KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Daniel Deamhan

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daniel Deamhan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Daniel Deamhan


Hozzászólások száma : 99
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Szentendre

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Daniel Deamhan Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Deamhan   Daniel Deamhan Icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 8:22 pm

Mortem, a halálhozó (Kard)

Név: Sixth Sense /Hatodik érzék/
Szint:
Ár:
Leírás: Mortem szó szerint társ a harcban, ennek a mágiának a birtokában Mortem képes a saját érzékei által szerzett információt használójának továbbítani.

Név: Awakening /Ébredés/
Szint:
Ár:
Leírás: Ezzel a mágiával a használója felébreszti Mortemet a saját mágikus energiájából, vagy egy másik ember véréből. Ennek hatására a kard körül egy vérvörös aura jelenik meg, ami a kardban tárolt mágiát használja fel működéshez. Mortem különlegessége, hogy a pengéjére kerülő vért beszívja, és mágiává konvertálja, amit fel tud használni, de csakis a saját mágiáira, a használó nem képes hozzájutni ehhez az energiához. Az aura hatására Mortem használójának csapásai erősebbek lesznek, és megnő a VE je ?*szinttel, de csak addig, amíg a kard a kezében van. Továbbá ha egy ember megvág és vérzést okoz, akkor az aura egy darabja a vérző felületre telepszik, és a vért elégetve mágikus energiát termel Mortem számára, mintha csak hozzáérne a penge a vérhez. Ez nem okoz nagy sebződést az áldozatnak, viszont annál inkább fájdalmas.

Név: Blood Shield /Vér Pajzs/
Szint:
Ár:
Leírás: A mágia neve megtévesztő, mivel a mágia használatakor Mortem a markolatán található drágakőből egy vérvörös színű mágikus energiát ereszt ki, amit pajzzsá formál. Szó sincs igazi vérről, bár kinézetre eléggé hasonlít rá a mágikus energia. A pajzs téglalap alakú, kb másfél méter magas és egy méter széles, levédi a fizikai támadásokat és a mágus szintjével megegyező szintű mágikus támadásokat. Szükséges hozzá az Awakening használata.

Név: Blood Hastening /Vérgyorsítás/
Szint:
Ár:
Leírás: Az előző technikához hasonlóan itt sincs szó igazi vér gyorsításáról. Mortem ezzel a technikával tömény mágiát sugároz használójába, akinek ennek hatására 4-szeresre nő a sebessége, és másfélszeresre a fizikai ereje. A mágikus képességekre nincs hatással és egyéb hatása nincs. A technika fizikailag lefárasztja a használót. Viszonylag sok mágiát igényel, és a mágus szintjétől függ, hogy meddig tudja alkalmazni egyhuzamban. Kinézetileg egy vérvörös aura jelenik meg a mágus körül, ami Mortem markolatán lévő drágakőből indul ki. Szükséges hozzá az Awakening használata.

Név: Life Leeching /Élet Szívás/
Szint:
Ár:
Leírás: Mortem ezzel a mágiával felhasználja a frissen, de csakis a frissen szerzett mágikus energiáját, és begyógyítja vele használója sebeit. Mivel csak a frissen szerzett mágiával működik, ezért a használatához vagy az Awakening által létrehozott aura vérégető hatását felhasználva lehet használni (ez kevésbé effektív, és kioltja a célponton a vérégető lángot), vagy pedig közvetlenül kell Mortem pengéjét egy ember véréhez érinteni. Ekkor Mortem gyorsabban szívja ki azt, és nagyon effektíven gyógyít. Nem csak a sebeket, hanem a fizikai és szellemi fáradtságot is gyógyítja. Ha nincs már mit gyógyítani, akkor a rendes tempóban szívja fel a vért Mortem. Az áldozat hatalmas fájdalmat érez, ha egyszer eltalálták nehezen mozdul el Mortem pengéjétől.

Megjegyzés: Mortem mágiái használhatóak démoni alakban is, mivel eredetileg Darkos fegyvere volt. Viszont a mágiákat meg kell tanulni a használathoz, az nem válik magától használhatóvá, ha a mágus felveszi a démoni alakot. Továbbá a Vér szó a mágiák nevében csupán látvány, illetve hangulat elemet takar.


Daniel nézte, ahogy Mortem a harmadik áldozatából szívja ki a vért. A kard teljesen átalakult, sokkal díszesebb lett, pengéje teljesen befeketedett és nem emberek által alkotott rúnák jelentek meg rajta. A kard mérete nem nagyon változott, a markolat kicsit vékonyabb lett és a keresztvas átalakult. A vérvörös aura továbbra is pulzált körülötte, ahogy a vért szívta az egyik szerencsétlen városiból. Daniel érdeklődve figyelte a jelenséget. A kard végzett. Daniel odalépett, és amint rámarkolt a markolatra a fejében megszólalt Mortem hangja.
- Köszönöm a vért gazdám. Te vagy az első sok év óta, akit tényleg így hívhatok. – Mondta. Daniel elmosolyodott.
- Szívesen Mortem, ez csak természetes, hogy segítek a társamnak, viszont cserébe engedd, hogy használjam az erődet. – Válaszolta Daniel.
- Társ? Megtisztelsz gazdám, természetesen a rendelkezésedre bocsátom képességeimet. Ám tudd, ahhoz, hogy használni is tudjam őket rendszeresen mindig szükségem lesz vérre.
- Ne félj, megoldjuk, nekem meg testgyakorlata van folyamatosan szükségem. Biztos vagyok benne, hogy mindig találunk halálra méltót.
- Jól beszélsz gazdám. – Mondta Mortem, és a hangja komolyra fordult. – De ne feledd, első és igazi gazdám az alkotóm, Lord Darkos, aki most benned lakozik. Tudd, hogy csak addig szolgállak, amíg ő benned tartózkodik. – Daniel bólintott. Ha valaki kívülről nézte volna az eseményeket, akkor csak annyit látott volna, hogy Daniel nézi a kardját és valami gondolkodik.
- Rendben, most, hogy ezt tisztáztuk menjünk egy megfelelő helyre a gyakorláshoz, és megtanítom neked a képességeim helyes használatát. – Mondta Mortem.
- Értettem. – Mondta Daniel, Mortemet visszarakta a tokjába, és elindult kifele a városból az erdőbe. A hold magasan járt az égbolton. ~ Ez egy hosszú, de hasznos éjszaka lesz. ~ Gondolta Daniel, kitért a főútra és némán haladt a tömegben a város kapuja felé.

Mortem kinézete:
Daniel Deamhan 1892-40

Név: Mortem, a halálhozó
Leírás: Mortem saját elmével rendelkezik, és képes gondolkodni, és kommunikálni az emberekkel. Darkos, a sötétség harcművészének kardja másoknak csak akkor hajlandó alávetni képességeit, az illető ’’ felébreszti’’ és elfogadja gazdájának. Mortem különlegessége, hogy vérből állít elő mágikus energiát, és azt különböző módon felhasználja gazdája segítésére. Továbbá ha mágikus fegyver létére valami folytán mégis megsérülne, akkor vér felszívásával meg tudja javítani magát.
Kinézet: Mortem egy egykezes hosszúkard, de másfél kezesként is alkalmazható, anélkül, hogy korlátolná gazdája mozgását, ezzel csökkentve a sebességét. A kard díszes, fekete színű és a pengéjén ismeretetlen, de nagy valószínűséggel démoni eredetű rúnák vannak, a markolatába egy vérvörös ékkő van beleágyazódva. A keresztvasa egy görbülettel felfele hajlik mindkét oldalán, és a külső része ki van élezve, hogy azzal is meg tudja vágni áldozatát. A markolatát egy fekete bőr borítja, a markolat végén egy vasból készült koponyaforma díszítés található.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Daniel Deamhan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Deamhan   Daniel Deamhan Icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 1:03 pm

Mivel az előtörténetedben megkaptad a kardot és hogy lehet képessége Gray rábólintott, így ehhez nem nyúlok, ez meg van neked. De csak a mihez tartás végett mágikus képességekkel bíró fegyvert 3-as szint alatt nem igazán lehet beszerezni. Főleg olyan kard, ami ilyen sok mindent tud. De általános mágikus fegyvereknél elég csak konkrétan a fegyvert kifizetni és onnantól kezdve használható az összes képessége. Igen, mind az egy-kettő. Így viszont akkor a kard meg van, de a képességeit egyesével kell megvenni. Bár ezt te is így gondoltad.

Név: Mortem the Deathbringer / Mortem, a Halálhozó /
Szint: -
Ár: -
Leírás: Mortem egy egymásfélkezes hosszú kard. A kard díszes, fekete színű és a pengéjén ismeretetlen, de nagy valószínűséggel démoni eredetű rúnák vannak, a markolatába egy vérvörös ékkő van beleágyazódva. A keresztvasa egy görbülettel felfele hajlik mindkét oldalán, és a külső része ki van élezve, hogy azzal is meg tudja vágni áldozatát. A markolatát egy fekete bőr borítja, a markolat végén egy vasból készült koponyaforma díszítés található.
Mortem saját elmével rendelkezik, és képes gondolkodni, és kommunikálni az emberekkel. Darkos, a sötétség harcművészének kardja másoknak csak akkor hajlandó alávetni képességeit, az illető ’’ felébreszti’’ és elfogadja gazdájának. Mortem különlegessége, hogy vérből állít elő mágikus energiát, és azt különböző módon felhasználja gazdája segítésére. Továbbá ha mágikus fegyver létére valami folytán mégis megsérülne, akkor vér felszívásával meg tudja javítani magát.

  • Név: Sixth Sense / Hatodik Érzék /
    Szint: 2
    Ár: 165.000Daniel Deamhan Kkszimblum
    Leírás: A fegyver egy passzív képessége. Mortem szó szerint társ a harcban, ennek a mágiának a birtokában Mortem képes a saját érzékei által szerzett információt használójának továbbítani.

  • Név: Awakening / Ébredés /
    Szint: 2
    Ár: 165.000Daniel Deamhan Kkszimblum
    Leírás: Ezzel a mágiával a használója felébreszti Mortemet a saját mágikus energiájából, vagy egy másik ember véréből. Ennek hatására a kard körül egy vérvörös aura jelenik meg, ami a kardban tárolt mágiát használja fel működéshez. Mortem különlegessége, hogy a pengéjére kerülő vért beszívja, és mágiává konvertálja, amit fel tud használni, de csakis a saját mágiáira, a használó nem képes hozzájutni ehhez az energiához.

  • Név: Blood Shield / Vér Pajzs /
    Szint: 2
    Ár: 165.000Daniel Deamhan Kkszimblum
    Leírás: A mágia neve megtévesztő, mivel a mágia használatakor Mortem a markolatán található drágakőből egy vérvörös színű mágikus energiát ereszt ki, amit pajzzsá formál. Szó sincs igazi vérről, bár kinézetre eléggé hasonlít rá a mágikus energia. A pajzs téglalap alakú, kb másfél méter magas és egy méter széles, levédi a fizikai támadásokat és a mágus szintjével megegyező szintű mágikus támadásokat. Szükséges hozzá az Awakening használata.

  • Név: Blood Hastening / Vérgyorsítás /
    Szint: 3
    Ár: 330.000Daniel Deamhan Kkszimblum
    Leírás: Az előző technikához hasonlóan itt sincs szó igazi vér gyorsításáról. Mortem ezzel a technikával tömény mágiát sugároz használójába, akinek ennek hatására kétszeresre (2x) nő a sebessége, és másfélszeresre (1,5x) a fizikai ereje. A mágikus képességekre nincs hatással és egyéb hatása nincs. A technika fizikailag lefárasztja a használót. Viszonylag sok mágiát igényel, és a mágus szintjétől függ, hogy meddig tudja alkalmazni egyhuzamban. Kinézetileg egy vérvörös aura jelenik meg a mágus körül, ami Mortem markolatán lévő drágakőből indul ki. Szükséges hozzá az Awakening használata.

  • Név: Life Leeching / Élet Szívás /
    Szint: 5
    Ár: 880.000Daniel Deamhan Kkszimblum
    Leírás: Mortem ezzel a mágiával felhasználja a frissen, de csakis a frissen szerzett mágikus energiáját, és begyógyítja vele használója sebeit. Mivel csak a frissen szerzett mágiával működik, ezért a használatához vagy az Awakening által létrehozott aura vérégető hatását felhasználva lehet használni (ez kevésbé effektív, és kioltja a célponton a vérégető lángot), vagy pedig közvetlenül kell Mortem pengéjét egy ember véréhez érinteni. Ekkor Mortem gyorsabban szívja ki azt, és nagyon effektíven gyógyít. Nem csak a sebeket, hanem a fizikai és szellemi fáradtságot is gyógyítja. Ha nincs már mit gyógyítani, akkor a rendes tempóban szívja fel a vért Mortem. Az áldozat hatalmas fájdalmat érez, ha egyszer eltalálták nehezen mozdul el Mortem pengéjétől. A hatás csak addig tart, míg az Awakening aktív, ha megszűnik minden seb és fizikai, szellemi fáradság kiújul.

Vissza az elejére Go down
 
Daniel Deamhan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel Deamhan
» Daniel Deamhan
» Daniel Deamhan
» Daniel Deamhan
» Daniel Deamhan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Belső Mágia"-
Ugrás: