KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Pandora Crusader
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Pandora Crusader


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 2:55 pm

A mai nap nem is volt rossz, egy kis küzdelemre, ezért el is indultam a Magnoliai kocsmába, mivel ott úgy gondoltam biztos talátok egy két gyengébb prédát. Mikor beléptem körbenéztem, de még csak kevesen voltak, ezért vállat vontam és leültem a pulthoz.
-Egy pohár vizet, legyen szíves! -Kértem meg illedelmesen.
-Vizet? Tudod hol vagy te kislány? Egy kocsmában a p****ba. Vagy kérsz valami normálisat, vagy elmész innen! -Vágta hozzám a durcás modorát.
-És maga tudja kivel beszél? Egy vizet kértem. -Mondtam, majd felálltam és a katanámat, ami éppen elő volt a kocsmáros nyakához duktam.
-Jó, jó hozom máris, elég lesz a forrófejüségből! -Mentegetőzött a kocsmáros majd odaadott egy pohár vizet.
-Köszönöm! -Mondtam, majd megfordultam és elkezdtem méregetni a vendégeket.
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
Elemi mágus
Elemi mágus
Noah Senshi


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Sep. 24.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 3:08 pm

Kaito és én lementünk megünnepelni, az első küldetésem sikerét egy helyi kis kocsmába, de úgy terveztük, hogy a város minden kocsmáját végigjárjuk, még ma. Nagyban iszogattunk, mikor valami fura érzés fogott el, majd pár pillanattal később egy csinos, fiatal lány lépett be a kocsma ajtaján, aki ruházata alapján, szintén mágusnak tűnt. Körbenézett, de nem hiszem, hogy észrevett volna minket, mivel közvetlenül az ajtó mellett ültünk. A lány a pulthoz sétált, majd kért valamit, de nem hallottam mit, mert messze volt, de a pultos ráförmedt a lányra, a lány pedig egy katanát nyomott a pultos torkához, aki ezután készségesen kiszlgálta a lányt. Miután megkapta az italát, megfordult és a vendégeket kezdte méregetni, majd összeakadt a tekintetünk és farkasszemet néztünk egy darabig. Kaito közben magyarázott valamit, de nem értettem mit, mivel a kányt figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Pandora Crusader
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Pandora Crusader


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 3:19 pm

Miközben keresgéltem a megfelelő ellenfelet, egy férfin akadt meg a tekintetem. A jelén látva a Dragon Fang-ba tartozott, és ez azt bizonyította, hogy ő is mágus. A víz megivása után feláltam, és odamentem ahoz a fiúhoz.
-Üdv. Pandora Crusader. Megkérdezhetem mi a becses neved? No meg azt, hogy milyen mágus vagy?!
Kérdeztem ki a fiút, majd ezek után én is elmondtam magamról mindent és azt ,hogy mit akarok.
-Szóval? Ki állsz ellenem? Nem olyan élet-halál viadalként, csak olyan harcigyakorlat félét. Ígérem nem verem kibelőled a szuszt!
Nevettem fel, majd vártam a válaszára, és közben a többi vendéget figyeltem, mivel ők is figyeltek minket.
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
Elemi mágus
Elemi mágus
Noah Senshi


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Sep. 24.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 3:35 pm

A kis hölgy kiitta az itlát, majd az asztalunkhoz lépett.
-Üdv. Pandora Crusader. Megkérdezhetem mi a becses neved? No meg azt, hogy milyen mágus vagy?!
- NAgyon örvende. Noah Senshi vagyok és víz mágus. - Válaszoltam mosolyogva a lánynak, majd ő is válaszolt ugyan ezekre a kérdésekre és elmondta, hogy harcolni szeretne velem.
-Szóval? Ki állsz ellenem? Nem olyan élet-halál viadalként, csak olyan harcigyakorlat félét. Ígérem nem verem kibelőled a szuszt!

- Elmosolyodtam, majd megittam az előttem lévő pohár tartalmát és lassan válaszoltam.
- Persze, kiállok veled. -Mondtam a lánynak, majd Kaitohoz fordultam. -De persze csak ha téged nem zavar, hogy itthagylak egy kicsit.
- Nem egyeltalán nem. Jó mulatást. - Mondta, majd mosolyogva rámkacsintott. - De ha kikapsz, akkor egész este te fizeted a piát.
-Rendben van. - Mondtam mosollyal az arcomon, majd felálltam és Pandora szemébe néztem.
- Akkor tőlem mehetünk is.
Vissza az elejére Go down
Pandora Crusader
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Pandora Crusader


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 3:47 pm

-Rendben, akkor menjünk! -Mondtam majd intettem egyet annak a Kaitonak, és kiléptem a kocsmából. Elindultam, és 1-2 háztömböt sétáltam Noah-val. Közben mesélgettem magamról, nevetgéltem vele, ám ez nem tartott sokáig mert már meg is érkeztünk a város széléhez, ami egy kisebb erdős rész volt.
-Akkor kezdhetjük! -Dugtam ki a nyelvem, majd felugrottam és előhívtam a fegyverem.
-Ölt-vált: Mágikus Pisztoly! -Kiálltotam, majd hátrébb ugrottam vagy 10 métert, és elkezdtem lőni Noah felé. A lábát kezdtem el célózni, majd néha a feje felé is lőttem.
-Na gyerünk csinálj is valamit! -Nevettem fel, majd közben elkezdtem szaladni, és közben még mindig lőttem Noah-t. Egy másodpercre sem álltam le a lövéssel, csak folyton lőttem, lőttem és lőttem. Sajnos nagyon egyik célpont sem talált, de nem váltottam fegyvert, inkább megvártam mit lép erre Noah.
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
Elemi mágus
Elemi mágus
Noah Senshi


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Sep. 24.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 4:05 pm

-Rendben, akkor menjünk! - Mondta, majd intett egyet Kaitonak, majd kiléptünk a kocsma ajtaján. Sétáltunk egy ideig, és közben Pandora mesélt magáról és jókat is nevettünk, de amint elértük a város szélét a lány megkomolyodott.
-Akkor kezdhetjük! -Mondta, majd kidugtam rám a nyelvem és felugrott, majd hívta is a fegyverét.
-Ölt-vált: Mágikus Pisztoly! - Miután előhívta a fegyverét, hátraugrott, majd elkezdett rám lőni. Párszor majdnem el is talált, de nem volt túl nehéz kikerülni a lövéseit.

-Na gyerünk csinálj is valamit! -Kiáltott nekem, egy nevetés kíséretében, majd elkezdett futni, miközben még mindig lőtt rám.
~ Rendben...ha ezt szeretnéd, hát legyen. ~ - Gondoltam magamban, miközben még mindig a lövéseit kerülgettem. Hála annak, hogy tegnap esett az eső, én is jobban ki tudtam használni képességeimt. Szerencsémre, a nagy nevetés közben nem vette észre, hogy egy pocsoja felé tart és mikor belelépett én halkan motyogtam az orrom alatt.
- Freeze. - Ahogy ezt kimondtam, a lány jobb lába belefagyott a pocsojába és hirtelen hasra vágódott.
~ Lehet, hogy ez egy kicsit szemét húzás volt egy lánnyal szemben? ~ Gondolkoztam, majd megidéztem két vízkígyót és meginítottam az egyikkel egy ostorcsapást a lány felé.
Vissza az elejére Go down
Pandora Crusader
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Pandora Crusader


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 4:20 pm

Futottam, futottam, és futottam...majd poccs elestem. Közben észrevettem, hogy a lábam jég pocsojában van. Gyorsan kihúztam, majd felugrottam és fegyvert váltottam.
-Ölt vált: Katana! -Kiálltottam, majd gyorsan feleszméltem, és ketté vágtam az egyik kígyóját.
-Na erről beszélek! -Ismét felnevettem, és neki is ugrottam a másik kígyónak amit persze könnyedén szétvágtam. Ezután ugrottam mégegyet, és a következő vágásomat Noah felé intéztem.
-Most véged! -Reménykedtem magamban, és közben a kardommal egyre erősítettem a suhintást. Ám nem törődtem a környezettel, és éppen egy fának ugrottam neki. Pár másodpercig a fejemet vakartam, majd megint neki indultam, most körültekintőbben Noah felé.
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
Elemi mágus
Elemi mágus
Noah Senshi


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Sep. 24.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 5:19 pm

Hamar kiszabadította, lábát a jég fogságából, majd fegyvert váltava elintézte a két kígyómat és nekem akart ugrani. Én szólni akartam neki, hogy vigyázzon a fára, de már rég lefejelte, mire szóltam volna. ~ Most támadhatnák, de az nem lenne valami fair...végülis ez csak egy amolyan edző meccs.~ Gondoltam magamban, amíg ő a fejét simogatta, majd mikor jobban lett megint rám vetette magát, én pedig a körülöttem lévő vizet, gyorsan egy vonalba gyűjtöttem, majd megfagyaztottam és azon, hátamon végig csúszva kikerültem a csapást, majd mikor megfordult, hogy ismét rám támadjon, én újab két vízkígyó megidézésével, körbetekertem a testét majd megfagyasztottam a kígyókat, hogy ne tudjon egykönnyen kiszabadulni.
- Rég nem kötöttem le enyire egy lány figyelmét. - Mondtam a didergő lánynak mosolyogva, majd egy újabb vízkígyót idéztem meg és miután gyönyörű, sárkányt formáztam belőle, ismét támadást indítottam a lány felé.
Vissza az elejére Go down
Pandora Crusader
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Pandora Crusader


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 2:28 pm

Kicsitt bénának éreztem magam a húzásom miatt, de ismét talpra áltam és támadtam. A vízi mágus ügyesen befagyasztotta a testemet, de én egy könnyed ölt-vált pisztollyal kilöttem a jeget. Ezután ismét támadni akartam, de túl gyors volt a fiú és egy nagy víz sárkányt idézett meg. Én gyorsan elkezdtem futni, és közben lőttem a sárkánykígyóra, de aligha segített valamit a víz ellen a lőszer. Ám egy ügyes lővésem miatt fejbelődtem a sárkányt, és az szét esett. Utánna újjult erővel el kezdtem lőni Noah-t. A lövések közben egyre közelebb mentem hozzá, majd átváltottam katanára, és neki indultam. Szerencsére gyors voltam és egy kisebb vágást tudtam a vállára szerezni. A vágás után leugrottam a földre, és fújtam egyet.
-Húúh, ügyes vagy! De én sem hagyom magam.. -Mondtam, majd elfutottam az erdőbe a fák közé, és közben messziről elkezdtem lőni Noah-t. Nem hagyom magam. Nem veszíthetek, mert akkor az egész Lamia Scale-ra bajt okozok. Nem tehetem..
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
Elemi mágus
Elemi mágus
Noah Senshi


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Sep. 24.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 6:48 pm

Pandora ismét a pisztolyához nyúlt és miután szétlőtte, az őt fogva tartó jeget, a gyönyörű sárkányomat kezdte lőni, aminek nem volt túl sok értelme, tekintve, hogy a sárkány vízből volt, de pont mikor úgy döntöttem, hogy eltüntetem a sárkányt mert a lány már messze van, a sárkányt fejbetalálta egy golyó. Ezután, Pandora lőtt rám mint egy őrült és közben egyre közelebb jött hozzám, majd mikor nekem ugrott, átváltott katanára és egy vágást ejtett a karomon. ~ Francba. Nem szabad, alábecsülnöm, mert elég gyors. ~ Gondoltam magamban.
-Húúh, ügyes vagy! De én sem hagyom magam.. - Mondta a lány majd ismát pisztolyt idézve berohant az erdőbe és onnan kezdett rám tüzelni.
~ Hmmm...úgy tűnik még nincs nagy harci tapasztalata, az erdőben a fáktól kicsit nehezebb lessz eltalálnia a fák miatt és ahogy nemrég kiderült...nincs túl jóban a fákkal. ~ Gondoltam mosolyogva, majd én is az erdő sűrűjébe vetettem magam. A lány már egy ideje nem lőtt, mivel nem tudta, hogy hol vagyok, mivel már egy ideje elbújtam és csak vártam. Mikor nem számított rám, előbújtam rejtekemből és egy vízkígyót lövedékként, hozzá vágtam, ami nekicsapta az egyik fának és mielőtt még bármit is tehetett volna, odafagyasztottam a fához, a vizes lányt.
- Nem akarod feladni? Vagy csak beszélgessünk kicsit, amíg mindketten szusszanunk egyet. - Ajánlottam fel, mivel már kezdtem kicsit fáradni és már a gyomrom is hangosan korgott, amit meghallva a lány elnevette magát.
Vissza az elejére Go down
Pandora Crusader
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Pandora Crusader


Hozzászólások száma : 32
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 25.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 1:38 pm

-Na mi van ha üres a poci akkor a fiúk máris feladják? -Gyúnolódtam rajta. Mivel nem tehettem semmit, nem erőlködtem. Nem volt sok erőm a kitöréshez, így kicsit csaltam.
-Na jó, akkor engedj ki! Fizetem a kaját! -Mondtam csaló mosollyal, majd miután kiengedett Noah, egyszerre megidéztem a katanámat, és én is a fához szorítottam.
-A józanság visszavág. Harcban és szerelemben mindent lehet..ez esetben a harcban. -Mondtam nevetve, majd elengedtem és felnevettem. Közben Noah is vissza szólt.
-Szerelemben jobb lenne.. -Mondta, majd rámkacsintott, de én nem törődtem ezzel a kijelentéssel. Hozzám nem illik egy elemi mágus. Kösz de nem kifejezéssel meglendítettem a hajam és megszólaltam.
-Okés, akkor egyezzünk meg egy Noah győzelemben. Ügyes voltál. De van még mit fejlődnöd! -Jelentettem ki, majd elkezdtem nyújtózkodni, elküldtem a fegyveremet, és ásítottam egyet.
-Aztán nehogy berúgj! -Mondtam, majd elkezdtem nézelődni, és megszólaltam.
-Nincs kedved inkább máshova menni mint inni? -Kérdeztem mosolyogva, majd rákacsintottam és folytattam.
-Ismersz itt valami, jó helyet? Elmehetnénk oda! -Fejeztem be, egy ásítás során.
Vissza az elejére Go down
Cana Alberona
Mesélő
Mesélő
Cana Alberona


Hozzászólások száma : 597
Aye! Pont : 28
Join date : 2011. Apr. 05.
Age : 37

Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 3:34 pm

Ezt a küzdelmet lezárom.

Noah jutalma 70 VE!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?   Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pandora vs Noah - A veszett fegyver mágus, és az aki a vízzel játszik. Vajon ki nyer?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fegyver mágus
» Noah a Csillagmágus és Alice az Elemi mágus találkozása
» Két Noah elfér egy tengerparton... (Noah Varens és Noah Senshi találkozása)
» Fegyver Mágia
» Duncan Blaylock - Egyedi fegyver pályázat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: