KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 9:03 am

Álmos voltam, ahogy reggel sétáltam a Céh épülete felé. A szökőkút mellett elhaladva, elképzeltem, ahogy kezemben kosárkával, és az ágyam alján lévő lepkehálóval ugrálok, kapdosok a pillangók után, de fáradt voltam, méterenként ásítottam, és a végtagjaimat is alig bírtam mozgatni.
A szokásához híven Liz lelkesen köszöntött, amint elértem hozzá. Ajánlott mindenféle jót, finomat, de csak egy erős kávéra vágytam, mi felélénkít, felkelt engem.
Két tenyerembe szorítva a csészét ültem le óvatosan a legközelebbi asztalhoz, és álmodozva bámultam a Céh lányait, nőit. Hogy elérkezett a tavasz, így ők is szabadabban öltöztek: kivágott felsők, megvillantott csípők, szoknyák harisnyák nélkül, szoknyák, mik csak a legkevesebbet takarták.
Sajnos a vér továbbra se a fejembe volt, így a reggeli álmosságom nem múlt el, és még a kért forró kávém is meglepőmód forró volt, túl meleg, hogy egyszerűen akár a nyelvem is bele tegyem.
Minthogy nem volt mit tennem, folytattam, mit elkezdtem és igencsak erőteljesen bámultam tovább a gyengébb nemhez tartozókat. Mosolyuk mosolyt csalt az én arcomra is, és a csípőjük mozgása ringatta az enyémet is.
Nézelődve, egyszer csak egy eddig nem látott lány közelített felém. Haja barna volt, és bár nem volt a leghosszabb, a nyakát takarta még. Testét egy sötét kimonóval fedte el, mit vörös liliomok díszítettek. Ahogy közeledett felém, jól látszott, hogy az ökölbe szorított karjai remegtek a teste mellett, és az arca két oldala felpuffadt, mintha a szája üregében két nagyobbacska pogácsát rejtegetett volna. Bár erősen fújtatott, a meleg levegő, mint egy dühös bikánál, úgy hagyta el az orrát, de ez sem változtatott a tényen, hogy egy igazán szép teremtés közelített felém, akart tőlem valamit.
Csak pár lépésre lehetett tőlem, mikor ijedten kezdtem el nézni. A mellkasát kinyomva - ezzel megmutatva a nőiességét – vett mély levegőt. Mintha valami zavarta volna, de nem tudtam rájönni, hogy mi lehetett az, csak értetlenül néztem a közeledő alakját.
Kecsesség nem volt a mozdulataiba, de így is igazán meleg érintése volt, ahogy a tenyere lenyomatát hirtelen gyorsasággal és hihetetlen erővel rajta hagyta az arcomon. Ilyen erőteljes ütésre nem számítottam tőle, és bár ültem, elvesztettem az egyensúlyom, és lefordultam a székemről.
- Jó reggelt neked is… - álltam meg egy pillanatra, ahogy felnéztem a felettem tornyosuló alakjára.
A szép liliomok eltűntek a lány ruhájáról, és csak feketeséget, félelmetes sötétséget láttam. Ökleinek szorításából engedett, megmutatva ezzel a körmeit, mik jelen helyzetbe éles karmoknak tűntek nekem. Arcára tekintve nem változott semmi, a sötétséget csak a lángoló szemei törték meg. Ahogy nézett, ahogy égett a szemében a testem, az előző érintése is kellemes melegségből, égő fájdalommá alakult. Éreztem, ahogy a testemből vér az ütés helyére vándorolt, és úgy éreztem, mintha megnyílt volna a bőr az arcomon.
- Ez aztán felért egy reggeli kávéval. – jegyeztem meg, miközben megráztam a fejem.


A hozzászólást Petersen Ruw összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 16, 2012 9:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Arlene Sylar
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Arlene Sylar


Hozzászólások száma : 63
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 12:05 am

~Milyen csodás reggel.~ állapítottam meg magamban két dal között. Nem tudom hogy miért, de nagyon jó kedvem volt. Talán Nati fenséges reggelije miatt, vagy amiatt, hogy Mona most nem keltett fel rúgásaival álmában. Ki tudja? Én csak azt tudom, hogy a céhbe vezető utat dalolászva és táncikálva tettem meg, ami kicsit kifárasztott.
Épp csak beléptem, és Liz máris hatalmas mosollyal fogadott. Mindig megmelengeti a szívemet, ha a céhben lehetek, és Bob mester, Liz és a többiek vidám beszélgetését figyelhetem. Ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy mi lett volna, ha nem találkozom Natival, vagy ha Isaac nem tanít meg a fegyvermágiára. Az, hogy mennyit köszönhetek nekik. Hogy mennyire szerencsés vagyok, hogy egy olyan céhhez tartozhatok, ami olyan, mint egy hatalmas család, ahol mindig történik valami muris dolog. Miközben ezen gondolkoztam és gyümölcslevet ittam, pár percre elnyomott az álom.
*Csatt* és éreztem, hogy valami a fenekemhez ért. ~Nem túl kellemes módja a felkelésnek~ gondoltam magamban, amikor felfogtam hogy mi is történt, és rögtön a lehetséges elkövetők után tekintgettem. Ekkor akadt meg a szemem egy pár asztallal arrébb ülő, gyanúsan mosolygó, vörös hajú fiún. ~ÓÓ, szóval te voltál~ felálltam az asztaltól, és elindultam felé. Láttam az arcán az értetlenséget, ami csak még jobban feldühített. Éreztem, ahogy a kezem magától ökölbe szorult. Ritkán voltam ennyire mérges. Felé sétálva azt terveztem, hogy majd kérdőre vonom, hogy mégis mit képzel magáról, de volt egy olyan halvány sejtésem, hogy úgyis mindent tagadna. Így hát szavak helyett beszéljenek a tettek! Odaértem hozzá, felemeltem a karom, és a tőlem telhető legnagyobb erővel megpofoztam. Talán kicsit erősebb voltam, mint kellett volna, vagy lehet, hogy a fiú volt túl ügyetlen, mert a pofon hatására elvesztette az egyensúlyát, és szép ívben leesett a székről.~Úgy kell neked~
- Jó reggelt neked is…- mondta meglepetten, miközben szemével engem méregetett. ~El is hiszem, hogy jó reggeled volt…~ Megrázta a fejét, majd hozzátette – Ez aztán felért egy reggeli kávéval…
- Még van képed viccelődni, azok után amit tettél, te perverz állat?!- vontam kérdőre nem éppen visszafogottan a fiút. Úgy nézett rám mint akinek halvány lila gőze sincs arról, hogy miről van szó, és ezzel igazán sikerült felhergelnie. - Mindenkivel ilyen vagy, vagy csak engem tisztelsz meg ezzel a viselkedéssel? - kérdeztem tőle kissé felháborodottan.
- Mit csináltam? - ült fel - tekintve hogy ütésem után még mindig a földön volt - és nézett rám értetlenül azokkal a szép, vöröses szemeivel. ~Ne színészkedj fiam, az az én asztalom~
- Ne játszd az ártatlant, nem fog beválni! - mondtam még mindig iszonyat mérgesen - Vagy talán annyira csökött agyú vagy, hogy elfelejtetted, hogy alig pár másodperce letapiztál, te bunkó!
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 11:15 am

- Ne játszd az ártatlant, nem fog beválni! – dühe nem csillapodott, tán még erősödött is - Vagy talán annyira csökött agyú vagy, hogy elfelejtetted, hogy alig pár másodperce letapiztál, te bunkó! – egy félreértés áldozata lettem, kellett rájönnöm magamban, és még ennek fejében le is bunkózott engem.
Amilyen szép volt, a meggondolatlan szavai olyan bántóak voltak számomra.
- Én... én... én nem, - dadogtam - nem csináltam semmit. - álltam fel nehezen, hogy egy magasságba legyek a lánnyal.
Hogy közelebb kerültem az eddig ismeretlen lányhoz, a parfümje illata megcsapta meg az orrom. A szemeimmel valamiért – talán az illat miatt - Nati céhtársamat kezdtem el keresni a közelbe, de szomorúan kellett beletörődnöm, hogy még nem volt itt ő.
- És ne üvöltözz, mindenki minket néz. – jöttem rá, miközben a társam helyett csak ránk szegeződő tekintetekkel találkoztam.
Az arcomon bár csillapodott a fájdalom, zsibbadás vette át a helyét.
- A perverzeknél csak a hazugokat utálom jobban! – bár halkabban mondta, miután körbenézet, rám ugyanolyan dühös maradt, és egy újabb jelzőt aggatott rám.
Hogy az arca majd az én arcomba volt, a lehelete tűzként perzselte a szőrszálaimat.
- Nem tudom, mi bajod van, de nem hazudok! - emeltem fel most én egy kicsit a hangom, és lettem határozottabb. Nem szerettem, ha nem igaz szavakat dobnak felém. - De jól indul ez a reggel. - jegyeztem meg, és indultam el, el ettől a gyönyörű boszorkánytól.
Nem volt kedvem vitatkozni, minthogy nem hittem benne, hogy meg tudom győzni. Magyarázkodni meg nem akartam, minthogy nem csináltam semmi rosszat.
- Alávaló kis...- hallottam még a halk szavait - Ne hidd, hogy ezzel vége! - és hallottam a léptei dübörgését mögöttem.
Távozva innen, visszafordultam még, köszönni akartam Liznek a pultnál, de megfordulva a köszönésem helyet a lány keblei kerültek a kezem ügyébe. Nem gondoltam, hogy ilyen közel van hozzám, így meglepetten pihentettem tenyerem az ő domborulatain.
- Hupsz... – adtam hangot az aggodalmamnak, ahogy a halvány rózsaszín arca tűzvörössé változott. Ahogy szabadon engedtem a tenyerem fogságából a testrészeit, futni akartam, futni el tőle, mielőtt a haragja lesújtott volna rám.
Vissza az elejére Go down
Arlene Sylar
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Arlene Sylar


Hozzászólások száma : 63
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 10:35 pm

- Alávaló kis...- motyogtam magam elé - Ne hidd, hogy ezzel vége!– és elindultam a fiú után. Tagadta. Tagadott mindent. Sőt mi több, még bocsánatot sem kért és már távozni akar, letudva ezzel mindent. Már majdnem utolértem, amikor visszafordult, és mivel túl közel voltunk egymáshoz, a keze éppen a kebleimmel kerültek közelségbe. ~Mégis mit képzel??~ Felnéztem az arcára, amin meglepettség tükröződött, de kezét még mindig nem vette le rólam. A szívem őrült tempóban dobogott, le mertem volna fogadni, hogy minden egyes dobbanását hallja.
- Hupsz...–mondta, és amikor eljutott a tudatáig, hogy a keze még mindig ott pihen, ahol nem kéne, volt annyi esze, hogy levegye rólam. Szinte égett az arcom, a zavartság és a düh érzésétől. Utóbbi csak nőtt, amikor a fiú megpróbált elfutni. ~Na most telt be a pohár~
- Teee-teee...- szűrtem ki a fogaim között, és az újabb ütésem telibe találta szeplős kis orrát. - Ezt már nem bocsájtom meg! Tűnés kifelé! - ordítottam rá. Felesleges volt mondanom, mert az ütés adott neki kellő löketet ahhoz, hogy nekitántorodjon az ajtónak, és kiessen rajta.
- Elnézést, véletlen volt… - mentegetőzött a fiú, és rákjárásban hátrált előlem.
- Elnézést?! Elnézem, ha véletlen leöntenek, elnézem, ha véletlen nekem jönnek, sőt talán még azt is elnézem, ha véletlen ellöknek..- mondtam indulatosan, miközben felé közelítettem - de azt, hogy egy idegen pacák megfogja a fenekem, aztán még perverz módon letapizza a dombjaim- dühtől és a szégyentől vörös volt arcom miközben ezeket mondtam. – Ezt már képtelen vagyok elnézni!! Készülj fel, szétrúgom a hátsód! – a végére már kiabáltam.
- Hé, hé, hé... – csitított, és egy szép mozdulatsorral talpon termett. – Tényleg elnézést kérek, az iméntiért, de…- ahogy hozzám beszélt, nem nézett hátra és sikerült megbotlania- , de a fenekedhez hozzá se nyúltam. – fejezte be a mondatot, majd feltűnően megnézte beszédének tárgyát.
- Óó, tehát nem volt elég hogy megfogtad, még nézegetni is akarod?!Hát semmi tartás nincs benned? - ez volt az utolsó csepp, ez a fiú átlépett minden létező határt - Úgy látom, neked hiába beszélnék!
- De... de... én... nem... – dadogta, de semmi érthetőt nem mondott. Mindegy is lett volna, hogy mit mond, a tetteit nem vonhatja vissza.
- Elegem van belőled! – kiáltottam mérgesen - Ex quip, Steel Serpent Dagger! Most véged!


A hozzászólást Arlene Sylar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 21, 2012 9:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2012 8:54 am

- Elegem van belőled! – kiáltotta - Ex quip, Steel Serpent Dagga! Most véged!- és szemből kezdett el egy rohamot indítani felém.
Hogy a lány egy tört varázsolt a tenyerébe, megijedtem. Nem örültem, hogy pont egy fegyvermágus zaklatott ilyen korai időben. A szándéka egyértelmű volt, min szép szóval már nem lehetett volna változtatni. Nem akartam megütni őt, minthogy Bob Mester arra tanít, hogy mielőtt bántanánk egy lányt, százszor gondoljuk meg, hogy kell e, és ha még látta volna a lány szépségét is, biztos nem lett volna büszke rám, azonban az élesnek tűnő tőrjét se akartam magamban látni, így megduzzasztottam az öklömet, és nyújtottam meg karom az irányába, hogy lefogjam őt, esetleg kiverjem a kezéből a fegyverét.
A pillanatba, mikor megnyúlt a karom, a meglepettség, és egyben az undor ült ki az arcára. Ez nekem ép elég volt, hogy lefogjam a karját, mibe a tör volt. A sikeremnek örültem, de nem számoltam a lány másik oldalával.
Gyors volt, így a már megtapasztalt kemény öklével újra eltalálta az arcom. A heves, szerelmes csók nem olyan volt, mint a színházi előadásokban. Nem esett az eső, hogy romantikusan egy piros esernyő alatt álljunk, és a lány se a szerelmes csók miatt emelte fel lábát, csak a csontos, kemény ujjai találkoztak az arcommal, a puha ajkaimmal, ezzel udvariasan kézen puszilva őt. Nem kedvességből cselekedtem így, csupán csak tehetetlen voltam a gyorsaságával szemben.
Az ütése után könyvezve vettem búcsút egy hőn szeretett fogamtól, majd kiköpve azt a számból váltam meg tőle. Amilyen szorosan együtt voltunk, olyannyira fájt is a megválás, minek hangot is adtam.
Hogy a lány egyik karja a tenyereim fogságába volt, hátat fordítottam neki, és át akartam rántani magam felett, a vállamon, hogy háttal essen elém a földre, azonban a rám támadó hárpia számomra fájdalmasan akadályozta meg ezt a tettemet. A lábát, a magas sarkúját, az egyik legveszélyesebb fegyverét, az ördög csizmáját és a számos jelzővel illethető cipőjét kegyetlen mód állította a hajlatomba, minek köszönhetően térdem összerogyott. Ez olyan fájdalom volt, minek majd minden férfi hangot adott volna, így én is úgy tettem.
Nem tudtam hirtelen felállni, pedig jelen helyzetbe igazán csak nem akartam lent maradni. A lábam fájt és minthogy nem tudtam mást csinálni, így a lányt húztam le a földre magam mellé. Érdekes pózba lettünk váratlanul: én térdeltem, a lány karja a kezeimbe volt, a hasát a vállamon pihentette, lehetőség híján az arcát pedig a mellkasomba temette.
- Miért nem hagysz békén? - tettem fel neki a kérdést, minthogy a fájdalmas ütései, és az iménti rúgása nem volt kellemes érzés számomra.
Vissza az elejére Go down
Arlene Sylar
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Arlene Sylar


Hozzászólások száma : 63
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2012 8:26 pm

- Miért nem hagysz békén? - tette fel nekem a kérdést.
- Mert…mert egy perverz állat vagy! – mondtam kicsit bizonytalanul, mert őszintén szólva már magam sem tudom miért nem, hisz bocsánatot kért. De nem tehettem róla. A düh még mindig ott tombolt bennem, csupán egy kissé csillapodott.
- De nem csináltam semmit. – mondta ismét, majd erőt vett magán, és felállt a földről, aminek köszönhetően majdnem két méterrel lettünk magasabbak, mint korábban. Mivel még mindig nem engedett el, ezért én konkrétan csak csimpaszkodtam rajta. Testének közelsége teljesen zavarba hozott. A bennem lévő méreg hirtelen átalakult egy ismeretlen érzéssé, amiről igyekeztem tudomást nem venni. Inkább eltűntettem a tőröm, és alkut ajánlottam neki.
- Idefigyelj! Ezt az egészet elfelejtem, cserébe te kifizeted a ruhám! - mutattam egy szakadásra, amit fogalmam sincs, hogy mikor és hogy szereztem. Bár nem a kedvenc ruhám volt, de nem mondhattam neki hogy „Áh felejtsük el, megbocsátok a két szép szemed miatt” .
- Én nem fizetek semmit. - mondta, és valahogy elvesztette az egyensúlyát. Eldőltünk, és egy elég kellemetlen pózba érkeztünk. ~ Nyugaloom, ne öld meg, ne kapd fel a vizet!~ mondogattam magamban, és fogalmam sincs hogy, de megnyugodtam. Megfogtam a srác fejét a hajánál fogva, úgy hogy a szemembe tudjon nézni.
- Rendben! Új alku! Erről soha senkinek nem beszélsz! És cserébe nem verlek péppé! – mondtam neki, bár nem hittem, hogy ha harcra kerülne a sor, le tudnám győzni. Feltápászkodtam és elfordultam tőle, és meg sem várva válaszát távozni készültem.
- Gyenge vagy, hogy meg tudj verni. – mondta halkan, de épp elég hangerővel ahhoz, hogy halljam
- Ezt nem kellett volna. - mondtam és visszakézből akartam adni neki egy pofont. Ügyesen kitért a pofon elől, és hirtelen gyomorszájon vágott. Teljesen váratlanul ért, így meg sem próbáltam hárítani a kezemmel. Összegörnyedtem. ~Auhh...a végén még kiderül, hogy tényleg férfi.~ gondoltam, mivel az ütése nagyon is fájdalmas volt. Valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag nem dühített fel annyira, sőt. Tetszett, hogy valójában nem egy olyan töketlen alak, mint amilyennek mutatta magát. Így, ezen gondolkozva csak későn vettem észre hogy mit tervez, de akkor már túl késő volt. Kirúgta alólam a lábaim, így háttal a földre estem. Szinte biztos voltam benne, hogy ő is hallotta, ahogy nyekkentem. Fölém hajolt. Láttam, ahogy szeme szinte lángolt a dühtől.
- Gyenge vagy. - mondta olyan hangon, és olyan tekintettel, ami komolyan félelmet keltett bennem. Nem hittem el hogy ez ugyanaz az ember, mint akit a pofonom a földre kényszerített. ~Dögölj meg~ mondtam magamban. Nem vagyok képes elhinni, hogy félek tőle. ~Mégis hogy lehet, hogy legyőzött?!~

Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 10:59 pm

- Gyenge vagy. - ismételtem, most szánt szándékkal, és jöttem rá, hogy a düh vezérelt.
Nem megverni akartam, csak ráébreszteni, hogy ne támadjon olyanokra, kik nem fogták meg a fenekét – bár ha így utólag szívesen meg is tették volna azt.
- És még most se, semmi küzdelem. - állapítottam meg a tényt - Ilyeneknek még azt sem érdemes megmutatni, hogy mennyit érnek. - álltam fel lassan, és fordultam el. Itt akartam hagyni őt, elegem lett ebből a reggelből.
Pár métert tehettem csak meg, mikor a vállamba eddig nem tapasztalt fájdalom nyílalt. Az arcomat elhagyta az eddigi melegség, és a vállam kezdett el lángolni. Rosszabb volt ez, mint egy ütése, rosszabb, mint a rúgása, rosszabb bármitől, mit eddig tapasztaltam. Egy tör állt bele a vállamba. Iszonyúan fájt, de a fogaim összeszorításával tartottam magamban a kiabálásom. Olyannak képzeltem magam, mint egy egyszerű lufi, mit épp felfújtak, és ha még egy kicsit fújtak volna bele, kidurrant volna. Jelen esetben, ha egy kicsivel is nagyobb sebet okozott volna, már szabadjára eresztettem volna a hangom.
Nem tudtam, jobb e, ha kihúzom, vagy sem, de végül az előbbinél döntöttem, és már nem bírtam tovább, mintha megismétlődött volna az előző jelenet. A tör bár elhagyta a testem, ez a folyamat tán fájdalmasabb volt, mint ahogy odakerült, így elszakadt a cérna, és kisebb kiabálás kíséretébe húztam ki azt a testemből. Hangom egy oroszlánüvöltéshez hasonlítottam volna, de végül lihegve tartottam a kezembe a tört, és azon csak a csöpögő vérem szemléltem. Sokáig csak néztem a tárgyat, rég láttam már a saját vérem, és talán még ilyen sokat egyszerre nem is. Ez valamennyire megrémisztett, de nem annyira, hogy emiatt segítségért kiáltsak.
Tényleg belém állította, kellett rájönnöm végül, miután a mágiájának köszönhetően eltűnt a tör a kezemből.
Megfordulva a dühös alakját láttam felállva, azonban, mint az előbbi tettéből kiderült, most nem csak egy pofont akart nekem adni.
- Hátba támadni igazán bátor dolog. - próbáltam érthetően mondani, de igazán nehezen ment.
Levegő után kapkodtam, és próbáltam elviselni a fájdalmat.
- A fair játék köztünk már rég véget ért, nemde?! – kérdezte.
- Fair játék? – ismételtem a szavait - Sajnálom, hogy erősebb vagyok, de akkor egy visszavágó? - megváltoztam valamiért, inkább kerülni szoktam a párharcokat, nem felajánlani azokat.
Vissza az elejére Go down
Arlene Sylar
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Arlene Sylar


Hozzászólások száma : 63
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 6:52 pm

- Fair játék? – kérdezett vissza - Sajnálom, hogy erősebb vagyok, de akkor egy visszavágó?
- Legyen úgy! - vágtam rá. Látszott rajta hogy nagyon komolyan gondolja a visszavágót. Innentől fogva nem számít, hogy gyengébb vagyok, vagy hogy nő, harcolni fog. De legyen, minél nagyobb erővel teszi, én annál jobban fogom élvezni. Éreztem, ahogy testemet elönti az izgalom. Még sosem harcoltam úgy igazán, teljes erőmből. Hát most eljött az ideje.~ Ex quip, Steel Khukri~ mondtam magamban, és készen álltam a támadásra. Nekifutottam, és lendítettem a tőröm, hogy egy vágást ejtsek a bal karján. Láttam az arcán a csodálkozást, talán azt hitte, hogy kicsi lány módjára feladom, és békésen haza sétálok. Hát tévedett. Sikerült megint megvágnom, de rögtön utána ellökött a vállával. Pont a bal csuklómra érkeztem, ami így hatalmas fájdalom kíséretében visszahajlott, és nem igazán tudtam mozgatni. - Áááá - kiáltottam fel, amikor láttam, hogy a kezem természetellenes szögben áll. ~Ex quip, Steel Dirk~ idéztem meg az utolsó reményem. A fiú biztos azt hitte, hogy vége, nyert. Minden félelem nélkül odasétált hozzám és leguggolt mellém.
- Folytassuk még? - kérdezte, majd végignézve rajtam, ahogy a földön fekszem, és a csuklómat szorongatom, hozzátette - Vagy már túlságosan megerőltetted a törékeny tested?
Nem mondott butaságot, már így is rengeteg varázserőmet emésztette fel a küzdelem, ráadásul fél kézzel nem voltam annyira biztos magamban.
De nem fogom megadni neki azt az örömöt hogy feladom, ó nem. Az acélbökőm még mindig ott lapult a jobb kezemben.
Mázli hogy guggolsz szivi! – mondtam gúnyosan, és felé szúrtam a bökőmmel. Az egyenesen a combjába állt, és a fiú a fájdalomtól összegörnyedt.
Szemét –mondta, majd kihúzta combjából a késem. ~Végem~ gondoltam. De ő nem szúrt le, hanem pár centiméterrel mellém, a földbe állította a kést. Ha másért nem, legalább azért hálával tartozom neki, hogy nem a saját fegyveremmel akar megsebesíteni.
Itt még nincs vége – mondta eltökélten, és izmai hirtelen megdagadtak. Bizarr látvány volt, még annál is ijesztőbb, mint amikor a karjai nyúltak meg. Ahogy felkelt, megragadta a lábam, majd két forgás után egy fának hajított és én úgy estem össze, mint egy olcsó rongybaba. Éreztem, hogy szinte semmi erőm sem maradt. ~Ex quip, Steel Serpent Dagger~ Nagy nehezen feltápászkodtam, majd bizonytalan léptekkel és remegő lábakkal elindultam felé. Nem láttam tisztán, és szédültem a fával való találkozás miatt. Könnyűszerrel kitért a késem elől, és átölelt.
- Feladod? – kérdezte mélyen a szemembe nézve.
- Soha! – mondtam, és megpróbáltam kibuktatni őt, de a következő pillanatban elkezdett forogni velem a világ, majd hirtelen elsötétült minden.


A hozzászólást Arlene Sylar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 21, 2012 9:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 8:40 pm

- Feladod? – kérdeztem tőle, miközben a karjaim fogságában volt.
- Soha! – válaszolt gyengén, és egyik lábával körbe fonta az enyém.
Talán még akart valamit, de csak a vállamra hajtotta a fejét, és esett össze az ölelésemben. Térdeit elhagyta az akart, hogy tartsák a testét, és a szeme is lecsukódott.
Miközben letettem őt a földre, gondolkodtam, hogy mit is csináljak vele. Komoly sérülései nem lehettek, igyekeztem nem ártani neki. Úgy véltem csak elfáradt, mert bár az akarata nagy lehetett, ő még gyenge volt.
Végül nem tudom, miért, mi vezérelt, - talán a Blue Pegasusi vér kezdett el csörgedezni az ereimbe - de megmarkolva a telt combjait és belekapaszkodva a bordáiba álltam fel vele. Megfordulva a Céh bejárata felé vettem az irányt, de fordulásból majdnem el is ejtettem a most ártatlan testét. Egy pillanatra meg is feledkeztem a szúrásról a vállamba, a lábamba, és a vágásokról a kezemen, de hogy a lány testét a kezembe tartottam, újra megéreztem a sérüléseimet. A fájdalomtól könnyekkel küszködtem, de végül felsétáltam a lépcsőkön, és belépve az ajtón Liz segített a továbbiakban.

Az orvosi szobában Liz hevesen kötözte a sérüléseimet, miközben én a vállai felett az ájult lányt figyeltem.
- Mi történt? – kérdezte tőlem, mikor már nyugodni kezdett.
- Azt hiszem egy félreértés. – mondtam értetlenül, mert hirtelen nem is emlékeztem a kezdetre.
- Te csináltad ezt vele?! – emelte fel a hangját, és vont kérdőre.
- Nem. – füllentettem.
- Rendben. Most menj, megnézem őt is. – húzott szinte le az ágyról, miután masnit kötött a gézre a testemen.
Ahogy az ajtó felé lökött, hogy menjek ki, még visszafordultam, hogy megköszönjem neki, azonban gyors volt, és már vetkőztette is az ismeretlen lányt, mit nyitott szemekkel, szó nélkül néztem. Minthogy Liz az útban állt csak a meztelen lábait láttam, combján a Blue Pegasus jelével.
- A fenébe. – adtam hangot a nem tetszésemnek, hogy milyen következményei lesznek még a mi kis összetűzésünknek.
Hogy hangot adtam ki magamból, Liz is észrevette, hogy még nem mentem ki, majd egy párnát az arcomba dobva páros lábbal rúgott ki engem az ajtón.

/Köszönöm a játékot Arlene!/
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitimeKedd Május 01, 2012 12:16 pm

Hát, ez tényleg szép reggel volt!
Az indítás igencsak kedvemre való volt, a harc része pedig, bár nem volt hosszú, mégis teljesen passzolt a sztorihoz. Pete nem élt vissza erejével, bár egy kis karmos ruhatépést szívesen olvastam volna. Very Happy

Fejenként 120 VE a jutalmatok.
Visszavágó lesz? Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)    Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szép jó reggelt! - Arlene vs Pete (ellenőrizhető)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Josh vs Arisa (ellenőrizhető)
» Rane vs Rohandar (ellenőrizhető)
» Gilbert vs Ade - A tékozló fiú keresése (ELLENŐRIZHETŐ)
» Egy nehéz nap éjszakája (Gilbert vs Thrin) - ELLENŐRIZHETŐ
» Kato vs Roha - A tengerparti ramazuli (ellenőrizhető)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: