KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Shouki Sheiji - Nakamura Haneda Ai

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Shouki Sheiji - Nakamura Haneda Ai Empty
TémanyitásTárgy: Shouki Sheiji - Nakamura Haneda Ai   Shouki Sheiji - Nakamura Haneda Ai Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 5:12 pm

Volt már, hogy eljöttem ebbe a kis távoli városkába, hogy egy kicsit kikapcsolódjak és szórakozzak. Megvolt már az itt kialakított ismerősi társaságom, akikkel, mikor ide tévedtem minden este lerészegedtünk és áténekeltük az éjszakákat. Reggel gondoltam elmegyek az arénába, hogy nyerjek egy kis plusz pénzt a harci meccseken. Nagyon sokan voltak, most talán a szokottnál is többen. Nagyon ígéretesnek látszott a StoneWall nevű egyik játékos, aki eddigi meccsekben egyet sem veszített az elmúlt időszakban. – Ez elég jól hangzik…- mondtam, majd a pénztárhoz menve feltettem rá kétszázötvenezer gyémántot. A következő fél órában azon izgultam, hogy elvesztem-e ezt a pénzt vagy sem. Úgy látszik mellém állt a szerencse, mert sikerült nyernem, amitől megjött a kedvem, hogy újra fogadjak rá. Épp indultam visszafele, mikor is ismerős arcot véltem felfedezni, és akitől az ideg beleállt a gyomromba.
- Hééééé Shou!!! – kiáltottam fel, majd teljes erőmből nekirohantam és elkaptam a ruhájánál. – Még is mi a fenét keresel te itt?? Hogy mertél csak úgy, se szó se beszéd lelépni??? Kerestelek és sehol sem találtak te féleszűűű!!!! - kiabáltam vele mindenki szeme láttára.
Arcomra tekintve meglepettség látszott rajta, valószínűleg fogalma sem volt, hogy ki vagyok.
-Ööö, név alapján én lennék... de biztos ez? Bocs, de nem rémlesz. – monda vakargatva a fejét. - A memóriám pedig a szebb kategóriásokat meg szokta tartani... de bocs, valahogy tényleg nem rémlesz.
Egyre jobban kezdett elönteni a düh. - Nem emlékszel rám?...Nem-e?? Ai vagyok! A húgod te idióta!!! - ezzel a lendülettel már a kezem is megmozdult és jobbról jött az arcára a méretes és erős csapás. Elkezdte dörzsölni az arcát, miközben a gondolatiba merült.
- Jaaaa, megvagy! Rég láttalak! – örült, hogy végre rájött és megölelt. - Bocs ezért... Az erőszakosság nélkül már nem sikerült a felismerés. – mondatát kissé gúnyos vigyor kísérte.
- Persze...erről már felismersz mi?? Még is hol voltál eddig?? Aggódtam miattad!! Miért léptél le szó nélkül akkor?? Legalább egy üzenetet hagyhattál volna....vagy valamit....- mondtam csalódottan és elfordítottam a fejem, még azért mindig dühös voltam rá.
- Jó-jó, bocs ezért, ez az én hibám...- húzta a száját. - Én, sokak szerint sajnos, ilyen vagyok. Egyetlen egy dologhoz vagyok hű, az ágyamhoz. Vele el tudom tölteni a napjaim egészét is. Szóval ne haragudj ezért. A céhed neve teljesen kiment a fejemből. - jött ismételten zavarba.
- Rendben...ha te mondod...de akkor is máskor ne így csináld! - mondtam még pufogva. - Te mit csinálsz erre? Csak nem te is fogadtál?
- Őszintén? Gondolkodom rajta csak. Egyelőre nézelődni jöttem, ha már egy alak berángatott ide, hogy micsoda műsor van itt... Erre csak viadalok. Annyira nem izgat ez, hogy őszinte legyek.
- Én most nyertem kétszázötvenezret a StoneWall nevű harcosra. Nagyon brutális egy csávó. Úgy harcol, mint egy gép. Most duplán raktam rá! Remélem nem fog cserbenhagyni! Bár eddig még nem veszített. - vigyorogtam.
- Áhhá... remek. Én őszintén a hülyék adójának, azaz a lottónak is több értelmét látom, mint ennek. Ott nyerek dögivel csodás szerencsémnek köszönhetően. – mondta elégedetten.
- Csodás szerencse mi???? Nah persze...ugyan már! Fogadok, hogy kenterbe verlek! - nevettem fel.
- Ennyire akarsz pucéran futkosni a környéken? Mert nem úszod meg egykönnyen, ha velem fogadsz! - nevette el magát.
Ezen csak ismét felnevettem. - Pucéran futkosni? Óó bátyóó nem is mersz te még eléggé! Vállalom a kihívást!!! - nyújtottam neki a kezem. - Rendben...ha ezt akarod? Tegyél fel te is ötszázezret és lássuk ki a jobb!!!
- Állom... de csak friss fellépőkről lehet szó! Azokat nem látta egyikőnk sem előzőleg, így teljesen megérzés és tipp alapján tudunk menni. – majd kezet ráztunk.
A pénztárhoz mentünk és mind a ketten kinéztünk egy teljesen random harcost, aki épp most kerül sorra. Feltéve az összegeket az arénába siettünk, hogy le ne maradjunk a meccsről. A legjobb helyeket kiválasztva le is ültünk a lelátón. Hatalmas kör alakú volt az aréna, ahol több ezren is tudták nézni az ütközeteket.
Elkezdődött a játékosaink harca, melyet már izgatottan vártam. Az egész csata alatt mind a ketten, na meg persze az egész aréna ordított és káromkodva szurkolt a sajátjának, nehogy elveszítse a párbajt. Tovább húzódott a meccs, mint vártuk, de másfél órás kemény harc után végre nyertem.
- Ezzaaazzzzz! – ugrottam fel a székből gyakorlatilag őrjöngve. – Hát bátyóóó ezt nagyon megszívtad!!!! – nevettem önfeledten.
- Franc essen az egészbe... – hangja kissé ideges és csalódott volt. - Dupla vagy semmi? – fordult felém.
- Én megmondtam neked, hogy én fogok nyerni - nyújtottam ki a nyelvem. - Benne vagyok! - ért fülig a szám és ismét nyújtottam a kezem. - Ezt is el fogod bukni bátyóó!!!! - nevettem.
Újra megtettük a tételeket, csak most duplán. Nagy volt a tét és imádkoztam, hogy nehogy veszítsek, mert akkor nagy bajban leszek. Jelenleg nem volt annyi pénzem, így a fogamat szorítva ültem le a helyemre. Pár perc múlva a meccs elkezdődött és tombolni kezdett az egész aréna. Igyekeztem nem mutatni mennyire izgulok az egész miatt, inkább magabiztosan ordítottam a lelátóról, mint aki meg van róla győződve, hogy tényleg nyerni fog. Az ütközet eleinte nem valami jól indult, emiatt egyre jobban kezdtem pánikolni. A harcosom kezdett fáradni és vesztésre állt. ~ Nem veszíthetek…nem…kérlek…kérlek…~ a vérnyomásom az egeket verte, a szívem a torkomba dobogott. Már kezdte a bíró leszámolni a játékosomat, amikor is egy csellel az ellenfele mögé került és K.O-ba lenyomta. Azon nyomban felvisítottam és ugrálni kezdtem. Bátyó mellettem teljesen megrökönyödve ült, mert nem hitt a szemének. Elvesztette ellenem a fogadást és nem is kis összegről volt szó.
- Hát akkor azt hiszem enyém a pénz bratyó…- mondtam neki egy kis ördögi mosoly kíséretében, mely végighúzódott az arcomon.
- Na ja…nincs más választásom. Gyere el velem a Quatro Cerberushoz…ott megkapod a pénzed.
- Szuper. – vigyorogtam és elindultunk.

Az út nem volt unalmas, mert végre tudtunk beszélgetni, hisz már nagyon rég láttam. Örültem, hogy elmesélhettük egymásnak miken mentünk keresztül abban a fél évben, amióta megszakadt a kapcsolat.
Pár megállót mentünk a vonattal, a nap hét ágra sütött és elég meleg is volt.
Az állomástól még pár percet sétáltunk, mire odaértünk.
Még sosem jártam a Quatro Cerberus céhházban, de szabályosan leesett az állam, amikor megláttam. Egy hatalmas területen fekvő kastélyszerű építmény volt, mely kifejezetten régi építésűnek mondható volt, viszont annyira gyönyörűek voltak a falak, az ablakok és az egész, hogy csak ámultam, ahogy haladtunk beljebb az épületkolosszusban.
A belül nagyon tágas és hatalmas volt mindegyik része. Nagy és széles ajtók választották el a részeket, valamint volt egy nagy előcsarnok, ahol sok vastag oszlop kötötte össze a plafont a padlóval. Követtem Shout a szobája felé. Átmentünk a nagy csarnokon, majd a közvetlen mellette lévő széles lépcsőn indultunk felfele. Egyszer fordult a felső emeletre a lépcső, majd a szétágazó folyosók közül a középsőnél haladtunk tovább.
Bátyó szobájához érve megálltunk egy pillanatra, amíg előkereste a kulcsot. A szobája kicsi, de aranyos volt és otthonos. Kutatni kezdett a szekrényének a mélyén, majd egy kis fém dobozkában oda is adta a pénzt, amitől széles vigyor húzódott a képemre, hisz azért egymillió gyémántot egyszerre látni nem volt semmi.

A nap további részében körbevezetett a területen és folyamatosan kiakadtam, hogy lehet ekkora ez a céhház. Folyton nyaggattam, hogy menjünk ide-oda, amoda, amit csak láttam, meg akartam nézni közelebbről. Mondhatni, teljesen az idegeire mentem, de meg is érdemelte, mivel csak úgy lelépett anno és azt se tudtam mi van vele.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ezzel a pályázattal Shou 1.000.000 Gyémántja hozzám kerül.

Shou pénzmennyisége előtte: 2.313.895 Gyémánt Utána: 1.313.895 Gyémánt

Ai pénzmennyisége előtte: 51.800 Gyémánt Utána: 1.051.800 Gyémánt
Vissza az elejére Go down
Shouki Sheiji
Gealdor
Gealdor
Shouki Sheiji


Hozzászólások száma : 188
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Oct. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : többnyire valamerre punnyadtan fekszem >.>

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Shouki Sheiji - Nakamura Haneda Ai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shouki Sheiji - Nakamura Haneda Ai   Shouki Sheiji - Nakamura Haneda Ai Icon_minitimeHétf. Júl. 02, 2012 10:43 pm

Egy félreeső helyen lévő kis városban barangolni egyedül... nem vicces. Sofiya miatt az első vonatra fel kellett pattannom, hogy ne fejeljen ketté, erre nem sikerült egy olyan helyen leszállnom, ahol naponta két vonat van csak?! Ez az én szerencsém, hogy r*hadjak meg.
Így róttam hát jobb dolgom híján a városka utcáit, keresvén valami helyet, ahol elüthetem az időt. Alvás kihúzható sajnos jelenleg, mert ha nem ébredek fel megint várhatok fél napot a következő vonatig. Pedig milyen jó lenne ezt az új helyet egy kiadós alvással megszentelni...! Ám inkább valami kaszinó felé próbáltam bevetődni, amikor egy szórólappal áldott meg a szél, bár jobb örültem volna neki, ha nem arcon kap. Átolvasva valami küzdelmekről írt, ahol fogadni is lehet.
- Fogadni? Nem egy kaszinó, de hátha itt is szerencsém van! - örültem meg magamnak, majd megindultam a helyhez. Ami... fogalmam sem volt, hogy merre lehet, így útbaigazítást követően sikerült csak odatalálnom.
Bementem hát az épületbe, amihez odaigazítottak, és első körben pár biztonsági embert pillanthattam meg, akik nem nagyon akartak beengedni, ám végül csak sikerül meggyőznöm őket, hogy én csak egy potenciális kuncsaft vagyok. Bár illúziókkal kifoszthatnám az egész helyet, de ilyenre nem füllött a fogam. A hosszú folyosón végül beértem a csarnokhoz ahol folytak a küzdelmek és nézhették az egészet, és majd' leesett az állam. Hatalmas tömeg fogadott odabent, akik buzdításokkal és szidalmakkal kísérték a középen zajló küzdelmet.
~ Egész otthonosnak tűnik. ~ mosolyodtam el, majd úgy döntöttem, hogy kezdésnek megnézek egy meccset, hogy tudjam miről is van szó. Leültem egy szép kis helyre, majd néztem két "titán" közötti küzdelmet. Hát, ez a tipikus izmok és harci mágiák harca volt, esélyem nem lett volna szinte egy ilyennél. Ám a mellettem ordítozó tömeg meghozta a kedvem, így úgy terveztem, hogy egy kisebb összeggel megpróbálok egy véletlenszerű emberre fogadni, hátha Fortuna Istennő még mindig a pártom fogja. Céltudatosan kerestem egy kis fogadóirodát, kasszát, vagy bárhogy is nevezik itt az ilyen helyeket, ám ekkor egy váratlan dolog történt.
- Hééééé Shou!!! - hallottam a hátam mögül, majd valaki erőből nekem jött, és el is kapta a grabancom. – Még is mi a fenét keresel te itt?? Hogy mertél csak úgy, se szó se beszéd lelépni??? Kerestelek és sehol sem találtak te féleszűűű!!!! - ordibált velem egy lány... aki csöppet sem volt ismerős.
- Ööö, név alapján én lennék... de biztos ez? Bocs, de nem rémlesz. - mondtam neki nemes egyszerűséggel, miközben a fejem vakartam zavaromban és értetlenkedésemben egyaránt. - A memóriám pedig a szebb kategóriásokat meg szokta tartani... de bocs, valahogy tényleg nem rémlesz.
- Nem emlékszel rám?...Nem-e?? Ai vagyok! A húgod te idióta!!! - mondta vöröslő fejjel, majd egy hatalmas pofon is kísérte szavait. Az ütés és a név már derenget, így csak pár másodpercig kellett elmerengenem, be is ugrott kiről van szó.
- Jaaaa, megvagy! Rég láttalak! - vigyorodtam el, mintha az az értetlenkedés a részemről meg sem történt volna. - Bocs ezért... Az erőszakosság nélkül már nem sikerült a felismerés.
- Persze...erről már felismersz mi?? Még is hol voltál eddig?? Aggódtam miattad!! Miért léptél le szó nélkül akkor?? Legalább egy üzenetet hagyhattál volna....vagy valamit... - csattant fel a lány... lássuk be, jogosan lett rám dühös.
- Jó-jó, bocs ezért, ez az én hibám... Én, sokak szerint sajnos, ilyen vagyok. Egyetlen egy dologhoz vagyok hű, az ágyamhoz. Vele el tudom tölteni a napjaim egészét is. Szóval ne haragudj ezért. A céhed neve teljesen kiment a fejemből. - húztam el a szám, mutatván, hogy ezt most bánom. Pedig csak őszintén elfelejtettem... de ez most mellékes.
- Rendben...ha te mondod...de akkor is máskor ne így csináld! - morgolódott még kicsit Ai, majd hamar témát váltott. - Te mit csinálsz erre? Csak nem te is fogadtál?
- Őszintén? Gondolkodom rajta csak. Egyelőre nézelődni jöttem, ha már egy alak berángatott ide, hogy micsoda műsor van itt... Erre csak viadalok. Annyira nem izgat ez, hogy őszinte legyek. - hazudtam szépen neki egy színeset. De hát na, nem vallhattam be, hogy miért vagyok itt.
- Én most nyertem kétszázötvenezret a StoneWall nevű harcosra. Nagyon brutális egy csávó. Úgy harcol, mint egy gép. Most duplán raktam rá! Remélem nem fog cserbenhagyni! Bár eddig még nem veszített. - mesélte egy fültől fülig érő vigyorral.
- Áhhá... remek. Én őszintén a hülyék adójának, azaz a lottónak is több értelmét látom, mint ennek. Ott nyerek dögivel csodás szerencsémnek köszönhetően. - vágtam fel... valamelyest jogosan, elvégre nem sokan nyertek már több, mint három milliót.
- Csodás szerencse mi???? Nah persze...ugyan már! Fogadok, hogy kenterbe verlek! - nevetett gyakorlatilag ki Ai. Ha harc hát legyen harc!
- Ennyire akarsz pucéran futkosni a környéken? Mert nem úszod meg egykönnyen, ha velem fogadsz! - vágtam neki vissza, reménykedvén, hogy visszavonja az előzőeket... de sajnos tévedtem.
- Pucéran futkosni? Óó bátyóó nem is mersz te még eléggé! Vállalom a kihívást!!! - mondta önelégülten, majd jobbját nyújtotta. - Rendben...ha ezt akarod? Tegyél fel te is ötszázezret és lássuk ki a jobb!!!
- Állom... de csak friss fellépőkről lehet szó! Azokat nem látta egyikőnk sem előzőleg, így teljesen megérzés és tipp alapján tudunk menni. - mondtam a kitételem, majd miután nem kezdett ellenkezni kezet ráztunk.
Egy pénztárhoz mentünk, ahol megnézhettük a harcosok listáját, majd kinéztük a nekünk tetsző párost, és helyet foglaltunk a hatalmas lelátón.
A harc hosszú, már-már idegtépő volt, és én a végén a hajam is téphettem akár, mert persze, hogy veszítettem. Ó, Szerencse Istennője, miért most hagytál cserbe?!
- Ezzaaazzzzz! Hát bátyóóó ezt nagyon megszívtad!!!! - nevetett, ugrált... mindent csinált. Nem csodálom, félmilliót csak így megnyerni...
- Franc essen az egészbe... - szitkozódtam kicsit, majd mivel nem volt sok kedvem félmilliót csak így bukni tettem egy ajánlatot. - Dupla vagy semmi?
- Én megmondtam neked, hogy én fogok nyerni. - nyújtotta ki rám nyelvét a lány. - Benne vagyok! Ezt is el fogod bukni bátyóó!!!! - nevetgélt magában. Hát nagyon reméltem, hogy téved.
Ismételten kinéztük egy nekünk tetsző harcot, majd visszaültünk a helyünkre a lelátón. Hamar jött is a páros, és kezdetét vette a harc. Az elején úgy indult, ahogy reméltem. Dominált az, akire én fizettem, már-már esélytelennek tűnt pár bizonytalanabb pillanatában ellenfele. Ám a látszat néha csal, és sajnos most is ez volt a helyzet. A semmiből hozta vissza a meccset akire Ai fogadott, és végül ki is ütötte. Hugi visított, sikított, ugrált, őrjöngött mellettem... én meg még mindig nem tudtam felfogni, hogy csak így elbukhatok egymilliót. Egy délután alatt...
- Hát akkor azt hiszem enyém a pénz bratyó… - vigyorgott velem szembe.
- Na ja…nincs más választásom. Gyere el velem a Quatro Cerberushoz…ott megkapod a pénzed.
- Szuper. - majd ezzel vigyorogva tovább álltunk. Hiába lett volna jó visszanyerni, be kellett látnom: ez nem az én napom volt.

Szerencsére még épp időben értünk oda a vonatállomáshoz, alig kellett várnunk a járműre. Persze még a szépítő... akarom mondani nyugtató alvásom sem tudtam megtenni, mert végig beszélgetni akart. Valahogy pedig nagyon nem füllött a fogam jelenleg semmihez... de ha már ilyen rég láttam, miért ne.
A pár megállót követően lesétáltuk azt a pár percet, amire a véhház van az állomástól. Ai szemei elkerekedtek az épület láttán. Tény, szép volt, nagy volt, régi volt... minden, ami sokaknak tetszhet, ám nekem az épület mást juttatott eszembe. Sofiyát... Imádkoztam, hogy ne fussunk bele. Persze ennek megfelelően sietősre vettem a tempót a szobámig. Nem hiányzott volna, hogy az idegeskedése mellett vagy után még ki is röhögjön.
Szobámhoz érvén kinyitottam az ajtaját, majd odamentem a szekrényemhez. Feloldottam a pecsét mágiát amellyel lezártam az egészet, előszedtem egy fémdobozt, beletettem az egymilliót, majd raktam erre is egy pecsétet, miszerint csak egy nő nyithatja fel. Nem lenne vicces, ha ellopnák tőle vagy elhagyná a pénzt.
A lány arcára az őszinte öröm ült ki amikor átadtam a ládikát. Ennek örültem... de legbelül sírtam, hogy ilyen könnyen elherdáltam a szó szerint semmire egymilliót.

Persze ennyivel nem úsztam meg, mert Ai egész nap kérdezgetett a céhház felől, meg mindent meg akart nézni. Ebben persze nekem kellett, hogy a társa legyek, így kénytelen voltam kísérgetni, közben pedig imádkoztam, hogy Sofiyával ne találkozzunk.


Eszerint az eddigi 2.313.695 Gyémántos vagyonom megcsappan 1.000.000-val, így marad 1.313.695
Vissza az elejére Go down
 
Shouki Sheiji - Nakamura Haneda Ai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nakamura Haneda Ai
» Nakamura Haneda Ai
» Nakamura Haneda Ai
» Shouki Sheiji
» Shouki Sheiji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: