KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Első Randi: Atsui & Taro

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Taro Zoom
Elemi mágus
Elemi mágus
Taro Zoom


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Oct. 03.
Age : 30
Tartózkodási hely : Egy homokszemcsén (._.)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Első Randi: Atsui & Taro Empty
TémanyitásTárgy: Első Randi: Atsui & Taro   Első Randi: Atsui & Taro Icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 9:05 pm

Lágy, nyári szellő járja át Hargeon utcáit, miközben egyre több lámpás kapcsolódik föl. A nap kezd nyugovóra térni, míg az emberek csak most mozdulnak ki igazából a nagy délelőtti forróság miatt. Egyre több pár jelenik nevetgélve, ami eléggé kényelmetlen lehet valakinek, mint mondjuk egy srácnak, aki meghívott egy lányt vacsorára. Mily' véletlen, pont egy ilyen srác lépked lefelé az utca lépcsőin és mily' véletlen, hogy pont én vagyok az.
Ez a sok pár körülöttem eléggé kezdett feszélyezni, így a kezemmel elkezdtem a tincseimet csavarni, míg a másik kezemmel az egy száll vörös rózsát kezdtem el egyre szorosabban fogni. Ha az emberek látták volna az arcomat, döbbenten vették volna észre a változásokat rajtam: az egyik pillanatban örültem, a másikban szinte kiguvadtak a szemeim, majd idegeskedve még jobban elkezdve csavarni a hajamat. Az út és az idő fogy s mire észbe kapok, már a kijelölt étterem előtt állok. Szinte kővé dermedve olvasom el folyamatosan a nevét, mintha valami hibát keresnék benne. Tengergyöngy Étterem. Arcom elkezdett a vörös árnyalat minden színében pompázni, miközben egy-két pillanatra még meg is remegtem.
~Én...tényleg...elhívtam Atsui-t...egy...randira?!~ kaptam képzeletben a fejemhez, miközben a szívem egyre hevesebben vert.
Hirtelen az órámra néztem, mintha egy időzített bomba lett volna. 18:59 volt. A találkozót hétre beszéltük meg, szóval bármelyik pillanatban megérkezhet. Hirtelen megpillantottam egy fekete cérnát az új ingemen, mire szinte már őrült módjára téptem le magamról és kezdtem el kutakodni más hibák után. A sivatag barna ingemen egyelőre nem találtam semmit, még a fekete csíkot is végigtapogattam, nehogy véletlenül átcsusszanjon a figyelmem. Ezután a szürke nadrágomat kezdtem el átvizsgálni szöszök után, bár talán túlságosan is nagy ügyet csinálok belőle.
Első Randi: Atsui & Taro 3185972643_b8d541812d
Hisz csak elhívtam valahová. Nem nagy ügy az, ugye? Ugye?!
-Szia Taro!- hallottam meg angyali hangját.
Annyira megijedtem egy pillanatra, hogy egy hirtelen mozdulattal kihúztam magam és összeszorított szemekkel fordultam meg.
-Sz-szia Atsui!- emeltem meg zavarodottan a hangom.
Szemeimet résnyire kinyitottam és egyszerűen elállt a lélegzetem. A város fényei annyira kiemelték ezt a csodálatos lányt, ha nem tudnám, hogy ez a valóság, biztosan egy szép álomnak hinném.
-Gyönyörű...vagy...- suttogtam, mire elvörösödve elkezdtem kapálózni. -Mármintizéúúúgyértem!...Ezt neked hoztam!- mondtam rákvörösen és átadtam neki a virágot.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohun.niceboards.net
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Első Randi: Atsui & Taro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Randi: Atsui & Taro   Első Randi: Atsui & Taro Icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 10:24 pm

Kellemes, langyos szellő libbentette fel a függönyt hotelszobám ablakán, persze épp amikor két ruha között voltam. Szerencsére senki nem láthatott meg, mert az egyik legolcsóbb szobát tudtam csak kivenni, aminek az ablaka egy tűzfalra nézett. Magamra kaptam az általam legszebbnek tartott ruhámat, aztán még egyszer megigazítottam...és még egyszer....és még egyszer...



Első Randi: Atsui & Taro 1244867877_3394_full




~Elég Atsui. Jól nézel ki, biztos tetszeni fogsz neki. ~ Győzködtem magamat, majd az órára pillantva megnyugodtam, hogy még van időm odaérni. Nem szeretek késni, ezért el is indultam az étterembe, ahova Taro hívott el randira.
Borzasztóan izgultam, a lábaim szinte remegtek, ahogy sétáltam, de mire odaértem kicsit összeszedtem magam.
Megláttam fehér haját és szívem őrült dobogásba kezdett. Homokszínű ingben és szürke nadrágban várt rám, alig ismertem rá. Idegesen porolgatta ruháját, mikor odaléptem hozzá és köszöntem.
- Szia Taro! - mondtam mire ő hirtelen kihúzta magát és felém fordult, meglepetésemre csukott szemekkel.
- Sz-szia Atsui! - köszönt vissza idegesen, és közben lassan kinyitotta a szemét, majd elámult.
- Gyönyörű...vagy...- suttogta, aztán kapkodva hozzátette - Mármintizéúúúgyértem!...Ezt neked hoztam!- egy gyönyörű szál rózsát nyújtott felém, amit pironkodva vettem át tőle, úgy, hogy kezem finoman érintse az övét egy pillanatig. Hosszúra nyúló pillanat volt, és azt kívántam bárcsak sosem érne véget. Még bőrének puha tapintásának hatása alatt orromhoz emeltem a virágot, behunytam a szemem, és beleszippantottam édeskés illatába.
- Mehetünk? - kérdezte Taro és egy lépéssel közelebb lépett. Nagyot nyeltem és bólintottam, közben pedig mélyen a szemébe néztem, és megfogtam a kezét. Úgy láttam kicsit meglepődött, aztán miután magához tért bementünk az étterembe. Odavezetett az asztalunkhoz és illedelmesen kihúzta nekem a széket, majd óvatosan betolta ahogy ráhuppantam, aztán leült elém, és elvesztünk egymás tekintetében.
Vissza az elejére Go down
Taro Zoom
Elemi mágus
Elemi mágus
Taro Zoom


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Oct. 03.
Age : 30
Tartózkodási hely : Egy homokszemcsén (._.)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Első Randi: Atsui & Taro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Randi: Atsui & Taro   Első Randi: Atsui & Taro Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 4:14 pm

Arcom egyre vörösebben kezdett lüktetni, akárcsak egy karácsonyi díszlet, amiket a fenyőfára szoktak rárakni. Tekintetemmel szinte láthatatlanul végigpásztázom a testét. Egy-két pillanatra megakadt a szemem a szép vállain, majd ahogy a dekoltázsára tévedek, arcom már izzani is kezd s inkább úgy döntök, követem a ruha vonalát a hasától egészen a lábáig. Szívem, mint egy megvadult állát módjára kezdett tombolni a mellkasomban s mintha már a torkomban éreztem azt.
~Tudtam, hogy valami szebb ruhába kellett volna jönnöm, de csak erre futotta a pénzemből...~ siránkoztam.
~Ugyan, csak tépd le róla ezt a szexi ruhát és meg van oldva a dolog. Nyeeeeheheheheheheeeeee...~ szólalt meg gúnyosan.
~Már csak te hiányoztál...~ mondtam magamban egy sóhaj kíséretében.
Mivel régóta nem történt semmi változás a helyzetünkön, így hát gyorsan és illedelmesen előre emeltem a kezemet.
-Mehetünk?- kérdeztem.
A lány egy pillanatra elvörösödött, majd lassan belecsúsztatta az ő kezét az ujjaim közé. Szinte a hideg futkosott a hátamon, mikor az lágy és kicsi kéz belesimult a tenyerembe. Olyan volt, mintha selymet szorongattam volna. Beinvitáltam az étterembe, majd a pincérnek rögtön intettem, hogy kellene egy szabad asztal, mire a mellettem álló tüneményre nézett, elmosolyodott, majd rögtön mutatott is egy remek helyet, közel az ablakhoz, ahol a város egy részét tisztán lehetett látni. Úriember módjára kihúztam neki a széket, majd mikor ráült visszacsúsztattam és én is helyet foglaltam. Az asztalon lévő két étlap közül az egyiket felkaptam és tanulmányozni kezdtem, mikor hirtelen a tekintetem találkozott Atsui-éval.
Leírhatatlan érzések kezdtek el bennem kavarodni. Az elején talán idegeskedtem, de utána olyan volt, mintha minden aggodalmamat elmosta volna. A lány szemei jobban hasonlítottak egy azúrkék tengerre, mely lágyan ringatózik egy naplemente közben. Már a szeme pillantása képes volt teljesen lenyugtatni.
A következő pillanatban viszont már azt vettem észre, hogy néhány centivel csökkent a köztünk lévő távolság, mire elpirulva hátradőltem a székemen. Néhány perc múlva megérkezett a pincér egy széles mosollyal.
-Jó estét! Mit szeretnének rendelni?- tette fel a kérdést.
-Azt hiszem...- vakartam meg a fejemet. -Lenne egy ház specialitása, egy pohár víz ééééés...desszertnek talán egy kehely eper fagyit.- mondtam el a rendelésemet, majd átadtam az étlapot neki.
-És a Hölgynek?- kérdezte mosolyogva.
-Én is ugyan ezt, csak fagyiként csokoládét kérnék.- adta ő is a pincérnek az étlapot.
-Hozhatom egy kehelybe a két fagyit?- vigyorodott el a férfi.
Egy pillanatra megállt bennem az ütő, majd visszaemlékeztem a Quatro Cerberus pultos lány tanácsaira.

"1.) Mindig légy határozott!"

-I-igen!- próbáltam határozottnak tűnni, bár a hangom kicsit remegett.
A pincér meghajolt és indult is a konyhába leadni a rendelést. Az idő elteltével megint csak csend telepedett le közénk, mire ismét elkezdtem babrálni a hajammal. Próbáltam visszaemlékezni a lány tanácsaira és egy kicsit megerőltetve magamat, de eszembe jutott a második szabály.

"2.) Mindig legyen valamilyen beszédtéma!"

~Mégis miről beszélgessünk?! Az előző küldetésen majd nem megöltem...bár az inkább Oni volt, de akkor is...~ rágódtam magamban, majd újra rápillantottam.
Látszott rajta, hogy ő is kicsit kényelmetlenül érzi magát ebben a nagy csendben és tényleg kezdett már zavaró lenni. Szinte már fojtogatott.
-Öhm...- szólaltam meg. -Igazán jól áll neked a kiengedett haj...- dicsértem meg.
Legszívesebben a föld alá süllyedtem volna, vagy egy homokbuckát raktam volna magam fölé, mint Ovan, annyira zavarban voltam. 17 év után először vagyok egy lánnyal egy igazi randevún, de még a tanácsok ellenére sem tudom, mit mondjak neki.
~Tényleg szereted?...~ szólalt meg hirtelen a démon.
~Tényleg szeretem?...~ ismételtem meg. ~T-talán...de nem tudom...Okaro-mester szerint akkor jön el az igazi, mikor elkap az az érzés...De mégis milyen érzés? Az izgatottság? Az öröm?...vagy...~ csusszant fel a kezem a szívemhez. ~Talán ez lenne az?...~ gondoltam magamban.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohun.niceboards.net
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Első Randi: Atsui & Taro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Randi: Atsui & Taro   Első Randi: Atsui & Taro Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 6:20 pm

Tekintetem mélyen az övébe fúrtam, és testem elöntötte a forróság. Legszívesebben rögtön a karjaiba vetettem volna magam, de a fejemben megjelenő képet összetörte a mellénk toppanó pincér.
-Jó estét! Mit szeretnének rendelni? - kérdezte széles vigyorral az arcán.
-Azt hiszem...Lenne egy ház specialitása, egy pohár víz ééééés...desszertnek talán egy kehely eper fagyit. - adta le rendelését Taro, majd felém nyújtotta az étlapot, de én ki sem nyitottam. Nem tudtam levenni róla a szemem, ajkait figyeltem, ahogy mozogtak.
-Én is ugyan ezt, csak fagyiként csokoládét kérnék. - mondtam és még mindig őt nézve a pincérnek adtam az étlapot. Nem érdekelt mit kért, csak jó lehetett.
-Hozhatom egy kehelybe a két fagyit? - húzódott még szélesebb vigyorra a pincér szája.
-I-igen! - mondta Taro határozottan...én pedig meg sem tudtam szólalni, csak arcát fürkésztem tekintetemmel és emlékeimből előhívtam finom bőrének érintését. Végre elment a pincér, de hatalmas csendet hagyott maga mögött. Taro a haját kezdte babrálni, úgy láttam valamin jár az agya. Kicsit fészkelődtem, éreztem, hogy meg kéne törni a csendet, de nem tudtam gondolkodni.
-Öhm...- szólalt meg végül -Igazán jól áll neked a kiengedett haj... - nagyon jól esett bókja, boldogság öntötte el mindegy egyes porcikám. ~ Tetszem neki! Tetszem neki! ~ gondoltam és számat boldog mosolyra húztam.
- Köszönöm. Te is nagyon jól nézel ki. - mondtam nyugodt hangon, és elővettem legangyalibb mosolyomat, miközben ő a szíve fölé csúsztatta kezét.
Sosem voltam még ilyen helyzetben, és sosem éreztem még így. ~ Szerelmes lennék? Ez lenne a szerelem? ~ tépelődtem, miközben szívem egyre vadabbul kalapált mellkasomban. Úgy éreztem valami nyugtalanítja szívem választottját, ezért hirtelen ötlettől vezérelve előrehajoltam és gyengéden megfogtam asztalon heverő bal kezét.
- Tudom, hogy nem a te hibád volt, ne emészd magad. - mondtam kedvesen és a kezét használva közelebb húztam magamhoz, miközben mélyen a szemébe néztem.
- Taro.
- I-igen?
- Azt hiszem szeretlek. - mondtam ki remegő ajkakkal a bennem forrongó érzéseket, és éreztem, hogy fülig pirulok, de kezét nem akartam elengedni...soha többé.
Vissza az elejére Go down
Taro Zoom
Elemi mágus
Elemi mágus
Taro Zoom


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Oct. 03.
Age : 30
Tartózkodási hely : Egy homokszemcsén (._.)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Első Randi: Atsui & Taro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Randi: Atsui & Taro   Első Randi: Atsui & Taro Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 10:33 pm

A Tengergyöngy nevezetű étteremben kellemesen telt az idő: kellemes muzsika, mosolyogva pincérek és néha énekesek vagy parodisták szórakoztatták a vendégeket. Sőt, ennek a vicces és kellemes légkör ellenére voltak eldugottabb vagy inkább romantikusabb helyek.
Az idegesség egyre jobban fokozódott bennem, nem is beszélve arról, hogy Atsui hirtelen megfogta a bal kezemet, ami épp az asztalon pihent. Annyira hirtelen történt, hogy majdnem kitéptem néhány hajszálamat birizgálás közben. Az elején elvörösödve tekintettem a szemeibe s mintha újra meghallottam volna a tenger hullámzását, ahogy a partot szokta csapdosni.
-Tudom, hogy nem a te hibád volt, ne emészd magad.- mondta mosolyogva.
Egy pillanatra megdöbbent arccal néztem őt, majd szomorúan elmosolyodva oldalra fordítottam a fejem. Talán látta az arcomon, hogy még mindig ezen rágódom és próbált valahogy könnyíteni a gondolaton, bár sohasem fogom tudni elfelejteni.
~Kedves vagy...talán...talán meg sem érdemellek...~ szegődött fel ez az rossz gondolat.
Hirtelen a lány szorosabban szorította a kezét és kicsit közelebb is húzta, majd mélyen a szemembe nézett. Arcomon újra pírfoltok kezdtek megjelenni, fogalmam sem volt, mit tervez.
-Taro.- szólt határozottan.
-I-igen!- böktem rá rögvest.
-Azt hiszem...szeretlek.- mondta ki.

.....

Egy pillanatra leállt minden. A zene leállt, mintha csak egy lemezlejátszót kapcsoltak volna ki hirtelen, az emberek sem nevettek, sőt a kinti szél is megállt. Csak Atsui vörös tekintetére és arra az egy szóra tudtam koncentrálni.
~Sz....sz....sze...szeret...~ mondtam magamban.
Hirtelen a zene, az emberek csevegése és a kinti szél is kezdett újra megelevenedni, mire bekövetkezett egy "önpusztító kémiai folyamat".
-Ddddddddedededededeeeee ezt nekem kellett volna mondanom ráadásul nem is ismerjük olyan rég egymást mármint ezt nem az jelenti hogy nem érzem ugyan ezt irántad csak hát nem tudom hogy tényleg akarod meeeee...- dadogtam sebesen és majdnem le is estem a székről.
Arcom csak égett a vörösségtől és kezdtem jobban hasonlítani egy rákra, akit épp most főztek meg. Mivel bal kezemmel Atsui kezét fogtam, a másikkal újra a szívemhez nyúltam és éreztem. Éreztem azt a kellemes érzést és már megértette, miről beszélt Okaro-sensei. Arcomról egy pillanat alatt eltűnt a bizonytalanság, bár a vörösség csak nem akart elmúlni.
-Atsui...Én...Én i--- kezdtem volna bele, mire mintha egy hatalmas dob csapkodott volna egyre fokozatosabban.
~Mi-mi ez...~ nyöszörögtem fájdalmamban s úgy éreztem, mindjárt leszédülök a székről.
Ám előtt minden elsötétedett. Fejem lefelé csüggedt, mintha csak egy rongybaba volnék és talán a lány eléggé meg is lepődhetett, mire váratlan és rejtélyes dolog történt. A hajam elkezdett nőni és egyre jobban vette fel a vöröses árnyalatot. Az elsötétült arcból hamarosan egy kaján vigyorgó és vörös szemű démon tekintett vissza a lányra.
-Yo! Yo! Yo, csini baba!- mondta egy fülig érő perverz vigyorral. -Remélem kellemesen telnek a napjaid, cicus...- tette még hozzá gúnyolódva.
-Hol van Taro...?- kérdezte kicsit dühösen Atsui és rögvest elkapta a kezét.
-Nyugszik a kislány! Semmi baja sincs a srácnak, csak pihen egy kicsit. De addig mi is jól szórakozhatunk, ó de még mennnnnnnnyire, cicuskám.- vigyorodott el megint.
-Add vissza Taro-t!- emelte meg a hangját a lány.
-Hmm...Rendben! De előtt mutasd a bugyidat! Nyeeeeheheheheheheeeee.- nevetett jóízűen.
-Te perverz állat!...- sziszegte mérgesen.
-Óóóh, ilyen szépet már nagyon rég bókoltak nekem.- libbentette meg a haját.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohun.niceboards.net
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Első Randi: Atsui & Taro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Randi: Atsui & Taro   Első Randi: Atsui & Taro Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 11:54 pm

-Ddddddddedededededeeeee ezt nekem kellett volna mondanom ráadásul nem is ismerjük olyan rég egymást mármint ezt nem az jelenti hogy nem érzem ugyan ezt irántad csak hát nem tudom hogy tényleg akarod meeeee... - alig tudtam követni mit mond, annyira hadart, még a székről is majdnem leesett, még jó, hogy fogtam a kezét, aztán újra szívéhez kapott és mintha megnyugodott volna.
-Atsui...Én...Én i - kezdte én pedig elkerekedett szemekkel vártam, hogy kimondja, amikor történt valami. Furcsa hangot adott ki, úgy tűnt fájdalmában, arca is eltorzult, haja pedig hirtelen vörösödni kezdett. ~Jaj ne..kérlek ne.. ~ kétségeesve szorítottam még mindig kezét, miközben cikáztak fejemben a fájdalmas emlékképek. Egy pillanattal később már a vörös szemű démoni szörny nézett rám vissza az asztal túloldaláról.
-Yo! Yo! Yo, csini baba! Remélem kellemesen telnek a napjaid, cicus... - mondta perverz vigyorral a képén. Mindent elsöprő düh kezdte elporlasztani félelmem.
-Hol van Taro...? - kérdeztem forrongva és elkaptam a kezem.
-Nyugszik a kislány! Semmi baja sincs a srácnak, csak pihen egy kicsit. De addig mi is jól szórakozhatunk, ó de még mennnnnnnnyire, cicuskám.
-Add vissza Taro-t! - most már kiabáltam.
-Hmm...Rendben! De előtt mutasd a bugyidat! Nyeeeeheheheheheheeeee.
-Te perverz állat!...- fogaimat összeszorítva préseltem ki a szavakat.
-Óóóh, ilyen szépet már nagyon rég bókoltak nekem. - meglibbentette a haját, mire én dühösen felpattantam hátralökve székemet és teljes erőmből rácsaptam az asztalra mindkét öklömmel.
- Ne szórakozz velem te állat!! Takarodj innen!! Azonnal add vissza Tarot!!! - üvöltöttem, és éreztem hogy egész testemet átjárja a sötét düh.
- Azt lesheted szépségem. - mondta kaján vigyorral az arcán és jobb kezével erősen megragadta hajamat.
- Te rohadék!! - teli torokból ordítottam, miközben mágikus pecsétem megjelent ökölbe szorított kezeim alatt. Hajam úgy lobogott, mintha egy hatalmas ventilátoron álltam volna, majd a következő pillanatban nagy mennyiségű homok tört ki nagy erővel testem elől, a sarokba röpítve Onit. Az étteremből sikítva menekültek az emberek én pedig hangosan lihegtem és a porfelhőben kerestem a testét a szememmel. Egy pillanattal később meg is láttam sziluettjét.
- Nem rossz szivi. Sikerült meglepned. - mondta gúnyosan, majd arca borzasztó sötétre váltott. - Legutóbb megúsztad de most véged! - egy pillanatra megfagytam a félelemtől, aztán karjaimat arcom elé tartva, összeszorított szemekkel, nagy robajjal repültem ki az étterem ablakán és hangos nyekkenéssel értem földet. Szemeimet lassan kinyitottam, miközben fulladozva köhögtem a portól. Kezeimet letettem a földre, hogy feltámogassam magam, de az üvegszilánkok, amiken feküdtem szanaszét vágták.
- Áhhh!! - kiáltottam hangosan, de ez csak rontott a helyzeten... minden porcikám izzott a fájdalomtól, lábaim is vérben fürödtek a vágásoktól. Újra megpróbáltam felállni, de ekkor megragadta a karomat.
- Csak nem fájt baby? Hadd segítsek! - Nevetett és karomnál fogva magához rántott. Kapálóztam, de a szorítása túl erős volt.
- Taro hol vagy? Kérlek segíts! - kiabáltam kétségbeesve könnyes szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Taro Zoom
Elemi mágus
Elemi mágus
Taro Zoom


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Oct. 03.
Age : 30
Tartózkodási hely : Egy homokszemcsén (._.)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Első Randi: Atsui & Taro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Randi: Atsui & Taro   Első Randi: Atsui & Taro Icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 7:32 pm

Atsui-nak láthatóan nem tetszett, hogy a démon van vele, nem pedig én. Egész idő alatt próbáltam valahogy újra visszanyerni az irányítást a testem fölött. Hirtelen a semmiből egy nagy adag homok jelent meg a lány előtt és az előtte lévő falba vágta a szörnyet. Az étterem megremegett és akik látták ezt a "színjátékot", mind sikítva menekültek az utcára. Oni egy laza mozdulattal kilökte magát a falból, majd leporolta a vállát.
~Milyen gyenge...Bár nincs itt a botom, egy csitrivel fél kézzel is el tudok bánni.~ vigyorgott győzelmien.
-Nem rossz szivi. Sikerült meglepned...Legutóbb megúsztad, de most véged!- üvöltötte egy őrült vigyor kereteiben, majd egy újabb robbanás rázta meg az utcát.
A Tengergyöngy étterem egyik falán egy újabb lyuk díszelgett, ami az utcára nézett. Hatalmas por kerekedett ott s az emberek jajveszékelve rohantak el a helyről. Egy sebesült lány próbált az üvegcserepek között valahogy talpra állni, de amint beléjük tenyerelt, fájdalmában újra összecsuklott. A porfelhőből előugrott egy rémületes árny, ami nekirontott Atsui-nak és majdnem letépte a karját, úgy szorította.
-Csak nem fájt baby? Hadd segítsek!- nevetett önfeledten, majd magához rántotta.
A lány próbált ellenállni, kapálózni, de ez valahogy nem tetszett a démonnak, így egyszerűen a falhoz lökte, majd megragadta a nyakát. Kicsit kezei reflexszerűen ragadták meg a vörös hajú férfi kezeit, miközben egyre csak szenvedett.
-Taro, hol vagy!? Kérlek segíts!!- üvöltötte a lány, mire még jobban szorítani kezdte a nyakát.
-Nem hall téged, kiscs--- akadt el a szava, mire a másik kezével a fejéhez kapott.
Oni szemei szinte lüktetni kezdtek, szíve egyre hevesebben vert és gyomra folyamatosan összerándult, mintha minden szerve ő ellene lenne és hallotta. Hallotta Taro üvöltését, ahogy a képzelet falait döngeti minden erejéből.
~ENGEDJ KI!!!!!!!!!!!!!!!~ rándult meg a feje az üvöltés hatására.
-Cöh...Úgy tűnik csak ennyi időm volt...- mondta unottan, mire egy vigyorral közelebb hajolt hozzá. -Nem akartalak bántani, csak provokáltál...De ne feledd, drága...Én ott vagyok...Látlak téged...Hallak téged...Érezlek téged...Én vagyok Taro, Taro pedig én...Ez lett az ő végzete...- suttogta a fülébe, majd Atsui arcán lecsurgó vércsíkot élvezettel lenyalta.
-T-Taro nem ilyen...Nem fogja hagyni...- nyöszörögte.
-Majd...meglátod...- suttogta elgyengülve, mire a démon elengedte és megölelte a lányt. -Úgy sem adom fel...Aries...- motyogta, majd elmosolyodott.
A vörös, hosszú haj rövidülni kezdett és színe is újra átváltott a normális fehéres-szürkére, alacsonyabb is lett egy kicsivel.
Végre vissza tudtam szerezni a testem fölött az irányítást és szorosan magamhoz szorítottam a lány testét. Éreztem és láttam a sebeit, amiért csak magamat okolhattam. Szó nélkül felkaptam az ölembe és rohanni kezdtem. Tincseim az arcomba hullottak, fogamat csikorgattam és egyre gyorsabban szaladtam.
~Kórház...Kórház...Egy kórházat kell találnom!~ mondogattam magamban.
Végül nagy nehezen megtaláltam azt az épületet és szélsebesen rohantam a bejárata felé. Szó szerint berobbantam a helyiségbe.
-Kérem!!! Valaki segítsen!- üvöltöttem.
-A-azonnal!- szólt riadtan egy nővér, aki szólt a többinek és már hoztak is egy tolóágyat.
Óvatosan ráfektettem és már vitték is be. Sajnos a műtőterembe nem engedtek be, kint kellett várnom, miközben idegességben a falat kezdtem ütögetni. Egy negyed óra múlva egy orvos jött ki a szobából.
-Doktor! Mondja el, hogy van?!- támadt le.
-Nyugalom, fiatal úr!- veregette meg a vállam mosolyogva. -A hölgynek semmi komolyabb baja. Néhány karcolás, egy zúzódás és egy üvegszilánk a kezében, amit már kivettük, fertőtlenítettük és bekötöztük.- mondta precízen.
Egy hatalmas megkönnyebbült sóhajjal dőltem neki a falnak, majd a plafont kezdtem. Nem is tudtam gondolkozni, csak néztem a fehér falat, mintha oda lenne írva a válasz a gondomra.
-Taro...- suttogta valaki, mire Atsui-t pillantottam meg.
Az ajtóban állt, nekidőlve az ajtófélfának, jobb tenyere be volt kötve és kicsit elpirulva nézett rám. Egy pillanatra ismét a csodás tengerkék szemeibe néztem, majd szomorúan a lábamat kezdtem bámulni.
-Ez bármikor megtörténhet, ha velem vagy...Még a pecsét sem tudja mindig visszatartani őt...- mondtam és felemeltem a jobb kezemet, amin ott lógott a fekete csuklópánt.
-Majd megoldjuk...- vágta rá rögtön mosolyogva.
-De...- döbbentem meg, mire elém lépett.
-Semmi de...megoldjuk...- mondta. -Biztos találunk valam--- s nem tudta befejezni a mondatot.
Két kezemmel magamhoz rántottam és kicsit megdöntve, de ajkaink egybefonódtak. Ez a lány képes volt a bennem lévő gonosz ellenére is elfogadni.
~Tényleg...szeretlek...~ motyogtam magamban.
Percekig úgy maradtunk, majd mikor elváltak ajkaink egymástól, elvörösödve oldalra fordítottam a fejemet.
-H-ha van kedved, talán még elmehetünk valahová...bér ne az étterembe, mert biztos ránk sóznák a javítás költségét...- mondta viccelődve.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohun.niceboards.net
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Első Randi: Atsui & Taro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Randi: Atsui & Taro   Első Randi: Atsui & Taro Icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 10:50 pm

-Nem hall téged, kiscs-- - itt meglepetésemre elakadt a szava, de nem igen tudtam vele foglalkozni, mert már az ájulás határán voltam.
-Cöh...Úgy tűnik csak ennyi időm volt...- mondta közönyösen, majd visszatért a kéjes vigyor arcára és egészen közel hajolt az enyémhez, miközben továbbra is szorította nyakam. -Nem akartalak bántani, csak provokáltál...De ne feledd, drága...Én ott vagyok...Látlak téged...Hallak téged...Érezlek téged...Én vagyok Taro, Taro pedig én...Ez lett az ő végzete... - suttogta fenyegetően fülembe, és megnyalta arcomat.
-T-Taro nem ilyen...Nem fogja hagyni... - nyöszörögtem, aztán elájultam.


- Hol vagyok? - kérdeztem, de a szavak csak nehezen hagyták el számat, és alig ismertem rá hangomra. Éles fájdalmat éreztem jobb kezemen ezért felszisszenve megrántottam.
- Kérem ne mozogjon! - szólt egy ismeretlen, bár kedves hang, mire odafordítottam zúgó fejem hogy lássam ki az. Látásomat csak nehezen sikerült újra kiélesítenem, de mikor megtörtént egy kedves nővért véltem felfedezni jobbomon, amint épp befejezi kezem bekötését.
- Kórházban van. De ne aggódjon kedvesem, nincs nagy baj, csak pár öltés meg kötés, és már mehet is haza pihenni. A barátja már várja odakint. - mondta az orvos, aki balról hajolt be látószögembe.
- A...a..barátom? - kérdeztem értetlenül, még nem igen voltam magamnál.
- A fehér hajú fiatalember, aki behozta. Nem a barátja? - nézett rám kérdőn.
- Taro. - azonnal felvillant előttem mi történt, és megnyugodtam, mikor a fehér hajat emlegette. - De igen a barátom. Elnézést.
- Semmi gond kedvesem, de a következő pár napban próbáljon meg minél többet pihenni, akkor gyorsan begyógyulnak azok a fránya sebek. - mondta kedves mosollyal arcán, majd kiment a szobából.
~ Szóval itt van...és hála az égnek újra önmaga. ~ állapítottam meg magamban és mérhetetlen vágy fogott el, hogy láthassam és megölelhessem.
- Így ni...ez meg is van. Hazamehet kisasszony. - mosolygott és felsegített az ágyról. Kicsit megszédültem először, de aztán visszanyertem az egyensúlyom és kiléptem az ajtón. Taro a falnak támaszkodva bámulta a plafont, nem vett észre. Gyorsan végignéztem magamon, és kicsit meglepett, amit láttam. Lábaimon és karjaimon kisebb-nagyobb sebek díszelegtek, egy-két helyen kötéssel megszakítva, jobb kézfejem vastagon be volt tekerve, egykor gyönyörű ruhám pedig cafatokban lógott rólam. Félig meztelennek éreztem magam, amitől el is pirultam, majd tekintetem visszaemeltem őrá.
- Taro.. - szólítottam, de alig jött ki hang a torkomon. Azonnal szemembe nézett, végigmért, majd zavartan lefordította fejét.
-Ez bármikor megtörténhet, ha velem vagy...Még a pecsét sem tudja mindig visszatartani őt... - szólalt meg szomorúan, majd felemelte és felém fordította csuklópántos jobb kezét.
-Majd megoldjuk...- mondtam és megpróbáltam sajgó arcizmaimmal mosolyogni.
-De...- próbált ellenkezni, én pedig elé léptem.
-Semmi de...megoldjuk... Biztos találunk valam-- - de nem tudtam befejezni, mert két kezével megragadott, karjaimnál fogva magához húzott, és megcsókolt. Testem újra elöntötte a forróság, ahogy sebtől forrongó ajkam az övéhez tapadt. Sokáig nem tudtunk elszakadni egymástól, aztán mikor mégis megtörtént Taro pironkodva oldalra fordította a fejét. Minden fájdalmam köddé vált egy pillanat alatt, földöntúli boldogság áradt szét testemben, soha többé nem akartam kibújni karjai közül.
-H-ha van kedved, talán még elmehetünk valahová...bár ne az étterembe, mert biztos ránk sóznák a javítás költségét... - mondtam, majd mikor újra rám nézett, mosolygósan rákacsintottam. Egy pillanatig még arcomat fürkészte, majd ő is elmosolyodott és bólintott., aztán elindultunk kifelé, de még mindig átkarolt és magához szorított.

- Menjünk le a tengerpartra sétálni. Az mindig megnyugtat. - javasoltam.
- Rendben. Amit csak akarsz. - felelte és elindultunk a part felé, lassan, némán. Mikor leértünk és a hullámok már majdnem elérték lábunkat, azonnal kiléptem megviselt cipőimből, és behunyt szemekkel fúrtam lábam a kellemesen hűvös homokba, fejemet pedig nekidöntöttem a vállának. Mély lélegzetet véve szippantottam magamba az ismerős sós illatot, majd kinyitottam szemem és Taro felé fordultam. Gyönyörű lilás szemébe fúrtam tekintetem, majd megcsókoltam. Ajkaink újra összeforrtak, miközben nyaka köré fontam karjaim, ő pedig lágyan arcomhoz érintette kezét. Percekig nem tudtunk szétválni, és azt kívántam, bár így maradhatnánk örökre.
Vissza az elejére Go down
Taro Zoom
Elemi mágus
Elemi mágus
Taro Zoom


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Oct. 03.
Age : 30
Tartózkodási hely : Egy homokszemcsén (._.)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 1
Jellem:

Első Randi: Atsui & Taro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Randi: Atsui & Taro   Első Randi: Atsui & Taro Icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 10:04 pm

A világ lencsendesedet körülöttem. Az összes fal, az összes kellék és az összes ember, mint a papírlapot, úgy fújták el a képzeletbeli szelek, majd az üres teret vibráló és kellemes színek töltötték meg. Egy pillanatra mintha kételyek gyötörtek volna, de azok is egy szellő hatására tovaszálltak.
Miután ajkaink elváltak, elvörösödve tekintettem le rá egy döbbent arccal és mintha valami nagyon ingerelt volna. Tulajdonképp rájöttem, hogy életemben először vagyok szerelmes. Fogalmam sem volt, hogy most mit kellene tenni. Szerencsére a kérdésemre örömmel bólintott, majd lassú és óvatos léptekkel elindultunk a kórház kijárata felé.
-Menjünk le a tengerpartra sétálni. Az mindig megnyugtat.- javasoltam.
-Rendben. Amit csak akarsz.- mondta mosolyogva és keze az én tenyerembe siklott.
A tengerparton kellemes, sós illat csapta meg az orrunkat. A víz lágy hullámzása, a szellő és a sok apróan fénylő égitestek igazán idilli környezetet hoztak létre. Fejét lágyan az én vállamra helyezte, mire kicsit elvörösödve felé fordítottam a fejemet s elkaptam a pillantását. Egy pillanatig nézhettem a gyönyörű tengerkék szemeket, majd lábujjhegyre állt és megcsókolt. Kezeivel átkarolta a nyakamat, míg én az arcát simogattam. Mikor szétváltunk mosolyogva pillantottam rá, majd néhány pillanattal később ismét zavarba jöttem és arcom kezdett megint vörössé válni.
-Öhm...- kezdtem bele, majd kezemet előre emeltem.
A pecsétek megjelentek a kezem körül, mire a homok megmozdult és sürögve-forogva alakot öltött, méghozzá egy pad külsejét vette fel. Óvatosan leültem rá először, hogy biztos ami biztos, nehogy beszakadjon alattunk. Mikor ő is leült némi pírral átkaroltam és magamhoz húztam. Teltek a percek és csak a szél légy simogatását lehetett érezni, ahogy belekap a hajunkba és jól megcsavarja azt a szélrózsa minden irányába.
-Tudod...- nyeltem egy nagyot és látszott rajtam, hogy zavarban vagyok.- Én még...sohasem...tudod...voltam szerelmes...- nyögtem ki valahogy, majd folytattam.- Így nem igazán tudom, mit kellene csinálnom...De ígérem, igyekezni fogok...- mondtam határozottan és a szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohun.niceboards.net
Ajánlott tartalom





Első Randi: Atsui & Taro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első Randi: Atsui & Taro   Első Randi: Atsui & Taro Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Első Randi: Atsui & Taro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Százéves liliom (Atsui Orestes, Taro Zoom, Ovan Sanddigger)
» Taro Zoom
» Taro Zoom
» Alagsor
» Rouuro Kao

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Hargeon :: Étterem - Játéktér-
Ugrás: