KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ég Sárkányölő

Go down 
+3
Natsu Dragneel
Leena
Gray Fullbuster
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 5:46 am

Itt kerül megvitatásra a Ég Sárkányölő Mágia!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 3:06 pm

Hohoóóóó!

Nos szerintem ezt a topicot fogjátok a legjobban utálni, de egyben ez egy fantasztikus ötlet is volt, hogy ide le lehet írni a kérdéseimet.


Nos a lényegi kérdésem egyenlőre csak egy van, de kérnék magyarázatot. Jelenlegi információim szerint mint ég sárkányölő na szelet nem uralom, de egy szél mágus igen. Ergo, ő széllé tud alakulni, én nem. Kérdésem miért?
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 3:43 pm

Nem, nem pont, hogy fordítva! A szél mágus a testétől külön álló szelet tudja manipulálni, kavarni, lökni, fújni maga köré gyűjteni, míg te a saját testedet alakítod széllé, "te magad leszel a szél", így az állítás pont fordítva igaz, "te tudsz széllé alakulni és ők nem" lényegében.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:44 pm

Ezen logika alapján Juviának akkor sárkányölőnek kéne lennie... Meg akkor minden magas szintű homokmágus és füstmágus is sárkányölő. Ez azért hülyeség szerintem, mert ha a sárkányölők maguk az elemek lennének akkor nem hatnának rájuk a fizikai támadások és ha visszanézzük, jé mégis! Mert az összeset csak összetudják gyepálni. Ellenben mondjuk Juviát aki elemi mágusként víz testtel rendelkezik és ő tényleg maga a víz, nem érnek semmit fizikai támadásokkal egyedül csak mágikussal tudtak eddig kárt tenni benne.
A széria elején pedig elmondják, hogy mi a sárkányölő mágia. " A sárkány tüdeje, hogy tüzet leheljen. A sárkány pikkelyei, hogy eloszlassák a tüzet. A sárkány karmai, hogy megragadják a tüzet. Olyan varázslat, ami a saját testrészeidet egy sárkányévá alakítja! Egy ősi varázslat. Eredetileg olyan mágia, amit a sárkányok legyőzésére használtak. Sárkányölő mágia."
Tegnap meg kérdezték tőlem, hogy ilyen alapon, akkor miért jobb egy sárkányölő, mint egy elemi mágus? Ha az illető ezt nem látja nem kell sárkányölővel játszani. A játéktechnikai részét, amit mindenki csuklóból fújja, hogy kezdésből az összes mágia, hagyjuk, nem kell részletezni.
Akkor nézzük. A saját elemét képes megenni ezáltal felgyógyítja magát az összes sérülésből és még a mágikus ereje is visszatöltődik. Míg egy sárkányölő az eleme közelében van gyakorlatilag legyőzhetetlen, mert sosem fogy ki a mágikus erőből és folyamatosan tudja magát gyógyítani. Már ez egy orbitális előny egy elemi mágushoz képest, amit egy elemi a büdös életbe még csak megközelíteni sem fog tudni. Aztán a sárkányölő által teremtett elem jóval erősebb, mint egy elemi mágus által teremtett elem. Egy sárkányt is csak egy sárkány vagy egy sárkányölő tud legyőzni. Egy eleminek esélye se lenne. Valamint a Fairy Tail világa szerint (tehát ami ott említettek vele kapcsolatban, mint szokatlan) az elemmel való "verekedés".
Most még beszélhetnék a sárkányölők két típusáról, nem a generációra gondolok, hanem típusra, de szerintem már így is eleget téptem a számat. Köszönöm a figyelmet. Nem kell elfogadni tényként, igazságként, nekem már az is bőven elég, ha valaki végiggondolja a dolgokat. Natsu voltam.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 6:39 pm

Na most akkor most melyik?

Egyébként szerintem ez disszonáns. Nekem úgy lenne logikus hogy ha megeszem akkor uralom is az elemet. Valamint a forumon van olyan mágia amivel egy tűzmágus tűzzé képes alakulni? Mert csak víz mágiánál van ilyen.

Nem a feszültséget akarom szítani, de jó lenne egy egységes véleményre jutni mert egyértelműen látszik, nem egyeztek ebben a témában.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 6:42 pm

Eddig volt egységes vélemény csak most hadat lett üzenve nekem ezért mostantól semmi egyetértés nem lesz Very Happy És egyébként én is most CSAK az ég sárkányölő és szél sárkányölő példájára mondtam el, az említett elemi mágiák speciálisak, valóban nem az test átváltoztatása inkább bevonása lett volna tőlem a jobb megfogalmazás, és egyrészről eddig is így volt Natsu részéről is két éven át és Leena neked is többször elmagyaráztuk még közösen is Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 6:43 pm

Elnézést kérek, de ha valamit nem értek kérdezek, vagy most már nem. Ezután majd megoldom.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 6:47 pm

Kérlek ne értsd félre, semmi gond ha újra meg újra meg is kérdezed, mivel most is válaszoltam, csak megjegyeztem, hogy ezt már vagy ötször megkérdezted Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 6:52 pm

Nem üzentem senkinek sem hadat, csupán az utóbbi időben ha valamiben szélsőségesen eltér a véleményem akkor nem kukamód csöndben vagyok, hanem igenis kimondom amit gondolok és kiállok az igazam ellen. Ez nem feléd irányul, mindenki felé. Ennyit az offról.
A test bevonása már valóban helyénvalóbb megfogalmazás, azzal már teljesen egyetértek. A sárkányölők nem rendelkeznek semmilyen kinézissel, tehát nem irányítják a tőlük független elemet. Maximum megeszik. Ellenben a saját maguk által teremtett elemmel szabadon rendelkeznek. Valóban nincs konkrétan a tűzmágusnak tűzzé alakulás, de azt az előbb is elmondtam, hogy kiknek van és nem csak a víznek.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 6:55 pm

Off: Tehát csak trollmód on volt az meg a másik véglet, de legalább haladás Very Happy : off vége

Tessék itt a rendes vélemény, ami eddig is volt és mindig lesz is.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:12 pm

Hogy tiszta legyen, amit ebből a beszélgetésből leszűrtem:

Az Ég Sárkányölő sem válik levegővé vagy széllé, nem is mágiázik úgy, mint egy szélmágus. Amire képes, az a testrészei átalakítása az Égsárkány testének másolatává, és azon hatások elérése, amit az Égsárkány képes lenne velük; a példa kedvéért szélpenge karmok, légnyomás-öklök, széljáró lábak, tornádó-lehelet, és gyakorlatilag bármikor egy nagyot lélegzik az ég alatt már magába is szívja az ég energiáját.
Amit viszont nem csinál az a konkrét széllé való átváltozás, a teste sosem fog metamorfózison átesni és anyagot váltani, és nem is képes a testén kívül mágiázni, tehát mindent a testéből fakadó erőkkel kell megoldania, aminek csak az ég eleme és a fantáziája szab korlátot.

És ugyanezen analógia lefolytatható más sárkányölőkre is. AmIrite?
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:18 pm

Pontosan, ez is egy újabb megfogalmazás ami helyes, tehát ezt is olvassa el mindenki aki látja mert csak sikerül majd ha húsz nyelven elmondjuk Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:23 pm

Légnyomás? Ó kérem ezt tőlem már egyszer vissza dobták, de ha most Gray egyetért akkor már lehet?
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:27 pm

Légnyomás? Én úgy emlékszem még magyaráztam is, hogy a saját tested körül forgatott levegővel kihathatsz a környezeti levegőre, de én felvállalom, hogy rosszul magyaráztam el neked azért nem érted, igyekszem majd jobban összeszedni a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Shiro Fukuboku
Sárkányölő
Sárkányölő
Shiro Fukuboku


Hozzászólások száma : 39
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:28 pm

Sziasztok! Smile Olvasgattam itt a hozzászólásokat s mint sárkányölő, elég érintettnek érzem magam ahhoz, hogy reagáljak. Lenne pár dolog, amit nem teljesen értek.

1. Nem egészen tiszta az, hogy akkor most a sárkányölő csak bevonja magát az elemével, vagy át is alakul azzá. Eddig úgy volt hogy átalakul, most azt írtátok hogy bevonja magát. Akkor hogy lehet, hogy pl Gajille, vagy bármelyik másik fém sárkányölő képes átalakítani a karját fémmé, megnyújtani és dárda alakká formálni, ha elvben csak arra lehetne képes hogy "bevonja" magát fémmel.

UI: Kao közben írt, de ez még mindig fenn áll. Számomra furcsa lenne hogy ha egy fémsárkánynak fémdárda mancsai lennének.

2. A másik dolog amin fennakadtam, az a sárkányölők erősségével kapcsolatos: "akkor nézzük. A saját elemét képes megenni ezáltal felgyógyítja magát az összes sérülésből és még a mágikus ereje is visszatöltődik. Míg egy sárkányölő az eleme közelében van gyakorlatilag legyőzhetetlen, mert sosem fogy ki a mágikus erőből és folyamatosan tudja magát gyógyítani. Már ez egy orbitális előny egy elemi mágushoz képest, amit egy elemi a büdös életbe még csak megközelíteni sem fog tudni. Aztán a sárkányölő által teremtett elem jóval erősebb, mint egy elemi mágus által teremtett elem." Értem én, ez tök szép meg minden, csak egy probléma van: A fórum rendszere szerint, úgy is az fog győzni, akinek több a VE-je...

3. "A test bevonása már valóban helyénvalóbb megfogalmazás, azzal már teljesen egyetértek. A sárkányölők nem rendelkeznek semmilyen kinézissel, tehát nem irányítják a tőlük független elemet. Maximum megeszik. Ellenben a saját maguk által teremtett elemmel szabadon rendelkeznek." Áhá! Akkor ha egy tűz sárkányölő tüzet fúj ki, akkor a kifújt tüzet, mint saját, teremtett elemét, már irányíthatja.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:40 pm

1: Igen én ezért szoktam az "átalakul" szót IS használni mert valamilyen szinten mindkettő helytálló! De igazából ha akarjuk a MI OLDALUNKON AMI A MANGA ALAPJAIVAL SAJÁT RENDSZERT ÉPÍTETT két kategóriába sorolhatjuk a sárkányölőket, egyik a tűz, fekete, ég, villám, méreg, akik bevonják a testüket, míg a másik a kristály, jég, fém, homok akik meg alakítják mivel ők bizonyos szinten formázhatják is mint Gazille a kezét.

2: Amit itt Natsu írt az a kijátszási előny, tehát könnyebb vele izgalmasabb és jobb kalandokat, cselekményt és csatát írni, a technikai előnye meg ugye a pénztakarékosság, tehát tényleg erősebb mint mások, a VE meg VE, de hisz játékos játékos ellen igazándiból nem dönt annyira a VE csak iránymutató.

3: A Dragon Road egy speciális támadás, egyetlen távolsági, ami csakis olyan formában megy, ha kifújta nem tudja utána még mondjuk halacska alakba formázni, ELLENBEN a formázásra legjobb példa, Natsu Fire Dragon's Wing technikája, amikor a kezei körül szárny formában vonja be tűzzel! Ilyen módon tessék gondolkozni a fenn említett első csoport tagjainak.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:44 pm

Shiro, valamilyen szinten azért mégis csak átalakul a sárkányölő, de nem alakváltó szegény kaszt, hogy mindenféle formát felvegyen. Tőlem is megvonták, hogy kasza lehessek, Leenától hogy széllé válhasson, és egy tűzsárkányölő se fog tábortűzként szolgálni. Úgy, ahogy egy sárkány formáját se képesek teljesen felvenni. (Csak nagyobb szinten annak a pikkelyeit, ugye a fogak, a karmok, stb kicsit azért hasonlít...)
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Shiro Fukuboku
Sárkányölő
Sárkányölő
Shiro Fukuboku


Hozzászólások száma : 39
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:45 pm

Köszönöm, így már világos. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:48 pm

Arra, hogy Gazille hogy átalakította a kezét pillérré meg drabális karddá annyit tennék hozzá, hogy azokban a formákban kényelmesen elfér a keze a fém alatt. Illetve amikor "átalakul" én még az animében-mangában is úgy vettem eleve, hogy azok csak pikkelyek, mivel a sárkány pikkelyei is testrészek, és mivel a legels résztől meg lett mondva Happy által, hogy a sárkányölő mágia a sárkányok testét hívja elő bennük. Gondolom nem kell mondanom, hogy egy egy miliméteres acél pikkelyréteg még nem kell, hogy kar-átalakítás legyen, csak mert nem látszik alatta a karod...
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:50 pm

Az Iron Dragon's Scales nem átalakulás, csupán bevonja a testét egy acélréteggel, mintha csak valami pajzs lenne végül is. ^^
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Shiro Fukuboku
Sárkányölő
Sárkányölő
Shiro Fukuboku


Hozzászólások száma : 39
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 7:51 pm

Vissza az elejére Go down
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 8:09 pm

Shiroval vagyok, 1000000000% ig.

No de akkor lényeg a lényegben az hogy köszönöm a hozzászólásokat, maradok a kreatív műfajnál.
Vissza az elejére Go down
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 8:30 pm

Bocsi de akkor ez mi?

Itt nekem erősen úgy tűnik levegőt forgat maga körül... [url=Katt!]http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/288/5[/url]

Itt pedig egy sugár kinézetű valami van, még a neve is árulkodó. Légfúró. Katt!

Biztos kell a különbség a sárkányölők közé?
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 8:36 pm

Igen Leena, de ezt pont meséltem is neked, hogy szerintem Mashima-san direkt ellenünk írja a manga-t, hogy a mi rendszerünk ne működhessen xD meg ezeken a képeken baromira nem látszik mi is történik rendesen ezért is hangsúlyozom, a mi rendszerünk csak alapul veszi de nem követi szentírásként.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 8:47 pm

Csak szólok, hogy az inkább spirálnak fordítható a SEN alapján, egyrészt, másrészt bizonyára az egyetlen vagyok, aki a képen látni véli, ahogy a lányka körkörös kézmozdulatokkal kelti szelet, ergó légspirált kreál, ami tökéletesen logikus.
Ehhez csak annyit tennék hozzá, még, hogy Natsunál is előfordul, hogy a könyökét illetve a lábát robbantja be hogy gyorsítást érjen el, amire az én logikám azt mondja, hogy ez a támadás is származhat a lányka testéből kiáramló levegő spirális formába kényszerítésével, illetve a középpontjában haladó levegő magas légnyomásúvá alakításával.

Is my logic at fault?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ég Sárkányölő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ég Sárkányölő    Ég Sárkányölő  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ég Sárkányölő
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tűz sárkányölő
» Fém Sárkányölő
» Jég Sárkányölő
» Villám Sárkányölő
» Méreg Sárkányölő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Mágia Társalgó :: Sárkányölő-
Ugrás: