KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Daniel Deamhan

Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel Deamhan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Daniel Deamhan


Hozzászólások száma : 99
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Szentendre

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Daniel Deamhan Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Deamhan   Daniel Deamhan Icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 3:45 am

Név:Daniel Deamhan
Szint: 3
Kor: 20
Main Theme: Disturbed - Down With The Sickness

Varázserő: 2500
Vagyon: 274.400 gyémánt
Démon: Darkos, a sötétség harcművésze
Varázslatok/Mágiák:
- Darkness Aura /Sötétség Aura/ (Démoni képesség)
- Gurading Darkness /Örző Sötétség/ (Démoni képesség)
- Darkness Magic /Sötétség Mágia/
- Dark Blast /Sötét Lökés/
- Necromancer Magic /Nekromanta Mágia/
- Animate Dead /Halott Mozgatás/
- Terror /Rettegés /
- Bone Teeth /Csont Fogak/
- Rise Of Dead /Halottak Ébredése/
- Bone Prison /Csont Börtön/
- Shadow Magic /Árny Mágia/
- Shadow Form /Árny Alak/

Felszerelés: Ruháján és a túléléshez szükséges felszerelésen kívül csak egy kardot hord magánál. A Mortem-et. Más néven a halálhozót, melyet mesterétől szerzett, és eredetileg Darkos fegyvere volt. A kardot élőlényként kezeli, mindig gondosan megtisztítja, megélezi, törődik vele, mintha csak leghűbb társa volna (néha még beszél is hozzá). Szürkés bőrvértet visel, ami nem akadályozza a mozgásban. Átlagos cipőt és fehér nadrágot hord. Az öltözékéhez tartozik még egy szürke köpeny és csuklya, a kezén pedig ujjatlan fekete bőrkesztyűt visel.
Említésre méltó tárgyak:
- Mortem The Deathbringer (kard)
- 2db Spell Lacryma: The Flames of the Holiday
- Gingerbread (karácsonyi ajándék)

Kinézet: Fehér haj, ami általában koszossága miatt hamuszürkés. Szeme acélszürke. Tekintete üres, arcáról sugárzik a gyűlölet. Arcán valamiféle mosoly csak akkor jelenik meg, ha szokásához híven gúnyos megjegyzésekkel illeti ellenfelét. Ruházata egyszerű, nem túl díszes, a fekete és a fehér dominál benne. Testalkata inkább mozgékonyságra utal, mintsem erőre. Magassága 180 cm. Mellkasán van egy pecsét, amivel képes kommunikálni a démonnal. Átalakulásnál is onnan indult az átalakulás, ilyenkor feketén felizzik. Hangja átlagos, hideg, de fenyegető

Karakternapló:

Mesélések:
A tégla Jutalom: +230 VE +225.000 Gyémánt
Csupán ártatlan bábok Jutalom: +770 VE +450.000 Gyémánt
A vadon (Folyamatban)
Kalandok:
A sötétség hajnala, a démoni kiképzés
Az utazás, rejtélyes szervezetek
(A Banditavadászat II című munka után következik) Amit elkeztünk azt fejezzük is be, az utolsó banditatábor
A szindikátus
A kezdő démonvadászok I
A kezdő démonvadászok II
A kezdő démonvadászok III
A sötétség markában - Az Ismeretlen Birodalma
Munkák:
(Az utazás, rejtélyes szervezetek című kaland után következik) Banditavadászat
Banditavadászat II
Északi szél I
Északi szél II
Északi Szél III
Fidelus & Tsa I
Eventek:
Karácsonyi event 2012 Jutalom: +200.000 Gyémánt + 2db Spell lacryma: Flame of the Holidays
Vásárlások:
Nemzeti Fiore Lottó szelvény - 37. forduló
Nemzeti Fiore Lottó szelvény - 38. forduló Nyeremény: 420.000 gyémánt
Nemzeti Fiore Lottó szelvény - 39. forduló
Nemzeti Fiore Lottó szelvény - 40. forduló
Nemzeti Fiore Lottó szelvény - 41. forduló
Nemzeti Fiore Lottó szelvény - 42. forduló


A hozzászólást Daniel Deamhan összesen 26 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 25, 2013 8:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Daniel Deamhan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Daniel Deamhan


Hozzászólások száma : 99
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Szentendre

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Daniel Deamhan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Deamhan   Daniel Deamhan Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 4:25 pm

„A harcos leghűbb társa a fegyvere”



Név: Mortem the Deathbringer / Mortem, a Halálhozó /
Szint: -
Ár: -
Leírás: Mortem egy egy/másfélkezes hosszú kard. A kard díszes, fekete színű és a pengéjén ismeretetlen, de nagy valószínűséggel démoni eredetű rúnák vannak, a markolatába egy vérvörös ékkő van beleágyazódva. A keresztvasa egy görbülettel felfele hajlik mindkét oldalán, és a külső része ki van élezve, hogy azzal is meg tudja vágni áldozatát. A markolatát egy fekete bőr borítja, a markolat végén egy vasból készült koponyaforma díszítés található.
Mortem saját elmével rendelkezik, és képes gondolkodni, és kommunikálni az emberekkel. Darkos, a sötétség harcművészének kardja másoknak csak akkor hajlandó alávetni képességeit, az illető ’’ felébreszti’’ és elfogadja gazdájának. Mortem különlegessége, hogy vérből állít elő mágikus energiát, és azt különböző módon felhasználja gazdája segítésére. Továbbá ha mágikus fegyver létére valami folytán mégis megsérülne, akkor vér felszívásával meg tudja javítani magát.


  • Név: Sixth Sense / Hatodik Érzék /
    Szint: 2
    Ár: 165.000
    Leírás: A fegyver egy passzív képessége. Mortem szó szerint társ a harcban, ennek a mágiának a birtokában Mortem képes a saját érzékei által szerzett információt használójának továbbítani.



  • Név: Awakening / Ébredés /
    Szint: 2
    Ár: 165.000
    Leírás: Ezzel a mágiával a használója felébreszti Mortemet a saját mágikus energiájából, vagy egy másik ember véréből. Ennek hatására a kard körül egy vérvörös aura jelenik meg, ami a kardban tárolt mágiát használja fel működéshez. Mortem különlegessége, hogy a pengéjére kerülő vért beszívja, és mágiává konvertálja, amit fel tud használni, de csakis a saját mágiáira, a használó nem képes hozzájutni ehhez az energiához.


  • Név: Blood Shield / Vér Pajzs /
    Szint: 2
    Ár: 165.000
    Leírás: A mágia neve megtévesztő, mivel a mágia használatakor Mortem a markolatán található drágakőből egy vérvörös színű mágikus energiát ereszt ki, amit pajzzsá formál. Szó sincs igazi vérről, bár kinézetre eléggé hasonlít rá a mágikus energia. A pajzs téglalap alakú, kb másfél méter magas és egy méter széles, levédi a fizikai támadásokat és a mágus szintjével megegyező szintű mágikus támadásokat. Szükséges hozzá az Awakening használata.


A kard kinézete:

Daniel Deamhan Runeblade
Vissza az elejére Go down
 
Daniel Deamhan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel Deamhan
» Daniel Deamhan
» Daniel Deamhan
» Daniel Deamhan
» Daniel Deamhan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Adatlapok :: Archívum-
Ugrás: