KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Mateus Grandus VS Kevin McBride

Go down 
+2
Mato
Juvia Loxar
6 posters
SzerzőÜzenet
Juvia Loxar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Juvia Loxar


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gray-től nem messze

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 6:25 pm

- Ismét köszöntöm a tisztelt közönséget! Ez itt a Mágus Aréna élőben! A nevem Thomas Speakloud és mellettem ül közvetítőtársam Jhonatan Announcié! Téged is üdvözöllek! Egy újabb izgalmas napnak nézünk elébe!
- Így igaz Tom, én is üdvözlöm a nézőket! Az elmúlt időkben fantasztikus küzdelmeket láthattuk, együtt izgulhattunk mágusainkért és még mi is meglepődtünk mi minden történhet itt ezeken a küzdőtereken.
- Az már biztos barátom, no de vágjunk is bele a következő harcnak, mivel újabb két bátor jelentkező vár az összecsapásra.
- Igen, igen. Az első mágus Mateus Grandus, ki a Dragon Fang színeiben indul neki az Arénának és amit fontos az ifjúról tudnunk az az, hogy tükör, füst és pecsét mágiákkal is érkezett ide hozzánk.
- Hmm ez egész ígéretesnek hangzik. No, azonban az ellenfele már járt itt az arénában és meg is nyerte a küzdelmet a cukormágus ellen, ő pedig nem más, mint Kevin McBride az alakváltó. Ő pedig a Fairy Tail céhből érkezett.
- Kíváncsi leszek megint olyan jól helyt fog tudni állni ebben a küzdelemben is, mint a múltkoriban. Akkor lássuk a helyszínt.
Amit tudni kell róla, az pedig elsősorban a neve, mi nem más, mint a "Szökőár" Aréna.
- Hát ez az egyik legérdekesebb küzdőtér és ez a különlegessége miatt adódik. A hely a következőképpen néz ki. Az egész olyan, mintha egy tengerpart közelében lenne épp ezért is veszélyes. Középen található a harctér, mely homokos, csakhogy három percenként elárasztja a víz a helyet és addig kénytelenek a magasított falakon ellátott úgynevezett menedék helyekre felmászni.
- Jól mondod Tom, viszont a menedékhelyekre létra segítségével juthatnak és jobb ha odafigyelnek a számlálókra melyek a szökőárak indulását jelzik.
- Nos indulhat is a küzdelem!

Az első résztvevő Mateus Grandus, a második pedig Kevin McBride. Értelem szerűen a postok is ebben a sorrendben kell hogy jöjjenek valamint a kockadobások is.
1: Mateus
2: Kevin
Vissza az elejére Go down
Juvia Loxar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Juvia Loxar


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gray-től nem messze

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 6:26 pm

Forduljon hát a kocka!
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 6:26 pm

The member 'Juvia Loxar' has done the following action : Kocka

'1d10' : 10, 3
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeSzer. Nov. 28, 2012 11:12 pm

Lassan, nyugodt léptekkel besétáltam a homokos tengerpartra emlékeztető arénába. Ezzel egy időben ellenfelem is úgy tűnik megérkezett. Mivel ez nem egy hivatalos mérkőzés, mondhatni csak egy barátságos küzdelem ezért nem köntörfalaztak sokat, csak bevezettek ide anélkül, hogy egyáltalán bármit is tudhatnék az ellenfelemről, most viszont jól megnéztem magamnak őt.
Elsőre feltűnt a hosszú haja, mely szinte rendellenesen vörös.
~ Mintha nem is igazi lenne. ~
Ahogy közelebb értünk egymáshoz, olyan 10 méter távolságra megfigyeltem, hogy nálam kicsivel alacsonyabb. Ennek sok jelentősége nincs, de legalább nem egy égimeszelő. Azokkal csak a baj lenne.
Míg a vezényszóra vártunk, az csata kommentátorai kínos részletességgel kibelezték a képességeimet, melynek nem örültem túlságosan, de mit lehet tenni ez van.
- Ellenfele már járt itt az arénában és meg is nyerte a küzdelmet a cukormágus ellen, ő pedig nem más, mint Kevin McBride az alakváltó. Ő pedig a Fairy Tail céhből érkezett.
- Kíváncsi leszek megint olyan jól helyt fog tudni állni ebben a küzdelemben is, mint a múltkoriban. Akkor lássuk a helyszínt. Amit tudni kell róla, az pedig elsősorban a neve, mi nem más, mint a "Szökőár" Aréna.
- Hát ez az egyik legérdekesebb küzdőtér és ez a különlegessége miatt adódik. A hely a következőképpen néz ki. Az egész olyan, mintha egy tengerpart közelében lenne épp ezért is veszélyes. Középen található a harctér, mely homokos, csakhogy három percenként elárasztja a víz a helyet és addig kénytelenek a magasított falakon ellátott úgynevezett menedék helyekre felmászni.
- Jól mondod Tom, viszont a menedékhelyekre létra segítségével juthatnak és jobb ha odafigyelnek a számlálókra melyek a szökőárak indulását jelzik.

~ Kevin McBride, alakváltó. Az Ő képességeit nem részleteznék annyira mint az enyémeket? Ráadásul már nyert itt egyszer... talán meg kellett volna néznem. ~ morogtam magamban.
Okomban állt megnyerni ezt a küzdelmet. A hivatalos küzdelmekből kiestem a selejtező legelején, muszáj volt kiegyenlítenem.
- Nos indulhat is a küzdelem!
Elhangzott a vezényszó, én pedig nem vesztegettem az időmet, azonnal előhúztam a pisztolyom és lőni kezdtem ellenfelemre, míg felé vettem az irányt.
- De gyorsan belevágtál! - szólt, majd kitért a lövések elől és átalakította a kezét valami fekete és izmos lény karjává. Ezzel a karral aztán rám támadott mikor elég közel kerültem.
- Talán tapsra várjak? - válaszolok, miután elugrottam az ütés elől majd hirtelen felrúgtam a lábammal, melynek köszönhetően nem kis adag homok került ellenfelem szemébe, melytől nyomban törölgetni kezdte a szemét. Én ezt a pár másodperc előnyt kihasználva, előkaptam az egyik füstölőmet és meggyújtottam míg meg volt rá a lehetőségem.
- Oh, hogy... - mondta de nem fejezte be helyette inkább erejét arra fordította, hogy a szeméből minél több homokot dörzsöljön ki, majd miután ezt valamennyire sikerült végig vinnie egy jobb horgot intéz felém.
- Hoppá... - ugrok hátra épp csak egy hajszállal a támadás elől de emiatt véletlen kiejtem a kezemből a füstölőt.
- Nem számít. - mondom magamnak majd egy tükröt megidézve rá zúdítok egy rakás Tükör Szilánkot.
Ő erre maga elé emelte a kezét védekezésképp, de ezzel csak azt érte el, hogy a szilánkok a karjába fúródtak. Persze nem mintha ennyi még megkottyant volna neki, egy lövést én is kibírok pedig én nem is vagyok közelharcos típus. Míg Kevin védekezett én amint tehettem a füstölőmért nyúltam, azonban ekkor az aréna melletti számláló elérte a nullát, és a bal oldalról egy hatalmas szökőárral néztem farkasszemet.
- Ezek nem vicceltek... - ámulok el majd gyorsan észbe kapva elindulok az én oldalamon lévő létra felé.
Kevin is észre vette a hullámot és Ő is elkezdett az Ő oldalán található létra felé spurizni. Éppen csak de eléri a létra tetejét és felmászik a falra. Én szárazon megúsztam, bár ez nem mondható el a füstölőmről.
- Cöh, kár érte. - beszélek magamban, az elázott füstölőmre gondolva amit nem tudtam felkapni mielőtt a víz elérte volna.
A falon ülve megláttam Kevint is a másik oldalon, majd ismét elő vettem a pisztolyomat és lövöldözni kezdtem rá. Az egyik lövés úgy tűnik eltalálta, vagy legalább is súrolta mert sikerült lelőnöm a falról, le egyenesen a homokos talajra.
- Meh... lehetne jobb is. - bíráltam saját célzási képességemet, majd lecsusszantam a létrán, miután a víz elapadt.
Bár Kevin még mindig ott feküdt biztosra vettem, hogy semmi baja.
~ Gyerünk McBride, ennél csak tudsz jobbat. ~
- Ennyitől én sem dőlnék ki szóval kelj fel! - kiáltok rá miközben beljebb sétáltam az arénában. - Nem akarok úgy odamenni, hogy aztán rám támadsz míg a földön fekszel! - meg igazából, örülnék ha a következő vízözönt is meg tudnám úszni szárazon, szóval csak óvatosan loptam a távolságot közöttem és a létra között.


A hozzászólást Mateus Grandus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 26, 2012 7:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 2:40 am

A múltkor sikerült nyernem, most úgy gondoltam itt az ideje visszatérni az arénába és újra szerencsét próbálni, hátha ismét egy újabb győzelmet zsebelhetek be. A szokásos tempómban sétáltam be, miután felkonferáltak, és nem voltak restek kihagyni az előző győzelem megemlítését. Belegondolva, még jól is jöhet, így az ellenfél kicsit összetojja majd magát. A felkonferálás a szokásos menetben történt, és végül bemutatásra került a pálya, ami az előzőhöz képest eléggé nagy szívás lesz. Alapból egész jól néz ki, de bizonyos időközönként egy hullám fog átsöpörni az egész arénán, lemosva mindent, és ha nem vagyunk elég gyorsak, akkor bizony komolyan megjárjuk majd.
[color:4128= mediumvioletred]- Nos indulhat is a küzdelem! – hangzott el a jelzés, majd rögtön elkezdtük felmérni egymást ellenfelemmel. Nem sok idő volt rá, mert rögtön elő is vett egy pisztolyt és rögtön rám lőtt.
- De gyorsan belevágtál! – az egyik karom rögtön Black Bull Armba alakítottam, és amint elég közel kerültem ellenfelemhez, megpróbáltam bepancsolni neki.
- Talán tapsra várjak? – válaszolt, majd ezzel a lendülettel elhajolt az ütésem elől, és a lábával felrúgott némi homokot, ami egyenesen a szemembe szállt.
~ Bakker! – ha ezt nem tudom a lehető leggyorsabban kipiszkálni, kidörzsölni a szememből, akkor itt búcsút is mondhatok ennek a küzdelemnek.
- Oh, hogy... – valamennyit végül sikerült, és homályosan bár, de láttam, majd egy jobb horgot indítottam meg ellenfelem irányába, aki játszi könnyedséggel ugrott el az ütés elől.
- Hoppá... – egy hajszálon múlott. Ha ez eltalálta volna, akkor fölénybe kerülhettem volna, de bebuktam, ám így is sikerült elérnem, hogy kiejtse a füstölőjét. Ebből gyorsan levágtam, hogy elég valószínű, hogy füst mágus.
- Nem számít. – mondta könnyedén, majd egy tükröt idézett meg maga elé, ami ezután apró szilánkokra robbant. Reflexszerűen cselekedtem és szinte már improvizáltam, amikor az arcom elé kaptam a két karom, hogy védjem, amit csak tudok, és ami csak fontos a szilánkoktól, de csak azt értem el, hogy a lehető legtöbb darab a karomba fúródott.
~ Hogy az a… – mire észbe kapok, Mateus már teljesen más irányba tart. Ekkor látom meg én is, hogy a számláló elérte a nullát, és ez csak egy dolgot jelent: jön a víz. Az utolsó pillanatban sikerült elérnem a saját oldalamon lévő létra tetejét, és így megúsztam, hogy a víz a falhoz csapjon, ám Mateus füstölője hála az égnek, ellázott. Amikor kicsit lecsillapodtak a kedélyek, ismét dördülést hallottam, és ez azt jelentette, hogy újra előkerült a pisztoly.
~ Fenébe! – épp ki akartam volna térni, mikor az egyik lövedék súrolta, és a hirtelen jött fájdalomtól a homokos talajra zuhantam. Ha a seb nem lett tele homokkal, megúszom, ám ha mégsem, akkor oltári gáz van.
- Ennyitől én sem dőlnék ki szóval kelj fel! – egy nyomorékot már könnyű lenne legyőznie itt és most, de a becsületem ennél nagyobb. Nem fogom hagyni, hogy úgy legyen végem, mint egy kivert kutyának.
- Nem akarok úgy odamenni, hogy aztán rám támadsz, míg a földön fekszel! – és nem is olyan hülye. Pedig mennyivel egyszerűbb dolgom lenne, ha kicsit közelebb érne. De talán lehet egy esélyem.
Vissza az elejére Go down
Juvia Loxar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Juvia Loxar


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gray-től nem messze

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 10:44 pm

- Nos kedves nézőink elkezdődött a harc a tükör és az alakváltó mágus között! Kíváncsian várjuk, milyen technikákat fognak bevetni egymás ellen!
- Tom, mit lehet tudni a tükör mágusokról?
- Hmm, amint az a nevükbe is benne van tükör mágiát használnak, ami nyilvánvaló! A tükrök megidézésével és különböző kombinációkkal hatásos támadásokat lehet létrehozni, ami könnyen becsapja az ellenfelet! Mint például, hogy saját tükörképet is létrehozhat, vagy akár kisebb szintű támadásokat visszairányíthat az ellenségre!
- Ez igen érdekesen hangzik! Az alakváltók meg sokrétűek, ahogy tudom! Kevin a Beast Soul-ok csoportját erősíti, akik ugyebár a testüket egy szörny alakjára is formálhatják. A végtagjaikat is és akár egész alakos formát is ölthetnek!
- Jól mondod Jhon, no de térjünk vissza a harcra, amit Kevin indított és szemmel láthatóan Mateust ez nem igazán hatotta meg, hisz játszi könnyedséggel tért ki a támadás elől!
- Fordul a kocka és Mateus egy tükröt maga elé idézve azt felrobbantotta, csakhogy jött a víz, ami közbeszól a küzdelembe!
- Kevin éppen, hogy az utolsó pillanatban tudott felkapaszkodni a létrára. Mi lesz ennek a harcnak a vége?
- Kíváncsian várom barátom!

Mateus maradék KP-ja: 2
Kevin maradék KP-ja: 1

Jöhet az újabb kocka!


A hozzászólást Juvia Loxar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 17, 2013 10:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 10:44 pm

The member 'Juvia Loxar' has done the following action : Kocka

'1d10' : 7, 8
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 7:12 pm

- Ez közel volt. - kelt fel Kevin a földről, majd leporolta magát.
- Gyerünk már, ennél az előző fickó is jobb volt. - cukkoltam, majd pisztolyomat felé tartva kezdtem lövöldözni rá.
Kevin azonban ezeket már rendre kikerülte, egyre közelebb kerülve hozzám. Egyszer csak átalakult egy hatalmas zöld majommá majd egy hatalmas ugrással azonnal elém került és próbált megütni.
~ Várjunk csak, ez nem egy Balkan? ~ sose láttam még ilyen színben.
Oldalra vetődtem, kikerülvén a támadását majd azonnal fel is pattantam tartva a távolságot. Ő azonban két erős kezével elrugaszkodott és páros lábbal mellkason rúgott.
A rúgás ereje elrepített pár méterre, majd végül földet értem a homokban.
- Kellemetlen volt mi? - gúnyolódott Kevin - Most visszakaptad az előzőt.
~ De jó nekem! ~ gondoltam magamban majd nagy nehezen felálltam. Még mindig éreztem a rúgás helyét, és már-már hálát adtam az égnek, hogy egy bordám sem tört el. Vagy legalábbis azt hiszem. Fájni még mindig eléggé fáj.
~ Megjegyzés magamnak: mellbe rúgatni magad egy Balkannal nem egészséges! Na szedjük össze magunkat! ~ próbáltam összeszedni magam és kigondolni egy tervet ~ A frontális támadás egy ilyen Gorilla ellen mit se ér, ha egy pillanatra el tudnám érni, hogy a leengedje a védelmét, azzal betudnék vinni egy tiszta ütést. Ha használhatnám a Tükör Ábrát, az biztos megzavarná annyira, hogy esélyem legyen egy meglepetés támadásra. De ha mindezt a szeme előtt csinálom, akkor semmit se fog érni az egész. El kell érjem, hogy egy másodpercre ne rajtam tartsa a szemét. ~
Elraktam a pisztolyom és elkezdtem Kevin felé szaladni. Út közben megidéztem a a két kezembe egy-egy tükröt majd mikor úgy éreztem elég közel vagyok, az egyikkel egy Tükör Szilánk varázslatot hajtottam végre. A szilánkok nagy sebességgel száguldottak Kevin felé, aki ekkor ahelyett, hogy - ahogyan az első alkalommal is tette - eltakarta volna az arcán hatalmas kezeivel, inkább felugrott a mellette lévő falra melyre az özönvíz elől menekülünk, majd onnan egyenesen az én irányomba rugaszkodott. Ha abból a helyzetből rám esik, vagy eltalál azt nem úszom meg pár horzsolással, minimum az összes csontom összetörik, azt már nem is számítva, hogy elveszítem a meccset.
Elengedtem a másik tükröt ami még a kezemben volt, majd a fal felé bukfenceztem, ezzel sikeresen kikerülve azt a területet amit Kevin támadása lefedett.
~ Na most megvagy! ~ ültem fel majd ismét elővettem a pisztolyomat és rálőttem Kevinre szinte közvetlen közelről. A lövés eltalálta a lapockája tájékát, akkora lökést adva neki amitől Kevin megpördült és egy bejövő rúgással a földre terített engem.
Ennyi nem volt elég. Kevin egy ütéssel felkent a falra a földről majd egy újabb ütéssel tett róla, hogy ott is maradjak.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 12:56 am

Nagy nehezen felálltam, és leporoltam magam.
- Ez közel volt. – jegyeztem meg közben.
- Gyerünk már, ennél az előző fickó is jobb volt. – Mateus felemelte ismét a fegyverét, majd tüzet nyitott. Kétszer ugyanaz nem fog bejönni, és így is lett. A tőlem telhető leggyorsabban próbáltam kikerülni a lövések elől, közben pedig egyre közelebb araszoltam ellenfelemhez. Alig egy ugrásra voltam tőle, mikor segítségül hívtam a mágiámat, és az azzal járó lehetőségeket, és Beast Soul: Forest Balkan alakba váltottam. Egy ütéssel próbálkoztam, de Mateus-t sem kellett félteni, egy oldalra ugrással elkerülte a felé száguldó öklömet, de nem kellett sokáig várni, kapcsoltam, és mikor épp feltápászkodóban volt, két kezemet megvetettem a talajon, majd, mint egy csúzli, kilőttem és páros lábbal landoltam a mellkasában. Mateus repült néhány métert, majd tompa puffanással a homokban landolt.
- Kellemetlen volt mi? – vettem elő a gúnyolódóbb énemet. - Most visszakaptad az előzőt. – még felkelt, de nem lehetett kellemes érzés. Én sem voltam már a topon, mind a ketten adtunk és kaptunk is kölcsönösen, így egy igen szoros meccs alakult ki kettőnk között. Látszólag talált valamit, Mateus megindult felém, és kezeiben egy-egy tükör materializálódott, majd az egyik hirtelen szétrobbant és a szilánkok szélsebesen száguldottak felém.
~ Ezt sem veszem be még egyszer. – egyetlen mozdulattal felugrottam a falra, mintha jönne az özönvíz, így elkerülve a tükör szilánkokat, majd elrugaszkodtam a falról, egyenesen Mateus felé, azzal a céllal, hogy könyökömmel majd a fölbe passzírozom, ahogy a jó pankrátorok csinálják. Elhibáztam! Mateus elengedte a másik tükröt, majd egy bukfenccel odébb gurult. A homok puha volt, de így sem volt kellemes a tükörrel való találkozás. Mikor feltápászkodtam, már a kezében volt a pisztolya, és épp tüzelni készült. Éppenhogy csak sikerült elfordulnom előle, és nem mellkason talált, hanem a hátamat, valahol a lapockám környékén éreztem az égető fájdalmat, de el nem dőltem tőle. Lendületet adott, amitől megpördültem, majd ezt kihasználva behúztam egyet Mateus-nak. A meglepetés ereje velem volt, erre valószínűleg nem számított, így játszi könnyedséggel passzíroztam bele az aréna falába, és még egy ütéssel bele is építettem a kőfalba.
Vissza az elejére Go down
Gérard Fernandez
Mesélő
Mesélő
Gérard Fernandez


Hozzászólások száma : 263
Aye! Pont : 44
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem: Semleges Jó

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 3:47 pm

Maradék KP-k:

Mateus: 1
Kevin: 1

És a mindent eldöntő dobás...
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 3:47 pm

The member 'Gérard Fernandez' has done the following action : Kocka

'1d10' : 9, 9
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2018 11:00 am

Lezárom ezt a küzdelmet. Szinttől függetlenül a lejátszott körök alapján kaptok jutalmat. Mindkettőtöknek 100 VE és 100 Gyémánt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mateus Grandus VS Kevin McBride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mateus Grandus VS Kevin McBride   Mateus Grandus VS Kevin McBride Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mateus Grandus VS Kevin McBride
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kevin McBride
» Kevin McBride
» Kevin McBride
» Kevin McBride
» Kevin McBride VS Nutty

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Mágus Aréna :: Párbaj Aréna-
Ugrás: