KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 5:49 pm

Két Tűz mágus találkozása Magnoliában, ami végül egy küzdelemmé torkollik.
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 6:12 pm

Egy átlagos nap, átlagos teendőkkel, átlagos unalommal, átlagos időjárással, átlagos emberekkel, és a minden napi átlagos bevásárlással. Így gondoltam arra a hétfő reggelre, amelyiken, szokásomhoz híven, vásárolni indultam a közértbe, mivel Painkiller reggeli kukorékolásával egyetemben, azt is közölte velem, hogy enyhén szólva éhes. Én meg jó társ létemre, fél óra hánykolódás után kimásztam az ágyamból, azután magamra kaptam a fehér, Fairy Tailes pólómat, a kék farmeromat, s a fekete cipőimet, majd némi pénzzel kibattyogtam az utcára. Egy óriási nyújtózást ejtettem meg, mielőtt elhagytam volna az utcát, melyben szerény, bérelt lakásom foglalt helyet. Rossz pozícióban nyújtottam ki karjaimat, ami miatt a Nap sugarai a szemembe sütöttek.
- Óóó, ez kellemetlen...- mondtam, miközben eltakartam a tekintetemet, ám az ablakból megszólalt egy ismerős hang:
- Haladj már! Éhen pusztulok!
Lusta voltam odáig felemelni a fejemet, anélkül is tudtam, Painkiller volt az illető. Ezért csak intettem egyet a levegőben.
- Jól van, jól van! Csak fogd már be végre!- mondtam, nem sokkal később meg sóhajtozva indultam neki Magnolia városának. Sok polgár volt úton, némelyik dolgozni ment, mások csak sétálgattak. A gyerekek vidám kacarászások közepette fogócskáztak. Zsebre dugott kezekkel ballagtam, szinte oda sem figyelve a körülöttem lévőkre.
~ Mikor érek már oda abba a hülye boltba?~ kérdeztem magamtól, pedig pontosan tudtam, még két saroknyira volt az épület. Valószínűleg csak saját magamnak akartam egy kicsit panaszkodni. Miközben elbambultam, csupán arra lettem figyelmes, hogy összeütköztem valakivel.
- Héé! Azért jó lenne vigyázni, nem?- érdeklődtem. Miután megfordultam, láttam, egy lányba sikerült belekoccannom.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 6:28 pm

Már hajnali öt óta fent voltam, mert vártam, hogy a szállítók hozzák a kaját a panzióba. Kris és a szülei nem tudtak ezzel foglalkozni, ezért megkértek, hogy
segítsek. Már vagy három órája vártam az ajtóba, hiába, amikor feltűnt
az egyik pasi, aki a kajához való alapanyagokat hozta volna és közölte, hogy felborultak az étellel együtt. Az ételnek nem esett baja, de egyedül nem tudták volna elhozni.
Na, persze, ez kellet nekem.
Mellyet sóhajtottam és követtem a férfit. Már vagy egy félórája gyalogoltunk, amikor odaértünk a kocsihoz. A két pasi vagy három dobozt nyomott a kezembe, nem voltak nagyon nehezek, de semmit sem láttam tőlük.
Dülöngélve, botladozva, de valahogy sikerült haladnom a panzió felé.
Azonban alig mehettem két saroknyit, amikor valaki előröl nekem jött. A felső kettő doboz leesett a földre és az egyikből kigurult az összes alma.
- Héé! Azért jó lenne vigyázni, nem? - Kérdezte a srác, aki nekem jött.
- Én vigyázzak? És te hova raktad a szemed, he?
Öt óra óta arra vártam, hogy megjöjjön a kaja és erre ez a kis...
Eléggé bepöccentem, szemeimmel villámokat szórtam a srácra.
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 7:01 pm

A hosszú hajú lány azon nyomban visszaszólt, majd ideges fejjel tekintett rám. Engem sem talált valami jó kedvemben, ráadásul a szokottnál is nyűgösebb voltam, ezért vicsorítva hajoltam le hozzá, miközben a szemeiből támadó villámokra a sajátjaimmal válaszoltam.
- Szerinted mégis hová tehettem volna a szemeimet, a zsebembe?- kérdeztem tőle ingerülten, azután rápillantottam a három ládára, amiket a lány hordozott.
- Mellesleg, talán neked kellene jobban odafigyelned, ha cipekedsz! Vagy talán ez meg sem fordult a fejedben, Nee-san?- próbáltam ismételten rámordulni. A mellettünk elhaladó emberek igen furcsa fejeket vágtak, amikor a közelünkbe értek. Tény, nem voltunk túlságosan diszkrétek, hiszen fél méterről kiáltoztunk a másik irányába.
~ Mégis mi a fenét csinálok én itt? Már kétszer visszaértem volna, ha nem elegyedek vitába ezzel a csajjal. Nem azért, hogy Painkiller kedvére tegyek, de nekem sincs túl sok kedvem sokáig kint maradni. Legalább, ha visszaérek elhalkul egy időre, akkor meg vissza tudok aludni egy pár órára. Mondjuk délután kettőig, vagy háromig. Igen, azt hiszem úgy tökéletes lesz.~ gondoltam magamban, azután felegyenesedtem. Arcom már nyugodtabbra változott, tekintetemet morcosan kaptam oldalra, majd így szóltam:
- Na jó, nekem ennél fontosabb dolgom is van.
Kezeim még mindig a zsebeimben hevertek, megrántottam a vállamat, azután éppen elindultam volna, viszont figyelmes lettem a kipotyogott almákra.
~ Hm... Ez aztán a szerencse! Ha megkapnék vagy négyet ezekből, akkor megspórolnám az utat, a pénzt, ráadásul még az az idióta kakas sem reklamálna.~ elmélkedtem, ezt követően lehajoltam a gyümölcsökhöz.
- Hé! Talán elégtételképpen nekem adhatnál párat ezekből, és abban az esetben megbocsátanék.- jelentettem ki, mivel még mindig abban a hitben éltem, miszerint nem én voltam a hibás a balesetért. Felvettem az egyik almát, dobálni kezdtem a levegőbe, miközben egy halvány félvigyorral pillantottam a lányra, s vártam a megnyilvánulását.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 7:36 pm

Lehajolt hozzám, szemei villámokkal feleltek villámokra, amiket én
küldtem felé, majd megszólalt.
- Szerinted mégis hova tehettem volna a szemeimet, a zsebembe?
Igen, konkrétan pont erre gondoltam.
Ekkor megakadt a szeme a ládákon, amiket az imént ejtettem el.
- Mellesleg, talán neked kellene jobban odafigyelned, ha cipekedsz! Vagy talán ez meg sem fordult a fejedben, Nee-san?
A járókelők megbámultak minket, de nem érdekelt, csak az, hogy kinyírjam, mint óvodás a papírkutyát.
Még így meredtünk egymásra egy darabig aztán felegyenesedett- Na jó, nekem ennél fontosabb dolgom van - mondta és már készült tovább indulni, amikor meglátta az almákat a földön. Lehajolt.
- Hé! Talán elégtételképpen nekem adhatnál párat ezekből, és abban az esetben megbocsátanék.
Felvette az egyik almát és egy féloldalas vigyorral a képén rám nézett, közben az almát dobálta.
Ennyi volt. Nem bírtam tovább. Így is baromi rossz hangulatban volta, mert ma még nem is ettem, de, hogy még ezt a nagyszájú kis senkiházi itt beszólogasson...
- Fire Magic! Az alma meggyulladt, pont akkor, amikor a srác újra ráfogott az almára.
- Tessék, a tied lehet. - Vigyorogtam rá.
Öregem, szétkaplak, mint Blöki a lábtörlőt. - Erre a gondolatra még szélesebben elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 8:32 pm

Ahogy játszadoztam, hirtelen meggyulladt a gyümölcs, s megégette a tenyeremet. Szerencsére időben eldobtam, de egy nagyot szívtam a számon, hiszen megsérült a bőröm. Általában nem voltam hozzászokva a sérülésekhez, amiket tűz okozott, ezért nehezemre esett figyelmen kívül hagyni a dolgot. Hátraugrottam, majd egy terpeszben álltam meg.
~ Mi a fene? Ez a csaj is Tűz mágus? Minden bizonnyal, elvégre hallottam a szájából elhangzani a Fire Magic szót. Na most már komolyan az agyamra megy.~ gondoltam magamban, mialatt összeráncoltam a homlokomon a bőrt. Tengerkék szemeimből sugárzott a dühöm, ezt követően jobb kezemmel az oldalamhoz nyúltam. Az övemhez kaptam a tekintetemet, íriszeim kitágultak.
~ A francba! Otthon hagytam a szablyámat.~ elmélkedtem, viszont ezzel valamilyen szinten hátrányba kerültem.
~ Így kénytelen leszek verekedni...~ eresztettem le szemhéjaimat, miközben sóhajtottam egyet.
- Hát jól van nagyságos asszony, magának kereste a bajt. Nem állt szándékomban bántalmazni téged, mivel köztudottan úriember vagyok, viszont a nyavalyás büszkeségem nem engedi, hogy alul maradjak egy nővel szemben.- jelentettem ki, ezt követően egy elvetemült mosoly kúszott az arcomra.
- Van egy kis meglepetésem, bár valószínűleg nem fogsz neki örülni.- mondtam, azután jobb kezemet egyenesen kinyújtottam a föld felé, ballal pedig annak könyökére markoltam. A jobb tenyerem szét volt tárva, s alatta kirajzolódott egy mágikus kör. Mikor karomat újból felemeltem, magam elé tartottam azt, ujjam között meg egy pofás kis lángcsóva csücsült.
- Lehet nem fogtad fel, de az a szép kis címer a pólóm hátulján nem dísznek van. Adam Scythblue vagyok, a Fairy Tail mágusa. Örülök a "szerencsének". Kérlek mutatkozz be, mielőtt szembesítelek az élő pokollal!- szólítottam fel a lányt, miközben a hajamat oldalra fújta a szél.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 9:14 pm

Eldobta az almát, látszott rajta, hogy fájt neki amikor az alma megégette.
Hátra ugrott és terpeszben megállt, ha lehet, még dühösebben nézett rám mint eddig. Az oldalához nyúlt, majd megmarkolta a semmit az övén. Odanézett.
Ennek meg mi baja?
- Hát jól van nagyságos asszony, - kezdte egy kis gondolkozás után - magának kereste a bajt. Nem állt szándékomban bántalmazni téged, mivel köztudottan úriember vagyok, viszont a nyavalyás büszkeségem nem engedi, hogy alul maradjak egy nővel szemben. - Miután ezt mondta elvigyorodott.
Ha nem lennék jól nevelt, akkor most nem figyeltem volna és csak az értettem volna ebből, hogy: blablabla...alul maradjak egy nővel.
- Van egy kis meglepetésem, bár valószínűleg nem fogsz neki örülni.- Jobb karját kitartotta a föld felé, a ballal, meg kitámasztotta, majd lassan egy mágikus kör jelent meg a földön. Felemelte a karját, az ujjai közt egy kis lángcsóva vígan lobogott.
Most már bárkiből lehet mágus?
- Lehet nem fogtad fel, de az a szép kis címer a pólóm hátulján nem dísznek van. Adam Scythblue vagyok, a Fairy Tail mágusa. Örülök a " szerencsének".
Kérlek mutatkozz be, mielőtt mielőtt szembesítelek az élő pokollal.

A Fairy Tail mágusa?
- A nevem Alice és a Quatro Cerberus klán tagja vagyok.
Végigmértem az ellenfelemet. Nem tűnt valami erősnek, de nem állt szándékomban elkövetni azt a hibát, hogy lenézem.
- Na támadsz, vagy mi lesz?
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeVas. Júl. 25, 2010 10:24 pm

Beszédem után, a lány is sikeresen bemutatkozott, s közölte, hogy a Quatro Cerberus tagja.
~ Á, szóval a Quatro Cerberus. Nos, ez érdekes, onnan még egy mágussal sem találkoztam. Ha jól tudom, akkor Goldmine a vezetője. Az a fickó úgy néz ki, mint valami kiöregedett akcióhős.~ gondoltam, mialatt próbáltam felidézni magam előtt az alak kinézetét. Alice, mivel ez volt a hölgy neve, nagyon magabiztosnak tűnt, egyáltalán nem állt szándékában megtántorodni. Tetszett ez a bátorság, de nagyon is tévedett, ha azt hitte, valami idiótával állt szemben. Volt már harci tapasztalatom elég, ráadásul észnek sem voltam híján, legalábbis nagyon reméltem. A kérdésére egy mosoly jelent meg a számon.
- Már csak arra vártam, hogy ezt mond.- jelentettem ki.
~ Hiába játszom itt a kemény legényt, muszáj leszek ügyelni a járókelőkre, valamint magára az ellenfelemre is. Le kell rendeznünk, mielőtt elkapnának minket garázdaságért.~ elmélkedtem, ezután körültekintettem. Az civilek már látták, konfliktus volt készülőben, ezért a legtöbben elmentek, vagy csak távolabbról figyeltek bennünket.
~ Ostobák! Mi olyan érdekes rajtunk?~ tettem fel a kérdést az elmémben, majd megráztam a fejemet.
- Itt jövök!- kiáltottam, azután futni kezdtem a lány irányába. Idő közben próbáltam valamilyen tervet kiagyalni, aminek segítségével csapdába csalhattam volna a hölgyeményt, végül sikerült is kieszelnem valamit. A kezemben tartott kis lángcsóvát elhajítottam a ládák felé, amiket nem rég Alice cipelt. Amint a tűz elérte a tároló eszközöket, azok lángra kaptak.
~ Ezzel talán sikerült egy kicsit sarokba szorítanom.~ merengtem, ezt követően felugrottam.
- Fire Ball!- ordítottam, s a lány irányába dobtam a lövedéket, amivel esetleg el tudom majd találni. Mikor a földre érkeztem, még mindig tartottam a kellő, három méter távolságot.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 11:13 am

Kérdésemre elvigyorodott. Nem tűnt szívbajosnak.
- Már csak arra vártam, hogy ezt mond.
Még egy ideig nem mozdúlt, nem értettem, hogy miért, de
aztán megláttam, hogy messzebb emberek bámulnak minket.
Idióták, inkább húzzátok el a csíkot! Mit fognak csinálni, ha esetleg egy- egy tűzlabda elszabadul? Még ezzel is vigyáznom kell. Nem baj, megoldom, nem lesz itt senkinek se semmi baja. Ráadásul ahogy elnézem, ő sem akar senkiben se kárt okozni.
- Itt jövök! - Kiáltott, és felém kezdett futni.
Idióta! Mi a fenének ordibálsz?
A lángot, amit eddig a kezében tartott, most eldobta, de nem felém, hanem a ládák felé, amik azonnal meggyulladtak, amint a lángcsóva elérte őket.
Franc, most még ezt is meg kell majd magyaráznom. Alattomos.
- Fire Ball! - A felém dobott tűzlabda gyorsan közeledett és én későn vettem észre. Éppen, hogy maradt időm nekem is, hogy tegyek valamit.
- Fire Ball! - suttogtam, mire a megjelent tűzlabdát hozzá vágtam, Adam tűzlabdájához. A két, egymásba csapódott támadás ereje ellökött, és pechemre túl közel voltam a falhoz. De sikerült ezt az előnyömre fordítanom:
Fordultam egyet a levegőben, így amikor elértem a falat, a talpammal el tudtam magam lökni, egyenesen Adam felé.
- Fire Ball! Fire Ball!
Két egymás után küldött tűzlabdával akár csapdába is csalhatlak tudtad?
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 2:23 pm

A lány nem volt hülye, ezt már akkor meg tudtam állapítani, amikor a saját támadásomra ő is egy Fire Ballal felelt. Ekkor egy eléggé erős lökés keletkezett, ami miatt hátraléptem néhányat, fejemet kissé oldalra fordítottam, mivel az elszabaduló szél kényelmesen a képembe csapódott. Minden esetre egy halvány mosoly tűnt fel az arcomon.
~ Nem is rossz, Nee-san...~ gondoltam magamban, de ekkor feltűnt, hogy Alicet elvitte a nyomás.
~ Ennyi volt?~ merült fel bennem a kérdést, csakhogy észrevettem, a hölgyemény ügyesen kihasználta helyzetét, mivel elrugaszkodott a faltól.
~ Hoppsz, ez így nem lesz jó!~ hoztam határozatot, miközben szemhéjaimat összébb húztam, kimutattam fogaim fehérjét. Hallottam a varázslat nevét kétszer elhangzani, nyilván dupla olyan erőt kívánt rámereszteni, mint amilyennel én próbálkoztam. Ha elég okos volt, azt is figyelembe vehette akciójánál, miszerint én már nem leszek képes reakcióként még két tűzlabdát elereszteni, maximum egyet, így a másik biztosan eltalált volna. Nem is szándékoztam efféle ostoba lépést tenni, annál sokkal szorultabb helyzetben voltam. Engem sem ejtettek azért a fejemre, gyorsan kiagyaltam egy eléggé biztos lehetőséget.
~ Az elrugaszkodással megadta a lendületet ahhoz, hogy gyorsabbak legyenek a lövedékei.~ elmélkedtem, ezt követően terpeszbe tettem lábaimat, széttártam karjaimat. Cipőim orra előtt két mágikus kör rajzolódott ki, majd karjaimat felrántottam, x alakba helyeztem őket testem előtt. Ekkor a karikákból két tűzcsóva emelkedett elém, amik ugyan azt az alakzatot vették fel, mint amelyikben kezeim voltak. Így egy védelemre szolgáló barikádot képeztem magam előtt, mely engem nem égetett meg. A Fire Ballok szépen bele is csapódtak a védelmembe, viszont a másodiknál már túl nagy erő szabadult fel, melynek következtében dobtam egy hátra bukfencet. Arcomon egy horzsolás keletkezett.
- Ó, a rohadt...- suttogtam, viszont gyorsan talpra ugrottam.
~ Első szabály: Soha ne hagyd otthon a fegyveredet! Vakuljak meg, ha nem viszem mostantól magammal még a WC-re is!~ jutottam elhatározásra a szablyámmal kapcsolatban.
- Red Carpet!- kiáltottam, majd ellőttem magam a földtől, de csak arra a rövid időre, amíg Alice elé huppantam. A Fire Magic segítségével egy nagyjából 20cm-es átmérőjű tűzfoszlányt teremtettem, amit manipuláció segítségével a jobb lábamon lévő cipőm elé helyeztem, majd megkíséreltem fejen rúgni a Quatro Cerberus mágusát, ezzel a zúzódás mellé egy kis égési sérülést is biztosítva.
- Nőket nem ütünk!- szólaltam meg felemelt hangon, s még egy támadást indítottam lábammal, viszont ezzel a lány kigáncsolása volt a célom.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 3:27 pm

Adam terpeszbe állt, és széttárta a karjait. Két mágikus kör jelent meg a lábai előtt, karjait X alakban maga elé tette és két lánycsóva emelkedett ki a lába előtti körökből, és X alakban Kivédték az első Támadásomat. Azonban amint a második támadásom betalált a felszabaduló energiáktól csinált egy hátra bukfencet.
- Ó, a rohadt... - Felpattant.- Red Carpet! - Ellőtte magát a földtől és előttem ért földet. Egy tűzfoszlány jelent meg a jobb lábán lévő cipője előtt. Megpróbált fejen rúgni, de még éppen idejébe elhajoltam előle.
- Nőket nem ütünk! - Mondta és megpróbált megint kigáncsolni. Ezt a támadást már nem sikerült kikerülnöm, kirúgta alólam a lábaimat, de sikerült még a földet érés előtt páros lábbal gyomorszájon rúgni. Ezután volt egy kellemetlen találkozásom a kemény földel, de gyorsan felugrottam és Adam után lőttem még három tűzlabdát, majd utánuk szaladtam, ütésre készen, ha esetleg megint kivédené őket, bár eléggé fájt a farokcsontom.
Nem vagy te akkora nagy ász, mint ahogy azt képzeled! Simán leverlek mint paraszt a mezsgyekarót.
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 5:03 pm

A fejére mért rúgásom nem sikerült, mivel elhajolt előle. Ez egy csöppet meglepett. Szemeim nagyra nyíltak, amikor elsuhant fölötte a lábam.
~ Hihetetlenül gyors a reakcióideje!~ gondoltam magamban.
~ De még nincs vége!~merengtem, azután a gáncsolásom betalált, viszont pillanatokon belül két talpat találtam a gyomromban, amitől egy nagyot nyögtem, s hátrarepültem. A földön csúsztam, egészen addig, amíg a szemben lévő ház falának nem kenődtem.
- Ez... Fájt.- jelentettem ki, és majdnem ki is dobtam a taccsot, de vissza tudtam magamat fogni. Eléggé kellemetlen lett volna egy összecsapás során behányni. Talán, ha megkértem volna, hogy ne a hasam tájékát célozza, elkerülhettük volna az efféle zavaró dolgokat. Alice is a betonra zuhant, de nem sokkal később felkelt.
~ Milyen kitartó!~ állapítottam meg elmélkedéseim közepette, majd én is felálltam, de egyik kezemmel még a gyomromat simogattam. Láthatóan dühös volt a lány, minden áron a győzelemre hajtott. Elhajított felém három darab Fire Ball, amik vészesen közeledtek.
- Fire Ball!- hívtam elő én is ugyanazt a mágiát, ezzel blokkolva a legelső labdát. A második elől elugrottam, viszont az becsapódott az egyik épületbe, aminek meggyulladt az ajtaja.
~ Micsoda agresszív nőszemély!~ töprengtem, majd a jobb karomat kinyújtottam a lángoló bejárati ajtó irányába, s annak tüzét magam elé húztam, ennek segítségével megállítottam a harmadik, megsütni készülő golyóbist is. Mire észbe kaptam, a lány már előttem volt, majd egy ütést adott le, ami az arcomat találta el. Kiköptem valamennyi véres nyálat, hiszen nem volt éppen finom érzés az ökle a képemben. Lényegében ez jól is jött, mivel így eltávolított magától a lány.
- Nee-san, olyan durva vagy!- szóltam oda neki vigyorogva, miközben már megint a betonon hevertem.
~ Így most két tűz között vagy. Szó szerint. Egyik oldaladnál a ládák lángolnak, még a másikon az ajtó. Tökéletes!~ mértem fel a terepet az agyamban, s kezeimet a lángok felé nyújtottam. Manipuláltam azokat, majd tenyereimet összecsaptam, ezért a ládákról és az ajtóról lecibált tűzcsóvák készen álltak arra, hogy jobb, valamint bal szélről megsüssék a hölgyet.

Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 6:17 pm

Az első tűzgolyómat egy másikkal blokkolta, a második elől félre
ugrott, viszont az belecsapódott az Adam mögött álló épületbe és meggyulladt az ajtaja.
Oh, a franc...Esküszöm, hogy majd kifizetem.
A harmadik sem talált be, Adam az égő ajtó tüzét maga elé húzta, de nem kapcsolt elég gyorsan, mire feleszmélt már ott voltam előtte és egy ütést mértem az arcára, kiköpött egy kis vért.
- Nee-san, olyan durva vagy! - vigyorgott fel rám a betonról, kinyújtotta a kezeit,majd összecsapta a tenyereit, mire a ládákról és az ajtóról a tűz egyenesen felém tartottak, hogy megégessenek.
- Azt a rohadt...Fire Magic!- Még idejében sikerült a varázslattal elhárítani a tűz nagy részét, de nem az egészet, egy kicsit megpörkölődtem.
Oh, nem is annyira rossz.
Most Adam állt, de nem hagyhattam magam, ezért megint felálltam, és azonnal ellentámadásba lendültem:
- Fire Magic! - Harsogtam, mire a kezembe hét kicsi tűzcsóva jelent meg, amit feldobtam a levegőbe
- Fire Ball! - Ezt már egyenesen Adam-nek dobtam.
Ez majd eltereli a figyelmedet a valódi tervemről!
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 5:03 pm

A támadásom részben sikerült, ám nem ütötte ki a lányt.
~ Ki lehet ez az Alice? A fene sem nézte volna ki belőle, hogy ennyire szívós és erős... De szerencsére még egyikünk oldalára sem billent a mérce. Ha így folytatjuk, valamelyikünknek el fog fogyni a varázsereje, ahogy meg elnézem a dolgokat, az nem a hölgyemény lesz. Szóval ki kell találnom valami nagy ötletet, mert...~ gondoltam magamban, viszont a végét már az elmélkedéseim közepette sem mertem kijelenteni. Gyorsan pattantam fel a földről, ezt követően vártam, hogy mit fog lépni az ellenfelem. Hét sima tűzcsóvát küldött fel a levegőbe, amiknek nem igazán láttam értelmét, de annyira nem voltam hülye, hogy rá ne jöjjek, valamilyen célja még lesz azokkal a jelentéktelennek tűnő lángfoszlánnyal.
~ Ez az! Próbálj csak csapdába csalni! Epekedve várom a percet, amikor végre felfeded, mit is terveztél valójában.~ merengtem, ezalatt az arcom jobb szélén meghúzódott egy elvetemült mosoly. Sokáig nem élvezkedhettem magamon, mivel a Quatro Cerberus mágusa már el is indított felém egy Fire Ballt. Egy kicsit megpörkölte a bal kezemet, viszont sikerült nagyjából elugranom a lövedék elől. Ismét felvettem a szokásos beállásomat.
- Red Carpet!- hagyták el számat az előhívó szavak, ezt követően a levegőbe emelkedtem.
~ Vajon számítottál arra, hogy idefent nehezebb lesz elkapnod?~ kérdeztem töprengéseim közben, azután villám gyorsan jobb oldalra cikáztam a rugó szerű lángokkal talpam alatt.
- Fire Ball!- kiáltottam, nem sokkal később pedig megindítottam a labdát a hölgy felé. Éreztem, már nem lesz olyan sok lehetőségem a győzelemre, főleg, mert folyamatosan elhasználtam a varázserőmet, amíg az égben tartózkodtam. Minden esetre nem voltam még teljesen kimerülve, ezért eszem ágában sem volt beadni a kulcsot, vagy csak szimplán veszíteni.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 5:30 pm

A tűzlabda, amit Adam felé dobtam, nem ért célba. A srác kikerülte, de azért
sikerült megégetni.
- Red Carpet! - Megint kilőtte magát az égbe.
Össze vissza cikázott az égen, én meg igyekeztem követni a szememmel.
- Fire Ball! - ő is kilőtt felém egy tűzlabdát, amit valahogy sikerült kikerülnöm, bár ezt inkább puszta szerencsémnek és nem az ügyességemnek a számlájára kellet írnom.
Nagyon gyors, de nem bírhatja örökké, előbb- utóbb elfogy a varázsereje.
Csakhogy, az enyém is. Sietnem kell. Szerencsére, pont úgy tett, ahogy reméltem.

Adam, mintha megfeledkezett volna a tűzcsóvákról a levegőben. Kinyújtottam a kezem, mire a tűzcsóvák libasorba rendeződtek és megindultak Adam felé, majd még egy tűzlabdát lőttem ki a srác hátának!
Felszaladtam, az Adam-el szemben lévő ház falára, amíg csak tudtam, majd elrugaszkodtam és kilőttem még két tűzlabdát, hogy bebiztosítsam magam.
Amikor földet értem, kezdtem érezni, hogy fáradok. De nem volt vészes, az edzések megtették a hatásukat.
Csak tartsak ki, amíg az ő varázsereje elfogy.
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 4:52 pm

A levegőben voltam, majd Alice elindította felém az apró tűzcsóvákat.
~ Sejtettem, hogy valami ilyesmivel fog előállni.~ gondoltam magamban, azután két kezemet kinyújtottam, majd az egyenes végtagjaim előtt egy mágikus kör rajzolódott ki, azután megjelent előttem egy kör alakú tűzfedél, aminek átmérője nagyjából 1 méteres volt, és leginkább egy pajzsra hasonlított. Ilyen célra is szerettem volna felhasználni, a hét darab csöppség belecsapódott, s egyesült is a saját kreálmányommal.
~ Nem érzek ellenállást, tehát már nem manipulálja a lövedékeit, azok meg teljesen eggyé váltak az én tüzemmel. Ez esetben valami másra készül...~ merengtem, viszont ekkor hallottam, ahogy mögülem is süvítő hangok jöttek. Oldalra fordítottam a fejemet, meglepődve vettem észre, a mögülem közelítő Fire Ballt, ami vészes sebességgel száguldott. Álló helyzetemen változtattam 90°-ot, jobb karomat a másik oldalamra rántottam el, de így kettéválasztottam a pajzsot, aminek köszönhetően már mindkét tenyeremnél volt egy. Szerencsére időben reagáltam, ezért Alice újabb mágiája is a fedezékembe hasított bele. Éreztem a súlyát, ám nem volt annyira vészes.
~ Ez a lány rendesen megdolgoztat engem!~ elmélkedtem, majd egy halk kuncogás hagyta el a számat. Igazából izgalmas bemutatót tartott nekem erejéről, fájdalmaim ellenére is élveztem az összecsapást, noha ilyenen komoly ellenféllel még nem álltam szemben. A Quatro Cerberus tagja ismét elölről próbálkozott. Sajnos már nem bírtam el a nyomást, amit a bal oldalamnál éreztem a két Fire Ball miatt, ezért elvesztettem az egyensúlyomat. Nem túl nagy távra a talajtól, megszűnt a Red Carpet, én meg guggolva csúsztam hátrafelé az úton, de kezemmel lefékeztem magamat. Lihegve, egyik szememet behunyva bámultam Alicet. Tenyereimre pillantottam, azok már kormosak voltak, sőt a bal kezemen már az alkarom is szépen megpörkölődött. Kiegyenesedtem, kifújtam magamat, majd egy nagy vigyorral tekintettem ellenfelemre.
- Már nem tart sokáig. Bár szerintem, ezt te magad is érzed.- jelentettem, ki majd mágikus alapú karikák jelentek meg a lábaim alatt, plusz egy a jobb alkarom fölött is.
- Red Carpet!- kiáltottam, ezt követően előttem magamat. Most nem kívántam a magasba emelkedni, a földtől nagyjából egy méterre, cikázva haladtam Alice felé, karom körül meg egy körkörös lángcsóva foglalt helyet. Megpróbáltam villám gyorsan a lány mögé kerülni, ahonnan egy ütést kívántam leadni a tarkójára, ezzel véget vetve a harcnak.
~ Ha ez nem jön be, akkor nekem befellegzett...~ közöltem magammal a tényeket, s vártam, vajon sikerül-e leadnom a kívánt ütést.
Vissza az elejére Go down
Alice
Elemi mágus
Elemi mágus
Alice


Hozzászólások száma : 478
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. Jun. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt vagyok

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 11
Jellem: Kaotikus Jó

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 6:05 pm

Adam tűzből pajzsot emelt maga elé, amivel kivédte a kis tűzcsóvákat,
sőt, mintha egybeolvadtak volna a pajzzsal.
A tűzlabdát, amit a hátának küldtem, azt is észrevette és megfordult,
de a pajzsa ketté vált, így most volt a bal és jobb kezén is.
A tűzlabda ugyanúgy belecsapódott a fedezékébe, de a másik kettőt már nem tudta rendesen kivédeni, már nem bírta el és elvesztette az egyensúlyát.
Na, ez végül is összejött.
Megszűnt a Red Carpet és Adam guggolva ért földet, még egy picit hátracsúszott, de a kezével lefékezte magát és megállt.
Eléggé kifáradt, ez látszott rajta.
- Már nem tart sokáig. Bár szerintem, ezt te magad is érzed. - Mondta.
- Red Carpet! - Próbálkozott megint és ellőtte magát. Cikázva haladt felém,
alig tudtam követni. Egyszer csak eltűnt. Aztán valami süvítő hangot hallottam a hátam mögül, hátrapillantotta és megláttam, hogy Adam
közeledik felém. Azonnal átláttam a helyzetet, és úgy csináltam,
mintha nem vettem volna észre, majd amikor már közvetlenül a hátam mögött volt és megpróbált tarkón ütni, elkaptam a csuklóját és két kézzel
átdobtam a fejem felett. A hátára érkezett. Leguggoltam mellé és a hasár a fordítottam, majd a két karját is hátra csavartam.
- Nah, elég volt? - Kérdeztem tőle. Már én is fáradt voltam.
- Jah...Bőve- Felelte, mire én elvigyorodtam és elengedtem a karját.
Leültem a földre, közben úgy lihegtem, mintha egy maratont futottam volna le végig sprintben.
- Tudod... Jól megdolgoztattál! Szép volt. - Ekkor a gyomrom hangosan megkordult.
- Te...Adam...nem vagy éhes?
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 4:38 pm

Amikor meg szerettem volna ütni Alicet, egy hirtelen reakciót produkált, amire egyáltalán nem számítottam. Elkapta a kezemet.
~ Mi? Ez lehetetlen!~ gondoltam magamban, miközben nagyon megilletődött arcot vágtam, azután a földre vágott, s a hátamra érkeztem. Egy nagyot nyekkentem, nem sokkal később meg egy pillanatra elsötétedett előttem a kép.
~ Nem tudok felkelni...~ merengtem, de a lány még hátracsavarta a karjaimat, majd feltett egy kérdést, amire egyértelmű, mégis rövid választ adtam.
~ Érdekes... Vesztettem. Nem hittem volna, hogy ez a lány ilyen erős. Áh, de kellemetlen egy eset.~ elmélkedtem, ezalatt bambán néztem az eget. Tekintetem lassan Alicre kúszott, azért ő is rendesen kifáradt. Alább hagyott bennem az adrenalin, ezért a karjaim is jobban kezdtek fájni. A Quatro Cerberus mágusa is helyet foglalt a földön, mint ahogy jó magam is. Az emberek egyre inkább szállingóztak vissza az utcára, de jó csúnyán néztek ránk, ami miatt rosszat sejtettem.
- Kösz, te is nagyon ügyes voltál! Soha nem vertek még el ilyen szépen.- mosolyodtam el, miután eme szavak elhagyták a számat. Érdekes... Egyáltalán nem éreztem szomorúságot, vagy csalódottságot. A hölgy kérdése egy csöppet meglepett.
- De, nagyon is! Igazából az evés a kedvenc elfoglaltságom, na persze csak az alvás után.- jelentettem ki. Pár perc múlva szereztem kötszert, amivel lekötöztem a kezeimet, egészen a könyökeimig.
- Tudod, eléggé rosszul érzem magamat, azért, ami történt. Szóval szeretnék... Hogy is mondjam? Izé... Bocsánat!- vakartam meg a fejemet, miközben unottan gördítettem jobbra szemeimet.
- Az almákat pedig kifizetem. Ez így korrekt, elvégre nem a te hibád volt.- szólaltam meg, majd zsebemből elővettem a pénzt, amit magammal hoztam, ezt követően Alice kezébe nyomtam.
- Na, hol fogunk kajálni?- kérdeztem lényegre törően, kezeimet meg a zsebeimbe dugtam.

// Folytatás: Magnolia - A Főút //
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitimePént. Aug. 06, 2010 9:00 pm

A küzdelmet lezárom. Gratulálok Alice győzelméhez. Adam derekasan küzdött. Mindkettőtök jutalma a "dicsőséges" küzdelem után: 100 VE
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel    Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alice vs. Adam, avagy tűz ellen tűzzel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dead Shadorick VS AnoyaDe Hielo A sötét herceg a Jégkirálynő ellen, avagy most kiderül, ki a ridegebb!?
» Adam Scythblue
» Adam Scythblue
» "Mondtam már, hogy utálok lányok ellen harcolni?" - Tabuchi vs Starkiller
» Crow vs. Adam - Amikor két zseniális elme találkozik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: