KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Thrin & Kato

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Thrin & Kato Empty
TémanyitásTárgy: Thrin & Kato   Thrin & Kato Icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 9:29 am

Egy újabb lakrimán dolgoztam hátul. A bolt ajtaja feletti csengő jelet, ha belép valaki, így nem aggódtam amiatt, hogy kipakolnak. A legutóbbi vásárló szinte kifosztott, és pótolni kellett a készletet, így mivel volt időm, neki álltam pótolni a hiánycikkeket. Már majdnem végeztem, amikor hallottam az ajtót nyílni és ezzel egy időben szinte meg is szólalt az ajtó fölé függesztett csengő is.
~ Hohó, vásárló! – örültem meg az újabb vevőnek, majd a szerszámokat letéve előre mentem.
- Szép napot. – köszöntöttem, és vártam, hogy mire lenne igénye. Egy körülbelül velem egy korú férfi állt előttem, rikító narancs köpenyben. Valahonnan ismerős volt az arca, de nem tudtam hová tenni, de ez most nem is lényeg.
- Jó napot.
- Mivel szolgálhatok? – kérdeztem rögtön utána.
- Egy katalizátor gyűrűre lenne szükségem. Van esetleg készleten? – A katalizátor gyűrűket kevesen keresték mostanában, így még sok is van belőle.
- Egy pillanat. – hátat fordítottam a vevőnek, majd a pult alól egy, a polcról pedig további két dobozt vettem elő, és tettem elé a pultra, felnyitva a fedelüket pedig több fajta dizájnnal rendelkező gyűrű került elő belőlük.
- Ezek a gyűrűk vannak jelenleg, amik hibátlanok, és rögtön elvihetőek. – tettem hozzá, majd pár pillanatnyi csend következett, míg válogatott.
- Mennyibe kerülnek? – kérdezte.
- Egységesen huszonötezer gyémánt mindegyik. – újabb pár perc csönd következett.
- Akkor azt hiszem ezt választanám. – remek választás volt. Kivettem a dobozból a gyűrűt, becsomagoltam neki, majd egy kisebb dobozba került, ami megóvja, és nem törik el benne. A többit visszapakoltam a helyére, majd megvártam, hátha van még valami.
- Specifikus gyűrűje is van?
- Sajnos abból kifogytunk. Kevesen keresték, és ezért nem érte meg elkészíteni őket, de ha igény van rá, mert nem ön az első, aki keres ilyesmit, akkor lehet, hogy újra neki állok. Általában mindig itt vagyok, úgyhogy esetleg ha később visszatér, akkor már valószínű, hogy lesz specifikus gyűrűnk is. – vázoltam neki a helyzetet.
- Nos, akkor ha más nem lesz, akkor huszonötezer gyémánt lesz. – elővett egy kis köteg pénzt, leszámolta a gyűrű árát, majd a pultra tett. Gyorsan átpörgettem én is, mind megvolt, persze.
- Köszönöm, és viszlát.
- Én tartozom köszönettel, és jöjjön legközelebb is. Viszlát. – fogta a dobozt a gyűrűvel, majd kisétált, én pedig visszatértem a munkához.

______________________________________________________

Thrin:


Kato:
  • -1 db Universal Catalyst Ring
  • +25.000Thrin & Kato Kkszimblum


A hozzászólást Kato Brightmore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 20, 2013 10:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Thrin
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Thrin


Hozzászólások száma : 130
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 04.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

Thrin & Kato Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrin & Kato   Thrin & Kato Icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 10:18 am

A boltba lépve halk csengő szó jelezte jövetelem. A csengő alig halt el máris jött elő a bot hátuljából egy nálam alig idősebb srác, kissé ismerős volt az arca és hamar eszembe is jutott, hogy egy alkalommal már volt szerencsém vele együtt kalandozni. Ő látszólag nem ismert fel, mert hivatalos hangon szólított meg:
- Szép napot. - mondta és segítőkészen megállt a pult előtt.
Egy ideig gondolkodtam, hogy felelevenítsem e az ismeretséget, de végül elvetettem az ötletet.
~ Nincs rá szükség, ez most csak üzlet.
- Jó napot. - válaszoltam inkább és körbe pillantottam a boltban.
- Mivel szolgálhatok? - kérdezte, a srác akinek a nevére sajnos nem emlékeztem így a múlt ködéből.
- Egy katalizátor gyűrűre lenne szükségem. Van esetleg készleten? - kérdezte azonnal a tárgyra térve, és remélve, hogy kapok és megfizethető is lesz.
- Egy pillanat. - válaszolta, majd a pult mögül két dobozt vett elő és a pultra rakta őket. A fedelüket levéve megláttam, hogy mindkét dobozban gyűrűk vannak és mindegyik tökéletesen egyedi darab. Amikor beléptem azt hittem sorozat gyártott darabok lesznek, kicsit meg is lepődtem, de ne mutattam ki.
- Ezek a gyűrűk vannak jelenleg, amik hibátlanok, és rögtön elvihetőek. - mondta kis szünet után.
- Mennyibe kerülnek? – kérdeztem.
- Egységesen huszonötezer gyémánt mindegyik. - válaszolta készségesen.
Egyenként kézbe vettem a gyűrűket megvizsgáltam őket majd vissza tettem a dobozba. Mindegyik mesteri munka volt. De csak egyre volt szükségem, úgyhogy kiválasztatom egy rúna forma díszítésekkel ellátott darabot és a dobozok mellett a pultra tettem.
- Akkor azt hiszem ezt választanám. - tettem hozzá a gyűrűre mutatva.
A fickó a dobozokat eltette majd egy kisebbet vett elő és becsomagolva bele tette a gyűrűt.
- Specifikus gyűrűje is van? - kérdeztem reménykedve, hátha vehetek egyet efféle nagy erejű tárgyból.
- Sajnos abból kifogytunk. Kevesen keresték, és ezért nem érte meg elkészíteni őket, de ha igény van rá, mert nem ön az első, aki keres ilyesmit, akkor lehet, hogy újra neki állok. Általában mindig itt vagyok, úgyhogy esetleg ha később visszatér, akkor már valószínű, hogy lesz specifikus gyűrűnk is. - mondta sajnálkozva.
- Nos, akkor ha más nem lesz, akkor huszonötezer gyémánt lesz. - folytatta.
Erszényemet elő véve gyorsan leszámoltam a pénzt a pultra:
- Köszönöm, és viszlát. - köszöntem el és kifele indultam.
~ Kato - jutott eszembe a neve, de már nem fordultam ezért vissza.
~ Majd legközelebb szivárvány szín köpenyben jövök el vásárolni. Nem mintha a mostani narancsszín nem lenne éppen elég ismertető jel.
A boltból kilépve leszakítottam egy az épület sarkában megtelepedett Ezüst levél csokrot, ami már idefele is feltűnt, reméltem, hogy senki nem veszi zokon, hisz ez csak egy város.
Vissza az elejére Go down
Thrin
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Thrin


Hozzászólások száma : 130
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 04.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

Thrin & Kato Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrin & Kato   Thrin & Kato Icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 10:23 am

Szedtem 3 db ezüst levelet


Nem szedtem még tranzakció közben szóval nem tudom hogy itt is rá el e bólintani valakinek vagy nem??
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Thrin & Kato Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrin & Kato   Thrin & Kato Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Thrin & Kato
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thrin
» Thrin
» Thrin és Daniel
» Thrin
» Thrin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: