyilkos őrzi, esélytelen, hogy kiszabadítsátok és egyébként sincs abban az állapotban, hogy két szót is tudjon szólni. - kacagott fel.
Egy székhez kötöztük a lányt, közben Daren behívatta az őröket, hogy vigyázzanak a lányra.
- Ez bejött, jól csináltad Dead. - mondtam neki mosolyogva.


A hozzászólást Gonkuro Hachirobei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 30, 2010 8:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 30, 2010 7:01 pm

Válaszom a főnöknek nem volt elég, így újabb kérdést intézett felém. Végül is az ő helyében én se akarnék a saját házamba kémeket, de azért ha az embernek ennyi ellensége van, elvárható, hogy a saját háza táján is van, aki gyűlöli.
- Milyen kém? Miből gondolod, hogy ő a kém? –Szavaival leginkább engem szólított meg, így kissé kedvtelenül és ebből kifolyólag megerőltetve magamat, de válaszoltam neki.
- Szerintem nem véletlenül akarják megölni magát. – Reméltem, hogy ennyi is elég lesz neki, ám egy újabb kérdést tett fel.
- Nem értem, kifejtenétek? – Kérdését szerencsére már mind a kettőnkhöz intézte, így nem volt szükséges, hogy én válaszoljak. Nem is telt sok időbe, társam választ adott kérdésére.

- Először a fiát vitték el, hogy ne ő lehessen az új városi vezető. Ez után valószínűleg megtudták, hogy felbérelt minket és ezért nem várják meg a választást és nem is akarják előrehozatni, mert biztosra akarnak menni, hogy senki ne álljon az útjukban. – Szavai közben én a lányt figyeltem, aki egyre jobban fújtatott, látszólag nem volt kedvére való a helyzet. De végül is ki szeretne hasonló helyzetben lenni, hiszen a nőt komoly dologgal vádoljuk, ami minden bizonnyal igaz is. Aztán, miután a társam befejezte beszédjét, egy kissé durva kifejezéssel illetett bennünket.
- Szemetek! – Ez az egy szó valamiért megnyugtatott, igazából azt sem tudom miért, talán a hangsúly, amivel mondta vagy maga a dolog, hogy ilyen jelzővel illet bennünket. Nem a közös főnökünk felé intézett mentségeket, hanem minket szidott, ez igazán megnyugtatott, nem tudom miért, de nem is érdekelt.
Ezek után társam elég béna módszerrel próbálta kihúzni a szavakat a nőből. Egyrészt még csak a csavaros kérdésekhez sem folyamodott, amelyekkel összebírta volna zavarni a nőt, a másik pedig az, hogy még a hangját se emelte fel úgy istenigazából. Nem csodáltam, hogy a nő nem válaszolt neki, rövid ideig még elhallgattam a gyenge próbálkozásokat, aztán meguntam és magamra öltöttem a rosszfiú szerepét.
- Itt és most megöllek, ha nem mondod el az igazat! – Hangomban érezni lehetett a dühöt, amit már egy ideje magamban tartogattam, s vele együtt, azt is, hogy mennyire komolyan gondolom a dolgot. A nőnek több se kellett, rögtön elkezdett kapálózni és tombolni, szerencséjére kirohanása nem tartott sokáig, hamar feladta, miután érzékelte az erősebbik nem által képviselt túlerőt.
- Jó, én voltam a belső kém, én szolgáltattam ki az információkat és én adtam le a drótot, hogy a fiút el tudják kapni. – Szavai után már nem maradt kétség a lelkemben, az a kicsi is eltűnt, amely a halvány esélyben hitt, hogy nem egy nőt kell kikérdeznem ez ügyben.
- Hol a fiú? Életben van még? – Förmedtem rá, csak azért, hogy megerősíthessem az éjszaka hallott információt. A nő természetesen rögtön válaszolt.
- A város melletti erdőben van és él. Egy körülbelül 15 fős csapat vigyáz rá, akiket külön erre a célra béreltek fel. – Ezek szerint a srácra 15 olyan férfi vigyáz, aki csak a pénz miatt követi a parancsot, ám ebből az is következik, hogy erősebbek az átlagnál.
- Mikor akarják megtámadni Darent? – Tettem fel utolsó előtti kérdésem a nőnek, amire ismét csak válaszolt.
- Az én feladatom lett volna megmérgezni és amint meghal az öreg a banditák csöndben elfoglalják a házat. – Szóval ez volt a terv, ezek szerint tetszik ez az épület másnak is, nem csak nekem. Bár, méretéből és hatalmas pompájából fakadóan ebben biztos lehettem.
- Rajtad kívül van más kém is itt? – Ez volt az utolsó kérdés, amit felé intéztem, ezután egy hosszabb választ kaptam.
- Nem, nincs. - Válaszát elhittem, ugyanis nem hittem, hogy hazudni merne nekünk, ám ekkor bármiféle kérdés nélkül egy hegyi beszédbe kezdett. – De már semmit nem tehettek. – Szavai kissé érdektelenül csengtek a fülemben, ennek ellenére hagytam, hogy folytassa a dolgot. – Daren fiát tizenöt bérgyilkos őrzi, esélytelen, hogy kiszabadítsátok, és egyébként sincs abban az állapotban, hogy két szót is tudjon szólni. – Nem igazán értettem, hogy mit jelenthet ez a „két szót se bír szólni” dolog, ám abban biztos lehettem, hogy ez még rosszul fog jönni nekünk. Rögös utunkon egy újabb kátyú kezdett kibontakozni, bár könnyen lehet, hogy mikor odaérünk, kiderül, hogy csak a szemem káprázott. A kacagása után a nőt egy székhez kötöztük, és őröket hívtunk hozzá.

- Ez bejött, jól csináltad Dead. – Szavai nem igazán hatottak meg, ennek ellenére egy rövid kis „köszönömöt” odanyögtem neki.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 10:40 pm

Tehát a fiú él, de nincs biztonságban, ki kell hoznotok onnan még mielőtt késő lenne. Ugyan akkor jelen helyzetben Darent sem hagy hatjátok magára hisz az élet komoly veszélyben a forog. Ki kell találnotok egy tervet. Daren minden áron azt akarja a fiát mentsétek meg, de egyértelmű ha a házban hagyjátok a banditák ellen a kb 6-7 őrzőjének esélye sem lesz. El kell bújnia amíg el mentek a fiáért. Találjatok ki egy tervet hogy, hogyan fogtok bejutni a táborba és hogyan keresitek meg Daren fiát, és hajtsátok is végre!
Hihető postot szeretnék látni, ne feledjétek a táborban megközelítőleg harminc zsoldos van.
Postotok odáig tartson hogy megtaláljátok a fiút, kikötözve az egyik sátorban!
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 4:42 pm

Jelen pillanatban két dolgot is biztonságban kellett tudnunk, méghozzá a megbízónk fiát és természetesen magát a megbízót. Egyszerre elég nehéz feladatnak tűnt, kettőknek, hiszen ha szétválunk nem biztos sikerül végrehajtani a feladatunkat. Egy nagy dilemma állt előttünk, kit mentsünk a város jelenlegi vezetőjét, vagy inkább a jövendőbelit. Egyszerre a kettőt csak egy nagyon jó terv segítségével bírtuk életben tartani. Ekkor eszembe jutott az alvás előtti remek terv, bár egy-két dolgot mellőznöm kellett belőle, ám jelenleg úgy is megfelel, hisz már jóval több információnak vagyunk tudatában. Mivel a társam kissé tanácstalannak tűnt, így én szólaltam meg.
- Idefigyeljenek! - Szóltam nekik, mire természetesen mindenki rám figyelt. Én pedig először a város vezetőjéhez szóltam. – Egy kicsi és zárt helyen szeretnék beszélni magával és Gonnal, hallgatózók nélkül. – Mondtam neki, miközben tekintetemben látszott, hogy halálosan komolyan gondolom az egészet. Hatásomra a főnök is komolyabb arckifejezést öltött és válaszolt.
- Rendben. A dolgozószobámban nem fog zavarni senki. – szavai után természetesen megindult a helység felé, hisz mi ketten nem ismerjük errefelé a járást. A folyosókon rengeteg értékes dolgot láttam, ami miatt fizetésemelést kérte volna, de mégsem tettem. Igazából nem tudom miért nem ejtettem ki a számon, de nem igazán zavart egyelőre fontosabb dolgom volt. Az ajtó, amelyen Daren bement aranykilinccsel volt megáldva és a kidolgozása is gyönyörű volt, ami pedig a kis táblát illeti, majd megvakított, olyan erősen verte vissza a fényt az ezüstkerete. A szoba falán több kép s volt, melyeken minden bizonnyal a tulaj rokonai pózoltak. Sikerült pár közös arcvonást felfedezem bennük, ám tekintetem gyorsan levettem róluk és az asztalt mértem végig. Volt rajta pár papír és néhány toll is a tintás dobozába mártva. Kissé talán nagyobb rend olt ott, mint kellett volna, de nem ezért jöttem ide, így rögtön bele is kezdtem a szövegelésbe.
- Maga a foglyunk! – Mondtam neki, miközben mutatóujjammal rámutattam, mire ő természetesen először felháborodottan mért végig engem. Nyilván nem értette fel, ez a hangnem, de nem is igazán vártam mást, így folytattam. – A terv az, hogy mi ketten elraboljuk magát és a biztonsága érdekében látványosan, fogjuk azt tenni. Bár pár óra után nyilván lebukunk, hogy nem épp az ön fogva tartása a célunk, de addig ki bírjuk szabadítani a fiát, csupán egy jó barátja kéne, aki segít nekünk. A feladata az lesz, hogy elterjessze a maga hamis halálhírét és közben elbújtassa a háza egyik rejtett zugában mindenki elől. – A tervnek két buktatója volt, az első, hogy a tervre hamarabb jönnek r, mint hogy mi visszaérünk a fiúval, a másik pedig, hogy nem fogunk megfelelő helyet találni, illetve a hely nem elég biztonságos. Reméltem, hogy ezek közül egyik sem fog megtörténni. Mivel jobb terve sem neki, sem társamnak nem volt, így rögtön bele is kezdtünk a terv végrehajtásába.
- A város szélén l egy gyerekkori barátom, a felesége természetesen pletykás, akár csak minden nő. Úgy gondolom, ezzel mind a két dolog rendben van. – Szavai után ismét felszólaltam.
- Remek! Gonkuro, te csak kövess és próbálj gonosz arcot vágni! – Parancsom után a földhöz hajoltam és abból előhúztam egy csontdárdát. A fegyvert az úr torkához tartottam, majd érzések nélküli arcot vágva elindultam ki a hatalmas építményből. Bár láthatóan az összes itt dolgozó elcsodálkozott, ám nem tett senki se semmit tenni. Nyilván féltek a következményektől. A jobbnál jobb arckifejezések egyre gonoszabb és gonoszabb mosolyt csaltak az arcomra. A birtok ajtaján kilépve továbbra is tartottam a fenyegető kontaktust, majd a fogoly fülébe súgtam.
- Mutassa az utat! – A férfi ezután pár lépéssel előttem haladt, ám bármikor képes lette volna végezni vele, ha nem úgy cselekedne. Itt is rengeteg bámészkodó tekintetet vonzottunk. Majd a séta után bekopogtam az ajtón és miután ajtót nyitottak ellentmondást nem tűrve behatoltam. A házba lépve egy takaros kis szobában találtam magam. Nem akartam sokáig időzni itt, így gyorsan szóltam a főnöknek és a társamnak.
- Mondjátok el nekik a tervet. - Szavaim után én elraktam a csontárdám és leültem egy székre. Egy másik dolgon is el kellett gondolkodom, méghozzá, hogy hogyan verjük át a zsoldosokat. Talán pár hulla elbírja terelni a figyelmüket, amíg mi megkeressük a koloncot. Talán ez lesz a legjobb. Ezek után fejemben megpróbáltam visszaemlékezni egy temető pontos helyzetére. Szerencsére sikerült is, így sikerült kialakítanom az útvonalunkat. Mikor a beszélgetéssel végeztek a többiek, én a társamhoz szóltam.
- Igyekezz, sietnünk kell! – Szóltam neki, majd ki is mentem a házból és szaladni kezdtünk. Egészen a temetőig, ahol a földből előhívtam pár halottat. Természetesen mindegyiküknek rendben volt mindene, ahogy, így végignéztem négyükön. Majd a rövid elemzés után ismét a hajsza jött, nagyjából tíz perc után meg is érkeztünk az erdő szélére, ahol lassítani kezdtünk. Természetesen nem akartunk túl nagy zajt csapni, nehogy felhívjuk magunkra a figyelmet. Sem állat, sem pedig ember figyelmét nem akartuk magunkra vonni, hisz mindenki csak hátráltatott volna. Nagyjából húsz perc kutatás után aztán sikerült megtalálnunk a tábort.
A tervem kezdetét vette és tőlünk távol a szolgáim felhívták magukra a figyelmet, amíg mi a védők eltűnését kihasználva behatoltunk egy sátorba. Istentelen nagy szerencsénknek köszönhetően sikerült egyből az úrfi „börtönét” megtalálnunk, így nem kellett sokáig keresnünk.
- Oldózd el! – Parancsom után a sátor bejárati nyílásán át figyeltem az eseményeket, hogy ki támad, illetve hogy hányan lehetek.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 9:41 pm

Daren borzalmas állapotban, arca beesett fehér, testén mindenhol zúzódás és ütlegelés nyomai látszanak. El oldozod nem is kevés kötelét, majd segítesz neki ülő pózba jutni. Daren értetlenkedve néz rád, és csak rekedten annyit kérdez:
- Ki vagy te? – Itt akár elmondhatod ki vagy és miért is jöttél. Amint megérti a helyzetet, szemébe vissza tér az élet tüze ugyan akkor hálásan megköszöni hogy érte jöttél. De sokáig nem tudtok beszélni ugyan is közeledő hangokat hallotok kintről. egy őr közelít a sátor felé. Tervre már nincs idő, amikor belép a sátorba meghökkenten látja a hogy a fogoly kiszabadult és még egy másik ember van ott. Talán a lehető legjobb lenne ártalmatlanná tenni. De rögtön utána indulnotok kell, ha valaki más is erre tévedne rögtön lebuktok és riasztja a többieket is. Sajnos ez hamarabb megtörténik mint gondolnátok, mielőtt ki tudnátok surranni a táborból valaki jelzi a fogoly hiányát. Szerencsétekre jelenleg csak 7 katona van a táborba, fejenként 100VE vel. Rád vár a feladat Dead hogy elintézd őket, Daren is besegít neked, de bizonytalan a mozgása és esetenként inkább neked kell megvédened öt.
Postod a katonák legyőzőséig tartson!
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 14, 2010 8:33 pm

Miután a sátorba léptem, rögtön észrevettem a kölyköt. Természetesen nem a kényelmes kis ágyikójában feküdt, hanem megkötözve a földön. Nem volt nehéz kitalálni, hogy valóban fogoly volt, ugyanis borzalmas volt az állapota, már azt hittem kénytelen leszek majd a nekromanta mágiám használni, de elméletem előtt megnéztem a fiút magamnak. Arca beesett és fehér volt, láthatóan nem tartották a legjobb körülmények között, mi több testén zúzódások és ütlegelések nyomai is észrevehetőek. Ezek szerint nem volt fontos díszvendég, akit minél jobban el kell kényeztetni. Bár, ezt nem is vártam, a lényeg, hogy él, az pedig számomra több mint elég. A kölök állapotát pedig majd az orvosok rendbe hozzák. Mikor elég közel kerülök hozzá, elkezdem kioldozni a fogva tartó köteleit, elég sokáig tartott, ugyanis nem is egy tartotta fogva őt. Nem értettem, minek kellett ennyi csomót kötni a béklyójára, hisz’ egyedül úgyse bír kiszabadulni, ha pedig valaki megmenti, akkor biztos hoz magával valamilyen vágóeszközt. Ekkor út eszembe, hogy én is képes vagyok megidézni a feladatra megfelelő eszközöket. Nem telt sok időbe a földből előhúztam egy haláltüskét, majd óvatosan az úrfi és a kötél közé helyezve elvágtam a kötelet és a kölyök szabad lett. A srácot ülő helyzetbe helyeztem, majd az meg is szólalt.
- Ki vagy te? – Szavai nem leptek meg, hisz’ nem gondolatolvasó, hogy tudja, ki vagyok és, miért jöttem. Ráadásul az elmúlt időben nem nagyon lehetett köze a város ügyihez, így a saját családjának ténykedéseihez sem. Jól megfontoltam szavaim, nehogy a srác még félreértsen valamit.
- Az én nevem Dead Shadorick. – Kezdtem neki óvatosan, ráadásul minél halkabban, hogy ne figyeljenek fel ránk. – Mágus vagyok, az a feladatom, hogy megmentselek téged ebből a darázsfészekből. – Szavaim után a gyerekszemében hatalmas változást véltem felfedezi mindeddig a kínzottság a gyengeség és félelem uralkodott el rajta, ám most felcsillant benne a menekülés lehetősége által keltett elszántság és boldog szabadságérzet. Ekkor azonban a sátor közelében léptek zajára lettünk figyelmesek. Már nem volt időm, sem elbújni, sem pedig arabjukat visszakötözni, így a belépő úriember meghökkenve tekintett rám és az elszabadult foglyukra. Mindenképpen ártalmatlanná kell tennem, mielőtt segítséget bírna hívni, ezért rögtön a leggyorsabb módszeren gondolkodom. Sajnos élőhalott szolgáim közül egy sem áll rendelkezésemre, ugyanis csaliként használtam őket, mostanra pedig már elpusztultak. Egyetlen lehetőségem a haláltüske volt, gyorsan a földhöz hajolva ki is húztam egyet abból. A fegyvert rögtön elhajítom az ellenem irányába, szerencsémre az a torkába fúródott így nem bírt szólni senkinek.
- Indulunk! - Adom ki a parancsot, arra gondolván, hogy nem jó ötlet az ellenség táborában ücsörögni, miközben a megbízónk is veszélyben van. Rögtön el is kezdünk oldalazni ki a sátorból, ám ekkor egy másik jelzi a fogoly hiányát, emiatt mindenki hozzánk igyekezett. Csak egyetlen terv jutott gyorsan az eszembe. A fiúval visszasiettünk a sátrába, őt magát pedig a sátor közepébe állíttattam, miközben én a bejárat mellett figyeltem. A bejáratnál még ott volt a halott katona is, aki a tervem gyökeres részét alkotta. Magam gyorsan előhúztam két tüskét a földből, majd vártunk. Nem telt sok időbe az ajtón három fickó toppant be.
Én rögtön mozgásba lendültem és az egyiküket leszúrtam a csonteszközömmel, amíg a nemrég felélesztett hullám egy jókorát harapott egy másikba. A harmadik balszerencséjére nem velem törődött, hanem a zombimmal, akinek időközben a hátába egy kard állt. A nemrég kivégzett harcost is felélesztettem, aki a szenvedő alany nyakába harapott, én pedig a támadó hasába döftem a fegyveremmel. Ekkor azonban az ajtóban újabb négy őr tűt fel, az egyikük rögtön le is támadt engem. Az úriember a vállamba döfte fegyverét, aminek hála abból szinte ömleni kezdett a vér. Miután a fájdalomtól felkiáltottam a fickó kihúzta kardját belőlem, majd ismét döfni szeretett volna, de időben sikerült kitérnem és hátrálni kezdtem. Három újonnan beszerzett szolgámat is hátrébb húztam az átdöfött hulla, azonban szorosan a földhöz volt szegezve így az őt életben tartó mágiát megszüntettem. A négy férfi, majdhogynem egyszerre lódult meg felénk, ám közben a kis srác is mozgásba lendült, mozgása elég bizonytalan volt, ez minden bizonnyal azért volt, mert nagyon fáradt lehetett. A kölyök majdnem az egyik vágóeszközbe szaladt bele, ám sikerült időben elé állnom és dárdámmal hárítani csapását, a vállamban lévő sebből ekkor nagyobb vértömeg zúdult ki, majd gyorsan elnyomtam magamtól az idegent és felé akartam hajítani a fegyverem, de a kezembe nyilalló fájdalom ezt nem engedte. Szerencsére a férfi eléggé meglepődött, ahhoz hogy megvárja, míg elmúlik, é pedig ekkor felé hajítottam egyik tőrnek is felérő csontfegyverem, ám azt a férfi sikeresen hárította kardjával, én pedig ott álltam fegyvertelenül. Ellenem ismét felém lódult, majd harcunknak a fejem levágásával akart véget vetni, szerencsére időben sikerült a földhöz hajolnom és abból előhúzni egy újabb vágóeszközt, amit rögtön a lábába is döftem. Majd ismét előhúztam egy csonteszközt, és szíven döftem férfit. Természetesen rögtön meghalt a férfi, én pedig újjáélesztettem őt. A helységben körbenézve a szörnyű ténnyel kellett szembenéznem, az egyik szolgám már teljesen használhatatlan, míg egy másiknak csak a jobb keze van meg, a harmadiknak pedig több sebe is van, bár egyik sem fontos számomra. Az egykezű és több sebből „vérző társam” használhatónak ítéltem meg, így ők tovább küzdöttek ellenikkel, én pedig az egyetlen szabad fickó felé rohantam, a nemrég beszerzett kardommal. Tudtam, hogy nem vagyok jó a kardforgatásban, ám ez mos nem is számított, ugyanis volt egy tervem. A férfi előtt alig pár lépére voltam, mikor a képbe került a kissé ingatag fogoly, akit majdnem leszúrtam. Nem volt ok időm teketóriázni, ugyanis az ellenünk is felfigyelt a pillanatnyi gyengeségre, melyet ki is szeretett volna használni. Hála a reflexeimnek időben sikerült lehajolnunk a támadás elől, bár csak egy kis híja volt annak, hogy ne bírjam lerántani a földre a kölyköt. Szerencsére a szolgám ekkor közbelépett és a férfit lefogta, aki le is vágta az egyik kezét. Ekkor azonban én toronyként föléjük emelkedtem és a hosszú fegyverrel, átdöftem mind a halottat, mind az élőt. Ám hiába vittem véghez ezt a cselekedetet, ugyanis a két másik fickó is feltűnt a színen. Már csak két szolgám, én és a kölyök maradtunk velük szemben. Bár a számbeli fölény megvolt a kölyök nélkül is, az erőbéli minden bizonnyal nem. A két élőhalott nekirontott az egyiküknek, míg én a másiknak. Konkrét tervem nem volt, de majd csak kialakul egy a harc közben. Elég sokáig hátrálgattam az ellenem elől, mikor egy földön fekvő hullára lettem figyelmes. A lábai le voltak vágva, ám a közelébe eső lábat elbírta kapni a kezével, minek hála ellenem a földre bucskázott, kissé ügyetlenül, így kardja a szívébe állt. Már csak egyetlen ellenfelem volt, kinek három hullám áltat útját. Egyikükkel már régebb óta harcol, így annak csak egy keze volt és rengeteg sebe, a másik kettő pedig a nemrég elhunyt ifjak. Az egyik hulla rögtön a kardot tartó kezébe harapott, míg a máik a másik kezét kezdte harapni én, pedig egy hanyag mozdulattal átdöftem testét, ekkor eddig a vállamba hatalmas fájdalom áradt szét, akárcsak egész testemben.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 12:07 pm

Sebed égetően lüktet, de most csak annyi időd van hogy tegyél rá egy hevenyészett kötést. Sietve az erdőbe vetitek magatokat, és vissza indultok, már 10 óra is elmúlt már, a határidő mindjárt le jár. Szerencsére Mihok ismeri az erdőt, így egy gyorsabb úton tudtok haladni, de amikor eléritek a város határát problémába ütköztök. Ahogy rá léptek az útra szembe jön veletek három bandita, bár eleinte reménykedhettek abban hogy nem azok akik elrabolták Mihokot, de amint felismerik a fiút neked esnek. Fejenként 75 VE vel rendelkeznek. Bár sikeresen legyőződ őket, túl sok időt vesztettek, már csak fél órátok maradt délig. Sietve folytatjátok utatokat a városba, Mihok javaslatára sikátorokban haladtok, próbáljátok kerülni a tömeget ne hogy nem kivánatos személyekkel fussatok össze. Már csak 100 méterre vagytok a főtértől amikor a banditák vezért elétek ugrik.
Postod eddig tartson!
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 8:08 pm

A sebem majdnem szétrobbant, oly örülten lüktetett, ám nem mutathattam jelét a komoly fájdalomnak, hisz’ akkor a kölök belém vetett hitét veszteném el, az pedig további utunkra nézve nem lenne jó. A fájdalmamat nagy nehezen elrejtve kissé talán könnyeimmel is küszködve, gyorsan egy kötést tettem rá, melyen meg is látszott, hogy siet az idő. Minden esetre, erre a rövid időre ez is elég lesz. Majd gyorsan az erdőbe megyünk, amelyet szerencsére útitársam ismer, így egy rövidebb úton bírunk haladni. Csak ekkor éreztem meg igazán, mekkora haszna volt az úrfinak, hisz’ már 10 óra is elmúlt, ha pedig az én utamat jártuk volna, biztos nem érünk a helyre délben. Az erdőben szerencsére nem botlottunk akadályba, aminek örültem, hisz ez egy jó jel volt. Azonban szerencsénk csak az erdő széléig tartott ki, ott azonban rögtön három banditába szaladtunk, akik először nem ismerték fel Mihokot. Ekkor gyorsan szerettem volna elsietni onnét, ám akkor biztosan észreveszik, hogy ki is útitársam, így nem siethettem, ám ekkor a férfiak észrevették, ki is a fiú. Természetesen nem habozhattak, rögtön támadtak. A harc nem lesz jó a sebemnek, de nem tehetek mást, gondoltam magamban, még mielőtt az összetűzés kezdetét vette.
Természetesen rögtön a földhöz hajoltam, ahonnét előhúztam egy haláltüskét, majd védekező pózban állva a sráchoz szóltam.
- Menj biztonságos helyre, ne hátráltass! – Szavaim után az ifjú természetesen eltűnt a veszélymezőből, én pedig a három ellenemre figyeltem. Szerencsére nem tűntek túl erősnek, ám könnyen lehet, hogy sikerül újabb szörnyű perceket okozniuk nekem. Az egyikük rögtön egy jobb egyenessel kínált volna meg, ami elől éppen, hogy sikerült hátrahúznom a fejecském, majd a kinyúló kezet a fegyveremmel megvágtam, aminek hála egy mély seb keletkezett abban. Ezt azonban a férfi két társa nem igazán tolerálta, így egy-egy erős ütést vittek be a gyomorszájamba. Ekkor természetesen hátrébb zuhant a testem, majd majdnem a földre zuhantam, ám tudtam, akkor mindenképp itt veszek. Még időben magamhoz tértem, majd most már én támadtam és eszeveszetten az egyik férfi felé rontottam és csonteszközömmel megpróbáltam ledöfni. A férfi azonban kezét feláldozta annak érdekében, hogy ne szerezzen végzetes sebet. Fejeink tulajdonképpen majdhogynem összeforrtak, oly’ közel voltak egymáshoz, erről jutott eszembe, hogy mit is mondott a mesterem minden egyes esésem után”elég keményfejű vagyok”. Természetesen rögtön hátrébb húztam a fejem és erőteljesen belevertem a fejem az övébe, aminek hála azonban az én fejem is elkezdett vérezni. Kezem reflexszerűen a sebhez kaptam, majd ekkor az egyik férfi ismét meg akart volna ütni, én azonban sikeresen kitértem előle. A fejem azonban egyre jobban fájt és lüktetett is, azonban most félre kellett dobnom fájdalmamat. A kezem magam mellé helyeztem és ellenfeleimen gyorsan végigtekintettem. Az egyikük a földön feküdt, ám úgy tűnt, ő egy ideig nem fog felkelni, tehát elájult. A másik a kezét fogta, amelyből elég rendesen folyt a vér, a harmadik pedig engem mért végig.
A rövid kitérő után azonban a kettő sokat mondó pillantást váltottak és ők is előhúztak egy vágóeszközt. Ez nem igazán tetszett, de sajnos nem bírtam ez ellen tenni semmit. Nem várhattam meg, amíg ők cselekednek, így gyorsan elhajítottam az egyikük irányéba az én tüském és a földhöz hajolva helyette kettőt húztam elő. A kis eszköz alól a célzott kitért, ám ekkor én magam indultam akciózni, a sebesülthöz szaladva egyikkel le akartam volna rá csapni, azonban azt kivédte eszközével, ekkor azonban a kezeink alatt a másikkal hason döftem az urat. A férfi természetesen meglepődött a dolgon, ám nem halt meg rögtön, hanem egy gyenge mozdulattal eleresztette a másik fegyverem, majd le akart volna szúrni. Teste, talán mert már a végét járta lassan mozgott, így én sikeresen a fejébe tudtam állítani az én „csontkésem”. Már csak egy férfi volt az ellenfelem, aki tulajdonképpen mögöttem várakozott, szerencsére reflexeimnek hála csak a fejemen sikerült egy nem olyan mély sebet ejtenie, majd én is mozgásba lendültem. A tüskével hason döftem az urat, majd azt végighúztam az úr egész testén, aminek hála elég csúf látványt nyújtott. Körülöttem végignézve, azt vettem észre, hogy két hullát is gyártottam, igazából csak azon gondolkodtam, a harmadiknak meghagyjam-e életét, illetve, hogy egyáltalán megéri-e őket hozni. Végül úgy döntöttem, hogy kellenek és a testüket mozgásra bírtam, majd szóltam a megmentettnek és ismét elindultunk a sikátorokon keresztül egy rövidebb útvonalon. Nem tudtam, hogy ez mennyire jó vagy rossz, hisz bármikor jöhet egy ellenség a sikátorban és az most nem igazán lenne jó. Majd nem is telt sok időbe és valóban összefutottunk egy ellenféllel.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 6:20 pm

Ellenfed a banditák vezére, akiről szinte semmit sem tudsz, de nem kell sok idő hogy meg tudd ő is mágus. Nem is akármilyen hiszen jég mágus. Azonnal nektek esik, célpontja Mihok, minden áron meg akarja ölni, de az idő vészesen ketyeg a fejetek fölött, úgy a te fő feladatod most az hogy lefoglald a mágust hogy Mihok eljuthasson a pavilonhoz. Ez persze nem olyan könnyű, szerencsére harcotok felénél meg jelenik Daren az emberivel - ez összesen 6 harcképes embert jelent. Ez persze nem túl jó ötlet a részről hisz így már őt is védened kell, de közben Mihok a meglepetés erejét kihasználva valahogy el sliszol támadótok mellett, és a főtér közepén fel állított pavilon felé kezd futni apjával. Neked meg kell küzdened és egyben ártalmatlanítanod kell a mágust.

Mágiái:
Ice Make /Jég teremtése/
Leírás: A mágus alkímia segítségével a levegő páratartalmából képes jeget kreálni és abból formálni tárgyakat. Minél képzettebb egy jégmágus, annál gyorsabban tudja használni ezt.

Freeze /Fagyasztás/
Leírás: Ezzel az egyszerű varázslattal a jég mágusok képesek bármilyen tárgyat vagy vízalapú dolgot megfagyasztani.

Ice Make: Hammer /Jégteremtés: Kalapács/
Leírás: Egy jégből készült harci kalapácsot hoz létre, amivel akár közelharcban használhatja, akár távolságiként, hogy nagy erővel az ellenfélnek hajítja.

Ice Make: Sword /Jégteremtés: Kard/
Leírás: Egy jégből készült kardot hot létre, amit fegyverként használhat a közelharchoz.

Ice Make: Claws /Jégteremtés: Karmok/
Leírás: A mágus jégből készült karmokat teremt a kezére, amiket közelharcban tud használni.

Ice Make: Floor /Jégteremtés: Padló/
Leírás: A mágus a földet egy bizonyos területen megfagyasztja, és aki rálép az természetesen elcsúszik rajta és nem képes rendesen megállni utána.

Ice Make: Arrows /Jégteremtés: Nyilak/
Leírás: Egy jégből készült íjat hoz létre a mágus, majd jégből készült nyilakkal lövi az ellenfelét.

Ice Make: Shield /Jégteremtés: Pajzs/
Leírás: Egy jégből készült pajzsot hoz létre a mágus, ami megvédi őt a támadásoktól. A pajzs szilárdsága és mérete függ a mágus varázserejétől.


Mivel mind a ketten sok fajta mágiát használtok szeretném a harci postodban erre koncentrálnál főleg, használd az általad ismert össze mágiát, valamint ellenfeled által használt mágiák is megjelenjenek.

Postod ellenfeled legyőzésig tartson!
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 8:16 pm

Az elénk toppanó úr számomra ismeretlen volt, így nem szerettem volna rosszat feltételezni. A férfi azonban nem volt ilyen velem és az útitársammal, rögtön támadt. A semmiből hirtelen egy jégből készült íjat teremtet, aminek nem igazán örültem, hisz tulajdonképpen egyfajta fenyegetést jelentett a számunkra. Megérzésem pedig valóban nem csalt, ugyanis az íjhoz hamar párosultak nyilak is, amiknek a kivédéséhez elég jó reflexek kellettek, így nem volt csoda, hogy nekem kellett a földre rántanom az ifjú Mihokot. A kölyköt természetesen előre akartam volna küldeni, ám félő volt, hogy az ellenség nem engedné. A feladatom ekkor kissé átalakult, nem a kölyköt kellett eljuttatnom a helyre, hanem a férfit kiiktatni. Ezen okból kifolyólag rögtön egy erős árnyöklöt küldtem felé, ami elől elég ügyesen kitért. Nyilván ő is harcedzett lehet, hisz mégis egy mágus, ki nyilván nem malmozgatással tölti szabadidejét. Harcunkban egy rövid szünet állt be, melyben mind a ketten jobban felmértük egymást, az esélyeink latolgattuk. Nekem úgy tűnt, hogy ő egy jégmágus neki pedig talán árnymágusnak tűnhettem. Ám szerencsére az én erőm nem egyetlen mágiára összpontosult, így könnyen bírtam meglepetést okozni neki. A földhöz hajoltam, ahonnét egy haláltüskét húztam elő, az ellenem pedig jégből készült karmokat tett az egyik kezére. A szemeim előtt már szinte lejátszódtak az események, így készültem számára egy kis meglepetéssel.
Rövid ideg farkasszemet néztünk, majd megindultunk egymás felé. Tudtuk, hogy egyikünk gyilkossági kísérlete sem fog megvalósulni, ám egy-egy jobb egyenes bevitelére talán számíthattunk. Ahogy ind a ketten számoltuk a lépéseket, ő hárította az én dárdám, amíg én az ő karmait, majd mind a ketten egy ütést akartunk bevinni a másik arcába. Ám a kettőnk ütése között volt egy kisebb különbség, én ugyanis időközben az erősebb medvévé alakultam, így az ő ütése sem fájt annyira és én is nagyobb csapást bírtam rá mérni. A férfi ekkor hátrált, majd az útra tette kezét és a körülöttem lévő padlózat megfagyott. A mozgásom eléggé megváltozott és éppen ezért nehezebbé vált Gyorsan farkassá alakultam, majd a jeges mezőből tulajdonképpen kiugráltam az állat képességeinek segítségével. Ekkora azonban az ellenem már egy másik csapással készült fejem felet, ugyanis egy nagyobb jégkalapács várakozott, hogy lesújthasson. A becsapódás elkerülhetetlen volt, azonban hogy ne fájjon annyira gyorsan átalakultam medvévé és próbáltam védeni magamat. A medvefejemet védtem a kezeimmel, majd mikor már volt időm komolyabban reagálni, gyorsan kiszaladtam a támadás hatókörzetéből. A testem már majdnem a végét járta ám tudtam őt még mindenképpen el, kell intéznem.
Újabb tervet akartam kieszelni, ám az ellenfelem már akcióba is épet az idegesítő nyilaival. A kölyköt ismét nekem kellett a földre rántanom. Amint a földre érkeztünk, gyorsan előidéztem egy csigolyaostort, majd vártam a következő nyilait. A nyíl a kölyköt támadta volna meg, azonban az ostorommal sikeresen más röppályára állítottam, miközben még a következő lépésemen is agyalnom kellett. Be kell, valljam nem volt fényes a helyzetem, neki csak az időhúzásán kellett törnie a fejét, amíg nekem likvidálnom kellett a sikerem érdekében. Elég hosszú ideig játszottuk ezt a macska-egér játékot, ami neki kedvezett. Ekkor azonban megérkezett a megbízóm is, akire ismét csak figyelnem kellett. Ekkor azonban meglepő dolog történt, mind a gyerek, mind az apa kihasználta a meglepetés erejét és elrohantak az idegen mellett, aki természetesen rögtön támadott volna rájuk, ám gyorsan a földre hajoltam és előhúztam onnét pár haláltüskét, amit rögtön az ellenem felé hajítottam. Ezt a támadást elég sokáig ismételgettem, amire ő egy jégből készült pajzzsal reagált. Rövid idő múlva azonban felemelkedtem a földről és megszólaltam.
- Innentől ez már a kettőnk harca, de úgy gondolom érdekes lesz. – Szavaim után arcomon gonoszsággal és kegyetlenséggel teli vigyor terült szét. Majd a megbízómmal érkezett hat idegen felé fordítottam tekintetem és hozzájuk szóltam. – Maguk pedig az életük érdekében maradjanak ki ebből!
A kis közjáték után azonban rögtön egy újabb árnyékból készült ököllel támadtam az ellenfelem, miközben farkassá alakulva ismét megközelítettem és a kis elterelést kihasználva a lábába haraptam az ellenfelemnek, mire ő el akart volna jegesíteni, ám én időben megidéztem az egyik túlvilági szolgám egy részét, hogy hárítsa a támadást. A farkas alakomban gyorsan hátráltam, majd meg is idéztem a teljes testet, melynek a keze megfagyott, azonban az egész test még használható volt. Rajta kívül két szolgám volt még abban a dimenzióban, ám a számára ismerős alakokat későbbre akartam halasztani. Immár ketten voltunk egy ellen, ám félő volt az ellenfelem könnyűszerrel veszi ezt az egy zavaró tényezőt. A földből előidéztem kettő tüskét, majd egy újabb rohamra készültem. A férfi azonban egy jégből készült kardot idézett meg és várt. Bár tudtam, hogy akard erősebb, mint az én eszközeim, mégis én rohantam felé. A biztonság kedvéért még a rohanás előtt visszaküldtem a halottat abba a dimenzióba. Mikor az úrhoz elég közel kerültem, ő ismét megfagyasztotta a padlót alattam és le akart volna sújtani a kardjával. Időben reagáltam a támadásra és megidéztem a már cudar állapotban lévő testet pajzsnak, aminek hála az ő testén is áthatolt a penge, ám az én vállamba is beleért egy kissé. A sebem ismét felszakadt, pedig az a másik vállamon volt, azonban nyilván az eddig megerőltetések is szerepet játszottak mostani életveszélyes állapotomhoz. Gyorsan farkassá változtam, s megint elmenekültem. Farkasként a sebeim kisebbek voltak, ám ugyanúgy égettek és gyengítettek.
Az ellenfelem által felém küldött nyilakat ég ebben az alakban is éppen hogy ki bírtam kerülni. Egy terven kezdtem el törni a fejem, s végül eszembe is jutott egy. Gyorsan emberré alakultam és megidéztem az egyik épségben maradt társát, illetve a földből előhúztam kettő tüskét. A férfivel az oldalamon rohantam az ellenfelem felé. A férfi nem ijedt meg a túlerőtől, mi több még a társán sem. A férfi jégkardjával véleményem szerint engem akart lekaszabolni, ám előtte pár méterrel megidéztem a megvágott hullán és rajta elrugaszkodva a levegőből egy dárdát hajítottam felé, amit a jégpajzsával hárított ám a társam ekkor már cselekedett. A hulla aszott fogsora a vállába mélyedt, é pedig időközben a földre érkeztem és a másik eszközöm is felé hajítottam. Bár a szolgám bal kezén keresztül a vállába hatolt a fegyver, mégis sikeres akciót tudhatok magam után. A férfi eléggé le volt már strapálva, ahogy én is. Úgy gondoltam már egy, legfeljebb két kör lehet hátra a harcunkból. A szolgám kiharapta az ellenségből a darabját, majd természetesen el is tüntettem. A férfi felordított fájdalmában, majd mikor végzett vártuk egymás lépését.
Én vártam őrá, ahogy ő is rám. Mind a ketten egy újabb ötleten törtük a fejünket, majd nekem akadt is egy megfelelő. Gyorsan farkassá alakultam, majd nekirontottam az ellenfelemnek. Természetesen ő ismét a padlót akarta zavaró tényezőnek használni, amely ellen én megidéztem két halott szolgám testét vízszintesen a földre, amiken keresztül közlekedtem, hogy hozzá eljussak. Farkasként elrugaszkodtam a földtől, majd a fejére ugrottam és ellöktem magam rajta, majd a földre már ismét emberként érkeztem és egy árnyököllel ajándékoztam meg, végül pedig mikor a földön feküdt nehézsúlyú medveként rázuhantam. A férfi többe már nem kelt fel, így ezt egy sikernek könyvelhetem el. Bár gaz magam is eléggé megsínylettem ezt a dolgot, tulajdonképp soha nem érzett fájdalom lett úrrá testemen. Korlátaim már nem bírta ezt így a kemény betonra érkeztem volna, azonban Daren emberei segítettek így nem ért rossz véget a kis kaland.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 9:37 pm

A kimerítő harc után Daren emberei támogatnak a pódiumhoz, ahol már a választás lezajlott, és a város új vezetője pedig Mihok lett. Daren mosolyogva lép le hozzád fiával balján és megköszöni segítséged. Felajánlja, sebeidet nála bekötözik, amibe bele is egyezel, tekintve hogy egyedül járni se tudnál. Miután kipihented magad, megbízód kifizet téged és újra útra kelsz haza fele.

Pénz jutalmad 57.000 gyémánt, valamint varázs erőd 260 varázs erővel nőtt meg.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Daren megbízása   Magánküldetés: Daren megbízása - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Daren megbízása
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Magánküldetés: A Bál
» Magánküldetés: Farkasvadászat
» Magánküldetés: Az ékszerek
» Magánküldetés: A villámlopó
» Magánküldetés: Az átok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Máshol...-
Ugrás: