KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kaderin Sophia Callaghan

Go down 
SzerzőÜzenet
Kaderin Sophia Callaghan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Kaderin Sophia Callaghan


Hozzászólások száma : 26
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindig a legszerencsétlenebb helyen..

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Kaderin Sophia Callaghan Empty
TémanyitásTárgy: Kaderin Sophia Callaghan   Kaderin Sophia Callaghan Icon_minitimeVas. Jan. 08, 2012 10:55 pm

Név: Kaderin Sophia callaghan (Mathilda Adrian)

Kor: 19 év

Varázserő: 250

Céh: Dragon Fang

Vagyon: 100.000 gyémánt

Mágia: Tattoo magic: Drawing és Management

Kinézet: Rövid, barna hajamat mindig kapucni alá rejtem. Smaragd zöld szemeim és rövid pisze orrom van, valamint vékony de még is telt ajkaim. 140 centiméter magas vagyok, nőies idomokkal. Általában hosszú pólót és kapucnis pulcsit viselek, amire egy fekete hosszú ballonkabátot veszek. Fekete, fűzős bakancsot és hosszú fekete nadrágot hordok, ami minden bele van tűrve a bakancsba, ne hogy útba legyen. Különösebb képen nem adok a külsőmre, még is mindenhol érződik a jázmin illat, ami belőlem sugárzik. Testem izmos, ruganyos és mindemellett mindig tökéletes kondícióban van.

Jellem: Eléggé magamnak való teremtés vagyok. Undok, goromba másokkal pimaszkodó személyiségem néha nagyon kellemetlen másoknak, ami engem persze egy cseppet sem érdekel. Magányos farkas vagyok, aki nemigazán oszt meg senkivel semmit, de ha elpattan a cérna, jobb ha nem kerül senki az utamba. Önfejű, kemény szívű gondolkodás menetemet senki nem tudja megingatni. Az évek folyamán minden könnyemet és érzésemet teljesen elhagytam és megsemmisítettem magamban, ezért nem vagyok valami nagy sajnálkozó típus. Nem érdekel mások véleménye semmilyen téren. Úgy élem az életemet, ahogy én azt jónak látom s nem kérem senki sajnálatát. Hideg véremnek köszönhetően, nem esem kétségbe se vér láttán, se egyéb helyzetekben.
Vissza az elejére Go down
 
Kaderin Sophia Callaghan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophia Sanlinia
» Colonello és Kaderin találkozása
» Kaderin és Rane - Kígyók!
» Mókuska és a macskája (Pete és Kaderin)
» Sophia Sanlinia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Adatlapok :: Archívum-
Ugrás: