KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Tabuchi Metarikku - Omeron Greensand

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Omeron Greensand
Elemi mágus
Elemi mágus
Omeron Greensand


Hozzászólások száma : 277
Aye! Pont : 14
Join date : 2011. Apr. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : Egy öreg fa tövében

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Tabuchi Metarikku - Omeron Greensand Empty
TémanyitásTárgy: Tabuchi Metarikku - Omeron Greensand   Tabuchi Metarikku - Omeron Greensand Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 5:59 pm

-Omi! Oy! Hiányoztál! - Ugrott örömében arcomra a kis tollpárna
- Te is nekem, na de itt vagyok már itt vagyok- Csitítgattam a kis mihasznát
Mesélj merre kalandoztál?- Váltott meghatottból rögtön kíváncsiskodóba
- Hát, ha igazán érdekel, találkoztam egy kislánnyal akinek egy nálad nem sokkal idősebb kis kedvence is volt, egy nem mindennapi szárnyas macskusz képében- Kezdtem volna, ám őkelme szokásához híven nem bírt magával
- És most hol vannak- ugrott fel fejét jobbra balra kapkodva
- Nahát, ha kicsit nyugton maradsz, akkor azt is elmesélem- Folytattam az elmúlt három hét elbeszélésébe, mire Heaven szemei kikerekedtek és hosszú történetre készülve kényelmesen befészkelődött ölembe.
- Épp fél úton jártam a célom fele amikor az északi erdőkben néhány vérszomjas farkassal hozott össze a sors, ám azok hamar felismerve a köztünk levő erőkülönbségeket inkább eliszkoltak, sajnálatosan pont egy ismert pihenőhely irányába. Szerencsére követtem őket és így időben be tudtam avatkozni amikor a bestiák egy védtelen kislány torkának estek. A szegény teremtésés kicsiny macskája aligha tudtak volna eredményesen fellépni a fenevadakkal szemben. A lányt Tabunak hívták, elmesélte, hogy az elveszett báttyát keresi, bejárva az egész országot, de mivel egyetlen utitársa a kicsiny tango, nagyon sokszor kerül életveszélybe. Ekkor támadt a nagyszerű ötletem, hogy talán megtaníthatnám tango-t egy két fogásra. A fajtája, természetéből fakadóan nagyon fogékony minden nemű mágiára, így reális volt a gondolat, hogy néhány hét alatt már elégséges eredményeket érjünk el. Tabu és tango azt a típusú mágiát választották, amit az ordas csapat ellen is használtam, így lett, hogy Tango megismerkedett a gomba mágia alapjaival.- Itt azonban megtorpant kicsiny élménybeszámolóm, ugyanis az imént még oly virgonc kis madár, fejét combomra hajtva, hangosan szuszogva álomba szenderült...
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabuchi Metarikku - Omeron Greensand Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabuchi Metarikku - Omeron Greensand   Tabuchi Metarikku - Omeron Greensand Icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2011 12:21 am

|| Megj.: Én 127.500 gyémánttal rövidülök meg, ez a pénz Oménak megy. Helyette tanul Tango gomba mágiát: Mushroom Magic, Mushroom Grenade - Nocturnal darkness, Fungus Spore - Purple Mist, Magic Mushroom. ||

Ezek a gyönyörű folyók… a világ legszebb színével ruházta fel őket a természet. Acélszürke… Az egész világ! Minden fémből van, ha kedvem tartja, még néhány emberből is kiharaphatok darabkákat, ők készségesen ajánlják fel testüket eme nemes célra… még rám is mosolyognak, megkérdik: hogy vagyok? Természetesen jól! Főleg egy ilyen gyönyörű világban.
Morgás, csata zaja hallatszódik. Ki merte vajon megzavarni kényes, békés világom?
– Ó, úrnőm! Valaki zargatja tökéletes életünket! Mit tegyünk? – hallom Den kétségbeesett hangját a lábam alól, ahogy felnéz rám, lányos ruhával és beállással. ( http://www.zerochan.net/821320 kép)
– Semmi baj, alattvalóm! Csak bízd rám, én majd elintézem. – indulok meg, majd Tango ül be helyemre, hogy Den neki hódoljon be.
– Ó, köszönöm, hatalmas, mindenekfelett, főleg felettem álló, Tabuchi-sama!

Ahogy felkelek, Tango ijedten kapaszkodik kabátomba, előttünk pár holt, legalábbis hullára vert farkas hever, és a maradékkal pedig egy fiú harcol, ahogy néha ránk tekint. Különleges mágiát használ, és ahogy a gombákat emeli ki a földből, hogy azokkal harcra kelhessen, nem is titok, hogy milyet – gomba mágia.
Amint végez a fenevadakkal, rögtön odajön hozzám. Mosolyogva, hálás szemekkel tekintek rá – ideje őt megtéveszteni.
– Jól vagy? – kérdi, mire én bólintok.
– Igen, nagyon köszönöm! A nevem Tabuchi Metarikku, ő pedig itt mellettem Tango. Sajnos az elveszett bátyámat keressük, körbejárva az egész országot, hogy megtaláljuk, s míg megpihentünk itt, elszenderültünk, láthattad, mi is történik velünk ilyenkor. – hát… ezzel annyit végül is nem hazudtam. – De sajnos védtelenek vagyunk a vadállatok, a banditák ellen. Láttam, hogy te mágiát használsz, esetleg nem tudnád őt megtanítani a használatára? Hidd el, eléggé engedékeny, ha akar valamit, és mivel Exceed, fogékony a mágiára.
– Rendben, meglátjuk, mit tehetek. – egyezett bele a fiú, megsajnálva minket. Siker!
Ezek után, közös megegyezés után kénytelen voltam rábízni őt – de sajnos mivel én nem maradhatok ott, és pénz is kell, hogy ki tudjam fizetni őt… két, három hétre hagyom őket magukra, hadd okuljon a cica.

Elvégeztem vagy két küldetést, háromhétnyi felügyelet ezzel a döggel nem lehet neki se semmi, bár egész türelmesnek és bizakodónak tűnt. Ahogy elé állok, kicsit fáradtnak tűnik: de azt hiszem, ezek szerint Tango pöppet visszafogta magát, hogy ne idegesítse fel teljesen.
– Hogy viselted? – nézek rá mosolyogva.
– Ahogy mondtad, nagyon fogékony a mágiára. Gyorsan, és tökéletesen tanul, büszke lehetsz rá.
Ekkor Tango hatalmas gombát emel ki a földből, de szinte rögtön el is tünteti, int, hogy majd erről később mesél. Gombákat dobál, meg ilyenek… szokatlan mágiának tűnik, így elsőre, de lehet, hogy amilyen szokatlan, olyan erős is.
– Igazán köszönöm! Remélem, még találkozunk. Ja, és el ne felejtsem… - dobok felé egy kis zacskót, melyben a hála pénzem nyugszik, majd boldogan búcsúzok el tőle.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
 
Tabuchi Metarikku - Omeron Greensand
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Omeron Greensand
» Omeron Greensand
» Omeron Greensand
» Omeron Greensand
» Omeron Greensand

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: