KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Démon Mágia

Go down 
+9
Imolatus
Ilaszior
Särnoch Heimlich
Daniel Deamhan
Natsu Dragneel
Rouuro Kao
Gabriel Caradhel
Adelus Morningway
Gray Fullbuster
13 posters
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 5:34 am

Itt kerül megvitatásra a Démon Mágia!

A démonmágusok megalkotása egy igen érdekes, speciális procedúra ami az új, megváltozott rendszerben nem is olyan könnyű mint azt gondolnánk. De erre itt egy kis segítség, hogy megtudjuk alkotni a saját démonunkat!

Mindenképpen ha új démonmágus karaktert akarunk indítani, az engedély megkapása után ki kell dolgoznunk egy saját démont magunknak. Ezt nekem kell elküldeni még az előtörténet előtt PÜ-ben vagy más módon, hogy még a történet előtt leellenőrizhessem és segíthessek a rendszerünkre igazítani.
Ahhoz, hogy elfogadható legyen nézzünk egy példa démont, amit akár választhat is valaki ha megtetszik neki.
Haladjunk szépen sorban, nézzük át együtt a pályázatot, hogy mire is kell figyelni. Először is a démon maga.
Démon neve: ez egyértelmű, a démon neve, fontos, hogy ne egyezzen semmilyen már nálunk létező démonnal, amit a Bestiáriumban olvashattok.
Képesség: ez a démon képessége azaz az erő ami a démoné, akkor mikor nem volt emberi testben, meg amúgy. Ez sokféle lehet hisz a démonok sokféle erőnek lehetnek a megtestesülései, ez hasonlatos a sárkányölőkhöz, hisz ott is egy bizonyos fajta sárkány erejét kapják meg, csak a démonnál bármit ki lehet találni, ahogy a példában is olvashatjátok.
Leírás: ez szabadon választott történet, kinézet, személyiség, szokások leírása, amit csak akar a játékos, a fontos, hogy ebből megismerhessük a démont, milyen is ő.
Démonmágus varázslatok: ezek lesznek azon varázslatok amiket a démonmágus, azaz a karakter használhat. Ezek olyan varázslatok, amik a démon képességéből erednek, de nem annak teljes erejével jönnek létre és csak egy-egy kisebb aspektusa annak. Ezeket pályázattal, ingyen lehet megszerezni, amiben azt kell leírni, hogyan köt egyességet a démonmágus a benne lakozó fenevaddal, hogy az az ember rendelkezésére bocsájthassa erejének egy darabkáját. Négy darabot kell ebből kitalálni, minden szintre egyet négyes szintig (értelem szerűen az első szintűt kezdésből megkapja a karakter).
Ötödik szintre továbbá pedig minden démonmágusnak ugyan az a képessége lesz elérhető (amiért ugyan olyan pályázatot kell írni DE ezért pénzt is kell fizetni) a Birth of a Demon. Ezen képesség alkalmazásakor az előre kitalált képességét kapja meg és használhatja korlátozások nélkül a karakter (mint a sárkányölők a saját képességeiket).

Ezeket a lépéseket betartva lehet elfogadható és jó démonpályázatot alkotni, kérem a régebbi, a változtatás előtt is játszó démonmágusokat, hogy ők is készítsék el ilyen mintára démonukat.


Démon neve: Aztharoth, a néma
Képesség: Aztharoth képes az akarata szerint, bármely mozdulatával mennydörgés erősségű hanghullámokat, hangrobbanásokat generálni.
Leírás: Aztharoth a démonok közt is igen öregnek, így ereje ősi és hatalmas. Születésekor puszta hangjával képes volt hegyeket összezúzni, egyetlen üvöltésére kettészakadtak a felhők és mennydörögni kezdett az ég. Ereje nagysága és veszélyessége miatt saját démontársai és Apja döntött úgy, hogy kitépi Aztharoth hangszálait, megnémítva őt az idők végezetéig. Hangját azonban, mely maga a tomboló ég mennydörgése nem lehetett csak úgy elvenni tőle, hisz az volt erejének megtestesülése. Igaz beszélni nem tud, de hangja még mindig benne él és arra vár, hogy kiszabaduljon.

Démonmágus varázslatok:

Név: Soundwave / Hangullám /
Szint: 1
Ár: Pályázat
Leírás: A démonmágus Aztharoth erejének egy darabjával mágikus hanghullámokat lőhet ki. Ezek a hanghullámok két dologra is képesek, az egyik, hogy a legelső felületről visszaütköznek és visszatérnek a mágushoz, így ő információt szerezhet a környezetéről, szinte láthat vele vaksötétben is, valamint ha egy hanghullám egy másik élőlény hallónyílását, fülét találja el (azaz ha a fejét) akkor pár pillanatra az élőlény olyannyira összezavarodik a speciális hullámok miatt, hogy nem fog tudni látni semmit csak hatalmas színfoltokat. Ez varázsló szintjének másodpercben mért időhosszáig tart csupán.

Név: Speed of sound / Hangsebesség /
Szint: 2
Ár: Pályázat
Leírás: A mágus a hang sebességével mozogva képes egyik helyről a másikra lépni. Ez akkora sebesség, ami szabad szemmel szinte követhetetlen így úgy tűnik, mintha csak teleportálna. Ez a jelenség egy furcsa, mély dongó hanggal jár együtt. A mágus csak egy szintjének méterben mért hosszával megegyező sugarú körben mozdulhat el ilyen gyorsan méghozzá percenként csupán egyszer.

Név: Thunder strike / Mennydörgő csapás /
Szint: 3
Ár: Pályázat
Leírás: A mágus testét átjárja Aztharoth ereje, kezeibe gyűjti annak hangját és egyetlen ütésére kirobbanthatja belőle azt. A mennydörgés hanggal járó hanghullám közel sem olyan erős, mint Aztharoth valódi hangja, ellenben így is a mágus szintjének megfelelő számú Wind Blast erejével él fel. Csak közvetlen közelről, egy ütéssel párosítva használható.

Név: Szint: 4 Touch of thunder / Mennydörgés érintése /
Ár: Pályázat
Leírás: Aztharoth legerősebb olyan technikája, amit hajlandó odaadni egy emberi testnek, mivel ez is eléggé megterheli a használóját. A használónak meg kell érintenie az áldozata feje tetejét, tenyerét rá kell helyeznie teljesen kitárt újjakkal. Ekkor Aztharoth mennydörgésének erejét belevezeti az áldozatba, így a hanghullámokat szabadjára engedi tombolni azokat a szerencsétlen testben. Szabályozható mennyi mennydörgést szabadít el a használó, legkisebb mértékben is azonnal elájul az áldozat, egyre növekvő mennyiségnél a test is komolyabb és komolyabb belső sérüléseket szenved, halláskárosodás, belső szervek széttrancsírozása, végül legnagyobb mennyiségben azonnal halált okoz. A varázslat veszélye az, hogy a mennydörgés miután végigszaladt egyetlen pillanat alatt (mennyiségtől függetlenül) visszatér a használó testébe. Aztharoth formájában (Birth of a Demon) használva semmi gond nincs ezzel, ellenben ha emberi alakban használja a mágus, akkor az emberi teste nem lesz képes elfojtani a mennydörgés erejét, így az pontosan ugyan olyan károkat tesz az ő testében is mint az áldozatában.

Név: Birth of a Demon / A démon születése /
Szint: 5
Ár: 2. 000. 000 + pályázat
Leírás: A démonmágus használja a legerősebb technikát, ami közte és a benne élő szörnyeteg között megköthető. A démon erejét ideiglenesen teljes mértékben a gazdatest szolgálatába állítja. A démonmágus teste átalakul, a démon alakját veszi fel. Ebben az alakban a démon minden erejét képes lesz használni a démonmágus, korlátok nélkül.
Az átváltozás ideje legfeljebb a démonmágus szintje percben mérve. Az időtartam alatt a démonmágus semmilyen ’’ nem démonmágus ’’ varázslatát, képességét, tárgyát nem tudja használni, csak a démona képességét, ezen felül pedig az aktuális Varázsereje az időtartam idejére a duplájára nő.





A hozzászólást Gray Fullbuster összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 11, 2012 8:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Adelus Morningway
Gealdor
Gealdor
Adelus Morningway


Hozzászólások száma : 232
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus céh

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 4
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 10:53 pm

Egy szituáció miatt felvetődött bennem a következő kérdés:

A mágia tanács egyértelműen tiltja a démonmágiát. Tesz különbséget a sima démonmágia és a Take Ower-es démonmágia között, vagy mindkettőt egy formán tiltja és bünteti?
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 12:08 am

Ha büntetnék, akkor szerintem Mirajane-t meg Jennyt is sittre vágnák azután, hogy a bajnokságon megmutatták a satan soult mindenki előtt.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 6:39 am

Adelus Morningway írta:
Egy szituáció miatt felvetődött bennem a következő kérdés:

A mágia tanács egyértelműen tiltja a démonmágiát. Tesz különbséget a sima démonmágia és a Take Ower-es démonmágia között, vagy mindkettőt egy formán tiltja és bünteti?
A Take Over azt jelenti, hogy ártalmatlanított egy démont a varázsló. Maximum szerintem megköszönik neki...
Vissza az elejére Go down
Adelus Morningway
Gealdor
Gealdor
Adelus Morningway


Hozzászólások száma : 232
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus céh

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 4
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 11:01 am

Oksa, köszi a válaszokat. A mangát nem olvasom, szóval erről az összecsapásról nem tudtam. De ez így azért sokat fog egyszerűsíteni a dolgokon.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 7:33 pm

Kinézetre hasonlít a kettő, szóval könnyen titokban lehet tartani, főleg hogy kicsit átalakult a démon mágia és az első négy szinten csak a démon képességeit használja, ami igazából látszatra sok más mágiára hasonlíthat. Egyedül akkor vannak bajban, ha mondjuk a mellettük lévő törtvény őre olyan magas szintű mágus, hogy képes érzékelni a mágia "jellemét". Na egy ilyen egyből megérezni a démon mágiáját és akkor bajba kerülne az illető. Amúgy meg ha fel is veszi a démon teljes alakját, kinézetre sokan gondolhatják Satan Soul-osnak. Ez most igazából nem a kérdésre a válasz, hisz azt már megtették előttem, csupán vele kapcsolatban eszembe jutott ez, mert már valahol egy ilyet kérdeztek tőlem.
Vissza az elejére Go down
Daniel Deamhan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Daniel Deamhan


Hozzászólások száma : 99
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Szentendre

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 10:29 pm

Lenne egy nagyából ide illő kérdésem. Az oldalon összesen hány, úgymond "aktív" démonmágus van összesen jelenleg? Ja és ha már itt vagyok, akkor azt is megkérdezném, hogy kötelező e csinálni teljesörű leírást, minden részlettel, illetve, hogy lessz a követelmény. (Én mindenképpen csinálok egyet, ha kell ha nem.)
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 8:26 pm

Figyelem! Ezen topic első post-jába (hogy könnyen megtalálható legyen) leírtam a démonmágia, pontosabban a démon megalkotásához szükséges példát és útmutatót az új rendszer értelmében!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Särnoch Heimlich
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Särnoch Heimlich


Hozzászólások száma : 22
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 09.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 1
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 9:53 pm

Heyhó Smile

van olyan kérdésem, hogy mivel Eurymone (elméletben a gonosz istennő lásd. Tattoo Magic) a mágiám és életrajzom egyik alapköve, lehet olyan, hoy ő idéz belém démont, és azt Eurymone akaratából a gonosz énem felfalja, hogy a gonosz énem nagyobb hatalomra tegyen szert?

Szóval Eurymone egy Démonnal "ajándékoz meg". A Démon hagyja magát az istennő parancsára, hogy a gonosz énem felfalja. Miután ez megtörténik, csak a gonosz énem lesz képes használni a démon mágiát.

Későbbre azt akarom, hogy a gonosz énem a démonnal együtt (hiszen az nyelte el) egy klóntestbe fog kerülni, mint NJK-ként. Saját önálló gondolatai alapján fogja szívatni vagy segíteni Särt. de ez már a jövő zenéje.
Vissza az elejére Go down
Ilaszior
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Ilaszior


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 05.
Age : 28
Tartózkodási hely : az idegeiden

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 7:45 pm

Amennyiben a tanács üldözi a démonmágusokat a démonmágusok lehetnek-e legális céh tagjai? (tudom hogy igen, erre én vagyok az élő példa, de ez a kérdés lesz a levél további részének alapja) Ha egy démonmágus tagja-e egy céhnek, akkor a mágustanács véleménye megváltozik-e a céhről? Vagy kivételesen nem üldözik az adott mágust? Illetve van-e szint maximum, ami után azt mondja a mágustanács, hogy ki kell tenni vagy sötét céh lesz a céhből?
Vissza az elejére Go down
Imolatus
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Imolatus


Hozzászólások száma : 79
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Úton, vagy a Golden Phoenix épületében

Karakter információ
Céh: Golden Phoenix
Szint: 3
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 7:56 pm

Én eleve furcsállom ezt a minden démon gonosz, minden angyal jó felállást, mert ez megfosztja őket a szabad akarat szabadságától, tehát hogy maguk alakítsák a jellemük. Ettől eltekintve viszont lehetséges, hogy egy erős akaratú mágus kordában tartsa a benne rejlő démont. A cél szentesíti az eszközt (tehát ha jóra használod, talán nem fognak üldözni). A mágustanáccsal fennálló ellentétet többféleképpen is fel lehetne oldani: a céhed kiáll melletted, és a befolyásukat latba vetve elérik, hogy csak "felügyelet alatt tartsanak"; felkeresed a mágustanácsot, és felajánlod, hogy dolgozol nekik, cserébe a védettségért. Mindez csak a te mesélői képességeidtől függ.
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 8:33 pm

Ez mindig is örök szabály volt, hogy a démonok rosszak, ezért démonok. A démon mágus viszont nem kell feltétlenül az legyen, még ha az erő amit használ velejéig romlott is. Természetesen nem lesz egyszerű bemagyarázni a tanácsnak, hogy te jófiú vagy csak épp a démonod szereti reggelire a frissen csapolt szüzek vérét inni, desszertnek meg embermájat krumplival.
Eleve szerintem nem is kellene soha olyas embereknek démon mágiát választani aki bármikor buzgón átsegítené egy nénit a zebrán. Nem azt mondom, hogy egy démon mágus csak is kizárólag rossz lehet, de ha már a játékos démonokkal akar játszani akkor ne készítsen egy Törvényes Jó karaktert. Én se keverem a sóskalevest és a mákos tésztát egybe.

A Tanács pedig okkal Tanács. Nem fognak csak úgy lecsukni/elzárni/megölni valakit csak mert tudják, hogy van benne egy démon. Mi van ha az a démon jobb kezekben van abban a testben, mintha szabadon flangálna?
Vissza az elejére Go down
Daniel Deamhan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Daniel Deamhan


Hozzászólások száma : 99
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Szentendre

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 8:36 pm

Érdekes kérdés, szerintem úgy lehetséges démonmágusként "jó" céhbe lenni, hogy mondjuk nem használsz démonmágiát nyilvános helyen, ahol észrevehetik, hanem csak küldetésen, ahol csak azok látják, akik nem mondják el a céhben a többieknek, és nem adnak ki a tanácsnak. Viszont az is fontos, hogy a magasabb szintű mágusok érzékelik e a jelenlévő démont, avagy sem, illetve a mágus tanács, hogy talál rá. Az is érdekes, amit (azthiszem) ebben a témában írtak pár kommenttel ezelőtt, hogy a satan soul alakváltót nem keverik e össze a démonmágussal, és ott az volt a válasz, hogy csak a nagyon jó érzékelésüek tudják megállapítani, hogy démoni mágia. Tehát szertinem egy céhben mondhatod azt, hogy satan soul alakváltó vagy, a démonmágiáidra pedig azt, hogy egyedi mágiák valamelyik mágiaágból, a mesterrel meg megbeszéled, hogy tartsa a titkot (már ha hajlandó rá).
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 9:00 am

Erre a kérdésre ezzel felelnék: "Az erő önmagában nem lehet jó, vagy rossz. Az a lényeg, hogy mire használod."

És ezzel szerintem el is mondtam mindent. Tény, hogy maga a démon gonosz, de ettől függetlenül ha jól értelmeztem a leírást, akkor a Birth of a Demonnál is a mágus van inkább előtérben, csak a kinézete változik, plusz korlátlanul használhatja a démon képességeit. Épp ezért a mágus maga dönti el, hogy mire használja fel a démont és annak erejét.
Vissza az elejére Go down
Shiki
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiki


Hozzászólások száma : 191
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 10
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 9:55 am

Szerintem elég nagy ellentét hogy valaki a jók oldalán küzd egy olyan erővel amit a jók üldöznek és ki akarják "írtani", kb olyan mint egy legális céhben levő Vortexes, mert ha Kato szempontját nézzük akkor akár a Vortexes is lehetne a jók oldalán annak ellenére hogy az elméjével szórakozott a Vortex, mert ő dönt hogy hogy használja az erejét.
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 10:01 am

Hát én is úgy vagyok vele, mint Shiki, hogy szerintem alapjában véve nincs akadály annak, hogy akár egy démonmágus jó legyen, viszont eléggé furán nézne ki. Én már magára a fekete mágiára is úgy tekintek, hogy aki azt használja, az inkább legyen illegális, vagy legalább független, és ne valami legális céhnek a tagja. Persze ez csak magánvélemény. Tehát szerintem az eredeti feltevés megvalósítható, tehát lehet "jó" céhnek a tagja, de úgy gondolom, hogy az nem valami "színvonalas" (bocsi, nem jutott eszembe jobb kifejezés).
Vissza az elejére Go down
Imolatus
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Imolatus


Hozzászólások száma : 79
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Úton, vagy a Golden Phoenix épületében

Karakter információ
Céh: Golden Phoenix
Szint: 3
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 12:58 pm

Ez azért nem teljesen van így. A Vortex esetében az elméd egy sötét erő rabszolgája lesz. Ergó nem tudsz olyat tenni, amivel ellenszegülnél neki, mert a póráz végét a Káosz fogja, akinek behódoltál. A démonmágia esetében viszont nem beszélhetünk minden esetben egy alá-fölé rendelt viszonyról: a benned lévő démon csupán egy konkurens akarat, amelyet ha elég erős vagy, kordában tudsz tartani, és te hozhatod a döntéseid.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeKedd Okt. 30, 2012 1:55 pm

Így van. A Tanács azért is tartja illegálisnak és üldözik, mert első sorban még is csak egy démonról van szó. Másrészt oké, hogy benne van valakiben, de mi a garancia rá, hogy a gazdatest elméje elég erős, hogy kordában tartsa a démont, vagy pedig ne használja gonosz célra? Ezt nem lehet tudni ezért eredendően bűnösnek találják.
Vissza az elejére Go down
Daniel Deamhan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Daniel Deamhan


Hozzászólások száma : 99
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Szentendre

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 4:08 pm

Az esetleges 10.,15. szinten megtanulható közös démonmágiákhoz való javaslatomat a pályázatokhoz kipostoltam. (Már ha esedékes, lehetséges lesz ilyesmi.)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Démon Mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Démon Mágia   Démon Mágia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Démon Mágia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egyedi démon-alakok csatlósnak (Belső Mágia)
» Omeron Greensand
» Demon D. Lance
» Demon D. Lance
» Demon D. Lance

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Mágia Társalgó :: Fekete Mágus-
Ugrás: