KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ibaragi Soutetsu
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Ibaragi Soutetsu


Hozzászólások száma : 28
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 17.
Age : 27
Tartózkodási hely : Era ._.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 2
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 2:57 pm

Fél év telt el apám halála óta és azóta, hogy majdhogynem teljes értékű mágussá nem váltam. Azért nem lettem az teljesen mert nem voltam hajlandó csatlakozni egy Céhez sem. Pedig sokan ajánlgattak nekem mindenféle lehetőség itt és itt na, megy persze amott is, de engem nem érdekelt. Mint az utóbbi időszakban kiderült az a két ember akinek köszönhetően apám halott én pedig sánta vagyok egy tolvajbanda tagjai voltak és még most is vígan lopkodnak. Ez ellen én így nem tudok mit csinálni... elvesztettem a gyorsaságom.. gyengévé váltam... vagy legalábbis gyengének titulál a többi mágus mondván egy sánta ember semmire nem képes... na majd megmutatom nekik amint elérek egy bizonyos szintet jelentkezem a Mágus Tanácsba és akkor majd megnézzük, hogy mire képes egy sánta fegyvermágus. Mondjuk egy fegyvermágusnak elég nagy hátrány ha a lába sérül hiszen a fegyverekhez, illetve páncélokhoz kell egy bizonyos mozgás, de így elég nehézkes. Mondjuk az utóbbi időben egyre jobb állapotban voltam. Már tudtam úgy ahogy rúgni és meg tudtam tenni egy udvarnyi sétát bot nélkül....
Most mint minden délelőtt az italos szekrénynél kezdtem a napot. Egyre jobban bírtam az alkoholt ezért egyre többet kellett innom, de általában mindig csak a jó kedvűségig jutok el. Nem tudom miért szoktam rá az alkoholra... talán azért mert ha részeg vagyok nem érzem a fájdalmaim... nem érzem a dühöt a rablóbanda iránt ami éget belülről... csak szédelgek és mosolygok, illetve betalálok pá csinos kis nőcikét... Sorban húztam le a feleseket és közben egy plakátféleséget néztem ami az asztalra volt lerakva. Az a kedves orvos hozta, aki a temetés óta minden második nap megjelenik egy kis ellenőrzésre. Beletörődött abba, hogy enyhén szólva alkoholista lett belőlem, de szerintem másképp is fel lehet dolgozni az ilyen súlyos tragédiákat... próbáltam nem jött össze...
A plakáton egy újonnan nyílt bárról alias kocsmáról volt szó ahol sok-sok csinos lányka megfordult. Hosszas gondolkozás és plakátnézegetés után úgy döntöttem, hogy elmegyek és megnézem személyesen is a kis pipiket. *___* Úgyis olyan régen láttam formás ciciket és popsikat.... Mióta orvosi kezelésekre járok csak a bibircsókos képű nővéreket láttam azoktól pedig hányingerem van.... Nagy nehezen felöltöztem és a járásomat elősegítő botommal a kezemben elindultam az ajtó felé, hogy becélozzam a csinos kis pipiket...
Kinyitottam az ajtót é s már léptem volna ki mikor észrevettem, hogy az orvosom, Akimitsu ott áll előttem. Szerencsétlennek letapostam a jobb lábát, de ez nem érdekelte.
- Hát maga meg hova készül?! - förmedt rám kicsit erőszakosan. Nem szerette ha az engedélye nélkül jártam keltem az utcán, de ez engem egy cseppet sem zavart. A szemébe néztem és elmosolyodtam. Tudtam, hogy bűzlök az alkoholtól, de nem érdekelt. Ha valakinek nem tetszik mondja a szemembe és próbáljon meg életben maradni. :/
- Kocsmázni megyek... emlékszik amit adott szórólapot... na oda... - vágtam rá könnyedén majd elsasszéztam mellette és nyugodtan, fütyörészve indultam meg a vasútállomás felé. Az újdonsült kocsma ahova utam vezetett elég messze volt tőlem. Valahol Onibusnál kellett leszállnom a vonatról és onnan kellet tovább haladnom gyalogosan. Vagy legalábbis így terveztem.
A több órás vonatút unalmas volt. Elfelejtettem magammal üdítőt hozni, illetve egyetlen egy csinos csajszibarackot sem láttam a vonaton és ez nagy hiba volt. Kezdtek kételkedni az italozóban... ugyanis ahogy közeledtünk Onibus felé egyre csúfabb kinézetű nőnek nem titulálható egyént láttam. Kezdett elfogni a rettegés, hogy dagadt, ragyás emberszabású valamik fognak ott lézengeni körülöttem, de ez az italozástól még nem vette el a kedvem... igaz, hogy azt otthon is tudok, de most nem érdekel... kell egy kis kimozdulás a családi kéróból...
A vonat hangos csikorgással és rángatózással megállt Onibusnál. Az emberek csak úgy futotta lefelé. Láttam pár alkoholista beütésű egyént, akikről el tudtam képzelni, hogy ugyan oda mennek ahova én. Szépen, lazán, komótosan lemásztam a vonatról és körbenéztem hátha találok valamit aminek a segítségével eltalálok a kocsmába. Mivel nem láttam semmit ami azzal lett volna kapcsolatos körbenéztem és megakadt a szemem egy elég szép nőszemélyen. Oda sántikáltam hozzá.
- Szép, formás, azonban kicsi mellek.... akarom mondani tudna nekem segíteni? Új vagyok errefelé és egy nemrégiben nyílt kocsmát keresek... Szólítson csak Oukának...- mondtam majd testfelmérést végeztem rajta. Nem volt olyan csúnya, de túl törékenynek tűnt így első ránézésre.


A hozzászólást Ibaragi Soutetsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 21, 2012 2:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 9:38 pm

Onibus Vasútállomás... egy újabb megálló, egy újabb üres kinézetű kisváros. Meg kell vallani, tele van ilyenekkel Fiore egésze, ritka, hogy a vonat olyan helyen álljon meg, vagy kanyarodjon különböző irányokba, ahol akad is valami érdekes. De ha nem lenne elég a kellemetlenségekből, a kalauz nyugodt, ám erőteljesen unott hangon közli: a vonat legalább egy órán át itt fog állni.
- A keservit! - szűrte fogai között, naplóját ismét zsákja mélyébe rejtve. Ugyanakkor, ha már ide sodorták az istenek, érdemes lenne kicsit körülnéznie... legalábbis ez tűnik a legjobb ötletnek.
Egy óra... mit kezdjen egy óra szabadidővel? És ha előbb elindul a vonat? Mi van akkor, ha a kalauz eltúlozta a hírt és valójában csak öt-tíz percről van szó? Nem lenne célszerű messzire mennie, de unatkozni sem akar...
~És most?~ sóhajtott, rendezett, vörös tincseit jobb vállára húzva.
Fölsője ezúttal földszínű, nadrágja fekete, akárcsak bokacsizmája. Széles öve, csak egy leheletnyit sárgásabb. Mivel szereti a bő ujjat és a lezserebb öltözködést, ezért jobb valláról kissé le is csúszott a túl lazára engedett ruhadarab. Még szerencse, hogy alatta fehér, jól takaró alsóruházat lapult.
- És még ez is... - bosszankodott, vállára igazítva az anyagot, amikor valaki megszólította.
~Édes ég! Mond miért...?~ hunyta le szemeit egy pillanatra, ahogy megérezte az alkohol jól ismert aromáját. Elégszer szagolta már eddigi élete során, és mi tagadás, nem ébresztett benne szép emlékeket.
- Szép, formás, azonban kicsi mellek.... akarom mondani tudna nekem segíteni? Új vagyok errefelé és egy nemrégiben nyílt kocsmát keresek... Szólítson csak Oukának...-
~Anyósodnak vannak kis mellei, műveletlen barbár!~ horgadt fel magában, de aztán inkább lenyelte a szitkot. Ha kedvesen bánik vele, lehet elmegy... legalábbis elég nagy rá az esély.
- Nos... igazából én is csak most érkeztem, sajnos nem ismerem ezt a helyet. - ingatta fejét, miharább rendbe szedve magát, azután két kézre fogva táskáját. - De bizonyára akadnak itt olyanok, akik igen. Ha a tudja a kocsma nevét, azzal sokban megkönnyítheti a dolgát.
Az, hogy gondolatban még hozzá tett pár mondatot, hosszan ecsetelve, hogy egy ilyen fiatal fiú ugyan minek iszik annyit, már egyáltalán nem tartozott a másikra. Ugyanakkor marta belülről a kíváncsiság, hogy mi vesz rá valakit az ilyesmire. Szerelmi bánat? Rossz reggel? Netán összeveszett az apjával?
Jobban megnézve őt, rájött, hogy egy sántával akarna diskurálni. Akkor lehet ezért iszik!
- Régi sérülés? - mutatott a fiú lábára, vagy a botra, igazából valahogy a kettőt egyszerre akarta mutatni, néminemű sikerrel.
Ha már úgy is egy órát kell várakoznia, legalább értelmesen töltse el az időt... már amennyire a helyzet engedi.
Vissza az elejére Go down
Ibaragi Soutetsu
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Ibaragi Soutetsu


Hozzászólások száma : 28
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 17.
Age : 27
Tartózkodási hely : Era ._.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 2
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 10:05 pm

Úgy bűzlöttem az alkoholtól mintha egy üveg sakét locsoltak volna rám, pedig nem így volt, egyszerűen megittam annak a kétszeresét. A nő akihez odamentem meglepődött azon, hogy leszólítottam és láttam a szemeiben ugyan azt a szánalmat amit Akimitsu szemeiben is látni véltem múltkor... Ennyire lehangoló lenne kinézetem? Nem értem... hiszen kivasaltam a ruhámat és meg is fésülködtem... mi lehet velem a probléma? T.T
Ahogy ott álltam előtte és befejeztem a feltérképezést elmosolyodtam. Nem tudom mi volt az oka, lehet, hogy a nő kisugárzása... De idő közben az irántam érzett dühét is érzem az előbbi megjegyzésem miatt. Egyáltalán nem állt szándékomban megbántani, de sajnos az évek és a rutin... Minden nőhöz így megyek oda, hogy megjegyzem mi tetszik rajta és mi nem... Eme nőszemély csinos volt, formás volt a melle csak számomra egy kicsit kicsi volt...
- Ohh értem... akkor pont a legjobb embert fogtam ki magamnak... ami a kocsma nevét illeti az elfelejtettem, tehát a mai szórakozás elmarad... - mondom elszomorodva. Szemeim majdhogynem könnybe lábadtak mikor rájöttem, hogy tulajdonképpen a nagy semmiért jöttem ide. Ráadásul még a dugi sakém is elfogyott idefele... ennyire még nem jártam pórul. Nem szeretem a negatív dolgok azóta, hogy apámat eltemettük. Megpróbálok mindig boldognak látszani, de mivel nehézkesen megy egy kis saké segítségével másodpercek alatt feloldódom legyek bárhol és bármiféle társaságban. De mivel most már kijózanodtam kicsit előjött az igazi, komor énem ami inkább hasonlít egy depressziós emberre. Megint végigtekintettem a nő testét majd meghallottam, hogy valami sérülésről kérdez. Nagyon meglepődtem hiszen hirtelen nem tudtam miről van szó ezért szétnéztem a testemen... miután befejeztem a sérülés keresést észrevettem, hogy a botomra, illetve a bal lábamra mutat. Kicsit meglepett a dolog, hogy ilyen hamar kiszúrta, de nem baj... ha elmondom neki akkor bizalmas információkat adok ki magamról ezáltal megkezdődik az ismerkedés...
- Ha fél év régen volt akkor igen... bár nekem olyan mintha tegnap történt volna... Elnézést nem tudnánk leülni valahova? - kérdezem tőle egy érdekes grimasz kíséretében amit a hirtelen vádlimba nyilalló fájdalomnak köszönhettem. Nem elég, hogy fáj elkezdett zsibbadni is, ami azt jelentette, hogy túl erőltettem, csak az nem tudom, hogy mivel, hiszen órákig ültem. Lehet, hogy pont ez volt a baj... órákig nem mozgattam és most hirtelen elkezdtem mozogni... hát had gratuláljak magamnak.
Amennyiben a nő belegyezik az ülőalkalmatosság keresésébe elindulunk körbe, körbe karikába míg a szemem meg nem akadt egy kávézó teraszán ahol van pont két üres hely. Úgy csaptam le a helyekre mint a sas az áldozatára. Mivel nem akartam még jobban rontani a helyzetemet kihúztam neki a széke és mikor leült beljebb toltam és csak utána ültem le vele szemben.
- Kicsit műveletlen voltam... bocsássa meg nekem nem akartam megbántani amikor a mellméretét hoztam fel témának... Egyébként a teljes nevem Ibaragi Soutetsu, de mint mondtam hívj nyugodtan Oukána, illetve ha kedved tartja Tetsunak is nevezhetsz... Az ön személyében kit tisztelhetek? - kérdeztem udvariasan. Sikerült magamat is meglepni hiszen nem gondoltam volna, hogy ilyen hangnemben is képes vagyok beszélni bárkivel is. Utoljára akivel illedelmesen beszéltem az az apám volt, de Ő meghalt … Ebből kiindulva fél éve senkivel se beszélgettem normális hangnemben. Mindenkivel bunkó vagyok, de általában azért mert folyton részeg vagyok... lehet, hogy most pont azért vagyok ilyen tisztelet tudó mert kijózanodtam? Ki tudja....


A hozzászólást Ibaragi Soutetsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 21, 2012 2:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 10:41 pm

A részegek mindenhol részegek, ez egy örök törvény, amit megmásítani csak akkor lehetne, ha az élők többet nem lennének berúgva. Magyarán a szabály igaza sosem változik. A szag továbbra is bosszantotta, egyre inkább körvonalazódott benne az elhatározás, hogy ha már ez a fiú ilyen istenadta testtel és arccal rendelkezik, ő bizony megfürdeti! Kimossa belőle ezt az átkozott szeszt! De előtte... igen, némi társalgás sosem árt. Szépasszony szerint a társalgás betekintést enged a lélek mélységeibe, csak jól kell kérdezni, természetesen az illem szabályain belül. Iduna pedig nem vallotta magát rossz társalgónak, így az előző kitörését feledve, azonnal lecsapott a lehetőségre.
- Kérem ne írja le ezt a napot - váltott kedves, megértő hangnemre, kicsit közelebb húzódva a másikhoz. - Messze még a holnap addig csak sikerül elütnünk az időt.
Halkan kuncogott, mintegy bátorításként, majd miután a férfi végignézte magát és rájött, hogy a lábára szegeződött a kíváncsi kérdés, egyhamar normális választ kapott.
~Talán nem is olyan elvetemült idióta, mint elsőre látszott~ mosolygott, a kérdésre egy beleegyező bólintással felelve.
- Ha nagyon fáj, nyugodtan támaszkodjon rám - ajánlotta segítségét, de elehet erre nem is volt szükség.
Lassan haladt, nem állt szándékában sietni, vagy siettetni a másikat, elvégre ha ő elrohan, nagybani illetlenség újdonsült partnerével szemben. Egy hölgy tapintatos a sérülésekkel szemben, legalábbis annak kell maradnia, ha érdemben jutni akar valahová... és ez egy ilyen helyzetnek bizonyult.

A kávézó, minek teraszán helyet találtak, mondhatni épp kapóra jött. Már úgy is épp azon gondolkodott, hogy ideje lenne innia valamit, még mielőtt teljesen kiszárad a torka. Jelenleg nem szentelt túl nagy figyelmet a hely kinézetére, vagy a felszolgálókra, elegendőnek bizonyult a tudat, hogy van egy hely, ahol nyugodtan ihat egy keveset.
- Köszönöm - mosolygott a férfira, mikor előre kihúzta a széket, és illedelmesen alá is tolta. Ezek után igazán sajnálta, hogy beszélgetőpartnerének a "parfümje" nem épp a legjobb.
- Ugyan, igazán semmi gond, bár megjegyzem, elég furcsa módját választotta a leszólításnak. De mindenképp hatásos. - mosolygott szelíden, ezzel rátérve a bemutatkozásra. - A nevem Arashy Iduna. Az Arashy a nevelőm neve, mivel.... hogy is mondjam... hamar ott kellett hagynom a szülői házat. De... ha meg nem sértem, épp a sérüléséről kezdett mesélni. Remélem nem olyan komoly, mint ahogy az ember elsőre gondolná.
Arcán, szemei kékjében, valós aggodalom tükröződött. Igazán sajnálná, ha egy ilyen ígéretes fiatalember, egy ilyen ostoba sebesülés végett nem élhetne teljes életet. Gondolataiban megannyi lehetőség adódott a férfi segítésére, ha nem is lehet teljesen meggyógyítani, legalább az italról le tudná szoktatni... az már hatalmas lépés lenne.
Vissza az elejére Go down
Ibaragi Soutetsu
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Ibaragi Soutetsu


Hozzászólások száma : 28
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 17.
Age : 27
Tartózkodási hely : Era ._.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 2
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeKedd Jún. 19, 2012 1:11 pm

A kávézó rendezettebb volt mint hittem. Az asztalok félkörívben voltak elhelyezve és kit részre volt osztva. Az egyik fele a dohányzó részleg volt a másik értelem szerűen az anti dohányosok részére volt fent tartva. Nem tudom, hogy hogyan oldották meg, de a mi részünkön, az anti dohányos részlegen egyáltalán nem lehetett érezni a füstöt. Lehet, hogy valami légfrissítő mágiát vagy valami ahhoz hasonlót alkalmaztak... ki tudja, de tulajdonképpen nem is érdekel. Annyi a lényeg, hogy nem érezzük a füstöt és kész, a részletek senkit sem érdekelnek. Vagy legalábbis engem nem nagyon.
Ahogy nézelődtem még egyszer-kétszer akarva akaratlanul beszélgető társam kebleire szegeztem tekintetem. Attól függetlenül, hogy nem volt nagy szép látványt biztosított a magamfajta enyhén perverz embereknek. Egy másodperc alatt több gondolat is átfutott az agyamon, hogy miket lehetne velük csinálni. Az első és kedvenc gondolatom az volt, hogy beledugom a fejem... ~na, jó ez így nem mehet tovább... nem azért vagyunk itt, hogy a mocskos fantáziálásaimmal teljen el a nap!~ gondoltam majd intettem a pincérnek, hogy jó lenne ha ide is eltalálna és nem kerülne el minket...
- Mit hozhatok Önöknek? - tette fel nyájas hangon a bájgúnár kinézetű pincér, aki ugyan úgy mint Én megleste Iduna domborulatait. Ez kicsit bosszantott, de nem tettem ezen ügy érdekében senkit, hiszen egyenlőre nem is ismerem szegény párát, akit csak úgy letámadtam.
- Én egy jó erős kávét kérek a Hölgynek bármit kér hozza és ne hagyja fizetni, Én állom a számlát. - mondtam majd Idunára tekintettem, akit nagyon érdekel a lesántulásom története. Kicsit bizalmasnak tekintettem eme információt ezért rajtam kívül és az orvosomon kívül eddig senki sem tudta... nem szerettem róla beszélni, de most kivételt teszek...
- Fél évvel ezelőtt apámmal elmentünk egy küldetésre. Az volt a feladatunk, hogy likvidáljunk két rablót, akik egy rablóbandához tartoztak. Eleinte minden tökéletesen ment azonban az egyik mágus megölte apámat, az én Ellenfelem pedig kihasználta a zavarodottságomat és egy dobókésre emlékeztető valami dobott a bal lábamba. Az izom súlyosan sérült, csoda, hogy még meg van a lábam. - mondtam majd átvettem a pincértől a kávét és belekortyoltam egyet. Tényleg erős volt, de nem zavart... az volt a lényeg, hogy valamivel ki tudja kergetni a fejemből az alkoholt. Egy nő társaságában nem illik alkoholt fogyasztani. Már az is elég gáz, hogy olyan szagom van mint amilyen.
- Megkérdezhetem, hogy egyébkén mi járatban errefelé? - tettem fel egy újabb kérdést. Nem nagyon értettem, hogy ezen a számomra kevésbé szimpatikus helyen mit keres egy ilyen hölgyemény kísérő nélkül... A végén még megtámadják és akkor hopp.. puff.... Mondjuk ha úgy nézzük nem az én dolgom.. Én csak most találkoztam vele először és az is lehetséges, hogy utoljára. Ettől eltekintve azonban kedves nőnek tűnik és ezért nem szeretném, hogy bármi baja legyen.
Kortyoltam még egyet a kávémból majd letettem a csészét az asztalra. „Izgatottan” vártam a válaszát. Nem nagyon értettem, hogy miért izgatott ennyire a dolog.. lehet éppen azért mert nőből van én pedig férfiállat vagyok? Ki tudja... majd kiderül, de egyenlőre az ismerkedésen, illetve az időtöltésen van a hangsúly nem pedig a vágyak beteljesítésén.... A kávé nem csak, hogy erős volt hanem forró is. Éreztem ahogyan végig megy nyelőcsövemen és eléri a gyomromat...
- Amúgy maga hova valósi alapjáraton? Én Erából jöttem el idáig. - hoztam fel egy újabb témát. A lábam még fájt, de már nem annyira mint azelőtt.


A hozzászólást Ibaragi Soutetsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 21, 2012 2:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeKedd Jún. 19, 2012 2:29 pm

Ahogy az elvárható, egy középosztálybeli kávézóba ültek, bár nem egészen értette, hogy a pincér mire fel viselkedik így. Az, hogy a melleit keresik, már nem lepte meg. Nézni amúgy sem tudják, hiszen alig látszódik valami a mellkasán. Egyetlen jó pont, hogy ha lefejti róla a ruhákat még bele lehet markolni... sajnos volt már erre példa. Ha érezte is a piszkos fantáziálásokat, nem tulajdonított nekik nagy jelentőséget. Annak idején kitapasztalta a férfiakat, így általánosságban már tudta mit akar tőlük, vagy ha akar valamit, azt hogyan érheti el.
Az a kijelentés, miszerint újdonsült beszélgetőpartnere állja a számlát... döbbenetet eredményezett.
- Igazán nem szükséges, elvégre nem tettem önért semmit, amiért fizetnie kellene - szabadkozott, majd a pincérre mosolygott. - Egy jegeskávét kérnék, whisky-s ízesítéssel... szörnyen meleg van.
Kezeivel látványos legyezgette magát, míg a pincér el nem ment. Igen, a férfi jól hallhatta, hogy a nő is kikéri a maga alkohol szintjét, még ha nem is olyan erősen. De ezt már nem teszi szóvá, inkább komoly arccal hallgatja Ouka történetét. Mi tagadás, a férfinak nem volt könnyű gyerekkora, így már érti miért fojtja magát alkoholba... legalábbis van egy tippje. De erre mit lehetne mondani? Sajnálja? Még szép, de sajnálattal senki nem jut előrébb. Kék szemeivel a fiú szemeibe nézett, aztán halvány mosollyal, már-már szégyenlősen, elfordította fejét a közelgő pincérre.
- Köszönöm - biccentett a felszolgáló felé, mikor megérkezett az itala.
Az üvegpohárban csörrenő jégkockák, a szinte művészien elválasztott tej és kávé, alul sárga csíkkal... a rombolás áldozatává lettek. Iduna keverésének hála, egységes színbe olvadtak.
- Gondolom orvosok kezelik a sérülését - szólalt meg végül, visszatérve az előző témára. - Sajnálom... ami akkor történt, de biztos vagyok abban, hogy hamarosan felépül. Azt nem garantálom, hogy a sebei begyógyulnak, de szerintem... az édesapja így is büszke lenne önre.
Hirtelen ennyit tudott mondani, ennyivel tudta kifejezni azt, amit hirtelen gondolt. Nem igaz, hogy nem érdekelte, hiszen minden rezdülése a megértésről árulkodott. Ugyanakkor abban is biztos lehetett mindenki, aki őt ismerte, hogy másnapra már nem fog vele törődni. Ott és akkor figyelembe veszi, de holnapra úgy fog viselkedni másokkal, mintha ezek a mondatok el sem hangoztak volna.
- Kényszerűségből vagyok a városban - felelte aztán, könnyeden ejtve szavait - A vonatomnak valami problémája lett, ezért egy órán keresztül ide kényszerültünk. Mit ne mondjak, nem épp a legjobbkor. Az egyik nagyvárosba tartottam, hogy munkát találjak. Munkámat tekintve szinte bármit elvállalok, amiből fizethetem a szállásaimat.
Aprót kortyolt kávéjából, azután rátért a második kérdésre.
- Erában még nem jártam, de biztos érdekes hely lehet. Én egy aprócska faluból származom, a királyság határán. Mint mondtam, nem sokáig éltem ott, így nem igazán tudnék róla mesélni.
Hogy konkrétan miért kellett elhagynia a helyet, miken ment keresztül... nem akarta elmesélni. Szégyen, ha valakit arra kényszerítettek, hogy akarata ellenére széttegye a lábait, hogy idegen férfiaknak és nőknek elégítse ki vágyait. Iduna sem akart erre az életére emlékezni, épp ezért - ha ilyesféle kérdésre kellene felelnie - szemrebbenés nélkül a Szépasszonynál töltött éveket mesélné.
Ám egyelőre a fiatal harcos reakcióit figyeli, miként halad ismerkedésük folyamata.
Vissza az elejére Go down
Ibaragi Soutetsu
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Ibaragi Soutetsu


Hozzászólások száma : 28
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 17.
Age : 27
Tartózkodási hely : Era ._.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 2
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2012 8:43 pm

- Inkább kompiláljunk úgy, hogy csak próbálják gyógykezelni, de olyan szinten roncsolódott az izom, hogy tényleg csak a csodának köszönhetem, hogy rá tudok állni a lábamra. - mondtam kedvesen és próbáltam elűzni azokat az emlékeket amik arra a napra emlékezetembe idéz vissza. Elmúlt. Meghalt, van ilyen az élet nem csak a jó dolgokról szól. Igaza volt apámnak mikor azt mondta, hogy Az élet a legélesebb játék... vagy talpon tudsz maradni vagy eltávozol. Sajnos a vén róka nem tudott talpon maradni és az enyészeté lett. Nekem viszont megadatott,, hogy tovább éljek és megmutassam apámnak, aki fentről néz, hogy büszke lehet rám. Éppen ezért áll szándékomban bekerülni a Mágus Tanácsba, illetve még az is a célom, hogy ha sikerül a Rendfenntartók közé bekerülnöm minél több illegális céhet, illetve csoportosulást meg szüntessek. Ezt azok után döntöttem el, hogy apámat megölték. Nem áll szándékomban több közel ismerőst, illetve rokont veszíteni ilyen senkiháziak miatt. Mondjuk perpillanat azt se tudom,h ogy van e még egyáltalán élő rokonom. Kicsit informálatlan vagyok ilyen téren, így huszonöt éves fejjel, de majd kiderítem ha arra kerül a sor.
- Értem... remélem sikerrel jár munka ügyben. Az én célom, hogy a Magásu Tanács tagja vagy a Rúnalovagok tagja lehessek. - mondtam el neki életcélomat majd rámarkoltam a kávéscsészémre és belekortyoltam a már langyos kávémba. Így nem volt olyan ütős mint mikor frissen volt kotyvasztva, de azért így is meghozta hatását.
- Nem azért, hogy minél hamarabb elszakadjunk egymástól, hiszen olyan jól elbeszélgetünk, de pontosan mikor is jár le az a bizonyos egy óra kényszertúra? Nem szeretném ha miattam lekésné a vonatot. - mondtam hozzám képest elég szokatlan stílusban. Ezen látszódik, hogy míg apám él folyton mentünk valahova, de mióta sánta vagyok, illetve egyedül kell magam eltartani nem nagyon hagyom el a házat ezért a jó modor kicsit elsüllyedt, de szerencsére most sikerült előrángatnom spirituszom öblösebb bugyraiból.
Ráadásul az is furcsa, hogy sikerült elüldöznöm a perverz gondolataimat is. Illetve sikerült majdnem visszafognom a perverz megjegyzéseket is. Csak egyetlen egy megjegyzés csúszott ki a számon amit leszólítás gyanánt mondtam. Megbántam, nem volt szép dolog, viszont hatásos volt! Cool Jó tudom ennél kedvesebbre, illetve hatásosabbra is képes vagyok, de akkor részeges állapotomban nem tudtam mást mondani. Ugyanis az ember részegen igazat mondd és most nekem sikerült kimondanom a szörnyű igazságot. Általában ezért szoktak utálni. Mert nem csak részegen, de józanon is ki tudom mondani a szomorú igazságot, ezzel megbántva másokat... ez van ilyen a természetem ha valakinek nem tetszik békén lehet hagyni, nem fogom felvágni miattuk az ereimet. Sokkal, de sokkal zűrösebb dolgokon mentem át mégse adtam fel teljesen. Még meg van bennem az akarás, hogy elérjek valamit az életben, de ahhoz első sorban le kéne raknom a piát, amit nem nagyon áll szándékomban: esetleg ha lenne mellettem egy olyan ember akire számíthatok akkor lehet, hogy sikerülne. Az orvosom is egy szerencsétlen balf*sz, aki semmit se képes megcsinálni...

/Elnézést a rövidségért, de ez a nagy meleg leszívta az agyamat így nap végére ._./
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 5:36 pm

A múlt felkavarása mindig egy fájó pont az érintetteknek, de ha nem szállnak szembe vele, sosem győzik le. Bár talán nem is a szembeszállás, inkább az elfogadás az, ami ilyenkor éveket vesz igénybe. Saját példájából kiindulva, neki sem volt egyszerű megbékélni múltja fekete foltjával, mi végül a jelenét is beszennyezi. Átok ez, mely néhol mégis áldásként mutatkozik.
Hallgatja a férfit, az orvosokról alkotott, ki nem mondott véleményét, és a céljait, amik nyíltak és világosak. Nagyra tör a sérülése ellenére. Halvány mosoly játszott szája szegletében. Becsülte azokat, akik a nehézségek ellenére mégis ész tervekkel rukkolnak elő, és nem az ital beszél belőlük. Legalábbis remélte, hogy az alkohol jótékony hatása mostanra enyhült.
- A lényeg, hogy talán javítható ez az állapot - emelte ajkaihoz poharát, majd miután kortyolt folytatta. - Nem gondolkodott azon, hogy ellátogasson a Fürdővárosba? Ott állítólag kiváló gyógyító mágusok vannak... persze, nem erőszak, csak felvetettem... ha már ilyen nemes célok vezérlik.
Egy pillanatra elbizonytalanodott, mert mi van akkor, ha sántán akar példát statuálni sorstársainak? Ha viszont erről van szó, nem érti az összefüggést: miért iszik? Megvan benne a cél, ott lappang az akarat is... akkor miért folytja el szesszel? Miért hagyja, hogy ez irányítsa?
A férfi következő kérdésére akaratlanul is óra után kutatott, de úgy tűnt a közelben egy sincs. Nem baj! Akkor most itt fog éjszakázni. Megszokta már, hogy állandóan máshol van a szállása, hogy folyvást újabb és újabb szobák kényelmeit kell élveznie... mert bizony kényelmesek azok a fogadók, ha az ember lánya már lejárta a lábait.
- Ugyan, emiatt ne aggódjon! - legyintett kicsinylően - Ha most itt éjszakázom nem vesztek vele semmit. Viszont... elnézést, amiért ennyire nyílt vagyok, nem rossz szándékból kérdezem, de... nincs kedve lefürödni?
Az utolsó kérdést halkan tette fel, kicsit közelebb is hajolt Oukához, és számított rá, hogy a férfiból ismét kitör a perverzitás, bár talán nem lesz olyan vészes, hiszen már nincs benne annyi alkohol... remélhetőleg. De mindezt ütve, vagy megtoldva nem bírt kíváncsiságával.
- Miért akar Rúnalovag vagy a Mágus Tanács tagja lenni?
Talán ez a kérdés némileg csillapítja a kedélyeket, míg megisszák a maradék italt, fizetnek és keresnek egy olyan olcsó helyet a közelben, ahol ez kivitelezhető.

//Semmi baj, engem is megvisel ez a kánikula. -.- Elnézést, amiért csak most írok!//
Vissza az elejére Go down
Ibaragi Soutetsu
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Ibaragi Soutetsu


Hozzászólások száma : 28
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 17.
Age : 27
Tartózkodási hely : Era ._.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 2
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeKedd Jún. 26, 2012 10:36 pm

Az orvosomról eszembe jutott emlékeket gyorsan elhessegettem. Nem nagyon kedvelem. Mindig ott van ahol nem kéne. Most is arra várok, hogy mikor bukkan elő és közli, hogy elég volt a kóborlásból ideje hazamenni. Annyira szánalmasnak érzem ezt az egész orvosos dolgot. Az igaz , hogy szükségem van rá, de nem úgy, hogy az engedélyem nélkül csináltat magának egy kulcsot és a nap bármelyik szakában beugrik, hogy boldogítson. ._.
- Nagyon reménykedek benne, hogy az Eraban található orvosok meg tudják oldani a problémámat. Ami a Fürdővárost illeti... hallottam már róluk én is, de több ok miatt nem megyek el. Az első és egyben legfontosabb... nincs rá elég pénzem, még nem sikerült beolvadnom a Mágus Társadalomba, ugyanis nemrég lettem véglegesen is mágus, kettő túl messze van. Ezt úgy kell értelmezni, hogy túlterhelném a lábam még mielőtt megérkeznék. Tulajdonképpen ezek a legfőbb okok. - mondtam kedvesen, de a szemem keménységet mutatott. Nem sok emberrel beszéltem ilyen őszintén 25 év leforgása alatt. Talán Ő a második, vagy a harmadik személy akivel ilyesfajta információkat megosztok. A legszebb ebben az egészben, hogy körülbelül egy órája ismertük meg egymást és már ilyen, számomra fontos dolgokat mondtam el neki. Tényleg nagyon meglepődtem, hogy egy tulajdonképpen még idegennek számító személlyel ilyen dolgokat beszélek meg. Jó mondjuk lehet az is közrejátszik, hogy a beszélgető partnerem egy igazán csinos hölgyemény. Az utazásom egyik oka beteljesedett! Eleinte ne is az alkohol érdekelt hanem a csinos lányok akiket a kocsmában megnézhetek majd... de „sajnos” a kocsmáig nem jutottam el. Azonban még a kocsma felé vezető úton se indultam el belebotlottam ebbe a szépségbe.
- Nos, akkor nem aggódom, de azért abban reménykedem, hogy megfelelő szállást talál magának.... ohh úgy érti, hogy Ön és Én közösen vagy külön külön? Egyébként nem haragszom. Szeretem az olyan embereket akik kimondják azt amit gondolnak. Meg egyébkén is rám fér egy jó fürdés... gondolom önnek is feltűnt, hogy bűzlök az elfogyasztott alkoholtól... - csillant fel a szemem a fürdés szó hallatán. Nagyon reménykedtem benne, hogy úgy gondolta, hogy közösen. Mondjuk nekem az is megfelel, hogy külön-külön, de úgy, hogy mindketten a fürdőhelyiségben tartózkodunk. Igazán kíváncsi vagyok rá ruha nélkül... tényleg olyan csinos mint így vagy … na mindegy majd kiderül ez az egész, egyenlőre nem tömöm tele a fejem perverz gondolatokkal mert akkor teljesen elkalandozok és badarságokat kezdek el beszélni amiből semmi jó nem fog kisülni ahogy ismerem magam.
- Már vártam ezt a kérdést. Tulajdonképpen a Büntetés Végrehajtó és Letartoztatási egységhez szeretnék kerülni ha eljutok odáig. Az ok pedig nem más mint apám halála. Azután döntöttem, úgy, hogy bármit megteszek azért, hogy bekerüljek. A célom pedig az emberek nyugalmas élete és a szervezett, illetve egyéb bűnözések csökkentése. - mondtam nyugodtan. Még ha hazudtam volna... de ez az szigorú igazság. A köz érdekét képviselve óhajtok bekerülni.
Kezembe vettem a kávéscsészét amiben már csak egy korty volt. Megittam és jeleztem a pincérnek fizetési szándékomat. Egyből ott termett nálunk és közölte, hogy mennyit kell fizetnem. Benyúltam nadrágom bal zsebébe és kipengettem az összeget majd felálltam és segítettem Idunának is majd elindultunk egy motel kereső hadjáratra. Ahogyan haladtunk előre megnéztek az emberek. Voltak akik összesúgtak a hátam mögött és voltak akik mutogatta és kinevettek, hogy milyen szerencsétlen vagyok meg milyen idétlenül festek. Nem idegesített mert már hozzá szoktam. Nem kívántam nekik ugyan ezt a sorsot mert kegyetlen.
Nagy nehezen találtunk egy motelt ahova be is tértünk. Kinyitottam az ajtót és előre engedtem Idunát. Amikor a pulthoz értünk egy vörös hajú fiatal srác jelent meg és megkérdezte, hogy miben segíthet.
- Egy szobát szeretnék egy éjszakára. - mondtam majd ismét benyúltam a zsebembe és kifizettem. A kulcsot átadtam Idunának és elindultunk a szobához.

/ Elnézést a késésért, internet problémáim adódtak, de már minden rendben! Smile /
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimePént. Jún. 29, 2012 7:54 pm

Nem mondhatni, hogy az orvosokhoz túl sok köze lett volna, bár tény, adódtak alkalmak, amikor sajnos közel engedték őket hozzá. Ő magát a pökhendi, felfuvalkodott réteg tudja a sírba vinni a szó minden értelmében, de szerencse, hogy ott még nem tartott, hogy ilyen élményben legyen része. Viszont a férfi álláspontjait meg tudta érteni. És az, hogy reménykedik a gyógyulásában azt jelenti, hogy nem akar mindig sánta maradni. Erre a gondolatra elmosolyodott. Így míg a férfi azon döbbent le, hogy ennyire nyíltan tárgyalja ki saját magát, Iduna egy szelíd mosollyal nyugtázta a pillanatnyi szünetet, illetve ugyanezzel a mosollyal felelte, hogy ő ugyan nem bánja az itt maradást.
- Nos, majd ahogy alakul. - felelte a közös fürdésre. - Nem tudom milyenek errefelé a szállások.
Nagyon is ügyelt arra a csillanásra és igen, számított rá. Amilyen a beköszönés volt, mást nem is várhatott volna. Ugyanakkor szerette, ha valaki nem ugrik a plafonra az őszintesége miatt, és még lehetőséget is lát benne. Persze az már más kérdés, hogy ezért a kis kiruccanásért elkéri az árat... ami nem épp pénzben értendő. Már rég követi azt az utat, szerencsére már nem az a kenyere, így szabadon válogathat. Most így döntött.
Az ütő kérdés, úgy tűnik bejött, sőt Ouka számított is rá. Nem lepte meg, egészen nyílvánvaló kérdést tett fel, ami azt illeti, de a terv bejött, egy hosszabb időre sikerült kiütni a szoba gondolatát a másik fejéből.
- Nemes cél, ez nem vitás - bólintott egyetértően. Ugyan sejtette, hogy a múlt befolyásolja ezt a döntést, de nem is baj, kell valaki, aki tiszta szívvel űzi az illegálisokat, és aki hisz abban, hogy amit tesz valóban hasznos.
- Akkor kezdjük azzal a változással, hogy lefürdik és nem nyúl az alkoholhoz - határozta el magát nyíltan, bár hangját szándékosan lehalkította. Nem akarta nagydobra verni, hiszen ez kettejük közül nem tartozott másra... még ha egy kávézó teraszán is vitatták meg a dolgot.

A szokásos procedúra után, ami a fizetést és az asztal otthagyását takarta, végül mindketten elindultak egy megfelelő szállás keresésére. Iduna nem törődött a többi emberrel. Büszkén karolt a férfiba, mintegy nyugtatva a lelkét, még ha ez a másikon nem is látszódott. A látványos sérüléseknek ez az átka. A szerencsés esetek közé tartozik, ha valaki jobban belegondol egy ilyen sérülésbe és ha nem is tudja a múltat, legalább sejtheti, hogy min megy keresztül az, akivel ez történt. Iduna pedig azon kevesek közé tartozott, akik pontosan tudták a miérteket. Viszont mindezzel együtt becsülte a férfi céljait, még ha nem is volt olyan idős.
A motelt aránylag gyorsan megtalálták és Ouka ugyanilyen gyorsan kért egy szobát, erre az éjszakára. Na igen, ha több lett volna a pénze lehet külön szobákat kér, de ez a be nem tervezett kis kiruccanás most anyagilag is érdekes helyzetbe hozta. Be kellett ismernie, hogy jelenleg örül a férfi társaságának. Kulccsal a kezében előre sietett, hogy felmérje a szobát és a lehetőségeket.

Ahogy az várható volt: egyszerű berendezés, egy ágy és egy egyszemélyes fürdőszoba. Hiába, ha valakinek nincs pénze, akkor az érje be a kevesebbel is. Annak viszont örült, hogy a fürdőben akadtak törülközők és ezek a kisebb szappanok, amikkel azért le lehet fürödni. Ez a lényeg.
- Egész kellemes szoba - újságolta töretlen mosollyal a belépő Oukának.
Vissza az elejére Go down
Ibaragi Soutetsu
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Ibaragi Soutetsu


Hozzászólások száma : 28
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 17.
Age : 27
Tartózkodási hely : Era ._.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 2
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeHétf. Júl. 02, 2012 10:54 pm


- Nos, ha sikerül kibírnom, hogy nem nyúlok alkoholhoz, akkor rendben! - mondtam az alkujára. Ha ezen múlik, hogy fürödjünk akkor biztos, hogy megpróbálom betartani!>.<
Iduna nagyon előre szaladt, hogy megnézze mi a helyzet a szobával. Én a lábfájdalmam miatt szépen, lassan, de biztosan baktattam előre és közben azon gondolkoztam, hogy vajon ha közös fürdésre kerül a sor akkor azok után mi lesz majd. Egyből különféle szexpózok jutottak az sezembe és Idunát meg magamat képzeltem bele a helyzetbe. Széles mosolyra húzódott a szám a 69 nevezetű póznál. Nos, igen ha tudná, hogy egy kész Kama Sutra könyv van a fejemben lehet sikítófrászt kapna. Néha még én is megijedek olyan pózok jutnak az eszembe. De komolyan... annyira megrázóak, hogy egyiket se szeretném megosztani senkivel...
Már fél úton jártam mikor rájöttem, hogy a szobába valószínűleg semmiféle ital nincsen és az nem jó. Nem szabad, hogy kiszáradjunk! Surprised Megfordultam és amennyire csak tudtam felgyorsítottam és kiléptem a motel ajtaján, majd körülnéztem, hogy merre találok egy boltot ahol tudok venni valami finom kis pezsgőt vagy valami ahhoz hasonlót. Nagy szerencsém volt ugyanis a motel mellett volt egy kisebb boltocska ahova egyből betértem és az alkohol tartalmú italokat céloztam be. Többféle választék volt, de én lekaptam a legolcsóbb pezsgőre emlékeztetőt és az eladóhoz mentem ahol gyorsan kifizettem és visszaindultam a motelba.
Már az ajtó előtt álltam mikor eszembe jutott, hogy megígértem neki, hogy nem nyúlok alkoholhoz. Na, mindegy majd ez után a kis üveg után megpróbálom leküzdeni ezt a nagy akadályt. S tényleg remélem, hogy sikerülni fog mert ha nem akkor muszáj leszek a fizetésem kilencven százalékát alkoholra költeni amibe majd belefojtom nagy bánatomat.
Beléptem a szobába és egy kicsit megbotránkoztatott a látvány. Túl egyszerű volt a berendezése, viszont, ami tetszett, hogy csak egy ágy található a szobában és egy közös fürdő van. Szóval.. na mindegy beléptem a fürdőbe ahol éppen Iduna tartózkodott és közölte, hogy szerinte egész kellemes a szoba. Megilletődöttség az arcomra is kiült. Ha ez neki kellemes szoba akkor eddig milyen szobája volt?! O.o Most komolyan... ennél még egy konténer is kellemesebb ami tele van szeméttel... na, mindegy most nem szabad erre gondolnom. A lényeg az, hogy neki tetszik és kész.
- Hoztam egy kis üdítőt.... amúgy azt megkérdezném, hogy hogyan lesz az alvás? Mert ha nagyon szeretnéd alszok a földön! - próbálom beadni az odaadó nyálgépet remélem több mint kevesebb sikerrel. Az a célom, hogy megsajnáljon és megengedje, hogy egy ágyban aludjak vele. Onnantól átveszem az irányítást és lesz itt forró éjszaka! Cool
- Amúgy biztos ó lesz ez a szoba? Mert ha gondolod akkor kikérhetünk egy másikat is. Esetleg ha zavar a jelenlétem akkor kikérek magamnak egy külön szobát. A döntést rád bízom. - mondtam kedvesen majd kinyitottam a pezsgőt. A dugó majdnem kivitte az ablakot. Még az volt a szerencse, hogy a nagy melegre való tekintettel ki volt nyitva, így a dugó nagy lendülettel repült ki a semmibe.
- Te kérsz? - teszem fel eme egyszerű, de számomra mégis nehéz kérdést. Nem szeretek osztozkodni az alkoholban, de most muszáj lesz, nem akarom megbántani.


A hozzászólást Ibaragi Soutetsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 04, 2012 10:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Arashy Iduna
Gealdor
Gealdor
Arashy Iduna


Hozzászólások száma : 66
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Ott, ahol énekelhetek

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitimeSzer. Júl. 04, 2012 1:58 am

Hogy eddig milyen szobája volt... inkább jobb nem is firtatni. Sose volt igazán gyerekszobája és bizony elég hamar fel kellett nőnie a többiekhez képest. Hiába volt a teste huszonöt éves, lelkiekben ő már rég negyvennek vélte magát, szemlélete, hozzáállása és egyebei terén. De persze azt sem tagadhatta, hogy olykor elég gyerekesen tud viselkedni, felelőtlenül és könnyelműen kezeli a problémákat, mintha nem lenne több egy tíz éves gyereknél. Ez a kettősség jellemzi amióta kikerült a bordélyházból, és amióta végre rendesnek nevezhető életet folytatott. Épp ezért neki ez a szoba bőven elegendőnek bizonyult erre az éjszakára.
Miközben ő lassan felmérte a terepet, már épp a fürdőszobát vette szemügyre, amikor partnere befutott. Egyelőre nem vette észre a hozott italt, elégedetten újságolta, hogy neki ez a szoba teljesen megfelel, mire Ouka arcára értetlenség költözött. Abban a pillanatban Idunáéra is. Nem érti mi ebben olyan furcsa... vagy talán rosszat mondott? Ám mielőtt ráérdeklődhetett volna, Ouka már mutatta is üveget, majd az alvások felől érdeklődött.
- Hmm... - gondolkodott el egy pillanatra - Lehet igazad van és ketten nem fogunk elférni azon az ágyon.
Nos, a széptevés nem az erőssége, és mivel elsődlegesen nem azért van itt, hogy nemi vágyait kielégítse, így ha fel is merül benne a dolog, hamar elhessegeti.
- De szerintem egy pótágyat olcsóbb kérni, mint egy külön szobát, úgyhogy nagyon ne siettesd a dolgot. - mosolyog bájosan, majd a kinyitott pezsgőt veszi szemügyre ravasz mosollyal.
- Ez az egy üveg lesz egész estére és holnapi napra, igaz?
A Szépasszonytól eltanult kedves szigorúsággal kérdezte, aminek megvolt az éle, mégsem hasította a levegőt.
- Természetesen kérek... egy pohárba... - nézett körül, mert pont azt nem talált a közelben.
Amint a pohár előkerül, majd pezsgő bugyog bele, Iduna az ágyra ülve kortyolgat belőle. Csak finoman, mértékkel, hiszen nincs hová sietnie.
- Ez most igazán jól esik - állapítja meg nemesien, aztán rátér a másik témára. - Javaslom te kezd a fürdést, mert nekem elég hosszan fog tartani... természetesen, ha nem probléma.
Iduna szemszögéből egyáltalán nem probléma, ez a kérés, de azért reméli a férfi is hasonlóképp van vele.


//Elnézést a rövid reagért, kicsit összesűrűsödtek a napjaim. -.-//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka   Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ouka (Ibaragi Soutetsu) és Arashy Iduna játéka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magánküldetés: Lelkek bálja (Arashy Iduna, Gilbert Barker, Shouki Sheiji, Henric Hex, Ibaragi Soutetsu, Ilaszior)
» Ibaragi Soutetsu
» Ibaragi Soutetsu
» Ibaragi Soutetsu
» Ibaragi Soutetsu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Onibus :: Onibus Vasútállomás - Játéktér-
Ugrás: