KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Csillaglelkű Mágia

Go down 
+3
Natsu Dragneel
Sophie Black
Gray Fullbuster
7 posters
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Csillaglelkű Mágia  Empty
TémanyitásTárgy: Csillaglelkű Mágia    Csillaglelkű Mágia  Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 5:17 am

Itt kerül megvitatásra a Csillaglélek Mágia!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Csillaglelkű Mágia  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillaglelkű Mágia    Csillaglelkű Mágia  Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 2:25 am

Nem tudom mit várjak, vagy hogy mennyiben illik ide a kérdés... azonban régóta foglalkoztat, hogy a hiányában mégis mit kéne a játékomon változtatnom, esetleg hogy mi is lenne az értelme pontosan. Amiről szó van az a Force Gate Closure varázslat Very Happy.

Illetve a multiple summons-okhoz...
van olyan hogy 2 ezüst, 1 ezüst + 1 arany, 2ezüst + 1 arany, 2 arany.
felveti bennem a kérdést, hogy a 3 ezüst (amit én nehézségileg valahová az 1e+1a és 2e+1a közé sorolnék) lehetőség mennyire életszerű? plusz akkor már akár a 4 ezüst is, bár sztem erre oly kevés szükség lenne, azonban témához vág Smile

utolsó gondolatok: TEJÓISTEN MOST LÁTOM RÓZSASZÍN SZÍNKÓDOT KAPTUNK O-O ugye.... az csak a háttér miatt, a rangjelző és a név marad kék? Q-Q
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Csillaglelkű Mágia  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillaglelkű Mágia    Csillaglelkű Mágia  Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:35 am

Hát tekintve, hogy konkrétan nem hangzott el a kérdés, csak felkészítetted az olvasót, hogy jön majd a kérdés, kicsit nehéz lesz válaszolni, de talán sejtem mire gondolsz.
Az animében/mangában is egyértelműen ki lehetett venni, hogy a csillaglélek mágusok nem küldhetik vissza csak úgy a szellemeket a saját világukba, csupán akkor, ha a szellem is ebbe bele egyezett. Amikor még a legelején Taurost kiütötte Natsu, a Balkan meg lenyúlta a fejszéjét Lucy visszaakarta küldeni Taurust, hogy eltűnjön a fejsze is, de nem tudta, mert az említett tehén beújult. Később mikor pedig már fejlettebb lett bármikor visszaküldhette a lelkeket Lucy a saját világukba.
Ha mégsem arra válaszoltam, ami téged érdekelt, akkor úgy is szólsz.

Ha látod értelmét az ilyen mágiának és szerinted használnák (hidd el hiszünk neked hisz te játszol ilyen karakterrel nem mi) akkor nyugodtan pályázd be mágiának.

Ja igen. Az ideiglenes. Vissza lesz állítva kékre. Egyszer biztos. Valamikor majd tartok egy színrazziát és javítva lesz az a néhány kevésbé látható szín és akkor ezt is hozzácsapom.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Csillaglelkű Mágia  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillaglelkű Mágia    Csillaglelkű Mágia  Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 12:11 pm

  • 1. Force Gate Closure
    A kíváncsiságom a Force gate closure-rel kapcsolatban inkább arra vonatkozott, hogy ép eszű játékos úgy fogja kijátszani a mágusát, hogy a csillaglelkeivel jó viszonyt tart, szóval köztük egy minimális összhangnak kell lennie. Vagy nem gondolom jól?
    Gondolom akkor ezt a mágiát nem feltétlen érdemes megvenni, kivéve ha a karakter jelleméhez tartozik alapból a lelkekkel való agresszivitás.

    Közben még egy kérdés: ha a mágus távol van a lélektől, akkor mennyire él az, hogy ha a lélek is visszamenne, mágus is visszaküldené, akkor a FGC nélkül bezárulhat a kapu?
    Példa szituációként: a mágus tisztában van vele hogy van megnyitott kapuja, és ketyeg a VE-ből... de ha a mágus (teszem azt nincs nála fegyver, vagy nem birtokol más mágiát a csillaglelken kívül, multiple summons nélkül.) olyan szituációban van, hogy abban a helyzetben szüksége lenne a lélekre, de az nem tud ott lenni, mert lehet éppen elküldte valahová, vagy egyéb külső hatások akadályozzák, akkor FGC, vagy anélkül is záródhat a kapu?


  • 2. Multiple Summons
    Ezzel kapcsolatban azért kérdeztem, mert nem biztos, sőt nagyon is kétlem, hogy én valaha az arany kulcsok irányába akarnék kacsintgatni.
    Esetleg... pályázzam be varázslatként? ... Épp csak azért, mert engem talán érdekelnének a közeljövőben : )


  • 3. Szín
    Köszönöm Natsu, el se hiszed mekkora kő esett le a szívemről I love you - nekem anno közrejátszott mágiaválasztásban, hogy szeretem a cián és türkiz árnyalatokat.,. akármilyen bután is hangzik így :3



Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Csillaglelkű Mágia  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillaglelkű Mágia    Csillaglelkű Mágia  Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 1:12 pm

Natsu Dragneel írta:
Ha látod értelmét az ilyen mágiának és szerinted használnád, (...) akkor nyugodtan pályázd be.
Vissza az elejére Go down
Shiki
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiki


Hozzászólások száma : 191
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 10
Jellem:

Csillaglelkű Mágia  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillaglelkű Mágia    Csillaglelkű Mágia  Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 12:01 pm

A minap gondolkodtam el ezen a kérdésen úgyhogy fel is tenném: Ha két csillaglelkű mágus egymás ellen harcol és ugyanazt a csillaglelket idézik meg akkor a lélekből két klón lesz vagy csak az egyik mágus mellé áll? (azonos szintű és erejű mágusok)
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Csillaglelkű Mágia  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillaglelkű Mágia    Csillaglelkű Mágia  Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 5:13 pm

Igazából a csillaglelkű mágusok egy egyességet kötnek a lelkekkel, "szerződést írnak", miben megbeszélik, hogy melyik napokon idézhetik meg őket. Nem tudom, hogy mi az igazi célja ennek, de például így megakadályozzák, hogy egyszerre kérjenek tőlük segítséget. Szerintem.
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Csillaglelkű Mágia  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillaglelkű Mágia    Csillaglelkű Mágia  Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 5:22 pm

Nem tudom, mi a hivatalos álláspont, de a gyakorlat szerint van olyan, hogy egy csillaglelket ketten idéztek meg ugyanakkor: itt
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Csillaglelkű Mágia  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillaglelkű Mágia    Csillaglelkű Mágia  Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 6:04 pm

Az aranylelkekből egy van, őnáluk a megjelenés napjai kizárják egymást, míg ezüstszellemekből több is lehet, lásd a mangában a lelkek világában töltött ünneplést. A szabályzatban is úgy van, hogy több kulcshasználó lehet, és x napot meg kell adni, amikor megidézheted. Ha egyeznek hát egyeznek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csillaglelkű Mágia  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillaglelkű Mágia    Csillaglelkű Mágia  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csillaglelkű Mágia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Csillaglelkű mágus
» Omeron Greensand
» Csillaglelkű mágusoknak!!! - A csillagok!! HOVÁ LETTEK?!
» Miranda és Sophy - avagy a csillaglelkű lányok (Első találkozás)
» Tér Mágia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Mágia Társalgó :: Csillaglelkű Mágus-
Ugrás: