KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2011 12:47 pm

Ó, igen, a természet lágy öle. Csiripelő madarak, a fák lombkoronáin foszlányokban átszűrődő napsugarak, az aljnövényzet friss illata… na nem mintha én annyira odáig lennék ezekért.
Mindazonáltal, a legújabb csillagszellemem eléggé élvezi a mi kis erdei túránkat, aminek felettébb örülök, ugyanis a léghajón mindig félénk és zárkózott volt, amikor megidéztem.
- Na, hogy érzed magad, kispajtás? – Kérdezek rá mosolyogva.
A kis unikornis mosolyogva hozzádörgölődzik a lábszáramhoz, így kifejezve érzelmeit. Kedves kis állatka ő, hófehér szőrzettel; nagy, vörös szemekkel és egy kis ezüst szarvacskával homlokán. A teste alig nagyobb egy kölyökkutyáénál, és természetesen harcban semmi hasznát nem venném… de ennek megfelelően a kulcsa se volt sokba, és amúgy se azért vettem, hogy helyettem harcoljon, hanem mert egy aranyos kis társ.
Az erdő tág, és elhagyatott, ezért a kabátomat se vettem fel, itt senki elől se kell rejtegetnem a céhes szimbólumom. Mindazonáltal, a fejemre ráhúztam az ujjatlan felsőm csuklyáját, hiszen a levegő elég párás, és a fák leveleiről is le-lecsepegnek a vízcseppek.
Monoceros minden kis zajra kíváncsian elcsapja a fejét, én pedig azon gondolkodok, hogy hogyan dobhatnánk fel egy kissé ezt a túrát, amikor különös zaj csapja meg a füleimet.
Hallom, ahogy valaki felém száguld, de mire megfordulnák, már túl késő. Kellemetlen nyomást érzek a hátamban, majd a lendület magával ragad, egészen a közeli fáig repülök. Bárki is a támadóm, nem áll meg, hallom, ahogy utánam rohan, miközben a fa irányába szállok. Sikerül úgy áthelyeznem a súlypontom repülés közben, hogy a fának talppal ütközzek neki, és így visszarúgózva annak törzséről, sikerül kicseleznem a támadóm, aki helyettem a tölgyet szeli át, ami lassan, de biztosan ki is dől.
A visszarugózásomnak hála az ellenfelem mögé kerülök, majd behátrálok, hogy tovább növeljem a kettőnk közti távolságot.
Monoceros riadtan mellém fut, én leguggolok mellé, majd végigsimítom tenyerem a hátán.
- Sajnálom, de most véget ér a sétánk. Majd legközelebb folytatjuk, jó? – Kérdezem meg tőle mosolyogva.
A kis egyszarvú félénken bólint egyet, majd fénylő kis szemcsékké válva visszatér a saját világába.
A támadómat illetően, igazából rá se kell néznem, hogy tudjam ki az. A fegyver, amivel kivágta a fát, és a támadásának az ereje mindent elárul róla.
- Ti felétek így üdvözlitek az állítólagos barátaitokat… Kukafaló-chan? – Kérdezek rá vigyorogva, miközben fejemről lehúzom a fekete csuklyát.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2011 9:19 pm

- SEBASTIAAAAAN! - hallatszódik az ordításom az egész klánházban, mire egy ugrással átzúzok a terem egyik végéből a másikba, a lábamat előre szegezve, hogy biztosan eltaláljam Sebastiant. Ő maga először egy meglepődött, kicsit félő fejjel néz rám, majd kifújja magát, és az utolsó pillanatban arrébb lép, ezzel én bezúzva egy kályhát...amiben sajnos épp sült valami, így én visítva ugrok is ki onnan.
- Veled mi van? - néz rám Sebastian, egy poharat törölgetve.
- Tee, nézd csak! - tolom Sebatian orra alá a tányért, amiből két perce még ettem. - Látod? Látod?!
- Havibajos vagy? - vonja fel a szemöldökét, majd megvonja a vállát, és visszafordul a pultba, újabb törölgetni való után nézve.
- Idióta!! - vágom fejbe Őt, míg én magam a saját arcomat próbálom tartogatni, meg azt, hogy mennyire vörös vagyok az előbbi kijelentés miatt. - Érzed? Műanyag! Nem fém, műanyag!
- Apró botlás... de, várj.. nem volt neked kicsit kevés ma a reggeli?
- De, ha már ezt is megemlíted... negyedannyi adagot kaptam?!
Sebastian felsóhajt, lehajtja a fejét, és remegő kézzel arra felé mutat, ahol én ültem, meg még pár ember, hogy elfogyassza a reggelijét. Fogalmam sincs, miért remeghet ennyire a keze - röhögés, idegesség, vagy bármi más. Inkább csodálkozva az ujja után nézek, aki egy másik lány felé mutat, aki finnyásan kotorgat egy nagy tányérnyi rántottát, csillogó tányérban, amit, ha jobban megnézek, fém..
- Izé. Bocsi. Kártérítés, ilyesmi? - nézek a porrá zúzott kályhára, majd vissza Sebastianra.
- Majd inkább rendbe hozom én.. - sóhajt, mire én átugrom a pultot.
- Úgyse fizettem volna ki. Szia, Fricc! - köszönök el nevetve, majd gyorsan elkezdek kifele futni.
- Gyere vissza, kis..! - lóbálja felém viccből az öklét.
Kinn, a klánházból pár méterre megállok, lihegek egy kicsit, majd végig veszem a napi teendőket.
~ A tojás ma pihenőn van.. pipa. Kaja van otthon.. pipa. Vásárolni nincs pénzem.. pipa. ~
Egy ideig elgondolkodok, majd végignézek a napok óta nyugodt, lassú városon. ~ Gonosztevők már félnek Tőlünk.. pipa. Akkor sétáljunk ~ kinyújtózkodok, majd kezeimet tarkómon hagyva, elindulok ki az erdőbe.
- Süt a nap, süt a nap, süt a nap, áppá, süt a nap, süt a nap, süt de csak rád.. ~ - kezdek el énekelni unalmamban.
Az erdő szép, főleg így, a nagy zivatarok után. A felhők elszálltak, így teret kapott a világító, sárga nap, és a végtelen kék ég. A fű zöldebb, mint valaha, ilyenkor kedvem lenne lóvá változni és fellegelni mindet.. A levelek, sőt, az egész környezet csak szebb valót kapott az esőzésektől, a cseppek milyen szépek..
Ahogy járatom a szemem az erdőben, egy nagy fekete alakot látok mozogni, mellette egy kis fehér, bolyhos valamivel. Ahogy közelebb futok, és jobban megnézem Őket, rögtön világossá válik minden.. vagyis, nem teljesen.
~ Egy kis unikornis. Egy férfi, aki.. ~ még egyszer végig nézek a férfin. Hirtelen megakad a szemem a vállán, ahol egy Grimoire Hearts tetoválás található.. ~ Csak nem kínozgatni támadt kedved, sötét klános? Akkor velem állj ki, ne a minipacival! ~
Felállok, és rögtön futni kezdek felé. Látom, ahogy fejét már fordítaná felém, ám én gyorsabb vagyok, a hátát izomból telibe kapom, hallom is, ahogy reccsen. Elég gyorsan egy közeli fa felé kezd zuhanni, és én se állok meg a futásban, sőt..
- Iron Dragon Sword! - változtatom át futás közben a kezem, és már vágásra készen hasítanék a férfi felé, aki azonban visszalendül a fáról, így én egy hatalmas fát szelek ketté. Vastag volt, de öreg.. így nyekeregve dől ki, és egy puffanással ér földet, amíg én félig guggolás helyzetben visszaváltoztatom a karomat, és hanyagul zsebre csapom.
Épp fordulok vissza, és lassan elkezdek hátrálni az ellenfelem felé, mikor az megsimítja a kis állatot, az pedig sárgás szemcsékké alakulva eltűnik. Számat csodálkozva felhúzom. ~ Egy csillagmágus?! ~
Már épp támadóállásba görnyedek, mikor a srác elkezdi lefele húzni a kapucniját.
- Ti felétek így üdvözlitek az állítólagos barátaitokat… Kukafaló-chan? - kérdi, mikor már teljesen lehúzta a kapucniját, én pedig egy percre le is blokkolok.
- Kölyök.. illegális kölyök... - tátogom, ám megrázom a fejem, és magamhoz térek. - Jó napot Neked is, csillagszemű juhász..
- Juhász... hívj inkább démonnak, kiscsillag. - szól vissza.
- Csillagszemű démon, mi? - forgatom meg a szemem. - Nem vagy Te olyan félelmetes. - vigyorgok rá, és látom, hogy már visszaszólna, ám én a szavába vágok. - Amúgy.. nem ismertem fel a szagod.. pedig én ritkán felejtek, főlek olyan eseteket, mint Te.
- Hát észrevette valaki.. új a parfümöm, tetszik? - kérdezi érdeklődő fejjel.
- Nos.. inkább nem nyilatkoznék. - hárítom a témát. - De mit keresel megint itt? Nem jó neked ott fenn?! Bárhol fenn?! - mutatok fel.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2011 2:57 pm

- Kölyök.. illegális kölyök... – Hebegi meglepetten a lány, majd a fejét megrázva magához tér. - Jó napot Neked is, csillagszemű juhász..
- Juhász... hívj inkább démonnak, kiscsillag. – Felelem neki vigyorogva.
- Csillagszemű démon, mi? – Hitetlenkedik, miközben a szemeit forgatja. - Nem vagy Te olyan félelmetes. – Teszi hozzá vigyorogva, majd még mielőtt reagálhatnék, folytatja. - Amúgy.. nem ismertem fel a szagod.. pedig én ritkán felejtek, főleg olyan eseteket, mint Te.
- Hát észrevette valaki.. új a parfümöm, tetszik? – Kérdezek rá érdeklődően, örülök, hogy végre feltűnt valakinek.
Igazság szerint, nehéz olyan parfümöt találni, aminek az illatát nem nyomja el a vér szaga... bár, ma még nem öldököltem, de nem ritka eset, hogy mások vére lepi el a testem.
- Nos.. inkább nem nyilatkoznék. – Tér el a tárgytól, majd folytatja. - De mit keresel megint itt? Nem jó neked ott fenn?! Bárhol fenn?! – Kérdez rá, miközben felmutat a tiszta égboltra.
- Ha ilyesmiket kérdezel, még a végén azt fogom gondolni, hogy nem kívánatos tényező vagyok errefelé... – Felelem neki ironikusan, miközben vigyorogva félrenézek.
- Hát, ki tudja... mindazonáltal, most megmutatom, hogy miért nem jó ötlet egy sötét céh tagjának lenned, úgy, hogy az egyik barátod legális klánbeli. – Mondja vigyorogva, majd aktiválja mágiáját. – Iron Dragon Sword!
Keze ismét éles fémpengévé alakul, majd nagy lendülettel megindul felém.
- Ó, jaj... – Mondom vigyorogva, majd az első csapás elől felcsapom az államat. – Crystal Make: Sword!
Miközben hátrébb szökkenek, egy kristálykardot kreálok jobb karomban, amivel blokkolom a következő, törzsemre irányuló vágását. A két mágikus kard szikrázva egymásnak feszül, majd mikor mindketten a másik irányába kezdjük tolni pengénket, a bal karommal hirtelen a szabad vállához nyúlok, de ő még idejében elkapja a csuklómat, így meggátolva, hogy ellökhessem magamtól. Amolyan patthelyzet alakul ki, nem igazán tud mozdulni egyikőnk se, így hát a fejemet felhajtom, hogy lendületet szerezzek vele, de a lány is hasonlóképp tesz, aminek az eredménye az lesz, hogy vigyorogva összefejelünk. Rövid ideig fogsorunkat vicsorítva farkasszemet nézünk, miközben a homlokaink összefeszülnek, majd egymást elengedve, mindketten behátrálunk.
- Nem rossz, nem rossz... – Mondom vigyorogva, majd folytatom. – De tudsz te ennél sokkal jobbat is. Tudod... nap, mint nap harcolok a céhemen kívül, és azon belül is, így egész jók a reflexeim. De ez legutóbb csak arra volt elég, hogy elkerüljem a támadásaidat, viszont én téged csak a levegőből tudtalak megsebezni. Most viszont félpercnyi harc után eltaláltalak... ha csak kicsit is. Kezdem azt hinni, hogy mert a barátodnak hiszel, nem veszed ezt olyan komolyan, mint a múltkor, amikor ténylegesen meg akartál ölni. – Fejtem ki neki véleményemet, kis szünetet tartok, majd a lehető legkomolyabb hangnememben hozzáteszem. – De, ha nem veszed komolyan a harcot ellenem... meghalsz.
A lány csak értetlenül néz rám... valószínűleg nem érte el a kellő hatását mondókám.
Alapvetően, nem szeretek nők ellen harcolni, de ha már elkerülhetetlen a dolog, legalább tegyük stílusosan... nem szeretem, ha félvállról vesznek. Viszont, nem igazán tudom, mivel tüzelhetném fel... nem ismerem túlságosan jól a lányokat. Virgo az egyetlen lány, aki közel áll hozzám... de ő mondjuk úgy, eléggé különc.
~ Habár, van egy ötletem... egy próbát megér. – Gondolom magamban, majd ismét beszélni kezdek.
- Mikor is találkoztunk legutóbb? – Kérdezek rá érdeklődve.
- Ez meg hogy jön ide? – Kérdez vissza kissé ingerülten, majd hozzáteszi. – Pár hete...
- Semmi különös... csak tudod, öregebbnek látszol, mind legutóbb... de ne aggódj, nem sokkal... csak olyan 2-3 évvel. – Mondom vigyorogva, amire a lány szemei azonnal kikerekednek.
Mivel jól láthatóan ráharapott a dologra, folytatom.
- És, ha már itt tartunk... mik ezek a göncök rajtad? Egy lány hogy öltözhet így? – Kérdezek rá értetlen fejjel, miközben flegmán rámutatok a ruházatára. – A hajadról meg ne is beszéljünk... azért legalább szökőévente egyszer megmoshatnád... és a fogaidat se értana. Olyan a szájsza-
- Elég! Fogd már be! – Szakít félbe a lány vörös fejjel, majd karját ismét karddá alakítja.
Még az előzőnél is jóval nagyobb lendülettel iramodik meg felém, és azonnal támadásba lendül.
Én a másik karomban is materizálok egy kristálykardot, majd két pengémet váltogatva hárítom a heves támadásait. Egy ideig ez sikerül is, hátrálnom kell ugyan, de sikeresen hárítom a csapásait, ám hirtelen pengéje láncfűrészhez hasonló forgásba kezd, és papírként szeli át a már meggyengült kardjaimat, a felsőmmel együtt. Mindazonáltal, a támadás elől sikerül kitérnem, a lábujjaimra nehézkedve hátrarugózok, így a forgó penge csak a felsőmet, és a bőrt vágja át a gyomromnál.
Guggoló helyzetbe ráhelyezem a tenyeremet vérző gyomromra, majd a számhoz emelve, vigyorogva lenyalom róla a vörös folyadékot, miközben felállok.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2011 10:24 pm

- Ha ilyesmiket kérdezel, még a végén azt fogom gondolni, hogy nem kívánatos tényező vagyok errefelé... - válaszol, bár hangjában erősen érződik az irónia.
- Hát, ki tudja... mindazonáltal, most megmutatom, hogy miért nem jó ötlet egy sötét céh tagjának lenned, úgy, hogy az egyik barátod legális klánbeli. - mondom vigyorogva, majd kedvenc mágiám segítségéhez nyúlok. – Iron Dragon Sword!
Egy erős ugrással elrugaszkodom a földtől, egyenesen Den felé, és amint elé érek, alulról támadom a fejét, bár tudom, hogy úgy is ki fog térni - jobb előbb kifárasztani az áldozatot, mint feleslegesen törni magad, aztán veszíts.
- Ó, jaj... – reagál a csapásomra vigyorogva, majd hátrarántja a fejét. – Crystal Make: Sword!
Eközben hátrébb ugrik, hogy viszonylag "nyugalomban" tudja rendesre formálni kristálykardját, és miután ezt kivárom, rögtön a törzse felé ugrok és csapok, amit Ő blokkol. ~ Lehet, hogy fejlődött volna valamicskét az előző csatánk után? ~ Amíg én erősen tolnám Den mellkasa felé a kardot, addig Den ezt visszanyomja, ezáltal apróbb szikrákat kicsalva, amik, bár igen gyorsan elhalnak, eszeveszetten pattognak ki.
A szemem sarkából látom, ahogy Den szabad kezével a vállam felé mozdul, de Én ezt megakadályozva kapom el a csuklóját. Mivel egy-egy kezünk azzal van elfoglalva, hogy a kardjával gazdálóját védje, vagy esetleg támadja, a másik kezeink pedig szorosan egymást szorítják, Den elkezdi hátrahúzni a fejét, és én is így teszek, majd hamarosan lendületet véve összefejelünk.
Homlokunkat összeszorítva nézünk farkasszemet egymással, közben vicsorítunk a másikra. Furcsa egy helyzet ez, meg kell hagyni, ám nem a legnyerőbb egy harcban. Szinte egyszerre engedjük el egymás kezét, és ugrunk arrébb.
- Nem rossz, nem rossz... – vigyorodik el újra.. habár lehet, abba se hagyta – De tudsz te ennél sokkal jobbat is. Tudod... nap, mint nap harcolok a céhemen kívül, és azon belül is, így egész jók a reflexeim. De ez legutóbb csak arra volt elég, hogy elkerüljem a támadásaidat, viszont én téged csak a levegőből tudtalak megsebezni. Most viszont félpercnyi harc után eltaláltalak... ha csak kicsit is. Kezdem azt hinni, hogy mert a barátodnak hiszel, nem veszed ezt olyan komolyan, mint a múltkor, amikor ténylegesen meg akartál ölni. – itt tart egy kis szünetet, majd átvált komolyabb hangnemre.. – De, ha nem veszed komolyan a harcot ellenem... meghalsz.
Értetlenül pislogok rá, fejemet oldalra döntöm, mintha nem érteném, mit akart ezzel kifejezni. ~ Túl nagyra tartod magad... ~
- Mikor is találkoztunk legutóbb? - kérdez rá, olyan arccal, minta tényleg érdekelné..
- Ez meg hogy jön ide? - kérdezek vissza, és a hangomban érződik, hogy nagyon nincs kedvem ilyenekkel foglalkozni, sőt. - Pár hete...
- Semmi különös... csak tudod, öregebbnek látszol, mind legutóbb... de ne aggódj, nem sokkal... csak olyan 2-3 évvel. - erre idegesen kikerekedik a szemem, és nem tetszésemet kinyilvánítva felhúzom a bal szemöldököm, és kicsit bedőlök Den felé. - És, ha már itt tartunk... mik ezek a göncök rajtad? Egy lány hogy öltözhet így? - néz végig rajtam, amin én csak szótlanul tátogok. - A hajadról meg ne is beszéljünk... azért legalább szökőévente egyszer megmoshatnád... és a fogaidat se értana. Olyan a szájsza-
- Elég! Fogd már be! - ordítok rá vörösen, majd karomat újra karddá alakítom, majd nagyobb gyorsasággal, mint eddig, nekirohanok, amíg Ő egy másik kardot is létrehoz a másik kezében, és úgy hárítja a támadásaimat.
~ Elegem van! Szétverlek! Szét ütlek, mit nekem barátság! ~ fontolgatom idegesen, mire "bekapcsolom" a kard "láncűrész üzemmódját", és azzal szelem ketté a két kristálykardot, és Den pólóját, beleértve még a póló alatti hasi részt is, ami ezután vérezni kezd.
Den hátrébb ugorva guggoló helyzetbe helyezkedik, majd megfogja a hasát, és a kezéről nyalja le a vért. Undorodva húzom el a számat.
- Idegbeteg! Nem szájba való, fúj! Köpöd ki!
- He? Pont TE beszélsz? Te, aki a kukákat tömi a szájába? - kérdez vissza értetlenül, mint a kisgyerek, aki nem érti, miért Őt vállalják..
Ezután kínos, pihenő csönd következik, pedig annyira nem is fáradtunk ki.. Amíg én felmérem a terepet, meg a támadási viszonyokat, addig Ő láthatólag jól elszöszmötöl egyre jobban vérző gyomrával. Már épp lépnék egyet, hogy segítsek, de visszahúzom a karom, és durcásan elgondolkozom.
- Te senki.. - motyogom, mire Ő felnéz, és elereszt egy apróbb "Mi?" kérdést. - Jól hallottad, Te senki. - mélyen a szemeibe nézek, hogy éreztessem vele így is az érzéseimet. Tekintetem fagyos, ami nem gyakori Tőlem, de a drámai hatáshoz.. - Amúgy is, milyen jogon ítélsz meg Te, Engem, amikor semmit se tudsz a nőkről? Hogy is tudhatnál! Egy nőnek sincs köze az életedhez! Annyira nem érdekelsz senkit, hogy még alapvető dolgokkal se vagy tisztában..
Nem úgy tűnik, mintha válaszolni akarna, így kicsit eltűnődök, mivel lehetne lejjebb taszítani a lejtőn.
- Alapjáraton.. mindenki csak szánalomból van veled. - döntöm a fejemet újra oldalra. - A céhed.. szerintem annyit se jelentesz nekik, mint mondjuk én, egy legális klános, akit mindenképpen le akarnának vadászni, mert útban vagyok. Ahogy tudnak, arrébb löknek, vagy lelöknek a céh épületből.. - vetem oda neki a lehető legridegebb hangon. - Sőt, ki tudja. - vigyorodok el. - A csillagszellemeid csak szánalomból kötöttek veled szerződést, annyira sajnáltak, és a csillagszellem-kódex azt mondja, segítsünk a rászorulókon. - mondom gúnyos hangon.
Látom a folyamatot, ahogy a ráncok átrendeződnek az arcán, és a vigyorgó, magabiztos arcból lassan átvált kétségbeesetté, és össze-vissza kezd el habogni, amíg ki tud nyögni egy értelmes mondatot.
- Ez nem igaz... te nem tudhatod - Itt a fejét lehajtja. - Különben is, mit tudsz te a csillagszellemről? - Kérdezi halkan.
- Nem vagyok én olyan tájékozatlan. - mondom. - Amúgy is.. Ők se lehetnek különbbek, mint az élő emberek. Csak Ők azért törődnek veled, mert a becsületük ezt kívánja. - vonok vállat, és elkönyvelem győzelemként, hogy Den hamarosan már idegessé válik. - Már pedig, egyetlen élő embernek se jelentesz s-e-m-m-i-t. - tagolom lassan, közömbös hangon.
Den hamarosan, mintha remegni kezdene, amit én érdeklődéssel figyelek.
- Se állatnak, se embernek, se csillagszellemnek. Semmit.
- NEKED EHHEZ SEMMI KÖZÖD! - ordít fel idegesen, majd nekem ront. ~ Na, csak nem sikerült elérnem, hogy elszakadjon a cérna? Vajon majd eltörik a mécses is..? ~
Újra kristály kardjával támad felém, és az első támadását, ami egy egyértelmű csapás lenne felülről, oldalra ugrova kerülöm ki.
- Iron Dragon Club! - mondom, mire a kezem egy fém rúddá változik át, és gyors mozgással meg is nyúlik, ezzel kiütve Den kezéből a kardot, majd utána hasba vágva vele Dent.
Bár látszik rajta a fájdalom, az idegesség, minden, nem tétovázik, a kardja után nyúl, és ahogy megfogja, felém hajítja, én meg a meglepődöttségtől nem ugrok félre, sőt, szinte beleállok a kardba, ami mélyen végighasítja a jobb lábamat. Kellemetlenül szisszenek fel, és szemben állva Dennel várom a következő lépést.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2011 3:02 pm

- Idegbeteg! Nem szájba való, fúj! Köpöd ki! – Szól rám Tabu, amikor feltűnik neki, hogy mit csinálok.
- He? Pont TE beszélsz? Te, aki a kukákat tömi a szájába? – Kérdezek vissza értetlenül, elvégre a vér még mindig jobb, mint a koszos, büdös, rothadt és penészes cuccok szagától átitatott, fertőző, bakteriális, émelyítő, kutyák által levizelt, undorító kukák.
A lány nem felel kérdésemre, helyette inkább a terepet kezdi méregetni, én pedig a helyzetet kihasználva megpróbálom enyhíteni a vérzésemet.
A csendet Tabu hangja töri meg.
- Te senki...
- Mi? – Kérdezek vissza értetlenül, miközben a szemébe nézek.
- Jól hallottad, Te senki. – Szól vissza, majd rideg hangon folytatja. - Amúgy is, milyen jogon ítélsz meg Te, Engem, amikor semmit se tudsz a nőkről? Hogy is tudhatnál! Egy nőnek sincs köze az életedhez! Annyira nem érdekelsz senkit, hogy még alapvető dolgokkal se vagy tisztában..
Nem igazán tudok mit felelni az elhangzottakra. Érzem, ahogy a szívem hevesen dobogni kezd, mert valamilyen szinten fáj, amit mondott. Gondolkozok, hogy mivel terelhetném el a szót erről, amikor ismét meghallom Tabu hangját.
- Alapjáraton.. mindenki csak szánalomból van veled. A céhed.. szerintem annyit se jelentesz nekik, mint mondjuk én, egy legális klános, akit mindenképpen le akarnának vadászni, mert útban vagyok. Ahogy tudnak, arrébb löknek, vagy lelöknek a céh épületből.. – Mondja, majd fellengzősen vigyorogva folytatja. - A csillagszellemeid csak szánalomból kötöttek veled szerződést, annyira sajnáltak, és a csillagszellem-kódex azt mondja, segítsünk a rászorulókon.
Tudom, hogy hülyeség amit mond... elvégre mit tudhat ő a csillagszellemekről. De mégis érzem, ahogy a testemen fura, hideg hullám áramlik keresztül, és az elmém teljesen megbénul... mert mi van, ha tényleg igaz. Mi van, ha az egyetlenek, akiket szeretek, és akikre támaszkodhatok, szánalmon kívül mást nem éreznek irántam... ~ De nem... ez nem igaz... biztos nem...
- Ez nem igaz... te nem tudhatod. – Felelek neki, majd fejemet lehajtva, alig hallhatóan folytatom. - Különben is, mit tudsz te a csillagszellemekről?
- Nem vagyok én olyan tájékozatlan. Amúgy is.. Ők se lehetnek különbek, mint az élő emberek. Csak Ők azért törődnek veled, mert a becsületük ezt kívánja. – Feleli közömbösen.
Én se értem miért, de nagyon fáj, amiket mond. A szívem minden eddiginél hevesebben ver, az arcomon különös nyomást érzek, végtagjaim pedig remegni kezdenek... ~ Fejezd be... ez nem igaz...
- Már pedig, egyetlen élő embernek se jelentesz s-e-m-m-i-t. – Mondja tovább. ~ Fejezd már be... nem érted, hogy fáj... hagyd már abba... csak fejezd be... kérlek...
- Se állatnak, se embernek, se csillagszellemnek. Semmit. – Folytatja tovább, amitől már az indulataim teljesen eluralkodnak rajtam.
- NEKED EHHEZ SEMMI KÖZÖD! – Ordítok rá idegesen, majd szinte előrebukva, hatalmas lendülettel megiramodok felé.
Rohanás közben a jobb karomban egy kristálykardot hozok létre, amit a dühtől elvakítva a lány fején szeretnék átszúrni, de ő félreugrik, és aktiválja mágiáját.
- Iron Dragon Club! – Mondja, majd karját vasrúddá alakítva kiüti a kezemből a pengét, majd gyomron csap.
A hasfalam már amúgy is éget a vágás miatt, így ez az újabb ütés elég kellemetlenül érint, de nem állok le... az idegtől szinte alig látok, teljesen elvakít, nem hagy nyugodni...
Megragadom a földön heverő pengémet, majd teljes erőmből a lány felé hajítom.
Az egész testemet átjárja a hő, a látásom is homályos az érzelmeim miatt, de annyit észlelek, hogy sikerült megsebeznem a lábát.
A helyzetet kihasználva, lendületemből nem engedve kapom el a lány csuklóját, majd annál fogva magam felé rántom és ütlegelni kezdem az arcát.
Eleinte váratlanul éri a dolog, de amikor már az orra is bevérzik, érzem, ahogy visszaszorítja a karom, és újult lendületével, ideges arckifejezéssel kezd ő is püfölni engem.
Egy kis ideig oda-vissza ütlegeljük egymás arcát, miközben erősen szorítjuk a másik csulóját. Eleinte tompának érzem ütéseit, de egyre inkább fájnak, majd érzem, ahogy a vérem végigfolyik az arcomon... az én orrom is betört.
Miután megunjuk a dolgot, mindketten hátrahúzzuk szabad karunkat, majd egyszerre felordítunk.
- Iron Dragon Club!
- Crystal Make!
Ellenfelem karját ismét fémrúddá alakítja, míg én öklömet kristályréteggel vonom be, és így csapjuk arcon a másikat. A lendülettől automatikusan elengedjük a másikat, és mindketten egy-egy fának csapódunk neki. A becsapódás nem hagy komolyabb fájdalmakat a hátamon, az arcomat érő újabb ütés már kellemetlenebb, de a dühöm még mindig hajt.
Lassan feltápászkodok, majd, mint egy veszett kutya, úgy nézek a haragtól égő, vörös szemeimmel ellenfelem vérző arcára.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimePént. Feb. 25, 2011 12:07 am

Den kihasználva a helyzetet megragadja a csuklómat s megszorítja, amin először meglepődök, ám amikor hevesen ütni kezdi az arcom, és az már vérzik, kezdem észlelni a magam körül történő dolgokat.
Hamarosan a karommal, amit fog, szintén megszorítom az övét, így teljesen kibiztosítva magunkat, majd folyamatos ökölcsatába küzdünk. Ha jól érzem, akkor az orrom elég kemény sérüléseket szenved ez által, és talán az állkapcsom is megrepedt egy-két helyen. Minimum.
Néha az arcunkon látható lesz ideges vigyor, amivel talán azt akarjuk mutatni, hogy erősebbek vagyunk, egyikünk jobban bírja, mint a másik, vagy meg se kottyan neki. Így is fel lehet fogni legalábbis.
Nem kell olyan sok idő, még végül megunjuk egymás sima módon való püfölését, részemről elég. ~ Vigyünk bele egy kis színt. ~
- Iron Dragon Club! – ordítom.
- Crystal Make! – kiáltja Den velem egyszerre.
Kezemet fémrúddá alakítom, ám ezt most inkább pofonnal használom, minthogy „kilőjem”. Den kristállyal vonja be az öklét, ám nem teljesen tökéletesre. Néhol – talán direkt – kifele álló szilánkokat hagy.
Ekkor hátraemeljük a kezünket, majd egymás arca felé csapunk. Szinte érzem azt a kisebb „robbanást”, ahogy egyszerre csapódnak be a kezeink, majd a másikkal már nem tudjuk tartani egymást, és a lendület hátralök minket. Mindketten egy fának csapódunk, majd én szép lassan lecsúszok onnan.
Kezemet erőtlenül lengetve állok fel, és nézek Denre. Kisimítok az arcomból pár hajtincset, majd végigsimítok az arcomon. Ahogy vártam, a kristály ököl az arcom teljes bal oldalát felhasította – így nem csodálkozok nagyon, hogy szinte ömlik belőle a vér. Dzsekimmel letörlöm az éppen lefolyó vért, majd úgy, ahogy, de kihúzom magam.
- Mi az, csak nem fáradsz? Ilyen gyenge embert, hogy is szerethetne bárki is! – nevetek fel, mint valami őrült. – Senkit se tudnál megvédeni, ha lenne valaki, akinek számítasz, heteken belül meghalna melletted. – meresztem rá a szememet.
- FOGD BE! – ordít rám ugyanazzal a hangnemmel, mint az előbb, és nekem ront.
Furcsa mód most nem alkot semmi kristályféleséget, amivel támadna, és nem úgy látom, hogy a kulcsai felé nyúlnak. Viszont közeleg, és mivel nem érdekem, hogy benyomjon nekem, inkább a következő támadásra készülök. Nem tud érdekelni, ha már látta Tőlem ezt a technikát, és az óta elemezhette – meglepetéseket okozni van időm később is.
- Iron Dragon Roar! – fújom fel magam, majd kezeimet a szám előtt tölcsérré formálva kieresztem a sok fémszilánkot.
Ő futás közben, mintha kicsit megtántorodna, majd folyamatosan lassít, és megáll. Őrült tekintettel néz fel, szinte kiráz a hideg, majd Ő a legnagyobb nyugalommal húz fel maga elé egy – viszonylag vékony – kristályfalat. Bár a fal eleinte vékonynak tűnik, a támadásnak mégis a felét képes visszaverni. A támadás maradék része viszont könyörtelenül töri meg a varázslatot, majd sebzi tovább Dent. Ő persze, azzal nem törődve, hogy testében kicsit megnövekedett a vastartalom, kicsit dülöngélve, de megindul felém. Kicsit visszahúzódok, de nem tudok sokat - a fa az utamat állja.
- Csak nem félsz? – kérdi gúnyos hangsúllyal, és látszik a mozgásán, hogy kezd átváltani pszichopatába..
- Olyanoktól nem félek, akik nem érdemesek az életre! – ordítok rá, és megelőzve az Ő támadását, elvetem magam az irányába, és a derekát átkarolva leteperem a földre.
Ott aztán a meglepetés erejét kihasználva felülök, és elkezdem ütni az arcát, mellkasát, ahol érem – próbálom elérni, hogy minél több csontját törjem el, ereket szakítsak fel az ütéseimmel.
Aztán végül Den is eléggé meglep – amikor az álla felé intézek ütést, Ő elvigyorodik, és egy egyszerű mozdulattal elkapja az öklöm, és beleharap. Először a fogaimat összeszorítom, próbálom nem megérezni – miért ezt érezném meg, ha mást alig? – de akárhogy próbálom, amikor már egyszerre harapja a porcaimat, az idegemet, a húsomba már belevág a foga, és közben ráncigálja, felordítok.
- ÁÁÁ, szemét állat, engedd el! – vinnyogom, de nem úgy tűnik mintha érdekelné.
Sőt, mintha élvezné, hogy a vérem a szájába folyik..
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 12:22 am

- Mi az, csak nem fáradsz? Ilyen gyenge embert, hogy is szerethetne bárki is! – Nevet fel Tabu, majd gúnyosan folytatja. – Senkit se tudnál megvédeni, ha lenne valaki, akinek számítasz, heteken belül meghalna melletted.
- FOGD BE! – Ordítok rá, majd a haragtól újult erőre kapva, meglódulok felé.
Szinte az egész testemben érzem azt a leírhatatlan forróságot, ami hajt előre, hogy befoghassam végre a lány száját. A füves talajon átgázolva semmi másra se gondolok, csak arra, hogy bemossak neki egyet, és elhallgasson végre.
Az ésszerű gondolkodásnak még csak a szikrája sincs meg bennem, a fejem éget a fájdalomtól és a dühtől egyaránt, akárcsak az egész testem.
A lány kissé hezitál, de mikor már elég közel érek hozzá, ellentámadásba lendül.
- Iron Dragon Roar! – Ordítja, miután tölcsérré formált kezeit a szája elé teszi.
Az ismerős mágia amolyan hideg zuhanyként hat a közérzetemre, fejemben aláfagy a lüktetés, amolyan ösztönszerűen nyugszik le a testem, tudván, hogy az elkövetkezendő támadásba nem szabad csak úgy belerontani, mert akkor, a jelenlegi állapotomat elnézve, ténylegesen meghalok.
- Crystal Make! – Mondom, miután lefékezem magam.
Egy nem túl vastag, de annál erősebb kristálylapot materizálok magam előtt a levegőbe, amolyan testpáncélként. A lány mágiáját ismerve, tudom, hogy a támadás javarészt az apró kis fémszilánkoknak köszönheti erejét, amelyek sokasága csúnya károkat okozhat az emberi testben... de ez a fal pont azokat fogja felfogni.
Még be se fejezem rendesen a kristálylapot, a fémorkán máris belécsapódik. Egy ideig bírja a gyűrődést, de végül is tükörtörésre emlékeztető hanggal megtörik, engem pedig jó pár helyen eltalálnak nagyobb fémdarabok, melyek áttörték magukat a barikádomon.
Képes vagyok megőrizni az egyensúlyom, bár elég nehezen megy, főleg, hogy az egyik acélszilánk a combomba állt bele. Vérző, remegő kezemet lassan ráhelyezem a kiálló acéldarabra, majd egy hirtelen mozdulattal kitépem a húsomból. A rideg fájdalom végigfut az egész testemen, de ez közel se elég ahhoz, hogy feladjam ezt a harcot.
- Csak nem félsz? – Kérdezek rá, látva, hogy Tabu egészen egy fáig hátrált.
- Olyanoktól nem félek, akik nem érdemesek az életre! – Vágja rá ordibálva, majd hirtelen felém veti magát.
Magam is meglepődök, hogy milyen gyorsan rám ugrik, érzem, ahogy a hátam a földhöz csapódik, majd a testemet érő ütések által keltett, kellemetlen nyomások döbbentenek rá, hogy ha nem teszek valamit, Tabu szabályosan agyon fog verni.
Jobb ötlet híján, erőt gyűjtök a jobb karomba, majd megállítom a lány öklét, amikor annak mozgásából egyértelműen meg tudom állapítani, hogy az államat akarja beverni. Jó gyilkológéphez híven, mi mást is tehetnék, mintsem, hogy beleharapok a foglyul ejtett karjába. Eleinte megpróbálja ignorálni a dolgot, de amikor már érzem, hogy szemfogaim a húsába marnak bele, a lány önkénytelenül is felordít.
- ÁÁÁ, szemét állat, engedd el!
Révén, hogy elég csúnyán kérte, inkább csak még jobban belemélyítem fogaimat a lány karjába, majd amikor már a fájdalmon kívül másra se koncentrál, a szabad karommal beletenyerelek a képébe, és letiprom magamról.
Közben, a másik kezemben már egy újabb kristálykardot materizálnék, hogy ledöfhessem a lányt, de nem jutok sokáig, ugyanis gyomron rúg, amitől métert hátrébb szajkózok a levegőben.
Ez már a sokadik gyomromat érő ütés volt, igazából már nem is érzem a hasfalam, de az ideiglenes levegőhiányt már annál inkább. A tenyereimre ránehézkedve végül is sikerül feltápászkodnom, majd felé pillantva, látom, hogy ellenfelem is végrehajtotta ugyanezt.
A levegő még mindig nehézkesen jut el a tüdőmig, az egész testemen égnek a sebek, összességében, fizikailag már majdnem a padlón vagyok... ellenben, a varázserőmből még nem használtam fel túl sokat. Azt hiszem, még a zodiákus kulcsomra is maradt elég energiám... épp itt az ideje, hogy hívjak magamnak egy kis segítséget.
Nem is hezitálok sokat a dolgon, Virgo aranyozott kulcsát lecsatolom az övemről, majd a lányra nézek.
- Tudod, a múltkor még tényleg azt gondoltam rólad, hogy te egy érdekes lány vagy... de mostmár tudom, hogy megint hülye voltam. Te se különbözöl azoktól, akiket gyűlölök... rózsaszín felhőkön keresztül látod a világot, a barátaiddal együtt kacarászva élitek gondtalan kis életeteket, és azt hiszitek, hogy jogotok van elítélni másokat. - Mondom halkan, miközben zodiákus kulcsomat nézegetem, majd hangosabban folytatom. - Gyűlöllek mindnyájótokat... teljes szívemből... GYŰLÖLLEK! - Ordítok fel végül.
- Mi is gyűlölünk téged, élősködő. – Feleli a lány.
- Épp ezért fogom kiirtani az utolsó szálig a fajtádat. Szűz kapuja, nyílj meg! – Mondom, majd Virgo kulcsával egy fénnyalábot gravírozok a levegőbe, így szólítva a 12 zodiákus szellem egyikét.
- Szolgálatodra, Starkiller kapitány. – Üdvözöl Virgo, fejét lehajtva, miután előlép a kapu megnyílásával járó fénytengerből.
- Virgo... – Szólok hozzá hallkan.
- Igen? – Kérdez vissza, miközben felhajtja a fejét.
- Látod azt a lányt? Azt akarom, hogy elpusztuljon... váljon semmivé... kotródjon az alvilág legmélyebb zugaiba, és tudja meg, milyen egyedül lenni... – Mondom gyűlölettől izzó szemekkel.
- Szóval kapja meg a legvégső büntetést... értettem. – Feleli a lány szokásos hangnemén, mielőtt még akcióba lendülne.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2011 12:02 am

Den hamarosan egyre mélyebbre, és mélyebbre fúrja a fogait, látszik, hogy élvezi a dolgot. Nagyokat fújtatva kezdem el elterelni a figyelmemet a fájdalomról, de csak nem megy, így egy idő után ki is ver a víz, és arra eszmélek, hogy Den az arcomba tenyerelem, és lelök magáról.
Megrázom a fejem, és megtörlöm a kezemet, majd mikor látom, hogy Den őrült tekintete nem akar változni, és a kezében folyamatosan növekedő kristály jelenik meg, erőt gyűjtök a lábamba és gyomron rúgom Őt, oda, ahol most a lehető legkellemetlenebb tud lenni. Én a rúgás lendületét kihasználva fel is rúgom magam, majd leporolom a ruhámat, és kisimítom a hajamat az arcomból.
Látszik Denen, hogy már nehezen veszi a levegőt, de nem adja fel. Ahogy az övé felé kap, a testem megrázkódik, és a lábaim megrogynak. ~ Neki még hátravannak a kulcsai… és, van egy zodiákus kulcsa… nem fogom bírni. ~ Nyelek egyet, és egyenesen Denre szegezem a tekintetemet. ~ Vajon mi lesz a következő lépése? ~
Látom, ahogy az egyetlen aranykulcsot lecsatolja az övéről. Kegyetlenül csillan meg a napfényben, mintha ez jelentené az ítéletem… Miközben elmélázok a kulcsban, és abban, ahogy Den elgondolkodva forgatja, nézegeti, közben ellenfelem megszólal.
- Tudod, a múltkor még tényleg azt gondoltam rólad, hogy te egy érdekes lány vagy. de most már tudom, hogy megint hülye voltam. Te se különbözöl azoktól, akiket gyűlölök... rózsaszín felhőkön keresztül látod a világot, a barátaiddal együtt kacarászva élitek gondtalan kis életeteket, és azt hiszitek, hogy jogotok van elítélni másokat. - magyarázza nekem a lehető leghalkabban, miközben az aranyszínű kulcsot forgatja - Gyűlöllek mindnyájótokat... teljes szívemből... GYŰLÖLLEK!
- Mi is gyűlölünk téged, élősködő. – mondom neki.
- Épp ezért fogom kiirtani az utolsó szálig a fajtádat. Szűz kapuja, nyílj meg! – ekkor Den végighúzza maga előtt a kulcsot, ehhez rövid ideig tartó fényjáték is jár, ám amikor hamarosan egy rózsaszín hajú, kezein bilincset viselő lány jelenik meg, hirtelen kiráz a hideg.
- Szolgálatodra, Starkiller kapitány. – rideg, érzelmeket egyáltalán nem tükröző hangja semmit se segít a jelenlegi helyzetemen, inkább kétségbeesetten tekintek körbe az erdőbe, de annak hatalmas fái most nem vidáman lengedeznek, hanem sunyin körbezárnak, mintha azt akarnák, hogy itt éljem meg az utolsó perceimet.
- Látod azt a lányt? Azt akarom, hogy elpusztuljon... váljon semmivé... kotródjon az alvilág legmélyebb zugaiba, és tudja meg, milyen egyedül lenni... – még innen is, ilyen távolról is tisztán hallom halk, gyűlölettől égő szavait.
- Szóval kapja meg a legvégső büntetést. Értettem. – jegyzi fel Virgo a parancsot, mielőtt indulna.
Nem töpreng sokat, rögtön pörögve felém veti magát, mint egy mágikus fúrógép, én pedig kerek szemekkel vetődök oldalra, amíg Ő szilánkosra tör egy sziklát. A földről nincs időm felkelni, amíg Virgo egy szempillantás alatt felkel, és felugrik a levegőbe, majd újra pörögni kezd, gyorsabban, erőteljesebben. Érzem, ahogy egy verejtékcsepp csurog végig az arcomon, majd hamarosan nagy nyomást érzek a hátamon.
Mintha szét akarna szaggatni… Szemeim a fájdalomtól kidüllednek, számon először a benn tartott levegő jön ki, majd vér szökik fel, végül könnyeimmel küszködve vérfagyasztó sikolyt hallgatok. Mindeközben tudom, hogy ez még csak a kezdet, Den azt akarja, hogy szenvedjek, mielőtt megöl, Virgo pedig készségesen teljesíti neki ezt a kérését.
Miközben lihegek, és forog velem a világ, megkapaszkodom az előttem lévő fűben. Bár, úgyse tudnék elesni.. Megmozdulni se tudok, nem, hogy elessek. Fekszek. Érzem, ahogy a számból szabályosan ömlik a vér, én viszont próbálok Denre nézni, aki őrülten vigyorogva nézi a jelenetet.
- Még élsz? Sebaj, a vér, amiért meg kell dolgozni, sokkal finomabb.
- Ezt… ezt nem teheted! – nyögöm felé, de Ő mit sem törődik ezzel, már int is Virgonak, hogy vigye be a következő csapást. – Nézd meg, másokat használsz fel az öléshez! Szánalmas, nem? Főleg, hogy ezt is csak szánal-
Ekkor újabb nyomást érzek, ám most már nem a hátamon. Hallom, ahogy reccsen a csontom, és érzem, ahogy szilánkosra törik a bal lábam. Ép csont nem maradt benne, és könnyezve szorítom össze a számat. Mikor valamivel enyhül a fájdalom, lihegve nyitom ki újra a szemeimet, és a számat.
- … csak szánalomból csinálja! – fejezem be a mondatot, ám hamarosan valami alulról öklel fel, mint valami bika.
Bár, hogy őszinte legyek, még sose éreztem ilyet. Az egész testem ég, mintha forró tűzön perzselnének, csak ez sokkal rosszabb, keményebb, és kíméletlenebb. Ismerős az érzés, mint azon a küldetésen, mégis, sokkal másabb… mert itt egy olyan ember által vagyok halálra ítélve, akit még pár hete barátomnak fogadtam.
Virgo nem csak, hogy iszonyatos erővel lökött fel a magasba, de még ott is folyamatosan csapásokkal hajigálni kezdett ide-oda, majd az utolsó pillanatban elkapott, és folytatta tovább… aztán egyszer már csak iszonyatos erővel hajított egy sziklának, és a hátam ropogva sínylődte meg ezt a csapást.
- Den, kérlek… - ülök fel, remegő testrészekkel. – Ké… kérlek… - lihegem, majd a testem meginog, és fújtatva oldalra dőlök. Homályos körülöttem minden, olyan, mintha folyamatosan sötétedne… Nem bírom, álmos vagyok…
Ekkor, mintha lépteket hallanék. Fogalmam sincs, Den vagy Virgo az? De most akár egy csapással megölhetnének. A lábak az arcom előtt állnak meg, és a gazdájuk megszólal. Kétségtelenül Den a lábak viselője.
- Szóval, most mi a véleményed a csillagszellemeimről? – röhög fel, mint valami pszichopata. - Vége van... menj haza, éld tovább a rózsaszín felhős kis életed. – látom, ahogy a lábak irányt váltanak, és távolodni kezdenek.
- Den… Ne csináld… Ne hagyj itt… - lehelem, alig hallható a hangom, és újra vért köhögök fel.
Remegő kezemmel a hasamhoz nyúlok, és meglepődök, ahogy a szemem elé emelem a kezem, és csodálkozva figyelem meg, hogy valami piros csöpög le a kezemről. Épp fordulnék az oldalamra, de valami olyannyira fájdalmasat érzek az oldalamnál, hogy újra könnyzápor törik ki belőlem, és akkorát ordítok, hogy beleremeg az egész erdő.
- Eltört a bordám… kiszakította az oldalamat… Dennek igaza volt, vége van. És most én buktam el, véglegesen.
Ekkor vékony, gúnyos, női nevetést hallok meg, méterekre Tőlem, majd, mintha Den morogna valamit. Nem értem pontosan mi az, de talán valamit káromkodhatott, aztán fák recsegése, majd ugyanaz a női, talán kislány hang sikítása… micsoda sor állhat Den előtt kivégzés téren?
- Legalább Őt ne bántsd… - nyögöm, próbálom olyan hangosan, hogy Ő is meghallja…
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimePént. Márc. 04, 2011 1:16 pm

Amikor visszaemlékszek életem eddigi éveire, akarva-akaratlanul is az az éjszaka ugrik be először, amikor Virgo-val találkoztam. Embert is azon az éjen öltem először… és akkor kötöttem meg szerződésemet a számomra legkedvesebb csillagszellemmel. Ő volt az, aki az elmúlt években végig velem volt… a céltalan vándorlásom alatt, és akkor is, amikor beléptem a mágiavilág leghatalmasabb sötét céhébe… és természetesen utána is. Ő mindennél többet jelent a számomra… nem arról van szó, hogy szerelmes volnék belé… ez valami más, akárcsak Virgo is… ő valami más, valami magasztosabb, mint mi, emberek. Persze, ő az, aki szolgál engem, de mégis…. én volnék az, aki képtelen lenne létezni ő nélküle.
Még most is, mikor már alig látok, a fájdalmaimmal küszködve örülök, ha egyáltalán talpon tudok maradni… ő nem hagy cserben. Eleget tesz a kérésemnek.
Ellenfelem ugyan próbál védekezni, de felesleges… pláne, hogy már ő is több helyen sérült.
Az első támadás elől elugrik, de amíg ő tétlenkedik, Virgo azonnal megindítja újabb rohamát, ami ezúttal már nem egy sziklát, hanem ellenfelem bordáját töri össze. A mozdulat, mely bármilyen keménységű kőzeten átrágja magát, úgy szétzilálja a lányt, mintha csak porcelánból volna. Könnyeivel küszködve hullik a porba, erőtlenül, akárcsak egy tehetetlen gyerek. Szájából vér tör fel, tudatván velem, hogy súlyos belső károsodásokat szenvedett. Bár, hogy őszinte legyek, az is meglep, hogy ilyen állapotban túlélte ezt a technikát.
- Még élsz? Sebaj, a vér, amiért meg kell dolgozni, sokkal finomabb. – Nézek rá vigyorogva.
- Ezt… ezt nem teheted! – Mondja erőtlenül.
- Azt teszek, amit akarok. Engem nem korlátozhat senki sem. Folytasd, Virgo. – Intek csillagszellememre.
- Ahogy kívánod, kapitány.
– Nézd meg, másokat használsz fel az öléshez! Szánalmas, nem? Főleg, hogy ezt is csak szánal- Mondaná ellenfelem, de szava bennakad…
Virgo ezúttal a lány egyik lábát veszi célba, és nem is akárhogy… a támadás pillanatában, még én is hallom, ahogy szabályosan szilánkosra törnek Tabu csontjai. A lány arcát ismét könnycseppek árasztják el, de fájdalmait leküzdve, befejezi mondatát.
- … csak szánalomból csinálja!
Virgo azonban nem hagy sok nyugtot neki, magát a földbe befúrva, ismét a hátánál támadja a lányt, aki úgy szál a levegőbe, mintha csak egy rongybaba volna. Ott aztán ide-oda csapkodja erőtlen testét, végezetül pedig, hatalmas erővel nekicsapja egy sziklának.
- Den, kérlek… - Próbál beszélni, miközben nagy nehezen felül. – Ké… kérlek…
Ámbár, nem tudja sokáig megtartani pozícióját, kisvártatva ismét a porba hull, immár teljesen erőtlenül.
Intek egyet Virgo-nak, hogy elég lesz, majd lassú léptekkel megindulok a lány irányába. A győzelmem teljes és tökéletes… ámbár, korábbi gondolataim ellenére, képtelen vagyok megölni… sose öltem még nőt, és nem akarom, hogy ez változzon.
- Szóval, most mi a véleményed a csillagszellemeimről? – Röhögök fel diadalittasan, mikor lábaim az arca mellé érnek. - Vége van... menj haza, éld tovább a rózsaszín felhős kis életed. – Fűzöm hozzá közömbösen, majd hátat fordítok neki.
- Den… Ne csináld… Ne hagyj itt… - Kérlel alig hallhatóan, de mind hiába. ~ Én nem vagyok kedves srác.
Virgo-val az oldalamon elindulok keresni valamiféle búvóhelyet, ahol kipihenhetem magam. Jelenlegi állapotomban képtelen lennék még Pegasus-t is megidézni, hogy visszatérhessek a léghajóra… jelenleg valami sötét, elhagyatott hely megtalálása a célom, az amúgy is illik hozzám.
- Jól érzed magad? Ne lássam el a sebeidet? – Kérdez rá Virgo, miközben felém fordul.
- Nyugi, kibírom. Előbb keressünk valami barlangot a közelben. – Felelem neki, majd fájdalmaimat leküzdve rámosolygok.
Nem haladunk túl gyorsan, hiszen elég rossz állapotban vagyok, de a városba se mehetünk, hisz az ottani kórházban egyből kiszúrnák a szimbólumom, és se perc alatt a Mágiatanács kihallgató bizottsága előtt találnám magam.
- Kuáááááááááááá! – Visszhangzik Tabu fájdalmas sikoltása az erdő fái között.
- Bocsi, de nem vagyok kedves srác… old meg magad. Így jár mindenki, aki újat húzz a Grimore Heart-el. – Mondom magamnak, alig hallhatóan.
- Üdv az erdőnkben, Grimore Heart! – Kacag fel hirtelen egy lány, a fák közül.
Virgo és én azonnal elrántjuk a fejünket, és hamarost ki is szúrjuk a kacaj tulajdonosát. Egy fiatal lány az illető, mélykék szemekkel, szőke hajjal, vállán pedig a Dragon Fang szimbólumával.
- Látom méltó vagy céhed hírnevéhez. Egy nővel verettél meg egy nőt… szép, mondhatom. – Néz rám gúnyos vigyorral.
- Ne szóld le a céhem, kölyök. Fogalmad sincs, mekkora hatalmunk is van igazából… és, ha nem tudnád, én csillagmágus vagyok. A kulcsimmal vállvetve harcolva írtok ki mindenkit, aki az utunkba áll. – Mondom neki fenyegetően, egyik szememet kidüllesztve, másikat pedig élesen hagyva.
- Nem ijesztesz meg, démonfattyú! Ha a szőke cicababa elbukott, akkor majd én győzlek le! – Fenyegetőzik gúnyosan, majd előhúzza katanáját, mely végig a hátán díszelgett.
- Cicababa? Te meg kiről beszélsz... az a csaj minden, csak nem cicababa. Hogy néz már ki. – Idegesítem ellenfelem, miközben az nekem ront.
- Váááááá! – Hallatja csatakiáltását, majd a nyakam felé sújt pengéjével.
Próbálkozása azonban csúfos kudarcba fullad, Vrgo se szó-se beszéd kitámasztotta magát egyik karjával a talajon, majd lábával, teljes erőből állba rúgta a lányt, aki nagy reccsenéssel a közeli fának csapódik.
- Kjáááá! – Sikolt fel fájdalmában.
- Megbüntethetem? – Kérdez rá Virgo, miközben szemei vörösen felvillannak.
- Hagyd... elegem van ebből a napból. Menjünk. – Felelem neki kedvtelenül.
A kis kizökkenés után, ismételten nekivágunk az erdőnek, habár, most se jutunk túl messzire.
Kardvágások zaja hallatszódik a hátunk mögött, és amikor megfordulok, látom, hogy a szőke kislány, maradék erejét összeszedve, aprítani kezdi a fát, aminek nekizúgott.
- Franc, egyszer, egyetlen egyszer jövök el ebbe a nyamvadt, Era-i erdőbe sétálni, és egyből az egész idétlen, béna, hatodrangú Dragon Fang a vesztemet akar- Kezdenék szitkozódni, de hirtelen elakad a lélegzetem, és vért köhögök fel a tenyerembe.
Fuldokolva a térdeimre hullok, miközben a látásom elhomályosódik, és a közérzetem teljesen cserben hagy... a fák mintha forogni kezdenének körülöttem, füleim pedig lüktetni kezdenek... úgy tűnik még se volt olyan jó ötlet megidézni Virgo-t, ilyen állapotban.
A következő dolog, amit felfogok a környezetemből, az a közeli fa reccsenése, és az egész testemen végigfutó nyomás... de nem a fa zúgott rám. Ez annál egy sokkal kellemesebb, puhább érzés, ami még a sebeim fájdalmát is enyhíti... Virgo az... őt találta el a vén fenyő, miután rám vetette magát. Utolsó erejével még lelöki hátáról a fatörzset, majd erőtlenül visszahullik rám. A látásom homályos, de ki tudom venni vértől eltorzult arcát...
Beszélni már nincs ereje... még egy ideig érzem, ahogy forró lehelete az arcomat éri, de hamarosan már ez is megszűnik... teljesen erőtlenül, visszatér a saját világába.
Tudom, hogy nem halt meg, de akkor is... a szívem szinte megáll dobogni, mígnem egész testemet rideg reszketés járja át.
- FRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANC! – Ordítok fel torkom szakadtából.
Ám kiáltásom hamarosan elhall a számomra már oly zord, magányos erdő rideg fái közt.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 12:34 am

Kábultságom kezd furcsán hatni a környezetemre. Kezdek hallucinálni, bár most még csak gyenge szinten.. Olyan, mintha tisztán látnék, ám mindennek más színe van, mint kéne lennie. A fák rózsaszínben tündökölnek, lombjuk kékben pompázik. Az ég vörös színűre festődött, a nap pedig lilán világítja be az egész erdőt.
A fű nem sokban különbözik a lombok színétől, inkább azt mondanám, hogy tengerkék árnyalatot vettek fel, a kövek pedig a narancs- és okkersága színek át menetelét tükrözik vissza a hallucinációban.
Hamarosan viszont, mintha a fűből gyilkos galócák pattannának ki, bizarr növekedő képességgel, ám ez nem minden, hamarosan már lábra kelnek, és mint a gyerekek kergetik egymást. Hamarosan nagyobbak lesznek, és mint felnőttek, újabb kisgombákat kezdenek el nevelni, majd várost építeni…
~ Ugyan, Tabu ébredj fel! ~ Unszolom magam, de a hallucináció folytatódik. ~ Akkor kénytelen vagyok mozogni.~
Hátamra fordulok, mire egy hatalmasat ordítok, de a hallucináció folytatódik, ám a gombák kétségbeesetten futnak oda hozzám, mentős gomba, rendőr gomba… aztán meglátok a rendőr gomba kocsijában egy Den gombát, és egy Virgo gombát, aki kívülről integet neki, a Den gomba meg fenyegetőn néz rám, és kivillantja őrült, hülyén álló fogsorát, amin most furcsamódon egy fogszabályzó van. O.o
Hamarosan a kocsi elmegy Den gombával, Virgo gomba pedig oda pattog hozzám, a mentők közé furakodva, és megkérdezi: „Segíthetek, gazdám? Ellásam sebeidet, Ó nagy úrnőm?”
Amíg pedig a mentős gombák ellátják a sebeimet, Ő aggódva néz rám, szinte könnybe lábadt szemekkel. A mentősök egy fém szikével, és orvosi szögekkel szerelik vissza a bordámat az eredeti helyére, majd orvosi tűkkel ideiglenesen betűzdelik a sebet.
A következő lépésük az, hogy a kezüket - gombafonál – egyszerre áthúzzák a szilánkosra törött lábam fölött, az pedig folyamatosan fémmé változik, a térdnél és a bokánál megpuhulva, hogy tudjam mozgatni.
Amint ezzel is végeztek, mosolyogva állnak fel, és utolsó simításként még behajlítják az orvosi tűket a seben, hogy ne essenek ki, és ne szúrjanak meg, majd hamarosan Virgohoz mennek, és egy „Viszlát” kíséretében sárgás szemcsékké válnak, majd eltűnnek.

- Ghuáááá! – nyögök, miközben arra eszmélek, hogy ülök, annak a kőnek támasztva, ami eddig mellettem volt. Lenézek magamra, és megáll bennem az ütő.
A hasamon lévő seb ellátva, fém szilánkokkal, amiknek végei egymás felé görbülnek. A bordámat a helyén érzem, és a lábam fémmé van alakítva, természetesen láb formájúvá, és tudom mozgatni. Könnyek gyűlnek a szemembe, és szipogva törlöm le Őket. ~ Sose volt még ilyen jó hallucinációm… magamnak láttam volna el a sebeket? ~
Ekkor Den ordítását hallom meg, nem is olyan távolról. Lassan kelek fel, nehogy a hirtelen ellátott sebeim felszakadjanak, vagy még nagyobb károkat okozzon a mozgásom.
A lábam tökéletesen mozog, így nyögdécselve indulok el a hang irányába. Néha megállok koncentrálni, és szagolgatni, hogy biztos legyek benne, hogy megtalálom Dent. Mert ugye… megtalálom.
Hamarosan meg is látom Őt, ahogy nehézkesen, magával küzdve, de sikerül felülnie. Mellette egy kidőlt fa van, a lány pedig, akinek a hangját hallottam, sehol… hová bújt? Hová ment? Vagy lehet, hogy… megölette Virgoval?! Aztán biztos megette, hogy eltűntesse a hulláját… elvetemült, idegbeteg, undorító! Vesznie kell!
Vérszomjas tekintettel indulok meg Den felé. Akár egy jól irányzott, erős ütés, és meghal. Valakit valakiért. Kemény acéllá kezdem alakítani a kezem, és mikor már a csuklómig felér a fém „kesztyű”, felemelem, hogy lendületet vegyek, és lesújtsak vele. ~ De nem, ez túl egyszerű halál lenne… hadd szenvedjen még, ahogy Ő akarta nekem a vesztemet okozni! ~
Kezemet még a levegőben tüskévé alakítom, hogy majd belevájjam a vállán keresztül egyenesen a tüdejébe, de előbb felszólalok.
- A senki, akinek nincs múltja, most meghal. Nem számítasz senkinek se, még a láncos babádnak se, halál rád! – ordítom az utolsó szavakat, majd meglendítem a tüskét, és sebesen Den válla felé irányítom aztán. Semmi sem állíthat meg, semmi.
Ám mégis, mikor a kezem épp, hogy 5 centire belefúródik Den vállába, és a fejem egyvonalban van az övével, szaggatott hangon megszólal, én pedig akarva-akaratlan is megállok.
- Én... csak őt nem... Legalább őt... ha legalább ő... én soha nem akartam... – hebegi, miközben felém fordítja a fejét, és a szemeiből kicsordulnak a könnyek. A döbbenettől visszaváltozik a kezem, és leguggolok, és döbbent fejjel nézem Őt.
- Den, Te… Te sírsz? – pislogok zavartan, és Ő is valahogy ilyen helyzetben lehet, mert hirtelen meglepődött fejjel előre csapja a fejét, és kicsit le is hajtja azt.
Erre én guggoló helyzetben sétálok Den elé, majd térdelek le előtte, nagy sóhajt véve, Ő pedig az arcát törölgeti.
- Den, Te sírsz?
- Nem! – néz föl, bár az arca teljesen vörös, és a szemén még látszik, hogy üveges.
- De, de… - mondom vigyorogva, mire Ő ugyanolyan vörösen megrázza a fejét. – Most pedig beviszlek a kórházba. – állok fel, majd Denre nézek, és letépem a köpenyét, majd a vállára kötözöm, hogy eltakarja a céhének jelét.
- Hé, mit képzelsz?! – ordít rám, még mindig remegő hanggal. – A köpenyem! Még hogy kórház? Eszednél vagy? Starkiller kapitánynak ezek olyan sérülések, amik… - itt hirtelen megingott az egyensúlya. - … meg se kottyannak…
Ekkor a nyaka felé ütök, amit Ő már nem tud megakadályozni, hanem eszméletlenül dől el a véres fűre, majd a hónom alá kapom, és a zsebemből egy lemezt veszek elő.
- Aha, Starkiller kapitány nagyon erős volt ma is. – dobom el a lemezt, ami a levegőben egy deszkává alakul, majd rápattanok, és maximum sebességgel rohanok Dennel a kórházba.
A kórházban elég gyorsan mennek a dolgok. Lefertőtlenítik, majd bekötik Den sebeit, végül beadnak neki egy rakat fájdalomcsillapítót. ~ Ezt nem előtte kellett volna? ~
Amint végeznek vele, és az ápolók nem figyelnek, kiugrok vele az ablakon, a deszkára érkezve, nehogy a fém láb sérüljön, még bírnia kell addig, amíg vissza nem térek ide.
Újra elrobogok Dennel az erdőig, majd ledobom Dent a fűre, aki egy elégedetlen nyekkenéssel jelzi, hogy már egy ideje ébren van, és ez nem esett jól neki. Kedvtelen arccal fordul a hátára.
Először, a szemei elé emeli a tenyerét, és mintha valamit fontolgatna, forgatja maga előtt. Majd hirtelen felpattan, és valami „Hero-póz” szerűségbe áll, de valószínűleg ezt a sebe nagy adagban ignorálja, így sziszegve kap oda.
Aztán felpillant, és meglát engem. Először tátott szájjal bámul engem, majd kipattintja a mellkasát.
- Cöh! – mondja, miközben kihúzza magát, én meg az égnek emelem a tekintetemet. – Te meg…?
- Én meg megmentettem az életedet. Az orvosok azt mondták, hogy ha nem hozlak be, perceken belül elvérzel, és a sebeid is már el voltak fertőződve. Meg a [s]könnyeid[/s] is hozták le az arcodról a koszt, a sebedbe. – hangsúlyozom ki az egyik szót.
- Az... az hülyeség. - Rántja el a fejét zavarodottan. - És különben is, már megszoktam... de mindig túlélem, nem kell a segítséged...
- De most nem élted volna túl! – makacsoskodok. – Amúgy, nem hülyeség. Szerintem aranyos, ha a fiúk kimutatják az érzelmeiket. – fúrom a tekintetem az övébe. – Meséld el pontosan, miért könnyeztél?
- De igenis túléltem volna! Mint a Grimore Heart tagjának, ez a dolgom! Bármilyen mélyek is a sebeim... bármilyen nagy is a kétségbeesés... nem maradhatok a porban. Szóval igen túléltem volna, mint eddig az összes ehhez hasonló helyzetet! – válaszolja duzzogva, ugyanolyan makacsul, mint én. - És, mint már mondtam, hülyeségeket beszélsz... nem volt itt semmiféle könny... cöh.
- Hmm. Nem élted volna túl, ha nem vagyok olyan kedves, hogy elviszlek a kórházba. Kész, pont. De még mindig nem kaptam választ a kérdésedre, hogy miért könnyeztél? – pislogok nagyokat, hátha meggyőzöm. – Kérlek, mond eeel! Nem fogom említeni senki előtt, megígérem. – nyújtom ki elé a kisujjamat. – Így görbüljek meg.
Nem szoktam ilyeneket csinálni, főleg nem olyannak, akik sötét, illegális céhekből valók, akiket már száműzött a tanács. Ők arra valók, hogy megöld Őket, és teszteld az erőd. De Den mégis más, mint a többiek, akik a sötét céhekből valók… Dennek van lelke.
- T-ú-l-é-l-t-e-m v-o-l-n-a. – tagolja olyan lassan, mintha valami fogyatékos lennék. - És, ahogy már mondtam, nem tudom miről beszélsz... én sose sírok... ilyen hülyeséget, cöh. – ráerőltet magára egy vigyort, de egy ilyenen könnyű átlátni. - Nincs kiért sírnom, és értem se sír senki. Pont!
- … és mi van Virgoval? – szegezem neki a kérdést.
Ekkor fokozatosan elkezd lehervadni a vigyora, és zavarodott arckifejezés lesz rajta inkább látható, mint az előbbi makacs, nekem-van-igazam-és-pont féle.
- Semmi... rendbejön a saját világában... csak pihennie kell... – vakarja meg a fejét, és a hangja mintha újra szakadozni kezdene.
- Óóó... szóval történt valami Virgoval? Ki miatt? Mit csináltál már megint? - kérdezősködök számon kérő hangnemben.
- Nos... történt egy kis baleset... az a fura lány, a fa... rajtam pedig a lehető legrosszabbkor uralkodott el a varázserő hiánya...
- Szóval akkor a Te hibád... – döntöm oldalra a fejem, mire az Ő tágra nyílt szemeit, majd szomorú arckifejezését kapom válaszul, és oldalra hajtja a fejét. - Bo.. bocsi.. - vakarom meg a fejem. - ... és emiatt sírtál is..? – kérdem, mire Ő nem válaszol, viszont zavart arckifejezéséből le lehet szűrni, hogy fején találtam a szöget. – Szóval, rátapintottam a lényegre. Ígérem, nem mondom el senkinek. De nézz rám, és valld be, hogy sírtál, különben teszek róla, hogy a Grimoire Heart zengjen a veszteségedtől. – mosolygok rá kissé fenyegetőn.
- Na, jó... talán... hullajtottam egy könnycseppet... biztos belement egy faszilánk a szemembe... – néz rám.
- Valld be, hogy Virgo miatt sírtál!
- Franc... hogy lehet valaki ilyen makacs... talán... ja... miatta... – nyögi ki végül idegesen. - Ő... nagyon fontos nekem...
- Ez.. olyan cuki Tőled o.o – nyögöm be. Jó, talán nem pont ez a legpontosabb megfogalmazás, de… egészen el lettem varázsolva, hogy miket ki nem tudok szedni Denből.
Eléggé hülye fejjel néz rám vissza, mire én hátrafordulok, és elindulok.
- Na, jó, több időre ma nem méltatlak! Majd járj ebbe az erdőbe gyakrabban, hátha lesz még alkalmam küzdeni veled. Boksz-zsáknak jó vagy. – mondom magamban vigyorogva, és rápattanok a deszkára, amin sietve indulok vissza a kórházba…
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 5:50 pm

Ez az egész… egyszerűen nem értem. A lehető legrosszabb pillanatban… és Virgo…. még mindig érzem forró leheletét az arcomon… de ő már nincs itt.
A sebeim… valahogy nem érzem őket. Egy teljesen másfajta érzés terjeng az egész valómban… nem fizikai, hanem annál egy sokkal rosszabb fájdalom… keserűség… egyszerűen, nem vagyok önmagam. Nagyon rég éreztem már ehhez hasonlót…
Erőtlen tenyereimmel kitámasztom magam, és nagy nehezen sikerül is feltápászkodnom négykézlábra… a hideg, párás fű ridegsége hamar végigfut a testemen, még inkább erősítve bennem az elveszettség tudatát.
A következő dolog, amit észlelek a környezetemből, azok nehézkes, fájdalmas léptek hangjai, melyek felém közelítenek. ~ A szőke kiscsaj az.... ? Nem, őt hallottam elfutni...
- A senki, akinek nincs múltja, most meghal. Nem számítasz senkinek se, még a láncos babádnak se, halál rád! – Visszhangzik fejemben a mondat.
A hang alapján már nem nehéz összerakni, hogy ki volt a léptek tulajdonosa… bár fogalmam sincs, hogyan volt képes felállni az után a gyalázás után, amit Virgo-tól kapott.
Valószínűleg támadni készül… nem tudom, nem érzékelek túl sok mindent a környezetemből. Próbálom leküzdeni a torkomban egyre erősödő kaparást, de nem megy… túl nagy a nyomás…
- Én... csak őt nem... Legalább őt... ha legalább ő... én soha nem akartam... – Fordulok hátra, miközben égő szemeimet fura érzés árasztja el, majd érzem, ahogy valami végigfolyik az arcomon, akárcsak egy friss esőcsepp, a nedves, tavaszi falevélen. Fogalmam sincs, mikor éreztem hasonlót utoljára…
- Den, Te… Te sírsz? – Néz rám megdöbbenten.
Igazából, csak most, az ő szavainak hatására tudatosult bennem, hogy mi is történt valójában… A felismerés futótűzként terjed végig rajtam, majd zavartan, csodálkozva elrántom a fejemet.
- Den, Te sírsz? – Kérdezi meg újból Tabu, miközben mellém sétál.
- Nem! – Vágom rá, bár érzem, hogy az arcom teljesen másról árulkodik.
- De, de… - Állítja vigyorogva, amire én reflexszerűen megrázom a fejem. – Most pedig beviszlek a kórházba. –Veti fel idióta ötletét, majd beletép a felsőmbe.
- Hé, mit képzelsz?! – Ordítok rá idegesen. – A köpenyem! Még hogy kórház? Eszednél vagy? Starkiller kapitánynak ezek olyan sérülések, amik… - Kezdeném osztani, de felém kerekedik a sok vérveszteség, és megingok. - … meg se kottyannak…
Totál hülye ötlet, hogy kórházba vigyen… sose voltam még kórházban, és most sincs szükségem rá! Na meg különben is, egy ilyen helyen rögtön kiszúrnák a szimbólumom… ám hiába próbálok ellenkezni, már túl gyenge vagyok… egy tompa érzés a tarkómon, és a mindent elnyelő sötétség engem is magával ragad…


A következő dolog, amire eszmélek, az az erdő friss illata, és az arcomba csapódó szél. A vízióm még mindig homályos, nem sokat látok ki a fákból, azt pedig már végképp nem tudom, hogy miért száguldok előre, nagy sebességgel…
Aztán puff, a testem a földön landol, én pedig egy elégedetlen grimasszal vezetem le, a testemet érő, kellemetlen ütést. Egy ideig csak az eget bámulom, majd miután erőt gyűjtök a végtagjaimba, szemeim sugarába emelem a tenyereimet. Közben már a sebeimbe is visszatér a fájdalom, de azt is érzem, hogy mindet bekötözték. Mikor a vérkeringésem is visszaáll a normálra, és az agyam is teljes mértékben funkcióinak megfelelően működik, sikerül összeraknom a mozaikot.
Tabu azt mondta kórházba visz, ez valószínűleg megtörtént, most pedig visszahozott az erdőbe... de akkor...
- Cöh! –Pattanok fel hirtelen, sebeimmel nem törődve. – Te meg…? – Nézek Tabu-ra.
- Én meg megmentettem az életedet. Az orvosok azt mondták, hogy ha nem hozlak be, perceken belül elvérzel, és a sebeid is már el voltak fertőződve. Meg a könnyeid is hozták le az arcodról a koszt, a sebedbe. – Kezd el akadékoskodni.
- Az... az hülyeség. - Rántom el hirtelen a fejem. - És különben is, már megszoktam... de mindig túlélem, nem kell a segítséged...
- De most nem élted volna túl! –Sulykolja belém a baromságát. – Amúgy, nem hülyeség. Szerintem aranyos, ha a fiúk kimutatják az érzelmeiket. –Sétál ismét a látósugaramba. – Meséld el pontosan, miért könnyeztél?
- De igenis túléltem volna! Mint a Grimore Heart tagjának, ez a dolgom! Bármilyen mélyek is a sebeim... bármilyen nagy is a kétségbeesés... nem maradhatok a porban. Szóval igen túléltem volna, mint eddig az összes ehhez hasonló helyzetet! –Mondok ellent neki, már-már duzzogva. - És, mint már mondtam, hülyeségeket beszélsz... nem volt itt semmiféle könny... cöh.
- Hmm. Nem élted volna túl, ha nem vagyok olyan kedves, hogy elviszlek a
kórházba. Kész, pont. De még mindig nem kaptam választ a kérdésedre, hogy miért könnyeztél?
– Veti be nagy szemeit, mintha elérne velük bármit is... – Kérlek, mond eeel! Nem fogom említeni senki előtt, megígérem. Így görbüljek meg.
Őszintén szólva, már kezd unalmas lenni a faggatása. Az pedig még inkább, hogy rám
akarja erőltetni a segítségét... én nem olyan vagyok, mint ők, és a legális klánbeli
haverjai. Én nem idiótáknak segítkezek, vagy hasonló gyerekjátékokat oldok
meg „küldetés” gyanánt... én gyilkolok, és nem is keveset. És ez nem egyszer
visszanyal... már megszoktam, hogy félholtan fekszek egy-egy küzdelem után, és senki se segít... nekem ez jutott.
- T-ú-l-é-l-t-e-m v-o-l-n-a. – Tagolom, miközben egy idióta grimasszal a képébe hajolok. - És, ahogy már mondtam, nem tudom miről beszélsz... én sose sírok... ilyen hülyeséget, cöh. – Húzom vissza számra szokásos vigyoromat. - Nincs kiért sírnom, és értem se sír senki. Pont!
- … és mi van Virgoval? – Szegezi felém újabb kérdését.
Számonkérése hallatán a szívem hatalmasat dobban, majd ismét úrrá lesz rajtam a bűntudat.
- Semmi... rendbejön a saját világában... csak pihennie kell... – Kerülöm ki a dolgot, miközben zavarodottságomban vakargatni kezdem a tarkómat.
- Óóó... szóval történt valami Virgoval? Ki miatt? Mit csináltál már megint? – Kezdi elölről faggatózását.
- Nos... történt egy kis baleset... az a fura lány, a fa... rajtam pedig a lehető legrosszabbkor uralkodott el a varázserő hiánya... – Hebegem zavartan, hogy őszinte legyek, ez a legutolsó dolog, amiről most beszélni szeretnék...
- Szóval akkor a Te hibád... – Veti fel elméletét, ami villámként hasít belém.
Dülledt szemekkel ránézek, de hamar rájövök, hogy igaza van... és amikor ez tudatosul bennem, ismét lesütöm a tekintetem.
- Bo.. bocsi.. – Mondja zavartan.- ... és emiatt sírtál is..?
Ha van valami, amit utálok, az az, ha az érzelmeimmel szórakoznak... kevés van belőlük, de még azt a keveset se szeretem kimutatni, abból sose származik semmi jó... csak elutasítás és újabb fájdalom...
Épp ezért nem válaszolok a lánynak, helyette szemimet kidüllesztve, fogsorom agresszívan kivillantva nézek rá.
– Szóval, rátapintottam a lényegre. Ígérem, nem mondom el senkinek. De nézz rám, és valld be, hogy sírtál, különben teszek róla, hogy a Grimoire Heart zengjen a veszteségedtől. – Megy át, most már fenyegetésbe...
Igazából, fogalmam sincs, mi a francért érdekli ennyire a dolog... de ez, hogy nem árulja el senkinek a dolgot, ha vallok, egész fair ajánlatnak tűnik.
- Na, jó... talán... hullajtottam egy könnycseppet... biztos belement egy faszilánk a szemembe... – Nyögöm ki idegesen.
- Valld be, hogy Virgo miatt sírtál! – Szólít fel ismét.
- Franc... hogy lehet valaki ilyen makacs... talán... ja... miatta... –Mondom halkan. - Ő... nagyon fontos nekem...
- Ez.. olyan cuki Tőled. - Jegyzi meg.
Nem igazán tudom hova tenni a dolgot, nagyon ritkán vádolnak ilyesmivel... talán pont ezért is reagálom le felvetését oly módon, hogy fenyegető, ugyanakkor számon kérő grimasszal ráförmedek.
- Na, jó, több időre ma nem méltatlak! Majd járj ebbe az erdőbe gyakrabban, hátha lesz még alkalmam küzdeni veled. Boksz-zsáknak jó vagy. – Mormogja, majd felpattan mágikus vackára.
- Csak legközelebb nehogy elfelejtsem, hogy lány vagy, és kinyírjalak, amikor félholtan fekszel előttem... idióta. – Szólok utána. - Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok. - Fűzöm hozzá, de ezt már csak hallkan, rajtam kívül nem is hallja más.
~ Most pedig... azt hiszem, keresek valami kényelmes fatörzset, és miután regenerálódik az energiám, visszatérek az enyéimhez... – Határozom el magamban, majd ismét nekivágok a sűrű fatengernek.

Vége
Köszönöm a játékot, Róóóóóland. Smile
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitimePént. Márc. 11, 2011 8:03 pm

Leírom pár szóban a "mutatványotokat": Fenomenális húdemegaistencsászár!

Szépen kidolgozott harcok, mélyreható gondolatok, érzelmek, mindez olyan ügyesen vegyítve, hogy nem találok szavakat. Nagyon elégedett vagyok a munkátokkal, és remélem összefuttok még az erdőben! Smile

Fejenként 160 VE a jutalmatok a remek munkáért!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0   Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Starkiller kapitánnyal nem szórakoztok! - Tabu vs Den 2.0
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tabu és Sophie
» Happy Birthday
» Den Starkiller
» Den Starkiller
» Den Starkiller

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: