KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Titán Mágia

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Titán Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Titán Mágia   Titán Mágia Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 5:12 am

Itt kerül megvitatásra a Titán Mágia!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Titán Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titán Mágia   Titán Mágia Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 10:27 pm

Petersen Ruw jegyzete a Titán mágiáról:

Hatalmas leszek.


Petersen Ruw jegyzetének vége a Titán mágiáról.

De komolyra fordítva a szót, csak pár mondatot mondanék, hogy én mit figyeltem meg ezzel a mágiával kapcsolatban, ha már egyedül használom ezt. Hátrányok és előnyök, miért szeretem, miért nem…
Igazából a fejemben csak pár gondolat van erről, de sajnos azokat se biztos, hogy sorba tudom rendezni, ezért elnézést.

Legjobban, mi feltűnik, hogy itt a testével harcol a mágus (mint a legtöbb alakváltó mágiánál). Ha támadásba lendül a használó azt a testével, az öklével teszi, ha védekezik, szintúgy a testéhez fordul. Nincsenek fegyverek, pajzsok, mint a fegyver mágusoknál, vagy nem tud segítségül hívni egyes elemeket, hogy esetleg a távolból dobjon egy tűzlabdát, vagy a földből emeljen egy falat maga elé. Nem elég, hogy veszít a mágikus erejéből, de még a teste is sérül, így ezt írnám fel a legnagyobb hátránynak részemről.
Ugyanakkor ennek okán, úgy vélem, hogy a teste nagyobb állóképességgel rendelkezik majd a későbbiekben, mint az átlag. Nem gondolok itt hatalmas dolgokra, csupán csak jobban, hamarabb rájön, hogy mit bír a teste és mit nem.

Lehet kevés lehetőség van benne, de nekem még számos ötletem van és például a miniatűr mágiámat még nem is használtam, a teljes test pedig még megvásárolva sincs (és két mágiát is sikerült szerencsére pályáznom)

Az egész Titán mágia csupán csak 2.700.000 Gyémánt a legelső egyes szintű mágiától az utolsó teljes test mágiáig és van egy olyan sanda gyanúm, hogy ha valaki meg teheti, csupán csak a teljes testet fogja megvásárolni, esetleg talán az izom mágiát mellé, de itt meg is jegyezném, hogy Titán mágusnak én nem neveznék senkit se, ki csupán pár számmal megnöveszti a teste méretét.

Ez valóban kevés gondolat lett, majd még a későbbiekben írok szerintem.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Titán Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titán Mágia   Titán Mágia Icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 10:45 pm

Én előnyhöz felírnám, hogy ellenállóbb lesz a teste. Legalábbis, logikusan belegondolva, ha a teste minden részét arányosan növeli, akkor a bőre is vastagodik, a csontjai is erősebbek lesznek, nem levegővel vagy vízzel fújja fel magát. Legalábbis szerintem így lenne ésszerű, és csak ebbe tudom belemagyarázni azt, hogy Makarov nagyapó olyan sok mindent kibír, és tekintve, hogy milyen mocskosul erős, meg milyen benga állat lett belőle pl. a sárkány ellen, ez még meg is állja a helyét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Titán Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titán Mágia   Titán Mágia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Titán Mágia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Omeron Greensand
» Titan Nose
» Magánküldetés: A bukott Titán
» Csatlakozás a Titán Nózihoz
» Titan Nose vs. Raven Tail (befejezett)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Mágia Társalgó :: Alakváltó Mágus-
Ugrás: