KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Rouuro Kao

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Rouuro Kao Empty
TémanyitásTárgy: Rouuro Kao   Rouuro Kao Icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 2:06 am

Dawoon nevű NPC számára, az ő egyedi mágiájának dolgoztam ki őket, azonban nem szeretném/nem lenne tsztességes elzárni mások elől, így Dawoon tanításával elérhető lenne az arra érdemesek számára...[/color]

Név: Sand Magic: Desert Eagle /Sivatagi Sas/
Szint:
Ár:
Leírás: A mágus a homokjából egy madárszerű testet formál maga köré ami kagylószerűen zárja magába őt. Ezt a kagylót a mágus a lehető legsimább felületűre teremtve könnyedén eléri, hogy csupán egy könnyed mozgatással, és a levegő nyomását, a szelek irányát kihasználva hosszú távokat repüljön át.

Név: Sand Magic: Sand Cyclone /Homokciklon/
Szint:
Ár:
Leírás: A Sandstorm (Homokvihar) gigantikus változata, ami a homokviharból fejlődve, és a gyors forgásával keltett légmozgást is felhasználva végül tényleges ciklonnal veri a mágust körbevevő egy kilométer sugarú területet. A ciklon területén tartózkodók képtelenek lesznek közlekedni anélkül, hogy a ruháikat letépné a porszemcséket hordó szél, és a bőrük ne sebesedne ki másodperceken belül. Ha valaki hosszan kiteszi magát a ciklonnak, akkor az lassan, de biztosan adja fel a fedetlen bőrfelületeit, illetve az azok alatt rejlő szöveteket. A mágia hátránya a lassú létrehozása és a hatalmas energiaköltsége.

Név: Sand Magic: Sandcloud /Homokfelhő/
Szint:
Ár:
Leírás: A mágus egy kondicionált homokmasszát hoz létre, ami lényegében egy lazán összeálló hatalmas, maximum száz méter széles homokfelhő, amit meg lehet lovagolni. Amíg a varázsló a felhő közelében van az nem esik szét, azonban ezért azzal fizet, hogy nem is képes visszanyerni mágikus energiáit amíg a felhő fennmarad.
A felhőnek egyetlen haszna van: az igen magas légellenállása és mégis könnyed szerkezete révén képes meglovagolni a természetes légáramlatokat, és száraz felhőként viselkedve több ezer méteres magasságban is minden további energia nélkül utazhat a légáramlatokon. A felhő működésbe hozásához, azaz felemeléséhez legalább egy ciklon felhajtóerejére van szükség, hacsak nem eleve legalább pár száz méteres magasságban kezdődik a megteremtése.


Név: Earth Magic: Fata Morgana /Délibáb/
Szint:
Ár:
Leírás: Egy egyszobás karcsú sziklatorony, aminek a falain szélcsatornaként szolgáló kiszögellések vannak, és egy ötven méter átmérőjű kerek tálcaszerű alapzata. A torony haszna akkor válik egyértelművé, amikor a létrehozója kombinálja a Sand Magic: Sandcloud (Homokfelhővel) amikor a homokfelhő már elérte azt a magasságot, ahol az atmoszféra felhajtóereje képes magán hordozni a torony súlyát (ez éghajlattól függően: sivatagi ~2000 métertől hideg éghajlati ~4-5000 méterig). A torony ezekben a körülményekben szó szerint a felhőn utazik, és a felhajtóerő által kavart homokfelhő a torony szélcsatornái között kavarogva folyamatosan egyensúlyban tartja azt (és a torony látványa ekkor szinte teljesen elmosódik a viharos porkavalkádban; innen a mágia neve).
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Rouuro Kao Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rouuro Kao   Rouuro Kao Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 10:49 am

Sajnálatos félreértés történt, de njk nem rendelkezhet belső mágiával. De ne aggódj biztosan el tudjuk intézni, hogy mindenkinek jó legyen. A mágiára rátérve, nos akadtak problémák, de azonnal ki is fejtem őket. Összességében a legtöbbnél a túlzott időjárási elemekre való támaszkodás a gondom. Jó dolog a fizika és két varázslat találkozásánál valóban létrejöhet a fizikával nagyon jól megmagyarázható reakció, mint például szinte a manga elején, amikor Natsu a tüze hevítésével leszedte Erigor-ról a szél páncélját. Ez rendben is van. De egy mágia legyen határozott és ne máson (légáramlatok, légnyomás) élősködjön. Ezt egy szél/lég mágiánál, még úgy elfogadnám, de nem a homoknál. Ezen kívül az utolsóval lenne még egy kis problémám. A neve ugye Fata Morgana. A neve által utalt hatást azonban önmagában nem képes elérni. Az a föld mágia csupán egy torony. Vagy bontsd őket jobban szét. "A" mágia valamint "B" mágia, a kombinálásból pedig létrejön egy "C" mágia. Másik eshetőség, hogy összegyúrod őket egybe. Mondjuk szerintem szándékoznád használni önmagában is a Sandcloud-ot, így számodra az első lehetőség a kézenfekvőbb. A 2. számú varázslattal semmi bajom nem volt. Amint a többiről is hasonló megállapításra juthatok, be is pakolom őket a helyükre. Remélem érthetően sikerült magyaráznom a dolgokat, ha mégse megpróbálhatok neki futni még egyszer.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Rouuro Kao Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rouuro Kao   Rouuro Kao Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:16 am

A Desert Eagle-nél volna még egy ötletem, meglátjuk beválik-e:

Név: Sand Magic: Desert Eagle /Sivatagi Sas/
Szint:
Ár:
Leírás: A mágus a homokjából egy madárszerű testet formál maga köré ami kagylószerűen zárja magába őt. Ezt a kagylót a mágus egy a homokviharhoz-ciklonhoz is hasonló, azonban csak pár méteres tomboló erejű porförgeteggel emeli fel, és tartja a magasban, hogy repülhessen vele. A porförgeteg kagylónak ütköztetésével tudja irányítani a repülés irányát és sebességét is, de a homok elemi hátrányai miatt ez a repülés nem lesz se túl gyors, se túl gazdaságos a használó energiájára nézve, viszont előnye, hogy nagyobb test és förgeteg alkotásával akár másokat is szállíthat.

A ciklon, ha jól értelmezem elfogadható, tehát azt átugorva, a második párossal egy kicsit gondban vagyok. Az összevonással sincs gondom, viszont nem igazán tudom, hogy miként vonjam össze, és hogy miként érjem el az adott hatást. (Ennél a mágiánál kivételesen a cél volt előbb, és ahhoz silabizáltam ki a módszert, a cél pedig elég fontos lenne a jövőbeli célok miatt.)
Az NPC és saját mágia kérdéshez pedig: nincs ellenvetésem a szabály ellen, de ha ki is kerül a listába esetleg engedélyhez lehetne kötni a tanulását, mivel értelemszerűen olyan technológia ami igen ritkásan fellelhető.

Uff, én ötleteltem. Köszi a munkádat!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rouuro Kao Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rouuro Kao   Rouuro Kao Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rouuro Kao
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rouuro Kao
» Rouuro Kao
» Rouuro Kao
» Rouuro Kao
» Rouuro Kao

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Mágia, varázstárgy és szakma pályázat-
Ugrás: