KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Thrin és Daniel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Thrin
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Thrin


Hozzászólások száma : 130
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 04.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

Thrin és Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Thrin és Daniel    Thrin és Daniel  Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 8:03 pm

Egy kis falu fő utcáján sétáltunk Daniellel. Egyszer csak szokásától eltérően beszélgetést kezdeményezett, a hangja a meglepően lelkes volt a szokásos hoz képest, ezért ránéztem és hallgattam:
- Thrin, mennyire vagy jártas a lakrima készítés terén? - kérdezte Daniel.
- Semennyire - válaszoltam kissé meglepődve a kérdésen.
- Én is csak nem rég hallottam ezekről a nagy hatalmú varázstárgyakról.
- Aha - válaszoltam nem tudván mit felelni.
- Arra gondoltam, hogy én is képes ennék ilyen tárgyak elkészítésére - mondta.
- Én hiszek benned Daniel szerintem is képes vagy rá - mondtam semleges hangon.
- De ezeknek a varázstárgyaknak az elkészítése nem olcsó mulatság - tette hozzá.
- Nem értelek Daniel, nem vagy te olyan szegény, hogy nem tudnál elkészíteni egy ilyet.
- Próbálkoztam, de elfogyott a pénzem és tőled akarok kérni, úgy gondoltam, hogy neked meg van az ehhez szükséges kezdő tőkéd, amivel támogatni tudnál engem - mondta lelkes hangon.
- Honnan veszed, hogy van nekem erre fölösleges gyémántom? - kérdeztem csodálkozó hangon Danieltől miközben az erszényemet akaratlanul is a köpenyem rejtekébe löktem.
- Azért - válaszolta - mert szép színes, egyedi köpenyeget hordasz, ezek beszerzése pedig nem olcsó mulatság szerintem.
~ Végre elismerte hahaha, - futott végig a gondolat a fejemben.
- Meg kapod abban az esetben, hogy ha kérlek rá fel is veszed az egyiket, persze csak addig amíg vissza nem fizeted. Na áll az alku - kérdeztem vigyorogva.
Daniel kis töprengés után sóhajtott:
- Rendben van vállalom ezt, de csak azért mert a testvérem vagy Thrin.

Vissza az elejére Go down
Daniel Deamhan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Daniel Deamhan


Hozzászólások száma : 99
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Szentendre

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Thrin és Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrin és Daniel    Thrin és Daniel  Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 8:06 pm

Daniel és Thrin egy munkát vállaltak el egy kisvárosban, és a munka teljesítése után továbbindultak, a város főutcáján sétálva Daniel úgy gondolta, hogy itt az ideje, hogy beszéljen valamiről Thrinnel.
- Thrin, mennyire vagy jártas a lakrima készítés terén? - Kérdezte Daniel.
- Semennyire. - Válaszolta kissé meglepetten Thrin.
- Én is csak nem rég hallottam ezekről a nagy hatalmú varázstárgyakról. -
- Aha. - Válaszolta.
- Arra gondoltam, hogy én is képes ennék ilyen tárgyak elkészítésére. - Mondta.
- Én hiszek benned Daniel szerintem is képes vagy rá. - Válaszolta közömbösen.
- De ezeknek a varázstárgyaknak az elkészítése nem olcsó mulatság -
- Nem értelek Daniel, nem vagy te olyan szegény, hogy nem tudnál elkészíteni egy ilyet. -
- Próbálkoztam, de elfogyott a pénzem és tőled akarok kérni, úgy gondoltam, hogy neked meg van az ehhez szükséges kezdő tőkéd, amivel támogatni tudnál engem .- Mondta Daniel kissé lelkesen.
- Honnan veszed, hogy van nekem erre fölösleges gyémántom? - Kérdezte kicsit csodálkozva Thrin.
- Azért - Válaszolta - Mert szép színes, egyedi köpenyeget hordasz, ezek beszerzése pedig nem olcsó mulatság szerintem. - Válaszolta Daniel.
- Meg kapod abban az esetben, hogy ha kérlek rá fel is veszed az egyiket, persze csak addig amíg vissza nem fizeted. Na áll az alku? - Kérdezte vigyorogva.
- Fogadd el, szükséged van a pénzre, és ne feledd: akármilyen nevetségesen nézel ki, az erő nem a kinézetben rejlik. - Mondta Darkos.
- Rendben van vállalom ezt, de csak azért mert a testvérem vagy Thrin. -
Vissza az elejére Go down
 
Thrin és Daniel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel vs Thrin A két testvér találkozása [Ellenőrizhető]
» A jó, a rossz és a segítőkész harmadik (Gempachi vs Daniel vs Thrin)
» Thrin
» Szivárványviadal
» Thrin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: